Mercato

To co każdy kibic lubi...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Na obronę przybędzie jakiś murzyn z Zimbabwe i tym samym otworzymy się na rynek afrykański, SETE błagam nauczaj nas Calcio.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Ciesze sie , ze wrzuciłem trochę ożywienia , chociaż na tyle przydal sie Trent Sainsbury.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Handa- Cancelo(DD'A), Miranda(Rano, Lopez), Skriniar, Santon - Vecino, Borja, Ramires- Perisić, Icardi (Colidio), Candreva(Rafinha)

Całkiem całkiem w teorii to wygląda, ale bardziej zastanawia mnie przyszły sezon, jeżeli uda się dostać do cl. Całe ofensywne trio stoi pod ?
Robota na lato (z optymizmem, że nie przeprowadzimy letniej wyprzedarzy) to partner dla Skriniara na stopie.
Kolejna sprawa, rozgrywający z prawdziwego zdarzenia i do tego takie moje ciche życzenie Joao Pedro. Do 3x sztuka z Joao :D
Nasza pomoc, wymaga ofensywy transferowe. Vecino i raczej Gaglia wydają się zawodnikami na dłużej, ale przy cl potrzeba 7/8 graczy do srodka pola. Mój typ: Vecino, Gaglia, Borja, Ramires, Joao Pedro, Torreira, Mkhitaryan(Rafinha, raczej Rafinha :-) ).
Atak. Chciałbym by cała podstawowa trójka pozostała. Trwa kryzys, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy że gdy są w gazie, jest zabawa :szal: Dlatego przy odpowiednim wsparciu zarówno zamienników jak i środka pola może być jeszcze gruubo. Nazwiska pewnie jeszcze się pojawia po MŚ ale jednak skupilbym się na Serie A, konkretnie Berrardi lub Politano i D. Perrotti :D .
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

"Nigdy nie narzekałem na klub ani nikomu w klubie. Mam jednak swoje przemyślenia. Od początku ten projekt miał ogromny potencjał, później był on jednak konsekwentnie ograniczany restrykcjami transferowymi. Pewnym było, że potrzeba nam wzmocnienia obrony i ściągnięcia gracza, który odmieni środek pola i pozwoli nam włączyć się do walki z najlepszymi w tej lidze."

Imponuje mi ten człowiek. Puentą tych ograniczeń jest niemożność przeprowadzenia transferu Ramiresa.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

On jest nietykalny. Jeśli go zwolnią, to ja to pierdole.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

dokładnie, poza nim nietylkani tylko Handa i Skriniar, jeśli ktoś z nich, zwłaszcza Spall, odejdzie, to zaorać. resztę jebać, na czele z ivanem, icarem i antkiem, tfu
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mercato

Post autor: Lopez »

Zaczynając w koło od nowa nigdy niczego nie zbudujemy.Mamy jakieś podstawy i "kręgosłup".Handa,Cancelo,Skriniar,DD(jako zmiennik)Vecino,Gaglia(wiem,że ostatnio gra gówno,ale to jeszcze młody zawodnik i licze ,że się ogarnie)Icar plus Perisic.Co okienko wzmacniać kadre 2-3 transferami i powinno być dobrze.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Problem w tym, że tak nie zbudujemy kadry, bo bez LM w każdym okienku najlepsi gracze będą odchodzić - Icardi, Perisić, Skriniar. A też Handanović pierwszej młodości też nie jest. I tak zamiast wzmacniać drużynę paroma transferami, trzeba będzie jeszcze zastąpić tych odchodzących. Ostatnie parę lat i tak było dla nas "łaskawe" bo nikt z tych rzekomych filarów nie odszedł (pomijając Kovacicia, na którym swojego czasu miała być oparta pomoc)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
No tak, caly zespol w gownianej formie to mozna wypierd olic wszystkich wlacznie z najlepsza 9 ligi I kapitanem. No ale to typowe dla emocjonalnych chlopakow
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Mateusz_Dusinski pisze:
maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
No tak, caly zespol w gownianej formie to mozna wypierd olic wszystkich wlacznie z najlepsza 9 ligi I kapitanem. No ale to typowe dla emocjonalnych chlopakow
Lada moment ten kapitan sam odejdzie, także nie wiem co Ty tam jeszcze sapiesz. Poza tym, jeśli jakaś drużyna walczy o LM, to nie ma czasu na czekanie kolejnego miesiącu na powrót formy jakiegoś kmiotka ze statusem gwiazdy.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:
maniekfci pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Nie kompromituj się Maniek, w taki sposób to silnej drużyny zbudować się nie da. Handanovic z bramki, Skriniar i D'Ambrosio z obrony, Vecino i Perisic pomocy i Il Capitano Icardi to nasze filary, mają zostać bez względu na cenę, no chyba że wmówisz mi że ściągniemy lepszych
"filary" :lol: na tych filarach z waty budujemy drużynę któryś sezon z rzędu. jeśli oczekujesz poprawy wyników, nie dokonując zmian, to Ty chyba po wojaku jesteś
No tak, caly zespol w gownianej formie to mozna wypierd olic wszystkich wlacznie z najlepsza 9 ligi I kapitanem. No ale to typowe dla emocjonalnych chlopakow
Lada moment ten kapitan sam odejdzie, także nie wiem co Ty tam jeszcze sapiesz. Poza tym, jeśli jakaś drużyna walczy o LM, to nie ma czasu na czekanie kolejnego miesiącu na powrót formy jakiegoś kmiotka ze statusem gwiazdy.
Młodsza siostra włamała Ci się na konto czy po prostu lubisz robić z siebie błazna? Ten "kmiotek ze statusem gwiazdy" strzelił dla Interu prawie 100 goli, z czego 18 w tym sezonie. Ciekaw jestem ilu napastników na świecie miałoby taką skuteczność, mając w linii pomocy Gagliardiniego czy Vecino. Może w piłkę nigdy nie grałeś, ale ciężko jest samemu odebrać, rozegrać i strzelić.

Swoją drogą Icardi niech wypierdala, a ponad 30-letni Handa nie do ruszenia? Wyjmij głowę z dupy, łatwiej jest znaleźć dobrego bramkarza, niż jedną z najlepszych "9" na świecie.

PS. Oczywiście, że w przypadku braku LM Icar odejdzie, a co ma tu kurwa robić z tą bandą patałachów?
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Kondzik »

Sądzę że Mati pisał o Rafinhi nie Icardim.... Icar nie ma co odzyskiwac, po prostu ma kmiotow w pomocy. Brak 10, Ivana co po podwyżce został w domu, Antka myślami w PL, Valero myślami na emeryturze i Brozo z klapką na muchy w ręce.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Miał być Pastore, a jest...
Żaden problem nie rozwiązany.
Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Z tym rozgrzeszaniem Icardiego nie zapędzajmy się za daleko, bo uczciwie trzeba przyznać, że i on ostatnio szuka formy. Z Violą dostał piłkę na 7 metrze i się machnął, a z Romą w podobnym sektorze źle zabrał się z piłką i w konsekwencji ją stracił, w obu przypadkach nie była to bynajmniej wina pomocników czy skrzydłowych. Karnego z Sassuolo to przez Santona czy Gagliardiniego zmarnował?
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

No i są, Janusze footballu ku... mać.

Wydać odpowiednio 30 i 40 mln, żeby potem po 1,5 roku wypożyczyć za 1 i 2 mln.
Przecież to wydaje się oczywiste, żeby ci którzy dokonywali tych transferów powinni siedzieć w kiciu za pranie pieniędzy.

No i nie ma teraz kasy na Pastore. A w walce o LM ma nam pomóc rezerwowy z Benfiki i inwalida z Barcelony.

Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Właśnie Pan fajka udzielił wywiadu. Pastore raczej będzie odcinał kupony w Paryżu przez kolejne miesiące.

Kurwa, że my doczekaliśmy czasów, że drużyna która była taka marka w Europie musi jak jakiś pieprzony bezdomniak żebrac o raty, odkładanie na 100 lat spłatę 30 baniek. Mało tego łatwa ręką podcieramy sobie tylki 70-cioma melonami, zbawicielami WHU i Santosu.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Niestety to jeden z najgorzej zorganizowanych klubów w Europie, a już na pewno pod względem polityki transferowej jesteśmy w czołówce tych najgorszych. Ile to już lat stoimy praktycznie w miejscu, a pieniądze przecież są wydawane co okienko. Mimo tego, że a to raty, a to jakieś kombinacje z wypożyczeniami i tak dalej... Przeklinaliśmy wszyscy pana o nazwisku Branca za to, że ściąga nam tutaj kolejnych ogórasów, a dzisiaj zaliczamy kolejne pomyłki, tylko ten rynek zwariował i płacimy dużo więcej. Do takiego można dojść wniosku. Zmienili się piłkarze, zmieniali się trenerzy, zmienił się dyrektor sportowy, a nawet rządzi kto inny, a my kolejny sezon mamy dosłownie powtórkę z rozrywki. Znowu ten sam scenariusz pt. jak spierdolić sobie sezon zimą. Nie sądzę żeby nawet Pastore zaradził na nasze problemy w obecnej sytuacji. Oczywiście fajnie jakby Ausilio ostatecznie go wybłagał od szejków na to wypożyczenie z opcją wykupu, ale za wiele to nie pomoże. Według mnie brakuje tu przede wszystkim jaj u naszych kopaczy i reakcji Spallettiego na to co się dzieje w ostatnich meczach.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Dramatycznie okienko w wykonaniu Interu. Jest po prostu bardzo, bardzo źle.

Mamy wąską kadrę w której sporo zawodników nie jest w formie i po cichu można było liczyć na jej poszerzenie. Tymczasem kadra jest nawet węższa, jeśli Pinamonto też odejdzie.

Oddaliśmy Nagatomo na wypożyczenie, a w mojej opinii z trojki Yuto, Santon, Dalbert to ten pierwszy spisywal się najlepiej. Nie wiem co się tam wydarzyło, że przestał grać. Zostajemy z Santonem, który zawalił nam już mnóstwo meczów i Dalbertem, który wygląda na przestraszonego Mediolanem i nie sądzę, żeby się coś zmieniło. Owszem, mamy Cancelo i D'Ambrosio, ale ustawianie któregokolwiek z nich na lewej obronie jest absurdem nie do przyjęcia i zastanawiam się kiedy zarząd zacznie wyciągać wnioski z popełnionych błędów.

Rafinha w jakiej formie jest nie wiemy, oddaliśmy Joao Mario i w sumie jest to transakcja która jest mi obojętna.

Zamieszanie z Pastorem i Brozoviciem to pokaz poziomu zarządzania. Argentyńczyk od tygodnia wpychał się do Interu, agent spędził mnóstwo czasu w Mediolanie, wynegocjował bardzo dobre warunki z PSG, a Sunning uznało, że nie będą wydawać. DRAMAT. Brozo jedną nogą w Sevilli, ostatecznie dowiaduje się, że zostaje. Jak może wyglądać w tej chwili jego morale?

Odnoszę wrażenie, że Chińczykom Inter trochę się już znudził, a sama komunikacja z Mediolanem wygląda tragicznie, zresztą tak samo było latem tylko tam mieliśmy więcej czasu na zamykanie operacji.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2018, 21:50 przez fcinter.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: MiRas. »

Dobra, rzygam już tym całym sucksningiem. Inter przypomina mi typową firmę kogucik... zrobić byle jak, objechać jak najtaniej, byle było. Jesteśmy w chińskiej dupie i długo z niej nie wyjdziemy. Z jednej strony trudno się dziwić panom z Chińskiej Republiki Ludowej... władowali niemałą kasę na cudaka Barbose i i Żal Mario (Kia Joorabichian jesteś chłopie mistrzem, sprzedać dwa gówna w papierku za łączną kwotę ponad 70 mln €! Absolutny TOP menadżerskich umysłów XXI wieku, serio!) Dodając do tego Dalberta (30 baniek, prawda?), no to cóż, cierpliwość się po prostu skończyła.

Tradycyjnie bawimy się w półśrodki, pół miesiąca targujemy się o Rafinhę i jego ewentualną kwotę odstępnego... (obligatoryjne 35 mln € za wykupieienie, nawet dziecko wie, że my tyle nie mamy, mogliśmy od razu powiedzieć 100 mln €, na to samo by wyszło, przynajmniej zaoszczędzilibyśmy czasu na durne targowanie się... ale dobra, nie rozumiem tej polityki... i niech tak nie zostanie). Zresztą daję mu 10 meczy i zapomnimy o człowieku tak, jak kiedyś o Montoyi czy innych jemu podobnych. Lisandro Lopez, no dobra, łatka na obronę była potrzebna. Widać, że chłopak nie boi się wsadzać nosa w nieswoje sprawy... ;)

Sprzedaż Nagatomo - w normalnych warunkach bym skakał z radości, ale teraz... zostaliśmy z największą łamagą w historii naszej Primavery - Santonem i obsranym przy każdej możliwej okazji Dalbertem. Nie liczę D'Ambrosio, bo ustawianie go na lewej obronie to jest mocno niesmaczny żarcik.
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Koziolek »

Parodia.

Telenowela dotycząca transferu Pastore zaczęła się jeszcze przed startem zimowego okna transferowego. Ausilio wielokrotnie spotykał się z agentem zawodnika, zjedli niezliczoną ilość obiadów, może nawet zostali kumplami. Pastore przekonany, że do nas dołączy, na dodatek jego agent na pewno opowiadał mu cuda na kiju, jak my tu bardzo na niego czekamy, jak ważny będzie w naszym projekcie. On, zapatrzony w nasz klub, odrzuca oferty z Anglii kilka dni temu. Teraz, na ostatniej prostej okazuje się, że Sunning nie zgadza się na transfer. WTF? To nie powinno być w drugą stronę? Najpierw pozwolenie Sunning, potem dogadywanie się z zawodnikiem i ustalanie szczegółów z PSG? Transfer można było załatwić na początku stycznia, to może jeszcze by nam pomógł w gównianych meczach choćby ze SPAL.

Teraz Pastore jest w dupie, przed Mundialem ma niepewną pozycje w klubie, małe perspektywy na regularną grę. Ausilio jest w dupie, bo stracił czas na gównorozmowy. Agent Pastore jest w dupie, bo nie spełnił swojego zadania. My jesteśmy w dupie bo nie mamy zawodnika. Na dodatek w świat poszła informacja, że jeśli chodzi o negocjacje i generalnie wizję budowania zespołu to u nas dno i trzy metry mułu.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Mercato

Post autor: Seba »

Ciekawa historia z tym Nagatomo. Gdy był pokemonem klubowym i prawdziwym utrapieniem, to regularnie grał, dostał nowy kontrakt i nikt nawet nie myślał o pozbyciu się go. Teraz, gdy pod wodzą Spallettiego zaczął na prawdę solidnie kopać i bez wątpienia był najlepszym lewym obrońcą w zespole, to z dnia na dzień wylądował na ławce, a teraz wyleciał ;-) Inter jest "Pazza" nie tylko na boisku.
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Nasze Marcato skomentuje tak - Czy leci z nami pilot?
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Mercato

Post autor: Lopez »

Jestem ciekawy reakcji Spala na nasze okienko
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Zaorać ten podklub, FORZA NAPOLI!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

To okienko jest tak słabe w naszym wykonaniu że z utęsknieniem czekam na jego jak najszybsze zamknięcie.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Pierdolone żółtki pożałowały 5 milionów euro na wypożyczenie Pastore, przy dzisiejszych cenach to nawet nie jest kieszonkowe na fajki...Nawet śmieszna Sparta Praga potrafi wydać takie pieniądze na piłkarza, po prostu kurwa śmiech! Zbawcą Interu ma się okazać facet, który kilka ładnych miesięcy w ogóle nie grał w piłkę i dopiero niedawno go posklejali...Jeszcze może się okazać, że zatęsknimy za tym parodystą J.Mario...Już nawet tego Ramiresa mogli sprowadzić, ale widocznie dla tych skośnookich chujków ważniejszy jest ich chiński klubik...

Do maja będziemy więc oglądać słaniającego się po boisku Perisicia, bezsensowne wrzutki Candrevy i odciętego od podań Icardiego. Oby łysa glaca Spala coś wymyśliła, bo bez LM agonia tego klubu będzie trwać w najlepsze...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Ciężko w ogóle ogarnąć co się odjebało na linii PSG, Pastore - Inter - Brozovic,Sevilla. Wygląda na to, że na koniec Suning po prostu wszystkich strollowało. Wiem, jedno. Zostawienie tematu Pastore na ostatni dzień mercato nie zwiastowało nic dobrego.

Dwa miesiące bez wygranego meczu. Najwyraźniej to niewystarczająca oznaka, że klub wymaga wzmocnień, że trzeba naprawić błędy zaniechania z poprzedniego okienka. być może. 7 porażek ligowych z rzędu byłoby wystarczające. Na chwilę obecną albo Chińczycy mają ten klub głęboko w dupie albo są tak bardzo pewni, że obecna kadra wystarczy na top 4. W mijającym okienku nie zrobiono nic by ułatwić sobie drogę do realizacji przedsezonowych założeń.

Mi się najbardziej nie podoba to, że Suning chce zaryzykować w sytuacji gdy gramy już 6 czy 7 sezon bez LM i że nie rokują oni najlepiej na przyszłość.

Nadzieja w tym, że Spalletti mimo wszystko zaciągnie nas za uszy na to 4 msc.

Rozumiem, że info o kontuzji Icardiego jest dla nas taką wisienką na torcie podsumowującą to co ostatnio dzieje się w klubie.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mercato

Post autor: Bart »

Podsumowując:

Za czwartego obrońcę (Vanheusdena, który pechowo się połamał we wrześniu) dostajemy Lopeza. Trudno tu cokolwiek powiedzieć.

Oddajemy najlepszego lewego obrońcę w tym sezonie, nie wiadomo dlaczego nagle przestał grać, w ciągu ostatnich sześciu lat tylko raz miał lepszy moment w Interze.

Zawodzącego pomocnika, ale takiego który już w naszych barwach kilka solidnych meczów zaliczył, zamieniamy na kompletną niewiadomą, człowiek z innej ligi, po ciężkiej kontuzji.

Podcinamy kompletnie skrzydła jednemu z najmniej zmotywowanych zawodników w drużynie i w ostatniej chwili anulujemy transfer Brozo.

To jest wszystko tak słabe, że nie wiem nawet kogo najbardziej za to obwiniać. Szkoda nerwów, ale i tak nic na to nie poradzę i będę śledził najprawdopodobniej żenującą walkę o LM.
ODPOWIEDZ