Mercato

To co każdy kibic lubi...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

"Po zamknięciu okna transferowego w Anglii, wydawało się, że Paulo Dybala już niemal na pewno pozostanie w Juventusie na kolejny sezon. Klubowa sytuacja argentyńskiego napastnika zmienia się jednak bardzo szybko. Według najnowszych doniesień włoskich mediów agenci zawodnika już wkrótce spotkają się z przedstawicielami Paris Saint-Germain, by podjąć wstępne rozmowy w sprawie transferu 25-latka."

Jeśli ktoś myśli, że Juve odda nam Pawełka, jest niepoważny. Na koniec Mercato juffe rzuci nam ofertę za Icara jakieś śmieszne 40 baniek.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

kusy pisze: 20 sie 2019, 09:21 "Po zamknięciu okna transferowego w Anglii, wydawało się, że Paulo Dybala już niemal na pewno pozostanie w Juventusie na kolejny sezon. Klubowa sytuacja argentyńskiego napastnika zmienia się jednak bardzo szybko. Według najnowszych doniesień włoskich mediów agenci zawodnika już wkrótce spotkają się z przedstawicielami Paris Saint-Germain, by podjąć wstępne rozmowy w sprawie transferu 25-latka."

Jeśli ktoś myśli, że Juve odda nam Pawełka, jest niepoważny. Na koniec Mercato juffe rzuci nam ofertę za Icara jakieś śmieszne 40 baniek.

ktora zhang odrzuci po kolejnym zapewnieniu ze nie sprzeda icara do juve. skompromitowalby sie bardzo gdyby jednak teraz małr odszedl do juve i stracilby duzo wiarygodnosci wiec nie sadze by to sie stalo. a ze icardi jest na tyle glupi by odrzucic napoli no to ja sie jednak zaczynam przygotowywac ze icardashianie beda mi przynosic piwo i popcorn na trybune
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

Biraghi nie jest poziomem Dalberta ,w przeciwieństwie do Brazylijczyka potrafi nieźle huknąć lewą nogą,potrafi wykonać rzut wolny jest lepszy w obronie. Mimo,że uważam Włocha za średniaka to wierze,że w Interze może wskoczyć na wyższy poziom.

+ Niezły strzał lewą nogą
+ Wychowanek
+ Reprezentant kraju


-Drewniany

Podsumowując,ściągniecie Biraghiego w miejsce Dalberta to bardzo dobry ruch,dla mnie idealny byłby Telles,ale cóż ...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Nie ma już Periscia, lada moment nie będzie Dalberta, a jak jeszcze zniknie J.Mario to będzie okienko idealne.
Pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Skarb kibica Serie A z przeglądem sportowym. Kupować czy to chłam? Ocencie
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 20 sie 2019, 09:53 Skarb kibica Serie A z przeglądem sportowym. Kupować czy to chłam? Ocencie
skarb kibica calcio na sb na poziomie nieosiagalnym dla jakis podrzednych brukowcow, samemu dokonaj wlasciwej oceny
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Co sądzicie o mercato innych drużyn?

Najbardziej podoba mi się Napoli z Manolasem, Di Lorenzo i HIRVINGIEM Lozano.

Fiorentina: Lirola, Pulgar, Badejl, Boateng, ale mają najgorszego trenera

Cagliari: Nainggolan, Nandez, Rog, Mattiello

Blado wygląda to w Sampdorii i Torino.

Atalanta - trudno ocenić Malinowskiego, Skrtela i Muriela, ale to mogą być wybory Gaspa, który coś wyrzeźbi.

Lazio - tylko Lazzari, ale to będzie dobry transfer, bo nie mieli nikogo konkretnego na to wahadło

Milan - wygląda to bardzo źle

Roma - wyglądają na średniaka, słaba obrona, trener tego nie wybroni

Juventus - ciężko powiedzieć czy są silniejsi, kluczem jest to czy zaadaptuja się do stylu Sarriego.

Generalnie Fiorentina i Cagliari doskoczą do czołowej 10, pytanie kto się z niej najbardziej zesra, wyczuwam, że Sampdoria i Torino jednak.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

Wybraniec pisze: 20 sie 2019, 10:31 Co sądzicie o mercato innych drużyn?

Najbardziej podoba mi się Napoli z Manolasem, Di Lorenzo i HIRVINGIEM Lozano.

Fiorentina: Lirola, Pulgar, Badejl, Boateng, ale mają najgorszego trenera

Cagliari: Nainggolan, Nandez, Rog, Mattiello

Blado wygląda to w Sampdorii i Torino.

Atalanta - trudno ocenić Malinowskiego, Skrtela i Muriela, ale to mogą być wybory Gaspa, który coś wyrzeźbi.

Lazio - tylko Lazzari, ale to będzie dobry transfer, bo nie mieli nikogo konkretnego na to wahadło

Milan - wygląda to bardzo źle

Roma - wyglądają na średniaka, słaba obrona, trener tego nie wybroni

Juventus - ciężko powiedzieć czy są silniejsi, kluczem jest to czy zaadaptuja się do stylu Sarriego.

Generalnie Fiorentina i Cagliari doskoczą do czołowej 10, pytanie kto się z niej najbardziej zesra, wyczuwam, że Sampdoria i Torino jednak.
Niestety ale IsBacki wbrew temu co opisują na swojej stronie i chęciach walki o top 3 zajmą 5-6 miejsce. Najbardziej wzmocniło się Napoli, jesli jeszcze kupią Icara to mają bardzo mocną pakę. Toro Cagli itd to nie jest nasza konkurencja wieć można ją rozpatrywać jako ciekawostkę maksymalnie. Juve jak to juve niby się wzmocnili i pewnie na ligę starczy ale w lm nie ma szans.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Bennacer powinien ogarnąc temat, no ale sierpień bardzo słaby w ich wykonaniu. Giampaolo robi napastnika z Kastijecho, z Suso 10, Czalanoglu i Borini grają jako mezzale. Myślałem, że sprzedadzą tego Suso, wezmą tego Correre, który jest solidnym grajkiem, zrobią kadrę pod system nowego trenera no ale na razie to mają jeszcze gorszy burdel niż w Romie. Bardzo, bardzo źle to wygląda. Ratuje ich granie raz w tygodniu.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

Wybraniec pisze: 20 sie 2019, 10:47 Bennacer powinien ogarnąc temat, no ale sierpień bardzo słaby w ich wykonaniu. Giampaolo robi napastnika z Kastijecho, z Suso 10, Czalanoglu i Borini grają jako mezzale. Myślałem, że sprzedadzą tego Suso, wezmą tego Correre, który jest solidnym grajkiem, zrobią kadrę pod system nowego trenera no ale na razie to mają jeszcze gorszy burdel niż w Romie. Bardzo, bardzo źle to wygląda. Ratuje ich granie raz w tygodniu.
Zapomiałes, że ich najwiekszym problemem może być zacięty Pjo Pjo. Zostają wtedy z Andrzejem sylwią, pokemonem leao i rzeczonym samu kastyljecho a to wygląda dramatycznie.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Sempre_Inter »

Odet pisze: 20 sie 2019, 09:52 Nie ma już Periscia, lada moment nie będzie Dalberta, a jak jeszcze zniknie J.Mario to będzie okienko idealne.
Pozdr.
Bardzo rozsądny głos, w przeciwieństwie do narzekaczy, którzy cały sierpień i do transferu Lukaku wylewali jeno pomyje.
Transfer Belga zamknął usta większości. Teraz Marotta dopina Sancheza. Opyli Joao, Dalberciaka. Nie ma już zakały Perisicia. Jeno został Mauro "to nasza współna decyzja" Icardi.
Z mercato największą dla mnie zagadką na ten moment jest sprawa naszego pożal się Boże byłego kapitana. Jak to rozegra Marotta? Czy wymieni na Pawełka, czy opyli go do Napoli, którzy będa dysponowac piekielnie silną kadrą i za gotówkę ogarnie SMS, bądź Rakiticia tudzież innego pana X.
Moim skromnym zdaniem wolałbym spieniężyć (byle nie do jufków) pantofla i wziąć kogoś do pomocy (byle nie Vidala).
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 20 sie 2019, 10:47 Giampaolo robi napastnika z Kastijecho
Mówisz o tym Kastijecho? :D

Jak informuje hiszpańskie Radio Galega, Celta Vigo jest bliska pozyskania Samuela Castillejo. Zawodnik miałby dołączyć do Celty na zasadzie transferu definitywnego opiewającego na kwotę 11 mln EUR.

Edit: Już dementi.

A gazetki odlatują widzę:

O krok dalej idzie Il Giornale i sugeruje, że Milan może zapytać Inter o Mauro Icardiego, jako że Argentyńczyk pragnie zostać w Mediolanie, a nerazzurri ponadto ani myślą o wzmacnianiu Juventusu czy Napoli.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

Icar może isć i do milana ale tylko za gotówkę i to taką rzędu 70 mln. Nikogo od nich u nas nie widzę jako wzmocnienia.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Zapowiada się naprawdę ekscytująca końcówka mercato. Chcę Sancheza, Biraghiego, Vidala, Llorente i Milinkovicia-Savicia. Wszystkich chcę i niech jeszcze Icardi się odczepi od nas.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Sempre_Inter »

jaszczomb pisze: 20 sie 2019, 12:26 Icar może isć i do milana ale tylko za gotówkę i to taką rzędu 70 mln. Nikogo od nich u nas nie widzę jako wzmocnienia.
$ruma? jako vice handanowik :hahaha:
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

Sempre_Inter pisze: 20 sie 2019, 12:34
jaszczomb pisze: 20 sie 2019, 12:26 Icar może isć i do milana ale tylko za gotówkę i to taką rzędu 70 mln. Nikogo od nich u nas nie widzę jako wzmocnienia.
$ruma? jako vice handanowik :hahaha:
Tylko czy jest sens trzymania typa z kontraktem 6 mln na ławce, w dodatku takiego który dalej popełnia sporo błędów.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Sempre_Inter pisze: 20 sie 2019, 12:34
jaszczomb pisze: 20 sie 2019, 12:26 Icar może isć i do milana ale tylko za gotówkę i to taką rzędu 70 mln. Nikogo od nich u nas nie widzę jako wzmocnienia.
$ruma? jako vice handanowik :hahaha:
Nie jest godzien tej wymiany. Przehajpowany gracz.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Moim zdaniem po zakontraktowaniu Sancheza będą 3 ruchy typu in oraz 3 typu out.

IN: Biraghi, Llorente, Vidal
OUT: Dalbert, Politano, Joao Mario

Nie liczę Icardiego bo nie można niczego przewidzieć z wymianą czy trybunami włącznie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mercato

Post autor: zoniek »

Jeżeli Alexis dołączy na powszechnie omawianych warunkach to będzie to bardzo ciekawa, pozbawiona ryzyka transakcja. Jednak dalej brakuje nam do środka kreatywnego pomocnika, który poda prostopadle i coś strzeli. Idealnym wydaje się być Bruno Fernandes ponieważ Jao Mario znajduje sie na liście Sportingu. Marotta mógłby się wykazać na tym polu i zaproponować wymianę piłkarzy z dopłatą z naszej strony. Ciekawe czy mamy jeszcze trochę chińskich juanów żeby taką wymianę sfinansować czy wszystko musiałoby się oprzeć na kasie za Icardiego. Może płatność odroczona na następny sezon skoro zamieszanie w koło Fernandesa trochę ucichło?

Wtedy zarobek z Icara można by przeznaczyć na kolejnego asa środka pola - Pana SMSa lub jakieś konkretniejsze wahadło, bo tak na prawdę to właśnie tutaj jest bieda.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Zappacosta w Romie.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Mercato

Post autor: Stryjek »

"Sanchez wrak od 2 sezonów,nie sprawdził się w MU itp."
- takie opinie można wyczytać nie tylko na stronach Interu ale też innych klubów

Lukaku,Sanchez,Pogba,Depay,Mkhitaryan,Kagawa,Schneiderlin,Blind,Darmian,Schweinsteiger,Mata,Fellani.

To lista zawodników którzy w MU się zgównili,to nie przypadek,że tam notują ogromny regres,a pewnie był ich jeszcze więcej,ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Nie ma co brać pod uwagę tego jak Sanchez grał w MU

:szal:
Ostatnio zmieniony 20 sie 2019, 13:09 przez Stryjek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dziwię się Icardiemu, że nie chce iśc do Napoli. Ancelotti radził sobie z takimi graczami, klub ma silną pozycję we Włoszech i bardzo solidną w Europie, mógłby 2 lata tam pograć i poszukać później szczęścia w topowym zespole. mercato zrobili konkretne, spokojnie są w stanie postawić się Juventusowi.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

[quote=Stachoo post_id=224360 time=1566299167 user_id=95147]
Zappacosta w Romie.
[/quote]

Najlepsze jest to, że Roma pozbyła się Szarego i Manolasa, ściągnęła dosłownie samych średniaków (Zappacoste, Manciniego, Diaware i Spinazzole) i niezłego bramkarza i spokojnie może to wystarczyć do 4 miejsca :lol: Słaba konkurencja do tej LM, fajnie będzie się temu przyglądać.

Proszę wybaczyć, że cytat nie działa, ale komuś się nudziło i mi HTML wylączyli. Beka.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

w Domenica Sportiva tak wytypowali tabelę 1.juve 2.Napoli 3.Inter 4.Roma 5.Atalanta 6.Lazio 7.Torino 8.MILAN...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Klinsi64 pisze: 20 sie 2019, 14:14 w Domenica Sportiva tak wytypowali tabelę 1.juve 2.Napoli 3.Inter 4.Roma 5.Atalanta 6.Lazio 7.Torino 8.MILAN...
Moja wizja również w ten sposób się kształtuje na TOP8, to nie może być przypadek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Mancini to raczej dobry sezon rozegral w Atalancie, wiec obok bardziej doswiadczonego defensora moze wejsc na wyzszy poziom. Spinazzola podobnie, nie zapomnial jak sie gra w pilke, a kilka jego wejsc w zeszlym sezonie osobiscie podobalo mi sie. Za wiele o Zappacoscie czy Diawarze nie da sie powiedziec.
Co do konkurencji w lidze to od wielu lat mamy wyscig zolwi, paralitykow itd. Trudno znalezc wiecej niz 2 ekipy na zadowalajcym poziomie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Roma wybitny skład jak na klub prowincjonalny, każda pozycja będzie mocno obsadzona, jeśli Pau Lopez nie okaże się ręcznikiem i dokupią ŚO porządnego. Jestem pod wrażeniem ich pracy. Boki obrony to Florenzi + Zappacosta oraz Kolarov + Spinazzola i w najgorszym przypadku Santon, który może grać na PO i LO. Środek obrony Mancini, JJ i Fazio, dlatego pozycja środkowego obrońcy wygląda u nich najgorzej. W środku pola Diawara, Cristante, Veretout, połamany Pastore i najważniejsi Pellegrini oraz Zaniolo, ta formacja prezentuje się wspaniale. W napadzie królem jest Dżeko, a zmiennicy to słaby Schick i Defrel taki sobie średniak. Partnerem Dżeko w ataku będzie na pewno Under, a drugim Perotti/Kluiver. Jak na tak rozbitą Romę przez mesjasza andaluzyjskiego ten skład oceniam na 9/10, ponieważ oprócz podstawowej 11 posiadają również zmienników, którzy są w stanie zagwarantować pewny poziom. Dyrektor, który przyszedł z Torino wykonał kawał dobrej roboty przede wszystkim nie sprzedając głównych gwiazd zespołu. Manolas odszedł poprzez klauzulę, gdzie rzymianie nie mieli nic do powiedzenia. W mojej wizji zaktualizowanej własnie przed chwilą, Roma zajmuje 4 miejsce i wraca do LM. Dalsze przemyślenia wkrótce.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

[quote=Piter post_id=224365 time=1566303616 user_id=113362]
[quote=Klinsi64 post_id=224364 time=1566303277 user_id=115543]
w Domenica Sportiva tak wytypowali tabelę 1.juve 2.Napoli 3.Inter 4.Roma 5.Atalanta 6.Lazio 7.Torino 8.MILAN...
[/quote]

Moja wizja również w ten sposób się kształtuje na TOP8, to nie może być przypadek
[/quote]

Niebawem będziemy sobie opsywać na forumie typy co do ostatecznej tabeli, poczekam do 2 września jednak. Torino ma słabe mercato i nie będą w 8. Jakby nie Montella to wrzuciłbym Fiorentine luźno do 8, a tak to cieżko coś powiedzieć. Co do pierwszej czwórki zgoda, ale mam wrażenie, że w tym roku będziemy mieli nowego mistrza.
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

W tym roku to na pewno nie bedziemy miec nowego mistrza.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Serio ktoś się jara Romą???

Przecież największą niewiadomą jest tam trener, może zanim ogarnie Serie A to się skończy jego przygoda w Rzymie.
Przecież tam na środku obrony będzie grał JJ (masakra jakaś) i Mancini, który najlepiej czuje się w formacji 3 obrońców z tyłu. Spinazzola?? a będzie zdrowy?? zreszta to samo Florenzi.
A w pomocy?? czy aby nie za młodo, czy aby nie za mało doświadczenia. Lubie Diawarę i uważam, że może coś dać Romie, ale to za mało. Zaniolo? przecież nim się jarają tylko dziennikarze i ewentualnie kolega timon :)

Atak? ja wiem jest Dzeko, ale to ile bramek strzeli 33 letni Bośniak?? kto mu pomoże?? Perotti ?? (no chyba z karnych), czy zakochany w Barsie Justin K??
No chyba, że ktoś liczy że się Schick obudzi :)

Teoretycznie (na FM) wygląda to dobrze, ale największa niewiadomą jest trener. Jakby Roma zostawiła też De Rossiego to byłaby mocniejsza.


Pozdr
PS. na razie to nowy trener Juve choruje.
ODPOWIEDZ