Mercato

To co każdy kibic lubi...
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Zbyt wiele źródeł mówi o tym, że zawodnik jest blisko Interu - moim zdaniem Joao Mario wyląduje w Interze ostatecznie.

Do tego myślę, że będą nasi starać się o tego Gabigola, jeśli się nie uda to może przyjdzie Tevez (choć nie zdziwię się jak nikt nie przyjdzie). Pewnie pożegnamy się z Dodo, Ranocchią (Sassuolo?) i kimś z dwójki Brozo / Icar.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Bruno Peres za 12 mln euro w Romie??
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

miniu86 pisze:Bruno Peres za 12 mln euro w Romie??
Niestety tak.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Szkoda bo mam wrażenie, że Ansaldi i Erkin to taki śrut na przemiał i za rok czy 2 już ich u nas nie będzie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

miniu86 pisze:Bruno Peres za 12 mln euro w Romie??
Od nas nie wołali czasami 20+ ??
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Nen pisze:
miniu86 pisze:Bruno Peres za 12 mln euro w Romie??
Niestety tak.
Bardzo zła wiadomość.
Ja wiem, ze nasze pampersy ze strony żyją transferami za grube $$$ (J. Mario czy Gabigol), ale to Bruno Peres powinien być priorytetem.

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:
ale to Bruno Peres powinien być priorytetem.

Pozdr.
Podpisuję się pod tym.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Ludzie kim jest Bruno Peres by być priorytetem dla Interu? :D szanujmy się,przyszedł wyróżniający się w klubie podobnym do Torino Ansaldi,po za tym Banega,Candreva i "chyba" Joao Mario,to były priorytety,a nie grajek z Torino ;)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Roma "przyklepała" ten transfer przy okazji sprzedaży do Torino swojego ofensywnego duetu, z resztą wystarczy spojrzeć na warunki (aż 20% od przyszłej sprzedaży dla Toro).
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:Ludzie kim jest Bruno Peres by być priorytetem dla Interu?
najlepszym prawym obrońcą ligi :) Miał go brać taki sobie klub niemiecki Bayern (ale Carlo będzie pewnie ogrywać Kimmicha)
Na lewej hasał by Ansaldi.
Nen pisze:Roma "przyklepała" ten transfer przy okazji sprzedaży do Torino swojego ofensywnego duetu, z resztą wystarczy spojrzeć na warunki (aż 20% od przyszłej sprzedaży dla Toro).
racja, zapomniałem o tym. Wreszcie jakaś korzyść dla Romy z posiadania karty Ljajica :)
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Tylko, że ten grajek z Torino zapewne odpali w Romie, tak samo jak pewien grajek z Cagliari w środku pomocy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Przypominam, że na duet Erkin- Ansaldi wydaliśmy 2mln € łącznie a Joao Mario ma być płatny w 4ratach pierwsza w następnym sezonie także nie wiem czy było nas na niego stać teraz. Torino chciało od nas za niego 20mln €, cena spadła bo był częścią kilkutorowej transakcji pomiędzy klubami z Rzymu.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Przypominam, że na duet Erkin- Ansaldi wydaliśmy 2mln € łącznie
Za Ansaldiego wydaliśmy 2 mln euro + kartę Diego Laxalta, za którego Leicester chce teraz zapłacić +/- 12 mln euro.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Przypominam, że na duet Erkin- Ansaldi wydaliśmy 2mln € łącznie
Za Ansaldiego wydaliśmy 2 mln euro + kartę Diego Laxalta, za którego Leicester chce teraz zapłacić +/- 12 mln euro.
Laxalt, kolejny zawodnik, który nie prezentował się najgorzej, a został skreślony na starcie. 3 mam kciuki za tego zawodnika.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Stachoo pisze:
Orzeu pisze:
Przypominam, że na duet Erkin- Ansaldi wydaliśmy 2mln € łącznie
Za Ansaldiego wydaliśmy 2 mln euro + kartę Diego Laxalta, za którego Leicester chce teraz zapłacić +/- 12 mln euro.
Laxalt, kolejny zawodnik, który nie prezentował się najgorzej, a został skreślony na starcie. 3 mam kciuki za tego zawodnika.
On miał niską klauzure wykupu ustawioną, gdyby nie to sprzedalibyśmy go za większe pieniądze ale i Ansaldi kosztowałby nas więcej.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarson pisze:
Stachoo pisze:
Orzeu pisze:
Przypominam, że na duet Erkin- Ansaldi wydaliśmy 2mln € łącznie
Za Ansaldiego wydaliśmy 2 mln euro + kartę Diego Laxalta, za którego Leicester chce teraz zapłacić +/- 12 mln euro.
Laxalt, kolejny zawodnik, który nie prezentował się najgorzej, a został skreślony na starcie. 3 mam kciuki za tego zawodnika.
On miał niską klauzure wykupu ustawioną, gdyby nie to sprzedalibyśmy go za większe pieniądze ale i Ansaldi kosztowałby nas więcej.
Ok, tego nie wiedziałem.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Transfery z portugalskimi drużynami mają to do siebie, że nawet jak te poważne dzienniki i portale napiszą, że już wszystko dogadane i transfer klepnięty, to nagle okazuje się, że kluby dzieli 5 mln euro - co w przypadku interesów z Portugalczykami jest bardzo dużą kwotą.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Mercato

Post autor: pietri »

Czy Ranochia jest już spakowany w karton po meblach i wypierdala do Sassuolo?
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Co ty za karton chcesz dopłacać? Jak będzie transport drewna to go dorzucić nikt się nie zorientuje
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Jao Mario i Gabriel Barbosa. Jak to teraz będzie wyglądać? Jakie pozycje, jaka taktyka? Ponoć Brazylijczyk będzie dostępny od września.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Patrząc na Whoscored, to obaj panowie najczęściej grają na prawym skrzydle, tak jak Candreva...fakt, są bardzo uniwersalni, ale też mnie ciekawi jak to poukłada nasz trener :)

Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.

Ktoś na środek + wypożyczenie Darmiana i będzie super
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mercato

Post autor: RoB »

Kujon pisze: Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.
Biorąc pod uwagę ile on zalicza głupich strat to samobójstwo.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

RoB pisze:
Kujon pisze: Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.
Biorąc pod uwagę ile on zalicza głupich strat to samobójstwo.
Biorąc pod uwagę jak dobrze kryje piłkę i biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy w każdym meczu ma co najmniej jedną wkrętkę 3 graczy na raz to samobójstwem było by nie ustawianie go na DMa
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hbk »

RoB pisze:
Kujon pisze: Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.
Biorąc pod uwagę ile on zalicza głupich strat to samobójstwo.
Z tego ile kto zalicza strat nie mozna wiele wywnioskowac. Zadaniemdefensywnego pomocnika nie jest rozrgywanie, to tylko dodatek. Jego liczba strat może wynikać przecież z tego, że ustawiony jest zbyt wysoko.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mercato

Post autor: RoB »

Stachoo pisze: Biorąc pod uwagę jak dobrze kryje piłkę i biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy w każdym meczu ma co najmniej jedną wkrętkę 3 graczy na raz to samobójstwem było by nie ustawianie go na DMa
Nie wiem co robienie "wkrętki" na 3 graczy ma do wystawiania go na DM, zwłaszcza że wychodzi mu jedna na 5 prób, a pozostałych przypadkach przeciwnik idzie z kontrą.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

RoB pisze:
Stachoo pisze: Biorąc pod uwagę jak dobrze kryje piłkę i biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy w każdym meczu ma co najmniej jedną wkrętkę 3 graczy na raz to samobójstwem było by nie ustawianie go na DMa
Nie wiem co robienie "wkrętki" na 3 graczy ma do wystawiania go na DM, zwłaszcza że wychodzi mu jedna na 5 prób, a pozostałych przypadkach przeciwnik idzie z kontrą.
dobre wyprowadzenie piłki...


a z tą 1 na 5 prób nie przesadzaj. Wcześniej - jak najbardziej, teraz już rzadko mu nie wychodzi
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Beka stachoo jakie dobre wyprowadzenie piłki :lol2: Tyle razy Kondom grał przed obrona i się notorycznie kompromitował, jedynym zawodnikiem godnym gry przed linia obrony jest Banega. BTW jak tam caner?
Mam wyjeban* na twoją opinię na temat tego co napisałem. A dialogu dalszego z tobą nie podejmę, nie mam co nawet dyskutować z osobami, które są pośmiewiskiem 99% kibiców na tej stronie i nie tylko.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Oby przyjście Barbosy i Jao Mario było lekiem na impotencje strzelecką bo to może być, drugi sezon z rzędu, największym problemem tego zespołu.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

45 mln za Jao Mario to wyrównanie rekordu klubu. Za tyle przychodził mój ulubieniec Wielki Bobo Vieri.

Cristian Vieri (45 milioni di euro)
Joao Mario (40+5 milioni di euro)
Hernan Crespo (36 milioni)
Geoffrey Kondogbia (31 milioni)
Gabriel Barbosa 28
Ronaldo (26,3 milioni)
Francesco Toldo (27,5 milioni)
Diego Milito (25 milioni)
Zlatan Ibrahimovic (24,8 milioni)
Ricardo Quaresma (24,6 milioni)
Clarence Seedorf (24,5 milioni)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Jojo prawdopodobnie po drugiej stronie Mediolanu. Jeśli będzie potwierdzenie tego o dla mnie to jest żałosne posunięcie klubu i mój osobisty cios w plecy. Mam gdzieś opinię hejterów Joveticia, ale jak dla mnie gość mógł być w tym sezonie jednym z lepszych w ofensywie, a my pozbywamy się go na rzecz bilanu.
ODPOWIEDZ