Mercato

To co każdy kibic lubi...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Powiem tak, będę mega zaskoczony jeśli w styczniu przyjdzie i Pastore i Ramires. To byłaby rzecz niespotykana w Interze od dawna, że reagujemy właściwie na wydarzenia w trakcie sezonu.
Innymi słowy, zbyt piękne by było prawdziwe.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Dla mnie liczy się Pastore, a jakiś Ramires z chińskich peryferii NIE.
Błagam dograjmy sprawę z Pastore.
Pozdr.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

PSG musiałoby sprzedać w styczniu Lucasa, Draxlera itd żebyśmy mieli szanse na wypożyczenie z przymusem wykupu po sezonie. Nie mamy funduszy na zimowe mercato, jest nawet gorzej. Straszy się nas brakującymi 70milionami a Spall powiedział, że obawia sie sprzedaży kluczowych graczy. Pastor może i przyjdzie ale musimy to jakoś sfinansować. Być może gdy okienko już się rozhula i ktoś zainteresuje się Mario albo Brozo to dojdzie do tego kluczowego dla nas transfru. Poza tym niech biorą Bastoniego bo i tak nic nie wymyślimy i Ramiresa jeśli Zhang się zgodzi. Gdy nie masz gotówki to nie idziesz od sklepu, nie obiecywałbym sobie zbyt wiele ale jeśli jesteśmy poważnym klubem albo chcemy za taki uchodzić to wypadałoby pokazać coś pozytywnego ze strony naszej ekipy zarządzajacej po tak słabym grudniu.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Mateusz_Dusinski pisze:Candreva i Perisic to maszyny, na skrzydle może zagrać Brozo, jest Eder, jest ten cały Karamoh, a szanse na grę Verdiego są i tak minimalne, więc jego transfer uważam za bezcelowy.
Mateusz,
Ogólnie ciekawe przemyślenia. Pozyskanie Bastoniego, Ramiresa i Pastore byłoby na dziś okienkiem z wielkim sukcesem, przynajmniej teoretycznie. Ramires jest dynamiczny. W naszej pomocy teraz najbardziej dynamiczny jest B. Valero, a ma 32 lata. Powstałaby opcja gry 4-4-2, lub 4-3-1-2 .Fajnie by było byśmy czasem tak pograli. Icardi mógłby grać z Ivanem z przodu. Handa-Cancelo, Miranda, Skriniar, Santon-Borja, Vecino, Ramires-Pastore-Icardi, Perisić :D

Brozović i J Mario mogliby spróbować swoich sił w innych ligach. Pinnamonti powinien się ogrywać w serie A, wypożyczony w innym klubie. Czy nasz sztab nie myśli wciągnąć do 1. drużyny Odgaarda? tylko by te 8/9 minut dostał co drugi mecz.Tak sobie liczę, że nasza polityka zakręci się latem koło ciekawych zawodników z naszej ligi.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

B. Valero jest dynamiczny na 35 minut, potem gasnie ...przytnajmniej tak jest od listopada. Pelna runda to dla niego zbyt duze obciazenie jak na wiek/wydolnosc. Jesli chodzi o wydolnosc wlasnie to Vecino jest graczem mega dynamicznymi, ciagnie akcje do przodu i ogarnia tyly. Gagliardini to typowy defensywny pomocnik. Pewny w defensywie, dobre przechwyty, mocny fizycznie ale granie do przodu to nie jest jego mocna strona.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Pastore na 10 to marzenie.

Biorąc pod uwagę doświadczenia z ostatnich lat będę zadowolony jeśli przyjdzie Ramires do pomocy i ten skrzydłowy z Barcelony.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Vecino jest taki dystyngowany na boisku, o podobnej fizjonomii do Pastore, dobry technicznie, ale ostatni jego zakus do przodu był z Torino, i to jest smutne. Miałem na myśli taką przebojowość jak Politano prezentował w meczu z nami. Borja jest dynamiczny, ale tak do 25 m od bramki rywali i to jest trochę szkoda. Nie pamiętam u niego strzału z dystansu. Co do Ramiresa https://youtu.be/Cj6MEBJwkPM wierzę, że w wieku 28 lat chce mu się jeszcze pokopać w piłkę, skoro myśli uciekać z Chin.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Jedno jest pewne. Przedluzajacy się aż do dzisiaj kryzys Interu nie pozostawia władzom klubu zbyt wiele wątpliwości co do tego, że kadra wymaga wzmocnień na już. I to wzmocnień(rozgrywajacy i skrzydłowy), a nie tylko uzupełnień(stoper). Chyba każdy w Italii wie, że jeśli dac Spallettiemu odpowiedniego rozgrywającego plus szybkich skrzydłowych to jego drużyny spokojnie i seryjnie potrafią wygrywać strzelając przy tym bardzo dużo goli. Na litość boską nie utrudniajmy mu tego i sobie.

Inną rzeczą jest to, że znając Inter to na jakiekolwiek ruchy transferowe będziemy musieli w obrzydzeniu czekać do ostatnich dni stycznia.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Podobno Simone "nigdzie się zimą nie ruszam" Verdi już dogadany z Napoli :)

Pozdr.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Nasze wielkie, zamożne Sunning nie chce dać grosza na mercato. Zastawiają się tylko restrykcjami chińskiego rządu czy FFP a prawda jest taka, że po prostu są skąpi a Inter traktują jak biznes a nie pasję jak Moratti. Z jednej strony z ekonomicznego punktu widzenia mają rację a z drugiej człowiek zaczyna tęsknić za Wielkim Massimo :/
Zapowiada się więc na to, że nikt poważny do nas nie trafi i będziemy się bić Brozoviciami o Ligę Mistrzów.
Jednyna nadzieja w powrocie Gabigola Barbosy :lol:
#uwolnicbarabasza# :P
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Żeby ten biznes przynosił im większy dochód muszą w niego nieco zainwestować bo z obecnymi środkami takimi jak Joao Mario, Brozo, Eder czy Nagatomo to nigdy do LM nie wejdziemy, a jak wiadomo udział w LM = większa kasa.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Piłka nożna to nie biznes. Ten sport nie może przynosić dochodów bo automatycznie walkę o trofea zamieniasz na egzystowanie w środku tabeli.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: MiRas. »

Chyba znów się nabraliśmy na bogatego właściciela, który będzie nam wysyłał miliony za piękne oczy... ;) Obserwując, dochodzę do wniosku, że Inter dla Zhanga to tylko biznes, taka furtka PR-owa do Europy, albo coś dla podniesienia prestiżu. Skoro Sabatini jeździ żebrać do Chin o kawałek grosza i zostaje odesłany z kwitkiem, to trzeba przyznać, że zarządzanie w tym klubie leży jeszcze bardziej, aniżeli miało to miejsce za czasów MM. Ewidentnie Zhang wychodzi z założenia... "ja Was kupiłem, wpompowałem kilkadziesiąt mln € (dzioby pozamykane). Teraz to ma zarabiać samo na siebie, ma się to kręcić, a w jaki sposób to już zmartwienie kilku mózgów w Mediolanie, a nie moje". Niestety w Interze taka strategia nigdy nie działała i nie zadziałała.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Ciężko aby mogli coś teraz zainwestować po wpierdolonych w błoto 80 mln na Barbose i Joao Mario, mając na głowę UEFA i ich gówniane FFP.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: PepeBergomi »

Panu Zhangowi polecam więcej interesów z Kia Joorabchianem.
Szkoda ze takie gówniaki jak Brozović i Mario nie pokazali kompletnie nic w rundzie jesiennej byśmy mogli myśleć o ich sprzedaży w styczniu.
Bardzo dziwna postawa chinoli. W rundzie jesiennej Spal udowodnił ze ma warsztat i mimo krótkiej ławki ładnie punktowaliśmy, dla mnie jest to dowód że jesteśmy powaznym graczem o podium w tym sezonie. Te 30 baniek dla Suning nie pieniądze a Interowi pozwalają realnie myśleć o założonych celach. Bez LM na koniec będziemy w wielkiej D**** a chinole znów będą skąpić kase i zasłaniać się FFP.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

PSG jakoś potrafi dogadać się z największym swoim przeciwnikiem w lidze i wypożycza od Monaco Mbappe żeby ominąć FFP... Suning ma swój klub w Chinach, który nie jest ograniczony przez UEFA a jakoś nie potrafi go wykorzystać do celów transferowych Interu. Przecież Pastore mogli by kupić do Jiangsu i go wypożyczyć do nas ale najwyraźniej po prostu nie chcą wkładać kasy w Inter i tyle. Ba nawet Ramireza nie chcą do nas puścić co stawia ten śmieszny chiński klub wyżej od Interu!
Nie przemawia do mnie też fakt że wydawane grube miliony na Mario, Barbose i Kondogbie teraz ograniczają ruchy transferowe. Według transfermarkt aktualnie bilans transferowy Interu za obecny sezon zamyka się kwotą -15.150 mln euro. Także te 30 mln o które żebra Sabatini nie powinny być problemem.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Szczerze mówiąc nie wiem czy jest się czym zamartwiać. Deulofeu to piłkarz przeciętny i skrzydeł nie wzmocni tylko uzupełni. Bastoni nie gra w Atalancie. Ramires ma swoje lata, ale nie zna ligi i tak naprawdę nie wiadomo czy by sobie poradził. Zrozumcie, że on musiałby zrobić przeskok z ligi Chińskiej do Włoskiej. Zanim by się przyzwyczaił mogłoby minąc sporo czasu.

Jedyne czego można żałować to tego Pastore, bo to gość który z miejsca podnosi poziom naszego środka pola i całej drużyny, a skoro nie możemy go wyciągnąć to szczerze mówiąc wolę żebyśmy nie robili transferów. Trójka zawodników podana wyżej wcale nie przybliży nas do LM.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Ramires ma swoje lata, ale nie zna ligi i tak naprawdę nie wiadomo czy by sobie poradził. Zrozumcie, że on musiałby zrobić przeskok z ligi Chińskiej do Włoskiej.
30 lat to idealny wiek dla pomocnika, koleś zagrał ponad 150 meczów w Premier League. Uwierz mi, poziom Serie A to raczej nie byłby dla niego szok :D
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Jaszczu91 pisze: Przecież Pastore mogli by kupić do Jiangsu i go wypożyczyć do nas
I zapłacić 100% podatku w Chinach.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Szczerze to myślałem że tak to będzie większość wyglądać ... Ściąganie do Chin i wypożyczenie do nas żeby obejść ffp przynajmniej na początku ... Ale widzę mają to w dupie albo rzeczywiście chcą wyjebać Tohira z zarządu i wtedy inwestować ale trochę słabo to wygląda
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Pierwszy raz od nie wiem kiedy wogole nie jara mnie mercato. Nie mam zamiaru wogole sie przejmowac nieudolnoscia naszego zarzadu. Na skrzydla wracaja Gabigol i Biabiany + Paletta na srodek obrony i jedziemy po skeduto!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Kim w ogóle jest Rafinha? W swojej ignorancji w ogóle nie kojarzę tego gracza, a obawiam się kolejnego pokemona do kolekcji.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Koledzy boicie się już o Icardiego??? Czy Real odpowie na transfer Barcy??

Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

miniu86 pisze:Kim w ogóle jest Rafinha? W swojej ignorancji w ogóle nie kojarzę tego gracza, a obawiam się kolejnego pokemona do kolekcji.
Dla nas to montoja w przebraniu. Chłop po ciężkiej kontuzji-z najgorszej możliwej do przestawienia się na włoską ligi- ostatni mecz? 100 lat temu. Nie wiem po co w ogóle poruszamy jego temat Jeżeli ktokolwiek z naszego zarządu się nad nim zastanawia, to możemy zapomnieć o normalnych wzmocnieniach i skupić się na walce o 4 miejsce z tym co mamy. Liczyć na cud, bo tylko cud z obecną kadrą da nam już dawno zapomnianą LM.

Ignorancja chinoli jest tak porażająca, że ja wkurwiłem się na nią już pół roku temu, o czym zresztą pisałem. Nie wiem czy od tamtej pory się coś zmieniło u skośnych czy oni nadal mają zamrożone środki przez rząd chiński? Ktoś się orientuje?

Mimo wszystko dalej podtrzymuję zdanie, że tego typu restrykcje w przepisach nie zmieniają się w ciągu godziny i jeżeli nasi oligarchowie rzeczywiście mają jakieś blokady na dupach, które zaczęły się latem, to z całą pewnością wiedzieli o ich nadejściu z dużym, bardzo dużym wyprzedzeniem. Młody Zang niech kurwa lepiej sprzeda to lambo czy jakie on tam gówno sobie kupił i dorzuci się dla starego do budżetu, bo z obecną kadrą zacznie się to sypać na poważnie, obstawiam końcówkę lutego.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Szczerze, po przemyśleniu, rozumiem Suning z reakcją braku funduszy. Miała na to wpływ sytuacja u nich w kraju i restrykcje oraz ich decyzje, ogólnie nie wierzę że chodzi o ffp. Wiecie, nam kibicom się dobrze obce pieniądze "wydaje" w spekulacjach, a z ich strony - oni mieli jakis pomysł, mają jakiś swój plan ekonomiczny, inwestycyjny, ale jak tak by dalej to szło by upadli.
Kupiliśmy 4 młodych zawodników za wiecie ile? 100 mln euro. I wiecie co? :offtopic: No, a kupiliśmy też 4. zawodników z serie A i efekt nieporownywalny. Miał być włoski Inter. Może będzie, ale nie tak szybko i nie przy takiej polityce jak dotychczas. Praktycznie żaden młody piłkarz nie robi kariery tutaj. pytanie dlaczego tak jest? przy Primaverze z sukcesami. Ogólnie jestem za tym by w końcu ogarnąć to wszystko, niż ciągnąć tak dalej, szczególnie teraz gdy Milan :smile: Skriniar kruszy trochę ten beton swoją postawą, być może w ślad za nim pójdzie Cancelo
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Jesli chodzi o Suning, pamietajmy ze to jest firma z poteznego ale komunistycznego kraju. Tam jedna osoba podejmie decyzje ...nie mozecie wydawac na sport za granica i nikt nie wydaje, proste. Nie wiem jak wyglada sytuacja z tymi restrykcjami wlasnie, ale mysle ze to chyba nie obowiazuje, natomiast pewne jest , ze nie ma mozliwosci kontraktowac graczy do Interu poprzez Jiangsu Suning, zwiazane to jest z platnoscia 100 % podatku na graczy sprowadzonych do Chin z zagranicy. Chinczycy wymyslili ze chca teraz zeby kluby byly bardziej chinskie i sa obostrzenia na zakupy do chin, popatrzcie skonczyly sie niebotyczne zakupy Jiangsu, Hebei China Fortune i innych. To raz,
Dwa, w dalszym ciagu Suning nie jest w 100 % wlascicielem Interu, wzrost wartosci Interu wiaze sie z wiekszym udzialem finansowym Thohira a trzeba go bedzie splacic :) tylko, ze typek nie jest glupi i 30 mln euro sie nie zadowoli wiec co robi ? Czeka bo go stac na czekanie a wie ze wartosc klubu musi wzrastac , a jak wejdze do LM to juz wogole :) Sprytny ten Erick.
Trzy, Suning sparzylo sie juz na szybkich transferach na ostatnia chwile Barbiego, Jmario . Nie chca moim zdaniem podejmowac pochopnych ruchow.

Powiem tak...Ramires, De Vrij na lato za free , Rafinha i jestem szczesliwy.
Miranda i Rano sie wykuruja i dotrzymaja do konca rundy, obawiam sie bardziej o srodek i skrzydla
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

SETE pisze:Jesli chodzi o Suning, pamietajmy ze to jest firma z poteznego ale komunistycznego kraju
Komunistyczny to on może był za Mao. Teraz tam więcej wolności (gosp) niż w UE.

Nie przestaję wierzyć w Pastore.

Pozdr.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mercato

Post autor: Bart »

Co innego uprawa i eksport marchewek, a co innego wyprowadzanie pieniędzy poza kraj na piłkarskie inwestycje. Raczej niewiele tam miejsca na własne widzimisię.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Mercato

Post autor: kachol »

Jest też możliwe, acz nie pewne, że Suning w odróżnieniu od Katarczyków, Rosjan traktuje Inter jak biznes, a nie tylko hobby i mimo wszystko ta inwestycja musi się jakoś spinać. Na ten moment Włochy jeszcze nie zwariowały i liczę, że tak pozostanie.

Odet nie strasz nawet, chociaż jak się nie uda wejść do LM to obawiam się, że może odejść.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Mercato

Post autor: Damiano »

szczerze powiem, że gdyby ktoś za moją kasę sprowadził Mario, Gabigola czy Dalberta to w styczniu bardzo mocno bym się zastanawiał czy chcę dokładać do tego cyrku. Osobiście chciałbym , żeby Iinter wzmocnił się w styczniu odejściem Mario i przede wszystkim Brozovica
ODPOWIEDZ