Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Mercato

Post autor: RoB »

Sezon nie tak dawno się rozpoczął a już jest dużo plotek dotyczących transferów w Europie a także w Interze. Wydaje się, że w czasie przerwy zimowej powinien zasilić nasz klub jakiś klasowy lewy obrońca (przynajmniej taką mam nadzieję). Przydałby się też na pewno   piąty napastnik.

Jakiś czas temu łączony z Interem był lider Bayernu Michael Ballack  który prawdopodobnie nie podpisze nowego kontraktu z niemieckim klubem. W tej chwili jednak najbliżej mu jest jednak do ManU. Myślę, że jeżeli Veron opuści Inter po tym sezonie (tak ostatnio mówił) to przydałby się na jego miejsce zawodnik pokroju Ballacka (choć szczerze mówiąc wątpię w ten transfer)  


:flaga:
Ostatnio zmieniony 6 sty 2012, 23:06 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

Ballack ====> Manchester
Inter na zawsze !!!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

W Interze przydalby sie zawodnik pokroju G.Ivan Hainze!!ktory dobrze gra w obronie i wlacza sie na skrzydle do akcji offensywnych.Ballack??Niech idzie do ManU my mamy dosc pomocnikow.Z napastniko moze Daniel Bilos by wzmocnil nasz sklad.W koncu argentynczyk:P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Nie wiem kto jeszcze by się przydał... Stawiają na Cassano, a pomocników mamy nadmiar, ale w związku z Cassano kartą przetargową miał być D. Pizzaro, ale chłopak obie ostatnio dobrze radzi. Chyba, że Cassano miałby być napastnikiem :?
Anonymous

Odp: Mercato

Post autor: Anonymous »

powinnismy wkoncu kupic jakiegos dobrego lewego obronce... uwazam ze ten transfer jest wazniejszy od transferu napastnika... w sumie to prawy obronca tez by sie nam przydal... gdy Samuel lub Matrix beda mieli kontuzje lub slabsza forme... Cordoba grajacy na prawej wchodzi do srodka i z prawej mamy wtedy dziure... bo Ze Maria nei jest jakis tam najlepszy...
Ostatnio zmieniony 21 paź 2005, 18:18 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mercato

Post autor: Paolo_ »

EL_CHINO pisze:Chyba, że Cassano miałby być napastnikiem :?
No raczej że Cassano jest napastnikiem, ja tam nigdy nie widziałem żeby grał w pomocy. Troche mnie dziwi kupowanie 5 napastnika kiedy na lewej obronie nie mamy nic ciekawego. Ale w sumie Cassano dobry jest i zawsze sie przyda.
Obrazek
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Orzeu »

ShadY_FCI pisze: w sumie to prawy obronca tez by sie nam przydal...
po co niepotrzebnie wydawać hajs na dobrego prawego obrońcę, skoro jest Javier Zanetti, który bardzo rzadko łapie kontuzje, a w zanadrzu na prawej może grac Ivan i Ze Maria. chyba że chcesz żeby Il Capitano siedział na ławie ?? bo kupowanie zawodnika na ławę mija się z celem lepiej zainwestować w młodzież.
Obrazek
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: vahu »

Podstawa to klasowy lewy obrońca, bo niestety Mancini stawia na słabego Favalliego, a i Wome nie pokazuje tego czego się chyba wszyscy po nim spodziewaliśmy. Ten transfer powinien być priorytetem w styczniu, a poza tym to powinni się rozejrzeć za utalentowanym, młodym następcą J.Zanettiego, bo jak teraz złapał kontuzję to było ogromne zamieszanie i okazało się że nie ma godnego następcy (Cordoba moim zdaniem powinien grac w środku z Samuelem lub Matrixem). Ciekawy jestem też co będzie z Burdisso, który w sumie mógłby grać na każdej pozycji w obronie.

Co do napastników to nie wiem dlaczego tak bardzo chcą kupić 5-tego skoro Cruz i Recoba są naprawde bardzo dobrymi zawodnikami i przy rozegraniu kilku meczy w pierwszym składzie powinni złapać formę, poza tym zawsze awaryjnie można wystawic jakiegoś pomocnika bardziej z przodu, choćby Dejana, czy nawet Figo i nie powinno być kłopotu.
Ogólnie nie popieram kolejnej rewolucji kadrowej, choć dotychczasowe wyniki są raczej słabe jak na potencjał drużyny :roll:
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Kujon »

Myśle że po jednym piłkarzu na boki obrony i powinno starczyć...o tego Bonere się powinni postarać i kogoś na lewą (najbardziej bym chciał Grosso) i powinno styknąć....a na 5 napastnika można zawsze z Primavery kogoś dac, bo mamy tam uzdolnionych piłkarzy....

I nie dawać Figo czy Stankovica na atak....bo oni tam nie umieją grać :P
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Grosso, nasze zbawienie. Dobry, stabilny, reprezentant, na wyciągniecie reki, niedrogi, gra na pozycji Favalliego. Nic tylko brać, napastnik... sam nie wiem, narazie z tym nie ma problemu bo w sumie wszyscy sa w niezlej dyspozycji (procz adriano, ale akurat o niego sie nie martwie), problem moze byc wlasnie zima... zeby nie wyszlo tak ze bedziemy grali 4:5:1 bo efekty takiej gry juz znamy... :|
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

a ja chce Torresa i koniec. Jush to widze Adriano-Torres i nia ma na nich bata, ale na pewno go nie kupia, ale pomarzyc mozna.

nie smiejcie sie ale ja to bym powaznie widzial w niebiesko- czarnych koszulkach Ebiego Smolarka. Moze grac na skrzydle, ostatnio wymiata w ataku. chlopak z przyszloscia.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Ty lepiej idz sluchac 50centa :wink: . Ebi (z calym szacunkiem dla niego), nie lapalby sie chyba nawet do skladu meczowego, a co dopiero ma stanowic o sile nerrazuriich. Strzelil kilka bramek a Ty juz sie nim zachwycasz tak jak kiedys robil to Moratti. Ktoś gdzies dobrze kopnął piłke a Masimo juz chcial go miec w zespole. Jest słaby fizycznie (mały i szczupły, braki normalnej SIŁY), ma niezły instynkt, przyznam ale to za mało, aby rywalizowal z ..... ADRIANO MARTINSEM CRUZEM RECOBA ?
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: RoB »

Zgadzam się ze Ślepym, Smolarek jest dobry na średnie słabe kluby Bundesligi a w meczach z tymi mocniejszymi już tak dobrze sobie nie radzi. To samo tyczy się reprezentacji w meczach z Islandią czy Austrią zagrał nieźle ale w Anglii nie było już tak różowo. Nie wyobrażam go sobie w pojedynkach z obrońcami Milanu czy Juventusu.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

slepy_fan pisze:Ty lepiej idz sluchac 50centa :wink:
Co chciałeś tym udowodnić? :?
Wychodzi na to, że w zimowej przerwie pozostaje Nam kogoś sprzedać, jak już nikogo nie można kupić, choć 50% szans przypada na Cassano, nie wiem czy to dobrze czy źle? Może przyjść do Interu, tylko żeby kartą przetargową nie był D. Pizzaro, bardzo wiele nam pokazał i to świadczy, aby pozostał w składzie niebieskoczarnych, chyba, że to był tylko popis, ale to tylko domniemania.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Uwazam ze nasz aktualny sklad jest wystarczajaco mocny aby zdominowac wszystkie rozgrywki pucharowe i ligowe.Nie powinnismy nikogo sprzedawac ani kupowac.trzeba z tym poczekac do konca sezonu i wtedy ewentualnie wypelnic jakies braki.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Odp: Mercato

Post autor: Wacik »

zgadzam sie ze potrzebny jest nam lewy obrońca i napastnik .
Jednak nie jestm w stanie zaakceptować propozycji kupowania nowego rozgrywającego dlatego ze mamy (według mnie rewelacyjnego :) D.Pizarro
Obrazek
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

a ja jestem pewien,ze nie zakupimy zadnego lewego obroncy...Zarzad nie jest az taki glupi, zeby teraz kupujac pilkarza na ta pozycje przyzna sie do bledu kupna Wome...zostanie tak jak jest, niestety :roll: Powiedzialbym nawet, ze nie kupimy nikogo...no moze piatego napastnika, ale o srednim nazwisku... :|
Inter na zawsze !!!
BALONINHO NO 14
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2005, 19:38

Odp: Mercato

Post autor: BALONINHO NO 14 »

Ja bym chcał żeby kupili dobrego,szybkiego i dobrze wyprowdzającego akcje lewego obrońce np.DEDE!

Cassano - nie wiem może przyjść

A tak od siebie chcałbym na lewym skrzydle grał Alex z besiktasu.Moim zdaniem jest stwożony by grać dla nerazzu'rich.

Ps.Ale wątpie w dobre transfery bo Moratti nie jest dobry względem transferów.
TIAMO INTER - FORZA INTER - ALE'INTER

KAŻDY INNY - WSZYSCY RÓWNI
PRECZ Z RASIZMEM!!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

BALONINHO NO 14 napisal:

wątpie w dobre transfery bo Moratti nie jest dobry względem transferów.

tak myslisz?? :lol: a Veron,Figo,D.Pizzaro to zle transfery?? :?
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Po raz 134 na tym forum napisze tylko jedno nazwisko BONERA :!: :wink:
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Mercato

Post autor: zanetti16 »

Jak czytam ze zarzad Interu chce przedluzyc umowe z el Chino to mnie krew zalewa. Po co nam on? wole zeby scigneli jakiegos wartosciowego napastnika (moje marzenie to Luka Toni) a Recoba out! On juz wcale nie gra a przy braku podstawowych napastnikow to i pokarze co nieco, ale lepsze wrogiem dobrego i lepiej sciognac kolejnego super zawodnika ktury podobnie jak Adriano i Oba- sam potrafi wygrac mecz! Co do obrony to cala ta formacja nie jest najwyzszych lotow a przydal by sie lewoskrzydlowy z prawdziwego obr. zdarzenia oraz jakis naprawde dobry srodkowy typu Stama z Milanu, Alexa z PSV, albo thiurama z Juve. Ale jestem otwarty na wszystkie propozycje!
Chipp Zanuff

Odp: Mercato

Post autor: Chipp Zanuff »

zanetti16 pisze:Jak czytam ze zarzad Interu chce przedluzyc umowe z el Chino to mnie krew zalewa. Po co nam on?
Stary... z szacunkiem dla legendy!
Alvaro jest świetnym napastnikem i powinien grać w pierwszej 11.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: RoB »

Chipp Zanuff pisze:Stary... z szacunkiem dla legendy!
Legendy czego :?:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Dla mnie to Legendarne są jego piękne bramki i wszystko na ten temat ....
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Andy »

Wczoraj gdy udało mi się obejrzeć skróty na TVP, panowie w studiu wspomnieli iż Inter interseuje się młodziutkim (17-latkiem) rodem z Meksyku, niejakim Carlosem Velą.Co wy o nim sądzicie, ja za bardzo się nie orientuje i dlaczego nic o tym nie pisze w gazetach :D :?:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Widzialem jego mecze w reprezentacji i powiem wam ze moze na pilkarza to on wyjdzie.Z checia widzialbym go wsrod naszej Primavery.Fajnie by bylo jagby go sciagneli ale juz w styczniu a nie w 2008, kiedy to bedzie gral juz w Realu,Barcelonie czy w Milanie!!! Nie pisza w gazetach bo zapewne nawet nie wiedza o jego istnieniu :)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

a ja mysle ze w mlodzikach Interujest wielu utalentowanych. nie trzeba nikogo sprowadzac
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

jesli chodzi o najblizsze mercato to mam pomysl...Adriano coraz czesciej zawodzi....to jeszcze mozna wybaczyc, ale kolejny raz obraza sie i psuje atmosfere w druzynie...Moze by go tak sprzedac za te 100mln do chelsea, romek pewnie nadal na go chce...a za ta kase kupic lewoskrzydlowego z prawdziwego zdarzenia(Evra,Maxwell itd)...i cassano 8) i jeszcze full kasy by zostalo na nastepne okienko. :wink:
PS:no chyba ze uwazacie, ze Adi jest niezastapiony...ja go bardzo lubie, ale naprawde za duzo gwiazdorzy...ktos musi mu to wszystko wytlumaczyc!! :roll:
Inter na zawsze !!!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

odpada. nie mozemy go sprzedac. ja w niego wierze, musi sie przelamac.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

no poogladalem zdjecia z dzisiejszego treningu...a juz myslalem,ze Adi znowu cos wymysli...ale chyba wszystko jest ok....w Rzymie pokaze na co go stac.. :wink:
Inter na zawsze !!!
ODPOWIEDZ