Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Narazie jeden napastnik wykluczony, Cassano. Dobrze, czy źle? Nie Wiem. Mogą znaleźć się lepsi. Od początku Moratti m.ówił, że nie będzie się starał o tego piłkarza, no i tak się stało. CHAŁA Madryt.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Pewnie ze dobrze. Osiem milionów? Do cholery, kupa szmalu jak na piłkarza z 4 miesiecznym kontraktem. Co do jasnej z tym Obinhą? Jest On czy nie?
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

Jak Moratti naprawde mowil, ze mamy Obihne to nie martwmy sie juz tym transferem. Na bank przyjdzie :o
Inter na zawsze !!!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

nie wiem czy to prawda ale cos slyszalem za Inter jest gotowy wydac 25 mln na argentynczyka Teveza?? prawda to czy nie?? zobaczymy co Cassano pokaze w Realu. ja sie osobiscie fajerwerkow nie spodziewam
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Odp: Mercato

Post autor: Syjon »

Nasir pisze:nie wiem czy to prawda ale cos slyszalem za Inter jest gotowy wydac 25 mln na argentynczyka Teveza?? prawda to czy nie?? zobaczymy co Cassano pokaze w Realu. ja sie osobiscie fajerwerkow nie spodziewam
Powiem tak z Tevezem, to dziwna jest sprawa podobno Romek go nie póści, bo chce go po mundialu do Chelsea. Rusek ma swoje udziały w Corinthians, więc sprawa jest prosta jak będzie chciał go pozyskać to go dostanie. Tevez to bardzo dobry napastnik umiejący walnąć dobrze z wolnego i przeprowadzić samodzielną akcje. Na bank przydałby sie w Interze no ale kto by sie nam nie przydał :). Ja osobiscie czekam na Cisse, Sobisa i Obine.
Obrazek
Obrazek
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

A ja czekam na dobrego.lewego obronce czyli Evere.Podobno nie uczestniczy juz w swoim klubie na treningach by wymusic definitywny transfer.Troche to nieprofesjonalne.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Odp: Mercato

Post autor: Angelo »

Syjon pisze:Ja osobiscie czekam na Cisse, Sobisa i Obine
To sobie jeszcze poczekasz...jak można oczekiwać że do Interu przyjdzie 3 napastników :?
ale kto by sie nam nie przydał
no choćby...Tevez
Uważam iż powinien on wpierw przejść do ligi o mniejszej renomie (holenderska, francuska) tak jak Ronaldinho a nie pakować się jak Robinho od razu na głęboka wode gdzie jak wiadomo łatwo można utonać o czym moze świadczyc przykład Denilsona i kilku innych.
KRECIKTERROR

Odp: Mercato

Post autor: KRECIKTERROR »

eh Cassano to dobrze grał tylko na ME,Realowi to odbija z tymi Napastnikami zoraz morze sie okazać ze bedzie tak jak z Owenem pogra troche i zaraz go sprzedadzą.Evra dobry gracz niech przyjdzie a Obina już podpisał :?
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Odp: Mercato

Post autor: Syjon »

Michael Angelo pisze:
Syjon pisze:Ja osobiscie czekam na Cisse, Sobisa i Obine
To sobie jeszcze poczekasz...jak można oczekiwać że do Interu przyjdzie 3 napastników :?
Sorry, ale były newsy, że mamy już zaklepanego Obine. Mówiło sie ostatnio o Cisse dosyć często, że ma dołączyć do naszej drużyny. Jeżeli chodzi o Sobisa to Moratti podobno wykupił polowe jego karty więc transfer jest do zrealizowania. Reasumując jest szansa na trzech nowych napastników.
Obrazek
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Andy »

Były newsy o Obinnie i według mnie to się niebawem potwierdzi :wink: .Co do Cisse jedna wielka bajka, która nigdy się nie skończy :D - wkońcu mamy otwarte okno transferowe i wiele w nim będziemy mieli takich informacji :!: Teraz (niby) naszym priorytetem tego zimowego mercato jest odziwo - Tevez , była by to wspaniała wiadomość, ja jednak wciąż czekam na jedną informacje : czy Moratti postara się ściągnąć kogoś na lewą obrone (Evra praktycznie już jedną nogą jest w Manchesterze) Inter niby kase wypłacił i dogadał się z klubem, ale sam piłkarz chce grać w barwach Czerwonych Diabłów :roll: , niby zaklepanego mamy Maxwella , ale czy jest choć odrobina w tym prawdy - bo wkońcu okaże się, że pozyskamy starego Cesar'a (o wiele gorszy od Wome :!: ) a z Maxwella będą nici ...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Odp: Mercato

Post autor: Lombardinho »

Cassano :arrow: transfer do Realu
cisse :arrow: Bajka
Obina :arrow: nie wiem
Evra :arrow: na 100% do MU

Czy Inter kogos kupi. Ci u góry nie są nam potrzebni tak jak JUAN ROMAN RIQUELME :arrow: na tego zawodnika inter kasy nie powinien żałować
Amor Patriae Nostra Lex
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

No to kolejny nasz cel w dupe wzielo :? :( Coraz bardziej sie przekonuje do tego, ze poprostu nasi dzialacze nam mydla oczy, ze chca Evre,Maxwella,Grosso a kupia prawie za darmo starego dziada Cesara...i sie beda tlumaczyc, ze to tani uniwersalny pilkarz, ograny we Wloszech i zna juz koncepcje gry Manciniego... ;(
Inter na zawsze !!!
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Haha dobrze, że Evra poszedł sobie do MU :P On grał od zawsze w lidze Ligue 1 i coś mi się wydaje, że nie poradziłby sobie w Serie A. Nie chce oczywiście Cesara, ale nadal mam cichą nadzieje na Grosso i Bonere :P Do tego kogoś za Juana i mamy składzik w komplecie. Zapomniałem dodać, że Bonera wejdzie do składu zamiast Siniszy, który kończy kariere...a Grosso za wujka Pepe. Wie ktoś kiedy kończy się Favialliemu kontrakt teraz w czerwcu czy jeszcze później :?:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Czy to prawda ze mamy podpisane cos z Maxwellem? Odpuscilismy ewidentnie Evre, nie chce juz tego komentowac. Jedyna nadzieja w tym, ze mamy "klepniętego" brazylijczyka, inaczej ruch z Evrą jest tragiczny. 4mln !? Co to za kwota.. :roll: az wierzyc mi sie nie chce, to za Dudka więcej wołają dzisiaj :wink: Co do Riquelme, to zapewne jesli juz, to przyjdzie po sezonie, teraz to niemozliwe i wbrew logice. Ciągle nie widzę Obinny, mam nadzieje ze ktos porzadny sie tym zajmie dopełni formalnosci. A tych Tevezow, Cisse'ow, Bojinov'ow mozna chyba między bajki włozyc :wink:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Evra dla mnie to przecietniak, Maxwella tez strach ściagac, bo nie wiadomo jak bedzie gral po kontuzji. Skoro mamy pod reką Grosso, to trzeba go sciagnac
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

No tak, ale sciagaja go juz z 1,5 roku. Maxwell? Reprezentant mistrzów swiata, najlepszy piłkarz eiredivisie rok temu, druga 11 Europy 03/04 chyba według L'Equipe (dobrze napisałem?:)). Faktycznie, więzadła krzyzowe kolan to przewlekła kontuzja, Maxiu pauzuje juz chyba z pół rou, ma wrócic niebawem. Mysle, ze beda go ogladac do konca sezonu, wtedy najwyzej go wykupia-jak bedzie dobrze grał :twisted:
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Teraz Inter obrał chyba jeszcze jeden cel: Ballacka. Dawno chyba nie było u nas niemca w składzie, jak internazionale, to international :) Sądzę, że to by było dobre rozwiązanie, jeśli by miał odejść Veron. Dla mnie Bomba, choć szanse nie wiadome. :|
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

A ja sie zdoowalem tym ze Evra przeszedl no Manu :( trzeba bylo sie postarac o nie go a nie odwalac kiszane kurde no... ale jest jeszcze szansa ze Gorsso do nas przejdzie. Mam taka nadzieje. Chcialbym jeszcze zeby przeszedl do nas Kompany z obroncow. Z napastnikow to wolalbym Teveza niz Obhine. Szczerze to nawet nie widzialem go w akcji.
Teveza widzialem na Copa America i na roznych kompilacjach, to mnie przekonuje :smile:
Slash

Odp: Mercato

Post autor: Slash »

szkoda evry bo to mlody obiecujacy pilkarz ;)

a na lewą strone naszej obrony widzialbym: a.cola (z aresnalu) moze romero( z deportivo) :P

ofensywnego pomocnika: tottiego

moze ballacka do srodka :))


jest duzo swietnych pilkarzy :) ale uwazam ze inter ma solidna druzyne tylko im czasem brakuje szcescie :))

tak czy siak LM nasza ;D
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

Romero? ale dales haslo :lol: ...
On to chyba ma 33 lata o ile sie nie myle, ale 30 ma napewno
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Pomocnik Bayernu Monachium - Michael Ballack już w grudniu podpisał kontrakt z Juventusem Turyn i to w jego barwach zagra w przyszłym sezonie. Umowa będzie obowiązywała od czerwca 2006 roku - twierdzi niemiecka prasa.

Jeśli doniesienia dziennikarzy okażą się prawdą wówczas "Stara Dama" wygra wyścig o zdolnego pomocnika z Realem Madryt, Manchesterem United, Interem Mediolan i Bayernem Monachium, który cały czas wierzy w możliwość zatrzymania piłkarza w swych szeregach.

Kontrakt Ballacka wygasa po bieżącym sezonie. Jego przeprowadzka do Juventusu byłaby o tyle dziwna, bo sam zawodnik jakiś czas temu stwierdził, że włoski futbol go odpycha.
I komu tu wierzyć?- Paranoja :!:
Pomocnik mediolańskiego Interu Cristiano Zanetti od przyszłego sezonu będzie grywał w barwach Juventusu Turyn - twierdzi "Corriere dello Sport". Ulubieniec Fabio Capello już podpisał wstępną umowę z ekipą "Starej Damy".
Ktoś wie może coś więcej na ten temat, czy to plotka czy fakt?
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Odp: Mercato

Post autor: Maciek (interista) »

Moja wizja transferów jest taka:

-atak: wiadomo, że Martins nas na troche opóści więc mimo wszystko przydałby się jakiś tymczasowy zmiennik (wypożyczenie z opcją wykupienia Bojinova jest tutaj bardzo dobrym pomysłem, bo jeżeli przez ten czas chłopaków tzn. Adriano, Recoba i Cruza nie będą łapać kontuzje to chłopak tzn. Bojinov za dużo nie pogra, natomiast definitywny transfer zawodników pokroju Obinny, Vucinica tzn. średniaków to dla mnie nieporozumienie. Lepiej, żeby Obinna pograł jeszcze w słabszym klubie, bo u nas póki co będzie grzał ławę) bądź transfer zawodnika pokroju Teveza (jeżeli uznamy, że Oba jest za słabym partnerem dla Adriano w pierwszym ataku Interu), a ten chłopak ostatnio jest na topie bo został wybrany najlepszym piłkarzem obu Ameryk +ligi brazylijskiej.

-pomoc: wiadomo szukamy następcy Verona - i tutaj wychodzą kolejne atuty ewentualnego transfer Teveza, bo chłopak grywa również jako ofensywny pomocnik :smile: co do inny ch możliwości

Ballack: to transfer podobny jak Figo; czyli piłkarz bardzo dobry, ale niemłody, ale za to waleczny i myśle,że by się chyba nadawał na serie a

Riquelme - ten pan to mnie nie przekonuje bo w Barcelonie się nie sprawdził wię c u nas tym bardziej sie nie sprawdzi, choć mogę się mylić
innych sensownych pilkarzy nie pamietam...

obrona:
lewe skrzydło - Favalli wbrew wielu opiniom to moim zdaniem całkiem dobry pilkarz, ale niestety ma swoje lata (34) i następca się przyda, tutaj widze dwie możliwości

Maxwell - ponoć bardzo dobry pilkarz (niestety jak gra to nie widziałem), ale ostatni długo kontzjowany (to niedobrze). Mówiło się, że jest już dla nas zaklepany i przyjdzi teraz (za 10mln ) bądź latem za damo

Grosso - to byłby chyba mój faworyt (jesteśmy Internazionale więc jakiś Włoch w pierzwszym składzie tez by się przydał :lol: )

No i przydałoby się przedlużyć kontrakty
Recoba - jakos nie wyobrażam sobie Interu bez niego
C. Zanetti - jako zmiennik Cambiasso wypadał w ubieglym roku nie najgorzej, ale jak woli grzać ławę w Juve to jego sprawa..
Toldo - jak odejdzie to jego święte prawo byle nie do Milanu
Cruz - cholernie ważny i nadal niedoceniany zawodnik, jeszce nie raz udowodni swoją wartość dla niedowiarków...

Aha i witam wszystkich na forum, liczę na owocną dyskusję. :smile:
Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

Maciek (interista) pisze: No i przydałoby się przedlużyć kontrakty
Recoba - jakos nie wyobrażam sobie Interu bez niego
C. Zanetti - jako zmiennik Cambiasso wypadał w ubieglym roku nie najgorzej, ale jak woli grzać ławę w Juve to jego sprawa..
Ja w Recobie nic nie widze, a C. Zanetti u nas tez grzeje lawe :smile: Gdyby odeszedl to i tak mamy oczywiscie Pizarro, ale tez bardzo utalentowanego Boumsung'a
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Odp: Mercato

Post autor: Angelo »

Według mnie ta akcja z Bojinovem (jeśli to prawda :smile: ) to znakomity pomysł, w końcu gosć trafił do włoch chyba jako 16-latek, i co najwazniejsze poradził sobie,co prawda troche zmarnował się w Florencji ale ja jestem 100% za, mozliwe nawet że z biegiem czasu stanowiłby poważne zagrożenie dla naszych napastników.Co do teveza to dałbym na wstrzymanie, co z tego co gość pokazuje w brazyli...Robinho też był wielką gwiazdą w tamtejszej lidze a teraz widać jak sobie radzi z hiszpańska piłką a co tu dopiero powiedzieć o włoskiej...
Riquelme - ten pan to mnie nie przekonuje
Mnie także :wink:
A co do Ballacka to według mnie jest idealny zastępca Verona, bynajmniej nie uważam Niemca za piłkarza pokroju Argeńtynczyka, ale sadze że jest to najlepsze rozwišzanie jak do tej pory (co prawde troche nie realne, ale zawsze jest).
Co do lewego obrońcy to mi pasuje w tym sezonie Favalli, jesli po sezonie przyjdzie Grosso, albo Maxwell to dobrze, ale nie uważam aby to była jakaś newralgiczna pozycja i z pewnoscią znalazłby się jakis utalentowany młodzik który mógłby sie udanie wprowadzić do pierwszego składu
Slash

Odp: Mercato

Post autor: Slash »

ja bym chciał w Interze jednego z moich ulubionych piłkarzy a konkretnie to : Juninho Pernambucano on co robi na srodku pomocy to masakra ;) te jego rzuty wolne ajajaj swietny jest :)

i w sam raz na pozycje verona :)

mozna tez mirka szymkowiaka :)
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Odp: Mercato

Post autor: Syjon »

Taaa Juninho w tamtym roku juz miał do nas dołączyć, ale suma odstępnego jakoś nie spodobała sie szefom. Ten piłkarz jest bardzo dobry, juz nie chodzi o samą technike, bo wiadomo gosciu z Brazylii, ale o żuty wolne jak walnie to na bank jest brama. Adriano też umie huknąć z wolnego tylko teraz jakoś celownik mu schodzi :wink:
Obrazek
Obrazek
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Orzeu »

Syjon pisze:żuty wolne
Tutaj proponuje spojrzeć na sig należący chyba do Ljarra :d :d :D
Ten piłkarz jest bardzo dobry, juz nie chodzi o samą technike, bo wiadomo gosciu z Brazylii, ale o żuty wolne jak walnie to na bank jest brama[
A co do samego Juninho to pomysł jest pomylony - piszecie tu że Ballack jest za stary a chcielibyscie starszego i droższego Juninho, choć wcale nie lepszego. Natomiast żeby jeszcze w ściąganiu zawodników kierować się RZUTAMI wolnymi to już jest kompletna głupota - w Interze mamy mnóstwo ludzi, którzy świetnie wykonują wolne, z najlepszym w tej dziedzinie Mihajloviciem na czele (hmmm u nas od wolnych są: Miha, Recoba, Adriano, Figo, a oprócz tego znakomicie wolne wykonują Ze Maria, Materazzi, Veron - wymieniać dalej). A co do rozgrywaniA to nasza czarowniczka jest w tym lepsza od Juninho, a co jeszcze ważniejsze - Juninho jest nieograny w lidze Włoskiej i niewaidomo czy by sobie poradził...
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: MiRas. »

Riquelme nie sprawdziłby się w Interze, zresztą ostatnio praktycnzie każdy Argentyńczyk, który z Hiszpanii trafił do Interu grał kiepsko )Solari, KIly), wyjątek to Samuel, któy małym kroczkami staje się znów jednym z najlepszych obrońców Serie A. Warto pomyśleć nad następcą Verona, bo Pizarro, chociaż jest dobry, nie da nam tego co Veron... Ballack... wydaje mi się, ze by się sprawdził, to jest idealny zawodnik na tą pozycję. W miejsce Verona musimy sprowadzić gwiazdę, a nie jakiegoś kolesia z Empoli... Almiron czy jak mu tam, który niby też ma przyjść... czytałem też gdzieś, ze chcemy podobno Liveraniego, co dla mnie jest chorym pomysłem... na tej pozycji w Interze musi grać gwiazda... a Ballack na pewno żadnego kontraktu z Juve nie podpisał, to tylko wymysł panów z TF.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z MiRasem 8) Co do Riquelme to jest to baardzo duze ryzyko. Wyobrazmy sobie, ze Moratti zakupi Juana oraz np. tego Almirona, zeby wszedl w razie kontuzji Riquelme. Jednak jesli Riquelme gralby kiche jak np. Solari czy Kily to zostajemy z reka w nocniku z Almironem i Pizarro...i pewnie z koniecznosci na srodku probowalby grac Stankovic albo Recoba. Inter to za wielki klub zeby tak ryzykowac. Mamy duzo doswiadczen ze gracze ligi hiszpanskiej poprostu na Serie A sie nie nadaja, nie ujmujac im klasy...Jedyna nadzieja w Ballacku i chyba Junihno, ktory jest brazylijczykiem i poradzilby sobie nawet w Moskwie :lol: :o

PS: Co do Cesara to dzisiaj na Polsacie Sport o 15 jest transmisja meczu Lazio-Ascoli i mozna go chyba zobaczyc w akcji...
Inter na zawsze !!!
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

orzeu pisze:
Syjon pisze:żuty wolne
Tutaj proponuje spojrzeć na sig należący chyba do Ljarra :d :d :D
Ten piłkarz jest bardzo dobry, juz nie chodzi o samą technike, bo wiadomo gosciu z Brazylii, ale o żuty wolne jak walnie to na bank jest brama[
A co do samego Juninho to pomysł jest pomylony - piszecie tu że Ballack jest za stary a chcielibyscie starszego i droższego Juninho, choć wcale nie lepszego. Natomiast żeby jeszcze w ściąganiu zawodników kierować się RZUTAMI wolnymi to już jest kompletna głupota - w Interze mamy mnóstwo ludzi, którzy świetnie wykonują wolne, z najlepszym w tej dziedzinie Mihajloviciem na czele (hmmm u nas od wolnych są: Miha, Recoba, Adriano, Figo, a oprócz tego znakomicie wolne wykonują Ze Maria, Materazzi, Veron - wymieniać dalej). A co do rozgrywaniA to nasza czarowniczka jest w tym lepsza od Juninho, a co jeszcze ważniejsze - Juninho jest nieograny w lidze Włoskiej i niewaidomo czy by sobie poradził...
Zgadzam sie z toba i dodam tez ze Juninho to raczej pomocnik o charakterze ofensywnym (stzrelanie bramek itp.) a my potrzebujemy wojownika jakim jest wlasnie Veron. Ballack tez jest wojownikiem i to byl by dobry transfer. Mam wrazenie, ze jednak on do nas nie przejdzie...
ODPOWIEDZ