Mercato

To co każdy kibic lubi...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Vrsaljko mocno z nami łączony i prawdopodobnie do nas przybędzie. Chorwacja kolonia?
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Zoła Śmierdzielo nie będzie miał życia na San Siro.... Za lajkowanie memów z jude w toruniu też. xD
Gość

Re: Mercato

Post autor: Gość »

emika pisze:Zoła Śmierdzielo nie będzie miał życia na San Siro.... Za lajkowanie memów z jude w toruniu też. xD
Co ty ćpiesz człowieku?
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Wnoszę o bana dla użytkownika, który mi teraz odpisał. Nazywa mnie ćpunem, co mnie obraża. Nie życzę sobie tego.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

emika pisze:Wnoszę o bana dla użytkownika, który mi teraz odpisał. Nazywa mnie ćpunem, co mnie obraża. Nie życzę sobie tego.
Na dzielnicy też tak chętnie donosisz konfidencie?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Nasz były gwiazdor Alex Tależ robi kariere :cry: ciekawe co poszlo nie tak że u nas nie wypalił

http://transfery.info/116241,bayern-i-j ... -sa-oferty
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

no właśnie on w Interze grał nieźle. Dziwna sprawa z tym, że go oddaliśmy.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Nie jestem konfidentem. Zbanujcie more tego trolla może, co?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Obejrzyj sobie ku przestrodze konfituro:

https://www.youtube.com/watch?v=EP8rrNd_Yno
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Orzeu pisze:no właśnie on w Interze grał nieźle. Dziwna sprawa z tym, że go oddaliśmy.
grał w miare przyzwoicie a i tak grał mniej niż taki Dalbert #typowy_Inter

Ponoć pod celownik wzieliśmy Payeta, my jesteśmy powazni?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Skepta pisze:
Orzeu pisze:no właśnie on w Interze grał nieźle. Dziwna sprawa z tym, że go oddaliśmy.
grał w miare przyzwoicie a i tak grał mniej niż taki Dalbert #typowy_Inter

Ponoć pod celownik wzieliśmy Payeta, my jesteśmy powazni?
Telles: 22 mecze, 1667 minut
Dalbert: 14 meczów, 605 minut

Dlaczego kłamiesz?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

IlCapitano pisze:
Skepta pisze:
Orzeu pisze:no właśnie on w Interze grał nieźle. Dziwna sprawa z tym, że go oddaliśmy.
grał w miare przyzwoicie a i tak grał mniej niż taki Dalbert #typowy_Inter

Ponoć pod celownik wzieliśmy Payeta, my jesteśmy powazni?
Telles: 22 mecze, 1667 minut
Dalbert: 14 meczów, 605 minut

Dlaczego kłamiesz?
Kuzynku , on nie kłamie ,on po prostu pie rdoli głupoty ….
Pango,pisałem Ci to już wiele razy, za każdym razem kiedy chcesz napisać coś na jakiś poważniejszy temat,robisz z siebie debila . Skup się na lataniu na chmurce z Astorim czy murzynie xnxx, to jest twój konik , w tym jesteś mocny.
Czarodzieju Czasu, jeżeli chcesz podnieść poziom na stronie oraz chcesz więcej merytorycznej dyskusji to powinieneś wyrywać chwasty i liczę że będziesz konsekwentny w tej materii .
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Wykorzystując wolny czas z powodu kolejnego pobytu w areszcie śledczym, naszło mnie kilka przemyśleń na temat drugiej części naszego mercato. Na ten moment mamy potężną dziurę na prawej obronie oraz na gwałt potrzeba nam środkowego pomocnika który potrafi kreować jakieś ofensywne akcje. Na bokach obrony z poważnych graczy jest tylko Asamoah , który jak wiemy lubi złapać kontuzje niestety oraz pan Danilo który na szczęście ogarnia tez lewą stronę. Mamy tylko 2 poważnych graczy na bokach obrony , gdyż Dalberta nie liczę i moim zdaniem u nas z niego już nic będzie. Więc prawy obrońca musi przyjść koniecznie i musi być to ktoś kto prezentuje jakiś określony poziom . Vrsaljko myśle że byłby sporym wzmocnieniem i mocno liczę że uda się go sprowadzić. Co do pomocy to uważam że potrzebujemy kogoś kto potrafi pograć kombinacyjnie i ma wizję gry ale jednocześnie ogarnia coś w defensywie. Rafinha byłby tutaj absolutnie idealny ale zdaję się że nie ma szans już definitywnie na niego. W pomocy mamy praktycznie tylko Radje i Brozo którzy potrafią coś pograć do przodu . W zeszłym sezonie grając tylko ligę mielismy ogromne problemy w linii pomocy a teraz tak naprawdę to wymieniliśmy tylko Rafinhe na Naingollana. Sama wymiana oczywiście na wielki plus ale wciąż brakuje nam przynajmniej jednego klasowego pomocnika. W razie np. kontuzji Radjy nagle w pomocy robi się ponownie straszny tartak i wielki problem. Piszą o tym Paredesie i jak na początku nie byłem fanem tego pomysłu , tak po głębszej analizie myślę że to może być strzał w 10. Typ ograny we Włoszech oraz zna się z panem Lucianem. Pracuje mocno w defensywie i potrafi pograć do przodu , w zeszłym sezonie w Rosji 8 asyst w lidze. Z Brozoviciem by stworzyli fajny duet. Co do skrzydłowych to moim zdaniem temat jest zamknięty i zostaniemy z tym co mamy. Jest pewniak Perisic oraz solidny ligowiec z potencjałem czyli Politano i to oni będą grać w podstawie. Do tego mamy utalentowanego Karamoh który wydaje się że notuje solidny progres i naszego ukochanego Antonio . Problemem jest prawy obrońca i środkowy pomocnik do pary z Brozo i moim zdaniem wykonamy ruchy właśnie tylko na tych pozycjach . Inna sprawa że prawdopodobnie albo z powodu FFP albo z braku funduszy już nie poszalejemy za bardzo w to okienko i teraz pytanie skąd wziąć około 25-30 mln na Paredesa? Oby Ausilio miał jakiś sensowny plan na to wszystko.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

PDW Kredence, ja to nawet za Furewera nie garowałem z taką częstotliwością, jakaś absolutna masakra.

Sytuacja jest jasna od jakichś 2 tygodni, wczorajszy sparing niczego nie zmienia. Potrzeba na gwałt prawego obrońcy i środkowego pomocnika. Poza tym przydałoby się coś zrobić z Dalbertem i Candrevą bo tragedia z nimi jest, wprost gardzę.

Proponuję Paredesa i Vrsaljko bo mogę i mnie stać.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Potrzeba prawego obrońcy i pomocnika który odciąży w zadaniach Nainggolana.
Za plecami Belga jest Brozo (za niego Valero) i Gaglia (za niego Vecino).
Pozdr.
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

przyjdzie Wersalka i Paredes. Tak obstawiam.

Joao Mario pewnie nie da się sprzedać dlatego zostanie wypożyczony, więcej sprzedaży nie przewiduję
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Cieżkie warunki na tym rynku mamy, fatalnie to wygląda. Roma sprzedaje Alissona i wjeżdża w Malcoma, my nie mamy najmniejszych szans z nimi konkurować na rynku. Wiadomo, że on nie jest priorytetem, ale przerażające jest to jak nic nie możemy zrobić.

Mam spore obawy czy Atletico zgodzi się nam wypożyczyć Wersalkę, bo wystarczy, że wjedzie jakiś inny klub z Włoch z normalną ofertą i nagle może się okazać, że jest po temacie. Oby Atletico nam go puściło.

Co do pomocnika to powiem po raz kolejny - śmierdzi mi tym Ramiresem, mamy jeszcze jedno wolne miejsce dla gracza spoza UE, gość jest po taniości do wzięcia, nie zgłoszony do rozgrywek. Generalnie byłbym za Brazolem jeśli taka lipa w kasie.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, 15:11 przez fcinter.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Kredence pisze: Inna sprawa że prawdopodobnie albo z powodu FFP albo z braku funduszy już nie poszalejemy za bardzo w to okienko i teraz pytanie skąd wziąć około 25-30 mln na Paredesa? Oby Ausilio miał jakiś sensowny plan na to wszystko.
Najprawdopodobniej tą kase uzyskamy ze sprzedaży Digleta, tudzież jesli wpłynie oferta 40 baniek za Vecino to nasi zdecydują sie go sprzedać bo jakos nie widze, aby obaj z Gaglią byli zadowoleni z roli ławkowicza. Wiem, że mamy 3 fronty. Alternatywa dla Brozo czyli Valero to też kpina bo nie wiele łysy nam da, ale zdaje sobie sprawę, że nie da rady wymienić tylu zawodników z korzyścią dla zespołu podczas 1 okienka.
Kredence pisze:Co do skrzydłowych to moim zdaniem temat jest zamknięty i zostaniemy z tym co mamy. Jest pewniak Perisic oraz solidny ligowiec z potencjałem czyli Politano i to oni będą grać w podstawie. Do tego mamy utalentowanego Karamoh który wydaje się że notuje solidny progres i naszego ukochanego Antonio.
Antonio w tym sezonie jesli zostanie bedzie tylko pozorantem i obecnym w szerokim składzie bo wg. mnie czysto sportowo ten gość u nas jest skończony. Nie wiem jak Politano, czy poradzi sobie w LM bo w Serie A raczej nie mam wątpliwości. Karamoh mimo że odkąd do nas przyszedł bardzo mu kibicuje to nie sądze, że bedzie zbawieniem na prawej stronie i weźmie na siebie cieżar gry na 2 najważniejszych frontach. Brak doświadczenia przede wszystkim może tu decydować. To nie Mbappe. Dlatego uważam, że na PS przydal by się ktoś doświadczony. Malcom też nie daje gwarancji i mialbym dylemat na kogo postawić czy Karamo czy Malcom.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, 15:14 przez TomHardy, łącznie zmieniany 1 raz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Jeszcze dodam, że chyba każdego sparing ze Sion uświadomił w przekonaniu pomimo, że to sparing, że Candreva i Dalbert już się nie ogarną i wobec braku środków na transfery najprawdopodobniej mamy dwoch kandydatów do nie zgłaszania do LM
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Troche wkurza mnie temat Malcoma w Romie jesli doszlo by do skutku, bo jesli wypali to później będzie trzeba dac za niego 80 baniek czyli tyle ile za Chiese. Bądź tu mądry.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Randama pisze:Cieżkie warunki na tym rynku mamy, fatalnie to wygląda. Roma sprzedaje Alissona i wjeżdża w Malcoma, my nie mamy najmniejszych szans z nimi konkurować na rynku. Wiadomo, że on nie jest priorytetem, ale przerażające jest to jak nic nie możemy zrobić.

Mam spore obawy czy Atletico zgodzi się nam wypożyczyć Wersalkę, bo wystarczy, że wjedzie jakiś inny klub z Włoch z normalną ofertą i nagle może się okazać, że jest po temacie. Oby Atletico nam go puściło.

Co do pomocnika to powiem po raz kolejny - śmierdzi mi tym Ramiresem, mamy jeszcze jedno wolne miejsce dla gracza spoza UE, gość jest po taniości do wzięcia, nie zgłoszony do rozgrywek. Generalnie byłbym za Brazolem jeśli taka lipa w kasie.

Mam bardzo podobne zdanie i podobne odczucia. Jednak ewidentnie widać że poszliśmy inna drogą niż Roma. My postawiliśmy na stabilizację drużyny i konsekwentne jej wzmacnianie co roku . Teoretycznie transfer Perisicia móglby nam zagwarantować Malcoma i Vrsaljko ale idea Suning jest jasna- nie sprzedajemy najlepszych graczy . Pamiętam jak rok temu większość z nas była pewna że wbije ktoś na środek obrony na sam koniec mercato a wiemy jak się skończyło... Boję się właśnie że u nas w kasie pusto a potrzeby są więcej niż palące. Atletico nie ma żadnego interesu żeby robić nam promocje tak samo jak Bordeux. Tego Ramiresa to jakoś przełknę do środka pola ale na prawą obrone musi przyjść ktoś w typie Vrsaljko bo inaczej w trakcie sezonu wyjdą nasze braki szybciej niż większość myśli.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

1. Jeśli Atleti robią miejsce dla Sidibe to chęć sprzedaży Wersalki jest zrozumiała, natomiast jaki ma sens sprzedaż Chorwata do Interu, skoro jest wszystkim wiadome, że my nie płacimy dobrze tylko wypożyczamy...

2. Nie wiemy jaką rolę zarezerwował Spall dla Lautaro, gdzieś mi się obiło (wyczytałem), że może grać razem z Ivankiem i Miętusem.

Pozdr.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Początek okienka imponujący, lecz teraz wszystko wskazuje, że końcówka będzie niestety nerwowa. Prawy obrońca, środkowy pomocnik oraz skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia są tej drużynie potrzebni na gwałt. Inaczej po prostu sami się wypunktujemy grając na trzech frontach. Żarty się skończyły.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Ja nie jestem aż takim pesymistą jeśli chodzi o szerokość naszej kadry. W porównaniu do poprzedniego roku mamy aż 5 klasowych zawodników więcej w kadrze.Co prawda nie mamy Cancelo I Rafinhii ale mimo to uważam, że naprawdę jest kim rotować. Palącym problemem jest jedynie prawa obrona gdzie zostaje sam D'Ambrosio bez zmiennika. Dlatego tak bardzo żałuje straty Cancelo, bo uważam, że to był zawodnik mający potencjał na absolutny top na swojej pozycji. W dodatku poszedł do juve...
Atletico nie będzie chciało oddać Vrsalijko za pól darmo bo niby na jakiej podstawie? U nas zachwycamy się postawą Chorwatów na mundialu i liczymy 140 mln za obu a w tej samej drużynie grał Vrsalijko i jego cena też znacząco poszła w górę. Nie wiem dlaczego Don Piero nie zainteresował się Adamem Marusiciem z Lazio. Jak dla mnie bardzo fajna opcja. Też spory potencjał a z pewnością tańszy od Chorwata.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Tylko, że fakty są takie, że mamy silniejszą ławkę, a pierwszy skład też, ale tylko minimalnie. Z mercato trzeba być zadowolonym, ale...

W zeszłym sezonie mieliśmy dwóch sensownych bocznych obrońców, teraz zapowiada się trzech, ale na porównywalnym poziomie, beż żadnego "ua"

Na środku obrony sytuacją wygląda podobnie. De Vrij jest swietnym transferem, ale on ma zastąpić Mirande, a prezentują podobne poziomy.

Nainggolan jest piłkarzem lepszym od Rafinhii i co do tego nie ma wątpliwości.

Politano zagra lepszy sezon od Candrevy, ale też nie ma co się łudzić, że to będzie jakiś top.

Gdyby patrzeć pod kątem ostatniego sezonu to zdecydowanie najbardziej kulało prawe skrzydło i środek pomocy. Jedna pozycja została załatana Politano, a druga póki co nie. Dlatego mam nadzieje, że Ausilio nie ściągnie żadnego półśrodka tylko poważnego pomocnika
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Gerson blisko Fiorentiny i...
Malcom blisko Romy....nie wierze..
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Randama pisze:
Gdyby patrzeć pod kątem ostatniego sezonu to zdecydowanie najbardziej kulało prawe skrzydło i środek pomocy. Jedna pozycja została załatana Politano, a druga póki co nie. Dlatego mam nadzieje, że Ausilio nie ściągnie żadnego półśrodka tylko poważnego pomocnika
Jeśli nie będzie poważnego ŚPO o którym niestety na razie mało słychać, a skrzydła się zatną jak w zeszłym sezonie to może znowu być slabo jak to często bywa w listopadzie. Chyba, że te bajki o Mr. X okażą się prawdą i przyjdzie ktos konkretny. Myśle, że kwestia siana póki co i właśnie trzeba sprzedać digleta, pinamontiego, candreve. Byc może ktos jeszcze odejdzie. Nie do końca wierze w pozostanie Vecino.
Dada23
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2012, 16:57

Re: Mercato

Post autor: Dada23 »

Mam nadzieję że nie odpuścimy Malcoma do tego Chiesa i mielibyśmy boki zapewnione , ale jak piszecie potrzeba nam ŚPO i tu tak Rafinha robił różnicę więc by się przydał Nam bardzo i mamy skład kompletny może nie ma Scudetto odrazu ale wejście na podium ligowe a w LM wyjść z grupy wreszcie bez przygód typu LE...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Sytuacja z Malcomem pokazuje, iż bez gotówki nie mamy żadnych szans w walce z innymi zespołami. Romie wystarczyło raptem kilka dni na załatwienie transferu (o ile faktycznie informacje są prawdziwe). Lada moment ktoś rzuci 25 mln za Vrsaljko i skończy się tak samo. Całe szczęście, że udało się pozyskać za darmo Asamoah'a i De Vrij'a, a cenę za Nainggolana zbić Santonem oraz Zaniolo, bo teraz byśmy byli w ciemnej. Strach pomyśleć, co by było w przypadku braku LM, skoro nawet po awansie na nikogo nas nie stać. Tymczasem przeciętny West Ham wydał już 114 mln Euro, a Everton jest bliski pozyskania jakiegoś Richarlisona za 50 mln...funtów :oops:
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Chyba już nikt nie będzie rozpaczał Malcoma. Szopka jaką odwalili godna podziwu. Niech tam zgnije :)
Obrazek
ODPOWIEDZ