Mercato

To co każdy kibic lubi...
IntNarcyz
Posty: 258
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IntNarcyz »

Ale ponoć Bremmer przyjdzie w rozliczeniu odejdzie Di Marco?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

miniu86 pisze: 24 mar 2022, 19:04 Problem z tym pierdolonym Sassuolo jest tego typu, że zbyt często nas pokonuje, i że ma ze 4 zawodników, których bym u nas widział - Scamacca, Raspadori, Frattesi, Traore, Maxim Lopez - widzicie? Nawet teraz mnie wyrolowali bo jest ich tam, aż pięciu!!! Z tym, że myślę tutaj bardziej o uzupełnieniu kadry niż o pierwszym składzie na już.
Najśmieszniejsze jest to że wymieniłeś pięciu ale bez najlepszego piłkarza Sassuolo. Berardi robi tam niesamowitą robotę a wszyscy piszą o tych młodych, bo młodzi. Najwięcej jakości ma Berardi i na dziś to on byłby od razu do pierwszego składu.
MBB1309
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2022, 07:25

Re: Mercato

Post autor: MBB1309 »

Tylko że berardi nie pasuje do nas. Gra jako skrzydłowy. Na wahadła się nie nadaje.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Berardi to król swojego podwórka co też pokazuje ilekroć gra w reprezentacji. Poza tym nie pasuje do nas na chwilę obecną, stąd właśnie go pominąłem.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mercato

Post autor: mio85 »

Bremmer na już do nas! To jest nieprawdopodobne jak on przy tej ilości roboty rzadko się myli. Z kolei Dybala wczoraj tragedia i kto wie czy po tych gigantycznych problemach zdrowotnych nie zaczyna równi pochyłej. Żebyśmy sobie nie sprowadzili kłopotów. Juventus wiedział co robi zabezpieczając się bonusami.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Bremer, Scamacca, Frattesi.

Takie mam życzenia na mercato.

Dziękujemy za grę Chilijczykom.

Pozdr.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Odet pisze: 11 kwie 2022, 08:14 Bremer, Scamacca, Frattesi.

Takie mam życzenia na mercato.

Dziękujemy za grę Chilijczykom.

Pozdr.
Myślę podobnie.
Bremer w miejsce Ranocchi.
Scamacca w miejsce Sancheza.
Frattesi w miejsce Vidala.
Agoume w miejsce Vecino.
+ jakiś pomocnik w miejsce Gagliardiniego i powrót Sensiego
Tak to widzę, bo nie mozemy mieć w pomocy takiej sytuacji, ze nie ma ani jednego ogarniętego zawodnika, który po wejściu coś wniesie.
Brozo, Barella, Hakan i do wejścia z ławki ktoś nowy na podobnym poziomie na juz + Frattesi, Sensi, Agoume
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Musi być koniecznie jakiś pewniaczek za Brozo np. Amrabat lub Lobotka.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Wszystkie transfery do klubu jak wiadomo będą uzależnione od tego ile uda się zaoszczędzić na pensjach i wypchnąć z klubu wypożyczonych/niechcianych zawodników. Bremer jest niesamowitym kozakiem. Jeśli uda się sprzedać gdzieś De Vrija to koniecznie trzeba go ściągnąć. Jego wola będzie odgrywać dużą role bo podobno przy przedłużeniu kontraktu z Torino, klub obiecał, ze nie będzie robił problemów z transferem. Dla mnie to jest absolutny priorytet na lato. Liczę, że go pozyskamy i w obronie mamy spokój na 5 lat.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Dzyl pisze: 12 kwie 2022, 15:36
Odet pisze: 11 kwie 2022, 08:14 Bremer, Scamacca, Frattesi.

Takie mam życzenia na mercato.

Dziękujemy za grę Chilijczykom.

Pozdr.
Myślę podobnie.
Bremer w miejsce Ranocchi.
Scamacca w miejsce Sancheza.
Frattesi w miejsce Vidala.
Agoume w miejsce Vecino.
+ jakiś pomocnik w miejsce Gagliardiniego i powrót Sensiego
Tak to widzę, bo nie mozemy mieć w pomocy takiej sytuacji, ze nie ma ani jednego ogarniętego zawodnika, który po wejściu coś wniesie.
Brozo, Barella, Hakan i do wejścia z ławki ktoś nowy na podobnym poziomie na juz + Frattesi, Sensi, Agoume
Widzialeś jak się prezentuje Sensi w Sampie? Odkąd do nich poszedł to chyba żadnego ich meczu nie oglądałem.

Bremer raczej nie przyjdzie w miejsce Rano tylko zamiast Dewryja, który jest szykowany do odejścia.

Czeka nas ciekawe mercato. Spore roszady się szykują. Pewnie pożegnamy Vidala, Vecino, Rano, Devrija, Sancheza i Caicedo a trzeba ich jakoś zastąpić. Myślałem, ze Zinho na kolejny sezon. pojawi się w naszych barwach, ale jemu zdrowie nie pozwoli grać w piłkę. Pirola to raczej placek, który nigdy nie będzie na poziomie Interu. Ciekawe co wykombinujemy może Marottcie uda się ściągnąć Dybale, a póżniej pogonić Lautaro i z tego hajsu sfinansować transfery.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Sprawdziłem statystyki Scamaacci i Pinamontiego i są bardzo zblizone.
Scamacca: 32 mecze, 13 goli, 0 asyst
Pinamonti 33 mecze: 12 goli, 2 asysty
Biorąc pod uwage, ze Pina gra w słabym Empoli a Scamacca ma całkiem dobrych partnerów do gry (Frattesi, Raspadori, Traore, Berardi) to zastanawiam się czy Scamacca jest wart kupna i wykładania 30-40mln?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Statystyki podobne, ale Scamacca wygląda lepiej na boisku. Piłkarsko wygląda lepiej.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Dzyl pisze: 26 kwie 2022, 16:44 Sprawdziłem statystyki Scamaacci i Pinamontiego i są bardzo zblizone.
Scamacca: 32 mecze, 13 goli, 0 asyst
Pinamonti 33 mecze: 12 goli, 2 asysty
Biorąc pod uwage, ze Pina gra w słabym Empoli a Scamacca ma całkiem dobrych partnerów do gry (Frattesi, Raspadori, Traore, Berardi) to zastanawiam się czy Scamacca jest wart kupna i wykładania 30-40mln?
Cudzego chwalicie, swego nie znacie :)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

VVujek pisze: 26 kwie 2022, 16:58 Statystyki podobne, ale Scamacca wygląda lepiej na boisku. Piłkarsko wygląda lepiej.
Może dlatego wygląda lepiej, że jest trochę wyższy? :smile:

Powiem szczerze, że oglądałem akurat teraz w ostatniej kolejce mecze Sass i Empoli i tej piłkarskiej lepszości nie widziałem.
Każdy z nich ma swoje zalety, Pinnamonti jest bardziej "9" w kierunku Lewego, a Scama Edina Dżeko.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Tu nie chodzi o wzrost tylko ogólne panowanie nad pilka.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Pina - Scamacca. Skąd taka różnica np w cenie i odbiorze między nimi? Po pierwsze odjąłbym bramki zdobyte po karnych. Pina miałby ich 8, Scamacca 12, a u nas żaden z nich karnych raczej strzelać nie będzie. Po drugie wystarczy spojrzeć jakie bramki Scamacca strzelał przeciw Napoli czy Milanowi. Czy Pina byłby zdolny do takich trafień? Wielu psioczy że napastnik Sassuolo wart już jest 40+ mln euro, no ale napastnicy (nieźli) są cenni. Ponoć za Pinamontiego Eintracht jest gotów wyłożyć 20+ mln, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Dzyl pisze: 26 kwie 2022, 16:44 Sprawdziłem statystyki Scamaacci i Pinamontiego i są bardzo zblizone.
Scamacca: 32 mecze, 13 goli, 0 asyst
Pinamonti 33 mecze: 12 goli, 2 asysty
Biorąc pod uwage, ze Pina gra w słabym Empoli a Scamacca ma całkiem dobrych partnerów do gry (Frattesi, Raspadori, Traore, Berardi) to zastanawiam się czy Scamacca jest wart kupna i wykładania 30-40mln?
a minutowo?
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Orzeu pisze: 26 kwie 2022, 18:01
Dzyl pisze: 26 kwie 2022, 16:44 Sprawdziłem statystyki Scamaacci i Pinamontiego i są bardzo zblizone.
Scamacca: 32 mecze, 13 goli, 0 asyst
Pinamonti 33 mecze: 12 goli, 2 asysty
Biorąc pod uwage, ze Pina gra w słabym Empoli a Scamacca ma całkiem dobrych partnerów do gry (Frattesi, Raspadori, Traore, Berardi) to zastanawiam się czy Scamacca jest wart kupna i wykładania 30-40mln?
a minutowo?
bez karnych; Pinamonti - gol co 325 minut, Scamacca gol co 155 minut
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

forzaragazzi pisze: 26 kwie 2022, 17:45 Pina - Scamacca. Skąd taka różnica np w cenie i odbiorze między nimi? Po pierwsze odjąłbym bramki zdobyte po karnych. Pina miałby ich 8, Scamacca 12, a u nas żaden z nich karnych raczej strzelać nie będzie. Po drugie wystarczy spojrzeć jakie bramki Scamacca strzelał przeciw Napoli czy Milanowi. Czy Pina byłby zdolny do takich trafień? Wielu psioczy że napastnik Sassuolo wart już jest 40+ mln euro, no ale napastnicy (nieźli) są cenni. Ponoć za Pinamontiego Eintracht jest gotów wyłożyć 20+ mln, ale nie wiem ile w tym prawdy.
No i ciekawa analiza. Do tego jeszcze można dołożyć, że jeżeli (w naszym kontekście) przyjdzie Dybala za Alexisa, a Lautaro zostanie, to nam by się przydał bardziej taki napastnik jak Scamacca. Inzaghi miałby wtedy niesamowity wachlarz możliwości.

Jednak co do wartości Andrei 20+, to mam trochę wątpliwości. Gość rozegrał już w lidze chyba ponad 100 spotkań w tym wieku
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Minuty i rzuty karne to daje dość realną odpowiedź
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Dzyl pisze: 26 kwie 2022, 16:44 Sprawdziłem statystyki Scamaacci i Pinamontiego i są bardzo zblizone.
Scamacca: 32 mecze, 13 goli, 0 asyst
Pinamonti 33 mecze: 12 goli, 2 asysty
Biorąc pod uwage, ze Pina gra w słabym Empoli a Scamacca ma całkiem dobrych partnerów do gry (Frattesi, Raspadori, Traore, Berardi) to zastanawiam się czy Scamacca jest wart kupna i wykładania 30-40mln?
Ile karnych strzelał Pina, a ile Scamacca? Ile minut rozegrali w lidze? Takie porównania są idiotyczne.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Prawdopodobnie Out: Radu, Ranocchia, Kolarov, Vecino, Vidal, Caicedo, Sanchez,

Nie wiadomo: Perisić? Sensi? De Vrij?

In: Onana, Bremer? Dybala? Przydałby się jakiś środkowy pomocnik i silny napastnik.

Co myślicie? Czym zaskoczy nas Marotta? Myślicie ze uda nam się zatrzymać Bastoniego, Barelle i Lautaro?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Kubus pisze: 23 maja 2022, 11:25 Prawdopodobnie Out: Radu, Ranocchia, Kolarov, Vecino, Vidal, Caicedo, Sanchez,

Nie wiadomo: Perisić? Sensi? De Vrij?

In: Onana, Bremer? Dybala? Przydałby się jakiś środkowy pomocnik i silny napastnik.

Co myślicie? Czym zaskoczy nas Marotta? Myślicie ze uda nam się zatrzymać Bastoniego, Barelle i Lautaro?
Nie wiem czemu, ale pozostania Barelli jestem pewien (tak jak Lukaku w poprzednim mercato xD). Dużo pracy przed Marotta i spółką i mam nadzieję, że fundusze pozwolą na stworzenie lepszej drużyny niż w tym sezonie bo potrzeby są spore.

Jak dla mnie najważniejszy pomocnik, który będzie walczył o skład (nie wiem ile plotki o De Paulu mają w sobie prawdy, ale to by było to) i jakiś napastnik (tu nie mam nikogo konkretnego na oku bo ogladalem kilka razy Sass odkad pojawily sie plotki o nim i nie do końca mnie przekonuje). W dodatku odchodzi Vidal i Vecino co sprawia, ze bedzie trzeba kupić jeszcze kogoś na ławkę (chyba, że Agoumie dostanie szanse? Chociaz dla niego pewnie lepiej, żeby gral regularnie zamiast sie kisić na ławie w Interze). Jeśli faktycznie Bremer przychodzi to na bank oznacza odejście któregoś z podstawowych obrońców, wiec wymiana 1 do 1 i dalej bedzie potrzebny rezerwowy skoro odchodzi Rano (tutaj myślę, że jest coś na rzeczy z Acerbim).
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Bramka: Onana przychodzi, Handa zostaje jako drugi bramkarz. Drugi w teorii bo bardzo prawdopodobne że utrzyma miejsce w podstawie. Radu odchodzi. On jest chyba juz skreślony u nas.

Obrona: Albo przyjdzie Bremer do podstawy za De Vrija albo Holender przedłuży kontrakt. DAmbrosio chyba zostanie. Rano odchodzi (obrazki z ostatniego meczu to sugerują). Potrzeba więc dobrego rezerwowego obrońcy, dobrze grającego głową może zagrać na środku i na lewej stronie środka obrony. Może to być Acerbi.

Pomoc: Vidal i Vecino odchodzą. Sensiego nawet Sampa nie chce. Potrzeba minimum więc dwóch nowych środkowych pomocników, gdzie jeden będzie walczył o podstawowy skład i będzie mógł zagrać w razie potrzeby na pozycji Brozovicia (De Paul?, Paredes?).

Atak: Dybala za Sancheza. Do tego jakaś typowa "9". Startowo wraca Pinamonti. Może uda wymienić się go na Scamaccę albo sprzedać i ściągnąć kogoś z zagranicy.

Chyba nie ma sensu sprowadzać do klubu z powrotem Agoume i Satriano, oni są w takim wieku że muszą grać jak najwięcej. Jeżeli serio potrzeba bedzie wygenerowania +60 mln zysku z mercato, to nie zazdroszczę Marotcie oraz współczuję sobie i innym interistom...
Torres21
Posty: 40
Rejestracja: 4 cze 2009, 18:42

Re: Mercato

Post autor: Torres21 »

ja z rodzimego podwórka Serie A bym widział w środku pola Damsgaarda z Sampy jako rotacje za Hakana i Barelle i myślę, że za 20-25 mln jest do wyciągnięcia
jak Ivan odejdzie to dobrym zastępcą i konkurentem na lewą stronę byłby Udogii z Udine młody, szybki i do tego Włoch
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Co wy macie z tym Onaną ? Gdyby faktycznie miał przyjść bylby już podpisany.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

VVujek pisze: 23 maja 2022, 15:26 Co wy macie z tym Onaną ? Gdyby faktycznie miał przyjść bylby już podpisany.
Skąd wiesz że nie jest podpisany?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Gdyby był podpisany była by o tym informacja. np. Haland już oficjalnie w City i to jest ta różnica.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

VVujek pisze: 23 maja 2022, 16:11 Gdyby był podpisany była by o tym informacja. np. Haland już oficjalnie w City i to jest ta różnica.
Kim ty jesteś przy Romano dla przykładu, żeby to oceniać :lol:
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Jeszcze się nie nauczyłaś, że dopóki nie ma oficjala to nic nie jest pewne? :lol:
ODPOWIEDZ