Mercato

To co każdy kibic lubi...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Orzeu pisze: 28 maja 2021, 15:54
Oprócz Sensiego, Mario, Radji i Pinamontiego nie mamy wielu piłkarzy na zarobek.
Radu, Di Gregorio, Pirola, Gravillon, Lazaro, Pinamonti, Vecino, Vidal, Salcedo, Dalbert, Esposito.

Część z nich jest potencjalną możliwością do zarobku.
Radu pewnie zostanie bo nie ma kasy na bramkarza
Monza nie awansowała więc Di Gregorio trudno im będzie sprzedać. Może dadzą 3 mln.
Ta sama sytuacja jest z Pirolą. Może pełnić rolę zmiennika dla Bastoniego.
Gravillon ledwo dawał radę w Lorient. Też max 4mln. Albo jeśli odejdzie Ranocchia i Ambrosio to ławka.
Lazaro ok. 10 mln albo ewentualnie zastępca dla sprzedanego Hakimiego.
Pinamonti ok. Może z 8 mln ktoś zapłaci. Jako 4 napastnik zbyt duże zarobki by został.
Vecino tylko rok kontraktu i 30 lat. Może uda się gona kogoś zamienić. Ja osobiście bym to zostawił a sprzedał Robercika.
Vidal to będzie wrzód nie do pozbycia się.
Salcedo może być 4 napastnikiem jeśli odejdzie Pinamonti.
Za Dalberta nikt nie da zlamanego euro
Esposito na kolejne wypożyczenie do Venezii jak dla mnie. Chyba że transfer z opcja odkupu.

Sensi 15 Mario 8 Radja 5 Pinamonti 8 Lazaro 10 Gravillon 4 Do Gregorio 3 Dalbert może 5. Optymistycznie 58 mln. Jak by nie liczyć jedna gwiazda musi odejść.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

"OFICJALNIE: Aïssa Mandi odchodzi z Betisu.
Według hiszpańskich mediów środkowy obrońca doszedł już do porozumienia z Villarrealem, który dzięki wygranej w Lidze Europy w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów."
https://transfery.info/aktualnosci/ofic ... isu/149450

Algierczyk więc jednak raczej nie dla nas. Możliwe że podpiszemy kontrakt ze Stefanem Radu któremu również kończy się umowa. Pachnie Kolarovem 2.0, no ale zobaczymy.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Monza nie awansowała więc Di Gregorio trudno im będzie sprzedać. Może dadzą 3 mln.
Di Gregorio może do Cagliari pójdzie
https://fcinter.pl/news/cagliari-po-2-graczy-interu

Nie zapominajmy, że Spal obejmuje Napoli, więc możliwe, że ruszy po kogoś z dawnych pupilków
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Wygląda na to że Hakimi wyląduje w PSG. Oby Marotta tylko twardo negocjował i poniżej 70 mln go nie wypuścił. Niestety musimy się pożegnać z walką o Scudetto. Rozbiórka mistrzowskiej ekipy właśnie się rozpoczęła. Oby skończyło się na góra 2 nazwiskach
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Bardziej się zacząłem zastanawiać Kto zostanie?

Jakby się udało ocalić obronę, pomoc Barella, Brozo,Eriksena i Lukaku to by bylo mozna mowic jeszcze o jakiejs kontynuacji.
No jest jak jest. Myślę czy dobrze by było gdyby Sanchez zgodził się obniżyć zarobki i zostać, bo w tym sezonie sporo jeszcze pokazał.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Czuję się jakby ktoś obuchem dał mi w łeb. Przeciez sprzedaż teraz Hakimiego to dokładnie tak jakbyśmy Maicona mieli sprzedawać w 2007 czy 2008 roku. Miał tu jeszcze piękną kartę do napisania. Z 7 cennych nazwisk, byłem pewien że ostaną: Barella i Bastoni (młodzi Włosi) oraz Lukaku i Hakimi (ze względu że są nie do zastąpienia, praktycznie nie ma drugich takich piłkarzy na rynku, fizycznych fenomenów). Pierwszy do odstrzału był dla mnie Martinez, później ewentualnie Skriniar (ze względu że można by było znaleźć następców na ich pozycje).

Gdybyśmy nie ściągali Eriksena (którego wkład w mistrza nie był jednak duży), Kolarova, Vidala i opchnęli bayernowi Perisicia (a nie wypożyczali Dimarco) to byśmy byli ponad 80 mln euro do przodu.

Oczywiście u złodziei zapewne ekstaza, że pozbywamy się kluczowego zawodnika. Wcale się im nie dziwię.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Cancelo chce odejść z City.
działaj kobra, bierz go na wypożyczenie
Jvcore
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2019, 00:51

Re: Mercato

Post autor: Jvcore »

Emerson w interze, co wy na to?
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Jvcore pisze: 2 cze 2021, 17:38 Emerson w interze, co wy na to?
Nic; każdy piłkarz ma dla mnie czystą kartę tu przechodząc. Po Emersonie cudów się nie spodziewam jeżeli tu przyjdzie. Ostatnie 4 sezony grał mało/b.mało. Liczb oczywiście nie ma. Niby jest reprezentantem Włoch, ale taki Biraghi też nim jest.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Wobec wywiadu Zhanga pozostaje tylko liczyć na Marottę. Depay by byl kolejnym mistrzostwem świata. Obniżenie kontraktu Sanchesa, sprzedaż Joao Mario, Vidala, Lautaro, Lazzaro, Sensiego...kurde ile my musimy uzbierać tego zysku kapitałowego? Cud pozostania Hakima, zamiana Lautaro na Depaya, przyjscie Dimarco na lewą i Emersona, ew. prezent dla SI w osobie Luisa Alberto i tyle!
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Speaker pisze: 7 cze 2021, 01:32 Wobec wywiadu Zhanga pozostaje tylko liczyć na Marottę. Depay by byl kolejnym mistrzostwem świata. Obniżenie kontraktu Sanchesa, sprzedaż Joao Mario, Vidala, Lautaro, Lazzaro, Sensiego...kurde ile my musimy uzbierać tego zysku kapitałowego? Cud pozostania Hakima, zamiana Lautaro na Depaya, przyjscie Dimarco na lewą i Emersona, ew. prezent dla SI w osobie Luisa Alberto i tyle!
I tyle? Chyba aż tyle masz bardzo wygórowane wymagania
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Endru pisze: 7 cze 2021, 18:20
Speaker pisze: 7 cze 2021, 01:32 Wobec wywiadu Zhanga pozostaje tylko liczyć na Marottę. Depay by byl kolejnym mistrzostwem świata. Obniżenie kontraktu Sanchesa, sprzedaż Joao Mario, Vidala, Lautaro, Lazzaro, Sensiego...kurde ile my musimy uzbierać tego zysku kapitałowego? Cud pozostania Hakima, zamiana Lautaro na Depaya, przyjscie Dimarco na lewą i Emersona, ew. prezent dla SI w osobie Luisa Alberto i tyle!
I tyle? Chyba aż tyle masz bardzo wygórowane wymagania
Nie, może to tak zabrzmiało :)
To były takie tam moje przemyślenia, najbardziej optymistyczne z możliwych do wyobrażenia, a jednocześnie starałem się żeby miały jakąś styczność z informacjami które się ostatnio pojawiały.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mercato

Post autor: mio85 »

Hakan C pewnie do nas przejdzie i ja w to po prostu nie wierzę. Dla mnie kolejny gość bez charakteru, kibice Milanu często twierdzą że jakby zsumowac cały okres spędzony u nich to należy go oceniać bardzo chłodno. Minusem kontrakt, plusem, że przyjdzie za darmo, ale za podpis też pewnie zgarnie.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Po odejściu Hakimiego lautaro oraz Ivana Perisicia Marotta sprowadz w trybie pilnym naszemu Simonowi Inzaghiemu Joaquina Corree, Danzela Dumpfriesa oraz Robina Gosensa chociaż, zeby miał tu co robić chłop.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Hakimi odchodzi za te 65-70 mln. Z tym że to akurat taka kwota, jaką powinniśmy zamknąć mercato, więc o tych pieniądzach trzeba po prostu zapomnieć. Nie wydamy je na nic.

Kasa na ewentualne wzmocnienia miałaby pochodzić ze sprzedaży szrotu, z tym że tradycyjnie tego szrotu nikt nie chce. J.Mario to nawet Sporting nie chce za 7 mln, Lazaro ma iśc na kolejne wypożyczenie, o Vecino nikt nie pyta, a do Naingolana pewnie dopłacimy żeby łaskawie rozwiązać z nim kontrakt. Młody Pinamonti ma chorą pensję made by Raiola, Perisic nie chce się ruszać z miejsca, a takiego Piroli (wychowanka) szkoda się definitywnie pozbywać.

Na dzisiaj obstawiam sprzedaż Lautaro za jakieś 75 mln żeby mieć kasę na trzy transfery za około 25 mln; Raspadori/Belotti, Kostić i Lazzari/Dumfries. Jeżeli tego nie zrobimy czeka nas sezon z Zappacostą i Perisiciem na wahadłach. Kobra, ufam Tobie.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Podobała mi się wczoraj gra zawodnika szwajcarskiego Kevina Mbabu na prawej stronie. Gość ma 26 lat, gra obecnie w Vfl. Taki zawodnik by mógł dobre zmiany dawać, dynamiczny z dobra techniką. My na prawe wahadło nie mamy nikogo obecnie.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

jestem coraz bardziej przekonany, że Lautaro poprosi o odejście. Wnioskuje to po niejednoznacznych wypowiedziach agenta
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Musso w Atalancie za 20 mln. Nota bene za dokładnie tyle ile wyceniło go Transfermarkt. Gosens także chyba ostanie bo jego kontrakt został automatycznie przedłużony o kolejny rok do 2023, więc Atalancie nie spieszy się z jego sprzedażą. Pod znakiem zapytania za to przyszłość Freulera i Pessiny którym się za rok kończą się kontrakty.

W kontekście bramki Interu odpada więc jedno nazwisko. Z młodszego pokolenia pozostaje więc we Włoszech Drągowski, z zagranicy Onana, być może Livakovic choć nie bylo jeszcze chyba w jego kontekście żadnej plotki transferowej, ale gość pogrywa w Dinamie Zagrzeb.

Swoją drogą to chyba będzie stała praktyka, zapoczątkowana niejako przez Covid, że piłkarze będą dążyć konsekwentnie do wygaśnięcia swoich umów, tak aby z kartą zawodniczą w swoich rękach podpisywać lukratywne (w stosunku do swoich umiejętności) kontrakty. Zresztą dopingowani będą przez swoich agentów, którzy pobierać będa wtedy na pewno wyższe prowizje. Jedyna rada na to, to stawianie piłkarzom ultimatum na rok przed końcem kontraktu - albo podpisujesz nową umowę, albo jesteś poza projektem, wystawiany na sprzedaż i do czasu ewentualnego odejścia lądujesz na trybunach. Oczywiście nie wszystkie kluby mogą sobie na takie działania pozwolić. Taki Milan gdyby rok temu odesłał na trybuny Dolara i Hakana, raczej na pewno nie załapałby się do TOP 4. Nawet teraz trudno sobie wyobrazić żeby odesłał tam takich kluczowych dla siebie graczy jak Kjear, Kessie czy Calabria, jezeli ci nie bedą chcieli podpisać nowych umów.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

forzaragazzi pisze: 3 lip 2021, 17:34 Musso w Atalancie za 20 mln.
Hakimi w PSG za 60 mln. Wiemy wszystko.

Totalna kompromitacja, absolutna, niewybaczalna.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Ktoś się orientuję czy Inter odkupił Zinho ze Standardu? Bo na transfermakt nadal jest piłkarzem Standardu a na stronie wciąż czytam informację że mamy to gdzieś wypożyczać...
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Jaszczu91 pisze: 10 lip 2021, 20:46 Ktoś się orientuję czy Inter odkupił Zinho ze Standardu? Bo na transfermakt nadal jest piłkarzem Standardu a na stronie wciąż czytam informację że mamy to gdzieś wypożyczać...
Na tę chwilę nie ma go w kadrze klubu https://www.inter.it/en/coversquadra, więc go jeszcze oficjalnie nie odkupił. Ale jeżeli negocjowane jest jego wypożyczenie do innego klubu Serie A to odkup od Standardu musi być czystą formalnością.

Osobiście liczę że rozegra na poziomie Serie A jeden pełny sezon, bez żadnych przykrych niespodzianek w postaci kontuzji. Najwyższy czas.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Mercato

Post autor: andyvdm »

Zinho ze wszystkich primaverowych 'talentow' zapowiadał się na gracza, który mógłby wskoczyć w przyszłości do 1 składu, 20 lat i świetny sezon w Standardzie, opaska kapitana i powolanie do rep. Belgii. Niestety obawiam się że, że dwa zerwane więzadła plus jeszcze dodatkowa ciężka kontuzja kolana w wieku 21 nie wróży nic ciekawego.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Myślę, że możemy o nim mówić już jako o zawodniku Interu. Choc zapewne zostanie wypożyczony do jednego z klubów Serie A
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

out już:
✅ Gravillon (4,5)
✅ Hakimi (60 + 12)
✅ Esposito (wypożyczenie z opcją)
✅ Males (3)
✅ Young
✅ Joao Mario
✅ Pirola (wypożyczenie z opcją)

Następni w kolejce:
🔜 Nainggolan
🔜 Dalbert (wyp :/)
🔜 Lazaro
🔜 Vanheusden (wyp)
🔜 Pinamonti (wyp)
🔜 Colidio
🔜 Satriano (wyp)
🔜 Oristiano (wyp)
🔜 Stankovic (wyp)

Poza tym do wypchnięcia:
❓ Vidal
❓ Sensi

Transfery Interu:
❓ Bellerin
❓ Dumfries

jak widać już z pensji dużo zeszliśmy, zarobiliśmy dużo na sprzedażach. Podejrzewam, że następne 10 dni jeszcze się pozbędziemy kilku zawodników i później przyjdzie czas na wzmocnienia. Wystarczy dobry prawy wahadłowy i kadra właściwie kompletna.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Mercato

Post autor: Bodzek »

Orzeu pisze: 15 lip 2021, 10:45 jak widać już z pensji dużo zeszliśmy, zarobiliśmy dużo na sprzedażach. Podejrzewam, że następne 10 dni jeszcze się pozbędziemy kilku zawodników i później przyjdzie czas na wzmocnienia. Wystarczy dobry prawy wahadłowy i kadra właściwie kompletna.
Kurczę, tak naprawdę kupiliśmy Hakana za Eriksena i potrzebujemy prawego wahadłowego za Hakimiego.
Myślisz, że naprawdę kadra będzie kompletna? Dalej będzie brakowało napastnika na zmianę (Sanchez myślę, że odejdzie), co z lewym wahadłem? Oczekiwania musimy mieć minimalne co do okienka, ale do kompletności kadry będzie brakować trochę.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Bodzek pisze: 15 lip 2021, 11:21
Orzeu pisze: 15 lip 2021, 10:45 jak widać już z pensji dużo zeszliśmy, zarobiliśmy dużo na sprzedażach. Podejrzewam, że następne 10 dni jeszcze się pozbędziemy kilku zawodników i później przyjdzie czas na wzmocnienia. Wystarczy dobry prawy wahadłowy i kadra właściwie kompletna.
Kurczę, tak naprawdę kupiliśmy Hakana za Eriksena i potrzebujemy prawego wahadłowego za Hakimiego.
Myślisz, że naprawdę kadra będzie kompletna? Dalej będzie brakowało napastnika na zmianę (Sanchez myślę, że odejdzie), co z lewym wahadłem? Oczekiwania musimy mieć minimalne co do okienka, ale do kompletności kadry będzie brakować trochę.
Zgadzam się w 100%. Nie oczekuje cudów ze względu na sytuacje finansową, ale kadrze daleko to bycia kompletną.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Bodzek pisze: 15 lip 2021, 11:21
Orzeu pisze: 15 lip 2021, 10:45 jak widać już z pensji dużo zeszliśmy, zarobiliśmy dużo na sprzedażach. Podejrzewam, że następne 10 dni jeszcze się pozbędziemy kilku zawodników i później przyjdzie czas na wzmocnienia. Wystarczy dobry prawy wahadłowy i kadra właściwie kompletna.
Kurczę, tak naprawdę kupiliśmy Hakana za Eriksena i potrzebujemy prawego wahadłowego za Hakimiego.
Myślisz, że naprawdę kadra będzie kompletna? Dalej będzie brakowało napastnika na zmianę (Sanchez myślę, że odejdzie), co z lewym wahadłem? Oczekiwania musimy mieć minimalne co do okienka, ale do kompletności kadry będzie brakować trochę.
Lewe wahadło to Perisić z Dimarco i od biedy Darmian, tak to widzę.
Napastnicy: Lautaro, Lukaku, Sanchez, Salcedo

Czy stać nas na inwestycje na zawodnika nr 4 do ataku?
Czy opłaca się inwestować w lewe wahadło, skoro to miałby być piłkarz pokroju Emersona?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Też uważam, że prawy wachadłowy to będzie jedyny duży zakup ze strony Interu. Na lewej zostanie Perisić i rywalizował z nim będzie Dimarco, którego uważam za lepszego zawodnika od Younga. Także spodziewam się transferu Bellerina i to chyba tyle.
Hakan jeden do jednego za Eriksena w pomocy. W obronie w końcu wszystko zostaje bez zmian. Jedyna niewiadoma to co zrobimy z Sanchezem. Jednak myślę, że przedłuży o rok z obniżką pensji i zostanie. Numer 4 to Salcedo/Pinamonti. Tutaj inwestycji się nie spodziewam. Chyba że Marotta zaskoczy kimś z wypożyczenia.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Mercato

Post autor: Bodzek »


Lewe wahadło to Perisić z Dimarco i od biedy Darmian, tak to widzę.
Napastnicy: Lautaro, Lukaku, Sanchez, Salcedo

Czy stać nas na inwestycje na zawodnika nr 4 do ataku?
Czy opłaca się inwestować w lewe wahadło, skoro to miałby być piłkarz pokroju Emersona?
Na napastnika nr 4 oczywiście nie ma co liczyć, ale sądzę, że Sanchez odejdzie i wtedy ktoś będzie musiał się pojawić w to miejsce.
Nie zmienia to faktu, że wąska nasza kadra się wydaje w obliczu gry znów na kilku frontach
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Orzeu pisze: 15 lip 2021, 10:45 jak widać już z pensji dużo zeszliśmy
Wydatnie do tego też przyłożyło się odejście Conte, który doił nas konkretnie.
ODPOWIEDZ