Mercato

To co każdy kibic lubi...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Adriano musi zostac.On jest graczem Interu !
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Odp: Mercato

Post autor: Lombardinho »

Cassano Albo Ballack to byłby dobry transfer
Przydałby się Alex z PSV albo kompany. Wspaniale byłoby sciągnąc Cicinho
Amor Patriae Nostra Lex
Storn
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2005, 20:03

Odp: Mercato

Post autor: Storn »

O ile sie dobrze orientuje to Cicinho bedzie w Realu w następnym sezonie, a jeżeli chodzi o najbliższe okno to Inter powinien kupywać piłkarzy światowej klasy np Torres, Evra, Bonera a jeżeli mają zamiar kupywać jakis średniaków to niech nikogo nie kupują
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

ja widze tylko jeden ratunek dla nas....Grosso z Palermo :roll:
Inter na zawsze !!!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

[quote="Storn"]Inter powinien kupywać piłkarzy światowej klasy np Torres, Evra,

dajcie mu wodki, bo dobrze mowi
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

jak dla mnie to jest bledne stwierdzenie.... :roll: Porownajmy np. Evre z Grosso...Evra nie gral nigdy w Serie A, wiec jego gra i forma moze byc tutaj tragiczna...A Grosso jest zajebisty, a w dodatku doswiadczony na wloskisch boiskach...on wymiata nawet w reprezentacji :roll: Jestem pewien, ze zalatalby dziure na lewej na kilka lat i to w zajebistym stylu.Pozatym Zamparini chce Toldo, wiec jest wspaniala okazja na wymiane z lekka doplata.Jak tego nasi dzialacze juz nie wykorzystaja to sam pojade do Mediolanu :| ...co do napadu to mysle, ze Cassano na pewno nastrzelalby sporo bramek dla nas, ale nie lubie pilkarzy z takich charakterem i nie chce go w Interze, bo u nas kazde glupie zachowanie jest glosno rozdmuchiwane i co tydzien byloby cos nowego...no chyba, zeby obiecal ze sie zmieni i w ogole... 8)
Inter na zawsze !!!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Orzeu »

ja bym proponował również Grosso na lewą flankę, natomiast na atak Obinha (chyba źle nie napisałem, ale wiadomo o kogo chodzi ;)) bo się nieźle ostatnio prezentuje. w ostateczności może byc też Cassano. No i oprócz tego marzy mi się Michael Ballack, ale tylko w prZypadku odejścia Czarowniczki.

@Nasir, Storn - TORRES ?? :lol: o nim to nawet nie ma co marzyć, bo to po prostu niemożliwe
Obrazek
Chipp Zanuff

Odp: Mercato

Post autor: Chipp Zanuff »

RoB pisze:
Chipp Zanuff pisze:Stary... z szacunkiem dla legendy!
Legendy czego :?:
Reprezentacji Urugwaju w piłce nożnej.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Chipp Zanuff pisze:
RoB pisze:
Chipp Zanuff pisze:Stary... z szacunkiem dla legendy!
Legendy czego :?:
Reprezentacji Urugwaju w piłce nożnej.
Legendą to jest Santamaria, Schiaffino albo choćby Ruben Sosa (dla Twojej wiadomosci: grał w Interze jeszcze niedawno), ale na pewno nie Recoba
Chipp Zanuff

Odp: Mercato

Post autor: Chipp Zanuff »

Ljarro pisze:
Ruben Sosa (dla Twojej wiadomosci: grał w Interze jeszcze niedawno), ale na pewno nie Recoba
No niewiem, ja bym nie powiedział, że 13 lat temu (dla Twojej wiadomości: grał w Interze od roku 1992) to było NIEDAWNO.

A co do Recoby to może nie jest on powszechnie uważany za legende, ale mało który piłkarz staje sie legendą zanim zakończy kariere. Recoba BĘDZIE legendą, bo na to zasługuje.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: RoB »

Chipp Zanuff pisze: co do Recoby to może nie jest on powszechnie uważany za legende, ale mało który piłkarz staje sie legendą zanim zakończy kariere. Recoba BĘDZIE legendą, bo na to zasługuje.
A czym on według Ciebie zasłużył sobie na miano legendy ? Przecież on nie jest w stanie nawet rozegrać kilku dobrych meczów z rzędu nie mówiąc już o całym sezonie. Ani w reprezentacji ani w Interze niczego poważnego nie osiągnął poza kilkoma ładnymi bramkami. Jak dla mnie to piłkarz ten miał potencjał aby stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie ale po prostu go zmarnował.
Chipp Zanuff

Odp: Mercato

Post autor: Chipp Zanuff »

RoB pisze: Przecież on nie jest w stanie nawet rozegrać kilku dobrych meczów z rzędu nie mówiąc już o całym sezonie.
Bo nie dostaje takiej szansy od trenera, ale jesze pare lat temu, gdy grał w pierwszej 11 to grał naprawde świetnie.

Taki np. Roberto Baggio, gdy grał w Interze to też żadko trener wpuszczał go na boisko, ale czy to znaczy, że nie był świetnym piłkarzem?
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

No niewiem, ja bym nie powiedział, że 13 lat temu (dla Twojej wiadomości: grał w Interze od roku 1992) to było NIEDAWNO.
No comment, jeżeli tak ma wygladac Twoje uczestnictwo w forum, to lepiej nic nie pisz
Recoba BĘDZIE legendą, bo na to zasługuje.
Czym sobie zasłużył? Podaj choćby jeden argument.
gdy grał w pierwszej 11 to grał naprawde świetnie.
Recoba NIGDY nie zagrał w Interze wspaniałego sezonu. Miał jedynie pojedyncze przebłyski.
Taki np. Roberto Baggio, gdy grał w Interze to też żadko trener wpuszczał go na boisko, ale czy to znaczy, że nie był świetnym piłkarzem?
A jaki to ma zwiazek z Recobą, skoro nawet gdy grał w pierwszej jedenastce to nie zachwycał ?
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

Recoba mial fantastyczny talent, ale kazdy wie, ze w pewnym momencie stanal w miejscu. Wydaje mi sie jednak, ze jak odejdzie do Premier League to tam na nowo odzyje...Arsene Wenger na bank go jeszcze chce....Chino jest stworzony do ligi angielskiej i hiszpanskiej :wink:
Inter na zawsze !!!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

ale chyba bardziej hiszpanskiej. lubie go, ale szkoda, zeby sie marnowal na lawce w interze
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Recoba.Nazwisko tego pilkarza po Adriano najczesciej pokazuje sie na forum.Moze inaczej sformuluje MOJA opinie na jego temat (bardziej poprawnie): DLA MNIE Recoba bedzie legenda Interu.Dla was nie musi byc.Co niektorzy za legende uwazaja C.Vieriego ja np. za takiego go nie uwazam. Faktem jest ze Seria A nie nadaje sie na jego talent,gdyby od poczatku zaczynal w np. Barcelonie jego slawa bylaby wrecz globalna, a nie krajowa. A tak? Grzeje lawe... ale Alvaro jest pilakrzem Interu i tak ma pozostac do konca jego pilkarskiej kariery!!
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

wg mnie, powienien poczekac do konca tej rundy, ewentualnie do konca sezonu. jak nie bedzie mial miejsca w skladzie i nie bedzie formy, to mozna by go sprzedac. wiadomo ze to nie bedzie Real czy Man utd. ale jakas Valencia czy Fc Porto.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Odp: Mercato

Post autor: Szymon »

Ale trzeba pamiętać, że Alvaro to pupilek Morratiego i prędzej on zwolni Manciniego niż Recobę. Recoba sam chce przedłużyć kontrakt a z tego Morrati będzie się cieszył bardzo. Więc ucieczka Recoby z Interu jest bardzo trudna. Poza tym już od 3 lat się w każdym oknie transferowym mowi się o przeprowadzce Recoby i nic
Obrazek
Nerazzurri

Odp: Mercato

Post autor: Nerazzurri »

Luca Toni - byłby dobrym zakupem :smile:
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Mercato

Post autor: Anton »

A może by tak ktoś podrzucił pomysł zakupu Klose Morattiemu :?: :P Nawet sam piłkarz powiedział ostatnio, że ma już dość niemieckich boisk i chce przejść do klubu z wyższej pułki. Na jego miejscu zrobił bym tak samo i wybrał bym Inter :P
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Odp: Mercato

Post autor: Angelo »

Klose
A po co?Mamy już Cruza który jest zawodnikiem o podobnych warunkach fizycznych i podobny stylu grania.Jeśli już kogoś z Werderu to lepiej Klasnica.Właśnie nad nim zastanowiłbym się jeśli nie w zimowym to w letnim okresie transferowym.A Recoba to mam nadzieje że już do końca swojej "kariery" w Mediolanie zaprzyjazni się z ławką rezerwowych.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Mercato

Post autor: EL_CHINO »

Michael Angelo pisze:A Recoba to mam nadzieje że już do końca swojej "kariery" w Mediolanie zaprzyjazni się z ławką rezerwowych.
I że pieniądze wydane na niego również żeby poszły w błoto :] A to jest nie bagatelna suma.
Przemek

Odp: Mercato

Post autor: Przemek »

VUCINIC-ale nei za 20 mln euro!! tak jak to chcieli w wakacje..to byłby dobry zakup
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

CO za lole.... Marnuja tylko Recobe...zamiast go wyporzyczyc...to on siedzi i sie u nas marnuje...ja bym go wyporzyczyl tak na 2 lata i jakby Solari skaczyl kariere to własnie Recobe dawalbym na skrzydlo....A tak pozatym to nikogo bym nie sprzedawal.....po zakonczeniu kariry Mihajlovicia to jakiegos z mlodych by sie dawalo do skladu 1 na ławke...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Marnuje? A za kogo miałby grać niby? Czy Recoba jest lepszy od Adriano? Martinsa? Cruza? Nie, dlatego nie gra wszystkich meczy po 90 minut. A przeciez ostatnio dosc czesto wychodzil w 11 i jakos tych jego bramek, wspanialych akcji, odwrócenia losów meczu NIE WIDAC.
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

Nie widac? a wiesz czemu? bo nie gra regularnie...gdyby Adriano nie gral regularnie to tez by nie strzelal.... zeby strzelac to trzeba grac praktycznie przez caly czas a nie ze wejdzie na ostatnie 20 minut w meczu i to koniec
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Cruz
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Co do Recoby zagrał bardzo dobrze z Messiną zobaczymy co dalej 8)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

A co do napastników to żaden Cassano, zaden Vucinic. Za pół roku wróci Zicu i bedzie git. Dzisiaj chlopaczyna strzelil gola a Dynamo Bukareszt wygralo z CSKA Moskwa 1-0 :p
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Wczoraj pierwszy raz od dłuzszego czasu oglądałem Antonio Cassano na żywo - całe spotkanie. Stwierdzam, ze procz niezłej asysty przy bramce Nondy, niczego dobrego On nie zrobił. Kto widział jak strzelał karnego, pewnie miał nie mniejszą zlewe niż ja :lol: . Co do napadziora, mysle, ze ani Cassano ani Vucinic potrzebni nie są. Jesli już, to weźmy tych młodych, o których się ostatnio mówiło : Rafael Sobis czy ten młody argentyńczyk.. o którym mówil sam Zanetti. :roll: Troche świeżosci na ławce nie zaszkodzi. Bardziej bym się skupił na jednak sprowadzeniem lewego obrońcy (Grosso ,Maxwell, Evra) i powoli wypatrywac następce Verona, bo jak narazie Pizzaro nie gra chyba na miare oczekiwan (jesli wogole gra).
ODPOWIEDZ