Mercato

To co każdy kibic lubi...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

mathias pisze:chociaż Candreve mogliśmy wcześniej ogarnąć, bo i tak ostatecznie zapłaciliśmy tyle ile Lotito chciał.
Miał urlop po ME i tak by dołączył dopiero teraz.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Trochę się upieram, ale cały czas uważam że mamy b.dobre Mercato. Smrodu narobiło tylko zamieszanie wokół Icardiego.

Spróbować powalczyć o Bilglie i kończyć Mercato.

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:Trochę się upieram, ale cały czas uważam że mamy b.dobre Mercato. Smrodu narobiło tylko zamieszanie wokół Icardiego.

Spróbować powalczyć o Bilglie i kończyć Mercato.

Pozdr.
Biglia jak dla mnie dobry gracz, ale zaprzestańmy tego postarzania składu. Na chwilę obecną mamy jedną z najstarszych kadr we Włoszech, prawie 28 lat. Biglia za mniej niż 23 mln nie pójdzie, a to jest sporo siana jak na 30 latka w sytuacji, gdy już tyle samo wydaliśmy na drugiego [prawie] 30 latka.

Mercato jak dla mnie również na plus. Za 21 + 3 mln mamy praktycznie 4 zawodników, wiec jest dobrze.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Mercato

Post autor: pietri »

bo to jest bardzo dobre mercato tylko większość tradycyjnie oczekuje cudów.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Stachoo pisze:
Biglia jak dla mnie dobry gracz, ale zaprzestańmy tego postarzania składu. Na chwilę obecną mamy jedną z najstarszych kadr we Włoszech, prawie 28 lat.
Kadra "galaktycznego" Juventusu, na którym wszyscy chcemy się dziś wzorować nie należy do najmłodszych, a nie przeszkadza im to w wygrywaniu. Buffon, Barzagli, Kielon, Bonucci, Kedira, Markiz, Evra, Dani Alves, Lichy, Mandzukic to wszystko "28 plus".
I co to oznacza?? - odpowiem, w 2020/21 ci piłkarze nie będą bić się o mistrza. Ale zaczynamy sezon 2016/17.
Stachoo pisze:Mercato jak dla mnie również na plus. Za 21 + 3 mln mamy praktycznie 4 zawodników, wiec jest dobrze.
więc (jeśli nie Biglia) je kończmy (mercato)

Pozdr.

PS. w zeszłym sezonie mieliśmy o tej porze młodzieńca za 36mln Dżefreja i zaklepanego wcześniej Murillo :)
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Odet pisze: PS. w zeszłym sezonie mieliśmy o tej porze młodzieńca za 36mln Dżefreja i zaklepanego wcześniej Murillo :)
Jeszcze Miranda i Jojo.

Owszem mercato dobre, ale powinniśmy jeszcze poszerzyć skład, zwłaszcza jeśli gramy teraz w LE. Szczególnie marnie wygląda tutaj pozycja sr.obrońcy gdzie poza duetem MM mamy Ranocchie (mam nadzieję że odejdzie) i Andreollego który po tak długiej kontuzji jest dużą niewiadomą. Jest również Medel, ale on pewnie będzie typową zapchajdziurą grający raz w pomocy raz w obronie. Także pomoc nie wygląda za dobrze. Melo, Gnoukuri i Medel. Potrzeba jeszcze jakiegoś pomocnika na ławkę. W ataku jakoś można przeboleć Edera, Palacio, Jojo i Bimbała.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Niestety nie mamy zupełni ławki, 2-3kontuzje w pierwszym składzie i znów posypią sie remisy. Należy za wszelką cene pozbyć się Ranocchi i pozyskąc kogoś na jego miejsce. Środkowego obrońce, względnie niezłego za małą kwotę powinni znaleźć nawet we włoszech. Boków obrony już pewnie nie będą nasi nawet ruszać. Przydałby się ktoś do środka pola bo za mało jest tam jakości ale z braku funduszy nie liczę, że kogoś pozyskamy. Sprzedaż kogoś typu Brozo by zamienić go na Witsela nie rozwiązuje problemu. Suning miało kombinować- sponsoring na koszulkach, zmiana nazwy ośrodka teningowego, wytransferowanie lebiod do Chin za niezłe piniądze a tymczasem nie mamy za co robić transferów, szkoda.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Jestem prawie pewien, że istotnych transferów już koniec, o ile kogoś istotnego nie sprzedamy. Ilościowo kadra jest kompletna, co w Interze od dawna oznacza koniec poważniejszych zakupów. Wygląda to jak wygląda, nijak z plusem. Jeszcze prawie miesiąc okienka, ale jak tak na chwilę obecną patrzę na transfery Napoli, Romy i Milanu, to przechodzi mi ochota na narzekanie. Naszym największym wzmocnieniem jest zdecydowanie sprzedaż Higuaina przez Napoli i zastąpienie go jakimś gówniakiem z Ajaksu - jeśli coś pozwala nam wierzyć w 3. miejsce, to właśnie to.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarson pisze:Niestety nie mamy zupełni ławki, 2-3kontuzje w pierwszym składzie i znów posypią sie remisy.
Piekarz pisze:Ilościowo kadra jest kompletna, co w Interze od dawna oznacza koniec poważniejszych zakupów.
hmmm....niby jeden klub, a dwie opinie, w których jedna mówi, że coś jest białe, a druga, że coś jest czarne.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Przecież Czarsonowi nie chodziło o to, że mamy 11 piłkarzy w kadrze i na ławce nie będzie komu usiąść, tylko o to że będą tam siedzieć za słabi piłkarze, co nie kłóci się z moim stwierdzeniem, ogarnij się xd
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze:Przecież Czarsonowi nie chodziło o to, że mamy 11 piłkarzy w kadrze i na ławce nie będzie komu usiąść, tylko o to że będą tam siedzieć za słabi piłkarze, co nie kłóci się z moim stwierdzeniem, ogarnij się xd
W takim razie cofam co napisałem. Rzeczywiście, wczytując się w to co napisał Czarson przyznaje rację.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

do każdej formacji powinien przyjść jeszcze jeden piłkarz,żeby kadra była kompletna
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Trochę ucichł temat zaciągu z Jiangsu, zapewne przez badanie kwestii Barosy. Wydaje mi się, że jeżeli nie ściągniemy nikogo spoza UE, to pod koniec okienka wypożyczymy Ramiresa lub Teixeirę.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

15:31 Inter zainteresowany... Carlosem Baccą?! Premium Sport donosi, że Arsenal jest gotowy na jeszcze jedną próbę ściągnięcia Mauro Icardiego. W przypadku odejścia Maurito oraz w oczekiwaniu na Gabigola, który prawdopodobne jest że dołączy do Interu dopiero w styczniu, Inter zastanawia się nad złożeniem oferty za Carlosa Baccę, którego pozbyć chce się Milan, a który mógłby być idealnym zastępstwem Icardiego. ??????????
Milan chce się pozbyć swojego najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu? I czy Bacca by pasował do naszej gry?
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Milan chce się pozbyć swojego najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu?
oficjalnie to nie pasuje do systemu gry Montelli, a tak naprawdę Milaniści nie mają kasy na mercato i Bacca ma im je sfinalizować. Miał iść chyba do West Hamu, ale sam zawodnik odrzucił taką możliwość.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mercato

Post autor: mio85 »

Boże, co się znowu dzieje z tym klubem i nie mam na myśli tu tylko ostatnich wyników i gry w sparingach..... Myślałem, że po zmianie właścicieli pchniemy teraz kilka transferów, które nas wzmocnią tymczasem jest gorzej niż przed rokiem - wówczas wybiliśmy się chociaż Kondogbią. Candreva to dla mnie kompletne nieporozumienie - ilu już przychodziło do nas graczy z Lazio (przeciętniaka) jego pokroju? Okazuje się, że za mało. Nawet Hernanes był tańszy, a rok młodszy i miał zdecydowanie większy potencjał. Piłkarz z kategorii tych, którzy prochu nie wymyślą. Ratują go tylko liczby, ale na wyższym poziomie w kadrze blado już to wygląda. Od 6 lat nie uczymy się na błędach - zapowiada się kolejny zmarnowany sezon. I to irytujące trzymanie za wszelką cenę drewnianego Icardiego, który nie jest wart nawet połowy sum o których się spekuluje....
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Oj tam, czepianie sie:) Eskperci sport.pl juz orzekli, ze "w lidze włoskiej najłatwiej funkcjonować jest chamom", a zatem, Polacy witamy! :P
Bede bronic transferu Candrevy, bo i w Lazio dawal sobie bardzo dobrze rade, a nawet na ostatnim Euro robil swoje.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Włoskie media znowu piszą, o prezencie Suning dla kibiców czyli o Gabrielu Barbossie. Coś mi się wydaje, że ten prezent tak jak Juan czy jak mu tam, też wybierze Wyspy lub inny klub.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

miniu86 pisze:Włoskie media znowu piszą, o prezencie Suning dla kibiców czyli o Gabrielu Barbossie. Coś mi się wydaje, że ten prezent tak jak Juan czy jak mu tam, też wybierze Wyspy lub inny klub.
myślę że na Wyspach żyje sporo kibiców Interu,więc dla nich to będzie prezent :D
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Klinsi64 pisze:
miniu86 pisze:Włoskie media znowu piszą, o prezencie Suning dla kibiców czyli o Gabrielu Barbossie. Coś mi się wydaje, że ten prezent tak jak Juan czy jak mu tam, też wybierze Wyspy lub inny klub.
myślę że na Wyspach żyje sporo kibiców Interu,więc dla nich to będzie prezent :D
szach-mat
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Ciekawostka odnośnie transferów "pobocznych" Interu.

Gianluca Caprari strzelał bramki we wszystkich 4 sparingach Pescary w tym sezonie.

Rey Manay strzelał bramki w ostatnich 3 sparingach Pesacry w tym sezonie.

Jak widać opcja z Pescarą jako klubem zaprzyjaźnionym jest na prawdę bardzo perspektywiczną opcją, gdyż obaj nasi napastnicy grają w pierwszym składzie Delfinów.

W tym momencie Pescara gra z Celtą kolejny, piąty sparing - zobaczymy czy któryś z naszych młokosów coś ustrzeli.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Stachoo pisze:Ciekawostka odnośnie transferów "pobocznych" Interu.

Gianluca Caprari strzelał bramki we wszystkich 4 sparingach Pescary w tym sezonie.

Rey Manay strzelał bramki w ostatnich 3 sparingach Pesacry w tym sezonie.

Jak widać opcja z Pescarą jako klubem zaprzyjaźnionym jest na prawdę bardzo perspektywiczną opcją, gdyż obaj nasi napastnicy grają w pierwszym składzie Delfinów.

W tym momencie Pescara gra z Celtą kolejny, piąty sparing - zobaczymy czy któryś z naszych młokosów coś ustrzeli.
No i Manaj strzela również z Celta. 4 sparingi i w każdym gol. Zwykły gówniak jak go nazwał jeden z prowincjonalnych użytkowników tej strony.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Palena Alto Aventino,Pineto,Vicenza i teraz Celta :D
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:Palena Alto Aventino,Pineto,Vicenza i teraz Celta :D
Domyśliłem się, że ktoś przyczepi się jakości zespołów, ale przypomnę, że przeciwko Celcie, Vicenzie, Teramo, Pineto i San Nicoli grała Pescara beniaminek serie b, a nie Juventus z pomocnikami, którzy wystawiają wszystko na tacy.

Typowe umniejszanie sukcesu naszych graczy na tej stronie.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Fakt z Caprariego i Manaya będzie więcej pożytku niż z Puscasa, czy Bonanzzolego, że o Longo i Livaji nie wsponnę.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

dotychczas transfery w naszym wykonaniu wyglądają solidnie i przemyslanie. Nie oszukujmy się, nikt poważny z "topu" nas nie wzmocni, bo do tego trzeba LM, do której ostatnio nam nie po drodze. Ogarnąć trochę obronę, dorzucić jednego do środka pola (chociaż ja jestem dużym zwolennikiem Brzozy), więc tu też musu nie widzę, niech przyjdzie ten Gabigol żeby wprowadzić trochę kreatywności.

Samo ściągnięcie Banegi to jakiś majstersztyk, jak oni przekonali jedna z wiodących postaci Sevilli żeby przejść do nas?! Jedynie nadworny błazen tego forum powie, że jest on wzyklhm sredniakiem, a każdy "inny" forumowicz kleszcze Ausillo do dnia dzisiejszego.

Dzisiaj zobaczyłem zdjęcie Higuaina z jakiegoś sparingu. chłop przez wakacje z kebaba nie wychodził, oby tak dalej, a znajdzie się na liście top10 nieudanych transferów. Pogba w UTD więc teraz Juve będzie miało pole do popisu na rynku.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Nawiasem mowiac to Higuain "misiowato" prezentuje sie od dluzszego czasu. Na rzekome problemy z waga pomstowal ADL kilka miesiecy temu. Barkley byl gwiazda NBA, wiec Higuain tym bardziej moze dac rade w Juve :D
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

sampam pisze:Nawiasem mowiac to Higuain "misiowato" prezentuje sie od dluzszego czasu. Na rzekome problemy z waga pomstowal ADL kilka miesiecy temu. Barkley byl gwiazda NBA, wiec Higuain tym bardziej moze dac rade w Juve :D
Barkley też był przegrywem tak na marginesie ;)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:
sampam pisze:Nawiasem mowiac to Higuain "misiowato" prezentuje sie od dluzszego czasu. Na rzekome problemy z waga pomstowal ADL kilka miesiecy temu. Barkley byl gwiazda NBA, wiec Higuain tym bardziej moze dac rade w Juve :D
Barkley też był przegrywem tak na marginesie ;)
Obrazek
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Jeżeli nic się nie zmieniło, dalej jesteśmy na planecie Ziemii, a słońce nie wykazało jakiejś nadmiernej aktywności to telenowela z Jao Mario potrwa do ostatniego dnia mercato po czym tradycyjnie okaże się, że do transferu było jeszcze bardzo daleko.

Przyznam jednak, że sam pomysł wypożyczenia go z opcją wykupu jest dobrym rozwiązaniem na jak największe wzmocnienie drużyny z odroczoną zapłatą, tak żeby dała radę zakwalifikować się do LM. Okazałoby się do bardzo sprytnym ruchem oczywiście jeśli udało by się do tej LM dostać i zgarnąć hajs,
ODPOWIEDZ