Mercato

To co każdy kibic lubi...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

KoBa pisze: 23 lip 2019, 13:17
Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 12:44 Tylko tacy goście jak koba czy klinsi34 łudzili się, że Perisic może grać na wahadle. Bzdura.

Wybraniec pisze: 29 maja 2019, 13:45
IlCapitano pisze: 29 maja 2019, 13:29 Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą wizję kadry Interu Mediolan na sezon 2019/2020.

Panowie Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni.

Środkowi obrońcy tytanowi: Skriniar, Godin, de Vrij, Ranocchia, D'Ambrosio, Izzo.

Wahadełka niebywałe: Asamoah, Moses, Biraghi, Di Lorenzo(gościu nie idź do Napoli, chodź do nas błagam).

Środkowi pomocnicy ci kreatorzy cali: Brozović, Nainggolan, Gagliardini, Barella, Sensi, De Paul.

Napastnicy nieomylni: Martinez, Dzeko, Chiesa, Politano.

No tak bym to widział na ten moment, czyli konkretnie na środę 29 maja 2019 roku godzina 13:29. Pozdrawiam.
Bramka: Zgadzam się
Środek obrony: Zgadzam się
Wahadła: Perisic zamiast Biraghiego, Hateboer zamiast Mosesa
Środek: Nieźle, ale brakuje kogoś z europejskiego poziomu, Partey zamiast Sensiego i De Paula i zostawiamy Vecino.
Atak: Ok
Nie tylko my :)

Publiczność tego cyrku ogłasza nokaut na Wybrańcu.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

hahaha :D szkoda, że nie ma tu opcji plusowania, bo właśnie byś dostał plusika.

Zaorany Przegraniec
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

21.06.2019 o 15:40 przez Windykator
+1
Windykator
Mocno naciągane są doniesienia o tym, że Perisic mógłby grać na wahadle u Conte. To, że dobrze broni jako lewo skrzydłowy nie oznacza, że będzie tak samo to wyglądało na innej pozycji.

Jestem za inteligentny na to gówno, żeby Wam tłumaczyć. Zrozum.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Sempre_Inter »

Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 12:44 Dlaczego Plota? Marotta wywala ot tak Icardiego, Nainggolana, Mirande i Perisicia, czyli ważne postacie drużyny w ostatnich 3-4 latach, to dlaczego nie Politano?

Generalnie to dla mnie może wydupiać, chłop nie ma zdrowia do piłki nożnej, na dodatek jest średniakiem.

Tylko tacy goście jak koba czy klinsi34 łudzili się, że Perisic może grać na wahadle. Bzdura. To, że gość dobrze broni jako skrzydłowy nie oznacza, że będzie w stanie dobrze funkcjonować jako lewy obrońca w momencie ustawienia 5-3-2, a przecież tak to wygląda na sparingach.


Generalnie to czuję, że wyleci właśnie jeden z dwójki Perisic-Politano, bo żaden nie bardzo pasuje na środek ataku i żaden nie pasuje na wahadło. Obaj mogą za to zagrać cofniętego napastnika np w 3-4-2-1. W sumie mam w dupie kto z nich odejdzie, ale Chorwat jest lepszym piłkarzem.


Marotta widzę już zmienił ton wypowiedzi, z: "Chcemy Dzeko i Lukaku" na "Chcemy młodszego i starszego napastnika" :lol: Oby to był Cavani, a nie ten kloc z United i dziad z Romy.

No ale czekamy na obiecywane wzmocnienia składu, bo podobno pozostałe wzmocnienia mają być klasowe, a nie placki typu Barella.
Abstrahując od tematu, ty jakiś przedstawiciel lgbtqwerty jesteś, że w każdym poście srasz tęczą?

Wracając do meritum. Ja spokojnie bez zbędnych emocji, czekam na zakończenie okienka.
Nie jestem fanem i nigdy nie byłem 352 i szerze mówiąc sceptycznie podchodzę do panów z juve (marotta i conte). W tym momencie mogę jedynie wyrazić podziw, że w tym momencie panowie M i C, poprzez swoje ruchy dali wyraźny impuls, przekaz, że w drużynie nie ma miejsca na święte krowy (vide Icardi).
Frazesem będzie powtarzanie, ze obrona kompletna. Pomoc a w szczególności wahadła oraz jeden pomocnik do środka są wymagani. Dwóch do napadu - zapewne Dzeko i kloc Lukaku. Mam paru znajomych, którzy sympatyzują z MU i każdy z nich jak jeden mąż zaciera ręce na myśl o sprzedaży "tego drewna' jak go określają.
Moim skromnym zdaniem Conte to trener, który bedzie zawsze wybierał, jak to określacie żołnierzy, choćby drewnianych, kosztem kreatywnych graczy.
Generalnie czekam ze spokojem na koniec okienka, ale ja do Conte jestem jednak sceptycznie nastawiony.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Sempre_Inter pisze: 23 lip 2019, 13:45
Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 12:44 Dlaczego Plota? Marotta wywala ot tak Icardiego, Nainggolana, Mirande i Perisicia, czyli ważne postacie drużyny w ostatnich 3-4 latach, to dlaczego nie Politano?

Generalnie to dla mnie może wydupiać, chłop nie ma zdrowia do piłki nożnej, na dodatek jest średniakiem.

Tylko tacy goście jak koba czy klinsi34 łudzili się, że Perisic może grać na wahadle. Bzdura. To, że gość dobrze broni jako skrzydłowy nie oznacza, że będzie w stanie dobrze funkcjonować jako lewy obrońca w momencie ustawienia 5-3-2, a przecież tak to wygląda na sparingach.


Generalnie to czuję, że wyleci właśnie jeden z dwójki Perisic-Politano, bo żaden nie bardzo pasuje na środek ataku i żaden nie pasuje na wahadło. Obaj mogą za to zagrać cofniętego napastnika np w 3-4-2-1. W sumie mam w dupie kto z nich odejdzie, ale Chorwat jest lepszym piłkarzem.


Marotta widzę już zmienił ton wypowiedzi, z: "Chcemy Dzeko i Lukaku" na "Chcemy młodszego i starszego napastnika" :lol: Oby to był Cavani, a nie ten kloc z United i dziad z Romy.

No ale czekamy na obiecywane wzmocnienia składu, bo podobno pozostałe wzmocnienia mają być klasowe, a nie placki typu Barella.
Abstrahując od tematu, ty jakiś przedstawiciel lgbtqwerty jesteś, że w każdym poście srasz tęczą?


Mercato szare, nudne i słabe, więc chce dodać w tych złych czasach trochę kolorytu.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Sempre_Inter pisze: 23 lip 2019, 13:45
Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 12:44 Dlaczego Plota? Marotta wywala ot tak Icardiego, Nainggolana, Mirande i Perisicia, czyli ważne postacie drużyny w ostatnich 3-4 latach, to dlaczego nie Politano?

Generalnie to dla mnie może wydupiać, chłop nie ma zdrowia do piłki nożnej, na dodatek jest średniakiem.

Tylko tacy goście jak koba czy klinsi34 łudzili się, że Perisic może grać na wahadle. Bzdura. To, że gość dobrze broni jako skrzydłowy nie oznacza, że będzie w stanie dobrze funkcjonować jako lewy obrońca w momencie ustawienia 5-3-2, a przecież tak to wygląda na sparingach.


Generalnie to czuję, że wyleci właśnie jeden z dwójki Perisic-Politano, bo żaden nie bardzo pasuje na środek ataku i żaden nie pasuje na wahadło. Obaj mogą za to zagrać cofniętego napastnika np w 3-4-2-1. W sumie mam w dupie kto z nich odejdzie, ale Chorwat jest lepszym piłkarzem.


Marotta widzę już zmienił ton wypowiedzi, z: "Chcemy Dzeko i Lukaku" na "Chcemy młodszego i starszego napastnika" :lol: Oby to był Cavani, a nie ten kloc z United i dziad z Romy.

No ale czekamy na obiecywane wzmocnienia składu, bo podobno pozostałe wzmocnienia mają być klasowe, a nie placki typu Barella.
Abstrahując od tematu, ty jakiś przedstawiciel lgbtqwerty jesteś, że w każdym poście srasz tęczą?
Wrócił właśnie z Białegostoku, więc sra tęczą
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Moja najnowsza wizja składu:

Handanovic

Godin De Vrij Skriniar

Dani Alves Milinkovic Savic Brozovic Gagliardini Kostic

Lautaro Cavani


Oceń Piekarz, maniekfci Odet lub Vancore.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Mateusz skończ z tymi jaskrawymi wpisami. Za następne tak jaskrawe wpisy niestety banicja.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

POKAŻ MI TAKI PUNKT W REGULAMINIE.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Żegnam Mateusz.

W przypadku, gdy użytkownik popełni wykroczenie, którego nie ma wymienionego w Taryfikatorze, wówczas wartość kary wymierza członek redakcji według własnej wartości oceny czynu.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 23 lip 2019, 14:12 Żegnam Mateusz.

W przypadku, gdy użytkownik popełni wykroczenie, którego nie ma wymienionego w Taryfikatorze, wówczas wartość kary wymierza członek redakcji według własnej wartości oceny czynu.
Będziemy tęsknić!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Nie żeby mi zależało na kolorowych postach Randamy, ale tak na przyszłość, bo w ten sposób można uwalić każdego: robisz szmatę z regulaminu Orzeu. Albo go nie rozumiesz, nie wiem co gorzej świadczy o moderatorze. Przytoczony przez Ciebie punkt nie oznacza, że moderator może banować za wszystko co tylko mu się nie spodoba. To, co jest wykroczeniem, określa paragraf 6 regulaminu "Forum". Przytoczony przez Ciebie punkt oznacza, że jeśli użytkownik zrobił coś niezgodnego z regulaminem, a taryfikator nie mówi, ile się za to należy, to moderator może sam uznać, ile się należy - a nie że może uznać za wykroczenie np. zbyt częste stosowanie słowa "mercato" albo nadmierną liczbę akapitów w poście. Oczywiście to prywatny folwark i tak naprawdę możesz banować za co chcesz, tylko po co wtedy regulamin i udawanie praworządności.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Masz rację, że zły cytat skopiowałem, ale gówno prawda z tym prywatnym folwarkiem i robieniem szmaty z regulaminu. Z choinki się urwałeś, przeczytaj najpierw ten regulamin - w Zasadach korzystania z serwisu jest wyraźnie napisane, że spamowanie w różny sposób, pisanie postów pod postami, capslock, wulgaryzmy, wchodzenie w kompetencji redakcji czy multikonto są zabronione.

A Mati nie dość, że wszystkie powyższe regularnie łamie, to jeszcze dostał ostrzeżenie przed zbanowaniem, więc o jakim prywatnym folwarku Ty bredzisz :D?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Orzeu pisze: 23 lip 2019, 14:38 Gówno prawda z tym prywatnym folwarkiem i robieniem szmaty z regulaminu. Z choinki się urwałeś, przeczytaj najpierw ten regulamin - w Zasadach korzystania z serwisu jest wyraźnie napisane, że spamowanie w różny sposób, pisanie postów pod postami, capslock, wulgaryzmy, wchodzenie w kompetencji redakcji czy multikonto są zabronione.

A Mati nie dość, że wszystkie powyższe regularnie łamie, to jeszcze dostał ostrzeżenie przed zbanowaniem, więc o jakim prywatnym folwarku Ty bredzisz :D?
Po pierwsze "prywatny folwark" nie było określeniem pejoratywnym, po prostu stwierdzam fakt, że możecie tu robić co chcecie, bo nikt was nie zatrudnia a już na pewno nie użytkownicy, więc na pewnym poziomie pretensje z naszej strony o cokolwiek są bez sensu. Po drugie bez podstaw w regulaminie zabroniłeś Randamie pisania kolorkami i zbanowałeś go za kolorki (a przynajmniej tak w oczywisty sposób wynika z przebiegu powyższej dyskusji, więc nie wyskakuj z "a skąd Ty wiesz za co ja go zbanowałem"), podpierając się tym a nie innym punktem w regulaminie, więc po co mi piszesz o jego innych przewinieniach? Odniosłem się do sytuacji tu i teraz, w której ban za coś co nie jest wykroczeniem w regulaminie uzasadniłeś kiepsko pojętym punktem mającym zapełnić luki w samym taryfikatorze, a nie dać totalną swobodę moderatorom.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Dostał bana za spamowanie w temacie jaskrawymi kolorami oraz pisanie capslockiem. Koniec tematu. Szkoda, że taki skrupulatny nie byłeś, gdy sam pełniłeś funkcję moderatora.

Bez odbioru
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Szkoda, że luki w konsekwencji swojej narracji wypełniasz jakimiś dziwnymi odniesieniami osobistymi do czasów sprzed lat, zwłaszcza że akurat w nieprzesadzaniu z ostrą interpretacją regulaminu wobec grzechów kibiców Interu byłem bardzo skrupulatny, skupiając się na tępieniu prowokatorów i napinaczy z innych obozów. ;) Aloha
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: Mercato

Post autor: Vancore »

Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 13:57 Moja najnowsza wizja składu:

Handanovic

Godin De Vrij Skriniar

Dani Alves Milinkovic Savic Brozovic Gagliardini Kostic

Lautaro Cavani

Oceń Piekarz, maniekfci Odet lub Vancore.
Sklad zakladajac 3-5-2 chcialbym bardzo podobny obrona i atak bez zarzutu bo bardzo chcialbym Cavaniego i zaby Lautaro dostal swoja szanse regularnego grania w pierszym skladzie, ale pomoc juz widze inaczej.

Na tak Brozo i Kostic jakby ogarnal nieco bardziej gre w defensywie.

Na nie SMS i Gaglia. Ten pierwszy to super pilkarz ale ultradrogi i nie gwarantujacy widocznego skoku jesli chodzi o rozegranie wzgledem innych dostepnych na rynku pomocnikow w podobnej cenie, chociaz nigdy bym nie powiedzial ze to zly transfer albo ze bym go nie chcial w Interze. Galgiardini nie ma prawa grac w pierwszym skladzie to nie jest gracz na granie w LM albo walke o LM. Barella i Sensi potencjal maja wyzszy od niegoi pewnie ktorys z nich albo oboje by grali i tez bym tak to widzial. Zakladajac ze nie wywalamy 80 baniek na Lukaku wzialbym zamiast tego do pomocy kogos doswiadczonego w LM z dobrym rozegraniem. Rakitica, Eriksena, Isco albo kogos mlodszego jak Ceballos, Ruiz, Zielu, albo Van de Beek.

Nie mam zdania odnoscnie Alvesa. Na rok czy 2 to spoko rozwiazanie ale jakby mial do nas przyjsc to juz by tu byl. Wolalbym wydac odrobine kasy i kupic jego dotychczasowego kolege klubowego, ktory chce odejsc z PSG i ktory na prawym wahadle w europie nie ma sobie rownych czyli Mueniera.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: Mercato

Post autor: Vancore »

Ktos pytal wczesniej o Leao wiec jako ze ogladam Ligue1 dosc regularnie i widzialem Lille dobre kilkanascie razy to powiem wam ze to jest niezly perspektywiczny gracz ale nie na pierwszy sklad i raczej nie do serie a. Musialby zanotowac bardzo duzy skok jakosciowy zeby cokolwiek pograc. On duzo operuje poza polem karnym schodzi do bokow i zle sie czuje w tloku. Ma te 188cm ale fizycznie to nie jest jeszcze gotowy gracz, musialby bardzo mocno popracowac na silowni co pewnie skutkowaloby ze stracilby swoj glowny atut czyli szybkosc. Slabo gra lewa noga, glowa przecietnie co sprawia ze mocno cierpi jego wykonczenie, przez wzrost i brak odpowiedniej masy miesniowej nie nadaje sie do gry tylem do bramki, podejmuje mase zlych decyzji, glupio drybluje gdy nie trzeba, choc noge ma szybka i czasem ugra troche przestrzeni.
Koles ma 20 lat nie wzmocnilby nas co najwyzej uzupelnil sklad i kosztuje okolo 40 baniek. Polprodukt. W Lille jest tylko jeden gracz ktorego warto sciagnac i jest to Pepe.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Vancore pisze: 23 lip 2019, 15:24 Ktos pytal wczesniej o Leao wiec jako ze ogladam Ligue1 dosc regularnie i widzialem Lille dobre kilkanascie razy to powiem wam ze to jest niezly perspektywiczny gracz ale nie na pierwszy sklad i raczej nie do serie a. Musialby zanotowac bardzo duzy skok jakosciowy zeby cokolwiek pograc. On duzo operuje poza polem karnym schodzi do bokow i zle sie czuje w tloku. Ma te 188cm ale fizycznie to nie jest jeszcze gotowy gracz, musialby bardzo mocno popracowac na silowni co pewnie skutkowaloby ze stracilby swoj glowny atut czyli szybkosc. Slabo gra lewa noga, glowa przecietnie co sprawia ze mocno cierpi jego wykonczenie, przez wzrost i brak odpowiedniej masy miesniowej nie nadaje sie do gry tylem do bramki, podejmuje mase zlych decyzji, glupio drybluje gdy nie trzeba, choc noge ma szybka i czasem ugra troche przestrzeni.
Koles ma 20 lat nie wzmocnilby nas co najwyzej uzupelnil sklad i kosztuje okolo 40 baniek. Polprodukt. W Lille jest tylko jeden gracz ktorego warto sciagnac i jest to Pepe.
Ja pytałem o Leao, dzięki za obszerną recenzję :D Czyli tak jak sądziłem - dość średni zawodnik, nie na miarę Interu, ewentualnie jako głęboki zawodnik do rotacji, a nie zastępca Icardiego.

Jak nie Lukaku to brać Pepe i będzie git, kwota pewnie poodbna, a ponoć MU go chcę, więc utarlibyśmy im nosa.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No i po co się tak napinacie? Chciałeś sobie Bartosz zbanować to sobie zbanowałeś, mam to w dupie raczej. Pierdnąłeś coś rozkazującym tonem, że mam coś przestać robić, przecież wiesz, że nie jestem uczniakiem i nie będę się dostosowywał do twojego pieprzenia ot tak. Jakbyś normalnie napisał i wyjaśnił dlaczego nie mogę korzystać z edytora tekstu, który defakto jest kapitalnym wynalazkiem i jest wspaniałym udogodnieniem (zobacz jaki ładny ten zielony) to bym od razu przestał, bo na pewno jesteś świadomy, że potrafię dostosować się do zasad i zazwyczaj nie łamię regulaminu. Takim pierdzeniem i sztucznym rozkazywaniem nic nie wskórasz, ponieważ ton takiej wypowiedzi mi się nie podoba i nie będę tego akceptował zrozum.

Co do Milanu to pragnę przypomnieć, że rok temu byli tuż za nami z gównianym trenerem, teraz mają lepszego (choć nie wiadomo jak bardzo), nie grają w pucharach i tak naprawdę potrzebują po prostu silnej 11, bo grając raz w tygodniu Giampaolo rotacji robił nie będzie. Theo to wyrzucenie pieniędzy w błoto i to jest pewne, w Krunicia też specjalnie nie wierzę, natomiast Benacer jest bardziej przekrojowym zawodnikiem od Bakayoko i powinien udanie go zastąpić. Zresztą jakby wymienili jeszcze Suso na solidną 10 to mieliby całkiem fajną techniczną pomoc: Paquet – Bennacer – Kessie – 10. Correra mało strzela, ale gość w piłkę grać potrafi i na pewno to lepszy partner do duetu z Piątkiem niż Cutrone czy Silva. Zobaczymy co zrobią dalej, ale na razie ich ruchy nie są najgorsze i są dość przemyślane, a przede wszystkim lepsze od naszych. I nie dlatego, że ściągnęliśmy gorszych piłkarzy, tylko dlatego, że nie ma wzrostu jakości. My jak na razie wzmocniliśmy tylko silną obronę, bo reszta nowych nabytków to piłkarze nie lepsi od tych, którzy byli tu w zeszłym sezonie, a może nawet gorsi.

Tak czy owak jesteśmy w dupie, bo prawdopodobnie skończy się na Dzeko i jakimś nieznanym młodym napastniku za większy hajs i tyle będzie z silnego ataku.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 20:14My jak na razie wzmocniliśmy tylko silną obronę
Zapomniałeś o naszym największym wzmocnieniu: Conte na ławce zamiast Spallettiego.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

potrafię dostosować się do zasad i zazwyczaj nie łamię regulaminu
he he he
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 23 lip 2019, 13:57

Oceń Piekarz, maniekfci Odet lub Vancore.
Zupełnie tego nie widzę.
Brakuje Sensiego i Barelli to po co ich sprowadzaliśmy. Tak sie rozmarzyłem zamienić chorwacką parę na serbską (SMS i Kostic), ale to tylko marzenia...
Cavani? a to w ogóle możliwe??
Ciekaw jestem Politano za plecami napastnika.
Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Ode mnie o mercato i naszej 11stce.

Bramka i obrona: ok

Pomoc: jeśli Misterem X ma być SMS, to wydaje się że odejść powinien Brozovic. Stąd uważam, że to niemożliwe. Nie po to sprowadzaliśmy do pomocy Barelle i Sensiego. Poza tym jest Vecino, o którym ciepło wypowiadał się Conte.

Co do wahadeł, to na prawym wszystko jasne, na lewym mamy Asamoah i Dalberta. Persic widać, nie zaadaptuje się do nowej roli. Co do pojawiającego się nazwiska Kostic - niby pasuje do Conte, bo wybiegany, żywy, ale moim zdaniem wiele się od Perisica nie różni. Poza tym Kostic jest rozwiązaniem zbyt ofensywnym, a to zdaje się prawe wahadło mam być tym bardziej grającym do przodu.
Szkoda na nie próbowaliśmy wyrwać Florenziego z Romy.
Na te lewe wahadło Conte może zdecydować się na kogoś kogo zna (i kogoś bardziej defensywnego), pachnie tu Darmianem...

Atak. Ciekawe, czy prawdą jest, że Conte będzie próbować na cofniętym napastniku Perisica. Niby są podstawy, bo Chorwat ma dobry strzał z dystansu, jest silny i potrafi grać w powietrzu, ale... Perisic jest nieskuteczny, brakuje mu błysku, wolę widziec na tej pozycji Politano (lub Latuaro).
Tym 2 (dużym) napastnikiem ma być Lukaku, Conte się uparł, ale trudno mu się dziwić. W jego taktyce ma być fundamentalny. Conte może zgodzić się na półśrodki gdzie indziej (Darmian, czy Lazaro) byle dostać Belga.

Pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Lepiej żebyśmy szybko się pogodzili z Icardim i Nainggolanem, bo czarno widzę ten sezon.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Jak na razie same wtopy transferowe z lazaro na czele, nieudolnosc w sprzedazy niechcianych zawodnikow, no ale duza czesc fci widze nas w walce o scudetto. Grunt to optymizm.

"La Gazzetta dello Sport potwierdza wcześniejsze doniesienia o tym, że władze Interu miały poinformować Antonio Conte o braku możliwości sprowadzenia Lukaku. Manchester United za Belga oczekuje oferty w wysokości 75 mln funtów, czemu nie jest w stanie sprostać Inter."

xd
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

2 miesiące tego Lukaku negocjowali i postanowili odpuścić ostatecznie, kabaret. Zobaczymy co teraz wymyśli ten cały Marotta, bo coś mi się zdaje, że może przyjść Mario Mandzukic.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Kim jestesmy zeby podwazac autorytet i umiejetnosci marotty, trzeba sie cieszyc rewitalizacja candrevy i vidiciem, tfu godinem.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Odet pisze: 24 lip 2019, 08:33 Ciekawe, czy prawdą jest, że Conte będzie próbować na cofniętym napastniku Perisica. Niby są podstawy, bo Chorwat ma dobry strzał z dystansu, jest silny i potrafi grać w powietrzu, ale... Perisic jest nieskuteczny, brakuje mu błysku, wolę widziec na tej pozycji Politano (lub Latuaro).
Odet, weź pod uwagę to, że w trakcie ostatnich 4 sezonów to jednak Perisić był po Icardim najlepszym strzelcem zespołu, wiec z tą skutecznością to bym się nie zgodził, jeśli chodzi o ilości.

Wiem jednak o co Ci chodzi. Perisić jak na ilość sytuacji, jakie miał, mógłby spokojnie podwoić ilość bramek jakie zdobywał w 4 ostatnich sezonach.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

KOBA opisz co czujesz, że ostatecznie Lukaka nie będzie w Interze.
ODPOWIEDZ