Mercato

To co każdy kibic lubi...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Wygląda na to, że drugim letnim transferze po Diego Godinie będzie Danilo. Jak już nasi dogadali się z piłkarzem na 3-letni kontrakt i potwierdzają to media we Włoszech i Anglii to raczej jest to już klepnięte. Spotkają się gdzieś na 15-20 mln euro.

Najbardziej cieszy mnie fakt, że my za gościa płacimy, bo bałem się, że w tym roku dalej będziemy kompromitować się ofertami z wypożyczeniami, a patrząc na karierę Brazylijczyka z City to taka oferta za niego wydawała się możliwa. Generalnie bardzo dobry zawodnik, umie uderzyć, podać za linię obrońców, dośrodkować, dobry na wahadło, do gry trójką z tyłu, na bok obrony do czwórki z tyłu. A przede wszystkim podobnie jak Godin przyzwyczajony jest do gry o najwyższe cele, więc na pewno się nie zesra.

Tymczasem Tuttosport podaje, że De Paul też jest klepnięty za 30 baniek i jedynie dyskutują teraz o rozłożeniu tej sumy na bonusy. Z oceną tego transferu się wstrzymam, bo mam mieszane uczucia.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Tuttosport nie jest wiarygodnym źródłem.. jeśli chodzi o Danilo wszystko zależy od MC. Inter zaproponował 15 baniek, a oni pewnie będą chcieli znacznie więcej, nie ma co się nakręcać jeszcze.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Danilo - nie chciany w Realu, nie chciany w City. 15mln to maks co można za niego zaproponować. Poza tym my już mamy na PO jednego Danilo :)

O wiele bardziej chcę De Paula.

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Dzień dobry. Skoro Spaleciak zostaje, to pozwolę sobie opisać wizję kadry na kolejny sezon z toskańską główką na ławce.

In:
Pepe, Bergwijn, de Paul, Godin, Danilo, Pellegrini, Sensi, Praet, Biraghi, Dzeko.

Out:
Icardi, Perisić, Dalbert, Borja Valero, Joao Mario, Vecino, Candreva, Keita Balde, Miranda, Cedric, Vrsaljko.

Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni.

Środkowi obrońcy: Skriniar, Godin, de Vrij, Ranocchia.

Boczni obrońcy: D'Ambrosio, Asamoah, Biraghi, Danilo.

Środkowi pomocnicy: Brozović, Pellegrini, Sensi, Praet, Nainggolan, Gagliardini.

Skrzydłowi: De Paul, Pepe, Bergwijn, Politano.

Napastnicy: Martinez, Dzeko.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

IlCapitano pisze: 30 kwie 2019, 11:03 Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni.

Środkowi obrońcy: Skriniar, Godin, de Vrij, Ranocchia.

Boczni obrońcy: D'Ambrosio, Asamoah, Biraghi, Danilo.

Środkowi pomocnicy: Brozović, Pellegrini, Sensi, Praet, Nainggolan, Gagliardini.

Skrzydłowi: De Paul, Pepe, Bergwijn, Politano.

Napastnicy: Martinez, Dzeko.
10/10 niestety
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Chętnie bym to zobaczył, ktoś powie, że środek pola za mocno ligowy, ale jak na Serie A to by było bogactwo mieć jeszcze Sensiego i Pellegriniego.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Wszystko spoko Kapitano, ale znowu bez lidera środka pola. Brakuje Rakiticia.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

IlCapitano pisze: 30 kwie 2019, 11:03 Dzień dobry. Skoro Spaleciak zostaje, to pozwolę sobie opisać wizję kadry na kolejny sezon z toskańską główką na ławce.

In:
Pepe, Bergwijn, de Paul, Godin, Danilo, Pellegrini, Sensi, Praet, Biraghi, Dzeko.

Out:
Icardi, Perisić, Dalbert, Borja Valero, Joao Mario, Vecino, Candreva, Keita Balde, Miranda, Cedric, Vrsaljko.

Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni.

Środkowi obrońcy: Skriniar, Godin, de Vrij, Ranocchia.

Boczni obrońcy: D'Ambrosio, Asamoah, Biraghi, Danilo.

Środkowi pomocnicy: Brozović, Pellegrini, Sensi, Praet, Nainggolan, Gagliardini.

Skrzydłowi: De Paul, Pepe, Bergwijn, Politano.

Napastnicy: Martinez, Dzeko.
o ile zmiany na skrzydłach mogą dawać nadzieję na polot i ambicje, czyli poprawę względem aktualnej obsady tych pozycji, o tyle w pomocy stagnacja. Spalletti raczej nie odda Vecino, a jeśli jednak tak się stanie, to Sensi, PRaet czy Pellegrini nie stworzą uzupełnienia pomocy, która może podjąć walkę o jakikolwiek cel.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 30 kwie 2019, 11:19 Wszystko spoko Kapitano, ale znowu bez lidera środka pola. Brakuje Rakiticia.
A Nainggolan?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Odet pisze: 30 kwie 2019, 11:35
Wybraniec pisze: 30 kwie 2019, 11:19 Wszystko spoko Kapitano, ale znowu bez lidera środka pola. Brakuje Rakiticia.
A Nainggolan?
Brozo i Radja to podstawa, taka solidna. dlatego potrzeba właśnie jakiegoś Rakiticia, a nie Praeta czy Sensiego, chyba musimy w końcu równać w górę co
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Z taką kadrą pomocnikow, będzie problem z dogrywaniem piłek do napastników. Potrzebujemy pomocnika w stylu Sneijdera, który bedzie rządził w środku i podawał prostopadłe piłki otwierajace drogę do bramki.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Matias Vecino będzie biegał bez problemu 90 min na pełnych obrotach i jestem zdania, że aby go zastąpić potrzeba SMSa albo Barelle, a inaczej to niech Matias lepiej zostanie, bo się oslabimy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Moja 11stka (ekonomiczna):
Handa
Skriniar-Godin-De Vrij
Barella-SMS-Brozovic-Nainggolan-Asamoah
Martinez-Icardi

Trener oczywiście Simone Inzaghi :)

Opiszcie
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Speaker pisze: 30 kwie 2019, 12:04 Matias Vecino będzie biegał bez problemu 90 min na pełnych obrotach i jestem zdania, że aby go zastąpić potrzeba SMSa albo Barelle, a inaczej to niech Matias lepiej zostanie, bo się oslabimy.
Xddddd dokładnie niech biega i wyrabia normę kilometrów na mecz, bo to jedyne co mu wychodzi. Grania w piłkę od niego nie wymagajmy
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

kusy pisze: 30 kwie 2019, 11:43 Z taką kadrą pomocnikow, będzie problem z dogrywaniem piłek do napastników. Potrzebujemy pomocnika w stylu Sneijdera, który bedzie rządził w środku i podawał prostopadłe piłki otwierajace drogę do bramki.
Pellegrini potrafi dogrywać świetne piłki. Wiadomo, to nie poziom Modrica, ale byłaby to wartość dodana do naszej pomocy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Odet pisze: 30 kwie 2019, 12:13 Moja 11stka (ekonomiczna):
Handa
Skriniar-Godin-De Vrij
Barella-SMS-Brozovic-Nainggolan-Asamoah
Martinez-Icardi

Trener oczywiście Simone Inzaghi :)

Opiszcie
Bracie nie ćpaj już. Barella na prawym wahadle? xDDDDDDD
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

W ogóle to fascynuje mnie, jak sobie tutaj siedzimy i kontemplujemy na eleganckim poziomie
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 30 kwie 2019, 12:18
Odet pisze: 30 kwie 2019, 12:13 Moja 11stka (ekonomiczna):
Handa
Skriniar-Godin-De Vrij
Barella-SMS-Brozovic-Nainggolan-Asamoah
Martinez-Icardi

Trener oczywiście Simone Inzaghi :)

Opiszcie
Bracie nie ćpaj już. Barella na prawym wahadle? xDDDDDDD
Jakim wahadle??
W Lazio gra na tej pozycji Romulo, który to żadnym wahadłowym nie jest. Nie trzeba nam wahadła, a balansu i zmienności (wymienności) pozycji. Oczywiście razie "W" do linii może zejść po drugiej stronie Asamoah, a w Kadrze Barella lubi grać blisko prawej strony pomocy.
Pozdr.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Proszę Cię, bądź rozsądny.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Wybraniec pisze: 30 kwie 2019, 12:40 Proszę Cię, bądź rozsądny.
Napisał człowiek, wg którego Chiesa jest średni... ;-)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No przy Pepe jest średni.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

OK
Wybraniec pisze: 30 kwie 2019, 12:40 Proszę Cię, bądź rozsądny.
Napisał człowiek, który typuje Udinese - Inter 1:5 ;-)

Pozdr.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Odet pisze: 30 kwie 2019, 12:13 Moja 11stka (ekonomiczna):
Handa
Skriniar-Godin-De Vrij
Barella-SMS-Brozovic-Nainggolan-Asamoah
Martinez-Icardi

Trener oczywiście Simone Inzaghi :)

Opiszcie
Jestem na tak
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Najlepszym transferem będzie Jose Mourinho, potem już wszystko zostanie poukładane perfekcyjnie.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Nr 10 w stylu Sneijdera czy Ozila którzy to mają "dzielić te piłki z przodu" to już jest prehistoria. Dzisiaj się tak nie gra, bo dzisiaj na każdej pozycji trzeba zasuwać w obronie. Ja bym brał za każdą cenę Gundogana, do tego Barella albo Rakitić + nasz Brozović i Nainggolan. Do tego dwóch skrzydłowych i ktoś za Icara.

Pellegrini, Sensi i Praet? Dobre wzmocnienia, Torino albo Fiorentina powinny się zainteresować na przyszły sezon jeśli chcą się liczyć w walce o LE
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Mercato

Post autor: emika »

Trener Hag, Erik Pan ten
Handa
Tagliafico-Godin-Skriniar-Danilo
Rakitić-Ninja-Gundogan
Bergwijn-Icardi-Neres/Ziyech/Pepe

tak se życzę
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Poczytałem trochę te różne doniesienia co w trawie piszczy i biorąc pod uwagę to co wydaje się najbardziej prawdopodobne i opisywane:
- na tą chwilę Spalletti zostaje, będziemy grali 4231, 433 albo 3421 jak z początku sezonu.
- przychodzą z dużym prawdopodobieństwem Godin, Danilo, De Paul i Bergwijn
- odchodzi Perisić i Joao Mario wypożyczony :)
- jeżeli odejdzie Icardi to będziemy chcieli go zastąpić Zapata lub Lukaku, zwłaszcza jeżeli MU nadal będzie chciało Perisicia
- Lorenzo Pellegrini w Interze!!!?
- o Gundoganie raczej przynajmniej nie w tym oknie
- wykupimy Politano, Keita też zostanie nie wiadomo jeszcze jak
- Ionut Radu bedzie wykupiony
- Piłkarz z ligi argentyńskiej dołączy do Nerazzurrich
- temat wielkiej wymiany z Juve możliwy ale mnie się wydaje, że sprawa przeciągnie sie troche do sierpnia i 50/50
- będziemy próbować zrobić niespodziankę na 8 lub 10, mój typ Donny van de Beek ew. SMS
- Zhang Jindong postawi nowy stadion
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Znowu piszą o Emersonie i Darmianie. Pierwszy z nich ani razu nie zaliczył sezonu w którym rozegrałby więcej niż 25 meczów w lidze. Na dodatek liczbę rozegranych 30 meczów we wszystkich rozgrywkach przekroczył tylko raz. Drugi z nich jest pośmiewiskiem kibiców Manchesteru United, dochodzi 30 i nie ma żadnych perspektyw na rozwój.

Nie tędy droga! Nie możemy stawiać na zawodników których zweryfikowały drużyny będące na podobnym pułapie do naszego. Ile razy próbowaliśmy odkurzać takich zawodników i jak to się kończyło?

Spora krytyka w kierunku transferu Lukaku, a ja pokaże jego statystyki strzeleckie:
2018/2019 45 meczów 15 goli
2017/18 51 meczów 27 goli
2016/17 39 meczów 26 goli
2015/16 45 meczów 25 goli
2014/15 48 meczów 20 goli

Nie wiem ile United sobie za niego życzy, ale chciałbym napastnika który na 5 sezonów w czterech strzela ponad 20 bramek. 25 lat, 190 cm, kawał byka. Moim zdaniem poradziłby sobie w Serie A. Oczywiście pod batutą dobrego trenera bo ze Spallettim to chuj to strzeli.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Najpierw zmiana trenera, bo przy Łysej Główce nawet Ronaldo z Messim nie daliby rady.
Pozdr.
ODPOWIEDZ