Mercato

To co każdy kibic lubi...
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

PSG jakoś potrafi dogadać się z największym swoim przeciwnikiem w lidze i wypożycza od Monaco Mbappe żeby ominąć FFP... Suning ma swój klub w Chinach, który nie jest ograniczony przez UEFA a jakoś nie potrafi go wykorzystać do celów transferowych Interu. Przecież Pastore mogli by kupić do Jiangsu i go wypożyczyć do nas ale najwyraźniej po prostu nie chcą wkładać kasy w Inter i tyle. Ba nawet Ramireza nie chcą do nas puścić co stawia ten śmieszny chiński klub wyżej od Interu!
Nie przemawia do mnie też fakt że wydawane grube miliony na Mario, Barbose i Kondogbie teraz ograniczają ruchy transferowe. Według transfermarkt aktualnie bilans transferowy Interu za obecny sezon zamyka się kwotą -15.150 mln euro. Także te 30 mln o które żebra Sabatini nie powinny być problemem.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Szczerze mówiąc nie wiem czy jest się czym zamartwiać. Deulofeu to piłkarz przeciętny i skrzydeł nie wzmocni tylko uzupełni. Bastoni nie gra w Atalancie. Ramires ma swoje lata, ale nie zna ligi i tak naprawdę nie wiadomo czy by sobie poradził. Zrozumcie, że on musiałby zrobić przeskok z ligi Chińskiej do Włoskiej. Zanim by się przyzwyczaił mogłoby minąc sporo czasu.

Jedyne czego można żałować to tego Pastore, bo to gość który z miejsca podnosi poziom naszego środka pola i całej drużyny, a skoro nie możemy go wyciągnąć to szczerze mówiąc wolę żebyśmy nie robili transferów. Trójka zawodników podana wyżej wcale nie przybliży nas do LM.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Ramires ma swoje lata, ale nie zna ligi i tak naprawdę nie wiadomo czy by sobie poradził. Zrozumcie, że on musiałby zrobić przeskok z ligi Chińskiej do Włoskiej.
30 lat to idealny wiek dla pomocnika, koleś zagrał ponad 150 meczów w Premier League. Uwierz mi, poziom Serie A to raczej nie byłby dla niego szok :D
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Jaszczu91 pisze: Przecież Pastore mogli by kupić do Jiangsu i go wypożyczyć do nas
I zapłacić 100% podatku w Chinach.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Szczerze to myślałem że tak to będzie większość wyglądać ... Ściąganie do Chin i wypożyczenie do nas żeby obejść ffp przynajmniej na początku ... Ale widzę mają to w dupie albo rzeczywiście chcą wyjebać Tohira z zarządu i wtedy inwestować ale trochę słabo to wygląda
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Pierwszy raz od nie wiem kiedy wogole nie jara mnie mercato. Nie mam zamiaru wogole sie przejmowac nieudolnoscia naszego zarzadu. Na skrzydla wracaja Gabigol i Biabiany + Paletta na srodek obrony i jedziemy po skeduto!
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Kim w ogóle jest Rafinha? W swojej ignorancji w ogóle nie kojarzę tego gracza, a obawiam się kolejnego pokemona do kolekcji.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Koledzy boicie się już o Icardiego??? Czy Real odpowie na transfer Barcy??

Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

miniu86 pisze:Kim w ogóle jest Rafinha? W swojej ignorancji w ogóle nie kojarzę tego gracza, a obawiam się kolejnego pokemona do kolekcji.
Dla nas to montoja w przebraniu. Chłop po ciężkiej kontuzji-z najgorszej możliwej do przestawienia się na włoską ligi- ostatni mecz? 100 lat temu. Nie wiem po co w ogóle poruszamy jego temat Jeżeli ktokolwiek z naszego zarządu się nad nim zastanawia, to możemy zapomnieć o normalnych wzmocnieniach i skupić się na walce o 4 miejsce z tym co mamy. Liczyć na cud, bo tylko cud z obecną kadrą da nam już dawno zapomnianą LM.

Ignorancja chinoli jest tak porażająca, że ja wkurwiłem się na nią już pół roku temu, o czym zresztą pisałem. Nie wiem czy od tamtej pory się coś zmieniło u skośnych czy oni nadal mają zamrożone środki przez rząd chiński? Ktoś się orientuje?

Mimo wszystko dalej podtrzymuję zdanie, że tego typu restrykcje w przepisach nie zmieniają się w ciągu godziny i jeżeli nasi oligarchowie rzeczywiście mają jakieś blokady na dupach, które zaczęły się latem, to z całą pewnością wiedzieli o ich nadejściu z dużym, bardzo dużym wyprzedzeniem. Młody Zang niech kurwa lepiej sprzeda to lambo czy jakie on tam gówno sobie kupił i dorzuci się dla starego do budżetu, bo z obecną kadrą zacznie się to sypać na poważnie, obstawiam końcówkę lutego.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Szczerze, po przemyśleniu, rozumiem Suning z reakcją braku funduszy. Miała na to wpływ sytuacja u nich w kraju i restrykcje oraz ich decyzje, ogólnie nie wierzę że chodzi o ffp. Wiecie, nam kibicom się dobrze obce pieniądze "wydaje" w spekulacjach, a z ich strony - oni mieli jakis pomysł, mają jakiś swój plan ekonomiczny, inwestycyjny, ale jak tak by dalej to szło by upadli.
Kupiliśmy 4 młodych zawodników za wiecie ile? 100 mln euro. I wiecie co? :offtopic: No, a kupiliśmy też 4. zawodników z serie A i efekt nieporownywalny. Miał być włoski Inter. Może będzie, ale nie tak szybko i nie przy takiej polityce jak dotychczas. Praktycznie żaden młody piłkarz nie robi kariery tutaj. pytanie dlaczego tak jest? przy Primaverze z sukcesami. Ogólnie jestem za tym by w końcu ogarnąć to wszystko, niż ciągnąć tak dalej, szczególnie teraz gdy Milan :smile: Skriniar kruszy trochę ten beton swoją postawą, być może w ślad za nim pójdzie Cancelo
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Jesli chodzi o Suning, pamietajmy ze to jest firma z poteznego ale komunistycznego kraju. Tam jedna osoba podejmie decyzje ...nie mozecie wydawac na sport za granica i nikt nie wydaje, proste. Nie wiem jak wyglada sytuacja z tymi restrykcjami wlasnie, ale mysle ze to chyba nie obowiazuje, natomiast pewne jest , ze nie ma mozliwosci kontraktowac graczy do Interu poprzez Jiangsu Suning, zwiazane to jest z platnoscia 100 % podatku na graczy sprowadzonych do Chin z zagranicy. Chinczycy wymyslili ze chca teraz zeby kluby byly bardziej chinskie i sa obostrzenia na zakupy do chin, popatrzcie skonczyly sie niebotyczne zakupy Jiangsu, Hebei China Fortune i innych. To raz,
Dwa, w dalszym ciagu Suning nie jest w 100 % wlascicielem Interu, wzrost wartosci Interu wiaze sie z wiekszym udzialem finansowym Thohira a trzeba go bedzie splacic :) tylko, ze typek nie jest glupi i 30 mln euro sie nie zadowoli wiec co robi ? Czeka bo go stac na czekanie a wie ze wartosc klubu musi wzrastac , a jak wejdze do LM to juz wogole :) Sprytny ten Erick.
Trzy, Suning sparzylo sie juz na szybkich transferach na ostatnia chwile Barbiego, Jmario . Nie chca moim zdaniem podejmowac pochopnych ruchow.

Powiem tak...Ramires, De Vrij na lato za free , Rafinha i jestem szczesliwy.
Miranda i Rano sie wykuruja i dotrzymaja do konca rundy, obawiam sie bardziej o srodek i skrzydla
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

SETE pisze:Jesli chodzi o Suning, pamietajmy ze to jest firma z poteznego ale komunistycznego kraju
Komunistyczny to on może był za Mao. Teraz tam więcej wolności (gosp) niż w UE.

Nie przestaję wierzyć w Pastore.

Pozdr.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mercato

Post autor: Bart »

Co innego uprawa i eksport marchewek, a co innego wyprowadzanie pieniędzy poza kraj na piłkarskie inwestycje. Raczej niewiele tam miejsca na własne widzimisię.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Mercato

Post autor: kachol »

Jest też możliwe, acz nie pewne, że Suning w odróżnieniu od Katarczyków, Rosjan traktuje Inter jak biznes, a nie tylko hobby i mimo wszystko ta inwestycja musi się jakoś spinać. Na ten moment Włochy jeszcze nie zwariowały i liczę, że tak pozostanie.

Odet nie strasz nawet, chociaż jak się nie uda wejść do LM to obawiam się, że może odejść.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Mercato

Post autor: Damiano »

szczerze powiem, że gdyby ktoś za moją kasę sprowadził Mario, Gabigola czy Dalberta to w styczniu bardzo mocno bym się zastanawiał czy chcę dokładać do tego cyrku. Osobiście chciałbym , żeby Iinter wzmocnił się w styczniu odejściem Mario i przede wszystkim Brozovica
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Jakby ci dwaj odeszli to byłby hajs na Pastore delofeu i coś tam jeszcze by zostało . Bo za Mario 30 plus Brozo 20 a za wzmocnienia koło 40
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mercato

Post autor: Bart »

Byłem przekonany, że Rafinha to piłkarz z Bundesligi, a Lisandro Lopez to napastnik. No i w sumie tak jest. Pozostaje wierzyć, że wybraliśmy tych właściwych.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

mialem to samo Bart xD fejk Rafinha i Lisandro

ale tak szczerze to... patrzcie: https://www.transfermarkt.it/lisandro-l ... ler/125019

no trzeba przyznac że robi wrażenie, rozegrane całe 595 minut w ciągu tego sezonu (jak na obrońce, ktory z reguły gra po 90 minut) no naprawde widac ze na boisku to jest bardzo często. Ponadto wyceniany na 5 mln €, 28 lat... Teraz pytanie - nasz klub nazywa się Inter, czy Atalanta, żeby sciągać takich typowych poniżej przeciętnych kopaczy? bo to nawet śmieszne nie jest.

Już przemilcze tego Rafinhe, który piłki nie kopnął od kwietnia 2017, a mamy już połowe stycznia 2018.
Luciano
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2017, 08:17

Re: Mercato

Post autor: Luciano »

Szczerze to wolę takich grajków na wypożyczenie, mimo, że mają słaby przebieg w tym sezonie ale to jest wypożyczenie do klubu który nie ma kasy żeby kupić zawodnika w zimowym okienku (czyt. Inter)
Zobacz takiego Kondogbie, u nas potykał się o własne nogi a po przejściu do Hiszpanii jak się nie mylę strzelił bramke Realowi w swoim debiucie, Dzisiaj jest podstawowym zawodnikiem.
Kolejny Joao Mario, u nas w tym sezonie nie widać nawet żeby chciał, po za tym mu nie wychodzi, rozegranych ma 615min. Założę się, że jak przejdzie czy to do Sevilli czy Atletico zacznie grać na poziomie 40 baniek które na niego wydaliśmy. Trochę więcej optymizmu

Żałuję tylko Pastore ale nie ma co narzekać.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No na razie to kompromitujące okienko się szykuje, przychodzi jakiś ogór z Portugalii żeby przesiedzieć pół sezonu na ławce (bede zaskoczony jeśli zagra więcej niż 90 minut) i jakiś inwalida z Barcelony, który swego czasu uznawany był za duży talent. Generalnie 2/10, oby ten Ramires chociaż przyszedł, może odpali.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mercato

Post autor: Bart »

Tak jeszcze pomyślałem, że ten Lisandro, skoro grał w reprezentacji Argentyny, to na pewno jakiś poziom reprezentuje. Ale potem przypomniałem sobie o Carrizo.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Spaletti chciał dodatkowego ŚO z doświadczeniem i takiego dostał,podstawa to Skriniar z Mirandą,pierwszy z ławki Ranocchia( 500 minut 1 gol stracony) Lisandro ma wejść w sytuacji awaryjnej,ot cała filozofia.Co do dalszych ruchów to nie mam zastrzeżeń,bo wiem,że nie dysponujemy budżetem na transfery.Cieszą mnie ostatnie plotki o wymianie Joao Mario,ktokolwiek za niego przyjdzie wniesie więcej choćby samą ambicją i zaangażowaniem.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Zgadzam się w 100 % z postem Klinsiego, ten obrońca z Benfici to jest opcja nr 4 dla Luciano tak więc nie widzę tutaj żadnego błędu. Jedynym innym logicznym wyjściem było wzięcie obrońcy, który wskoczy za Mirandę co wiązałoby się ze sporym wydatkiem na którego nie mamy hajsu. Już lepiej, żeby się dogadali i zgarnęli de Vrija po sezonie.

Tak samo jestem wielkim fanem wymiany Mario za kogokolwiek, najlepiej właśnie z La Liga bo ten gościu nie wnosi zupełnie NIC do naszej gry, więc to na 100% będzie wymiana na plus dla Interu. A nóż Portugalczyk odpali i jeszcze trochę hajsu na nim odzyskamy.

Co do Rafinhi czy Ramiresa to na razie lepiej wstrzymać konie i zaczekać na oficjale.

Ahh i dzisiaj jeszcze gazety w Italii rozpisały się, że "No Champions League = No Icardi" i w sumie nie miałbym nawet do niego pretensji. Inter ma obecnie wszelkie warunki by skończyć w top 4 i brak LM będzie kurestwem ostatecznym i niewybaczalnym. Tyle w tym temacie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Ściąganie piłkarzy pokroju Lisandro Lopeza jest profanowaniem koszulki Przenajświętszego Interu. Nie interesuje mnie, że to tylko opcja na ławkę. Ten piłkarz nie zasługuje na noszenie tych barw podobnie jak co najmniej 8 zawodników w obecnej kadrze. Dopóki będziemy powielać takie błędy, dopóty nie wrócimy na szczyt.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Podejrzewam, że ten Lisandro Lopez nawet nie zagra w koszulce Interu, a pewnie wcisnął nam go nasz kochany agnet Kia J.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Dobrze jest, czytam, że przez rok wypożyczenia w La liga 4 sezony temu L. Lopez rozegrał 27 spotkań i strzelił 4 bramki. Nie mam danych ile rozegrał w Benfie, w tym sezonie 4x. Niech będzie, cieszmy się, że w obecnej sytuacji wypożyczyliśmy go. Po prostu lepiej w razie potrzeby aby on był w rezerwie niż Santon, a w dalszej kolejności może nawet Nagatomo? :D
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Podobnie było z Sunisburym czy jak mu tam leciało , on chyba jeden mecz zagrał w jakimś meczu towarzyskim i nic więcej ;)
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Sainsbury to była opcja marketingowa, aby otworzyć Inter na rynek australijski.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

SETE pisze:Sainsbury to była opcja marketingowa, aby otworzyć Inter na rynek australijski.
Sainsbury to był ukłon w stronę Jiangsu,które miało za dużo obcokrajowców
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No ładnie polecialeś SETE
ODPOWIEDZ