Mercato

To co każdy kibic lubi...
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Mercato

Post autor: Claudio »

Jak dla mnie po sparingach stwierdzam, że potrzebne są 3-4 transfery.
Prawy i lewy obronca, skrzydłowy i srodkowy obronca za Ranochie/Murillo.
Wtedy spokojnie możemy powalczyć nawet o podium.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Oficjalnie Sneijder w OGC Nice!

Balotelli + Sneijder 2010!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Oczywistym jest, że Jovetic musi zostać w Interze. Jego dotychczasowa przygoda z nami to po prostu zakrzywienie rzeczywistości tak charakterystyczne dla tego klubu, gdzie logika i zdrowy rozsądek często pozostają poza zasięgiem włodarzy.

Jovetic w formie jest dla Interu wzmocnieniem za darmo. Mor to wielka niewiadoma więc na razie będzie dla mnie tylko kolejnym pokemonem. Dalbert powinien być wzmocnieniem, chyba, że przez pół okienka uganialiśmy się za przeciętniakiem. Ciekawe co z Murillo i Kondogbią?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Nie wiem jak wy, ale ja dostaje niepohamowanej erekcji na myśl o Interze Spalla, kurwa to niesamowite jak on pojmuje Calcio.

Jovetic MUSI zostać, bo ostatnie lata nie zmieniają mojej opinii o nim - jest to gracz o gigantycznych możliwościach i jeden z niewielu w naszej kadrze, który samodzielnie może wygrać mecz. Nie będzie pewnie zawodnikiem pierwszego wyboru, ale może być naszym Jokerem.

Generalnie zespół uważam za niemal kompletny. Dalbert pewnie w końcu dojedzie, bo zbyt długo to trwa, żeby miało się to nie udać. Myślę, że to jedyne wzmocnienie naszych boków, miejmy nadzieje, że Spalletti ma pomysł na poprawienie D'Ambrosio i Ansaldiego. Ranocchi pewnie nie sprzedamy i czuje, że to będzie nasz czwarty środkowy obrońca. Murillo powinien odejść, Medel też, a w ich miejsce powinniśmy pozyskać kogoś do rywalizacji z duetem Miranda - Skriniar.

Kondogbia przy dobrej ofercie powinien odejść, bo ani nie będzie grał dużo u Spalla ani też zbytnio nie spodziewam się po niej poprawy. Poza pozyskaniem środkowego i bocznego obrońcy powinniśmy skupić się nad zakupem kogoś do rywalizacji z Candreva (Bo Barboza żadna konkurencja nie jest), ale nie sądzę, że takim zawodnikiem będzie Emre Mor.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Dotychczas obejrzałem wszystkie nasze mecze sparingowe...posypuje głowę popiołem, Schick jest nam zbędny, niech oni tą kasę przeznaczą na defensywe. Eder i Jovetić w obecnej formie są bezcenni. Bez potrzeby wydawania pół centa mamy mocne alternatywy dla Icara, albo partnerów w ataku.

Piter tych Twoich wypocin nawet nie komentuje, bo podsumował cie bodajże Stacho-screenem. Drugie podsumowanie dostaniesz jak ktoś skurwiela rzeczywiście wykupi z Liverpoolu za ta 90 baniek ;)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Schick to materiał na napastnika klasy światowej i za takiego go nasi uważają,gówno mnie za przeproszeniem interesuje,że mamy Edera i Jovetica jako zmienników Icardiego,były czasy że mieliśmy 4-5 wysokiej klasy napastników i jakoś przeżyliśmy ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Tylko w czasach kiedy mieliśmy w kadrze Ibre, Crespo, Cruza, Adriano i Recobe graliśmy na dwóch napastników, teraz gramy na jednego. W sytuacji kiedy niewiadoma jest sytuacja Joveticia, Eder zostaje, a Icardi jest nietykalny, sprowadzanie Schicka jest ruchem idiotycznym. Poza tym on podobno ślini się na myśl o Juve, więc niech spada najemnik, won z nim. Zappacosta, Garay i zamykamy mercato, pomoc i ofensywa są kompletne i czołowe w lidze.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Kupić talenta zawsze można, najwyżej może przecież zostać w tej Sampdorii na wypożyczeniu. Ale tylko i wyłącznie jeśli nie zablokuje to potrzebnych wzmocnień w obronie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:Tylko w czasach kiedy mieliśmy w kadrze Ibre, Crespo, Cruza, Adriano i Recobe graliśmy na dwóch napastników, teraz gramy na jednego. W sytuacji kiedy niewiadoma jest sytuacja Joveticia, Eder zostaje, a Icardi jest nietykalny, sprowadzanie Schicka jest ruchem idiotycznym. Poza tym on podobno ślini się na myśl o Juve, więc niech spada najemnik, won z nim. Zappacosta, Garay i zamykamy mercato, pomoc i ofensywa są kompletne i czołowe w lidze.
+ fakt, że graliśmy na 3 frontach, teraz będą jedynie 2
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli potwierdzi się transfer Dalberta to w zasadzie kadrę będziemy mieć zamkniętą. Transfery Schicka czy Mora przy obecnej dyspozycji Joveticia i Edera są po zbędne. Do poprawy są oczywiście boki obrony i lepiej by było się skupić na tym. Para stoperów Miranda-Skriniar wygląda w meczach sparingowych kozacko :) imponuje szczególnie nasz nowy nabytek Ivan Drago z Rockiego :)
Biabiany w Sparcie i przydało by się pozbyć jeszcze kilku nazwisk. Longo, Manaj Gnoukouri, Pinamonti czy Barbosa zbyt dużo nie pograją i powinni iść na wypożyczenia. Kondogbia albo Brozović na sprzedaż.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:Schick to materiał na napastnika klasy światowej i za takiego go nasi uważają,gówno mnie za przeproszeniem interesuje,że mamy Edera i Jovetica jako zmienników Icardiego,były czasy że mieliśmy 4-5 wysokiej klasy napastników i jakoś przeżyliśmy ;)
Chrzanić pana Śpika, bo potem okaże się że na rezerwie będzie siedzieć "materiał na napastnika klasy światowej", a w pierwszym składzie na lewej obronie biegać będzie "flanelowa szmata klasy okręgowej" pan Łamagatomo.

Pozdr.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Ja bym zostawił Murillo i Medela, w przypadku kontuzji/kartek Mirandy czy Skriniara wolę oglądać ich, niż ofermę Ranocchię. Szkoda, że transfer Chilijczyka jest już praktycznie przesądzony. Jeszcze większa szkoda, że "nowy Nesta" przyssał się do Interu jak Sasha Grey do knagi... Z dwójki Kondogbia-Brozović pozbyłbym się tego drugiego. Jeśli Francuz nabierze pewności siebie przy Spallettim to będziemy mieć z niego jeszcze pożytek, Brozo pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy. Pozostawienie Joveticia i Edera jest oczywistą oczywistością, więc nie ma co o tym pierdolić. Ciekawe jaki pomysł ma Spal na Barbosę. Wypożyczenie nie byłoby chyba złym ruchem, chłopak się nie rozwinie grając ogony. Z drugiej jednak strony, sezon jest długi, będą kontuzje itp.,a przy Spallettim nie jeden kopacz stawał się piłkarzem przez duże "P". Co do Emre Mora, to nie byłaby to zła inwestycja. Chłopak jest bardzo młody i nawet jak nie wypali, to będzie go można sprzedać za niezłą sumę.
Minister pisze:Piter tych Twoich wypocin nawet nie komentuje, bo podsumował cie bodajże Stacho-screenem. Drugie podsumowanie dostaniesz jak ktoś skurwiela rzeczywiście wykupi z Liverpoolu za ta 90 baniek ;)
Piter dostał bana na forum fanów "Plebanii" i wylądował tutaj przypadkiem. Nie wymagajcie od niego wiedzy o piłce.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Jeśli wierzyć temu co piszą admini na dzisiejszych transferach czyli garaj i cancelo ( nie wiem jak ich się pisze , sory) to by nasza obrona była gotowa! Szkoda tylko że Komfort miałby iść za tego drugiego a nie Brozo albo kitajec
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Dalbert z numerkiem 48 (if you know what I mean). Kitajec pewnie będzie grał raz na LO a raz na PO, więc czekam na dobrego prawego obrońce, który zrobi z fiutka nagatomo tylko rezerwowego na lewej obronie.


PS. Mora, wypowiedziałaś się na kilka zdań, ale nie wniosłaś nic nowego, czego my byśmy nie wiedzieli. Napisałaś, że zostawiłabyś Medela i Murillo, a sprzedała ranocchie, serio? 100% kibiców Interu by to zrobiło, więc jak zwykle nie popisałaś się. Następnie piszesz, że z dwójki kondo-brozo to sprzedałabyś brozovicia, serio? Wskaż mi osobę, która by postąpiła inaczej (oprócz Klinsi). Niestety poziom żenady sięgnął górnej granicy, nie wniosłaś niczego nowego do tematu i dalej już nie czytałem bo pewnie napisałaś coś, co już dawno zostało powiedziane. Pa
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

wiekszosc lofcia kondogbie i wyjebuje brozowika, generalnie jest to zrozumiale patrzac na podejscie brozo, ALE kondogbia jest tu 2 lata i przez ten okres zaliczyl moze z 5 NIEZLYCH, nie mylic z wybitnymi spotkaniami...brozowik z kolei mimo ze kurewsko irytuje to jednak a to strzeli a to asystuje, miewal mecze w ktorych przesadzil o losach meczu, wiadomo jest takim guarinem v.2 jeden mecz bdb przeplata z 5-10 slabszymi, ale porownywanie go pod wzgledem przydatnosci do druzyny z kondogbia jest nie na miejscu
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Alfa pisze:wiekszosc lofcia kondogbie i wyjebuje brozowika, generalnie jest to zrozumiale patrzac na podejscie brozo, ALE kondogbia jest tu 2 lata i przez ten okres zaliczyl moze z 5 NIEZLYCH, nie mylic z wybitnymi spotkaniami...brozowik z kolei mimo ze kurewsko irytuje to jednak a to strzeli a to asystuje, miewal mecze w ktorych przesadzil o losach meczu, wiadomo jest takim guarinem v.2 jeden mecz bdb przeplata z 5-10 slabszymi, ale porownywanie go pod wzgledem przydatnosci do druzyny z kondogbia jest nie na miejscu
A jak dla mnie nie niezłych tylko świetnych i nie pięć tylko trochę więcej (głównie przełom 2016 i 2017 - seria zwycięstw Piolego imo w dużej mierze została ugrana na Kondogbii). Brozović gra wyżej, nieraz bywał ustawiany na jawnie ofensywnej pomocy, więc strzela i asystuje więcej i w tym aspekcie to rzeczywiście nie na miejscu jest porównywanie tych dwóch. Abstrahując już od tego, że Brozović mentalnie jest nie tylko porażką samą w sobie, ale i szkodliwym chujkiem, który na pewno psuje atmosferę i morale w drużynie. Nie będę jakoś bardzo płakał po Murzynie, ale myślę, że w NORMALNIE funkcjonującej drużynie może być znakomitym zawodnikiem. A Brozović po prostu jest zjebanym typkiem i trzeba się go pozbyć, bo zasmrodzi powietrze.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

zgadzam się jak wyżej. Co by o KOndogbii nie powiedzieć to chłopak ma talent, ktoś kto do niego dotrze i Kondogbia bedzie grał jak na przełomie roku będzie mial bardzo duży pożytek z niego. Jedyne co tak bardzo mi w nim przeszkadza to jego powroty, zbyt jednostajny styl gry. Natomiast u Brozovica przeszkadza mi prawie wszystko.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Piekarz pisze:
Alfa pisze:wiekszosc lofcia kondogbie i wyjebuje brozowika, generalnie jest to zrozumiale patrzac na podejscie brozo, ALE kondogbia jest tu 2 lata i przez ten okres zaliczyl moze z 5 NIEZLYCH, nie mylic z wybitnymi spotkaniami...brozowik z kolei mimo ze kurewsko irytuje to jednak a to strzeli a to asystuje, miewal mecze w ktorych przesadzil o losach meczu, wiadomo jest takim guarinem v.2 jeden mecz bdb przeplata z 5-10 slabszymi, ale porownywanie go pod wzgledem przydatnosci do druzyny z kondogbia jest nie na miejscu
A jak dla mnie nie niezłych tylko świetnych i nie pięć tylko trochę więcej (głównie przełom 2016 i 2017 - seria zwycięstw Piolego imo w dużej mierze została ugrana na Kondogbii). Brozović gra wyżej, nieraz bywał ustawiany na jawnie ofensywnej pomocy, więc strzela i asystuje więcej i w tym aspekcie to rzeczywiście nie na miejscu jest porównywanie tych dwóch. Abstrahując już od tego, że Brozović mentalnie jest nie tylko porażką samą w sobie, ale i szkodliwym chujkiem, który na pewno psuje atmosferę i morale w drużynie. Nie będę jakoś bardzo płakał po Murzynie, ale myślę, że w NORMALNIE funkcjonującej drużynie może być znakomitym zawodnikiem. A Brozović po prostu jest zjebanym typkiem i trzeba się go pozbyć, bo zasmrodzi powietrze.
moze i tak ale jakos nie widze u kondogbii checi poprawy czy tam utrzymania formy w naszych barwach
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Jeden jak i drugi to zakały, amatorzy i przygłupy leniwe. Na szczęście przybycie Vecino rozwiązuje problem pierwszego i sprawia, że Kondogbia nie ma czego tu już szukać zwłaszcza na rok przed mundialem, a wypowiedzi Spallettiego o Joao Mario jak dla mnie oznaczają, że będzie on w kolejnym sezonie piłkarzem podstawowym. Brozović może więc zacząć się pakować jeśli chce pojechać za rok do Rosji.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Dajcie spokój z tą Kondogbią, gość potrzebuje regularnej gry żeby prezentować poziom co najmniej przyzwoity, a w next sezonie będzie co najwyżej 5 opcją po Gagli ,Valero, Joao Mario i Vecino. Brozovic najlepsze mecze notował jako zmiennik i kto wie, może ławka rezerwowych podziała na niego mobilizująco. Na murzyna na pewno nie i jestem jak najbardziej za tym, żeby go sprzedać.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Jak czytam wypowiedzi o świetnych występach i talencie murzyna Kondogbii to mnie śmiech ogarnia. Facet nie potrafi ustabilizować formy, jego wejścia na boisko i kontakt z piłką sprawa, że serce zamiera bo zdolny jest do wszystkiego. Do spieprzenia każdej najprostszej akcji.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

majonez87 pisze:Jak czytam wypowiedzi o świetnych występach i talencie murzyna Kondogbii to mnie śmiech ogarnia. Facet nie potrafi ustabilizować formy, jego wejścia na boisko i kontakt z piłką sprawa, że serce zamiera bo zdolny jest do wszystkiego. Do spieprzenia każdej najprostszej akcji.
Dokladnie. Przecież ten człowiek nie myśli, podejmuje najbardziej kretyńskie decyzje jakie kiedykolwiek widziałem na boisku. Dodatkowo te jego człapanie... Truchta po tym boisku jakby był Vieirą albo Thiago Mottą, no ale niestety nie ten rozmiar kapelusza. Do odstrzału natychmiast, bo można nadal sporo zarobić.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Motta w wieku Kondogbii był rezerwowym Barcelony którego chcieli się jak najszybciej pozbyć i to zrobili, w następnym roku był rezerwowym w przeciętnym Atletico. Kondogbia ma talent, problem w tym jak ktos to wyżej napisał że on do dobrej gry potrzebuje regularnych występów i wiary w niego. Tak czy inaczej pozbywanie sie go za 20 mlnE jest głupie.
Wydaje mi się że powinni go wypożyczyć bo choć jestem przeciwny wypożyczaniu 18 latków to on miejsce powinien sobie wywalczyć i spokojnie odbudować się, przełom roku miał świetny i taki Kondogbia byłby u nas potrzebny. Inna sprawa że poza kuriozalnym zagraniem z Chealse w meczach przed sezonowych wcale tak zle się nie spisywał.

Przypomnę 24 latek !! jak na def. pomocnika to nadal b. młody zawodnik.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Kondogbia potrzebuje mózgu a nie regularnych występów. Nie jestem fanem ani murzyna ani Brozovica, ale z tych dwóch to już prędzej Brozovica bym zostawil który miewa przebłyski, niż Kondogbie którego przydatnosc dla drużyny jest moim zdaniem na poziomie Medela. Głupie zabawy z piłką i holowanie jej nie robi na mnie żadnego wrażenia, bo on nie ma opamiętania w tym co robi i w dodatku nie wyciąga żadnych wniosków. Do Muntariego a nie do Motty bym go porównał bardziej
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Raffal pisze:Motta w wieku Kondogbii był rezerwowym Barcelony którego chcieli się jak najszybciej pozbyć i to zrobili, w następnym roku był rezerwowym w przeciętnym Atletico. Kondogbia ma talent, problem w tym jak ktos to wyżej napisał że on do dobrej gry potrzebuje regularnych występów i wiary w niego. Tak czy inaczej pozbywanie sie go za 20 mlnE jest głupie.
Wydaje mi się że powinni go wypożyczyć bo choć jestem przeciwny wypożyczaniu 18 latków to on miejsce powinien sobie wywalczyć i spokojnie odbudować się, przełom roku miał świetny i taki Kondogbia byłby u nas potrzebny. Inna sprawa że poza kuriozalnym zagraniem z Chealse w meczach przed sezonowych wcale tak zle się nie spisywał.

Przypomnę 24 latek !! jak na def. pomocnika to nadal b. młody zawodnik.
Tak tak, ten amator Motta, spacerowicz i w ogóle gówniak. Pamiętam Twoje histerie w sezonie 09/10 doskonale. Na szczęście odszedł w styczniu 2012 do tego mega słabego PSG i łapał się tam na szczęście do pierwszego składu, stanowił o ich sile jeszcze do poprzedniego sezonu, przyfarcił mocno bo w Interze z Guarinem i Palombo nie miałby na to najmniejszych szans :hahaha: :lol:
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Raffal pisze:Motta w wieku Kondogbii był rezerwowym Barcelony którego chcieli się jak najszybciej pozbyć i to zrobili, w następnym roku był rezerwowym w przeciętnym Atletico.
Motta za rywala do skladu mial zdaje sie niejakiego Van Bommela. Dwa - trapily go kontuzje. W Atletico zlapal zima kolejna kontuzje, ktora wyluczyla do konca sezonu (stracil az 13 meczow). Swoja droga w tej druzynie gral niejaki Forlan, perspektywiczny Aguero i kilku innych zanych graczy. Zajeli wowczas 4 miejsce w lidze. To chyba powyzej sredniej.
Mnie transfer Kondogbii dziwil o tyle, ze trafil z druzyny cwiercfinalisty LM do 8 (podupadlej) druzyny ligi wloskiej. Rywalizowalismy o niego bodajze z Milanem i nie pamietam wlasnie czy jakies czolowe firmy w to weszly. To bylo bardzo znamienne. Troche jak transfery Pereiry i Guarina wlasnie. Nam sie udalo wyrwac takich rzekomo klasowych graczy, a tu klops. Oczywiscie we Francuzie mozna jeszcze pokladac nadzieje, ale na dobra sprawe ma na to pare miesiecy.
W ramach psioczenia - za 11 dni gramy 1 ligowy mecz. Moze jakis transfer?
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Dostaniesz w czwartek Emre Mora :lol:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Minister pisze:Dostaniesz w czwartek Emre Mora :lol:
i raka od czytania postów ministranta oraz mory.

Na tak ograniczony budżet jaki ma Inter to robimy same majstersztyki obecnie
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Sorry panie ekspercie nic niewarty Coutinho.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Ktoś odpowie mi na pytanie po co nam Schick? Rozumiem, że może być utalentowany, fajny, zdolny, że fan Juventusu, ale czy nie mamy na tej pozycji już Jovetica, Barbosy i Pinamontiego? Tej pozycji, tj. zmiennika Icardiego.
Aurier? Fajny do FM, ale w prawdziwym klubie raczej bym go nie chciał - taki Balotelli, tylko mniej utalentowany. ;)
Czytam o tym, że chcą ściągać kolejnego pomocnika, a ja się zastanawiam co w takim razie z Gagliardinim? Jako jeden z nielicznych w zeszłym sezonie pokazywał regularnie, że ma ochotę grać, a w dodatku grać potrafi.
Obecnie w środku pola mamy Joao Mario, Gagliardiniego, Valero, Vecino, Kondogbię, Brozovica - 6 zawodników na (optymalnie) 3 miejsca. Jeśli kogoś sprowadzać na tę pozycję, to albo klasę światową, albo najpierw wypchnąć Brozovica (w pierwszej kolejności) i Kondogbię (w pierwszej kolejności), ale pod żadnym pozorem nie pozbywać się Joao Mario.
Dalbert załatwia nam (mam nadzieję) lewą obronę, więc do obsadzenia pozostaje KONIECZNIE prawa strona, zarówno obrońca jak i skrzydłowy, bo nie chciałbym znowu patrzeć na Candrevę i jego kopnę-a-może-akurat-doleci.

Ustawiając to w priorytety:
1. Prawy obrońca (Cancelo? Mallo? Fernandes z CSK? Darmian? Jest ich sporo do wyboru, warto powalczyć).
2. Prawy skrzydłowy (Di Maria, Lucas Moura, Lamela, nawet Gaitan z Atletico).
3. Środkowy obrońca (Martinez, Sanchez).

Reszta to pudrowanie i nie miałbym nic przeciwko gdyby zajęli się tym nawet na 2 tygodnie przed zakończeniem okienka.
ODPOWIEDZ