Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

+ do tego Vrsaljko i 3/4 graczy zarąbistych i można coś pograć, tylko szkoda że jak przyjdą to będą ławe grzali bo Cambiasso, Mudżin i Kuzma są ważniejsi .... mam nadzieje że dwa z tych transferów przynajmniej wypali
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Justyn pisze:Thohir ma 46,5 h na transfery.

Ale dajmy się ponieść fantazji, że Hernanes, Nani i Ambrosio grają u nas.
Jeśli nawet, to na oba nazwiska nie ma szans. Jedno jest alternatywą!!:D drugiego i analogicznie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Nazwiska kopaczy robia niemale wrazenie, jednak po analizie ich ostatnich wystepow trudno o wielki optymizm. Brazylijczyk rozgrywa przecietny sezon w Lazio, natomiast Nani wystepy kolegow z ManU glownie podziwia z lawki rezerwowych, wszelako przyspawal sie do niej od roku. Trzeba mu jednak oddac, ze w reprezentacji grywa dosyc regularnie. Nie wiem natomiast, czy to z braku realnej konkurencji na swojej pozycji.
Szperajac w necie natrafilem na niezbyt pochlebne opinie dot. jego gry w Anglii. "Brak zaangazowania, marnotrawienie talentu" - to tylko niektore z nich. Coz, na Inter i tak moze to wystarczyc:)

Mowiac szczerze to oddanie Hernanesa mogloby spuscic wielki gniew kibicow Lazio na Lotito. Za 20 mln pewnie by przyjal oferte, ale czy Inter dysponuje takimi funduszami? Na dzien dzisiejszy mamy zbyt wiele watpliwosci, aby realnie myslec o tego typu transferach.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Mercato

Post autor: Michal_fci »

Może Thohir kupi Naniego lub HErnanesa żeby udobruchac kibiców, przynajmniej mam taka nadzieję. Kasy mu nie brakuje więc może coś bd, oczywiście nie liczę na tych dwóch panow, w jednego ciężko uwierzyć po ostatnich okienkach, ale po cichutko :)
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hbk »

Najpierw to któryś z tych zawodników musi przyjść.
Średni Hernanes i tak gra o wiele lepiej od Guarina.
Natomiast Nani ma swoje wady, ale i tak wniósłby jakość o jakiej aktualnie możemy w Interze pomarzyć.
Nie ma się jednak co podniecać, bo i tak przyjdzie German Denis.
Swoją drogą to o jakości panów od mercato w Interze niech świadczy fakt, że na drużyne wydaliśmy 183 mln (tylko Juve więcej), a według niektórych mamy skład na spadek. To świadczy również o tym kto powinien wylecieć już po poprzednim sezonie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

no to 30 stycznia

czekamy na hit(y)

pozdr.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Mercato

Post autor: Shady »

hbk pisze: Swoją drogą to o jakości panów od mercato w Interze niech świadczy fakt, że na drużyne wydaliśmy 183 mln (tylko Juve więcej), a według niektórych mamy skład na spadek. To świadczy również o tym kto powinien wylecieć już po poprzednim sezonie.
Widziałem to zestawienie, pamiętaj że do tej ceny są wliczani wszyscy zawodnicy w kadrze, a więc także Ci którzy już dawno byli kupieni i aktualnie już nie grają w ogóle lub grają na dużo niższym poziomie i po sezonie odejdą. Np. Milito za 25 mln, Samuel za 18, Chivu za 16. Druga sprawa, że paru z nich się spłaciło choćby w 2010.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

mimo wszystko, Hernanes to zawodnik który wali średnio 10 bramek w sezonie w Serie A, potrafi wziąć na siebie ciężar gry, jest po prostu najzwyczajniej w świecie groźnym zawodnikiem. Do tego przejście do Interu to na pewno będzie duzy impuls do lepszej gry - moim zdaniem może to być strzał w 10-tkę.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Nie mam wątpliwości, że Hernanes pokazałby w Interze na co go stać. Mundial w jego ojczyźnie nie powtórzy mu się już w karierze, jeśli chce jechać musi grać w Interze najlepiej jak tylko potrafi.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Orzeu pisze:mimo wszystko, Hernanes to zawodnik który wali średnio 10 bramek w sezonie w Serie A, potrafi wziąć na siebie ciężar gry, jest po prostu najzwyczajniej w świecie groźnym zawodnikiem. Do tego przejście do Interu to na pewno będzie duzy impuls do lepszej gry - moim zdaniem może to być strzał w 10-tkę.
Oby było tak jak za dawnych czasów gdy Stankovica braliśmy od nich :) też mam przeczucie, że się sprawdzi, jakby doszedł do tego Nani to już byłoby pięknie :)

Póki co witamy D'Ambrosio na pokładzie - jak dla mnie przeciętniak, Schelotto mi się przypomina i wydaje mi się, że będzie to kolejny szrot który będzie za rok ciężko upchać.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: and1 »

Kujon pisze:
Orzeu pisze:mimo wszystko, Hernanes to zawodnik który wali średnio 10 bramek w sezonie w Serie A, potrafi wziąć na siebie ciężar gry, jest po prostu najzwyczajniej w świecie groźnym zawodnikiem. Do tego przejście do Interu to na pewno będzie duzy impuls do lepszej gry - moim zdaniem może to być strzał w 10-tkę.
Oby było tak jak za dawnych czasów gdy Stankovica braliśmy od nich :) też mam przeczucie, że się sprawdzi, jakby doszedł do tego Nani to już byłoby pięknie :)

Póki co witamy D'Ambrosio na pokładzie - jak dla mnie przeciętniak, Schelotto mi się przypomina i wydaje mi się, że będzie to kolejny szrot który będzie za rok ciężko upchać.

Gorszy od Zonata nie bedzie :) Wiec transfer na plus.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

and1 pisze:
Kujon pisze:
Orzeu pisze:mimo wszystko, Hernanes to zawodnik który wali średnio 10 bramek w sezonie w Serie A, potrafi wziąć na siebie ciężar gry, jest po prostu najzwyczajniej w świecie groźnym zawodnikiem. Do tego przejście do Interu to na pewno będzie duzy impuls do lepszej gry - moim zdaniem może to być strzał w 10-tkę.
Oby było tak jak za dawnych czasów gdy Stankovica braliśmy od nich :) też mam przeczucie, że się sprawdzi, jakby doszedł do tego Nani to już byłoby pięknie :)

Póki co witamy D'Ambrosio na pokładzie - jak dla mnie przeciętniak, Schelotto mi się przypomina i wydaje mi się, że będzie to kolejny szrot który będzie za rok ciężko upchać.

Gorszy od Zonata nie bedzie :) Wiec transfer na plus.
Się okaże...
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: RdK. »

Pozostały 24 godziny, a jak dotychczas dowieziono nam jedynie szrot z Torino. Zachowajmy spokój.

Pocieszam się jednak myślą, że to najprawdopodobniej ostatnie mercato w którym bierze (brał?) udział Branca.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Powiem tak. Jeśli Thohir w te kilka dni swojego pobytu załatwi Hernanesa lub/i Naniego to pokaże, że jest światełko w tunelu. W końcu tego się wymaga od nowego właściciela klubu takiego jak Inter. Pokazałby, że poważnie myśli o klubie i że potrafi go wzmocnić.

Niestety póki co mamy 30 stycznia i jedyne co mamy to D'Ambrosio, który może się okazać kolejnym szrotem.
Oby skończyło się inaczej niż to dzieje się ostatnio w Interze. Bo zazwyczaj kończy się ROZCZAROWANIEM.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

a ja wierzę w D'Ambrosio (pamiętam dobrze jego świetny mecz z Milanem)

będzie naszym Maggio

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

teraz czekam na Hernanesa.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

no to 31 stycznia,

czekamy na HIT !!!

pozdr.
Justyn
Posty: 284
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:55
Lokalizacja: SJZ

Re: Mercato

Post autor: Justyn »

wydaje mi, że Hernanes już na 99% w Interze.... ciekawe czy możemy się spodziewać jakiegoś hitu a'la Branca & Moratti?
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Mercato

Post autor: mediolan »

ja bym chcial zobaczyc Eto'o u nas jeszcze raz ten facet ma mentalnosc zwyciezcy :) Mysle ze mialby u nas jeszcze taki chociaz jeden sezon jak mial Milito w jakze pamietnym sezonie kiedy siegnelismy po triplete :) no ale marzenie scietej glowy ...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Pobieżnie oceniając nasze mercato przyznam, że jestem zadowolony ze sprowadzenia Hernanesa. W końcu Inter zrobił to o czym pisałem/liśmy od 2010 roku. Wydawać raz a porządnie skupując zawodników wyróżniających się w lidze(polityka jak Bayernu). Mam oczywiście nadzieję, że Hernanes nie zawiedzie i stanie się podporą naszej pomocy na kilka sezonów i zarazem podniesie jej jakość.

Z tego co czytałem, to Guarin podpisał przedłużenie umowy. Przyznam, że trochę tego nie ogarniam, ale mam nadzieję, że Freddy da nam jeszcze trochę dobrego.

Teraz w pomocy mamy Kovacica, Guarina i Hernanesa. Do tego jeszcze Alvarez --> Mazzari ogarnij to wreszcie i skorzystaj z tego potencjału!

Trochę szkoda, że nie wzmocniliśmy ataku, na co mocno liczyłem, ale najwyraźniej Mazzari chce stawiać na Milito, Palacio i Icardiego. Oby z lepszym skutkiem niż dotychczas.

Erick Thohir. Zrobił pierwszy krok ku lepszej przyszłości tego klubu. Oby w lecie zrobił następne. Mocno na to liczę.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Mercato

Post autor: magneto86 »

Brawo ! Jestem pozytywnie zaskoczony, szkoda że nie pozbyliśmy się paru zawodników, ale najważniejsze że udało się sprowadzić Hernanesa, nareszcie prawdziwe wzmocnienie :) Thohir pokazał się z dobrej strony, ale tak naprawdę naszym największym hitem transferowym w lecie mam nadzieję będzie pozbycie się naszej magicznej trójki z zarządu
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

dzięki 2 ostatnim dniom Mercato uważam za udane.

Liczyłem jeszcze na przyjście Cannavaro, no ale trudno.

Pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Ocena zimowego okienka transferowego Interu nie moze odbyc sie bez chociazby pobieznego porownania z innymi klubami ligi wloskiej, w szczegolnosci z naszymi bezposrednimi konkurentami w walce o europejskie puchary.

Ac Milan - Rami, Honda, Essien - darmo(!)
Fiorentina - Matri, Anderson, Diakite
Napoli - Henrique, Ghoulam, Jorginho
Juve - Osvaldo

Uwage zwraca po raz kolejny racjonalna polityka Violi, a takze transfer Jorginho, ktory byl fundamentem sukcesow Hellas.
Czas pokaze jak na tle rywali wypadna nasze nowe nabytki. Banku to nie rozbilismy, trzeba cieszyc sie z tego co jest.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Mercato

Post autor: jackop »

Do Milanu dołączył także "wieczny" talent Adel Taarabt.

Dodałbym jeszcze, a może przede wszystkim Romę i pośrednią wymianę Bradley <-> Nainggolan, oraz sprowadzenie Bastosa. Zobaczymy kto odpali.
Obrazek
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

http://transfery.info/64613,coentro-laczony-z-interem
ktoś coś wie na ten temat ?
czy to po prostu pomyłka i były rozmowy o innych graczach?
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Mercato

Post autor: mediolan »

Gdyby to byla prawda to wydaje mi sie ze byloby to fest wzmocnienie :D
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

haha napisałem na forum i wszyscy już o tym piszą :D
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Jorge Mendes jest agentem wielu dobrych zawodników. Z samego Realu są to Pepe, Coentrao, Ronaldo i Di Maria. Jak widać gościu zajmuje się transferami Portugalczyków i najlepszych grajków z ligi portugalskiej (James, Falcao, Moutinho.

Co więcej, brał udział w transferze Mou do Interu, Scolariego do Chelsea czy wcisnął Fergusonowi bezdomnego Bebe :P. Konkretny człowiek do biznesu.
IlCapitano

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Najważniejsze to jak najszybciej potwierdzić oficjalnie Mazzarriego na kolejny sezon i zająć się sprowadzaniem konkretnych piłkarzy do jego ustawienia. Coentrao byłby idealny na lewą flankę, ale wciąż pozostaje problem prawej(chyba, że D'Ambrosio odpali). No i koniecznie trzeba sprowadzić napastnika i następcę Cambiasso.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hbk »

Mazzarri ma jeszcze rok kontraktu, wiec po co go przedluzac? No chyba, by obnizyc mu place, jak 4 mln zarabia:)
Na Contreao nas nie stac, poza tym rywalizacja o niego bedzie spora. Prawa flanka jeszcze... nie latwiej zmienic taktyke?:P
ODPOWIEDZ