Mercato

To co każdy kibic lubi...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Zlatan wracaj i zrób to z Interem jeszcze raz - tytuł po wielu latach. Ależ to byłaby piękna historia.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Piłkarz, który umie w pojedynke wygrywać mecze zawsze mile widziany.

Pół roku, rok, półtora obojętnie, każda opcja świetna
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

ludzie mamy 2019 rok,stawiamy nowy,poważny projekt,a takim ruchem zwyczajnie byśmy się zbłaźnili i pokazali światu,że potrzebujemy sięgać po typa przed 40tką by coś ugrać...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze: 20 paź 2019, 07:53 ludzie mamy 2019 rok,stawiamy nowy,poważny projekt,a takim ruchem zwyczajnie byśmy się zbłaźnili i pokazali światu,że potrzebujemy sięgać po typa przed 40tką by coś ugrać...
Przesadzasz Klinsi. Nic byśmy się nie zblaznili. Jedyne to byśmy zyskali na tym, i marketingowo i pilkarsko.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

piłkarsko zyskamy na typie 38 letnim grajacym w MLS no nie wierzę w to co czytam 😁
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Klinsi64 pisze: 20 paź 2019, 12:00 piłkarsko zyskamy na typie 38 letnim grajacym w MLS no nie wierzę w to co czytam 😁
No to uwierz bo to piłkarz o umiejętnościach, mentalności, marketingowych cechach jakich poszukujemy. Na pół roku, rok, czy półtora opcja idealna. O wiele więcej by nam dał teraz niż Lukaku czy Lautaro.
Skoro jego statystyki, mentalność, doświadczenie i marka Cię nie przekonują to nie wiem czym się kierujesz wybierając napastnika. Tylko wiekiem?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Wolę 38-letniego Ibrę, niż kolejnego nastoletniego pokemona z Brazylii. Szwed nawet w tym wieku gwarantuje pewną jakość. Nie stać nas na piłkarzy z absolutnego topu, a Ibrahimowic to nazwisko, które nadal przyciąga jak magnes. Sportowo taki Esposito miałby się od kogo uczyć. Jeżeli jest taka szansa to brać Ibrę bez dwóch zdań.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Nowy projekt nowym projektem, ale taki Ibra w ataku to.steal, typowy ruch cwanego Marotty, który dałby zastrzyk jakości za niewielkie pieniadze. A gdyby to sie dalo zrobic w styczniu to tylko głupiec by nie skorzystał.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Obrazek

noico minusowano mnie jak pisalem, żeby sprzedawać Politano i staje się to czego się obawiałem: Włoch odgrywa w tym sezonie marginalną rolę, do tego teraz jeszcze złapał kontuzję, a prasa pisze, że Conte jest z niego niezadowolony. Niebawem się pożegnamy i dostaniemy za niego dużo mniej, niż można było zgarnąć latem.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Byłem za jego zostaniem. Liczyłem na jego inteligencję boiskową, spryt i zadziorność (to pokazywał w Sass), że dobrze odnajdzie się przy Lukaku.
Pomyliłem się.

Pozdr.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Politano kontuzja,Włoch nie pasuje też do taktyki Conte, byłyby jaja gdyby Conte postanowił sprawdzić Barbose,
Gabriel ma już 20 bramek i 4 asysty ,pewnie prowadząc w klasyfikacji strzelców Brazylijskiej SerieA
Do tego trzeba dołożyć 7 bramek i 2 asysty w Copa Libertadores , tu również prowadzi w klasyfikacji strzelców.
Barbosa ma opinie gówniaka bo odbił się od europy w wieku 20 lat,teraz wszystko wskazuje na to,że się ogarną, to już jego 2 sezon w Brazylii w poprzednim zdobył koronę króla strzelców,a w tym sezonie zdecydowanie wyrasta ponad całą to wesołą ligę. Przypomnę,że Gabigol przychodził jako młody talent,ale on nigdy nie grał na obecnym poziomie,więc to jest jasne,że rozwinął się piłkarsko.
Nie miałbym nic przeciwko by Conte zdecydował się go sprawdzić,nie płakałbym też gdyby sprzedać go za dobry hajs, jedno jest pewne w końcu się na coś przyda i już nie długo będzie wiadomo jakie plany ma Inter.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Stryjek pisze: 8 lis 2019, 12:39 Politano kontuzja,Włoch nie pasuje też do taktyki Conte, byłyby jaja gdyby Conte postanowił sprawdzić Barbose,
Barbosa jest już praktycznie sprzedany.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

To jeszcze nic oficjalnego,a do stycznia jeszcze 2 mies i wiele może się zmienić do tego czasu.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

prezydent Flamengo potwierdzał, że są dogadani z Interem. Jak dla mnie deal done +/- 20 baniek i bonusy
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

"Strona brazylijska zapłaci Nerazzurrim 18 milionów euro za gracza, a Inter zyska procent przyszłej sprzedaży gracza w przedziale 20-25%. Jednak umowa nie może być jeszcze w pełni sfinalizowana, ponieważ Gabigol nie wyraził jeszcze zgody na transfer "

Sempreinter.com
Ostatnio zmieniony 8 lis 2019, 13:09 przez Stryjek, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

tak, dlatego własnie piszę, że Barbosa jest już praktycznie sprzedany.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Odet pisze: 8 lis 2019, 10:57 Byłem za jego zostaniem. Liczyłem na jego inteligencję boiskową, spryt i zadziorność (to pokazywał w Sass), że dobrze odnajdzie się przy Lukaku.
Pomyliłem się.
Pozdr.
Problem głównie zasadza się o to, że w zeszłym sezonie grał na innej pozycji niż jest wystawiany obecnie.
W dodatku na tle Perisicia czy ówczesnego Candrevy nie trudno było błyszczeć i wyglądać, jak realne wzmocnienie składu. Stąd trochę zakłamany obraz jego realnego potencjału.
Przypuszczam, że latem, o ile nie zacznie grać na miarę oczekiwań oraz jeżeli Conte nadal będzie z nami pracował, to zostanie pogoniony. Chyba że nagle znajdzie się na niego chętny już zimą.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Mam nadzieje,że odejdzie zimą nie ma z niego pożytku w obecnym sezonie chętnie wymieniłbym go na F.Kessie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Stryjek pisze: 8 lis 2019, 17:13 Mam nadzieje,że odejdzie zimą nie ma z niego pożytku w obecnym sezonie chętnie wymieniłbym go na F.Kessie.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A weź ty już spierdalaj :lol:

Politano won ale Kessie Boże, ale przynajmniej znamy zboczenia Wujka jak nie piękni opaleni bruneci to murzyny, obłęd, lekarza, czy jest na miejscu lekarz?!
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

A weź ty zamknij mordę pajacu :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Niezależnie od tego czego chcemy od tego sezonu mam nadzieje, ze nie stracimy głowy i w styczniu nie będzie szukania zawodników na siłę i jeśli ściągniemy to wyłącznie konkretnych piłkarzy. Kształt drużyny nadaje się przede wszystkim latem, w styczniu wprowadza się jedynie kosmetyczne zmiany. Tak było i będzie.

Ja osobiście oczekuję dwóch transferów - środkowego napastnika i pomocnika.

Na napastnika najbardziej liczyłem na Ibre, ponieważ potrzebujemy w tej chwili piłkarza na ostatnie 20-30 minut, który nie obniży jakości obecnego ataku. Co prawda temat Szweda upadł i bardziej prawdopodobny jest Giroud, ale zawodnika o takim profilu bym wolał niż jakiegoś młodego, nie do końca sprawdzonego grajka. Politano powinien dostać pół roku na odbudowanie w jakiejś Fiorentinie, Torino czy nawet Atalancie, a latem definitywnie sprzedany. Sanchez to trochę zagadka, bo jednak prawdopodobieństwo, że znowu się połamie jest spore i nie możemy sobie pozwolić na zostawienie go jako jedynej opcji obok Esposito na ławce.

Natomiast jeśli chodzi o pomocnika to już tutaj trzeba ściągnąć konkretne nazwisko. Sensiego powoli weryfikuje zdrowie, a Vecino i Gagliardini pod Conte nie grają lepiej niż u Spallettiego. Biorąc pod uwagę słowa trenera to nie może być to żadne Castrovili czy inny Tonali, choć te nazwiska obowiązkowo powinny znaleźć się w notesie dyrektorów pod kątem lata, tylko doświadczony, ograny pomocnik. Vidal marzenie ,Rakitic troche mniejsze, ale też bardzo chętnie.

Vidal + Ibra/Giroud (kontrakty na półtora sezonu) i tak zostawiłbym to lata.

Zobaczymy czy nasi po raz kolejny nie zawiodą jeśli chodzi o wolne transfery, bo ten Meunier to po prostu najlepsza opcja na prawe wahadło jaką możemy sobie wymarzyć, a zimą pozostanie się skupić na znalezienie kogoś kto posadzi Asamoaha na ławce. Bogu dzięki tego Biraghiego raczej nie wykupimy.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Stryjek pisze: 8 lis 2019, 17:13 Mam nadzieje,że odejdzie zimą nie ma z niego pożytku w obecnym sezonie chętnie wymieniłbym go na F.Kessie.

Łozesz
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mercato

Post autor: Lopez »

Co do wysokości kwoty jaką dostaniemy za Barbosę to są różne informacje. Jedni piszą, że 18 mln nam wystarczy, inni że mniej niż 30 to nie będziemy rozważać. Sam zawodnik powiedział, że chce zostać w Brazylii.

Kessi to nowy hit. Lepsze chyba niż Eder za Icara w derbach :D Wujek co da nam Kessie? Kolejne drewno po Vecino, Valero.

Politano bym wypożyczył, ale nie sprzedawał w lecie. Co do środkowego pomocnika to zgadzam się, że na ten moment Tonali i Castrovilli są niepotrzebni, melodia na przyszłość, a my potrzebujemy kogoś na teraz. Trzeba doświadczonego pomocnika i wolałbym Rakiticia.

Giroud i Petagna to dwa najczęściej pojawiające się nazwiska ostatnio. Szczerze mówiąc, to mam nadzieje, że pojawi się/ przyjdzie ktoś inny, bo oni mnie nie przekonują.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Serio Kessie drewno ? Beka bo jest wręcz przeciwnie to zawodnik dobry technicznie,silny,waleczny,a więc idealny dla Conte, ma dopiero 22/3 lata ,ten zawodnik u Conte mógłby wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.
DREWNO no beka.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Stryjek pisze: 8 lis 2019, 19:12 Serio Kessie drewno ? Beka bo jest wręcz przeciwnie to zawodnik dobry technicznie,silny,waleczny,a więc idealny dla Conte, ma dopiero 22/3 lata ,ten zawodnik u Conte mógłby wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.
DREWNO no beka.
Ułaaa, ktoś tu najebał się w chuyyyyy
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Najebany to ktoś mecze ogląda skoro twierdzi ,że Kessi to drewno , gość ma łatwość w mijaniu rywali ,dobrze się zastawia, jest dość szybki ,ale taaa drewno no nie wierze.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Lopez pisze: 8 lis 2019, 18:55 Co do wysokości kwoty jaką dostaniemy za Barbosę to są różne informacje. Jedni piszą, że 18 mln nam wystarczy, inni że mniej niż 30 to nie będziemy rozważać. Sam zawodnik powiedział, że chce zostać w Brazylii.
30 nam Flamengo na pewno nie da. Będzie 20 mln + 25% z nast. transferu.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Stryjek pisze: 8 lis 2019, 19:38 Najebany to ktoś mecze ogląda skoro twierdzi ,że Kessi to drewno , gość ma łatwość w mijaniu rywali ,dobrze się zastawia, jest dość szybki ,ale taaa drewno no nie wierze.
Dobra technika , dość szybki i ma łatwość w mijaniu rywali ? Normalnie czarna namiastka Debrujne
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Może Nitro niech się wypowie na temat zawodnika którego ogląda w każdym meczu Milanu :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

zarówno Radja Nainggollan, którego pogoniliśmy, jak i Arturo Vidal, którym się interesujemy to zawodnicy lepsi od Kessiego. Średniak, ale nie na Inter. Chyba, że ktoś gustuje w rosłych murzynach, taki Mancini to może by go chciał w Interze.
ODPOWIEDZ