Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Osvaldo w Interze

- warunki przejścia dla nas korzystne, od odejścia MM, myślimy, targujemy.

Taider w Southampton

- skoro Macar nie widział go w składzie, to dobry ruch.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

aaa i jeszcze Mazzari chciał (podobno, ja w to wątpię) Osvaldo już w Neapolu.

Skoro trener chce, trener zna, to "Włochoargentyńczyk" :) odwdzięczy się dobrą grą.

Najwyższa pora i ostatni dzwonek, żeby pokazać dobrą grę.

Pozdr.

PS. nikogo więcej na szpicę już nie chcę:)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Piter9702 pisze:Medel będzie grał na obronie i defensywnym pomocniku jeśli do nas przyjdzie. Robimy dobrą zrównoważoną kadrę, coś czuje, że Ligi Europejskiej nie odpuścimy i w przyszłym sezonie wpadnie coś do naszej gabloty ;)
Finał LE w tym sezonie to dla Interu obowiązek, wszak decydujący mecz zostanie rozegrany w Warszawie :-D

Wracając do mercato: do Osvaldo nie jestem przekonany, liczyłem na nieco lepszego grajka, z transferu Medela będę bardziej zadowolony, czekam na oficjalne komunikaty z klubu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Model i Osvaldo zaklepani i mówi się że mercato Interu zamknięte a mamy 6 sierpnia! Wielkie brawa dla Piero Ausilio! Nie wiem jak to się stało ale całkiem dobrzy piłkarze typu M'Vila, Medel, Vidic, Osvaldo aż garną się do Interu i są gotowi grać za mniejsze pieniądze niż dotychczas. Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca ale chyba po kilku latach przerwy doczekaliśmy się dyrektora sportowego który umie robić transfery. To dobrze wróży na przyszłość. Jeszcze gdyby udało się pozyskać Rolando, który też aż pali się do powrotu do Interu to będzie super. Pomoc mamy kompletna ale Rolando to by się przydał. Bo przy grze 3 z tylu w razie kontuzji kogoś z podstawowej trójki mamy tylko Andreollego, więc Rolando jest potrzebny.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Przydalaby sie jakas bomba transferowa na miare przyjscia Hernanesa.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Po cichu każdy z nas liczy na Cerciego ale to raczej mało realne.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Mercato

Post autor: sempre_fci »

Cerci najbardziej łaczony jest z Milanem (przynajmniej tak wyczytałem)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

na transfermarkt jest potwierdzenie transferu Medela.

cena: 8 mln euro

długo to trwało, ale wreszcie się skończyło.

Zamiast Zravko i Cambiasso mamy teraz Medela i M'ville

Mam nadzieję, że to skok jakościowy.

Pozdr.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Mercato

Post autor: Adriano_forever »

Do końca mercato pozostało pół miesiąca, a u nas nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia transferu Medela. Chodź wiadome jest to, że dołączy do Interu to już mogłoby być wszystko dogadane. Inna sprawa jest taka, że wszystko wskazuje na to, że jeżeli będzie jakiś transfer Interu to najprawdopodobniej będzie to Biabiany.

Ciężko widzę także pozbycie się szrotu. O ile Botta pójdzie na wypożyczenie pewnie do Torino to pozostanie nam Kuzman, Silvestre, Obi. Schelotto być może pójdzie do Southampton lub Parmy.

Szkoda jest także Rolando. Mercato się kończy powoli a on w Interze powinien być już w lipcu. Chyba tracę nadzieję, że Portugalczyk może znaleźć się ponownie w Mediolanie. Szkoda, bo chciałbym go u nas nawet kosztem Campagnaro.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Adriano_forever pisze:Do końca mercato pozostało pół miesiąca, a u nas nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia transferu Medela.
http://www.legaseriea.it/it/serie-a-tim ... mento/1717
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Mercato

Post autor: Adriano_forever »

klinsi pisze:
Adriano_forever pisze:Do końca mercato pozostało pół miesiąca, a u nas nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia transferu Medela.
http://www.legaseriea.it/it/serie-a-tim ... mento/1717
To też sypnę linkiem. http://www.inter.it/it/hp tutaj nie ma oficjalnego potwierdzenia transferu.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Nie musi być potwierdzenia na Inter.it bo to tylko news, zostały papiery dane do federacji, został wpisany jako nasz piłkarz i tyle starczy.

A oficjalnie już jest :) http://www.inter.it/it/news/66220
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Mercato

Post autor: Adriano_forever »

Jak pisałem tamtego posta to jeszcze nie był :D
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Mercato

Post autor: sempre_fci »

Ja juz kilka razy przerabialem oficjalne transfery do roznych klubow bez potwierdzenia strony oficjalnej :) Dlatego wole poczekac na inter.it itp :>
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Cerci chyba w Atletico... Jeśli wierzyć jego twitterowi :P
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Orzeu pisze:Cerci chyba w Atletico... Jeśli wierzyć jego twitterowi :P

Świetna informacja, bo my powinniśmy kupić kogoś dużo młodszego od Cerciego, który mimo wszystko jest zarąbisty :D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

nasz były piłkarz, SuperMario Balotelli prawie w Liverpoolu i to za 20mln Euro.

W czerwono-czarnej części Mediolanu przygotowania do fety.

Pozdr.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Odet pisze:
W czerwono-czarnej części Mediolanu przygotowania do fety.
Chyba do wciągania fety, bo świętować to oni nie mają czego, a jedyne co im pozostaje to ostro się zećpać o ile już tego nie zrobili.

Żałość w milanie, topią się we własnym gównie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Co do odejscia Wlocha to jakos nie jestem przekonany, bo paradoksalnie to Milan mu wiele zawdziecza. Gdy trafil ponownie do Wloch w 2 czesci sezonu 12/13 to wlasciwie samodzielnie wprowadzil druzyne do LM. Ostatni sezon, podobnie jak caly klub, mial slabszy. Ostatecznie jego bilans przedstawia sie nastepujaco - 38 (pelnych) meczow i 26 bramek. Czy to uzasadnia sprzedaz za jedynie 20 mln? To juz nawet transfermarkt go wyzej wycenia:D Odnosze wrazenie, ze nawet za takiego szalenca jak Balotelli mozna bylo spokojnie zawolac wiecej. Inna sprawa czy Galliani nie przeliczyl sie i zostal zepchniety w kozi rog.
Ciekawe czy Milan w ogole te 20 mln jakkolwiek spozytkuje? Cerci? Jackson Martinez? Kolejne zakupy na raty i czarowanie kibicow? Cyrk sie kreci:)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Liverpool zamienił genialnego debila na debila,wkrótce będą żałowali tego ruchu.Pewnie strzeli te kilkanaście goli,ale z nim w składzie drużyna nic nie wygra,bo w najważniejszym momencie nie będzie mu się chciało grać w piłkę.O Milan jestem spokojny,pewnie z 2 ciekawe transfery jeszcze zrobią i na papierze będą wyglądali mocno,jedyny znak zapytania to
Inzaghi na ławce.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Mercato

Post autor: Shady »

sampam pisze:Jackson Martinez?
Ponoć już się kontaktowali z Porto w jego sprawie.

Co do wymiany Suareza na Balotelliego.
Suarez to świetny gracz, któremu czasami odbije. Balotelli to świr, który czasami dobrze zagra.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Kupią tego martineza i tym akcentem otworzą i zakończą swoje poważne okno transferowe.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Mercato

Post autor: Shady »

Jak nie wypali to co teraz nasz klub robi to za rok czy dwa będziemy w podobnej dupie z transferami jak Milan. Aktualnie wypożyczamy zawodników z opcją pierwokupu za rok czy dwa. Jeżeli Inter nie zwiększy przychodów to jak przyjdzie do płacenia za tych graczy to nie będzie kasy na cokolwiek innego.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

klinsi pisze:Liverpool zamienił genialnego debila na debila,wkrótce będą żałowali tego ruchu.Pewnie strzeli te kilkanaście goli,ale z nim w składzie drużyna nic nie wygra,bo w najważniejszym momencie nie będzie mu się chciało grać w piłkę.O Milan jestem spokojny,pewnie z 2 ciekawe transfery jeszcze zrobią i na papierze będą wyglądali mocno,jedyny znak zapytania to
Inzaghi na ławce.

podobno the Reds zabezpieczają się odpowiednimi paragrafami w kontrakcie, więc ryzykują "tylko" te 20 mln :)

a Milan, mimo biedy już dokonał rozsądnych transferów, największa zagadka to właśnie Pippo na ławce

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Piter9702 pisze:Kupią tego martineza i tym akcentem otworzą i zakończą swoje poważne okno transferowe.

cóż, ja uważam, że okno mają i tak poważne (biorąc pod uwagę stan klubowej kasy)

czy kupią Martineza? ja bardziej stawiam na to że Chicharito, albo Cerciego.

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Od dzisiaj już wiem skąd bierze się powiedzenie "mieć nogi jak podolski złodziej" Lukas blisko juve...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

klinsi pisze:Od dzisiaj już wiem skąd bierze się powiedzenie "mieć nogi jak podolski złodziej" Lukas blisko juve...

hehe, dobre
ja gdzieś czytałem, że Żabol ma wrócić do bundesligi.

Pozdr.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Jak pozbędziemy się Alvareza i Guarina, a za pieniądze z ich transferów przyjdzie jakiś prawdziwy grajek (Firmino, Shaqiri, Cerci) to mercato w wykonaniu Interu 10/10.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Sprzedajemy Alvareza i w jego miejsce Inter postara się pozyskać Lavezziego. Osobiście nie jestem przekonany do tej zamiany ale skoro Mazzarri ma takie życzenie to wydaje mi się że może to nam wyjść na dobre.Wierzę że jeśli uda się go pozyskać to odżyje na włoskiej ziemi. Pewnie odejdzie jeszcze Guarin pod koniec okna za psie pieniądze i pozbędziemy się Silvestre i módlmy się żeby wreszcie przyszedł Rolando bo jak się spojrzy szerzej na naszą obronę to zostaje chimeryczny Ranocchia, Jesus, stary Vidić i stary Campagnaro i za rok obronę można budować w zasadzie od nowa. A niby mówi się że mamy taką solidną i kompletną defensywę a tak naprawdę do gry trójką z tyłu powinno być 6 stoperów...
Ausilio robi dobrą robotę ale gołym okiem widać, że Inter może mieć ciekawą 11 ale ławka może wyglądać bardzo ubogo...
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Bonaventura w Milanie.

Powiem szczerze, że nie byłem za tym transferem. Nie przekonuje mnie ten koleś, niemniej jednak czuje się upokorzony faktem, że Milan był w stanie załatwić ten transfer a my nie. Dno.
ODPOWIEDZ