Mercato

To co każdy kibic lubi...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Tak sobię teraz myślę, czy Inter nie powinien sprzedawać zawodników, gdy tylko pojawi się korzystna oferta. W tym klubie na prawdę mało zawodników potrafi utrzymać formę przez kilka długich lat. Prędzej, czy później każdy robi regres. Cofnijmy się w czasie. Chelsea oferuje 100 mln za Adriano. Olbrzymie pieniądze jak na tamte czasy. Odrzucają ofertę, a Brazylijczyk stacza się na samo dno. Real oferuje około 30 mln za Maicona. Odrzucają, a Douglas traci formę. Próbują na siłę zatrzymać Sneijdera, powstaje konflikt i Holender odchodzi za grosze. Po mistrzostwach świata pojawiają się oferty rzędu 70 mln za Perisica i Brozovica. Jaki finał? Sami doskonale widzimy. Na koniec sytuacja Icardiego. Nie dość, że cena spada, to jeszcze drużyna rozbita. Wiadomo, że ciężko rozważyć sprzedaż kluczowych zawodników, ale historia pokazuje, że może jednak warto to robić? Nie ma piłkarzy niezastąpionych. Historia Ibry świetnie to pokazała. Jeśli ktoś rzuci fajną kasę za Skriniara, to także powinni to przemyśleć. Dlaczego? bo prędzej, czy później zdziadzieje w tym klubie. Fajnie jakby został legendą, ale swoje ambicje chłopak też ma. Inter to niestety specyficzne miejsce. Czasami odnoszę wrażenie, że trzeba co sezon, dwa zmieniać pół drużyny i trenera, bo zaczyna wszystkim odwalać.
Obrazek
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Ja to już dawno o tym pisałem.
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Seba. pisze: 2 mar 2019, 14:09 Tak sobię teraz myślę, czy Inter nie powinien sprzedawać zawodników, gdy tylko pojawi się korzystna oferta. W tym klubie na prawdę mało zawodników potrafi utrzymać formę przez kilka długich lat. Prędzej, czy później każdy robi regres. Cofnijmy się w czasie. Chelsea oferuje 100 mln za Adriano. Olbrzymie pieniądze jak na tamte czasy. Odrzucają ofertę, a Brazylijczyk stacza się na samo dno. Real oferuje około 30 mln za Maicona. Odrzucają, a Douglas traci formę. Próbują na siłę zatrzymać Sneijdera, powstaje konflikt i Holender odchodzi za grosze. Po mistrzostwach świata pojawiają się oferty rzędu 70 mln za Perisica i Brozovica. Jaki finał? Sami doskonale widzimy. Na koniec sytuacja Icardiego. Nie dość, że cena spada, to jeszcze drużyna rozbita. Wiadomo, że ciężko rozważyć sprzedaż kluczowych zawodników, ale historia pokazuje, że może jednak warto to robić? Nie ma piłkarzy niezastąpionych. Historia Ibry świetnie to pokazała. Jeśli ktoś rzuci fajną kasę za Skriniara, to także powinni to przemyśleć. Dlaczego? bo prędzej, czy później zdziadzieje w tym klubie. Fajnie jakby został legendą, ale swoje ambicje chłopak też ma. Inter to niestety specyficzne miejsce. Czasami odnoszę wrażenie, że trzeba co sezon, dwa zmieniać pół drużyny i trenera, bo zaczyna wszystkim odwalać.
amen
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Seba. pisze: 2 mar 2019, 14:09 Tak sobię teraz myślę, czy Inter nie powinien sprzedawać zawodników, gdy tylko pojawi się korzystna oferta. W tym klubie na prawdę mało zawodników potrafi utrzymać formę przez kilka długich lat. Prędzej, czy później każdy robi regres. Cofnijmy się w czasie. Chelsea oferuje 100 mln za Adriano. Olbrzymie pieniądze jak na tamte czasy. Odrzucają ofertę, a Brazylijczyk stacza się na samo dno. Real oferuje około 30 mln za Maicona. Odrzucają, a Douglas traci formę. Próbują na siłę zatrzymać Sneijdera, powstaje konflikt i Holender odchodzi za grosze. Po mistrzostwach świata pojawiają się oferty rzędu 70 mln za Perisica i Brozovica. Jaki finał? Sami doskonale widzimy. Na koniec sytuacja Icardiego. Nie dość, że cena spada, to jeszcze drużyna rozbita. Wiadomo, że ciężko rozważyć sprzedaż kluczowych zawodników, ale historia pokazuje, że może jednak warto to robić? Nie ma piłkarzy niezastąpionych. Historia Ibry świetnie to pokazała. Jeśli ktoś rzuci fajną kasę za Skriniara, to także powinni to przemyśleć. Dlaczego? bo prędzej, czy później zdziadzieje w tym klubie. Fajnie jakby został legendą, ale swoje ambicje chłopak też ma. Inter to niestety specyficzne miejsce. Czasami odnoszę wrażenie, że trzeba co sezon, dwa zmieniać pół drużyny i trenera, bo zaczyna wszystkim odwalać.
Jak Real Zanettiego chciał to też szkoda, że nie sprzedaliśmy? Stankovica w 2007 r. Też szkoda, że nie sprzedaliśmy? Albo Maicona w 2008? Ochłapy za Brozovica od Sewilli na pewno pomogłyby nam w zeszłym sezonie dostać się do LM. To upraszczanie, przez ramię wszystko wygląda klarownie.
Ale ogólnie się zgadzam, jeżeli piłkarz chce odejść to powinno się go sprzedać. Perisica powinniśmy się pozbyć półtora roku temu a nie po MŚ.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

KoBa pisze: 2 mar 2019, 15:17
Seba. pisze: 2 mar 2019, 14:09 Tak sobię teraz myślę, czy Inter nie powinien sprzedawać zawodników, gdy tylko pojawi się korzystna oferta. W tym klubie na prawdę mało zawodników potrafi utrzymać formę przez kilka długich lat. Prędzej, czy później każdy robi regres. Cofnijmy się w czasie. Chelsea oferuje 100 mln za Adriano. Olbrzymie pieniądze jak na tamte czasy. Odrzucają ofertę, a Brazylijczyk stacza się na samo dno. Real oferuje około 30 mln za Maicona. Odrzucają, a Douglas traci formę. Próbują na siłę zatrzymać Sneijdera, powstaje konflikt i Holender odchodzi za grosze. Po mistrzostwach świata pojawiają się oferty rzędu 70 mln za Perisica i Brozovica. Jaki finał? Sami doskonale widzimy. Na koniec sytuacja Icardiego. Nie dość, że cena spada, to jeszcze drużyna rozbita. Wiadomo, że ciężko rozważyć sprzedaż kluczowych zawodników, ale historia pokazuje, że może jednak warto to robić? Nie ma piłkarzy niezastąpionych. Historia Ibry świetnie to pokazała. Jeśli ktoś rzuci fajną kasę za Skriniara, to także powinni to przemyśleć. Dlaczego? bo prędzej, czy później zdziadzieje w tym klubie. Fajnie jakby został legendą, ale swoje ambicje chłopak też ma. Inter to niestety specyficzne miejsce. Czasami odnoszę wrażenie, że trzeba co sezon, dwa zmieniać pół drużyny i trenera, bo zaczyna wszystkim odwalać.
Jak Real Zanettiego chciał to też szkoda, że nie sprzedaliśmy? Stankovica w 2007 r. Też szkoda, że nie sprzedaliśmy? Albo Maicona w 2008? Ochłapy za Brozovica od Sewilli na pewno pomogłyby nam w zeszłym sezonie dostać się do LM. To upraszczanie, przez ramię wszystko wygląda klarownie.
Ale ogólnie się zgadzam, jeżeli piłkarz chce odejść to powinno się go sprzedać. Perisica powinniśmy się pozbyć półtora roku temu a nie po MŚ.
Przecież nie napisałem, że każdego ;) Z Zanettim, to pojechałeś po całości :D To był piłkarz nietykalny i jedyny w swoim rodzaju. Teraz już takich nie ma. Co do Brozovica, to podkreśliłem przecież, że "w przypadku korzystnej oferty".
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Czytam te nazwiska łączone z Interem i ręce opadają. Znowu kurwa szykują się zakupy w Bergamo. Jakieś Zapaty, Kastanie, kurwa. Znowu przewija się Darmian, Lukaku, no kurwa. Żeby się rozwijać trzeba ściągać najlepszych graczy. Ja na dzień dzisiejszy nawet do Barelli mam mieszane uczucia. Do Chiesy zaś nie. Nic się kurwa nie uczą na błędach. NIC
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Wybraniec pisze: 4 mar 2019, 10:35 Czytam te nazwiska łączone z Interem i ręce opadają. Znowu kurwa szykują się zakupy w Bergamo. Jakieś Zapaty, Kastanie, kurwa. Znowu przewija się Darmian, Lukaku, no kurwa. Żeby się rozwijać trzeba ściągać najlepszych graczy. Ja na dzień dzisiejszy nawet do Barelli mam mieszane uczucia. Do Chiesy zaś nie. Nic się kurwa nie uczą na błędach. NIC
Żeby ściągać najlepszych trzeba coś sobą prezentować. Jeśli w dodatku nie awansowaliby do LM, to nawet o takich piłkarzach jak Lukaku będzie można pomarzyć.
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Patrze na przykład Liverpoolu i stwierdzam, że jest to sposób budowania drużyny na jakim powiniśmy się skupić. Klopp korzysta w zasadzie z 15-16 piłkarzy, w wyjściowej jedenastce wymienia tylko czasem środkowego pomocnika. Po co ściągać 3 średnich pomocników zamiast jednego swietnego?

Wy jebać wszystkich poza Handanoviciem, Skriniarem, De Vrijem, Dalbertem, Brozoviciem Keitą i Lautaro.

Handanovic
TAA, Godin, Skriniar, Dalbert
Rakitic Brozovic Coutinho
Chiesa Lautaro Ozil

Ławka: Radu, De Vrij, Zappacosta, Barella, Keita i reszta to Primavera

Trener: Mourinho Jose

Tak bym to widział
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dzień dobry, witam wszystkich zgromadzonych bardzo serdecznie. W związku z nasilającymi się wieściami napływającymi z Włoch w kwestii przybycia do Interu Pana Trenera Conte Antonio - dla przyjaciół KRÓLA - postanowiłem opisać Wam moją najnowszą wizję naszej kadry na sezon 19/20. Sytuacja przedstawia się następująco:

Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni.

Środkowi obrońcy: Skriniar, Godin, de Vrij, Mancini, D'Ambrosio, Ranocchia.

Wahadłowi: Asamoah, Schulz, Di Lorenzo, Zappacosta.

Środkowi pomocnicy: Milinković-Savić, Barella, Nainggolan, Gagliardini, Sensi, Benassi.

Napastnicy: Martinez, Dybala, Politano, Dzeko.

No i tak by to wyglądała ta cała wizja, której doznałem dziś rano o godzinie 7:19 podczas spożywania śniadania.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

chyba musisz jesc lepsze jakosciowo sniadania bo wizja slaba
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

ponad 150 mln euro chciałbyś wydawać na tak mało kreatywną pomoc? No niestety ta wizja słaba.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Może i mało kreatywna ale spójrz jak wybiegana i waleczna niesłychanie. Pamiętasz jak Pan Trener Conte na Euro 2016 z środkiem pomocy Giaccherini - De Rossi - Parolo torturował Belgów i Hiszpanów?
Nasza pomoc musi być nieposkromiona, jak pitbulle, jak dobermany, jak Tommy Lee Jones w Ściganym zrozumcie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Mnie się ta pomoc bardzo podoba. Atak trochę mniej.
Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 9 kwie 2019, 11:11 Może i mało kreatywna ale spójrz jak wybiegana i waleczna niesłychanie. Pamiętasz jak Pan Trener Conte na Euro 2016 z środkiem pomocy Giaccherini - De Rossi - Parolo torturował Belgów i Hiszpanów?
Nasza pomoc musi być nieposkromiona, jak pitbulle, jak dobermany, jak Tommy Lee Jones w Ściganym zrozumcie.
Nie porównuj piłki reprezentacyjnej do klubowej, to bez sensu zupełnie...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Podoba mi się wizja Capitano, silnie wyczuwam scudetto już w pierwszym sezonie pracy Króla Conte Antonia.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

miniu86 pisze: 9 kwie 2019, 11:54 Podoba mi się wizja Capitano, silnie wyczuwam scudetto już w pierwszym sezonie pracy Króla Conte Antonia.
Amen.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Szczerze mówiąc to nie rozumiem zachwytu nad Barellą.
W samej lidze zagrał w 29 meczach przez 2572 minuty i zdołał zdobyć aż jednego gola i aż dwie asysty. Jego średnia to 6,72 na mecz, w którym zalicza niecałe 3 odbiory i podaje z niecałą 82 procentową celnością... Sam go osobiście w grze nie widziałem, nie oglądam meczów Cagliari i ciekawy jestem czy jest tu ktoś kto obejrzał parę spotkań konkretnie pod niego.
Źródło:
https://www.whoscored.com/Players/14868 ... B2-Barella

Gość na pewno z wejścia nas nie zbawi i potrzebuje według mnie jeszcze ze dwóch sezonów w mniejszym klubie żeby wskoczyć na odpowiedni level. A 50 baniek na rezerwowego to chyba szkoda, co?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Odet pisze: 9 kwie 2019, 12:00
miniu86 pisze: 9 kwie 2019, 11:54 Podoba mi się wizja Capitano, silnie wyczuwam scudetto już w pierwszym sezonie pracy Króla Conte Antonia.
Amen.
Amen.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

zoniek pisze: 9 kwie 2019, 12:20 Szczerze mówiąc to nie rozumiem zachwytu nad Barellą.
Odpowiem po mojemu.
Są dwa powody, dla których niecierpliwie czekam na Barelle.
1. Wolę Włochów, albo piłkarzy wychowanych we Włoszech w Interze. Dlaczego? a no dlatego, że dla Włocha gra w takim klubie jak Inter, Milan, czy Juve to spełnienie marzeń, nobilitacja (mamy to dziesiątki przykładów). Odda serce dla tych koszulek, nie będzie myślał o Realach czy Manchesterach. Tak pokazuje historia najlepszych włoskich piłkarzy. Obcokrajowiec może potraktować Inter jako przystanek na drodze do Anglii czy Hiszpanii. Poza tym Barella podobno kibicuje Interowi. Wykorzystać to !!!

2. Mancini. Tak właśnie ten wyśmiewany przez niektórych Mancio (za 2 przygodę z Interem). Można różne zdanie mieć o Roberto, ale wielkiej wiedzy na temat piłki nie można mu odmówić. Był znakomitym piłkarzem, jest uznanym trenerem. On buduje swoją reprezentację (która wygląda już nieźle) na Barelli, a skoro on widzi w Barelli pana piłkarza, to ja mu wierzę.

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Ktoś napisze odnoście pkt1 o Verattim, inny doda do pkt2 że Mancio nie ma alternatywy, ALE ja wierzę w te 2 moje punkty :)

Pozdr.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Szanuję pogląd, ale do mnie on nie przemawia ;)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Ja na pewno wolę pomoc oprzeć na Barelli i Sensim niż pomocnikach z Francji typu Ndombele.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Miałem post Il Capitano olać, ale wracając dziś z basenu uznałem, że nie mogę tych bzdur tak zostawić.

Kandydatów na trenerów jest dwóch i są to Conte i Mourinho. Nie widzę wariantu w którym naszym szkoleniowcem zostaje ktokolwiek inny. Wielkich zmian na ławkach trenerskich spodziewać się nie należy, co oznacza, że jedynie Bayern Monachium jest alternatywą dla Portugalczyka, bo do Anglii wracać nie chce, a Sromy czy inne Liony to nie kluby na jego ambicję.

Wszystko wskazuje na Conte, chociaż zdecydowane bardziej wole drugiego. Obaj budzą wątpliwości i na pewno obaj nie są trenerami, którzy zostaną z nami na dłużej niż 2-3 lata, ale obaj są trenerami, którzy mogą wynieść nas kilka poziomów wyżej. Różnica między oboma jest taka, że obecna kadra Interu o wiele bardziej pasuje do profilu trenowania przez Mourinho niż Conte. Wiadomo, że obaj koniec końców zostawią w Mediolanie smród, więc wybieram trenera elastycznego, który wybierze ustawienie - taktykę do zawodników jakich posiada, a nie Conte, którzy nie potrafi nic poza swoim 3-5-2. Pamietam jak ten amator próbował grać 4-3-3 w Chelsea i grali jedno wielkie gówno.
IlCapitano pisze: 9 kwie 2019, 11:11 Może i mało kreatywna ale spójrz jak wybiegana i waleczna niesłychanie. Pamiętasz jak Pan Trener Conte na Euro 2016 z środkiem pomocy Giaccherini - De Rossi - Parolo torturował Belgów i Hiszpanów?
Nasza pomoc musi być nieposkromiona, jak pitbulle, jak dobermany, jak Tommy Lee Jones w Ściganym zrozumcie.
No i co? Kto tak teraz gra? Dzisiaj o wiele bardziej liczy się szybkość i technika. Co innego zgrupowania kadry raz na tydzień a co innego codzienne prowadzenie klubu. Jezu.

3-5-2 to taktyka bez skrzydłowych. Zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszym futbolu kluczową rolę odgrywają właśnie piłkarze potrafiący grać szeroko? Popatrz - liderem Chelsea jest Hazard, Liverpoolu Salah z Mane, City - Sterling, PSG - Neymar, Barcelona - Messi, Juventus - Ronaldo, Real - Vinicius, Ajax - Neres. A ty proponujesz grę taktyką bez skrzydłowych w których za ataki flankami odpowiadają tacy goście jak Szulc czy Di Lorenzo? SERIO? XDDDDDDDD

Oczywiście pominę tę kadrę co żeś podał, bo to jakaś totalna bzdura. Trzeba kontynuować pracę nad obecnym systemem gry. I przede wszystkim w końcu zainwestować w bardziej europejski styl gry, chłopaków, co potrafią grać piłką. Bramka bez zmian, środek obrony to wymiana Mirandy na Godina. Ponieważ zdaje sobie sprawę, że za jakość trzeba płacić to zaakceptuję pozostawienie lewej flanki bez zmian jeśli Marotta ogarnie kogoś lepszego na prawą stronę, kogoś kto posadzi D'Ambrosio.

Co do Barelli to mam podobne zdanie - budzi moje duże wątpliwości. Jak już w kogoś chcą inwestować to niech zainwestują w Chiesę, choć sądzę, że możemy mieć dwóch bardzo dobrych skrzydłowych za te 80-100 baniek, które chce Viola.

Nainggolan i Brozovic są najlepszymi naszymi pomocnikami, ale nie nadają się na liderów. Rakitic byłby idealny, ale Milinkoviciem bym nie pogardził, sądzę, że jest do wyciągnięcia.

Bezwzględnie trzeba wykupić Politano i Keite, bo murzynek to solidny zawodnik na ławkę. Monaco powinno obniżyć wymagania za niego.

Icardi oczywiście zostaje. Nie możemy sobie pozwalać na sprzedaż najlepszych piłkarzy na swoich pozycjach.

Reansumując:
Out: Miranda, Cedric, Vecino, Joao Mario, Candreva, Perisic, Karamoh
In: Godin, Prawy obrońca, Rakitic/Milinkovic Savic, Pellegrini/Sensi/Van De Beek, Lozano, Malcom
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Wybraniec, Randama, Windykator, Czarodziej Czasu oraz Mateusz Dusiński

Przepraszam , że nie odniosę się do całości postu ale zwyczajnie spieszy mi się na basen. Jedno pytanie - zdajesz sobie sprawę , że Conte w Chelsea grał 343 z Hazardem i Willianem/ Pedro na skrzydlach ?
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Kredence pisze: 14 kwie 2019, 12:13 Wybraniec, Randama, Windykator, Czarodziej Czasu oraz Mateusz Dusiński

Przepraszam , że nie odniosę się do całości postu ale zwyczajnie spieszy mi się na basen. Jedno pytanie - zdajesz sobie sprawę , że Conte w Chelsea grał 343 z Hazardem i Willianem/ Pedro na skrzydlach ?
Taa, to może prześledź CAŁĄ JEGO PRZYGODĘ W LONDYNIE i uświadom sobie, że zaczynał od 4-3-3. Wyłapał pare razy na dupę to zmienił.

Beton, beton, beton. Będziemy mu ściągać nowych środkowych obrońców, nowych full backów, skrzydłowych schodzących do środka, a potem zostawi smród i będziemy musieli na widzimisię nowego trenera przeprowadzać kolejne zmiany. Nie, nie, nie.

kto wogóle stosuje 3-4-3? Jezu, przecież to jakaś zupełne jaja. Kto w dzisiejszym futbolu ma na boisku dwóch środkowych pomocników?
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Wybraniec pisze: 14 kwie 2019, 12:18
Kredence pisze: 14 kwie 2019, 12:13 Wybraniec, Randama, Windykator, Czarodziej Czasu oraz Mateusz Dusiński

Przepraszam , że nie odniosę się do całości postu ale zwyczajnie spieszy mi się na basen. Jedno pytanie - zdajesz sobie sprawę , że Conte w Chelsea grał 343 z Hazardem i Willianem/ Pedro na skrzydlach ?
Taa, to może prześledź CAŁĄ JEGO PRZYGODĘ W LONDYNIE i uświadom sobie, że zaczynał od 4-3-3. Wyłapał pare razy na dupę to zmienił.

Beton, beton, beton. Będziemy mu ściągać nowych środkowych obrońców, nowych full backów, skrzydłowych schodzących do środka, a potem zostawi smród i będziemy musieli na widzimisię nowego trenera przeprowadzać kolejne zmiany. Nie, nie, nie.

kto wogóle stosuje 3-4-3? Jezu, przecież to jakaś zupełne jaja. Kto w dzisiejszym futbolu ma na boisku dwóch środkowych pomocników?
Ja tylko odniosłem się do twojego stwierdzenia że Conte to tylko 352, co okazało się nieprawdą gdyż w Chelsea grał 343.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Kredence pisze: 14 kwie 2019, 12:33
Wybraniec pisze: 14 kwie 2019, 12:18
Kredence pisze: 14 kwie 2019, 12:13 Wybraniec, Randama, Windykator, Czarodziej Czasu oraz Mateusz Dusiński

Przepraszam , że nie odniosę się do całości postu ale zwyczajnie spieszy mi się na basen. Jedno pytanie - zdajesz sobie sprawę , że Conte w Chelsea grał 343 z Hazardem i Willianem/ Pedro na skrzydlach ?
Taa, to może prześledź CAŁĄ JEGO PRZYGODĘ W LONDYNIE i uświadom sobie, że zaczynał od 4-3-3. Wyłapał pare razy na dupę to zmienił.

Beton, beton, beton. Będziemy mu ściągać nowych środkowych obrońców, nowych full backów, skrzydłowych schodzących do środka, a potem zostawi smród i będziemy musieli na widzimisię nowego trenera przeprowadzać kolejne zmiany. Nie, nie, nie.

kto wogóle stosuje 3-4-3? Jezu, przecież to jakaś zupełne jaja. Kto w dzisiejszym futbolu ma na boisku dwóch środkowych pomocników?
Ja tylko odniosłem się do twojego stwierdzenia że Conte to tylko 352, co okazało się nieprawdą gdyż w Chelsea grał 343.
No i dlaczego klamiesz? Grał oboma.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Nie kłamie , Conte grał w Chelsea na początku 433 , potem albo 352 albo 343, Ty napisałeś ze Conte to tylko 352 i taktyka bez skrzydłowych co jest nieprawdą.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Kredence pisze: 14 kwie 2019, 12:37 Nie kłamie , Conte grał w Chelsea na początku 433 , potem albo 352 albo 343, Ty napisałeś ze Conte to tylko 352 i taktyka bez skrzydłowych co jest nieprawdą.
No i znowu kłamiesz - odniosłem się do kadry Capitano, która sugeruję walkę o Scudetto z Di Lorenzami na bokach.

A poza tym to mam to w dupie, 3-4-3, 3-5-2, taki alfa by to na luzie rozsysował w obu systemach, taktyki do kitu tak czy siak.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Nie wiem jak Pan Kredendz, ale ja to leciutko wybieram ten pierwszy ponieważ pragmatycznie oraz racjonalnie rozumuję te wszystkie kwestie związane z Calciem. Po prostu taki już jestem, trochę zwariowany, masakra.
ODPOWIEDZ