Mercato

To co każdy kibic lubi...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:13
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:09
timon pisze: 13 sie 2023, 21:07
VVujek pisze: 13 sie 2023, 20:57 W się k.... cieszcie, że macie konkurencyjny Inter, a nie ciągle płaczecie. Zhang nie spłaci kredytu to Oaktre przejmie udziały.

Dług (Oaktre ) nie ciąży na klubie tylko na Zhangu. I to jest piękne.
Oho jest i bliźniak Orła :D dług ciąży na Zhangu ale klub jest zastawem i z jego budżetu są spłacane odsetki
a skąd ta informacja, że odsetki od kredytu spółki Great Horizon są spłacane przez Inter? Masz jakieś wiarygodne potwierdzenie tej ciekawej informacji?
Mnie tylko zastanawia, że skoro dług jest Zhanga to dlaczego Oaktree przejmie Inter?
kredyt jest spółki Great Horizon, która jest właścicielem Interu.

Natomiast w to, że Inter płaci te odsetki to nie wierzę, to jest zapewne podobna odklejka od negowania tego, Serie A jest w kryzysie finansowym.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:14
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:13
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:09
timon pisze: 13 sie 2023, 21:07
VVujek pisze: 13 sie 2023, 20:57 W się k.... cieszcie, że macie konkurencyjny Inter, a nie ciągle płaczecie. Zhang nie spłaci kredytu to Oaktre przejmie udziały.

Dług (Oaktre ) nie ciąży na klubie tylko na Zhangu. I to jest piękne.
Oho jest i bliźniak Orła :D dług ciąży na Zhangu ale klub jest zastawem i z jego budżetu są spłacane odsetki
a skąd ta informacja, że odsetki od kredytu spółki Great Horizon są spłacane przez Inter? Masz jakieś wiarygodne potwierdzenie tej ciekawej informacji?
Mnie tylko zastanawia, że skoro dług jest Zhanga to dlaczego Oaktree przejmie Inter?
kredyt jest spółki Great Horizon, która jest właścicielem Interu.

Natomiast w to, że Inter płaci te odsetki to nie wierzę, to jest zapewne podobna odklejka od negowania tego, Serie A jest w kryzysie finansowym.
No ale jeśli wlaściel Interu zaciągnął dług pod akcje Interu no to jest raczej logiczne, że Inter musi płacić? No bo kto z czego
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:24
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:14
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:13
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:09
timon pisze: 13 sie 2023, 21:07

Oho jest i bliźniak Orła :D dług ciąży na Zhangu ale klub jest zastawem i z jego budżetu są spłacane odsetki
a skąd ta informacja, że odsetki od kredytu spółki Great Horizon są spłacane przez Inter? Masz jakieś wiarygodne potwierdzenie tej ciekawej informacji?
Mnie tylko zastanawia, że skoro dług jest Zhanga to dlaczego Oaktree przejmie Inter?
kredyt jest spółki Great Horizon, która jest właścicielem Interu.

Natomiast w to, że Inter płaci te odsetki to nie wierzę, to jest zapewne podobna odklejka od negowania tego, Serie A jest w kryzysie finansowym.
No ale jeśli wlaściel Interu zaciągnął dług pod akcje Interu no to jest raczej logiczne, że Inter musi płacić? No bo kto z czego
Spółka zaciągnęła kredyt pod zastaw Interu. Spółka musi spłacić kredyt (lub nie, wtedy Inter przejdzie w ręce Oaktree)
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:28
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:24
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:14
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:13
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:09

a skąd ta informacja, że odsetki od kredytu spółki Great Horizon są spłacane przez Inter? Masz jakieś wiarygodne potwierdzenie tej ciekawej informacji?
Mnie tylko zastanawia, że skoro dług jest Zhanga to dlaczego Oaktree przejmie Inter?
kredyt jest spółki Great Horizon, która jest właścicielem Interu.

Natomiast w to, że Inter płaci te odsetki to nie wierzę, to jest zapewne podobna odklejka od negowania tego, Serie A jest w kryzysie finansowym.
No ale jeśli wlaściel Interu zaciągnął dług pod akcje Interu no to jest raczej logiczne, że Inter musi płacić? No bo kto z czego
Spółka zaciągnęła kredyt pod zastaw Interu. Spółka musi spłacić kredyt (lub nie, wtedy Inter przejdzie w ręce Oaktree)
Ale nie jest wykluczone, że to Inter musi spłacać prawda? A biorąc chińczyków pod uwagę to myślę, że ze swoich nie płacą. Dowiemy sie za jakiś czas jak to wygląda.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Great Horizon musi spłacić pożyczkę do maja 2024, jak nie to stracą Inter. Nigdzie się nie natknąłem na informacje, że Inter cokolwiek płaci z tego tytułu. Wiadomo natomiast że część z tej pożyczki zasiliła kasę klubu.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

Mówisz część a co z resztą tej kasy?
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

no to już ich środki i ich decyzja co z nimi robią.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Mercato

Post autor: Bodzek »

Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:32
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:28
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:24
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:14
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:13

Mnie tylko zastanawia, że skoro dług jest Zhanga to dlaczego Oaktree przejmie Inter?
kredyt jest spółki Great Horizon, która jest właścicielem Interu.

Natomiast w to, że Inter płaci te odsetki to nie wierzę, to jest zapewne podobna odklejka od negowania tego, Serie A jest w kryzysie finansowym.
No ale jeśli wlaściel Interu zaciągnął dług pod akcje Interu no to jest raczej logiczne, że Inter musi płacić? No bo kto z czego

Spółka zaciągnęła kredyt pod zastaw Interu. Spółka musi spłacić kredyt (lub nie, wtedy Inter przejdzie w ręce Oaktree)
Ale nie jest wykluczone, że to Inter musi spłacać prawda? A biorąc chińczyków pod uwagę to myślę, że ze swoich nie płacą. Dowiemy sie za jakiś czas jak to wygląda.
Proszę nie wchodzić w tematy finansowe kiedy brakuje wiedzy, bo czyta się to fatalnie.
Po zapoznaniu się z tym czym jest zadłużenie Spółki i kto w jaki sposób za niego odpowiada możesz wrócić do pisania w tym temacie
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

Bodzek pisze: 13 sie 2023, 21:58
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:32
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:28
Tom_Hardy pisze: 13 sie 2023, 21:24
Orzeu pisze: 13 sie 2023, 21:14

kredyt jest spółki Great Horizon, która jest właścicielem Interu.

Natomiast w to, że Inter płaci te odsetki to nie wierzę, to jest zapewne podobna odklejka od negowania tego, Serie A jest w kryzysie finansowym.
No ale jeśli wlaściel Interu zaciągnął dług pod akcje Interu no to jest raczej logiczne, że Inter musi płacić? No bo kto z czego

Spółka zaciągnęła kredyt pod zastaw Interu. Spółka musi spłacić kredyt (lub nie, wtedy Inter przejdzie w ręce Oaktree)
Ale nie jest wykluczone, że to Inter musi spłacać prawda? A biorąc chińczyków pod uwagę to myślę, że ze swoich nie płacą. Dowiemy sie za jakiś czas jak to wygląda.
Proszę nie wchodzić w tematy finansowe kiedy brakuje wiedzy, bo czyta się to fatalnie.
Po zapoznaniu się z tym czym jest zadłużenie Spółki i kto w jaki sposób za niego odpowiada możesz wrócić do pisania w tym temacie
Ale czemu sie tak wymądrzasz i umoralniasz kto co może pisać. W PL Spółka z.o.o. robi ludzi w chuya bankrutując, robi restrukturyzacje i może odda kase, a może nie, a w większości przypadków znikają bez placenia i otwierają sobie kolejną. Za to Spółka Cywilna odpowiada swoim majątkiem. Chcesz cos jeszcze dodać? Prosze przedstaw w takim razie jaką spółką jest Great Horizon i czym odpowiada? Skoro taki mądry jesteś a inni sie nie znają.

Możemy podyskutować o spółkach w PL nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2023, 22:33 przez Tom_Hardy, łącznie zmieniany 1 raz.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Beka z przyglupow wyzywajacych sunning za to, że Inter jest konkurencyjny. Beka z tych którzy jednocześnie chcieli by wychodzić na 0/+ finansowo i mieć mocny zespół. Beka z tych którzy nie widzą, że SerieA to nie EPL.

Są ludzie jak Hardy czy Timon którzy pooprostu bezmyślnie szukają do czego tu się przyje*ac i popłakać. Oni zawsze znajdą powód. Oni sami nie wiedzą czego chcą, żyją marzeniami o świętym Mikołaju robiący prezenty finansowe.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

VVujek pisze: 13 sie 2023, 22:22 Beka z przyglupow wyzywajacych sunning za to, że Inter jest konkurencyjny. Beka z tych którzy jednocześnie chcieli by wychodzić na 0/+ finansowo i mieć mocny zespół. Beka z tych którzy nie widzą, że SerieA to nie EPL.

Są ludzie jak Hardy czy Timon którzy pooprostu bezmyślnie szukają do czego tu się przyje*ac i popłakać. Oni zawsze znajdą powód. Oni sami nie wiedzą czego chcą, żyją marzeniami o świętym Mikołaju robiący prezenty finansowe.
Zamknij tą morde kretynie. Dopóki nie przyszły tu takie debile jak ty to rozmawiałem Orłem normalnie bez ciśnienia. Przybyłaś, sprułaś dupe i teraz będziesz pajacować. Won pajacu ode mnie

Jesteś pieprzonym prowokatorem i rakiem na zdrowym organiźmie. Wpierdalasz sie we wszystkie tematy które cie nie dotycza i prujesz sie bez powodu. Kiepie
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Gościu ty ciągle tu zrzedzisz jak baba, tobie się nic nie podoba. To nie jest normalna dyskusja.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

VVujek pisze: 13 sie 2023, 22:36 Gościu ty ciągle tu zrzedzisz jak baba, tobie się nic nie podoba. To nie jest normalna dyskusja.
Wypierdalaj ode mnie i to już błaźnie i prowokatorze pieprzony, dopóki tu nie przylazłeś to dyskusje z Orłem prowadziłem normalnie wymieniając zdania. Nie wpierdalaj sie gdzie nie ma potrzeby żebyś otwierał ten swój prowokacyjny ryj. Won powiedziałem.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Zrzedzisz jak baba na każdy temat, a nie normalnie dyskutjesz.

Sunning zle, finanse zle, transfery zle, taktyka zła i tak dalej. A jak już coś poszło ok to się przupierdolisz do drabinki. To już jakas choroba musi być bo to nie jest normalne.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

VVujek pisze: 13 sie 2023, 22:44 Zrzedzisz jak baba na każdy temat, a nie normalnie dyskutjesz.

Sunning zle, finanse zle, transfery zle, taktyka zła i tak dalej. A jak już coś poszło ok to się przupierdolisz do drabinki. To już jakas choroba musi być bo to nie jest normalne.
Gdzie pajacu i prowokatorze osrany po pachy jak 2 latek napisalem w rozmowie z Orłem ze finanse złe, ze sunning złe? Prosze, pokaż. Nie ma? To zamknij morde i wypad ode mnie amebo umysłowa.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Gościu nie raz pisałeś sunning won więc to chyba jasne, że ci się nie podoba (Sunning złe)

Nie raz płakałeś o długi i pisałeś golodupce (finanse złe)

Zachowujesz się jak baba i wiecznie narzekasz takie są fakty.Płacz i wyzywaj jak baba tyle ci zostało.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2023, 22:54 przez VVujek, łącznie zmieniany 2 razy.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Mercato

Post autor: andyvdm »

Samardzic zapytany dzis dlaczego nie przyjechal podpisac kontraktu po badaniach

https://streamin.one/v/c3f2b30e
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Tom_Hardy »

VVujek pisze: 13 sie 2023, 22:52 Gościu nie raz pisałeś sunning won więc to chyba jasne, że ci się nie podoba (Sunning złe)

Nie raz płakałeś o długi i pisałeś golodupce (finanse złe)

Zachowujesz się jak baba i wiecznie narzekasz takie są fakty.Płacz i wyzywaj jak baba tyle ci zostało.
Gdzie płakałem o długi niedorozwoju prosze pokaż? Ostatni raz ci powtarzam zebyś zamkną swój ryj i nie prowokował bo rozmowa nie była z tobą i nie była krytykująca nikogo. Ale że musisz wpieprzyć swój ryj wszędzie i prowokować to wiadome.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

andyvdm pisze: 13 sie 2023, 22:52 Samardzic zapytany dzis dlaczego nie przyjechal podpisac kontraktu po badaniach

https://streamin.one/v/c3f2b30e
XDDD

Jedna z lepszych stron wątku w historii tego forum, dzięki wam wszystkim

Orzeu przeproś kibiców, nie oszukuj nas tymi fikcyjnymi wyliczeniami.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Z chęcią przestanę jak ty przestaniesz ciągle płakać o wszystko dziewczynko.

Pisząc sunning golodupce, nie podobają Ci się finanse, jasne jak słońce. Dobrych snów Hardy.
jaszczomb
Posty: 137
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: jaszczomb »

Piękny wątek o mercato się zrobił.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Mercato

Post autor: timon »

VVujek pisze: 13 sie 2023, 22:44 Zrzedzisz jak baba na każdy temat, a nie normalnie dyskutjesz.

Sunning zle, finanse zle, transfery zle, taktyka zła i tak dalej. A jak już coś poszło ok to się przupierdolisz do drabinki. To już jakas choroba musi być bo to nie jest normalne.
Vvujek Ty, Nicolas I Twój bliźniak Orzeł słynięcie z prowokowania innych kibicow. Uprawiacie codzienny trolling, nie wiem czy specjalnie czy z braku elementarnej wiedzy... O ile jeszcze z Orłem da się w miarę normalnie popisać i próbować merytorycznie(choć trudno) rozmawiać, tak każde Twoje pojawienie się na przepustce, kończy się banami dla innych użytkowników
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Gościu, a czy to nie ty wchodziles na stronę tylko po to by mnie wyzywać, bo za trolling uznawałeś to, że piszę o 60 mln z Lukaku na transfery? Później okazało się to prawda. Czy to nie ty miałeś mi przyznać rację?
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Mercato

Post autor: timon »

Ale co się prawda okazało? Wystarczy na transfermarkt zobaczyć
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Inter w jednym sezonie pozyskał piłkarzy za kwotę ponad 60 mln po sprzedaży Lukaku. Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu jest wpisywane w bieżący bilans rozliczeniowy. No, ale ty przecież tego nie wiesz :)
Pjerun
Posty: 29
Rejestracja: 2 lut 2011, 20:35

Re: Mercato

Post autor: Pjerun »

Nie rozumiem tego zaciekłego bronienia Suning. Każdy widzi jaka jest sytuacja.

I każdy myślę byłby w stanie zrozumieć transfery, gdyby Zhang powiedział "Top4 to max o co walczymy w następnym sezonie", a on wyskakuje za każdym razem z jakimś "Top8 w Europie".

Nie wiem ile jeszcze sezonów wytrzymamy na topie, ale raczej to jest odwlekanie wyroku.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Sytuacja jest taka jak w większości klubów z po za EPL, tych które chcą zachować konkurencyjna drużynę. Real czy Barca też mają gigantyczne długi mimo że biorą zdecydowanie większą kasę od sponsorów. Już nawet te 2 potęgi maja problem by rywalizować finansowo z klubami angielskimi.

Juventus który jest regularnie dofinansowany przez Exor również ciężko oddycha. To ogromny kryzys SerieA i PD
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Arnautović to transfer, który aż ciężko skomentować. Czegoś tak słabego przynajmniej na papierze to dawno nie było. Olewamy Dzeko, co przyjmujemy z radością, sądząc, że Thuram przychodzi za niego na trzeciego napastnika. Staramy się o Lukaku, sprzedajemy Onanę za 60 baniek, żeby móc go kupić za jakieś 30. Lukaku się wysrywa i nagle się okazuje, że nie staramy się o drugiego napastnika, tylko ewidentnie trzeciego - talent który może zupełnie spalić jak Balogun albo dziada pokroju Moraty, który gwarantuje jakieś tam liczby ale również to że nie zrobi szału. Już na tym etapie historia jest moim zdaniem fatalna, ale koniec końców ściągamy 34,5-letnią miernotę z Bolonii, w dodatku za jakieś absurdalnie wysokie pieniądze, które przekraczają 50% transferu 30-letniego Brozovicia, jednego z najlepszych grajków w lidze. Czy wy za tym nadążacie?

Na ten moment chyba śmiało można powiedzieć, że mamy gorszy skład niż w zeszłym sezonie. Wahadła na plus, obrona na minus, atak na minus, bramka na minus, pomoc mniej więcej status quo. Absolutnie niebywała sprawa, nie do pomyślenia jeszcze w czerwcu.

Suning won, oddajcie forsę za Onanę złodzieje
Mora
Posty: 2590
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam cały Mediolan, dobrych chłopaków z Sunning i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Mercato

Post autor: timon »

VVujek pisze: 14 sie 2023, 12:19 Inter w jednym sezonie pozyskał piłkarzy za kwotę ponad 60 mln po sprzedaży Lukaku. Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu jest wpisywane w bieżący bilans rozliczeniowy. No, ale ty przecież tego nie wiesz :)
,,Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu jest wpisywane w bieżący bilans rozliczeniowy" z orlem w jednej ławce widzę siedzieliście...
ODPOWIEDZ