Mercato

To co każdy kibic lubi...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Klinsi64 pisze:
Stachoo pisze:Dziwie się, że niektórym nie znudziło się tak srać. Mi by było szkoda dnia, żeby wiecznie narzekać na te ruchy transferowe Interu. Od 01.09. można narzekać lub w momencie jak po 2. kolejkach będzie 0 punktów.
Narzekanie narzekaniem,bo ponoć to nasza narodowa cecha,ale zdzierżyć nie mogę gości którzy na podstawie plotek transferowych obrzucają gównem klub,działaczy i piłkarzy
Dokł mordeczki macie pełną rację tutaj. Jak będziemy mieli nawet 0 punktów po dwoch kolejkach to ja się nie posram, bo uwierzyłem w projekt zrozumcie. Będziemy regularnie obijać ogórków jak Spal Crotone czy AC Milan i jeśli nie dobiegniemy na TOP4, to wierzę, że się tam doczołgamy, ale zagramy w LM. ELO
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze:
Klinsi64 pisze:
Stachoo pisze:Dziwie się, że niektórym nie znudziło się tak srać. Mi by było szkoda dnia, żeby wiecznie narzekać na te ruchy transferowe Interu. Od 01.09. można narzekać lub w momencie jak po 2. kolejkach będzie 0 punktów.
Narzekanie narzekaniem,bo ponoć to nasza narodowa cecha,ale zdzierżyć nie mogę gości którzy na podstawie plotek transferowych obrzucają gównem klub,działaczy i piłkarzy
Dokł mordeczki macie pełną rację tutaj. Jak będziemy mieli nawet 0 punktów po dwoch kolejkach to ja się nie posram, bo uwierzyłem w projekt zrozumcie. Będziemy regularnie obijać ogórków jak Spal Crotone czy AC Milan i jeśli nie dobiegniemy na TOP4, to wierzę, że się tam doczołgamy, ale zagramy w LM. ELO
@Klinsi - dokładnie o to mi chodziło. Ja czytam te wszystkie newsy jedynie z nudów, ale prawda jest taka, że co ma być to będzie. Plotki muszą być, bo nie byłoby o czym pisać, a nie interesuje się piłką od roku, żebym się do tego nie przyzwyczaił, więc nie rozumiem tych wszystkich, którzy jadą po chinolach i klubie, bo jakiś pismak sobie wymyślił Verattiego w Interze, a okazuje się, że go jednak nie będzie.

@Piter - ja również się nie posram, jakoś dziwnie uspokaja mnie postać Spalettiego i nawet bez większych wzmocnień jestem pozytywnie nastawiony. Fakt strasznie mnie irytuje bierność w postaci braku wzmocnień naszych bocznych stref obrony i fakt gry w każdym sparingu w podstawowym składzie gracza z Japonii, ale narzekanie i irytacja tu w niczym niestety nie pomoże, a stres tym spowodowany negatywnie wpływa na rozwój tkanki mięśniowej, dlatego staram się odcinać od tego typu zmartwień.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Obrazek
Kiedyś obiecałem w odpowiedzi na Twojego posta Piciu, że go zescreenuje i kiedyś Ci wkleję :)

To tak w nawiązaniu do Coutinho:

https://www.facebook.com/TransferyP24/p ... =3&theater
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze:Obrazek
Kiedyś obiecałem w odpowiedzi na Twojego posta Piciu, że go zescreenuje i kiedyś Ci wkleję :)

To tak w nawiązaniu do Coutinho:

https://www.facebook.com/TransferyP24/p ... =3&theater
źródło: twitter Daniel Kowalewski

:D:D
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Prawda jest taka, że Cou wyrasta coraz bardziej na zawodnika światowego formatu, to było jasne już gdy grał u nas, ale jak każdy inny młody talent u nas nie dano mu szansy bo musiały grać dziadki, obawiam się, że to samo spotka Gabriela.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Oceńcie moją najnowszą wizję wzmocnień obrony:

1. Wymienić z Valencią Kondogbie na Garaya.
2. Kupić Zappacoste i Dalberta.
3. W miarę możliwości pogonić Medela, Murillo, Ranocchie i Nagatomo co.
4. Kupić ogranego ziomeczka z Serie A typu Astori, Acerbi na ławkę.

Wówczas mielibyśmy następującą obronę:
Prawa strona - Zappacosta, D'Ambrosio.
Lewa strona - Dalbert, Ansaldi.
Środek - Miranda, Skriniar, Garay, Astori.

No jak dla mnie panowie jest to rewelacyjna i niesłychanie wybitna perspektywa.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

I przede wszystkim nie byłaby to jakaś droga zabawa - najwięcej kosztowaliby nas pewnie Dalbert z Zappacostą. Przy takim układzie, to nawet pokusiłbym się o zostawienie kogoś z dwójki Medel-Ranocchia - wielkich pieniędzy na nich nie zarobimy, a awaryjnie ktoś jako piąty środkowy też by był.
Pomarzyć można.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Stachoo pisze:Obrazek
Kiedyś obiecałem w odpowiedzi na Twojego posta Piciu, że go zescreenuje i kiedyś Ci wkleję :)

To tak w nawiązaniu do Coutinho:

https://www.facebook.com/TransferyP24/p ... =3&theater
Stacho oszuście jest to fejk, ponieważ nie miałem wtedy awataru Janusza Tracza z bronią w ręku, przeproś
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze:
Stachoo pisze:Obrazek
Kiedyś obiecałem w odpowiedzi na Twojego posta Piciu, że go zescreenuje i kiedyś Ci wkleję :)

To tak w nawiązaniu do Coutinho:

https://www.facebook.com/TransferyP24/p ... =3&theater
Stacho oszuście jest to fejk, ponieważ nie miałem wtedy awataru Janusza Tracza z bronią w ręku, przeproś
@ Piotrusiu - żaden fejk :D Screen zrobiony dziś po godzinnym wyszukiwaniu tego posta, dlatego avatar obecny

@ Orzeuku - źródło beznadziejne, ale pierwsze jakie miałem pod ręką, jakbym dobrze poszukał znalazł bym dużo lepsze :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

w Anglii Arnutović kosztował ostatnio 30 milionów, więc ta podrzędna liga mnie nie interesuje jakby co. Coutinho w Calcio naszym najpiękniejszym pokazał co jest wart i tyle w temacie elo
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Piter upraszczasz sprawę jak ktoś wybitnie zaślepiony i bezwzględnie broniący swojej(bzdurnej) racji.

Krótko: sprawdź skład Interu z tamtego okresu i odpoiwedz sobie dlaczego Couthinio nie grał u nas na miarę swoich możliwości. Jeżeli nadal nie wyłapiesz znaczących zależności pozostaje Ci wziąć "broń" od Tracza i załatwić sprawę z samym sobą.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mercato

Post autor: Michellaga »

Tak nas widzą:
Obrazek
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Michellaga pisze:Tak nas widzą:
Obrazek
wszystko na ten temat. Czyli Aurier, Di Maryja, Vidal i Dalbert oficjalnie :D
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Minister pisze:Piter upraszczasz sprawę jak ktoś wybitnie zaślepiony i bezwzględnie broniący swojej(bzdurnej) racji.

Krótko: sprawdź skład Interu z tamtego okresu i odpoiwedz sobie dlaczego Couthinio nie grał u nas na miarę swoich możliwości. Jeżeli nadal nie wyłapiesz znaczących zależności pozostaje Ci wziąć "broń" od Tracza i załatwić sprawę z samym sobą.
To dziwne, że Kovacić potrafił grać w miarę dobrze i poszedł do realu za ponad 30 mln albo Icardi, który potrafił strzelać gole, a wielki coutinho był przytłoczony innymi amatorami, masakra
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Mercato

Post autor: Claudio »

Jak dla mnie po sparingach stwierdzam, że potrzebne są 3-4 transfery.
Prawy i lewy obronca, skrzydłowy i srodkowy obronca za Ranochie/Murillo.
Wtedy spokojnie możemy powalczyć nawet o podium.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Oficjalnie Sneijder w OGC Nice!

Balotelli + Sneijder 2010!
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Oczywistym jest, że Jovetic musi zostać w Interze. Jego dotychczasowa przygoda z nami to po prostu zakrzywienie rzeczywistości tak charakterystyczne dla tego klubu, gdzie logika i zdrowy rozsądek często pozostają poza zasięgiem włodarzy.

Jovetic w formie jest dla Interu wzmocnieniem za darmo. Mor to wielka niewiadoma więc na razie będzie dla mnie tylko kolejnym pokemonem. Dalbert powinien być wzmocnieniem, chyba, że przez pół okienka uganialiśmy się za przeciętniakiem. Ciekawe co z Murillo i Kondogbią?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Nie wiem jak wy, ale ja dostaje niepohamowanej erekcji na myśl o Interze Spalla, kurwa to niesamowite jak on pojmuje Calcio.

Jovetic MUSI zostać, bo ostatnie lata nie zmieniają mojej opinii o nim - jest to gracz o gigantycznych możliwościach i jeden z niewielu w naszej kadrze, który samodzielnie może wygrać mecz. Nie będzie pewnie zawodnikiem pierwszego wyboru, ale może być naszym Jokerem.

Generalnie zespół uważam za niemal kompletny. Dalbert pewnie w końcu dojedzie, bo zbyt długo to trwa, żeby miało się to nie udać. Myślę, że to jedyne wzmocnienie naszych boków, miejmy nadzieje, że Spalletti ma pomysł na poprawienie D'Ambrosio i Ansaldiego. Ranocchi pewnie nie sprzedamy i czuje, że to będzie nasz czwarty środkowy obrońca. Murillo powinien odejść, Medel też, a w ich miejsce powinniśmy pozyskać kogoś do rywalizacji z duetem Miranda - Skriniar.

Kondogbia przy dobrej ofercie powinien odejść, bo ani nie będzie grał dużo u Spalla ani też zbytnio nie spodziewam się po niej poprawy. Poza pozyskaniem środkowego i bocznego obrońcy powinniśmy skupić się nad zakupem kogoś do rywalizacji z Candreva (Bo Barboza żadna konkurencja nie jest), ale nie sądzę, że takim zawodnikiem będzie Emre Mor.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Dotychczas obejrzałem wszystkie nasze mecze sparingowe...posypuje głowę popiołem, Schick jest nam zbędny, niech oni tą kasę przeznaczą na defensywe. Eder i Jovetić w obecnej formie są bezcenni. Bez potrzeby wydawania pół centa mamy mocne alternatywy dla Icara, albo partnerów w ataku.

Piter tych Twoich wypocin nawet nie komentuje, bo podsumował cie bodajże Stacho-screenem. Drugie podsumowanie dostaniesz jak ktoś skurwiela rzeczywiście wykupi z Liverpoolu za ta 90 baniek ;)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Schick to materiał na napastnika klasy światowej i za takiego go nasi uważają,gówno mnie za przeproszeniem interesuje,że mamy Edera i Jovetica jako zmienników Icardiego,były czasy że mieliśmy 4-5 wysokiej klasy napastników i jakoś przeżyliśmy ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Tylko w czasach kiedy mieliśmy w kadrze Ibre, Crespo, Cruza, Adriano i Recobe graliśmy na dwóch napastników, teraz gramy na jednego. W sytuacji kiedy niewiadoma jest sytuacja Joveticia, Eder zostaje, a Icardi jest nietykalny, sprowadzanie Schicka jest ruchem idiotycznym. Poza tym on podobno ślini się na myśl o Juve, więc niech spada najemnik, won z nim. Zappacosta, Garay i zamykamy mercato, pomoc i ofensywa są kompletne i czołowe w lidze.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Kupić talenta zawsze można, najwyżej może przecież zostać w tej Sampdorii na wypożyczeniu. Ale tylko i wyłącznie jeśli nie zablokuje to potrzebnych wzmocnień w obronie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:Tylko w czasach kiedy mieliśmy w kadrze Ibre, Crespo, Cruza, Adriano i Recobe graliśmy na dwóch napastników, teraz gramy na jednego. W sytuacji kiedy niewiadoma jest sytuacja Joveticia, Eder zostaje, a Icardi jest nietykalny, sprowadzanie Schicka jest ruchem idiotycznym. Poza tym on podobno ślini się na myśl o Juve, więc niech spada najemnik, won z nim. Zappacosta, Garay i zamykamy mercato, pomoc i ofensywa są kompletne i czołowe w lidze.
+ fakt, że graliśmy na 3 frontach, teraz będą jedynie 2
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli potwierdzi się transfer Dalberta to w zasadzie kadrę będziemy mieć zamkniętą. Transfery Schicka czy Mora przy obecnej dyspozycji Joveticia i Edera są po zbędne. Do poprawy są oczywiście boki obrony i lepiej by było się skupić na tym. Para stoperów Miranda-Skriniar wygląda w meczach sparingowych kozacko :) imponuje szczególnie nasz nowy nabytek Ivan Drago z Rockiego :)
Biabiany w Sparcie i przydało by się pozbyć jeszcze kilku nazwisk. Longo, Manaj Gnoukouri, Pinamonti czy Barbosa zbyt dużo nie pograją i powinni iść na wypożyczenia. Kondogbia albo Brozović na sprzedaż.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:Schick to materiał na napastnika klasy światowej i za takiego go nasi uważają,gówno mnie za przeproszeniem interesuje,że mamy Edera i Jovetica jako zmienników Icardiego,były czasy że mieliśmy 4-5 wysokiej klasy napastników i jakoś przeżyliśmy ;)
Chrzanić pana Śpika, bo potem okaże się że na rezerwie będzie siedzieć "materiał na napastnika klasy światowej", a w pierwszym składzie na lewej obronie biegać będzie "flanelowa szmata klasy okręgowej" pan Łamagatomo.

Pozdr.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Ja bym zostawił Murillo i Medela, w przypadku kontuzji/kartek Mirandy czy Skriniara wolę oglądać ich, niż ofermę Ranocchię. Szkoda, że transfer Chilijczyka jest już praktycznie przesądzony. Jeszcze większa szkoda, że "nowy Nesta" przyssał się do Interu jak Sasha Grey do knagi... Z dwójki Kondogbia-Brozović pozbyłbym się tego drugiego. Jeśli Francuz nabierze pewności siebie przy Spallettim to będziemy mieć z niego jeszcze pożytek, Brozo pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy. Pozostawienie Joveticia i Edera jest oczywistą oczywistością, więc nie ma co o tym pierdolić. Ciekawe jaki pomysł ma Spal na Barbosę. Wypożyczenie nie byłoby chyba złym ruchem, chłopak się nie rozwinie grając ogony. Z drugiej jednak strony, sezon jest długi, będą kontuzje itp.,a przy Spallettim nie jeden kopacz stawał się piłkarzem przez duże "P". Co do Emre Mora, to nie byłaby to zła inwestycja. Chłopak jest bardzo młody i nawet jak nie wypali, to będzie go można sprzedać za niezłą sumę.
Minister pisze:Piter tych Twoich wypocin nawet nie komentuje, bo podsumował cie bodajże Stacho-screenem. Drugie podsumowanie dostaniesz jak ktoś skurwiela rzeczywiście wykupi z Liverpoolu za ta 90 baniek ;)
Piter dostał bana na forum fanów "Plebanii" i wylądował tutaj przypadkiem. Nie wymagajcie od niego wiedzy o piłce.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Jeśli wierzyć temu co piszą admini na dzisiejszych transferach czyli garaj i cancelo ( nie wiem jak ich się pisze , sory) to by nasza obrona była gotowa! Szkoda tylko że Komfort miałby iść za tego drugiego a nie Brozo albo kitajec
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Dalbert z numerkiem 48 (if you know what I mean). Kitajec pewnie będzie grał raz na LO a raz na PO, więc czekam na dobrego prawego obrońce, który zrobi z fiutka nagatomo tylko rezerwowego na lewej obronie.


PS. Mora, wypowiedziałaś się na kilka zdań, ale nie wniosłaś nic nowego, czego my byśmy nie wiedzieli. Napisałaś, że zostawiłabyś Medela i Murillo, a sprzedała ranocchie, serio? 100% kibiców Interu by to zrobiło, więc jak zwykle nie popisałaś się. Następnie piszesz, że z dwójki kondo-brozo to sprzedałabyś brozovicia, serio? Wskaż mi osobę, która by postąpiła inaczej (oprócz Klinsi). Niestety poziom żenady sięgnął górnej granicy, nie wniosłaś niczego nowego do tematu i dalej już nie czytałem bo pewnie napisałaś coś, co już dawno zostało powiedziane. Pa
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

wiekszosc lofcia kondogbie i wyjebuje brozowika, generalnie jest to zrozumiale patrzac na podejscie brozo, ALE kondogbia jest tu 2 lata i przez ten okres zaliczyl moze z 5 NIEZLYCH, nie mylic z wybitnymi spotkaniami...brozowik z kolei mimo ze kurewsko irytuje to jednak a to strzeli a to asystuje, miewal mecze w ktorych przesadzil o losach meczu, wiadomo jest takim guarinem v.2 jeden mecz bdb przeplata z 5-10 slabszymi, ale porownywanie go pod wzgledem przydatnosci do druzyny z kondogbia jest nie na miejscu
ODPOWIEDZ