Mercato

To co każdy kibic lubi...
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Zapowiada się na to że nasze transfery w tym okienku to: Vidal, Hakimi, Kolarov, Darmian. I na tym raczej koniec. Do tego oczywiście wykupienie Barelli, Sensiego + powrót Perisicia, Pinamontiego.
Szczere to mercato średnie.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: eKubaL »

Dzyl pisze: 2 paź 2020, 10:05 Zapowiada się na to że nasze transfery w tym okienku to: Vidal, Hakimi, Kolarov, Darmian. I na tym raczej koniec. Do tego oczywiście wykupienie Barelli, Sensiego + powrót Perisicia, Pinamontiego.
Szczere to mercato średnie.
Jeszcze Alexis Sanchez.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Ja jestem zadowolony z naszego mercato. Ciężko ocenić obiektywnie okienko, bo wiele czynników wpłynęło na to jak ono wyglądało, ale trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że jednak wzmocniliśmy się. Bardziej przyczepiłbym się do sprzedaży zawodników niż do tych, którzy przyszli. Europy raczej nie podbijemy obecną kadrą, ale myślę, że mamy skład wystarczający na to by skutecznie powalczyć o scudetto. Ciężko ocenić jakby wyglądały transfery gdyby nie pandemia i ograniczenia związane z nią.
grandderby
Posty: 5
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: grandderby »

Witam.
Jak dla mnie okienko jak narazie nienajgorsze. Odpuszczenie Tonaliego po spotkaniu trenera z zarządem jak dla mnie dziwna decyzja, chociaż Tonali od dziecka chciał tylko do Milanu wiec jeśli to przeważyło to nie winiłabym zarządu :). Ściągnięcie Hakimiego, Kolarova, Darmiana, Pinamientiego i Vidala-8/10( byłoby wyżej gdyby doszedł Tonali i jakieś dobre lewe wahadło, oraz przyjście Darmiana uważam za minus)ale reszta to jak najbardziej na plus Kolarov i Vidal niesamowite doświadczenie za drobne i w dodatku kontrakty nie są jakieś długowieczne) o Hakimim nie muszę nic pisać bo każdy ma takie samo zdanie. Nie pisze tutaj o Sensim, Barelli i Sanchezie bo jak dla mnie ta trójka to 10/10 Jeszcze jak patrzymy na sumy za jakoe przyszli szczególnie Chilijczyk.
Nie rozumiem pozbycie się Godina bo wolałbym aby odszedł Żaba ale tu chodziło pewnie o kase. Skriniara bym odpuścił gdyby Tottki dali za niego +50 i w jego miejsce Milenkovicia, Brozo i Perisicia odstrzelilbym jako pierwszych w zamian za Ndombele ;)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Ja jestem zadowolony z okienka.

Cieszą mnie transfery (i ich warunki): Hakimiego, Alexisa, Kolarova, Vidala a nawet tego Darmiana, skoro to żołnierz Conte. Cieszy też Pinamonti, tym bardziej, że zamiast niego mogły przyjśc mumie jak Giroud czy Llorente.
Żałuję odejścia Godina, ale skoro jednak został Skriniar, to żałuję Godina malutko. (Liczyłem pierwotnie na odejście Skriniara, a zostanie Godina i transfer Kumbulli - wyszło inaczej, nie znaczy źle).

Oczywiście liczyłem, że zawita Tonalli kosztem Brozo, ale to pobożne życzenie było.

Szkoda, że nie udało się pozbyć J.Mario, Vecino (przeszkodziła kontuzja), Brozovica i Perisica.

Mimo wszystko jestem zadowolony.

Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie zostali Mistrzem Włoch w 2021 r.

Pozdr.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Mam mieszane uczucia co do tego okienka. Z jednej strony Inter stał się mocniejszy niż był w poprzednim sezonie. Mamy kozaka na prawym wahadle i drugiego lewonożnego obrońcę. Jest Pinamonti na pozycji vice Lukaku i to opcja, której chciałem. Jest Vidal, którego baaardzo chciał Conte. Problemem dla mnie jest jednak wiek naszych zawodników. Kadra jest budowana ewidentnie pod sukces w tym sezonie. Ale co jeli go nie będzie? Będziemy mieć 11 piłkarzy po 30tce w kadrze z czego pewnie za rok u nas zostanie może 4. Handa Sanchez Vidal i Ambrosio. Conte zmienił znacząco wizję Zhanga i Marotty i życzył sobie
piłkarzy doświadczonych. Teraz nie ma już kompletnie żadnej wymówki i Scudetto jest obowiązkiem w tym sezonie.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Sempre_Inter »

Jak czytam, że jesteśmy domem starców to aż mnie pusty śmiech ogarnia. Średnia wieku przed dołaczeniem Darmiana była na poziomie 27,8. Prawdziwe sanatorium.
Handa 36
Skriniar 25 - De Vrij 28 - Bastoni 21 - średnia wieku naszej obrony 24,5 Skandal!
Hakimi 21 - Barella 23 - Vidal 33 (Sensi 25) - Gaglairdini 26 - Perisic 31 - średnia wieku pomocy 26,8 SKANDAL!
Lukaku 27 - lautaro 23 - średnia wieku ataku 25 lat

Dodajac Hande wyjściowa jedenastka 26,7. Zaledwie dwóch zawodników z pola ma przekroczoną 30. Vidal 33 i Perisić 31. Prawdziwy dom starców.

Conte wyraźnie powiedział, że samymi młodymi zawodnikami jak Sensi i Barella, którzy grali w Sas i Cagliari nie da się wygrać mistrzostwa. TO zawodnicy, którzy nie dźwigali presji, stąd transfer Vidala i pragnienie Kante.
Z tego powodu kadra została UZUPEŁNIONA graczami, którzy mają jakiekolwiek doświadczenie w meczach o stawkę m.in. Koralov.
Przestańcie marudzić i trzymajjmy kciuki za naszego trenejro, żeby odpowiednio ułożył te klocki.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Największy pozytyw to kupienie Hakimiego, w dalszej kolejności Vidal i Sanchez. Wszyscy trzej powinni zrobić wiele dobrego w tym sezonie. Cieszy też pozbycie się szrotu w postaci Asamoah, Valero, i Dalberta. Pozytywne dla mnie jest także zastąpienie Esposito Pinamontim, sprowadzenie Radu z wypożyczenia i pozostawienie Radji Nainggolana, który może okazać się cennym uzupełnieniem składu.

Nie wiem co myśleć o pozbyciu się Godina i zastąpieniu go Kolarovem. Póki co Kolarov nic nie pokazał, natomiast Godin wyglądał pod koniec sezonu bardzo dobrze. No ale różnica w zarobkach obu panów może zaważyła, a i dajmy też Serbowi trochę pograć. Negatywnie oceniam transfer Darmiana, który nie radził sobie w Parmie, więc raczej nie poradzi sobie także w Interze. Candreva mógł spokojnie zostać. Perisicia z kolei powinniśmy sprzedać, gdy była oferta od Bayernu w wysokości 12 mln euro - taka kwota za Chorwata była dobrą propozycją, kwotę tą moglibyśmy wykorzystać w ostatnich dniach okienka na sprowadzenie kogoś sensowniejszego na lewe wahadło. Szkoda też, że nie udało się sprzedać Brozovicia i ruszyć po Kante, wydaje mi się, że czas Chorwata w Interze się skończył i był to odpowiedni moment na sprzedaż - no ale zabrakło chętnych, 22 mln euro od Monaco to jednak zbyt malo.

Ogółem oceniając takie 6/10 będzie odpowiednią oceną. Wzmocniliśmy skład, choć przydałby się ktoś na lewe wahadło i ktoś inny do obrony (zamiast Kolarova i Darmiana). Nie popisaliśmy się też jeśli chodzi o sprzedaże.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Niestety przez plandemię nie poszaleliśmy na rynku transferowym, choć zaczęliśmy od prawdziwej bomby - 40 mln za Hakimiego to świetna cena. Jeśli zdrowie będzie dopisywało, to powinien wykręcić dobre liczby. Alexis za friko to majstersztyk Marotty, United zanotowali chyba jeden z najgorszych interesów w historii. Cieszy mocny środek pomocy - 6 konkretnych grajków na 3 pozycje, a nie jakieś podrabiańce. Niestety dalej nie ma odpowiedniej jakości na lewym wahadle, po cichu liczyłem na Gosensa. Dla Conte nie ma zmiłuj - ma być scudetto oraz wyjście z grupy LM i basta.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Jak rozpoznać wyborcę konfederacji?
Mora pisze: 6 paź 2020, 22:16 plandemię
Drugim sposobem jest przyłapanie takiej osoby na gadaniu głupot i jak mu zaczniecie to wypominać po jakimś czasie to on nagle w swojej jaskini traci zasięg.
Mora pisze: 11 sty 2020, 16:44 Tak samo kluczowy jak Young, którym się tak podniecasz :lol: Równie dobrze możemy sprowadzić Tomka Brzyskiego bo "może okaże się najlepszy na lewym wahadle". Tak samo prawdopodobny scenariusz. My potrzebujemy skoku jakościowego, a nie kolejnego przeciętniaka w wieku 34 lat. Dzyl to ogarnia, ponieważ ma trzycyfrowy poziom IQ, Ty nie :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Bardzo ładnie. Oby Valentino był tym trafieniem odrobinę bliżej opchnięcia w lecie.
https://www.facebook.com/ElevenSports.P ... 9328028363
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

forzaragazzi pisze: 8 lis 2020, 22:22 Bardzo ładnie. Oby Valentino był tym trafieniem odrobinę bliżej opchnięcia w lecie.
https://www.facebook.com/ElevenSports.P ... 9328028363
Podejrzewam, że taki Lazaro dał by nam więcej na wahadle niż Perisic.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Sempre_Inter »

Dzyl pisze: 9 lis 2020, 13:44
forzaragazzi pisze: 8 lis 2020, 22:22 Bardzo ładnie. Oby Valentino był tym trafieniem odrobinę bliżej opchnięcia w lecie.
https://www.facebook.com/ElevenSports.P ... 9328028363
Podejrzewam, że taki Lazaro dał by nam więcej na wahadle niż Perisic.
zwłaszcza, że grają na tej samej stronie boiska...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Idealne mercato:

in:
Papu Gomez,
Rodrigo De Paul,
M. Alonso

out:
Nainggolan sprzedany Cagliari
Eriksen
Vecino
Perisić
Pinamonti wypożyczony

Realistyczne mercato:

in:
Gervinho,
Paredes

out:
Nainggolan wypożyczony,
Eriksen wypożyczony,
Pinamonti wypożyczony.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Orzeu pisze: 28 gru 2020, 14:14 Idealne mercato:

in:
Papu Gomez,
Rodrigo De Paul,
M. Alonso

out:
Nainggolan sprzedany Cagliari
Eriksen
Vecino
Perisić
Pinamonti wypożyczony

Realistyczne mercato:

in:
Gervinho,
Paredes

out:
Nainggolan wypożyczony,
Eriksen wypożyczony,
Pinamonti wypożyczony.
idealne merkato przedstawione przez Ciebie jest idealne dla nas jako kibiców, a dla betona to Gervinho jest idealny i żeby się nigdy nie zmieniał itp itd
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Mercato

Post autor: Ljarro »

Orzeu pisze: 28 gru 2020, 14:14 Idealne mercato:

in:
Papu Gomez,
Rodrigo De Paul,
M. Alonso

out:
Nainggolan sprzedany Cagliari
Eriksen
Vecino
Perisić
Pinamonti wypożyczony

Realistyczne mercato:

in:
Gervinho,
Paredes

out:
Nainggolan wypożyczony,
Eriksen wypożyczony,
Pinamonti wypożyczony.
Przyjdzie Moses na wypożyczenie i do ataku jakiś Destro albo inny Babacar
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Ja już opisałem letnie mercato jeśli zostać ma Conte pod warunkiem, że zdobędzie scudetto w tym sezonie: Donnaruma, Angelinio/Emerson, Walukiewicz, Locatelli, Wijnaldum, Depay :) Marzenie. Kazdy z tych transferów w naszym zasięgu finansowym bo z sass czy cagliari idzie sie dogadać jakieś raty lub gówniaki w rozliczeniu. Cała reszta latem to wolni agenci z wyjątkiem Angelinio który ma klauzule w wysokośći 35 mln euro. Marotta Do It!
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: Mercato

Post autor: Kujon88 »

Orzeu pisze: 28 gru 2020, 14:14

Realistyczne mercato:

in:
Gervinho,
Paredes
Bardzo się zdziwie jak Parma odda swojego najlepszego zawodnika, i to jeszcze na wypożyczenie do Nas - no chyba, że znów pójdzie jakiś układ w zamian.

Sam chciałbym kogoś, kto będzie umiał zrobić różnicę jak wejdzie - Papu czy De Paula, ale jakoś nie wyobrażam sobie technicznego Papu, który zapieprza w defensywie u Conte czy zakupu/wypożyczenia De Paula jak nie ma za bardzo siana po kompromitacji w LM.

Do tego bankowo nie sprzedamy Eriksena, każdy wie, że go wypychamy do klubu więc jakieś wypożyczenie to max co nam się uda i pewnie jeszcze z połowe pensji będziemy płacić :lol:

Z realnych opcji chyba najlepszy byłby Milik/Origi na atak (broń boże Pelle)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Bardzo się zdziwie jak Parma odda swojego najlepszego zawodnika, i to jeszcze na wypożyczenie do Nas - no chyba, że znów pójdzie jakiś układ w zamian.
on sam chyba chce odejśc już od dłuższego czasu, nawet na treningach się z tego powodu nie pojawiał. Okienko wcześniej też bardzo naciskał na transfer, wiec myślę że coś w tych plotkach musi być.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Tak jak pisze Orzeu, w ogole Gervinho z Parma ma chyba jakas powiedzmy dzentelmenska umowe, przeciez niewiele brakowalo a ostatniego dnia letniego mercato bylo blisko dogadania go do Interu, tzn co ? ze wtedy Parma nie chciala go stracic :)
Pomijajac ten aspekt to Gervinho nie jest nastepca Lukaku, a dla Conte to juz bylby jakis kompromis. Idealny bylby Giroud, szcegolnie w formie jakiej jest obecnie to naprawde szacun plus nasza strategia 1000 i jednej wrzutki w pole karne to byloby granie dla niego. Tylko ze Chelsea trzeba by bylo cos odpalic.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Coraz więcej się piszę o Papu w Interze. Pewnie będzie miał zastąpić Eriksena.Ciekaw jestem jak będzie wyglądała jego relacja z Conte. Z Atalanty wylatuje bo sapał do Gaspa i podobno Percasiego. Jak wszyscy wiemy Conte bywa toksyczny i współpraca z nim jest trudna. Ciekaw jestem jak Papu i Conte będą się dogadywać.
Ale wizja ofensywnego trio Papu-Martinez- Lukaku mnie fascynuje. Do tego w rezerwie Alexis. Ciekaie by to mogło wyglądać.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Jaszczu91 pisze: 2 sty 2021, 15:11 Ale wizja ofensywnego trio Papu-Martinez- Lukaku mnie fascynuje. Do tego w rezerwie Alexis. Ciekaie by to mogło wyglądać.
Wątpie by Conte grał tak ofensywnie, u niego musi być 3 rzemieślników w pomocy i 2 napastników.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Dzyl pisze: 3 sty 2021, 17:31
Jaszczu91 pisze: 2 sty 2021, 15:11 Ale wizja ofensywnego trio Papu-Martinez- Lukaku mnie fascynuje. Do tego w rezerwie Alexis. Ciekaie by to mogło wyglądać.
Wątpie by Conte grał tak ofensywnie, u niego musi być 3 rzemieślników w pomocy i 2 napastników.
Rzekłbym nawet, że 2 rzemieślników, 1 imbecyl i 2 napastników.
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Seba. pisze: 3 sty 2021, 18:03
Dzyl pisze: 3 sty 2021, 17:31
Jaszczu91 pisze: 2 sty 2021, 15:11 Ale wizja ofensywnego trio Papu-Martinez- Lukaku mnie fascynuje. Do tego w rezerwie Alexis. Ciekaie by to mogło wyglądać.
Wątpie by Conte grał tak ofensywnie, u niego musi być 3 rzemieślników w pomocy i 2 napastników.
Rzekłbym nawet, że 2 rzemieślników, 1 imbecyl i 2 napastników.
Dokładnie. Na szczęście Conte na pozycję imbecyla ma dwóch świetnie stworzonych do tego zawodników - Vidala i Gagliardiniego.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

witam, mamy już połowę stycznia, a co za tym idzie, okienko transferowe dużymi krokami zbliża się ku zamknięciu.
proszę o opisanie i ocenienie tego mercato w wykonaniu Interu
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Piter pisze: 15 sty 2021, 15:59 witam, mamy już połowę stycznia, a co za tym idzie, okienko transferowe dużymi krokami zbliża się ku zamknięciu.
proszę o opisanie i ocenienie tego mercato w wykonaniu Interu
Narazie nie ma oceniać poczekajmy do końca. Nikt nie chce naszych super rezerwowych (perisic, eriksen) od nich glownie zalezy czy cos sie wydarzy. Moze przyjdzie jakis Eder za Pinamontiego albo inny free napastnik.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Nie interesuje nikogo mercato, Inter jest skończony.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Piter pisze: 15 sty 2021, 15:59 witam, mamy już połowę stycznia, a co za tym idzie, okienko transferowe dużymi krokami zbliża się ku zamknięciu.
proszę o opisanie i ocenienie tego mercato w wykonaniu Interu
Po odpadnięciu z LM mercato dla Interu mogłoby wcale się nie odbyć. To coś, co pobiera rocznie 12 mln jest zobligowanie do wygrania mistrzostwa nawet obecną kadrą. Żeby dostać wzmocnienia w styczniu trzeba najpierw zasłużyć. Jedyny argument przemawiający za jakimś wzmocnieniem, to hipochondryk Sensi.
Obrazek
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Transfery? Piłkarze nie otrzymali wypłat za listopad i grudzień, ciekawe czy kontowa peruka dostała. Jeśli nie, to mamy wytłumaczenie sabotażu w Rzymie i kompromitacji w Genui. Żenujące, obrzydliwe.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Mercato

Post autor: Ljarro »

IlCapitano pisze: 16 sty 2021, 15:45 Transfery? Piłkarze nie otrzymali wypłat za listopad i grudzień, ciekawe czy kontowa peruka dostała. Jeśli nie, to mamy wytłumaczenie sabotażu w Rzymie i kompromitacji w Genui. Żenujące, obrzydliwe.
a co tam, pomińmy fakt, że według informacji któe się pojawiają, taka była umowa że za listopad i grudzień będzie wypłacone później :brawo:
ODPOWIEDZ