Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Co do Cesara to dzisiaj na Polsacie Sport o 15 jest transmisja meczu Lazio-Ascoli i mozna go chyba zobaczyc w akcji...
Nie można, bo ma kontuzje :P
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

heh nic Ci nie umknie 8) teraz juz tez o tym wiem :o Jednak wczoraj ogladalem poczynania Liveraniego :lol: ....hm jakie spostrzezenia? Widac, ze wiedzie prym w szeregach Lazio, biega duzo, wraca sie...jednak w ofensywie jego podania sa jaby naprawde starej daty... :lol: zagra gdzies w calym meczu ze 2 super pilki ale zagra tez 6 za plecy lub pod nogi rywala...Taki zwykly szary rozgrywajacy Serie A...baardzo przypomina mi Verona, nawet fryzura 8) ale Veronowi dalbym note 8/10 a Liveraniemu 4/10 8)
Inter na zawsze !!!
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

Przeciez podania za plecy obroncow sa bardzo dobre zwlaszcza ze mamy szybkich napastnikow :smile:


Chyba ze ci chodzi o pilke za plecy napastnikow takie "lewe" to sory
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

heheh 8)... za plecy napastnikow :smile:
Inter na zawsze !!!
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

Hm...wg mnie chyba pora na maly refresh tego tematu....Kazdy wie, ze nasi dzialacze na dniach musza kupic jakiegos napastnika!! bo inaczej nawet w LM nie bedziemy grac :( Dobrze wiemy, ze w takiej sytuacji Moratti juz ma otwarty portfel, bo nie mozna przegrac zadnych negocjacji...
Kto wg Was zasili Inter? Ja swoj glos oddam na Sobisa... 8) a w razie jakis problemow chyba Tavano... :roll:
Inter na zawsze !!!
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Odp: Mercato

Post autor: Maciek (interista) »

Wszystko wskazuje na Sobisa
-wizyta jego agenta 8)
-stosunkowo niska cena tj. ok 8mln
-preferujemy zawodników z Ameryki Południowej
Chociaż ostatni0 Moratti w wywiadzie powiedział: "(...)Miejmy nadzieję że jednak uda się sprowadzić napastnika, ale wciąż nie wiem którego, bo jeszcze o tym nie rozmawialiśmy" -80- -80- -80- :? (bez komentarza)
A drugą najbardziej prawdopodąbną wersja jest dla mnie Bojinov
-ograny w Serie A
-dobre stosunki z Fiorą (Toldo itp )
- jak go tylko wypożyczymy to wogle wyjdzie taniocha 8)


PS: Wszystko wskazuje, że od 1 lipca Maicon będzie nerrazurrim
Obrazek
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Odp: Mercato

Post autor: Angelo »

8mln

Nie sądze aby na dzisiejszym rynku transferowym taka cena była niska...taki Cassano Real kosztował 5 mln...
dobre stosunki z Fiorą
Nie przypominam sobie aby Inter miał jakieś "dobre" stosunki z Fiorentina, jak juz to z Parmą...
Dla mnie najlepszym rozwiazaniem był Obbina, ale jak chodza pogłoski to wyjeżdża na PNA...więc zostaje Bojinov i Tavano z mojej strony skłaniałbym sie do tego Tavano...który prawdobodobnie zadowoliłby się ławą w Interze i niezgłaszał większych pretensji (podobnie jak Orlandini)
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Odp: Mercato

Post autor: Maciek (interista) »

Nie sądze aby na dzisiejszym rynku transferowym taka cena była niska...taki Cassano Real kosztował 5 mln...
Z Cassano to była inna sytuacja bo kończył mu się kontrakt i latem odszedłby za darmo (podobnie np. my kupiliśmy Stankovica). A za Teveza czy Aguero, których wymienia się również jako nasze ewentualne wzmocnienia będziemy musieli dać ponad 20 mln więc chyba trochę więcej :smile: . Dlatego transfer Sobisa wydaje mi sie stosunkowo tani.
...który prawdobodobnie zadowoliłby się ławą w Interze i niezgłaszał większych pretensji (podobnie jak Orlandini)
Orlandoni większość meczy ogląda z trybun...
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Orlandoni większość meczy ogląda z trybun...
Tym bardziej chwali mu sie, ze nie zglasza pretensji
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Odp: Mercato

Post autor: Maciek (interista) »

Orlandoni większość meczy ogląda z trybun...
Tym bardziej chwali mu sie, ze nie zglasza pretensji
Tak oby więcej takich piłkarzy jak Orlandoni w Interze :lol:
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Tak oby więcej takich piłkarzy jak Orlandoni w Interze
No przeciez nie przyszedl tutaj zeby grać regularnie. Sam mowil ze sam fakt powrotu do Interu to dla niego radocha i dobrze wie ze nie zaliczy wielu meczow
andre
Posty: 108
Rejestracja: 12 wrz 2005, 20:42
Lokalizacja: Wasilków

Odp: Mercato

Post autor: andre »

moim zdaniem nada sie Tavano z empoli albo Tevez.
moge sie także zgodzić na Di Michele:D
ale jakoś ten Sobis mnie nie przekonue no ale zobaczymy...
KRECIKTERROR

Odp: Mercato

Post autor: KRECIKTERROR »

no z tych 3 napaściorów najbardziej mnie przekonuje Tevez już swoją marke chłopak ma 8)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Kujon »

Zobaczymy na co się nasi działacze zdecydują, bo kandydatów mamy pare.... Tavano niby chce u nas grać, i przez to pewnie większość z wam go chce do nas :) Tevez...hmmm ogromne pieniądze, a jak Martins wróci to kim będziemy grać w ataku ?? :D Sobis....Aguero....niby 2 młode gwiazdki, pasowało by jedną zgarnąć chociaż, ale szczerze mówiąc to nie wypowiem się o nich, bo niewidziałem ich w akcji więc nie moge ich ocenić :) teraz jeszcze doszedł Bojinov i Di Michele.... Bojinova podobno chcą za Toldo (raczej nie transfer bo działacze z Fiory nie są debilami :D) więc pewnie wchodzi w gre wypożyczenie (dla mnie to najlepsza opcja ale z opcją PIERWOKUPU), Di Michele mnie wogóle nie przekonuje, bo to by była chyba tylko "zapchaj dziura" do naszego składu....choć jako jedyny to jest Włoch, obok Tavano...i ma podobno odejść za Wome, więc kolejny pozytyw...ale... no właśnie....

Nic nie słychać o lewym obrońcy, a mamy tam dziure tak jak w ataku, ale jeszcze mamy pare dni mercato więc licze na jkiś ruch Branci i reszty :)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Odp: Mercato

Post autor: Maciek (interista) »

Kujon pisze:Nic nie słychać o lewym obrońcy, a mamy tam dziure tak jak w ataku, ale jeszcze mamy pare dni mercato więc licze na jkiś ruch Branci i reszty
hmmm... był taki news (20 12 2005 ) : " Włoskie media twierdzą, że mediolański Inter wczoraj doszedł do porozumienia z obrońcą Ajaxu Amsterdam - Maxwellem w sprawie kontraktu indywidualnego. Umowa brazylijczyka z holenderskim klubem wygasa latem i właśnie wtedy zasili on nasz klub na zasadzie wolnego transferu(...)
Dużo mówiło się, że brazylijski obrońca przejdzie do Interu już w styczniu, jednak działacze obydwu klubów nie doszli do porozumienia i do transferu dojdzie dopiero w czerwcu."

Być może kwestia lewego obrońcy jest już roztrzygnięta :wink: ...tylko tego nie wiemy.... :)
Obrazek
andre
Posty: 108
Rejestracja: 12 wrz 2005, 20:42
Lokalizacja: Wasilków

Odp: Mercato

Post autor: andre »

a tak z 2 strony to ciekawe co z cruzem??przechodzi od nas czy podpisuje z nami kontrakt??jeżeli cruz chce odejść z naszej ekipy to może moratti powinien otworzyć portfel i kupić kogoś z wyższej półki??
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Odp: Mercato

Post autor: Syjon »

andre pisze:a tak z 2 strony to ciekawe co z cruzem??przechodzi od nas czy podpisuje z nami kontrakt??jeżeli cruz chce odejść z naszej ekipy to może moratti powinien otworzyć portfel i kupić kogoś z wyższej półki??
Z Cruzem to są już wałki od dwóch sezonów :lol: . Raz ma grać w Palermo, raz w Romie, później sieją sie farmazony, że niby Inter chce go zostawić a tak na serio to prawdopodobnie odejdzie do ligi rosyjskiej i skończy sie jego błyskotliwa kariera :wink:

btw : Nie wiem czy to prawda, ale podobno Fiora chce nam oddać Bjinova za Toldo -80- . Jak dla mnie to by było coś :smile:
Obrazek
Obrazek
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Nie.Toldo musi zostac.Jesli Julio zlapie kontuzje to kto godnie go zastapi do konca sezonu? Tylko Toldo.Fakt ze potrzebujemy napastniak ale wymiana nawet przy wypozyczeniu nie wchodzi tu w gre.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
andre
Posty: 108
Rejestracja: 12 wrz 2005, 20:42
Lokalizacja: Wasilków

Odp: Mercato

Post autor: andre »

boinov odpada
moim zdaniem nie jest on wart toldo
a pozatym woli szwabów:]
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Odp: Mercato

Post autor: Maciek (interista) »

boinov odpada
moim zdaniem nie jest on wart toldo
:brawo:
Toldo 34 lata :arrow: Bojinov 20 lat, gdyby Fiorentina zgodziła się na taką wymianę byliby skrajnymi idiotami. No bo na przykład Figo nie jest słabszym piłkarzem od Kaki, ale raczej Milan na taką wymianę z nami nie pójdzie :wink:

Transfer Sobisa nie dokońca wyjaśnia sprawę napastników (będziemy musieli na niego trochę poczekać, prawdopdobnie do sierpnia) bo pod nieobecność Martinsa i przy kontuzji Recoby będziemy dysponowali tylko Adriano i Cruzem (nie licząc piłkarzy Primavery)
Nie.Toldo musi zostac.Jesli Julio zlapie kontuzje to kto godnie go zastapi do konca sezonu? Tylko Toldo
Carini jest tylko wypożyczony do Cagliari więc w razie transferu Toldo można próbować go ściągnąć z powrotem nieco wcześniej a był całkiem niezłym zmiennikiem w ubiegłym sezonie, nawet karnego wybronił.
PS: No, ale Toldo ostatnio powiedział, że chciałby zostać w Interze więc cała sprawa jego transfer raczej nie istnieje :smile:
Obrazek
andre
Posty: 108
Rejestracja: 12 wrz 2005, 20:42
Lokalizacja: Wasilków

Odp: Mercato

Post autor: andre »

co z tego że boinov na 20 lat
jak narazie jest cienki
po co go sprowadzać i płacić mu kase za to żeby siedział na ławie i nie wychodził na boisko.a toldo jest wielki i jeszcze ze 3 sezony pogra.
a co do Sobisa to zobaczymy ja osobiście wolałbym teveza zamiast niego
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Orzeu »

Po pierwsze BOIJNOV to wielki piłkarz - pokazał to w zeszłym sezonie, gdy biło się o niego pół europy, a że teraz ma gorszy okres to nic nie znaczy.
Po drugie Toldo jest nam obecnie po prostu niepotrzebny w stosunku do zapotrzebowania na napastników.
Po Trzecie pogra 3 sezony, ale NIE U NAS bo mu się w czerwcu kontrakt kończy i nie sądze żeby go przedłużył.
Po Czwarte to każdy wolałby Teveza tylko że jest pewna różnica: cena Sobisa to ok. 8 mlnów Euro, natomiast TeVEZ kosztuje około 25 mlnów.
Po Piąte Tevez i Sobis - hmmm niewiadomo kto jest lepszy - Tevez owszem widziąłem go kilkarazy i koleś wymiata, ale z drugiej strony tańszy Soibs również zostałwybrany do 11-tki ligi brazylijskiej, tak jak Tevez więc może posiadają podobne umiejętności
Obrazek
andre
Posty: 108
Rejestracja: 12 wrz 2005, 20:42
Lokalizacja: Wasilków

Odp: Mercato

Post autor: andre »

no mniejmy nadzieje że Sobis szybko nauczy sie europejskiego futbolu.
a czy toldo nie poga u nas to tego bym nie powiedział
dzisiaj agent toldo miał być w siedzibie interu i uzgodnić warunki nowego kontraktu.a pozatym toldo chce grać dla interu ale powiedział że życzył by sobie częstrzych występów.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Mercato

Post autor: Nasir »

andre pisze:no mniejmy nadzieje że Sobis szybko nauczy sie europejskiego futbolu.
no wlasnie zeby nie bylo tak jak z chwalonym nie wiem bardzo za co Robinho
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
andre
Posty: 108
Rejestracja: 12 wrz 2005, 20:42
Lokalizacja: Wasilków

Odp: Mercato

Post autor: andre »

hehe no właśnie bo będzie niezła klapa:D
intermaniak
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2006, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: intermaniak »

Najlepiej było by wziąć go na okres próbny i wtedy się przekonamy czy warto go wymieniać! 8)
...:INTER to potęga:...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Ten cały Maicon jest zbędny...Mamy Javiera nasz symbol i kogoś kto tylko podczas kontuzji nie gra..Mamy także Burdisso, który potrafi grać jako stoper oraz prawy obrońca...No i wkońcu mamy także Ze Marie i Andreoliego...Jakby policzyć mamy 4 prawych obrońców. Odchodzi Ze Maria jest 3 to i tak dużo.. Po co nam Maicon ja nie wiem...Grosso to już inna bajka 8)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: RoB »

Ja też nie bardzo rozumiem po co ten Maicon :? W sumie po sezonie pewnie odejdzie Ze Maria ale po co sprowadzać tak przeciętnego kopacza On ma już 25 lat więc raczej już dużo lepiej grać nie będzie niestety pewnie nawet gorzej. Powinni raczej skupić się na lewym obrońcy a nie kupować kogo popadnie :idea:
Squal

Odp: Mercato

Post autor: Squal »

Trzeba szukać dobrego zastępstwa dla Favalli'ego który ma już swoje lata.
andre
Posty: 108
Rejestracja: 12 wrz 2005, 20:42
Lokalizacja: Wasilków

Odp: Mercato

Post autor: andre »

a co sądziecie o maxwellu??bo ja też uważam że maicon jest zbędny
ODPOWIEDZ