Mercato

To co każdy kibic lubi...
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Zrozumcie, że to nie jest ważne kto przyjdzie do Interu. I tak będziemy w maju 2018 świętować scudetto
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Spalletti jest najlepszym trenerem jakiego mogliśmy wyciągnąć, ale mam nadzieje, że Włoch nie będzie czekać do okresu przygotowawczego aby przyjrzeć się wszystkim zawodnikom. Milan klepnął już RR, Musacchio i Kessiego, a ponoć i z Biglią już się dogadali, a co gorsza nawet Conti ponoć wybrał Milan. Mam spore obawy, że nasi znowu pół okienka będą czekać z transferami i taki Joao Mario czy inny Barboza przyjdą do nas tydzień przed ligą. Obym się mylił.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Czarodziej Czasu pisze:Spalletti jest najlepszym trenerem jakiego mogliśmy wyciągnąć, ale mam nadzieje, że Włoch nie będzie czekać do okresu przygotowawczego aby przyjrzeć się wszystkim zawodnikom. Milan klepnął już RR, Musacchio i Kessiego, a ponoć i z Biglią już się dogadali, a co gorsza nawet Conti ponoć wybrał Milan. Mam spore obawy, że nasi znowu pół okienka będą czekać z transferami i taki Joao Mario czy inny Barboza przyjdą do nas tydzień przed ligą. Obym się mylił.

wbrew pozorom spaletti w tej italii pracowal tym razem poltora sezonu, mysle ze chcac nie chcac, jako ze kilka meczy z Interem zagral wiec i jakies informacje od swoich ludzi na nasz temat zebral a i sam na pewno widzial niejeden mecz Interu, kiksy nagatomo itd, poza tym kto ma odejsc a kto zostac to juz mysle praktycznie kazdy w klubie wie i dali to pilkarzom do zrozumienia w ostatnim czasie, chociazby po tym wywiadzie z ausillo, aczkolwiek masz racje ze trzeba sie spieszyc zeby jak zwykle nie bylo tego pierdolenia sie z jednym grajkiem cale lato by potem sie okazalo ze jest poza zasiegiem i dopiero w ostatnich dniach przyjda alternatywy i spal bedzie na poczatku sezonu eksperymentowal bo w okresie przygotowawczym nie mogl...
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Według Sky na wczorajszym spotkaniu Spallettiego z zarządem ustalono, że Inter wzmocni co najmniej 7 zawodników: 3 obrońców (dwóch środkowych, jeden boczny, dwóch pomocników i dwóch napastników).

Zmieniłbym proporcje na 4 defensorów, jednego pomocnika i dwóch napastników, bo inaczej kolejny sezon z Nagatomo sie szykuje.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Czarodziej Czasu pisze: Zmieniłbym proporcje na 4 defensorów, jednego pomocnika i dwóch napastników, bo inaczej kolejny sezon z Nagatomo sie szykuje.
Chyba, że Di Marco wróci, wiem, że to nie ten poziom co nam potrzeba, ale lepszy on niż Japończyk.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Czy od Nagatomo jest lepszy to bym nie był taki pewien. Dużo błędów cały czas popełnia, a w słabym Empoli zagrał tylko 12 spotkań. Oddałbym go dalej na wypożyczenie, tak samo jak Miangue, który przez pół roku w Cagliari zagrał... 4 spotkania.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

tak jest oddać na wypożyczenie -
NIKT NAM ZAWODNIKA ZA DARMO NIE WYCHOWA !!

nie dajemy szans juniorom bo popełniają błędy(to normalne) a liczymy że walczące o życie Empoli wystawi 18 latka zamiast 30 latka z doświadczeniem lub swojego 18 latka.

Nie każdy 18 latek to Messi czy Ronaldo i zdobywają Z. Piłkę.

Nie twierdze że mają u nas grać w podstawowym składzie ale wchodzic z ławki już tak.
LukaszL
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: LukaszL »

Jak najbardziej dałbym szansę Dimarco. Teraz w półfinale mistrzostw u-20 zdobył bramkę i miał asystę. Nawet jeśli popełnia błędy, to nie są one tak wielkiego kalibru jak te u Nagatomo. Poza tym chłopak świetnie wykonuje rzuty wolne, ma dobre uderzenie z dystansu. Wolałbym oglądać jego niż Japońca, czy Ansaldiego. Ale znając naszych, to znowu wyrzucą go na wypożyczenie, a za rok lub dwa wymienią go na jakieś starego dziada...

Poza tym wolałbym w kadrze mieć z młodzików Dimarco, Pinamontiego i Vanheusdena niż tych obecnych pseudograjków. Jakby do tego dorzucić np. Benassiego i Crisetiga, to myślę, że byłoby to dobre uzupełnienie kadry. Nawet nie musieliby być oni jakimiś gwiazdami tylko porządnymi zmiennikami, którzy będą walczyć za klub na boisku. Spójrzcie na Andreolliego. Może i nie jest wymiataczem, ale zawsze jak gra, to widać, że się stara i daje więcej dobrego niż reszta naszej dziurawej obrony.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

LukaszL pisze:Jak najbardziej dałbym szansę Dimarco. Teraz w półfinale mistrzostw u-20 zdobył bramkę i miał asystę. Nawet jeśli popełnia błędy, to nie są one tak wielkiego kalibru jak te u Nagatomo. Poza tym chłopak świetnie wykonuje rzuty wolne, ma dobre uderzenie z dystansu. Wolałbym oglądać jego niż Japońca, czy Ansaldiego. Ale znając naszych, to znowu wyrzucą go na wypożyczenie, a za rok lub dwa wymienią go na jakieś starego dziada...

Poza tym wolałbym w kadrze mieć z młodzików Dimarco, Pinamontiego i Vanheusdena niż tych obecnych pseudograjków. Jakby do tego dorzucić np. Benassiego i Crisetiga, to myślę, że byłoby to dobre uzupełnienie kadry. Nawet nie musieliby być oni jakimiś gwiazdami tylko porządnymi zmiennikami, którzy będą walczyć za klub na boisku. Spójrzcie na Andreolliego. Może i nie jest wymiataczem, ale zawsze jak gra, to widać, że się stara i daje więcej dobrego niż reszta naszej dziurawej obrony.
Dimarco - rezerwowy Empoli
Crisetig - zawodnik Crotone, niczym nie wyróżniający się
Vanheusden - co ? xDDDD
Pinamonti - i tak nie pogra przy Icardim, po co go tu trzymać na ławce? Do wypożyczenia.

My nie gramy o 14 miejsce, ale o podium. Jedynie z Benassim trafiłeś, wytłumacz mi proszę pozostałe 4 opcje w kilku zdaniach.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

ależ beka z Lukasza chłop chyba zapomniał z Football Managera wyjść.


zostawmy Perisicia i zacznijmy w końcu coś kurde działać bo Milan juz 3 transfery klepnął a sie dobrze czerwiec nie zaczał ;)
LukaszL
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: LukaszL »

Nie wiem czy oglądamy to samo, ale beka to jest, gdy trzeba oglądać mecz Interu z naszą obecną kadrą. Np. Ajax ma 17 letniego de Ligta, który rozegrał 11 spotkań w lidze i 9 w pucharach europejskich i o którego bije się cała Europa. Potem Monaco - każdy wie ilu mają genialnych młodych graczy. Dlaczego? A bo pozwala się im grać i nabrać doświadczenia. U nas ostatnie kolejki mogliby grać sami młodzi. Nawet jeśli by nic nie wyszło wspaniałego z ich gry, to można było podbić ich cenę, aby sprzedać z bardzo dużym zyskiem i za to kupić jednego porządnego gracza. A u nas jest taka polityka, że lepiej 5 młodych oddać za jakiś stary odpad z ligowego średniaka. Poza tym ogrywanie młodych i trzymanie ich w kadrze ma taki plus, że oszczędzamy kasę na pensji. Gdyby cały sezon trzymać Dimarco i Pinamontiego zamiast Nagatomo i Palacio, to już by była kasa np. na kontrakt porządnego gracza w przyszłym sezonie. A tak to dalej uważajcie sobie, że to jest beka. Tak samo nie myślicie jak ludzie zarządzający Interem.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

LukaszL pisze:Nie wiem czy oglądamy to samo, ale beka to jest, gdy trzeba oglądać mecz Interu z naszą obecną kadrą. Np. Ajax ma 17 letniego de Ligta, który rozegrał 11 spotkań w lidze i 9 w pucharach europejskich i o którego bije się cała Europa. Potem Monaco - każdy wie ilu mają genialnych młodych graczy. Dlaczego? A bo pozwala się im grać i nabrać doświadczenia. U nas ostatnie kolejki mogliby grać sami młodzi. Nawet jeśli by nic nie wyszło wspaniałego z ich gry, to można było podbić ich cenę, aby sprzedać z bardzo dużym zyskiem i za to kupić jednego porządnego gracza. A u nas jest taka polityka, że lepiej 5 młodych oddać za jakiś stary odpad z ligowego średniaka. Poza tym ogrywanie młodych i trzymanie ich w kadrze ma taki plus, że oszczędzamy kasę na pensji. Gdyby cały sezon trzymać Dimarco i Pinamontiego zamiast Nagatomo i Palacio, to już by była kasa np. na kontrakt porządnego gracza w przyszłym sezonie. A tak to dalej uważajcie sobie, że to jest beka. Tak samo nie myślicie jak ludzie zarządzający Interem.
Co nam da zostawienie Pinamontiego na ławce rezerwowych? Mamy do rozegrania w przyszlym sezonie maksymalnie jakies 43 spotkania. Będziemy grali raz tygodniowo. Czy wyobrażasz sobie zdrowego Icardiego nie grającego przez dwa tygodnie? A nawet jeśli coś by się stało - wyobrażasz sobie Pinamontiego jako pierwszego dublera w sytuacji w której walczymy o LM?

Ja nie wiem czy Dimarco jest gorszy od Nagatomo. Jest natomiast rezerwowym Empoli, Na pewno nie jest piłkarzem lepszym, co daje mi jasność, że nie chciałbym go oglądać w barwach Interu.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

czy Wy wkońcu zrozumiecie że wypożyczanie młodego zawodnika to bezsens ? Dlaczego Empoli miałoby ogrywać DiMarco?
Caly piłkarski świat stawia na młodych bo wystarczy kilka dobrych meczów i jego idzie razy 10. My wolimy Palacio, Biabianiego, Nagatomo czy sciagac kolejne wynalzki. Nikt nie kończy gry w juniorach stając się gwiazdą seniorów, trzeba przywyknąć , dorosnąć. Wszystkien najlepsze drużyny wprowadzaja młodych zawodników a my ciągle liczymy że inni nam go wychowają....nie ma tak łatwo - taką prace należy wykonać samemu lub znaleść mu klub który będzie zobligowany do wystawiania naszych juniorów.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

a tam Raffal gadasz glupoty, pierwszy z brzegu przykład - Asensio. Chłopa Real wypozyczyl do Espanyolu, tam pokazał fajna gre i odpalił, to go wzieli do siebie i dali szanse. Po prostu jak ktoś jest kotem, to dzięki wypozyczeniom też się wybije.


Hipster z Sassuolo ma lada dzień zostać trenerem Romy i ma on ponoć wziąć ze sobą Berardiego. Ciekawy ruch, ciekawy trener, ciekawy gracz. Mam nadzieje ze Spaletti też weźmie ze sobą kogoś, jakiegoś Manolasa czy 9golana to bym przyjął, ale pewnie skończy się na Rydigerze (notabene Fuhrer się w grobie przewraca na widok czarnego niemca i to jeszcze z typowym niemieckim nazwiskiem :P )
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Raffal pisze:czy Wy wkońcu zrozumiecie że wypożyczanie młodego zawodnika to bezsens ? Dlaczego Empoli miałoby ogrywać DiMarco?
Caly piłkarski świat stawia na młodych bo wystarczy kilka dobrych meczów i jego idzie razy 10. My wolimy Palacio, Biabianiego, Nagatomo czy sciagac kolejne wynalzki. Nikt nie kończy gry w juniorach stając się gwiazdą seniorów, trzeba przywyknąć , dorosnąć. Wszystkien najlepsze drużyny wprowadzaja młodych zawodników a my ciągle liczymy że inni nam go wychowają....nie ma tak łatwo - taką prace należy wykonać samemu lub znaleść mu klub który będzie zobligowany do wystawiania naszych juniorów.
Idąc tokiem Twojego rozumowania Empoli wypożyczyło DiMarco żeby ten siedział na ławce? Sugerujesz, że jeżeli nie przebił się do pierwszego składu w spadkowiczu, to u nas zrobi różnicę?
Ja nie mówię, że on w przyszłości nie zaliczy progresu, ale przypomina to płacz porównywalny do tego, kiedy oddawaliśmy Acquafreskę w rozliczeniu za Milito.

Popatrz sobie tylko na politykę Juventusu - oni co chwila sprowadzają pakiet młodych, by potem ich wypożyczać, a następnie zrobić selekcję i wprowadzić do składu tych co bardziej ogarniętych. Wystarczy spojrzeć na obecną kadrę i zobaczysz takiego Ruganiego, Marchisio, Sturaro czy Leminę - każdy z nich był oddawany by się ogrywał, a dzisiaj stanowią solidne uzupełnienie pierwszego składu i aspirują do tego, żeby zastąpić w przyszłości obecne gwiazdy klubu.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Dokładnie.

Tymczasem pojawiają się doniesienia jakoby Spalletti poprosił o zakontraktowanie Matiasa Vecino. Generalnie piłkarz dobry, tylko my tych dobrych już mamy, bardziej brakuje takich co wniosą jaką wartość dodaną
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Czarodziej Czasu pisze: Tymczasem pojawiają się doniesienia jakoby Spalletti poprosił o zakontraktowanie Matiasa Vecino. Generalnie piłkarz dobry, tylko my tych dobrych już mamy, bardziej brakuje takich co wniosą jaką wartość dodaną
Spokojnie, to gracz Fiorentiny, nie sprzedadzą nam.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

KoBa pisze: Spokojnie, to gracz Fiorentiny, nie sprzedadzą nam.
Racja :)

Di Francesco będzie chciał na miejsce Salaha sprowadzić Berardiego, a za któregoś z obrońców na pewno postara się o Acerbiego.

Wypożyczanie młodych ma sens, co więcej jest to świetne rozwiązanie. Jeśli młodzi są dobrzy to na wypożyczeniach odpalą. Juventus jak kupi Schicka to zostawi go jeszcze rok w Sampie, plus wypozyczy na ogrywanie pozyskanego zimą Betancura.

Pozdr.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Saff pisze: Ruganiego, Marchisio, Sturaro czy Leminę - każdy z nich był oddawany by się ogrywał, a dzisiaj stanowią solidne uzupełnienie pierwszego składu i aspirują do tego, żeby zastąpić w przyszłości obecne gwiazdy klubu.
Sturaro nie był nigdzie ogrywany tak samo jak i Lemina, kupili ich po prostu z innych klubów, wcześniej Ci piłkarze nie byli w żaden sposób ich własnościami. Druga sprawa jest taka, że Lemina i Sturaro to mega rzadziaki, myślę że u nas mieliby problem z wbiciem do podstawy
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Gwoli scislosci to Sturaro w sezonie 14/15 gral w Genui jako juz zawodnik Juve, na wypozyczeniu. Sturaro jest jaki jest, ale przeszlo 50 meczow (realny czas gry) zalapal. Czasem zenujacych, ale czasem zupelnie dobrych.
Trudno sobie jednak wyobrazic Lemine czy Sturaro jako pilkarzy 1 skladu na dluzej.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Pango1987 pisze:
Saff pisze: Ruganiego, Marchisio, Sturaro czy Leminę - każdy z nich był oddawany by się ogrywał, a dzisiaj stanowią solidne uzupełnienie pierwszego składu i aspirują do tego, żeby zastąpić w przyszłości obecne gwiazdy klubu.
Sturaro nie był nigdzie ogrywany tak samo jak i Lemina, kupili ich po prostu z innych klubów, wcześniej Ci piłkarze nie byli w żaden sposób ich własnościami. Druga sprawa jest taka, że Lemina i Sturaro to mega rzadziaki, myślę że u nas mieliby problem z wbiciem do podstawy
Za Transfermarkt:
- Sturaro wypożyczony na sezon 14/15 do Genoi
- z Leminą faktycznie źle spojrzałem, mój błąd.

Względem poziomu - tu zawsze będzie problem i dyskusja jaką drogą podążyć ma klub. Bo chyba nikt nie ludzi się, że zaczniemy wprowadzać do składu nagle całą masę utalentowanej młodzieży, bo zwyczajnie takową nawet nie dysponujemy. Chyba że komuś marzy się pójście drogą czy to Ajaxu, czy swego czasu Arsenalu i tkwienie w przeciętności.
Jednak tacy zawodnicy jak Lemina czy Sturaro stanowią solidne uzupełnienie drużyny i ewentualną kartę przetargową w kontekście wytransferowania lepszych piłkarzy (cena wywoławcza za takiego Leminę to 20mln, a my chociażby za Joveticia nie potrafimy wyciągnąć 14mln od Sevilli).
Nie zmienia to też faktu, że kolega stronę wcześniej zwyczajnie bredził odnośnie wypożyczeń i ogrywania się zawodników w innych klubach - dla przypomnienia (wiem że to też było na innych zasadach, bo i w grę wchodziły współwłasności) też tak robiliśmy chociażby z Julio Cesarem, Maxwellem czy Adriano.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

transferu mylanu: Ricardo Rodrigec, Musakjo, Kesje, wielce prawdopodobne że Balde Keita też bo Jude ponoć odpuszcza, mówi się też o kimś z dwójki Diego Costa /Belotti a my dalej szarpmy się z Fiorentiną o Bernardeskjego i wymyślajmy jeszcze jakieś pakiety z Kaliniciami za 70 kafli, a w środku pomocy i na całej obronie dalej gnój niesłychany, mój Inter taki piękny :hold:
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Zapomniałeś dodać o Contim i Biglii.

Milan się rozpędził z transferami, jak będą mieli wszystko dopięte na początek zgrupowania to będą mieli dobry wynik.

I prosimy beż żadnych wynalazków typu Vecino czy Kalinic bo tacy gracze nie wyciągną tego klubu z marazmu.
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: Mercato

Post autor: marcinek91081 »

Obawiam się że nikt z topowych renomowanych graczy nie chce i nie będzie chciał do nas trafić. Powód jest prosty i nikomu nie trzeba przypominać... brak europejskich pucharów w szczególność LM. Staliśmy się średniakiem na skalę europejską i na takich graczy możemy liczyć.

Jak słyszę iż mamy bega budżet to pękam ze śmiechu, w zeszłym sezonie wydaliśmy grubo koło 100 mln ero.
Trzeba wierzyć iż jakimś cudem uda nam się znaleźć w top 3, ale Roma i Napoli już dawno nam odjechało, a po za tym Milan się nie źle zbroi.

Jednym słowem Spaletti czyń cuda!!!.... a może się uda :lol:
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Kujon pisze:Zapomniałeś dodać o Contim i Biglii.

Milan się rozpędził z transferami, jak będą mieli wszystko dopięte na początek zgrupowania to będą mieli dobry wynik.

I prosimy beż żadnych wynalazków typu Vecino czy Kalinic bo tacy gracze nie wyciągną tego klubu z marazmu.
Fakt jeszcze Biglia i Conti na dniach. Podsumowując - do konca czerwca Milan bedzie mial 6 graczy do podstawy i Montella bedzie miec skompletowana podstawe do okresu przygotowawczego. Zdumiewające jest to jak działają na rynku, bo zazwycxaj bylo tak że Galliani robil transery w sierpniu, a co najlepsze za transfery odpowiada tam Fassone. Tak ten sam czlowiek na ktorego wylewalismy wiadro pomyj swego czasu i zarzucalismy destrukcje Interu. Nasz klub jest przeklęty niestety. :ave:
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

To okienko to bedzie jedna wielka lipa
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Na papierze te transfery Milanu wyglądają dobrze. Jak będzie to się okaże.
Ja im nie zazdroszczę.

Musacchio i Rodrigueza nikt nie chciał, więc szybko dopięli te transfery. Kessie miał dobra jesień, po mistrzostwach w Afryce grał słabo, no i kto wie ile ona ma w koncu lat :) W każdym razie też wielu chętnych nie było.

Zazdrościć mogę tylko Biglii (jeśli transfer dojdzie), ale z drugiej strony te 25 mln można wydać lepiej.

W transfer Costy nie wierzę, a Belotti (jako kibic MIlanu) i tak nie jest dla Interu.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Odet pisze:Na papierze te transfery Milanu wyglądają dobrze. Jak będzie to się okaże.
Ja im nie zazdroszczę.

Musacchio i Rodrigueza nikt nie chciał, więc szybko dopięli te transfery. Kessie miał dobra jesień, po mistrzostwach w Afryce grał słabo, no i kto wie ile ona ma w koncu lat :) W każdym razie też wielu chętnych nie było.

Zazdrościć mogę tylko Biglii (jeśli transfer dojdzie), ale z drugiej strony te 25 mln można wydać lepiej.

W transfer Costy nie wierzę, a Belotti (jako kibic MIlanu) i tak nie jest dla Interu.

Pozdr.
Na te transfery możemy patrzeć z dwóch strony.
Pozytywne:
-Musakkio podobno dobre wystepy w villarrealu ( nie oglądam la ligi więc nie oceniam)
-Rodrigec grał b.dobrze na tej lewej stronie już w wieku 22 lat, teraz słabiutko bo cały volfcburg słabiutko
-Kessie dobry sezon w naszym ukochanym Calcio, więc musi jakies pojęcie mieć
-Biglia doświadczony bardzo, grać potrafi na wysokim włoskim poziomie
Negatywne
-Musakkio może jak bardzo dużo grajków przychodzących do włoch nie pojąć fenomenu Calcio i się obsra
-Rodrigec ostatni sezon b.słaby
-Kessie wystrzał jednego sezonu jak cała Atalanta
-Biglia stary i może się obsrać jak między innymi hernanes

a co do belottiego to kibicem milanu przestanie być jeśli inny klub zaoferuje mu górę zielonych
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Priorytetem jest obrona i ta na nią powinien pójść cały budżet. Rudiger powinien się sprawdzić a co do Dalberta to nie mam zdania, bo równie dobrze może być gorszy od Nagatomo.

Mówi się o ofercie Tigres za Banege (15mln), a także Sparty za Biabianego (6mln, ale jakby poszedł nawet za 3mln to i tak dobry pieniądz). Jeśli do końca czerwca udałoby się także wytransferować Joveticia za te 12-15 mln, to istnieje duża szansa na zatrzymanie Ivana.
Więc w ataku nie potrzebowaliśmy żadnego transferu, bo Perisić, Icardi, Candreva + Eder, Barboza + może Pinamonti powinni wystarczyć. A mamy także Caprariego w zanadrzu.
Barboza z Caprarim powinni przepracować okres przygotowawczy ze Spallem i wtedy Lucek zdecyduje co z nimi robić.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

W kontekście aktywności Milanu na rynku - bardziej niż to, że my jeszcze nikogo nie zakontraktowaliśmy martwi mnie fakt, że tak na dobrą sprawę jeszcze na sto procent nie wiemy kto będzie naszym trenerem i to powinien być priorytet w tej chwili - podpisać umowę ze Spallettim, albo szybko szukać kogoś innego.

Póki co mądrze działamy na rynku i może wreszcie będzie to miało ręce i nogi, i sprowadzimy tych piłkarzy, którzy będą odpowiadali trenerowi - a duet Sabatini-Spalletti powiedzmy, że to by gwarantował.
ODPOWIEDZ