Mercato

To co każdy kibic lubi...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Stachoo pisze:Jojo prawdopodobnie po drugiej stronie Mediolanu. Jeśli będzie potwierdzenie tego o dla mnie to jest żałosne posunięcie klubu i mój osobisty cios w plecy.
Mam takie samo zdanie.
Uważam, że mimo kruchości Jojo mógłby nam dać więcej w ofensywie niż nasz Mauro "110mln" Icardi.
Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:
Stachoo pisze:Jojo prawdopodobnie po drugiej stronie Mediolanu. Jeśli będzie potwierdzenie tego o dla mnie to jest żałosne posunięcie klubu i mój osobisty cios w plecy.
Mam takie samo zdanie.
Uważam, że mimo kruchości Jojo mógłby nam dać więcej w ofensywie niż nasz Mauro "110mln" Icardi.
Pozdr.
Jest bardziej uniwersalny i kreatywny niż Mauro, a i dostawić nogę też potrafi w odpowiednim momencie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Słowa stacha nie należy brać na poważnie. Wystarczy spojrzeć na przykład Erkina
Ciebie clownie to już na tej stronie nikt na poważnie nie bierze i każdy z ciebie bekę ciśnie nie tylko na fcinter.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Jest bardziej uniwersalny i kreatywny niż Mauro, a i dostawić nogę też potrafi w odpowiednim momencie.
potrafi, aczkolwiek jest: wolniejszy, słabszy fizycznie, słabiej gra głową, ma słabsze wykończenie, słabiej się ustawia, nie potrafi ustabilizować formy i jest bardziej kontuzjogenny.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Mercato

Post autor: Bodzek »

miniu86 pisze:45 mln za Jao Mario to wyrównanie rekordu klubu. Za tyle przychodził mój ulubieniec Wielki Bobo Vieri.

Cristian Vieri (45 milioni di euro)
Joao Mario (40+5 milioni di euro)
Hernan Crespo (36 milioni)
Geoffrey Kondogbia (31 milioni)
Gabriel Barbosa 28
Ronaldo (26,3 milioni)
Francesco Toldo (27,5 milioni)
Diego Milito (25 milioni)
Zlatan Ibrahimovic (24,8 milioni)
Ricardo Quaresma (24,6 milioni)
Clarence Seedorf (24,5 milioni)
Nie można tak wprost porównywać wartości transferów patrząc tylko na kwoty nominalne, nie ma to sensu. Tym bardziej, że dzieli je 17 lat. Spadek watości pieniądza w czasie jest bardzo duży, dlatego musiałbyś wszystkie te kwoty zdyskontować, aby móc je porównać.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Jest bardziej uniwersalny i kreatywny niż Mauro, a i dostawić nogę też potrafi w odpowiednim momencie.
potrafi, aczkolwiek jest: wolniejszy, słabszy fizycznie, słabiej gra głową, ma słabsze wykończenie, słabiej się ustawia, nie potrafi ustabilizować formy i jest bardziej kontuzjogenny.
Przy odpowiednim trybie gry i regularności spokojnie poprawił by powyższe mankamenty i różnice w klasie różniące go i Mauro. Oczywiście się zgodzę, że w całokształcie odstaje o kilka kroków od Icardiego, ale to też jest podyktowane tym, że Jojo nie jest w grze i w ciągu ostatniego okresu dobre jego mecze przerywane były nieuzasadnionym sadzaniem na ławce. Wiadomo poziomu Mauro nie osiągnie, ale przy braku Icardiego mógłby być odpowiednim zastępstwem.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Bodzek pisze:
miniu86 pisze:45 mln za Jao Mario to wyrównanie rekordu klubu. Za tyle przychodził mój ulubieniec Wielki Bobo Vieri.

Cristian Vieri (45 milioni di euro)
Joao Mario (40+5 milioni di euro)
Hernan Crespo (36 milioni)
Geoffrey Kondogbia (31 milioni)
Gabriel Barbosa 28
Ronaldo (26,3 milioni)
Francesco Toldo (27,5 milioni)
Diego Milito (25 milioni)
Zlatan Ibrahimovic (24,8 milioni)
Ricardo Quaresma (24,6 milioni)
Clarence Seedorf (24,5 milioni)
Nie można tak wprost porównywać wartości transferów patrząc tylko na kwoty nominalne, nie ma to sensu. Tym bardziej, że dzieli je 17 lat. Spadek watości pieniądza w czasie jest bardzo duży, dlatego musiałbyś wszystkie te kwoty zdyskontować, aby móc je porównać.
Ale to nie jest porównanie tylko zestawienie największych transferów Interu na przestrzeni wielu lat. Rzecz jasna, że milion euro wtedy był wart więcej niż teraz.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Mercato konczy sie za moment, a Inter raczej nie dokona już żadnych ruchów na rynku, czas więc na małe podsumowanie.

W porównaniu do minionego sezonu olbrzymi skok jakościowy. Mówię o pomocy i ataku. De Bur dostał piłkarzy bardzo wszechstronnych. On w tym momencie może zagrać praktycznie wszystko. Generalnie chyba wszyscy spodziewaliśmy się, że po transferach Barbozy i Mario klub opuszczą Jovetić i Brozovic, tymczasem obaj Panowie zostali. Nie chcę mówić, że mamy kłopot bogactwa, bo nie jesteśmy na tyle silnym klubem, żeby tak o sobie mówić. Ale mamy wybór w końcu!. Jovetic w zeszłym sezonie był postacią przez dłuższą część istotną, tymczasem teraz startuje z pozycji numer 6 w ataku za Icardim Perisiciem candreva Barbosa i Ederem. Mam nadzieje, że nie zadziałają względy pozasportowe i Czarnogorzec będzie w Interze grał.

W zeszłym sezonie mieliśmy do dyspozycji w pomocy tylko Kondogbie, Melo, Medela i Brozovicia przez większość sezonu. Nie liczę Gnoukouriego, bo on nie był ważny. Teraz do tej czwórki dołączyli Mario i Banega. Bardzo dużo obiecuje sobie po obu, szczególnie po tym pierwszym. Tutaj też jest skok jakościowy i trzeba tylko się cieszyć.

Gorzej wygląda sytuacja z tyłu. Miranda, Murillo i może Ansaldi. Od tych zawodników oczekuje bardzo dużo. Mam nadzieje, że D'Ambrosio się ogarnie i coś wniesie do tej defensywy. Reszta wiadomo - Ranocchi, Nagatomo i Santona w klubie być nie powinno. Oby zawalali jak najmniej bramek/ Brakuje w tej formacji jakości. Jestem prawie pewien, że Medel będzie przenoszony z pomocy do tej formacji.

Generalnie każda drużyna z top 3 ma jakieś tam problemy, ale nie może być wymówek. De Bur ma skład na top 3 i o to gramy.

Jak chcesz to potrafisz wyjść ze swojego cyrku i napisać coś na poziomie przekraczającym twoje idiotyczne komentarze.

Pierwszy raz w 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią i generalnie nie zmienił bym nic w tej opinii o mercato i obecnym składzie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Czas na moje subiektywne podsumowanie.

Bardzo wysoko oceniam minione Mercato. Wysoko oceniałbym je nawet bez tych ostatnich dwóch transferów. Potrzebowaliśmy skrzydłowego, środkowego pomocnika i bocznego obrońcę. Wszyscy tacy przyszli: Candreva, Banega, Ansaldi.
Już to by mi wystarczyło, a tu niedawno (ale na szczęście nie Last Minute) doszli uznawany za gwiazdę w Brazylii Gabriel Barbosa i podobno wielki talent Joao Mario z Portugalii. Transfery te traktuję jak bonus dla klubu :)

Wszyscy wiedzą, że preferuję transfery z Serie A (bo piłkarz jest już otrzaskany z ligą), ale narzekać na przyjście Brazylijczyka i Portugalczyka nie wolno, bo to sygnał dla klubów Serie A, że Inter jeszcze nie umarł :)
Choć nie rozumiem za bardzo, gdzie Barbosa będzie grac (wszak jego pozycja pokrywa się z pozycją Candrevy, a może tam grać też Eder i Persic).
Oby Barbosa i J.Mario nie adaptowali się tak długo jak Dżefrej.

Co mi się nie podobało:
- zamieszanie wokół trenera i zatrudnienie de Boera (gdyby w czerwcu zatrudniono Sinise, Montelle, di Francesco albo nawet Giampaolo bym nie narzekał).
- zachowanie Icardiego, albo bardziej jego małżonki, mam na myśli tą chamską walkę o lepszy kontrakt. Tak nie powinien zachowywać się kapitan czołowego włoskiego klubu.
- zamieszanie (zwłaszcza w ostatnich dniach) wokół Jovetica (odniosłem wrażenie, że na siłę ktoś chciał go wyrzucić z klubu) i Brozovica. Bardzo się cieszę, że obaj zostali, uważam, że mogą dużo dać drużynie.

Oby tylko nowy trener potrafił uszyć coś z tego co ma. A materiał de Boer ma bardzo dobry.

Pozdr.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

No to okienko za Nami:

Bramkarze: stabilnie bez zmian

Obrona: tutaj minus - doszedł tylko Ansaldi, fakt za grosze i może nie będziemy oglądać kitajca, ale to jedyne plusy. 30 lat na karku, jak dla mnie to dołączył do przeciętnych kolegów w drużynie jakich mamy po bokach, na środku dla stalowej dwójki Murillo-Miranda brak dobrego zmiennika, żeby nam się to czkawką nie odbiło (zobaczymy jak z Medelem czy go tam przesunie), osobiście liczyłem na Darmiana no ale coż...

Pomoc: podstawowy gracz mocnej Sevilli za friko, Candreva z dobrymi wrzutkami za spore pieniążki no i Joao Mario za grube siano. Zresztą środek pomocy za prawie 80 mln (JM 45+Kondogbia ponad 30) nie ma prawa nie wypalić, na razie to wygląda jakby wszyscy grali 1 raz z sobą bez ładu i składu, ale Frank mam nadzieje ogarnie.

Atak: Gabriel na którego strasznie osobiście liczę jest wielkim plusem :) z Palacio powinni sobie dać spokój bo mamy natłok graczy tam. No i jeszcze jeden plus działaczy - dwójka Caprari-Manaj ogrywa się nam w Pescarze, powinni być z nich ludzie na przyszłość.

Zdziwił mnie brak odejścia Brozovica i Jovetica, jesteśmy coś koło -100mln i ciekawe jak to będzie wyglądało z FFP, Joao Mario i Gabriel mają być niezgłoszeni do ligi europejskiej tylko ciekawe jak z karami czy będzie to jakoś ogarnięte normalnie.

Jak to jest z Joveticem? Bo różne opcje się pojawiały, że jak zagra w tym sezonie choć raz to jesteśmy zmuszeni go wykupić albo w grudniu zajmiemy miejsce w TOP3 to też tak samo, wie ktoś na 100%?

BTW Erkin zajął miejsce dla gracza z poza UE skoro przyszedł (nie zadebiutował) i odszedł ?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Abstrahując od wzmocnień, kto przed mercato postawiłby na to, że Handanovic, Murillo, Brozovic, Icardi zostaną na następny sezon. Jako jedyny zespół z top5 nie sprzedaliśmy kluczowego gracza.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Nen zwrócił uwagę na bardzo ważną rzecz. Zatrzymaliśmy każdego wartościowego zawodnika. Po raz pierwszy od dawna faktycznie wydawaliśmy kasę, a nie tylko nią obracaliśmy. Nawet jeśli ten sezon nie wyjdzie, to jest to bardzo pozytywny sygnał - nowi właściciele chyba rozumieją, że bez konkretnej forsy, przynajmniej na rozruch, ten klub nie ruszy z miejsca. Inna sprawa, czy ta kasa rozeszła się najlepiej jak mogła - dziwi oszczędzanie na trenerze i formacji obronnej przy jednoczesnym ładowaniu ogromnej kasy w inwestycję tak ryzykowną jak Joao Mario.

Po raz pierwszy od lat kadra w porównaniu z konkurencją wygląda na tyle dobrze, że brak podium będzie po prostu porażką trenera (nawet jeśli dostał 2 tygodnie na przygotowania). Jeśli byśmy z kolei nawet do top4 się nie załapali, to trzeba będzie już mówić o jego totalnej kompromitacji, na miarę dziewiątego miejsca Stramaccioniego. Usprawiedliwi go chyba jedynie długotrwała kontuzja Mirandy - wtedy naprawdę leżymy, zwłaszcza jeśli De Bur nie wpadnie na cofnięcie Medela. Niestety jest kompromitujące, że trzecim środkowym obrońcą jest takie ścierwo jak Ranocchia, który ośmieszał się nawet w Sampdorii.

LGdS twierdzi tak - królem mercato Juventus (9/10), potem Napoli (8,5/10), Inter (8/10), następnie długo długo nic, szesnaście drużyn i na końcu Milan (4,5/10). Z tym Juventusem to bym nie przesadzał, bo wypuścili najlepszego zawodnika i ich pomoc wygląda po prostu słabiej niż w zeszłym sezonie, ale ściągnęli kozackie nazwiska i jeszcze się to jakoś broni. Kompletnie nie rozumiem natomiast podjarki oknem Napoli, które jak dla mnie prędzej się osłabiło niż wzmocniło. Higuain zdobył dla nich prawie połowę wszystkich goli z zeszłego sezonu i jakoś nie przekonuje mnie zastąpienie takiego giganta paczką piłkarzy z Ajaksu, Torino, Empoli, Udinese i Bolonii. Myślę, że jeśli z zeszłorocznego top3 ktoś wypadnie, to będzie to właśnie ekipa Sarriego.

Zawyżona wydaje mi się również ocena okienka Milanu. Skończyli zeszły sezon na siódmym miejscu, a zrobili transfery na miarę drużyny z ósmego. Na miejscu ich kibiców pogrążyłbym się w depresji.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Sytuację Milanu ratuje Montella, który wg mnie ogarnie temat.

Okienko Napoli całkiem niezłe ale nie na 8,5.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Napoli wywaliło mnóstwo kasy przy okazji nie zbliżając się nawet o milimetr do juve,ale ich 2-3 miejsce pewnie satysfakcjonuje,skład przepełniony "fajnymi" grajkami tylko,że prawdziwych mistrzów tam brak ;) nasze okienko cytując byłego użytkownika andyvdm "znakomite" być może zabrakło wisienki na torcie w postaci obrońcy,ale nie ma co narzekać Zhang pokazał,że poważnie traktuje ten Inter(es)
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

W tym roku dochodzą nam mecze w LE, więc tylko z dwójką Miranda-Murillo na obronie może być ciężko. Pozostaje mieć nadzieję że Andreolli się szybko odbuduje - przynajmniej nie będzie babolił jak Ranocchia.

Trochę śmieszne jest to że wydaliśmy prawie 100 mln na trzech zawodników mogących grać na jednej pozycji - prawe skrzydło. Oczywiście wiem, że Mario będzie grał w pomocy, Candreva na prawym napastniku, a Barbosa będzie uniwersalnym zmiennikiem na każdą pozycje w ataku, no ale jednak to jest fakt.

Cieszą inwestycje robione przez Zhanga, oby tylko nie zapomniał o najważniejszym - nowy stadion.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Mercato

Post autor: Gambit »

Jesli chodzi o oceny Mercato to moglbym sie zgodzić z GdS. Inter mial trzecia obronę w zeszlym sezonie. Doszedl Ansaldi wiec nie powinna byc gorsza w tym sezonie. Wiadomo dojda puchary i perspektywa gry Rano jest straszna. Ale w pomocy nie brakuje nam dobrych graczy wiec mysle ze Medel moze smialo byc traktowany jako nasz 3 srodkowy. Nie zmienia to faktu ze w nastepnych oknach obrona pierwsza do wzmocnienia.
W zeszlym roku byl problem z atakiem. A chyba nawet bardziej z pomocą. Przyszlo 4 klasowych graczy ktorzy musza zrobic różnicę.
Najbardziej obawiam sie De Boera, ale wierze ze ogarnie to wszystko.
Co do Mercato Juve to owszem odeszli Pogba czy Morata ale Ci ktorzy przyszli sa nie gorsi. Pjanic to inny typ pilkarza niz Pogba ale ma unikalna ceche jaka sa rzuty wolne. Choc nie zmienia to faktu ze przydalby im sie jeszcze jeden pomocnik.
Napoli to jest troche niespodzianka. Przyszli w wiekszosci gracze mlodzi, nie wszyscy ograni chocby w pucharach. Osobiscie twierdze ze calosciowo maja mocniejsza kadre niz w zeszlym sezonie. Ale podstawowa 11 jest slabsza.
Roma kupila fajne nazwiska. Ale niewielu pewniakow. Patrzac na ich kadre to Vermaelen, Fazio, Strootman czy Iturbe to gracze ktorzy ostatnio dobrze w pilke grali dwa lata temu. Albo jeszcze wczesniej. Poza tym dochodza kontuzjowani Rudiger i Rui ktorzy praktycznie polowe sezonu maja z glowy. Plus Dzeko bez formy, jego zmiennik Totti ktory ze wzgledu na wiek czesciej sie leczy niz gra.
Jak dla mnie ratuje ich Spalletti bo on potrafi zrobic cos z niczego.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Gambit pisze: Co do Mercato Juve to owszem odeszli Pogba czy Morata ale Ci ktorzy przyszli sa nie gorsi. Pjanic to inny typ pilkarza niz Pogba ale ma unikalna ceche jaka sa rzuty wolne. Choc nie zmienia to faktu ze przydalby im sie jeszcze jeden pomocnik.
No naprawdę ciężko zgodzić się z tym, że taki Pjanić nie jest gorszy od Pogby. Nie bez powodu pierwszy kosztował 30 mln z hakiem, a drugi ponad 100.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: Mercato

Post autor: Gambit »

Gorszy jest. Ale to dwaj inni gracze. Ciezko ich porownac. A to ze kosztowal tylko 30 mln to zasluga kijowej polityki Romy a nie jego realna wartosc. Sorry ale przy obecnych cenach pilkarzy, nie wziecie za Pjanicia przynajmniej 50 mln jest porazka. Gracz ciagle mlody ograny w Serie A i pucharach. Gwarantujacy co sezon gole i asysty. Potrafiacy uderzyc z wolnego co nie raz moze Ci dac zwyciestwo w meczu w ktorym nie idzie. Tak jak napisalem przydałby im sie jeszcze jeden klasowy pomocnik. Ale tez dodali Higuaina ktory pewnie sam strzeli wiecej goli niz Mandzukic i Morata razem w zeszlym sezonie. Jest Pjaca i Dani Alves.
Raczej nie da sie powiedziec ze sa slabsi niz w zeszlym sezonie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Ten Badelj we Fiorentinie gra poezję jaką chciałbym widzieć w Interze.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Już chcą Banege sprzedawać :D Że też przez tyle lat nie znalazł się nikt rozumny w tym klubie.

Pioli chce styczniu środkowego pomocnika. Na nieoficjalnej liście są takie nazwiska: Lass Diarra(24563 raz), Krychowiak(beheheheheczka), Rincon(nie znam), Badelj(brać).
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mercato

Post autor: Lopez »

miniu86 pisze:Już chcą Banege sprzedawać :D Że też przez tyle lat nie znalazł się nikt rozumny w tym klubie.

Pioli chce styczniu środkowego pomocnika. Na nieoficjalnej liście są takie nazwiska: Lass Diarra(24563 raz), Krychowiak(beheheheheczka), Rincon(nie znam), Badelj(brać).
Czytałem,że Badelj ma trafić za około12-15mln Euro do Milanu w styczniu.Ponoć sam piłkarz preferuje ten kierunek.ALE pożyjemy,zobaczymy.Z tych wszystkich wymienionych to dwie najlepsze opcje to Chorwat i Polak.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

dawać Krychę, będą nas częściej w tv pokazywać :D
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dzyl pisze:dawać Krychę, będą nas częściej w tv pokazywać :D
Nam akurat powinno zależeć na tym, aby jak najmniej ludzi oglądało te kompromitacje i kaleczenie futbolu. :cry:
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Dzyl pisze:dawać Krychę, będą nas częściej w tv pokazywać :D
Krycha jak najbardziej Tak. Jego styl gry idealnie pasuje do serie A.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Mercato

Post autor: pietri »

w tym klubie potrzebna jest wywózka szrotu w trybie natychmiastowym, najlepiej dwie wywrotki. ausilio będzie miał ręce pełne roboty i pewnie jak zwykle nie uda mu się za wiele tego upchnąć.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

A co ma mu się udać? Przecież on jeszcze niedawno cieszył się jak przedłużali kontrakty Nagatomo czy Palacio.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Po co nam Veratti , Krychowiak, James itd?
http://www.niebiescy.pl/index.php?id=22054
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Hanys będziesz miał swojego ziomka w Interze :)
Tylko pytanie czy chłopak dobrze by zrobił przychodząc do Interu? Wiadomo jak kończą u nas młode talenty...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Juve ponoć zaklepalo zaklepalo Caldare z Atalanty. Całkiem obiecujący stoper.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Wiadomo jak kończą u nas młode talenty...
jak? Bo moim zdaniem duży % ląduje później w Serie A lub Serie B, czyli można rzec, że dobrze.
ODPOWIEDZ