Mercato

To co każdy kibic lubi...
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Kondzik »

Najpierw niech Onana skończy kontrakt później będzie info. Przecież już był na testach i czemu nie ogłosili że podpisany?xd Halanda ogłosili a to on za free tam poszedł?xd
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Kondzik pisze: 23 maja 2022, 17:29 Najpierw niech Onana skończy kontrakt później będzie info. Przecież już był na testach i czemu nie ogłosili że podpisany?xd Halanda ogłosili a to on za free tam poszedł?xd
Pieknie wyjaśnione.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Co za różnica czy poszedł za free czy za kasę? Skoro dołączy dopiero 1 lipca. Chodzi o to, że klub niczego nie potwierdzał, a wiadomo jak jest z dziennikarzami..

Jeśli były testy( jakoś mnie to ominęło) to faktycznie przyjdzie Onana
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Wujku testy były , w styczniu były fotki jak Onana wychodził z centrum medycznego. Także tak to nasz nowy goalkeeper.
Co do zmian kadrowych na nowy sezon to jest bardzo wiele niewiadomych, Inter co prawda jest dogadany z wieloma graczami jak Dybala czy Bremer ale mam wrażenie ze oni przyjdą jako zastępstwa dla tych dużych sprzedaży. Mam cicha nadzieje, ze może jednak Dybala wskoczy za pensje Sancheza i Vidala bez straty Lautaro. To byłoby super, natomiast jestem przekonany ze Bremer przyjdzie tylko w wypadku sprzedaży kogoś z naszej podstawowej 3-ki obrońców i tutaj byłbym za sprzedażą Vrija. Możliwe ze Acerbi do rotacji na ławkę , jestem na tak tym bardziej ze odchodzi Rano.
Mam nadzieje ze dogadają się z Perisicem na kompromisowych warunkach przez co nie trzeba będzie w tym roku szukać lewego wahadła. Co do linii pomocy to potrzeby są ogromne bo mamy tylko 3 poważnych graczy a odchodzą Vidal i Vecino. Nie wiem co Kobra tutaj wymyśli , przewijają się nazwiska Asslaniego czy Mikitariana , może szanse dostanie Agoume i myśle ze przy naszym budżecie to będą gracze tego kalibru , gracze z kartami na reku , próby wypożyczeń itd . Najtrudniej będzie uzupełnić te pomoc jednak. Jestem bardzo ciekawy jak to się potoczy
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Kondzik »

VVujek no dla mnie jest różnica bo płacąc kasę za kogoś możesz już go ogłosić mimo że umowa zaczyna się od lipca. Gość któremu kończy się kontrakt ma umowę ze swoim klubem i chyba musi ją wypełnić wedle prawa na piśmie. A jak było z de vrijem? Dogadany już w lutym ogłoszony po sezonie.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Kondzik pisze: 23 maja 2022, 20:45 VVujek no dla mnie jest różnica bo płacąc kasę za kogoś możesz już go ogłosić mimo że umowa zaczyna się od lipca. Gość któremu kończy się kontrakt ma umowę ze swoim klubem i chyba musi ją wypełnić wedle prawa na piśmie. A jak było z de vrijem? Dogadany już w lutym ogłoszony po sezonie.
Obojętnie czy kupujesz zawodnika czy sprowadzasz z wolnego transferu, piłkarz do 30 czerwca jest zawodnikiem macierzystego klubu. Zakładając że Inter podpisał umowę z Onaną na początku roku, mógł już wtedy ogłosić jego przyjście (tak jak np Borussia ogłosiła że sprowadzi Sule), ale z jakichś powodów, pewnie uzgodnionych z zawodnikiem, tego nie uczynił (być może chodziło o napięte stosunki Ajax- Onana, być może Inter chce połączyć ogłoszenie z prezentacją zawodnika itd)
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

VVujek pisze: 23 maja 2022, 16:11 Gdyby był podpisany była by o tym informacja. np. Haland już oficjalnie w City i to jest ta różnica.
De Vrij był podpisany od dawna, a oficjalna informacja pojawiła się po sezonie...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

ZnawcaCalcio pisze: 24 maja 2022, 01:14
VVujek pisze: 23 maja 2022, 16:11 Gdyby był podpisany była by o tym informacja. np. Haland już oficjalnie w City i to jest ta różnica.
De Vrij był podpisany od dawna, a oficjalna informacja pojawiła się po sezonie...
To nie jest jakoś prawnie ustawione, że nie można ogłosić gościa do końca zakończenia jego kontraktu?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

tak właśnie (pewnie z jakimiś wyjątkami) jest
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Dzonyy pisze: 24 maja 2022, 08:44
ZnawcaCalcio pisze: 24 maja 2022, 01:14
VVujek pisze: 23 maja 2022, 16:11 Gdyby był podpisany była by o tym informacja. np. Haland już oficjalnie w City i to jest ta różnica.
De Vrij był podpisany od dawna, a oficjalna informacja pojawiła się po sezonie...
To nie jest jakoś prawnie ustawione, że nie można ogłosić gościa do końca zakończenia jego kontraktu?
Nie można ogłosić do 31 grudnia, ponieważ do tego czasu nie można oficjalnie się z danym zawodnikiem kontaktować (mówię o wolnych tranferach). Później można się kontaktować, podpisywać kontrakt i to ogłaszać.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Sezon skończony więc zaczynamy ekscytujący czas mercato :D
Pierwszy transfer najprawdopodobniej będzie ogłoszony dzisiaj bądź jutro. Andre Onana ma podpisać kontrakt na 3 lata. Handanović też zostaje na kolejny rok wiec bramkę mamy już obsadzoną. Oby ten Onana okazał się strzałem w 10! bo przez pozycję bramkarza głównie przegraliśmy tytuł. Nam nie pomagali a w Milanie wręcz przeciwnie.

Odejdzie Radu, Ranocchia, Vecino, Kolarov, Sanchez, Vidal i Caicedo. Oprócz Radu, wszyscy są już po 30tce więc żegnamy bez żalu. Radu... wiadomo. Ja do tego grona doliczył bym jeszcze Dzeko i Cordaza.

D'Ambrosio i Perisic zapracowali na przedłużenie swoich umów i chciałbym, żeby zostali w Interze. Zapewne do tego dojdzie niebawem.

Po wypożyczeniach będzie wracało do nas kilka odpadów typu Dalbert, Lazaro czy Sensi. Kilku młodych wartych uwagi jak Pinamonti, Esposito, Agoume, Satriano. Trzeba trzymać kciuki za awans Monzy do Serie A to wykupią Di Gregorio za 3.5mln. Wiecznie kontuzjowany nasz najdroższy letni zakup czyli Vanheusden też wróci, jeśli może chodzić. Są jeszcze inni ale nikt warty uwagi.

Przed Marottą i spółką ciężkie zadanie. Zarobić duże pieniądze, najlepiej nikogo kluczowego nie sprzedać i jeszcze się przy tym wzmocnić. Trzeba pozyskać Dybalę póki jest okazja...

Gdybym mógł zabawić się w świecie rzeczywistym w FMa to chciałbym zobaczyć taki skład na następny sezon.
Handanović, Onana, Bardi

Skriniar, Bremer, Bastoni, D'Ambrosio, Dimarco, + ktoś z wolnego transferu ktoś z: Luiz Felipe, Romagnoli, Mbemba, Felipe z Atletico, Patric)

Barella, Brozović, Calhanoglu, Davide Fratesi, Gagliardini + z wolnego transferu: Florian Grillitsch, Corentin Tolisso, Mkhitaryan czy jak zmienią się przepisy Eriksen :D

Dumfries, Darmian, Perisić, Gosens - tutaj najlepiej bez zmian

Lautaro, Correa, Dybala, Pinamonti

Mister Marotta zrób to :D
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Handa/Onana
Dumfries/Darmian, Gosens/Perisić
Bastoni/Dimarco, Bremer/Acerbi, Skriniar/Ambroży
Hakan, Barolo, Frattesi, Brozović, De Paul
LM, Dybala, Scamacca, Dżeko
Szkoda, że to mało prawdopodobne.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

https://www.transfermarkt.pl/inter-mail ... on_id/2022

Jak to wygląda na chwilę obecną (30 maja 2022):

- odejście: Vecino, Rano, Kolarova i Caicedo - oszczędność na pensjach brutto około 11 mln euro
- odejście Perisicia: oszczędność ok 9,2 mln euro
- sprzedaż Di Gregorio: 4 mln euro
- otwarte negocjacje z Monzą odnośnie Piroli (7 mln?) i może Sensiego (8 mln ?)
- możliwa sprzedaż Bastoniego (ok 60+ mln)
- możliwa sprzedaż Pinamontiego (ok. 15-18 mln)
- możliwa sprzedaż De Vrija (ok 20 mln euro)
- możliwe przyjście Bremera (ok 25-30 mln euro)
- możliwe przyjście Mkhitaryana - ok 6,5 mln euro brutto pensji na rok
- możliwe przyjście Dybali lub/i Lukaku, na każdego trzeba zarezerwować ok 13 mln euro brutto pensji
- problem z pensjami (kwoty brutto) Dzeko (9,2 mln euro), Vidala (8,5 mln euro) i Sancheza (9,2 mln euro)
- przedłużenie kontraktu ze Skriniarem (dodatkowe minimum 3 mln euro na podwyżkę i złożony podpis)
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

forzaragazzi pisze: 30 maja 2022, 11:34 https://www.transfermarkt.pl/inter-mail ... on_id/2022

Jak to wygląda na chwilę obecną (30 maja 2022):

- odejście: Vecino, Rano, Kolarova i Caicedo - oszczędność na pensjach brutto około 11 mln euro
- odejście Perisicia: oszczędność ok 9,2 mln euro
- sprzedaż Di Gregorio: 4 mln euro
- otwarte negocjacje z Monzą odnośnie Piroli (7 mln?) i może Sensiego (8 mln ?)
- możliwa sprzedaż Bastoniego (ok 60+ mln)
- możliwa sprzedaż Pinamontiego (ok. 15-18 mln)
- możliwa sprzedaż De Vrija (ok 20 mln euro)
- możliwe przyjście Bremera (ok 25-30 mln euro)
- możliwe przyjście Mkhitaryana - ok 6,5 mln euro brutto pensji na rok
- możliwe przyjście Dybali lub/i Lukaku, na każdego trzeba zarezerwować ok 13 mln euro brutto pensji
- problem z pensjami (kwoty brutto) Dzeko (9,2 mln euro), Vidala (8,5 mln euro) i Sancheza (9,2 mln euro)
- przedłużenie kontraktu ze Skriniarem (dodatkowe minimum 3 mln euro na podwyżkę i złożony podpis)
Rada na przyszłość operuj na kwotach netto tak jak się to zwykło robić we Włoszech.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Kebo pisze: 30 maja 2022, 13:12
forzaragazzi pisze: 30 maja 2022, 11:34 https://www.transfermarkt.pl/inter-mail ... on_id/2022

Jak to wygląda na chwilę obecną (30 maja 2022):

- odejście: Vecino, Rano, Kolarova i Caicedo - oszczędność na pensjach brutto około 11 mln euro
- odejście Perisicia: oszczędność ok 9,2 mln euro
- sprzedaż Di Gregorio: 4 mln euro
- otwarte negocjacje z Monzą odnośnie Piroli (7 mln?) i może Sensiego (8 mln ?)
- możliwa sprzedaż Bastoniego (ok 60+ mln)
- możliwa sprzedaż Pinamontiego (ok. 15-18 mln)
- możliwa sprzedaż De Vrija (ok 20 mln euro)
- możliwe przyjście Bremera (ok 25-30 mln euro)
- możliwe przyjście Mkhitaryana - ok 6,5 mln euro brutto pensji na rok
- możliwe przyjście Dybali lub/i Lukaku, na każdego trzeba zarezerwować ok 13 mln euro brutto pensji
- problem z pensjami (kwoty brutto) Dzeko (9,2 mln euro), Vidala (8,5 mln euro) i Sancheza (9,2 mln euro)
- przedłużenie kontraktu ze Skriniarem (dodatkowe minimum 3 mln euro na podwyżkę i złożony podpis)
Rada na przyszłość operuj na kwotach netto tak jak się to zwykło robić we Włoszech.
Dzięki za radę, ale w kontekście mercato interesują mnie kwoty brutto. Zwłaszcza dotyczy to zawodników z ulgami podatkowymi.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mercato

Post autor: mio85 »

Mkhitaryan?! Jak dla mnie kolejny emeryt po Dzeko z wysokim kontraktem i z tego co kojarze w tym sezonie podatny na kontuzje. Pewnie jako opcja, ale jeśli będzie grał mało to tym bardziej bedzie to już odcinanie kuponów.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Mercato

Post autor: andyvdm »

Widzę ze mamy jakiś fetysz ściągania emerytów z Romy u schyłku kariery i dofinansowania ich ostatnich dużych kontraktów, Kolarov, Dzeko i teraz Mkhitarian
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

andyvdm pisze: 3 cze 2022, 22:26 Widzę ze mamy jakiś fetysz ściągania emerytów z Romy u schyłku kariery i dofinansowania ich ostatnich dużych kontraktów, Kolarov, Dzeko i teraz Mkhitarian
Jeszcze Radzie trzeba uwzględnić
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

4,5 mln netto ma dostać podobno Mkhitarian, dramat. Pozbywamy się Vidala, któremu trzeba jeszcze zapłacić za przedwczesne rozwiązanie kontraktu, żeby takie coś odjebać...

Jak już jesteśmy tacy rozrzutni (przy jednoczesnym byciu biednym) to było brać Isco, któremu podobno najbliżej do Romy
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Kujon pisze: 3 cze 2022, 23:23 4,5 mln netto ma dostać podobno Mkhitarian, dramat.
No właśnie ponoć z powodu Decreto Crescita jego pensja ma ważyć brutto "tylko" 4,9 mln brutto. Wiec to jak najbardziej byłoby do przełknięcia.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Czas zrewidować swoje oczekiwania na mercato, chciałem ta:
Odet pisze: 11 kwie 2022, 08:14 Bremer, Scamacca, Frattesi.

Takie mam życzenia na mercato.

Dziękujemy za grę Chilijczykom.

Pozdr.
Teraz widzę trochę inaczej.

Wiecie, że nie byłem zwolennikiem przyjścia Dybali, ale zmieniam zdanie. Po pierwsze Marotta wie lepiej, a po drugie prześledziłem trochę występy Pawełka w tym sezonie i był on zwykle ograniczany przez drewnianego Maxa. Chętnie zobaczę go w parze z Lautaro. Dwóch mobilnych i bardzo technicznych piłkarzy, przy ofensywnej taktyce naszego trenera może pięknie się prezentować.
Zatem Scamacca nie, nie za takie pieniądze. Topowe kluby Serie A mają już napastników (albo zaraz będą mieć), więc młody Włoch prędzej czy później trafi do Interu, ale nie teraz i nie za tyle. Teraz Dybala !!!

Co do Frattesiego: podobno pójdzie tam gdzie Scamacca... nie więc chyba nie teraz... Choć kto wie co planuje Marotta. Teraz ucieszę się z transferu Mkhitariana, bo to piłkarz poukładany, b.dobry technicznie i tylko do rotacji.
Co do Vidala, jeśli jego odprawa ma wynosić tyle co kontrakt gdyby został... to nie wiem czy lepiej go jednak zostawić. Z tym, że dobrze gdyby odpuścił grę w repce (tak jak zrobił Mkhitaryan).

Bremer: no to absolutny mus na lato. Ja osobiście liczę też, że zostanie de Vrij, którego bardzo cenię i lubię. Dobrze żebyśmy nie rozmontowali obrony, no chyba że pojawi się jakaś kosmiczna oferta.

Odejście Perisica spłynęło po mnie jak po kaczce. Jest miejsce dla Gosensa. Nie szukałbym nikogo do rotacji z nim, tylko pozwolił grac tam (rotować) Dimarco.

Zatem: Dybala, Mkhitaryan i Bremer. Będę zadowolony.

Pozdr.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Odet pisze: 11 kwie 2022, 08:14

Odejście Perisica spłynęło po mnie jak po kaczce. Jest miejsce dla Gosensa. Nie szukałbym nikogo do rotacji z nim, tylko pozwolił grac tam (rotować) Dimarco.


Pozdr.
Dokładnie, przesunąć Dimarco na wahadło bo w obronie nie radził sobie najlepiej a w ofensywnie zawsze coś od siebie wnosił.
Jeśli przyjdzie Bremer i nie odejdzie De Vrij to obrona moze wyglądać tak:
Skriniar, Bremer,Bastoni + na rezerwie D'Ambrosio, De Vrij i....albo dać szanse komuś z młodych albo ten Djimsiti (ponoć jakieś ploty były o wymianie na Gaglie)

W linii pomocy jeśli pozbywamy się Gagi, Vidala i Vecino to jako zmiennicy mogliby przyjść Mkhitaryan(za darmo), Agoume (powrót z wypozyczenia) , Asslani (wypozyzcenie) + jeszcze ktoś by się przydał moze wypozyczenie Ceballosa?

W linii ataku Sanchez robi wypad, to samo bym zrobił z Dzeko lub Correą (za którego mozemy jakieś pieniądze wyciągnąć) i w ich miejsce Dybala (za darmo), Lukaku (wypozyczenie)
I mamy piękny atak Lukaku,Lautaro i w na rezerwie Dybala, Dzeko/Correa + jeszcze moznaby wprowdzić Satriano niech się uczy od naszych napastników i grywa chociaz ogony.

Na pewno jeszcze spienięzyc takich graczy jak Pinamonti, Esposito, Salcedo, Radu. Pozbyc się Dalberta i Lazaro (z nich raczej nie ma co liczyc na zarobek)
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Pozostanie Skriniara, Basto, Barelli i Lautaro priorytetem.

Przyjście Dybali i
Lukaku przy jednoczesnym pozostaniu Martineza - marzenie!

Bremer do obrony to obowiązek i chyba się ziści.

Rezerwowy środek pola; Mkhytaryan,Asllani,Loftus-Cheek/Fratesi?? -jakoś tak mam nadzieję ,że o tego ostatniego jeszcze Marotta powalczy.

Najciekawiej zapowiadają się wahadła, bo odejście Perisicia to była sprawa niezależna od nas ,gość chciał pójść do Anglii. I teraz tak: na lewej stronie jest Gosens i Dimarco ,no ale te starania o Cambiaso ,to raczej można podejrzewać ,że Dimarco odejdzie i będzie wahadło lewe Gosens i Cambiaso?
Prawe wahadło wygląda jeszcze ciekawiej ,bo możliwe ,że Denzel odejdzie ,a przyjdzie Bellanova. Ja tak to rozumiem w tej chwili
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Po ostatnich doniesieniach Di Marzo odnośnie kontaktów Interu z Milenkoviciem odnoszę wrażenie, że Inter poświęci Skriniara. Za niego będą chcieli sprowadzić Milenkovicia i Bremera. Bastoni był pierwszą opcją ale stanowczo odmówił odejścia. De Vrij może przedłuży kontrakt.

Z transferów do klubu w zasadzie pewne jest przyjście Onany i Dybali z wolnych transferów. Bellanova i Asllani to uzupełnienie kadry i melodia przyszłości. Przydał by się nam jakiś konkretny pomocnik. Mkhitaryan na free z kontraktem na 2 lata wydaje się być dobrą opcją.

Najtrudniejsze z tych naszych transferów będzie pozbycie się czylyjskich darmozjadów. W Lukaku nie wierze. Władze Chelsea nie mogą być tak głupie.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Mercato

Post autor: SETE »

Niestety ale naiwne jest myslec, ze nikt z trzonu kadry nie odejdzie. Trzon kadry mam na mysli Bastoni, Skrinar , Barella , Lautaro ( trzon to jest jeszcze Brozo ale tutaj jest pewnosc , ze on bedzie z nami na dluzej ) . Wg wszystkich znakow na niebie potrzebujemy 60 mln zyskow przy jedoczesnym obnizeniu wartosci płac. W teorii pewnie daloby sie te srodki pozyskac ze sprzedazy graczy , z ktorymi nie wiazemy przyszlosci , a jest kogo spieniezyc bo niektorzy z mlodych mieli dobre sezony oraz np mozna sprobowac sprzedac Dumfriesa, jednak problem polega na tym, ze te sprzedazy bylyby czasochlonne a Inter tego czasu nie ma. Dlaczego nie ma ? bo taki Bremer czy Dybala nie beda czekac do konca lipca , az uzyskamy jakies przychody. Kasa jest potrzebna tu i teraz zeby zrobic pozadany zysk i odblokowac rozmowy chocby z Torino. Obawiam sie odejscia Skrinara, dla mnie to absolutnie najlepszy gracz Interu oraz lider druzyny, mialem i w sumie ciagle mam nadzieje,ze to bedzie nasz kapitan na dlugie lata. Ciezylem sie , ze Bastoni powiedzial basta i ze zostaje , ale jesli to ma sie odbyc kosztem Skrinara to jestem mocno wqrwiony
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Skriniar tez mówił że chce zostać i marzy o zostaniu legendą klubu. Nie po to kibice protestowali przeciw odejściu Bastoniego żeby to oznaczało odejście Słowaka. Z deszczu pod rynnę. Poza transakcjami z Monzą które mają przynieść 35 mln (oby Pinamonti i Sensi chcieli tam iść), niech Marotta opchnie Dumfriesa za 35 mln skoro Man U jest zainteresowany. Dla nich to drobne. Dziwię się że nie ma zainteresowania De Vrijem (a przynajmniej jest cicho). Taki doświadczony obrońca za 20 mln to okazja dla drużyn z Premier League.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Żaden z naszych czołowych 5. piłkarzy wyżej wymienionych nie jest na sprzedaż ,ponieważ stół ma cztery nogi; Skriniar- Basto-Barella-Brozo ,a na stole stoi wazonik. Zhang niech sobie sprzeda fiata 500.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

forzaragazzi pisze: 10 cze 2022, 13:14 Skriniar tez mówił że chce zostać i marzy o zostaniu legendą klubu. Nie po to kibice protestowali przeciw odejściu Bastoniego żeby to oznaczało odejście Słowaka. Z deszczu pod rynnę. Poza transakcjami z Monzą które mają przynieść 35 mln (oby Pinamonti i Sensi chcieli tam iść), niech Marotta opchnie Dumfriesa za 35 mln skoro Man U jest zainteresowany. Dla nich to drobne. Dziwię się że nie ma zainteresowania De Vrijem (a przynajmniej jest cicho). Taki doświadczony obrońca za 20 mln to okazja dla drużyn z Premier League.
Moze nawet sprzedaz Dumfriesa nie będzie konieczna jeśli uda się jakoś sprzedać jeszcze Esposito, Salcedo, Radu, Gagliardiniego - z 25-30mln by z nich było
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Jeszcze DAlbert ,Lazaro i Zaniolo.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

https://youtu.be/TvgIRJIu3Is
Te pare akcji na kompilacji pokazuje ,że szybki to jest ,nie można powiedzieć
ODPOWIEDZ