Mercato

To co każdy kibic lubi...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Dokladnie.Mancini stawia na doswiadczenie.Tez tak bym zrobil.O to ze sa to ziomki z Lazio to juz inna bajka.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: vahu »

Ziomki nie ziomki, ale Favalli to nie boczny obrońca jakiego potrzbujemy. Najlepiej jakby znaleźli kogoś pokroju J.Zanettiego tylko na tamtą flankę. Wogóle to nie wiem dlaczego wypożyczono Coco zamiast pozwolić mu grać, byłby lepszy niż Favalli. Ale nie podlega wątpliwości, że mimo kupna Wome lewa obrona to najsłabszy punkt Interu.
Co do Cassano to chyba lepiej żeby go nie kupili, bo jak nie będzie grał w pierwszym składzie to będzie dym w drużynie, a po co psuć całkiem niezłą atmosferę.
Deni
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2005, 14:05
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Deni »

Ponoc nadal jesteście zainteresowani Maxwelem .Jest to lewy obronca który spewnościa sprostałby waszym wymaganiom jednak nie wiadomo w jakiej bedzie formie po kontuzji oraz czy Juve wam go spod nosa nie sprzątnie ..
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

100 meczow w wykonaniu Favalliego to tak jak 10 meczow Wome..w meczu z Parma w ogole nie do przejscia...0 błedow...nic...a Favalli....eh....
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Widziałem tego Twojego Wome jak Inter jechał Brescie 0-3 :lol:
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

Dobra panowie, nowy temat do dyskusji-RONALDO
Co sadzicie o tej calej sytuacji? Dla mnie przygoda z Interem zaczela sie od niego, pamietam byl wtedy fonamenalny potem te MS 98 i zalamanie na dlugi okres, wreszcie MS 2002 trener Brazylii mu zaufal i go powolal.
Zagral prze cudownie i niestety, przeszedl do Realu. Jesli to wszystko jest prawda to chcialbym go zobaczyc w styczniu a nie w nastepnym sezonie.
Oba jedzie do Afryki, zostaje Cruz z Adriano, bo w sumie Recoba gra dla nie za dobrze (te proby z daleka i wogole). Wiec jakis napastnik musi przyjsc, raczej nie Cassano to bylo by super gdyby zawital nas Ronaldo.
A wy chcecie jego powrotu?

FORZA INTER!!! WROC DO NAS :smile:
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Woo-cash »

eeehh... :roll: ja juz mam powoli dosc juz tego tematu Ronaldo jakies domysly a moze on wogole nie bedzie gral juz w Interze i po co to rozkopywac ??
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Master Snake pisze:eeehh... :roll: ja juz mam powoli dosc juz tego tematu Ronaldo jakies domysly a moze on wogole nie bedzie gral juz w Interze i po co to rozkopywac ??
Może po to, że forum sie na tym opiera a nie na jednozdaniowych postach typu: "Adriano to dobry piłkarz"
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Kujon »

Co do Ronaldo to mam bardzo mieszane uczucia....w sumie Cassano byłby idealny, młody, utalentowany, ostatnio gra bardzo dobrze, mamy młodego trenera więc możeby go oswoił jakoś i pozatym Włoch :D

A co do Ronaldo...to odszedł, zdradził nasz klub....ale podobno tęskni za nami...tęskni za klubem, który nie odnosi żadnych wielkich sukcesów (weźcie to pod uwage), i chciałby u nas grać....dobrze rozumie się z Adriano, zna się z Figo, Solarim, Cambiasso...stary aż taki nie jest, ale nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki, choć może on będzie wyjątkiem ?? raz już u nas grał, miał kontuzje, ale jak grał, to miał same dobre występy.....więc jakby nie był taki bardzo drogi i by pomógł nam w zdobyciu scudetto to jestem za :)

I nie mówcie, że on biegać nie umie, bo szybkość to on ma....i to dużą (może Martins to z niego niejest, ale jest szybki) Może troszke się spasł, ale to nadal bardzo dobry zawodnik...
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Przecież my nie potrzebujemy jakieś mega super gwiazdy, która zna cały świat np. Ronaldo, Cassano. Napadzior jakiego szukamy ma być solidny i dobry przede wszystkim na boiskach Italii. Gracz jaki ma zastąpić Obe to koleś, który realnie i obiektywnie biorąc sprawę pogra sobie tylko miesiąc tak porządnie, później wraca Oba ( mam nadzieje, że w formie ) i ten kolo musi usiąść na ławie. Więc albo jakies wypożyczenie .... albo ktoś rezerw :P Co do wypożyczenia widziałbym Bojinova albo kogoś jego pokroju szczerze pragne Pazziniego :wink:
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Kiedys Inter obesrwowal Bazzaniego z dori,moze go uda sie wyporzyczyc??
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

O to też by było dobre. Aczkolwiek wrócił co dopiero po kontuzji i raczej nie pogra w Sampie bo tam jak narazie gra Bonazzoli i wiadomo Flachi. 3 napadziorem u nich wydaje się być Kutuzov :smile: No, ale Bazzani to też już znana marka we Włoszech :twisted:
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

Ja mam mieszne uczucia z tym Cassano, napocztaku bardzo chcialem zeby gral w naszym klubie, ale jak sobie mysle ze moze u nas wytworzyc zla atmosfere to wole zeby sie do nas nie zblizal. Juz ktos mowil wlasnie o tym ze moze sie obrazic za to ze nie gra w podstawie...

A z tym Ronaldo, to prawda ze nas zdradzil ale on jest i bedzie moim najlpeszym pilkarzem. Pamietajcie ze tez mial ciezka sytuacje, bo mial jak wiemy bardzo dluga przerwe, a gdy go oswiecilo na MS w Korei to mial jakies obawy ze znowu bedzie jakas kosa i znowu przerwa. Bo jak wiemy Wloska liga jest chyba najtwardsza liga. Wiem ze to nie usprawiedliwa go ze dlatego odszedl do Realu, ale jak mial takie mysli jak
mowilem ze sie boi poprostu grac w Serie A to jego powrot jest malo realny. Ja bym chcial jednak ze tak nie mysli to sa tylko moje przypuszczenia...
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Jeśli przeszedłby Ronaldo do Nas to zrobiłby się z nas drugi Real, albo drużyna która próbuje od nowa odkryć talent 'starych gwiazd' albo, składowisko emerytów, byśmy dorównali średniej wieku- Milanowi.
Może nie odrazu po transferze Ronaldo, tylko po kolejnych 'podobnych' transferach.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Mercato

Post autor: Bart »

Moratti na inter.it zadeklarował, że Victor Obinna z Chievo na pewno wzmocni Inter w styczniowym oknie transferowym. Jak dla mnie świetny transfer, młody uzdolniony zawodnik, chyba największe odkrycie tego sezonu w Serie A. A przede wszystkim bedzie tym piątym napastnikiem, którego potrzebujemy. Od początku uważałem, że nie jest nam potrzebna gwiazda typu Cassano czy Ronaldo ( :roll: ), tylko właśnie taki ktoś jak Obinna. I oby podążył śladami Martinsa a nie Eliakwu :wink:
KRECIKTERROR

Odp: Mercato

Post autor: KRECIKTERROR »

Ronaldo :lol: raczej nie a Cassano to mojim zdaniem troche za bardzo przereklamowany zawodnik :?
RaDeOn
Posty: 16
Rejestracja: 22 gru 2005, 20:23

Odp: Mercato

Post autor: RaDeOn »

cassano i ronaldo nie sa nam potrzebni.cassano za duzo dymu by zrobil a ronaldo to juz przeszlosc interu i niech juz lepiej nie wraca.ja bym zakupil jakiegos bramkarza jesli odejdzie toldo.
Jaqbinho#22

Odp: Mercato

Post autor: Jaqbinho#22 »

Słyszal ktoś coś o przejściu Cisse do Intru :?: :?: Bo słyszałem że jest przymieżany do Internazionale :smile:
RaDeOn
Posty: 16
Rejestracja: 22 gru 2005, 20:23

Odp: Mercato

Post autor: RaDeOn »

nie slyszalem.a moze no bo przydal by sie nam napastnik.chociaz nie musi byc taki super.mozna by bylo sciagnac innego
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

No tak, styczeń za pasem, więc calciomercato.com szaleje :wink: . Mamy juz Obinne, słowa potwierdzające Morattiego są chyba rzetelnym dowodem. W takiej sytuacji, sprowadzenie następnego napastnika jest głupotą.. chyba, że ktoś z dwójki Recoba - Cruz odejdzie, w co nie wierze. Duzo plotek było na temat Cisse z Liverpoolu, dla mnie to nonsens, sprowadzenie juz ukształtowanej gwiazdy, która ma posadzic na lawce Martinsa? :roll: Nie.. .
Aguero, młody, zdolny, podobno ma dobry strzał z dwóch nóg i wysmienity drybling. Dobrze, jednak 20 mln to zbyt wygurowana cena, za nią mozemy kupic nie jednego piłkarza tego pokroju. Poza tym, to kolejny powod do grzania lawy przez Obe, czego nie chce. Lewa obrona, no tak, królestwo Pepe Favalliego :wink: Nie sądze, bysmy kogoś sciągneli juz teraz, moze latem. Dla mnie jest 3 kandydatów, kazdy mnie zadowoli. Evra, Maxwell i przede wszystkim GROSSO. No i nieodłączny temat ostatnich dni, czyli AMC. Veron odchodzi, to juz wiemy, pozostaje niezła dziura, bo nasze Czilijskie 163 centymetry nie gra, tak jak od niego oczekiwano :wink: . Przeanalizowalem kilkunastu AMC z europejskich klubow, i na prawde nie ma duzego wyboru, jesli chodzi o transfery realne. D'Allesandro, Rosicky,Ballack, Aimar, Riquelme.... az 3 Argentynczykow :P Najbardziej lubię tego pierwszego, jednak głos o transferze do nerrazurrich ograniczyl się do jednego newsa na calciomercato.com. Najkorzystniej z całej czwórki wypada Riquelme: w odpowiednim wieku, ograny w europejskiej piłce, zgrany z Cambiasso w reprezentacji, dobry strzał z wolnego prawą nogą :roll: Tylko czy Moratti jest nim zainteresowany? Podobno tak, wchodzi w gre kwota (dla mnie bardzo niska) 7 milionow Euro. Jesli to mozliwe, bierzmy go, bo pozytek bedzie za pewne wielki. Inną opcją jest Ballack, darmowy piłkarz wielkiej klasy. Niestety, jego wielka chęć do grania w Premiership lub Primera Division chyba wyklucza występy w interze, a szkoda.
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

slepy zapomniales jeszcze o Maiconie, ktory takze najprawdopodbniej bedzie juz u nas :)
KRECIKTERROR

Odp: Mercato

Post autor: KRECIKTERROR »

Roman to by było najlepsze rozwiązanie wiec Moratti działaj :wink:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Andy »

Mnie dziwi troche sprowadzenie Obinny :? Faktycznie - na PNA wyjeżdża Oba, ale z nim także może się wybrać pozyskany przez Inter Nigeryjczyk, może wy wiecie coś więcej na ten temat :roll: dla mnie było by to trochę dziwne posunięcie ze strony p.Morattiego :!: Jeżeli mamy iść dalej to jakim cudem ten 17 - latek jest wyceniany na tak astronomiczną kwote -80- .Jak już napisał to ślepy odchodzi od nas Veron i musimy załatać tą dziure (także wspomniał już to ślepy) Chilijczyk nie prezentuje się na miare swoich umiejętności (a przynajmniej nie pokazuje tej samej gry co w Udinese) - dostępny jest Ballack i to on może zastąpić Argentyńczyka (co prawda wszystko na to wskazuje, że tak się jednak nie stanie, ale to może być tylko przykrywka ze strony Morattiego :wink: ).Odziwo nasi działacze zainteresowali się innym Argentyńczykiem - Riquelme, ślepy wspomniał , że jest to dość niska kwota, faktycznie, ale Barca tak samo wiele za tego utalentowanego piłkarza nie wzięła 8)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

U nich grał jak ciota to wiele nie chcieli. Teraz jest jednym z najlepszym AMC w Europie i te niby 7 mln € to jak dla mnie śmieszna cena i oczywiście korzystna dla nas . Tylko nurtuje mnie cały czas pytanie jak Roman prezentowałby się na włoskich boiskach :? Juve szykuje podobno oferte Joaqinowi ... jeśli go sprowadzą w drodze rewanżu Moratti mógłby pokusić się o Romana :o
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

Wszyscy pisza ze Pizarro gra cienko...ale jak am grac dobrze jak on w ogole NIE GRA? Nie dziwie sie ze gra slabo bo w ogole nie gra a jak gra to z jakimis sredniakami z ktorymi napewno pokonamy...eh...tak samo jest z Recoba...wszyscy maja do niego pretensje...ale jak am strzelac gole jak w ogole nie gra :(
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

Hm...Jeszcze przedwczoraj jesli chodzi o Mercato to powialo optymizmem.Jednak zastanowilem sie troche i jestem pewien, ze Moratti nie kupi nam ani Maxwella ani Evry na lewa obrone...bankowo kupi starego sredniego Cesara...na atak tez nie myslcie o jakis mlodych niesamowitych talentach...to nie w stylu Massimo. Mamy juz Obinhe, wiemy, ze nie jedzie na PNA wiec to bylby koniec naszych zimowych zakupow.
PS:Co do lata i zalatania dziury po Veronie to jestem pewien, ze nasze wladze jak i sam Mancini nie zdecyduja sie powierzyc tak odpowiedzielnej roli jakiemus nieogranemu w Europie mlodzikowi...Wydaje mi sie, ze beda chcieli wcisnac Pizarro ale to i tak jest malo...Co do Riquelme to na pewno by wymiatal rowno...W koncu to Argentynczyk, a oni u nas graja jak z nut(oprocz Kiliego :lol: )
Inter na zawsze !!!
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Odp: Mercato

Post autor: Szymon »

slepy_fan pisze: D'Allesandro, Rosicky,Ballack, Aimar, Riquelme.... az 3 Argentynczykow :P

D'Allesandro :arrow: jak sam wpominał czuję sie bardzo dobrze w Wolfsburgu i nie zamierza go opuścić, gdyż ma pewne miejsce w wyjściowej jedenastce i zależy mu na MŚ. A gdyby przyszedł do nas mógłby nie mieć tego pewnego

Rosicky :arrow: niejestem w 100% pewny ale on już chyba jest od czerwca zawodnikiem Atletico Madryt. (Szczerze mówiąc to Atletico będzie miało już niezły skład w czerwcu)

Ballack :arrow: on juz nie raz podkreślał, że nie chce grać w Lidze Włoskiej. Chce grać w innych klubach więc też odpada. Poza tym ostatnio gra jak drewno i nie spisuje się wogóle

Riquelme :arrow: to mogłoby być nasze zbawienie, ale narazie się świetnie czuje w Villareal i wątpie, że chciałby odejść chociaż u nas grają argentyńczycy więc może go namówią
Ostatnio zmieniony 28 gru 2005, 21:00 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

Od kiedy D'Allesandro gra w Werderze ? :lol: :lol: Ja byslalem ze on gra w Wolfsburgu ( czy jak to sie tam pisze ;) ) :lol: :lol:
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

Miejmy nadzieje, ze na Mistrzostwach Swiata w Niemczech Cambiasso bedzie w pokoju z Riquelme. Powinni byc bo na boisku tez graja obok siebie 8) wtedy Esteban bankowo by namowil Juana na gre u nas....Kurde to bylaby dopiero para.... :o az sie rozmarzylem ;(
PS:Jestem pewien, ze po sezonie Moratti wlasnie takie zadanie powierzy El Chuchu 8)
Inter na zawsze !!!
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

No zdecydowanie Riquelme najlepszy :wink: . Rosicky nie jest w Atletico, ich kwota nie satysfakcjonowala Borussi (12mln Euro). Ballacka do interu mogą sprowadzic chyba jedynie...pieniądze, czego chyba bym nie chciał :roll: .
ODPOWIEDZ