Mercato

To co każdy kibic lubi...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Saff pisze: nie wiemy kto będzie naszym trenerem .
powiedzmy sobie szczerze - wiemy.
https://pbs.twimg.com/media/DB09ph0W0AMwyC0.jpg
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

No i co, dni lecą i lecą i żadnych ploteczek? Conti tymczasem dopinany przez Milan, miedzy czasie skladaja kolejna oferte za Belottiego (50 mln + Lapadula) a my co? :) wielkie nic.Jeszcze Verratti zgłosił zarządowi chęć zmiany otoczenia i judki juz ręce zacierają i maja zaoferować 80 patyków za niego, nieźle...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

a my w tym tygodniu dopinamy transfery Rudigera i dalberta.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Rudiger nie przekonuje mnie (nie tylko mnie) a Dalbert...widze nic sie nie uczymy na błędach, po wtopach z Jonathanem i Dodo na bokach dalej ciśniemy po brazoli i to jeszcze z Ligue 1, gdzie tylko wybiegane murzyny maja racje bytu w tej lidze. Nagatomo by sie nadawał tam jak ulał.


Marze o Włoskim Interze..a nie przeplniony leniwymi połódniowcami z Ameryki typu Muriło, Menel, Palacios i inne takie..
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: meinenameislottar »

Pjekier niestety doszczętnie skompromitowany :/ Mercato będzie ciężkie
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Kod: Zaznacz cały

http://transfery.info/101862,derby-o-contiego-zawodnik-juz-zdecydowal
ale się skompromitowaliśmy XDDDDDDDD w ostatniej chwili staraliśmy się przeszkodzić Milanowi i wylozylismy 28 patyków za Contiego a Conti... nas olał i chce tylko Milanu, super :hahaha:
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Pango1987 pisze:No i co, dni lecą i lecą i żadnych ploteczek?
Pango1987 pisze:Rudiger nie przekonuje mnie (nie tylko mnie)
I jak co roku - nie ma doniesień transferowych - źle; pojawiają się jakiekolwiek - też źle, bo kogoś nie przekonują :-D
Pango1987 pisze:Jeszcze Verratti zgłosił zarządowi chęć zmiany otoczenia i judki juz ręce zacierają i maja zaoferować 80 patyków za niego, nieźle...
Serio łudziłeś się, że mamy realne szanse na sprowadzenie Verrattiego? Póki co, to najbliżej jego zakontraktowania jest Barcelona, a nie Juve, bo PSG ponoć już przyjęło ofertę Blaugrany,a oni sami umówione mają już spotkanie z zawodnikiem.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Przestańcie płakać z tymi transferami Milanu. Jasne, że są one dobre jak na poziom na jakim są (8,10,7,6 miejsce w Serie A) ale oni dopiero zaczynają budować drużynę. U nas wygląda to trochę inaczej, bo mimo zajęcia słabego, 7 miejsca, nasza kadra nie wygląda tak źle. Przynajmniej na papierze.
Jedyna pozycja wymagająca natychmiastowego wzmocnienia to lewa obrona, a tak to nasza podstawowa 11 jest w top 4 Serie A i taką pozycję powinniśmy zajmować. Ale że zarząd spierdzielił sprawę i zatrudnił Debura rok temu, to już tylko i wyłącznie ich wina.

W tym mercato oczekuję utrzymania najlepszych zawodników (Perisić, Icardi, Handanović, Gagliardini) i przede wszystkim wzmocnienia obrony (Rudiger + LO). Dodatkowo w przypadku odejścia kogoś z pary Banega-Brozo przydałby się jakiś pomocnik.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Chyba bym szczegolnie nie szlochal jakby do nas trafil np. taki Kessie:) Co do formy Argentynczyka i Rodrigueza to sie nie wypowiadam, bo nie widzialem ich w akcji w tym sezonie. Natomiast watpie, ze rossoneri zadowola sie walka o jakies 5 czy 6 miejsce. Widac, ze zaczeli mercato blyskawicznie i sa aktywni. Autentycznie cos sie tam ruszylo i tym czyms nie jest tylko miesien piwny Raioli - grozacy odejsciem Gigiego :)
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Andre Silva za około 40 patyków idzie do Milanu ;) jutro testy.


My dalej pracujmy nad gownozjadami z lig ę.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Pango nie kompromituj się takimi wpisami proszę cię.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Czarson pisze:Pango nie kompromituj się takimi wpisami proszę cię.
Czym sie kompromituje?Jak widze co robi rywal zza miedzy podczas gdy my interesujemy sie jakimiś leszczami typu Dalbert, Diakhaby czy jakimś Gnagnon to dostaje drgawek rozumiesz? Jeszcze sie mowi o jakimś leszczyku z So'ton, Dusan Tadić :cry:
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Jeśli na Was te zakupy Milanu robią większe wrażenie, no to niestety muszę stwierdzić, iż nie pojmujecie Calcio kompletnie niestety.

Biglia - 31 lat, 25 mln - transfer żenujący.
Rodriguez - amator niesłychany, dwa tragiczne sezony z rzędu. Od 2014 wrak piłkarza.
Conti - polecam obejrzeć jeszcze raz mecz Inter - Atalanta 7:1 i jego "walkę" z Perisiciem XD
Musacchio - nawet ogarnięty obrońca jak na ligę hiszpańską. Serie A go zweryfikuje. Poza tym szklanka.
Andre Silva - nawet nie wiem kto to. Wygooglowałem i ujrzałem pokemona z Porto za 30 mln. Beka :D

Także Panowie, nie histeryzujcie może co

A no i zapomniałem o Kessie - przebite blachy na bank, 28 mln :hahaha: No niestety, ale beka.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Pango, był kiedyś taki piłkarz Maicon, też to był Brazol z Lig Ę ;)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

IlCapitano pisze:Jeśli na Was te zakupy Milanu robią większe wrażenie, no to niestety muszę stwierdzić, iż nie pojmujecie Calcio kompletnie niestety.

Biglia - 31 lat, 25 mln - transfer żenujący.
Rodriguez - amator niesłychany, dwa tragiczne sezony z rzędu. Od 2014 wrak piłkarza.
Conti - polecam obejrzeć jeszcze raz mecz Inter - Atalanta 7:1 i jego "walkę" z Perisiciem XD
Musacchio - nawet ogarnięty obrońca jak na ligę hiszpańską. Serie A go zweryfikuje. Poza tym szklanka.
Andre Silva - nawet nie wiem kto to. Wygooglowałem i ujrzałem pokemona z Porto za 30 mln. Beka :D

Także Panowie, nie histeryzujcie może co

A no i zapomniałem o Kessie - przebite blachy na bank, 28 mln :hahaha: No niestety, ale beka.
Każdy nasz potencjalny(wirtualny) transfer można podobnie wypunktować ;) srać ze strachu przed milanem nie ma powodu,ale jeśli doda się tych piłkarzy do kilku niezłych grajków z obecnej kadry i dobrze poukłada to powstanie poważny kandydat do miejsc premiowanych LM.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

IlCapitano pisze:Jeśli na Was te zakupy Milanu robią większe wrażenie, no to niestety muszę stwierdzić, iż nie pojmujecie Calcio kompletnie niestety.

Biglia - 31 lat, 25 mln - transfer żenujący.
Rodriguez - amator niesłychany, dwa tragiczne sezony z rzędu. Od 2014 wrak piłkarza.
Conti - polecam obejrzeć jeszcze raz mecz Inter - Atalanta 7:1 i jego "walkę" z Perisiciem XD
Musacchio - nawet ogarnięty obrońca jak na ligę hiszpańską. Serie A go zweryfikuje. Poza tym szklanka.
Andre Silva - nawet nie wiem kto to. Wygooglowałem i ujrzałem pokemona z Porto za 30 mln. Beka :D

Także Panowie, nie histeryzujcie może co

A no i zapomniałem o Kessie - przebite blachy na bank, 28 mln :hahaha: No niestety, ale beka.

Nic dodać, nic ująć.
Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Widzicie, nawet Odet, będący zawsze w opozycji do mych opinii, propsuje mnie tym razem. Milan ma tak żenującą kadrę, że te zakupy mogą na nich robić niesłychane wrażenie. Dodatkowo pierwszy raz o 4 lat zajęli wyższe miejsce w tabeli od Interu(o cały JEDEN punkt i na nasze własne życzenie XD) no i niestety chłopakom uderzyła trochę palma do głowy.
Tak czy inaczej, życzę oczywiście Milanowi powodzenia gdyż widok Romy i Napoli na podium ligi przez tak długi okres jest już mocno komiczny i żenujący. To nienaturalne. Żądam bezapelacyjnie podium Inter, Milan, Juventus, kolejność obojętna.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

No niestety ale pierdolisz, Inter musowo pierwszy zrozum
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Czarodziej Czasu pisze:No niestety ale pierdolisz, Inter musowo pierwszy zrozum
chłopie jak bedziemy mieć te 3 miejsce to juz bedzie sukces.

neistey capitano wypunktowales te transfery Milanu w taki sposob ze tak mozna rownie dobrze kazdy nasz przyszly transfer opisać. Milan robi swietne i przemyslane transfery a my jakiś leszczów z ligue 1 nieznanych boże dopomóż niech ten Rudyger przyjdzie, nie jestem jego zwolennikiem ale patrzac na to kim sie interesujemy to niech przychodzi czym predzej
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Co tam Pango marudzisz, jakie nasze transfery, przecież jeszcze nikogo nie kupiliśmy więc nie panikuj. Jak rok temu chciałem aby kupić Biglie w pakiecie razem z Candrevą to było, że kurwa emeryt drogi i w dodatku z Lazio co nas zawsze rucha na transferach ( szczególnie ze Stankoviciem za 4 mln nas wyruchali XDDDD), a teraz rok starszy idzie do Milanu za 25 baniek i nagle świetny i przemyślany transfer :D Bez jaj, albo ten Kessie, przecież jego chciała tylko Roma i Milan, tylko że ci pierwsi mieli do wyboru Pellegriniego wychowanka za 10 mln co jest dwie klasy lepszy albo Kessiego za 28. Przecież każdy normalny klub by go odpuścił w takiej sytuacji. Rodrigueza i Musacchio już opisałem, a od Contiego to lepszy i tańszy jest Zappacosta albo Hysaj.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

nie wiem ja pamiętam jak Kessim sie każdy jarał na jesieni i każdy go chciał, bo ładował sporo goli jak na ŚP a teraz że niby słaby bo niby co? bo już nie strzela goli będąc ŚDP? to chyba nie jego rola. Co do Biglii to sie w sumie zgodzę ale Rodrigeca to im zazdroszcze, gdyby nie fakt ze obnizyl loty to byśmy go nie widzieli w Milanie teraz ale w jakimś PSG czy Chelsea, ale być może zmiana otoczenia mu pomoże, bo ileż można w podrzędnym Wolfsbrugu kopać piłkę...rutynka w końcu zabija człowieka od środka. Musacchio solidny piłkarz za małe pieniądze jak na obecne realia, problemów z aklimatycją też mieć nie powinien, bo ma paszport włoski. No i sory ale wyśmiewanie Andre Silvy to jak strzelanie sobie w stope, bo mialem okazje go oglądać i jest bardzo perspektywicznym piłkarzem a nie od dziś wiadomo, że Porto i Benfica produkuje i wypuszcza do lepszych lig bardzo dobrych grajków.

Ponoć 25 letni szwed Forsberg z Leipzig też jest łączony z nimi, chłop ma 8 goli i 22 asysty/30 rozegranych meczów w bundeslidze, czaicie to? czyli średnio w każdym meczu jaki rozgrywał miał udzial przy golu albo go strzelał. My powinniśmy się nim zainteresować i pogonić Perisika do tego Manchsteru
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Milan nakupił, bo po prostu musiał nakupić mając ogromne braki w kadrze, z której Montella naprawdę wycisnął 110%.

Biglia mimo, że imponuje równą formą nie ma umiejętności Banegi,
Kessiego Kondogbia w meczu z Atalantą wyjaśnił dość jednoznacznie,
Adrea Silva nie jest lepszy od Jovetica, którego my się próbujemy pozbyć,
Musacchio grał dobrze w LL, podobnie jak Murillo,
Milan interesuje się i straszy Belottim, ale my mamy Icardiego.
Rodriquez omal nie spadł z Wolfsburgiem do drugiej ligi, oczywiście, potencjał ma ogromny, ale może szukać formy sprzed lat niczym Ansaldi.

Na mnei transfery Milanu nie robią wrażenia, bo my posiadamy już takich graczy, tylko ci ostatni sezon grali porażająco nierówno. Trzeba im ustabilizować formę, poprowadzić ich i utemperować, bo w najwyższej formie wciągają nosem transfery Milanu (nie liczę Contego, na bok obrony potrzeba nam zakupu typu Zapaccosta). Dlatego my w tym czasie ściągnęliśmy Spallettiego, który, jak ufam, jest nam bardziej potrzebny niż transfery typu Kessie. Wyobraźcie sobie co może zagrać nasza 11 z Banegą, Joao Mario, Kondogbią czy Candrevą w ich najlepszej dyspozycji.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 09:46 przez KoBa, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Nie wiem kto się jarał Kessiem na jesieni ale to całkiem możliwe bo ludzie lubią takich dorodnych, wybieganych i troszkę chaotycznych murzynów. Ja o wiele bardziej ceniłem Gagliardiniego i całe szczęście, że to jego kupiliśmy(nie podobne do nas ostatnimi laty) bo gość jest materiałem na topa tej ligi w najbliższym czasie. A ten cały Kessie to jest u mnie w hierarchii niżej od Benassiego, Basellego, Jorginho, o Zielińskim nie wspominając nawet niestety.
Juventus sobie wyjął z Atalanty Caldare, my Gagliardiniego i są to zakupy wyśmienite, a Milan teraz na siłę przepłaca za Kessiego i Contiego.
KoBa pisze:Na mnei transfery Milanu nie robią wrażenia, bo my posiadamy już takich graczy, tylko ci ostatni sezon grali porażająco nierówno. Trzeba im ustabilizować formę, poprowadzić ich i utemperować, bo w najwyższej formie wciągają nosem transfery Milanu (nie liczę Contego, na bok obrony potrzeba nam zakupu typu Zapaccosta). Dlatego my w tym czasie ściągnęliśmy Spallettiego, który, jak ufam, jest nam bardziej potrzebny niż transfery typu Kessie. Wyobraźcie sobie co może zagrać nasza 11 z Banegą, Joao Mario, Kondogbią czy Candrevą w ich najlepszej dyspozycji.
Proszę, mądrego jak miło poczytać. Bierzcie przykład, uczcie się.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 09:49 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

IlCapitano pisze:Co tam Pango marudzisz, jakie nasze transfery, przecież jeszcze nikogo nie kupiliśmy więc nie panikuj. Jak rok temu chciałem aby kupić Biglie w pakiecie razem z Candrevą to było, że kurwa emeryt drogi i w dodatku z Lazio co nas zawsze rucha na transferach ( szczególnie ze Stankoviciem za 4 mln nas wyruchali XDDDD), a teraz rok starszy idzie do Milanu za 25 baniek i nagle świetny i przemyślany transfer :D Bez jaj, albo ten Kessie, przecież jego chciała tylko Roma i Milan, tylko że ci pierwsi mieli do wyboru Pellegriniego wychowanka za 10 mln co jest dwie klasy lepszy albo Kessiego za 28. Przecież każdy normalny klub by go odpuścił w takiej sytuacji. Rodrigueza i Musacchio już opisałem, a od Contiego to lepszy i tańszy jest Zappacosta albo Hysaj.
ale pierdolisz...nikt ci kurwa nie każe propsować transferów milanu,ale wymyślać co raz większe kocopoły,by tylko zdyskredytować ich ruchy jest z Twojej strony niepoważne,nie tego się spodziewałem po ekspercie od calcio ;) wywalone na Biglie pieniądze jakby wielkie nie były nie zmienią faktu,że w next sezonie będzie on biegał w czerwono czarnej koszulce,a stawianie takiego zarzutu ze strony kibica klubu,który wydał ponad 30 baniek na pokemona z Brazylii wygląda komicznie :D
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Na razie to naszym najważniejszym transferem jest łysol Spalletti, bo kadrowo nadal przewyższamy Milan nawet z ich zakupami najnowszymi. Opisał to wyśmienicie KoBa w swym poście ostatnim.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

KoBa pisze:Milan nakupił, bo po prostu musiał nakupić mając ogromne braki w kadrze, z której Montella naprawdę wycisnął 110%.

Biglia mimo, że imponuje równą formą nie ma umiejętności Banegi,
Kessiego Kondogbia w meczu z Atalantą wyjaśnił dość jednoznacznie,
Adrea Silva nie jest lepszy od Jovetica, którego my się próbujemy pozbyć,
Musacchio grał dobrze w LL, podobnie jak Murillo,
Milan interesuje się i straszy Belottim, ale my mamy Icardiego.
Rodriquez omal nie spadł z Wolfsburgiem do drugiej ligi, oczywiście, potencjał ma ogromny, ale może szukać formy sprzed lat niczym Ansaldi.
Przepraszam bardzo, ale z tą umiejetnoscią Banegi to wada czy zaleta? bo jak na razie Banega totalnie sie kompromituje we naszym ukochanym calcio i nie ogarnia taktycznej gry natomiast Biglia to solidna marka ligowa odkąd przyszedł do Lazio z Anderlechtu to trzyma równy, więcej niz solidny poziom. Jest wiekowy to fakt, ale jest po prostu świetny i Milanowi z pewnością pomoże.
Zaraz zaraz.. Andre Silve można bylo do Joveticia porównać jak ten byłby podobny wiekowo i grał jeszcze w Fiorentinie, na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że Jovetić to niespełniony talent nie radzący sobie w poważnych klubach i zmieniający kluby co rok natomiast Andre Silva to wciąż mlody, perspektywiczny 21 letni portugalczyk, z klubu który produkuje świetnych graczy. Milan nic nie traci na tym, a może tylko zyskać.
Co do Musacchio to tu sie mniej więcej zgodze, bo może być jak z Muriło, niemniej jednak wątpie.
Co do Rodrigeca to obarczanie go o otarcie sie o spadek jest słabe, bo cała druzyna grała dno a on jako lewy obrońca nie ma jakiegoś wielkiego wpływu na gre drużyny, równanie go z Ansaldim też jakoś mi się nie podoba, bo Ansaldi to stary dziad juz a Rodrigec nawet 25 lat nie ma.
Na mnei transfery Milanu nie robią wrażenia, bo my posiadamy już takich graczy, tylko ci ostatni sezon grali porażająco nierówno. Trzeba im ustabilizować formę, poprowadzić ich i utemperować, bo w najwyższej formie wciągają nosem transfery Milanu (nie liczę Contego, na bok obrony potrzeba nam zakupu typu Zapaccosta). Dlatego my w tym czasie ściągnęliśmy Spallettiego, który, jak ufam, jest nam bardziej potrzebny niż transfery typu Kessie. Wyobraźcie sobie co może zagrać nasza 11 z Banegą, Joao Mario, Kondogbią czy Candrevą w ich najlepszej dyspozycji.
My posiadamy juz takich graczy? sorry ale obecnie obrona Milanu wygląda 10 razy lepiej niż nasza, bo jak sie ma Rodrigec, Romagnoli, Musacchio i Conti do naszych parodystów na środku obrony i naszych gwiazdorach na bokach? ten rodrigec ktory obniżył znacząco loty nawet i w takiej formie wciąga dupą naszego kitajca, tym bardziej nie rozumiem depracjonowania transferów Milanu, zwlaszcza tych defensywnych
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

KoBa pisze:nWyobraźcie sobie co może zagrać nasza 11 z Banegą, Joao Mario, Kondogbią czy Candrevą w ich najlepszej dyspozycji.
Rzeczywiscie to kwestia wyobrazni. Ostatnie lata wyjatkowo rozwinely w nas umiejetnosc projekcji rzeczywistosci :D
Powyzsza prognoza tyczyc sie moze rownie dobrze Romy, bo pilke Napoli czy Juve doskonale znamy.

Silva ponoc za blisko 40 baniek w Milanie. Co to znacza pieniadze...:)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Pango1987 pisze:Przepraszam bardzo, ale z tą umiejetnoscią Banegi to wada czy zaleta? bo jak na razie Banega totalnie sie kompromituje we naszym ukochanym calcio i nie ogarnia taktycznej gry natomiast Biglia to solidna marka ligowa odkąd przyszedł do Lazio z Anderlechtu to trzyma równy, więcej niz solidny poziom. Jest wiekowy to fakt, ale jest po prostu świetny i Milanowi z pewnością pomoże.
Przecież wszystko opisałem - Biglia trzyma fason od dawna, ale meczów jak Banega z Cagliari czy Atalantą nie rozegrał nigdy. Silva może się rozwinąć, ale nie musi, na ten moment to poziom Jojo, nie wiem co do tego ma wiek. Nie obarczyłem RR wyłączną winą za kompromitujący sezon, ale był częścią tej kompromitacji i uświęcanie go jest równie słabe.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Pango1987 pisze:ale Rodrigeca to im zazdroszcze, gdyby nie fakt ze obnizyl loty to byśmy go nie widzieli w Milanie teraz ale w jakimś PSG czy Chelsea
Ale obniżył. Czy dlatego, że ktoś dwa lata temu grał dobrze jest wystarczającą rekomendacją do jego sprowadzenia?
Pango1987 pisze:No i sory ale wyśmiewanie Andre Silvy to jak strzelanie sobie w stope, bo mialem okazje go oglądać i jest bardzo perspektywicznym piłkarzem a nie od dziś wiadomo, że Porto i Benfica produkuje i wypuszcza do lepszych lig bardzo dobrych grajków.
Quaresma też takim miał być.
Pango1987 pisze:Ponoć 25 letni szwed Forsberg z Leipzig też jest łączony z nimi, chłop ma 8 goli i 22 asysty/30 rozegranych meczów w bundeslidze, czaicie to? czyli średnio w każdym meczu jaki rozgrywał miał udzial przy golu albo go strzelał. My powinniśmy się nim zainteresować i pogonić Perisika do tego Manchsteru
Czyli lepiej pozbyć się zawodnika, który aklimatyzację ma już za sobą i ściągać no-name'a, który cały proces będzie musiał przechodzić od nowa? Przypominam, że jak Perisić przychodził do nas z Bundesligi, to też miał całkiem ok staty, a większość tu po pierwszym jego sezonie najeżdżała jakie to drewno kupiliśmy.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Pango1987 pisze:Milan robi swietne i przemyslane transfery a my jakiś leszczów predzej
Uważam, że posty IlCapitanio i KoBy zamknęły temat wartości i jakości nowych piłkarzy Milanu.
Ja mogę tylko trochę żałować Bigli, ale jeśli jednak wywalą za niego 25mln, to będzie majsterszyk Lotito.
Zresztą jak rok temu trąbiłem, że Argentyńczyk musi przyjść do nas, to wielu mnie wyśmiewało. A teraz jak jest rok starszy i idzie do Milanu to płacz...
Klinsi64 pisze: kibica klubu,który wydał ponad 30 baniek na pokemona z Brazylii wygląda komicznie :D
Mamy nowe Mercato i dziś pieniądze będą wydawać Chińczycy (ci sami którzy sprowadzili znakomitego Gagliardiniego) a nie durny "Filipińczyk".

Pozdr.
ODPOWIEDZ