Mercato

To co każdy kibic lubi...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mercato

Post autor: Lopez »

Jimi pisze:Brozovic raczej nie odejdzie, otwiera restaurację w Mediolanie https://m.facebook.com/MarceloBrozovicO ... &source=54
To,że otwiera nie znaczy,że nie może z tego względu odejść.Nie musi jej brać ze sobą:P
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

masakra taki gowniak ma juz tyle pieniedzy ze wlasne dzialalnosci zaklada i to jeszcze w Mediolanie...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

emre mor na dniach w Interze
dembele odchodzi a emre mor to jego pozycja i nawet szansy nie chca dac turkowi, to o czyms wyraznie swiadczy ale co tam :P
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Tez mi coś nie pasuje w tym trabsferze, ale nie zapominajmy, że My jesteśmy Inter i bez gownianych transferów nie bylibyśmy sobą ;) jeżeli kupimy go kosztem Balde, to będzie skandal.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Minister pisze:Tez mi coś nie pasuje w tym trabsferze, ale nie zapominajmy, że My jesteśmy Inter i bez gownianych transferów nie bylibyśmy sobą ;) jeżeli kupimy go kosztem Balde, to będzie skandal.
Skandal to będzie gigantyczny jeśli sprzedamy Candrevę a przyjdzie ten amator.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Kim w ogóle jest ten Emre Omar?
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze:Kim w ogóle jest ten Emre Omar?
słabsza wersja Gabigola na pierwszy rzut oka. Podejrzewam, że dobry zawodnik na wejście na końcówkę meczu żeby zrobić trochę szumu, ale pożytku pewnie z niego nie będzie dużego (obym się mylił).

https://www.youtube.com/watch?v=rKEWTeYKlTY
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

miniu86 pisze:Kim w ogóle jest ten Emre Omar?
Nowy Belfodil !
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Dzonyy pisze:
miniu86 pisze:Kim w ogóle jest ten Emre Omar?
Nowy Belfodil !
nie ta pozycja
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ★Intero★ »

Stachoo pisze:
Dzonyy pisze:
miniu86 pisze:Kim w ogóle jest ten Emre Omar?
Nowy Belfodil !
nie ta pozycja
Jak to nie? :P
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Ja się obawiam takich transferów jutubowych, bo kurwa zawsze wychodzimy na tym jak Zabłocki na...nie chce nawet mówić o tym, że chłop nawet na YT wyglada słabo.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: MiRas. »

Zajebiście, kiedy sezon się kończył to z paczki Valero, Skrinar, Dalbert, Vecino, Mor znałem i kojarzyłem tylko tego pierwszego... reszta dla mnie to były kompletne anonimy (nie zaprzeczam, że może to wynikać z mojego słabszego zainteresowania tematem w ostatnim czasie ). Ten Mor to już w ogóle nie wiem po co, na co i dlaczego.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Dla mnie Emre Mor to nie jest postać anonimowa. Wpadł mi w oko już jakieś dwa lata temu kiedy był zawodnikiem Nordsjelland i oglądałem mecz Turcji. Młody, mały z dobrą techniką i znakomitym dryblingiem.Mały Messi :) Jak czytałem, że bierze go BVB to pomyślałem, że to będzie dobry grajek na lata. Jak się okazuje odpuszczają go po roku więc raczej nie spełnił oczekiwań. Czy łatwiej mu będzie w Serie A? Szczerze wątpię... ale czas pokaże. Potencjał ma ogromny ale talent to nie wszystko.
Ostatnio zmieniony 5 sie 2017, 12:52 przez Jaszczu91, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Jaszczu91 pisze:Dla mnie Emre Mor to nie jest postać anonimowa. Wpadł mi w oko już jakieś dwa lata temu kiedy był zawodnikiem Galatasaray i oglądałem mecz Turcji. Młody, mały z dobrą techniką i znakomitym dryblingiem.Mały Messi :) Jak czytałem, że bierze go BVB to pomyślałem, że to będzie dobry grajek na lata. Jak się okazuje odpuszczają go po roku więc raczej nie spełnił oczekiwań. Czy łatwiej mu będzie w Serie A? Szczerze wątpię... ale czas pokaże. Potencjał ma ogromny ale talent to nie wszystko.
on nigdy nie grał w Galatasaray :)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Orzeu pisze:
Jaszczu91 pisze:Dla mnie Emre Mor to nie jest postać anonimowa. Wpadł mi w oko już jakieś dwa lata temu kiedy był zawodnikiem Galatasaray i oglądałem mecz Turcji. Młody, mały z dobrą techniką i znakomitym dryblingiem.Mały Messi :) Jak czytałem, że bierze go BVB to pomyślałem, że to będzie dobry grajek na lata. Jak się okazuje odpuszczają go po roku więc raczej nie spełnił oczekiwań. Czy łatwiej mu będzie w Serie A? Szczerze wątpię... ale czas pokaże. Potencjał ma ogromny ale talent to nie wszystko.
on nigdy nie grał w Galatasaray :)
XDDDDDDDDDDDDD

Jaszczu91 Ty Ty Ty mały kłamczuszku :(
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

★ Intero ★ pisze:
Stachoo pisze:
Dzonyy pisze:
miniu86 pisze:Kim w ogóle jest ten Emre Omar?
Nowy Belfodil !
nie ta pozycja
Jak to nie? :P
Belfodil - typowa pozycja środkowy napastnik, ew. na siłę może grać na lewej stronie

Emre - typowa pozycja prawa strona, ew. może zagrać na środku

Poza tym inny typ zawodnika, nawet w 1 % nie podobni.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Sprawdziłem Nordsjaelland :D ale mecz Turcji oglądałem z jakimś ogórkiem
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Obyśmy całego budżetu nie rozwalili znowu na półśrodki.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Jaszczu91 pisze:Sprawdziłem Nordsjaelland :D ale mecz Turcji oglądałem z jakimś ogórkiem
dorodny ogór może na tle ogóreczków dobrze wyglądać, ale to nadal ogór.


:D
tak poważnie - widać, że chłopak ma potencjał, ale moim zdaniem Inter to nie jest miejsce dla niego.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Mam względne zaufanie do Sabatiniego, ale zaczyna mnie już poważnie wkurwiać. Za 2 tygodnie zaczyna się liga, w dodatku mamy trudny początek. Mija trzeci miesiąc od zakończenia sezonu, a nasza gówniana obrona została póki co wzmocniona jednym zawodnikiem, który w dodatku jest bardzo młody i niczego nie gwarantuje. Męczymy jakiegoś obesranego Dalberta przez dwa miesiące, co jest mimo wszystko trochę żenujące, tymczasem w każdym meczu na lewej obronie gra japońskie gówno którego brzydzę się wymienić z nazwiska. Zamiast coś z tym zrobić koncentrujemy się na skrzydłach i pomocy, które są rozsądnie obsadzone, w dodatku ściągając jakiegoś pokemona z Borussii. Jak się jeszcze okaże, że on ma zastąpić Perisicia albo Candrevę, to po prostu leżę. Mam nadzieję, że to się dobrze skończy, ale robi się naprawdę frustrująco.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Jeżeli miałbym dodać coś więcej niż Ty to dostałbym bana na 3 miesiące.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hbk »

Piekarz pisze:Mam względne zaufanie do Sabatiniego, ale zaczyna mnie już poważnie wkurwiać. Za 2 tygodnie zaczyna się liga, w dodatku mamy trudny początek. Mija trzeci miesiąc od zakończenia sezonu, a nasza gówniana obrona została póki co wzmocniona jednym zawodnikiem, który w dodatku jest bardzo młody i niczego nie gwarantuje. Męczymy jakiegoś obesranego Dalberta przez dwa miesiące, co jest mimo wszystko trochę żenujące, tymczasem w każdym meczu na lewej obronie gra japońskie gówno którego brzydzę się wymienić z nazwiska. Zamiast coś z tym zrobić koncentrujemy się na skrzydłach i pomocy, które są rozsądnie obsadzone, w dodatku ściągając jakiegoś pokemona z Borussii. Jak się jeszcze okaże, że on ma zastąpić Perisicia albo Candrevę, to po prostu leżę. Mam nadzieję, że to się dobrze skończy, ale robi się naprawdę frustrująco.
Zostaw Nagatomo w spokoju, to bedzie jego sezon. Czuje to!
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mercato

Post autor: Lopez »

Niestety,ale widać ,że obrona nie jest priorytetem i nie chcą budować drużyny od tyłu.Dobrze,że wzmocniono pomoc,ale wiele to nie da skoro z tyłu na bokach obrony będą grać gracze na poziomie boków Cagliari czy Chievo.Co gorsze po dalbercie to nawet plotek nie ma dotyczących przyszłych transferów obrońców.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Czuje się oszukany bo widzę, że w natępnym sezonie zostaniemy z bokami Ansaldi/Nagatomo- D'ambrosio. Podobno nawet ten Dalbert nie przyjdzie. Zamiast wziąć tego Keite za dwadzieścia kilka mln to za połowę tej kwoty sprowadzamy tureckiego Messiego. To już nawet nie wydaje się zabawne. Rozumiem, że nadal w tym mercato kierujemy się zasadą, że nie możemy wydać więcej niż zarobimy...Szkodza tylko, że już ponad połowa mercato za nami a Nagatomo/Ranocchia/Brozović nadal w składze, nikogo nie jesteśmy w stanie wypierdolić z klubu, nie mówiąc już o zarobku. Duży niedosyt narazie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Jeśli Inter i Nicea są praktycznie dogadani to ich dyro sportowy może gadać co chce,obie strony znają prawa rządzące negocjacjami transferowymi i takie słowa wrażenia nie robią
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Dziś dalbert nie grał, więc jeśli faktycznie jest nowym Alvesem to odchodzi z klubu, albo jest po prostu nowym fiutkiem nagatomo i siedzi tam gdzie powinien siedzieć japoniec
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Po ostatniej kompromitacji z Barbosą logiczne jest, że teraz przyszła kolej na jakiegoś Emre Mora. Inter uczy się na błędach. Cieszcie się dalej z naszej super kadry, Spalletti będzie naszym Nainggolanem.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Skończ pierdolic, bo wpadki transferowe trafiają się w każdym klubie. Barbossa jak na razie ma jescze sezon, a przynajmniej pół sezonu żeby pokazać, że jest wart tych pieniędzy, jak tego nie zrobi sam posypie głowę popiołem. Coutinho też był gowniakiem?

Okienko trwać będzie jeszcze prawie miesiąc, wiec skoro my tu na forum jesteśmy tacy "mądrzy", to oni tam w Mediolanie nie mogą być aż tak głupi !!

Inna sprawa, nie zapominajmy, że tworzymy ekipę tylko i wyłącznie na SeriraA, a ta nie licząc obrony jest już na wysokim poziomie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Dziwie się, że niektórym nie znudziło się tak srać. Mi by było szkoda dnia, żeby wiecznie narzekać na te ruchy transferowe Interu. Od 01.09. można narzekać lub w momencie jak po 2. kolejkach będzie 0 punktów.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Stachoo pisze:Dziwie się, że niektórym nie znudziło się tak srać. Mi by było szkoda dnia, żeby wiecznie narzekać na te ruchy transferowe Interu. Od 01.09. można narzekać lub w momencie jak po 2. kolejkach będzie 0 punktów.
Narzekanie narzekaniem,bo ponoć to nasza narodowa cecha,ale zdzierżyć nie mogę gości którzy na podstawie plotek transferowych obrzucają gównem klub,działaczy i piłkarzy
ODPOWIEDZ