Mercato

To co każdy kibic lubi...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Inter to klub z wspaniala historia i wieloma trofeami, zalozony i prowadzony przez koneserow calcio. Lazio to jakas faszystowska wydmuszka a totenham to nawet nie wiem co to jest.
BoniunioBDG
Posty: 15
Rejestracja: 16 mar 2011, 00:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: BoniunioBDG »

To co się dzieje jest dramat , niech mi ktoś napisze że będziemy walczyć o scudetto w tym czy najbliższych latach to wyśmieje. Odstrzeliwują dwóch czołowych piłkarzy z pierwszej "11" nie mając za nich zastępców i wyjdzie tak że ani nie będziemy mieli Icardiego i Ninji to jeszcze Lukaku ani Vidala. Ściągniemy jakiś ogórów i najlepsze co to będziemy bili się znowu o miejsca 3-4. Wiem że jest to pierwsze tygodnie okresu przygotowawczego ale różowo to nie wygląda niestety
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Miałem pisać,że wstał nowy dzień i jeszcze nie było posta Wybrańca,ale wszedłem na poprzednią stronę i mogę odetchnąć z ulgą
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Teraz mozesz w spokoju udac sie w kolejke do okienka z awizo w reku, to bedzie cudowny dzien.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No beka, tak chujowo na tej Chorwacji, że tak Cie interesują moje posty?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 11:57 No beka, tak chujowo na tej Chorwacji, że tak Cie interesują moje posty?
Wysraniec i jak ten Lozano i James w Napoli? dadzą radę? odpisz mi błągam ale tylko i wyłącznie różową czcionką tak żebym widział dokładnie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Kredence pisze: 22 lip 2019, 12:06
Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 11:57 No beka, tak chujowo na tej Chorwacji, że tak Cie interesują moje posty?
Wysraniec i jak ten Lozano i James w Napoli? dadzą radę? odpisz mi błągam ale tylko i wyłącznie różową czcionką tak żebym widział dokładnie.
Mam to w dupie.

No i co teraz, opisz.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 12:07
Kredence pisze: 22 lip 2019, 12:06
Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 11:57 No beka, tak chujowo na tej Chorwacji, że tak Cie interesują moje posty?
Wysraniec i jak ten Lozano i James w Napoli? dadzą radę? odpisz mi błągam ale tylko i wyłącznie różową czcionką tak żebym widział dokładnie.
Mam to w dupie.

No i co teraz, opisz.
no i teraz wakacje
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 22 lip 2019, 12:18
Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 12:07
Kredence pisze: 22 lip 2019, 12:06
Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 11:57 No beka, tak chujowo na tej Chorwacji, że tak Cie interesują moje posty?
Wysraniec i jak ten Lozano i James w Napoli? dadzą radę? odpisz mi błągam ale tylko i wyłącznie różową czcionką tak żebym widział dokładnie.
Mam to w dupie.

No i co teraz, opisz.
no i teraz wakacje
10/10
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

widze administracja przewrazliwiona na punkcie odbytu chyba kukle zaczynaja swedziec bo jednak Inter conte nie taki piekny jak mial byc aj aj panowie coz za emocje

/ żegnam
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Nasir pisze: 22 lip 2019, 10:11 Kto to widzial w ogole zeby w roku 2019 grac wahadlami? Futbol jest co raz szybszy, pilkarze biegaja po 12-13km, grajac 442 443 na kazdym boku mamy po dwoch pilkarzy(...)
Nie no, grając 1-4-4-3 wciągniemy tę ligę dupą, no chyba że 4-4-3 bez bramkarza, wtedy chujnia niestety.

Póki co niemrawe mercato, jestem zaniepokojony brakiem napastników i tak długim targowaniem się z United. Conte coraz bardziej wkurwiony, jak nie dostanie tego co chce i strzeli focha, to dopiero będzie cyrk.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 12:07
Kredence pisze: 22 lip 2019, 12:06
Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 11:57 No beka, tak chujowo na tej Chorwacji, że tak Cie interesują moje posty?
Wysraniec i jak ten Lozano i James w Napoli? dadzą radę? odpisz mi błągam ale tylko i wyłącznie różową czcionką tak żebym widział dokładnie.
Mam to w dupie.

No i co teraz, opisz.

Xddddddddddd
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

maniekfci pisze: 22 lip 2019, 13:11
Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 12:07
Kredence pisze: 22 lip 2019, 12:06
Wybraniec pisze: 22 lip 2019, 11:57 No beka, tak chujowo na tej Chorwacji, że tak Cie interesują moje posty?
Wysraniec i jak ten Lozano i James w Napoli? dadzą radę? odpisz mi błągam ale tylko i wyłącznie różową czcionką tak żebym widział dokładnie.
Mam to w dupie.

No i co teraz, opisz.

Xddddddddddd
Teraz już tylko czarny chleb i czarna kawa.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Czemu opozycja usuwana z forum? Za wycieranie zdradzieckich mord Conte i Marottą?
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Woo-cash »

Niby Bale zaakceptował ofertę Jiangsu. Ma zarobić milion funtów tygodniowo.
Niby takie bogate te suning tylko szkoda ze jak maja wydać jakieś euro na Inter to liczą każdego centa.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Angel Correa za 57 mln euro w AC Milan - jak podaje Di Marzio.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Stachoo pisze: 22 lip 2019, 20:38 Angel Correa za 57 mln euro w AC Milan - jak podaje Di Marzio.
Podobno pomyliły im się Koreły. Chcieli tego z Lazio, a Boban z Maldinim przywieźli tego z Atletico :lol:
Milan szaleje póki co. Correa, Hernandez, Krunic, Bennacer i 100 mln pękło...za taki szrot. Chyba za wszelką cenę chcą przebić Inter (Gabigol, Mario, Dalbert). Tylko, że oni zrobili to w jedno okienko :hold:
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Mam przeczucie. Kupimy jednego w miarę wypasionego napastnika, jednego mocno wątpliwego wahadłowego albo napastnika, a następnie do ostatnich godzin okienka będziemy się niby starać o brakującego wahadłowego/napastnika, prawdopodobnie bez skutku. Na środkowych pomocników nie ma szans. Moje przeczucie jest bardzo silne.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Piekarz pisze: 22 lip 2019, 23:00 jednego mocno wątpliwego wahadłowego
Lazaro już mamy
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Stachoo pisze: 22 lip 2019, 20:38 Angel Correa za 57 mln euro w AC Milan - jak podaje Di Marzio.
Trochę dziwny ruch Milanu, zamiast postawić na utalentowanego Cutrone, to rozbijają bank na typa, który w zeszłym sezonie strzelił bodaj 5 bramek. No, ale nie mój cyrk, nie moje małpy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Mora pisze: 22 lip 2019, 23:53
Stachoo pisze: 22 lip 2019, 20:38 Angel Correa za 57 mln euro w AC Milan - jak podaje Di Marzio.
Trochę dziwny ruch Milanu, zamiast postawić na utalentowanego Cutrone, to rozbijają bank na typa, który w zeszłym sezonie strzelił bodaj 5 bramek. No, ale nie mój cyrk, nie moje małpy.
Nie oceniam. W statystykach tylko widziałem, że to typ bardziej od asyst jako cofniety lub boczny, niż od strzelania jak klasyczny napastnik.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Niektórzy tutaj wpadną już w zupełny obłęd jak dowiedzą się, że Politano na sprzedaż.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

miniu86 pisze: 23 lip 2019, 10:51 Niektórzy tutaj wpadną już w zupełny obłęd jak dowiedzą się, że Politano na sprzedaż.
Bo to pewnie nieprawda. Politano może pełnić przy środkowym napastniku taką rolę jak Eder przy Pelle.

Pozdr.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

"najpoważniejszymi kandydatami do zastąpienia Chorwata są: Kostic oraz Cristiano Biraghi"

Zakładając, że to i odejście Politano są prawdziwe, to niezły sezon się szykuje :-D
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Jestem całkowicie spokojny, kilka ostatnich okienek było bardzo dobrze ocenianych, a co się działo potem od grudnia do kwietnia, każdy pamięta.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Z Politano na pewno plota, nie po to go wykupowaliśmy by go od razu sprzedawać. Zresztą jest jednym z nielicznych, którzy ciągną u nas grę do przodu.
Kostić za Perisicia całkiem spoko, chodź nie wiem czy to nie ten sam poziom co Ivan, ale może przynajmniej nie będzie stroić fochów.
Ponoć odpuszczamy Lukaku i chcemy Leao - ktoś miał okazję oglądać jakieś mecze z jego udziałem? Bo według statystyk z transfermarket to 8 goli w 24 meczach w ostatnim sezonie, w ogórkowej lidze francuskiej...więc szału nie ma. W dodatku to młodziak 20 lat.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

miniu86 pisze: 23 lip 2019, 11:08 Jestem całkowicie spokojny, kilka ostatnich okienek było bardzo dobrze ocenianych, a co się działo potem od grudnia do kwietnia, każdy pamięta.
Nie chcę burzyć Twojego spokoju, ale kilka jeszcze wcześniejszych okienek było źle ocenianych i działo się jeszcze gorzej...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dlaczego Plota? Marotta wywala ot tak Icardiego, Nainggolana, Mirande i Perisicia, czyli ważne postacie drużyny w ostatnich 3-4 latach, to dlaczego nie Politano?

Generalnie to dla mnie może wydupiać, chłop nie ma zdrowia do piłki nożnej, na dodatek jest średniakiem.

Tylko tacy goście jak koba czy klinsi34 łudzili się, że Perisic może grać na wahadle. Bzdura. To, że gość dobrze broni jako skrzydłowy nie oznacza, że będzie w stanie dobrze funkcjonować jako lewy obrońca w momencie ustawienia 5-3-2, a przecież tak to wygląda na sparingach.


Generalnie to czuję, że wyleci właśnie jeden z dwójki Perisic-Politano, bo żaden nie bardzo pasuje na środek ataku i żaden nie pasuje na wahadło. Obaj mogą za to zagrać cofniętego napastnika np w 3-4-2-1. W sumie mam w dupie kto z nich odejdzie, ale Chorwat jest lepszym piłkarzem.


Marotta widzę już zmienił ton wypowiedzi, z: "Chcemy Dzeko i Lukaku" na "Chcemy młodszego i starszego napastnika" :lol: Oby to był Cavani, a nie ten kloc z United i dziad z Romy.

No ale czekamy na obiecywane wzmocnienia składu, bo podobno pozostałe wzmocnienia mają być klasowe, a nie placki typu Barella.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 12:44 Tylko tacy goście jak koba czy klinsi34 łudzili się, że Perisic może grać na wahadle. Bzdura.

Wybraniec pisze: 29 maja 2019, 13:45
IlCapitano pisze: 29 maja 2019, 13:29 Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą wizję kadry Interu Mediolan na sezon 2019/2020.

Panowie Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni.

Środkowi obrońcy tytanowi: Skriniar, Godin, de Vrij, Ranocchia, D'Ambrosio, Izzo.

Wahadełka niebywałe: Asamoah, Moses, Biraghi, Di Lorenzo(gościu nie idź do Napoli, chodź do nas błagam).

Środkowi pomocnicy ci kreatorzy cali: Brozović, Nainggolan, Gagliardini, Barella, Sensi, De Paul.

Napastnicy nieomylni: Martinez, Dzeko, Chiesa, Politano.

No tak bym to widział na ten moment, czyli konkretnie na środę 29 maja 2019 roku godzina 13:29. Pozdrawiam.
Bramka: Zgadzam się
Środek obrony: Zgadzam się
Wahadła: Perisic zamiast Biraghiego, Hateboer zamiast Mosesa
Środek: Nieźle, ale brakuje kogoś z europejskiego poziomu, Partey zamiast Sensiego i De Paula i zostawiamy Vecino.
Atak: Ok
Nie tylko my :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

KoBa pisze: 23 lip 2019, 13:17
Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 12:44 Tylko tacy goście jak koba czy klinsi34 łudzili się, że Perisic może grać na wahadle. Bzdura.

Wybraniec pisze: 29 maja 2019, 13:45
IlCapitano pisze: 29 maja 2019, 13:29 Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą wizję kadry Interu Mediolan na sezon 2019/2020.

Panowie Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni.

Środkowi obrońcy tytanowi: Skriniar, Godin, de Vrij, Ranocchia, D'Ambrosio, Izzo.

Wahadełka niebywałe: Asamoah, Moses, Biraghi, Di Lorenzo(gościu nie idź do Napoli, chodź do nas błagam).

Środkowi pomocnicy ci kreatorzy cali: Brozović, Nainggolan, Gagliardini, Barella, Sensi, De Paul.

Napastnicy nieomylni: Martinez, Dzeko, Chiesa, Politano.

No tak bym to widział na ten moment, czyli konkretnie na środę 29 maja 2019 roku godzina 13:29. Pozdrawiam.
Bramka: Zgadzam się
Środek obrony: Zgadzam się
Wahadła: Perisic zamiast Biraghiego, Hateboer zamiast Mosesa
Środek: Nieźle, ale brakuje kogoś z europejskiego poziomu, Partey zamiast Sensiego i De Paula i zostawiamy Vecino.
Atak: Ok
:)
No i co? Biraghi jest takim gównem że już wole Perisicia na wahadle zrozum.

21.06.2019 o 15:40 przez Windykator
+1
Windykator
Mocno naciągane są doniesienia o tym, że Perisic mógłby grać na wahadle u Conte. To, że dobrze broni jako lewo skrzydłowy nie oznacza, że będzie tak samo to wyglądało na innej pozycji.

COŚ JESZCZE GOŚCIU? DALEJ CHCESZ WALCZYĆ?
ODPOWIEDZ