Mercato

To co każdy kibic lubi...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Gdzieś czytałem, że 40 mln to proponuje Napoli, Real chce 50.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

czyli kwotę realną dla nas
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Kwota może i realna, ale na pewno nie mała. Transfer takiego np. Jamesa musiałby zostać sfinalizowany ze sprzedaży swoich graczy, nie sądzę żeby Chińczycy wyłożyli taką kwotę na stół z własnej kieszeni.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Panowie prawda jest taka, że na chwilę obecną mamy pomoc tak drewnianą, że aż wióry lecą. Potrzeba nam kozaka do rozegrania, który potrafi zagrać prostopadle. Obecna pomoc ssie według mnie.

Kwestia Lukaku.
Gość nie potrafi grać bez piłki jak Icardi więc liczę na to, że jednak Mauro zostanie z nami.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

jak dla mnie kupujemy Jamesa(50) + Rafinhe(13) sprzedajemy Vecino(20) + Valero + Gagliardiniego(22) + Candreve zostawiamy Radje i Icardiego i można powoli zamykać okienko.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Jaja sobie robisz chyba z tym Rafinha. Ciągły połamaniec. Widać że przy wyborach kierujesz się sentymentami.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Jest taki młody Niemiec z Freiburga, Waldschmidt 23 l, patrzyłem ze jego wycena odstepnego ok 12 mln. Był liderem Niemców na ME U21, ma dobry strzał z dystansu i wykończenie, może grać na każdej pozycji w ofensywie w środku pola, ciekawe kto go weźmie :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

zoniek pisze: 12 lip 2019, 16:45 Kwestia Lukaku.
Gość nie potrafi grać bez piłki jak Icardi więc liczę na to, że jednak Mauro zostanie z nami.
Mam całkowicie odmienne zdanie. Poza skutecznością (choć ostatnio i to zawodziło), Lukaku bije Icardiego pod każdym względem.
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Icardi w normalnej formie jest piłkarzem lepszym od Lukaku. Jedyne w czym Belg jest lepszy to w typowej grze fizycznej czyli z grą z przeciwnikiem na plecach, zastawianiu się itd. W pozostałych elementach Argentyńczyk jest lepszy.

Zaraz się okaże, że Icardi poza strzelaniem goli nic nie potrafi xD Chyba zapomnieli już co po niektórzy kto ciągnął ten wózek w ostatnich latach.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Mercato

Post autor: zemaria »

Co za bzdury... Icardi ma fantastyczne wykończenie, ale Lukaku jest bardziej kompletną 9. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale Icardi jedyną bramkę po jakimkolwiek dryblingu strzelił w Interze chyba z Fiorentiną
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

zemaria pisze: 12 lip 2019, 17:51 Co za bzdury... Icardi ma fantastyczne wykończenie, ale Lukaku jest bardziej kompletną 9. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale Icardi jedyną bramkę po jakimkolwiek dryblingu strzelił w Interze chyba z Fiorentiną
Raczej nie bez powodu komentatorzy w co drugim meczu powtarzają: "Jeśli Icardi nie dostanie piłki na nos, to Inter gra w 10". ;)

Wybraniec pisze: 12 lip 2019, 17:35 Zaraz się okaże, że Icardi poza strzelaniem goli nic nie potrafi xD Chyba zapomnieli już co po niektórzy kto ciągnął ten wózek w ostatnich latach.
Ty to napisałeś ;) Obaj są piłkarzami z topu, każdy z nich ma mocne i słabe punkty. Dla mnie Lukaku jest bardziej kompletnym piłkarzem i twierdząc tak nie uważam, abym przesadzał. Dla kogoś innego Icardi jest lepszy. Proste :)
Ostatnio zmieniony 12 lip 2019, 18:04 przez Seba, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Tak, a Lukaku zdobywa bramki po dryblingach :lol: I indywidualnych akcjach. Oprócz tego strzela bramki z 30 metra, z wolnych, a niekiedy przewrotką.

Co to za bzdury.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

DODALI LONGO DO KADRY PIERWSZEGO ZESPOŁU NA GŁÓWNEJ XDDD

JEZU, OTO NASZ MISTER X
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Lukaku według mnie nie posiada atrybutów innych oprócz fizycznych. Jest klocem, który wygra niejedną piłkę w polu karnym, ale jeżeli chodzi o błyskotliwość, grę bez piłki to po prostu przy Icardim leży. Poza tym ManU trzyma za niego cenę pomimo słabszego sezonu podczas gdy my, według plotek, mamy puścić Icara za 50-60 baniek.

Jeżeli mamy go sprzedać to za nie mniej jak 80.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Wybraniec pisze: 12 lip 2019, 17:15 Jaja sobie robisz chyba z tym Rafinha. Ciągły połamaniec. Widać że przy wyborach kierujesz się sentymentami.
OCZYWIŚCIE ŻE TAK

ale 12 mlnE za zawodnika tej klasy to promocja....za taka kase to my juniorów sprzedajemy którzy i tak kariery nie zrobią.
Rafinha jak odpali to bedzie mega wzmocnienie a jak nie to sprzeda sie gdzies za ta samą kase
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Rafinha za 12 mln? Złoty interes:)
Obrazek
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Rafinha żołnierzem Conte...
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Ja jeszcze Gabibola ściągnąłbym z wypożyczenia, jak już wchodzi to biegał.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

W sumie racja... skrzydła Candreva + Perisic... przecież to już graliśmy.

Nasza pomoc póki co jest tak drewniana że dramat. Nikogo na rozegranie a później będzie że Icardi czy Lukaku się nie wracają i tylko w polu karnym są.

Brozovic na 10? To też już graliśmy
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

No ja to liczyłem na Pogbę i Kroosa a tu Sensi i Barella, to jakiś obłęd, można gasić światło niestety
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Pogba już jest w Lugano :) nowy Pogba.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: Mercato

Post autor: Vancore »

Co najwyzej nowy kondogbia, jedyne co ma podobne do pogby to sposob przyjmowania pilki a ruchy i postawa to drugi geoffrey.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Vancore pisze: 13 lip 2019, 16:39 Co najwyzej nowy kondogbia, jedyne co ma podobne do pogby to sposob przyjmowania pilki a ruchy i postawa to drugi geoffrey.
Czyli nowy Konpogba ;)
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Bardzo powsciagliwa wypowiedz Solskjaera, slowa Lukaku i dzisiaj Marotty swiadcza, ze tento transfer dojdzie do skutku. Szacun, ze dyrektorzy ogarna go bez odejscia innych pilkarzy z kadry. Mozna miec roznice zdan co doz nazwisk, ale konsekwencja i zdecydowanie na rynku godne pochwaly. Zobaczymy co bedzie z Nainggolanem - jesli jego przyszlosc bylaby przekreslona to Conte wyslalby go do Mediolanu majac w pamieci to, ze bedzie juz Barella oraz Vecino, co daje razem 8 nazwisk w pomocy plus jeszcze Agoume.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Wybraniec pisze: 13 lip 2019, 19:25 Szacun, ze dyrektorzy ogarna go bez odejscia innych pilkarzy z kadry. Mozna miec roznice zdan co doz nazwisk, ale konsekwencja i zdecydowanie na rynku godne pochwaly.
Amen
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

No to panowie ze względu na płatności ratalne dotychczasowych transferów oczekujemy jakiejś grubej ryby za konkretniejszy hajs?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

zoniek pisze: 14 lip 2019, 00:18 No to panowie ze względu na płatności ratalne dotychczasowych transferów oczekujemy jakiejś grubej ryby za konkretniejszy hajs?
Wątpię, ale chciałbym się mylić.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

La Stampa: Mauro Icardi po odsunięciu go od treningów miał zagrozić, że nigdzie z Mediolanu się nie rusza i posiedzi dwa lata do końca kontraktu.
Jeśli to prawda to pogratulować piłkarskich ambicji...

#arcadio TAK JAK Wczoraj pisałem, brawo koniu TROJAŃSKI KOBRA
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

kusy pisze: 14 lip 2019, 11:43 La Stampa: Mauro Icardi po odsunięciu go od treningów miał zagrozić, że nigdzie z Mediolanu się nie rusza i posiedzi dwa lata do końca kontraktu.
Jeśli to prawda to pogratulować piłkarskich ambicji...

#arcadio TAK JAK Wczoraj pisałem, brawo koniu TROJAŃSKI KOBRA
:lol:

Jak tam siem garuje opisz Kusy momentalnie :-D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Smutno na celi, idę do kantyny po prowiant.
ODPOWIEDZ