Mercato

To co każdy kibic lubi...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Jaszczu91 pisze: 24 kwie 2019, 21:17
maniekfci pisze: 23 kwie 2019, 23:04
Jaszczu91 pisze: 23 kwie 2019, 23:01
> Inter w moim odczuciu powinien skupić się na ściąganiu do siebie młodych i zdolnych piłkarzy. Najlepiej z doswiadczeniem w Serie A. To powinien być główny kierunek.
> De Paul, Hateboer, Barella, Biraghi, Tonali.
Ależ mnie kapitalnie i merytorycznie zaorałeś. Tak mądry człowiek jak Ty nawet nie musi nic pisać żeby wziąć udział w dyskusji.

wyczuwam jakiś kompleks, bo widać, że moje zdanie mocno Cię ruszyło, beka, to można leczyć, wystarczy iść do szkoły. mimo wszystko dziękuję za komplement.

gdybyś był człowiekiem na moim poziomie, natychmiast byś dostrzegł, na co zwróciłem uwagę, cytując Twój post. przeczytaj jeszcze raz.

moja wizja nie ma żadnego znaczenia, bo widać, że szukasz pożywki do zaczepki, poza tym ani moja ani żadna następna nie sprawi, że Twoja okaże się mniej chujowa, dlatego ode mnie pola na hejt i krytykę nie dostaniesz
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Doskonale Ty wiesz i ja wiem jaką myśl chciałem wyrazić w swoim poprzednim poście. Ale oczywiście musiałeś wyciąć sobie fragment żeby móc się do niego przyczepić. Od tak dla zasady :brawo:
Można być młodym piłkarzem i jednocześnie mieć doświadczenie na poziomie Serie A. Jedno drugiego nie wyklucza. Nawet 18 letni, co prawda grajacy w Serie B Tonali, ma jak na swój wiek już spore doświadczenie bo zagrał w piłce seniorskiej dwa sezony.

Nie szukam zaczepki tylko odpowiadam na Twoją. Ja do naczelnych hejterow tego forum z pewnością się nie zaliczam. I nie dziwię się że swojej wizji nie przedstawisz bo w końcu łatwiej jest skrytykować kogoś i pisać że czyjaś jest chujowa mniej lub bardziej niż samemu coś zaproponować.
Pozdro
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Jaszczu91 pisze: 24 kwie 2019, 22:24 Doskonale Ty wiesz i ja wiem jaką myśl chciałem wyrazić w swoim poprzednim poście. Ale oczywiście musiałeś wyciąć sobie fragment żeby móc się do niego przyczepić. Od tak dla zasady :brawo:
Można być młodym piłkarzem i jednocześnie mieć doświadczenie na poziomie Serie A. Jedno drugiego nie wyklucza. Nawet 18 letni, co prawda grajacy w Serie B Tonali, ma jak na swój wiek już spore doświadczenie bo zagrał w piłce seniorskiej dwa sezony.

Nie szukam zaczepki tylko odpowiadam na Twoją. Ja do naczelnych hejterow tego forum z pewnością się nie zaliczam. I nie dziwię się że swojej wizji nie przedstawisz bo w końcu łatwiej jest skrytykować kogoś i pisać że czyjaś jest chujowa mniej lub bardziej niż samemu coś zaproponować.
Pozdro
moje zdanie w tym temacie wyraziłem, mówiąc, że Marotta i zarząd już pewnie mają ściśle określony plan działania w kwestii trenera i transferów, więc po prostu zdaję się na nich. sądzę, że jakieś transfery są od jakiegoś czasu dogrywane i pewnie sporo z nich będzie się różniło od nazwisk, które serwują nam te gównopismaki, ale z kolei dzięki nim wywiązała się fajna dyskusja
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

miniu86 pisze: 24 kwie 2019, 21:14 Kurwa, Panowie odstawcie już ten mefedron, dajcie spokój z tymi kadrami i idźcie spać albo pooglądajcie Milan Gatuca teraz.
A tam, pierdolisz. Czekam na twoją wizję, wiem, że to zrobisz.
Luki165 pisze: 24 kwie 2019, 19:18 To i ja podam swoją wizję.
Na lawce Conte Antoni

Bramkarze : Handa, Padelli
Lewa obrona : Tagliafico/Emerson, Asamoah
Prawa obrona : Danilo/ Sidibe, D'ambrosio
Środek obrony: Skriniar, Vrij, Godin, Rano, Bastoni
Środek pomocy : Radja, Gagliardini, Milinkovic Savic, Pellegrini, Barella/Kovacic
Prawa pomoc : Chiesa/Malcom, Politano
Lewa pomoc: Bailey/ Bergwinj, De Paul
Napastnicy: Lautaro, Falcao,Salcedo.

Ja mimo wszytsko bym jeszcze rozważyl Balotelliego na spokojnie.
Za darmo i użycie go jako wychowanka daje duże możliwości. Tylko za dużo ten murzyn sapal niestety.

Pozbycie się : Icardiego ( 80 mln) Perisic ( 30 mln) Dalbert ( 20 mln) Vecino ( 30 mln) Brozovic ( 50 mln) Candreva ( 10 mln) Miranda (8-10 mln) Pinamonti ( 10 mln) Barbosa( 20 mln) Mario ( 25 mln) daje nam : 285 mln na transfery ze sprzedaży. Suning dokłada nie całe 100 mln i mercato się pięknie spina.
Fascynuje mnie 20 mln za Dalberta, 8 mln za Mirande, 20 mln za Barbose, 25 mln za Mario i 10 mln za Candreve. Będzie dobrze jak dostaniemy 50% każdej z podanych tych kwot.

BTW, Maniekfci nie dopierdalaj się do Jaszcza, wizja generalnie chujowa i kompromitacja trochę, ale skoro opisał to znaczy, że ma pragnienie wielkich zwycięstw i silnego pięknego Interu zrozum.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

ciekawi mnie wizja nasira i kusego, pozdro
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Zastanawiam się czy wierzycie jeszcze w przyjście Chiesy??

Jeśli ma zostać Spall na ławce (a na to się zanosi), to potrzebujemy przecież świetnych skrzydłowych (choć obawiam się, że przy Spallu to skrzydła: Hazard i Chiesa musiały napier...ć wrzutki w pole karne... jesli oczywiście Hazard wygryzłby Perisica :))

Pozdr.
Luki165
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Luki165 »

Luki165 pisze: 24 kwie 2019, 19:18 To i ja podam swoją wizję.
Na lawce Conte Antoni

Bramkarze : Handa, Padelli
Lewa obrona : Tagliafico/Emerson, Asamoah
Prawa obrona : Danilo/ Sidibe, D'ambrosio
Środek obrony: Skriniar, Vrij, Godin, Rano, Bastoni
Środek pomocy : Radja, Gagliardini, Milinkovic Savic, Pellegrini, Barella/Kovacic
Prawa pomoc : Chiesa/Malcom, Politano
Lewa pomoc: Bailey/ Bergwinj, De Paul
Napastnicy: Lautaro, Falcao,Salcedo.

Ja mimo wszytsko bym jeszcze rozważyl Balotelliego na spokojnie.
Za darmo i użycie go jako wychowanka daje duże możliwości. Tylko za dużo ten murzyn sapal niestety.

Pozbycie się : Icardiego ( 80 mln) Perisic ( 30 mln) Dalbert ( 20 mln) Vecino ( 30 mln) Brozovic ( 50 mln) Candreva ( 10 mln) Miranda (8-10 mln) Pinamonti ( 10 mln) Barbosa( 20 mln) Mario ( 25 mln) daje nam : 285 mln na transfery ze sprzedaży. Suning dokłada nie całe 100 mln i mercato się pięknie spina.
Fascynuje mnie 20 mln za Dalberta, 8 mln za Mirande, 20 mln za Barbose, 25 mln za Mario i 10 mln za Candreve. Będzie dobrze jak dostaniemy 50% każdej z podanych tych kwot.

Może w niektórych przypadkach trochę przesadziłem: Dalbert - 15 mln to jest akurat minimum, Miranda - 5 mln, Barbosa podtrzymuje że 20 mln nadal za niego możemy wyciągnąć, Mario - 20 mln, Candreva 5 mln.

To wychodzi na to, że będzie 20 mln mniej niż podałem w pierwszej wersji.
Można się nad każdym transferem jeszcze zastanowić co do kwot :

Tagliafico - 30 mln powinno wystarczyć
Danilo/Sidibe - 20 mln powinno wystarczyć w przypadku drugiego grajka możliwa jest wymiana np na Mario.
Pellegrini - wymiana na Radu
Milinkovic Savic - 80 mln spokojnie starczy jeśli Lazio nie awansuje kolejny rok do LM.
Kovacic - na pewno byłaby możliwość wypożyczenia z opcją wykupu.
Barella - myślę, że 40 mln wystarczy.
Chiesa/Malcom - za pierwszego możemy oddać nawet 3 młodych ( Yann Karamoh, Zinho Vanheusden i Sebastiano Esposito) plus kasa 40 mln, za drugiego 45-50 mln w ramach wypożczenia z opcją wykupu
Bailey/ Bergwijn - 40 mln
De Paul - 30 mln z opcją wykupu plus młodzi w rozliczeniu powinno przejść, aby jeszcze obniżyć koszty.

Tak więc każdy z wymienionych transferów jest możliwych do zrealizowania, przy jednoczesnych sprzedażach. Koszt wszystkich transferów zakręciłby się w kwocie około 300 mln. To jest na prawdę realnie do zrobienia.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Tagliafico - 30 mln powinno wystarczyć
Danilo/Sidibe - 20 mln powinno wystarczyć w przypadku drugiego grajka możliwa jest wymiana np na Mario.
Pellegrini - wymiana na Radu
Milinkovic Savic - 80 mln spokojnie starczy jeśli Lazio nie awansuje kolejny rok do LM.
Kovacic - na pewno byłaby możliwość wypożyczenia z opcją wykupu.
Barella - myślę, że 40 mln wystarczy.
Chiesa/Malcom - za pierwszego możemy oddać nawet 3 młodych ( Yann Karamoh, Zinho Vanheusden i Sebastiano Esposito) plus kasa 40 mln, za drugiego 45-50 mln w ramach wypożczenia z opcją wykupu
Bailey/ Bergwijn - 40 mln
De Paul - 30 mln z opcją wykupu plus młodzi w rozliczeniu powinno przejść, aby jeszcze obniżyć koszty.
nie ma szans żebyśmy wydali tyle hajsu to po pierwsze, po drugie to nie jest tak, że "oddajemy komuś młodych". Tych młodych najpierw dany klub, w tym przypadku Fiorentina, musi chcieć w ogóle (a jedyne co chce Viola za Chiesę to kasa).
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Ludziom, którzy liczą, że wydamy latem kwoty rzędy 200 mln euro na transfery życzę dużo zdrowia i spokojnych wakacji bo mogą nie przeżyć tego rozczarowania.
Analogicznie sprawa się ma do przybycia młodego Chiesy - that's not gonna happen. On na 1000000000000% trafi do Juve jeśli już zostanie w Italii. Tym bardziej, że znowu ostro wjebali w LM.

Marotta będzie szukał okazji typu Pirlo czy Vidal jak pracował w Juve, do tego ktoś młody z Włoch, ale nie typu Chiesy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Beka miniu, nie umiesz się bawić. Popsułeś wszystkim humory. A było zajebiscie
Luki165
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Luki165 »

No za takim podejściem do sprawy to my z Milanem oraz z klubami z Rzymu jeszcze długo będziemy się kąpać w błocie za Juve i będziemy nadal podziwiać wyczyny takich niesamowitych grajków jak Candreva, Vecino czy Valero. Chiese traktuje jako opcje, a nie konieczne wzmocnienie. Podałem możliwość, a czy jest ona realna i czy do zrealizowana to rynek transferowy pokaże. My nie mamy nagle wywalić na transfery 300 mln żeby wzmocnić kadrę, tylko mamy wymienić kadrę sprzedając i wymieniając na innych lepszych zawodników. Ten klub musi przejść kolejny etap rewolucji, fundamenty są, teraz trzeba zrobić kolejny krok. Począwszy od trenera na zawodnikach kończąc.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Takie sypanie kasą traktowałbym jako wielką zmianę, a takiej się po prostu nie spodziewam. Myślę, że wszyscy umrzemy bredząc coś o FFP do najbliższych.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

miniu86 pisze: 25 kwie 2019, 10:32 Analogicznie sprawa się ma do przybycia młodego Chiesy - that's not gonna happen. On na 1000000000000% trafi do Juve jeśli już zostanie w Italii. Tym bardziej, że znowu ostro wjebali w LM.
Dzięki, że odpowiedziałeś na moje pytanie. Też obstawiam, że trafi do Juve, wszak wiedzą jaką młody Chiesa jest perełką i szkoda by im było go przegapić. Zresztą czuję, że robią pod niego miejsce.

Aczkolwiek jakąś tam, małą nadzieję mam, bo Juve czekają inne zakupy:
1. Muszą dokonać zmian w formacji obrony, poziom trzyma już tylko Chiellini, Bonucci gra jakby nie wyleczył wirusa Milanu, a zimą głupio oddali Benatię do Arabów. Czyli typuję transfer obrońcy, wiadomo, nie będzie to ogórek, więc może Manolas (kibice Romy w to nie wierzą) a może Romagnoli, wszak Milan lubi Turyńczykom ogrywać piłkarzy :)

2. Szykują się, albo marzą o gwieździe w pomocy. Ten Walijczyk z Arsenalu będzie pewnie zapchajdziurą jak Emre Can, a nie gwiazdą. Mówią o Pogbie (150mln???) i Zaniolo (50mln)

3. W ataku wróci Higuain, ale umówmy się, że grać dla Zebr nie będzie. Mandzukić, jest fajnym graczem, ale bramek nie strzela. Dybala się cofa w rozwoju. Zapewne będą chcieli w Juventusie kupić napastnika czyli poleci gruba kwota 80-100mln??? (może nasz Icardi)

Wiem, wiem, będą też sprzedawać (D.Costa, pewnie Dybala), ale czy w obliczu tak poważnych wydatków starczy im kasy na Federico Chiese???

Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Odet pisze: 25 kwie 2019, 09:07 Zastanawiam się czy wierzycie jeszcze w przyjście Chiesy??

Jeśli ma zostać Spall na ławce (a na to się zanosi), to potrzebujemy przecież świetnych skrzydłowych (choć obawiam się, że przy Spallu to skrzydła: Hazard i Chiesa musiały napier...ć wrzutki w pole karne... jesli oczywiście Hazard wygryzłby Perisica :))

Pozdr.
Windykator jak do tego się odniesiesz. Czy uważasz w z takim składem byłyby wrzutki bo taka taktyka Spalla czy wina amatorów w kadrze
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 25 kwie 2019, 08:41 ciekawi mnie wizja nasira i kusego, pozdro
Wibitny taktyk calcio, on pojmuje schematy całe te ogółem.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

maniekfci pisze: 25 kwie 2019, 13:52
Odet pisze: 25 kwie 2019, 09:07 Zastanawiam się czy wierzycie jeszcze w przyjście Chiesy??

Jeśli ma zostać Spall na ławce (a na to się zanosi), to potrzebujemy przecież świetnych skrzydłowych (choć obawiam się, że przy Spallu to skrzydła: Hazard i Chiesa musiały napier...ć wrzutki w pole karne... jesli oczywiście Hazard wygryzłby Perisica :))

Pozdr.
Windykator jak do tego się odniesiesz. Czy uważasz w z takim składem byłyby wrzutki bo taka taktyka Spalla czy wina amatorów w kadrze
Po co Ty się w ogóle jego o cokolwiek pytasz, skoro on nic nie znaczy? Jego opinia nie ma żadnego znaczenia, tego całego Windykatora vel Wybrańca vel Wygrańca vel Wysrańca vel Księcia Pióra vel Randamy vel Głównego księgowego PZU vel doradcy Prezydenta Bronisława Komorowskiego

Tylko moja wizja się liczy: Oblak - Kimmich, Skriniar, de Vrij, Tagliafico - Kroos, Rakitić - Chiesa, James Rodriguez, Pepe - Lewandowski. Trener: Jose Mourinho
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

IlCapitano pisze: 25 kwie 2019, 14:05
Po co Ty się w ogóle jego o cokolwiek pytasz, skoro on nic nie znaczy? Jego opinia nie ma żadnego znaczenia, tego całego Windykatora vel Wybrańca vel Wygrańca vel Wysrańca vel Księcia Pióra vel Randamy vel Głównego księgowego PZU vel doradcy Prezydenta Bronisława Komorowskiego
10/10 xD xD xD
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

miniu86 pisze: 25 kwie 2019, 10:32 Ludziom, którzy liczą, że wydamy latem kwoty rzędy 200 mln euro na transfery życzę dużo zdrowia i spokojnych wakacji bo mogą nie przeżyć tego rozczarowania.
Analogicznie sprawa się ma do przybycia młodego Chiesy - that's not gonna happen. On na 1000000000000% trafi do Juve jeśli już zostanie w Italii.

Marotta będzie szukał okazji typu Pirlo czy Vidal jak pracował w Juve.
Chiesa do Juve, Pepe do Interu.
Dalbert, Candreva i Mario w Monaco, Keita i Sidibe do Interu.
Icardi do Paryża, Perisić do Londynu, Radja do Pekinu. - Son oraz Eriksen do Mediolanu.

Miniu damy radę! :D
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Moja najnowsza wizja:

Handanovic
Skriniar De Vrij Godin
Danilo Milinkovic - Savic Brozovic Tagliafico
Pepe Lukaku Lozano

Trener: Antonio Conte
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Kroos zamiast Brozowika i Lewandowski Robert w miejsce Gówniaku. Tak bym to widział gościu
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 27 kwie 2019, 12:05 Moja najnowsza wizja:

Handanovic
Skriniar De Vrij Godin
Danilo Milinkovic - Savic Brozovic Tagliafico
Pepe Lukaku Lozano

Trener: Antonio Conte
Ujowa, czyli jak zawsze.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

kusy pisze: 27 kwie 2019, 12:41
Wybraniec pisze: 27 kwie 2019, 12:05 Moja najnowsza wizja:

Handanovic
Skriniar De Vrij Godin
Danilo Milinkovic - Savic Brozovic Tagliafico
Pepe Lukaku Lozano

Trener: Antonio Conte
Ujowa, czyli jak zawsze.
Tu wyjątkowo muszę się z Tobą Kamil zgodzić, beka z Capitana
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

IlCapitano pisze: 27 kwie 2019, 12:33 Kroos zamiast Brozowika i Lewandowski Robert w miejsce Gówniaku. Tak bym to widział gościu

Skończ już z tym Kroosem. Chłop może sobie pójść wszędzie: do Manchesteru, Chelsea czy Milanu Gatuza. On nie myśli o Interze
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Luki165 pisze: 25 kwie 2019, 10:02
Luki165 pisze: 24 kwie 2019, 19:18 To i ja podam swoją wizję.
Na lawce Conte Antoni

Bramkarze : Handa, Padelli
Lewa obrona : Tagliafico/Emerson, Asamoah
Prawa obrona : Danilo/ Sidibe, D'ambrosio
Środek obrony: Skriniar, Vrij, Godin, Rano, Bastoni
Środek pomocy : Radja, Gagliardini, Milinkovic Savic, Pellegrini, Barella/Kovacic
Prawa pomoc : Chiesa/Malcom, Politano
Lewa pomoc: Bailey/ Bergwinj, De Paul
Napastnicy: Lautaro, Falcao,Salcedo.

Ja mimo wszytsko bym jeszcze rozważyl Balotelliego na spokojnie.
Za darmo i użycie go jako wychowanka daje duże możliwości. Tylko za dużo ten murzyn sapal niestety.

Pozbycie się : Icardiego ( 80 mln) Perisic ( 30 mln) Dalbert ( 20 mln) Vecino ( 30 mln) Brozovic ( 50 mln) Candreva ( 10 mln) Miranda (8-10 mln) Pinamonti ( 10 mln) Barbosa( 20 mln) Mario ( 25 mln) daje nam : 285 mln na transfery ze sprzedaży. Suning dokłada nie całe 100 mln i mercato się pięknie spina.
Fascynuje mnie 20 mln za Dalberta, 8 mln za Mirande, 20 mln za Barbose, 25 mln za Mario i 10 mln za Candreve. Będzie dobrze jak dostaniemy 50% każdej z podanych tych kwot.

Może w niektórych przypadkach trochę przesadziłem: Dalbert - 15 mln to jest akurat minimum, Miranda - 5 mln, Barbosa podtrzymuje że 20 mln nadal za niego możemy wyciągnąć, Mario - 20 mln, Candreva 5 mln.

To wychodzi na to, że będzie 20 mln mniej niż podałem w pierwszej wersji.
Można się nad każdym transferem jeszcze zastanowić co do kwot :

Tagliafico - 30 mln powinno wystarczyć
Danilo/Sidibe - 20 mln powinno wystarczyć w przypadku drugiego grajka możliwa jest wymiana np na Mario.
Pellegrini - wymiana na Radu
Milinkovic Savic - 80 mln spokojnie starczy jeśli Lazio nie awansuje kolejny rok do LM.
Kovacic - na pewno byłaby możliwość wypożyczenia z opcją wykupu.
Barella - myślę, że 40 mln wystarczy.
Chiesa/Malcom - za pierwszego możemy oddać nawet 3 młodych ( Yann Karamoh, Zinho Vanheusden i Sebastiano Esposito) plus kasa 40 mln, za drugiego 45-50 mln w ramach wypożczenia z opcją wykupu
Bailey/ Bergwijn - 40 mln
De Paul - 30 mln z opcją wykupu plus młodzi w rozliczeniu powinno przejść, aby jeszcze obniżyć koszty.

Tak więc każdy z wymienionych transferów jest możliwych do zrealizowania, przy jednoczesnych sprzedażach. Koszt wszystkich transferów zakręciłby się w kwocie około 300 mln. To jest na prawdę realnie do zrobienia.
Jak chcesz dostać hajs za Mirandę, skoro on po sezonie odchodzi z Interu za darmo?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Miranda ma kontrakt do 2020
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Orzeu pisze: 27 kwie 2019, 15:17 Miranda ma kontrakt do 2020
Faktycznie ma, a skojarzyło mi się jakoś, że mu się kończy kontrakt w 2019
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Na moje oko to pewni pozostania mogą być: Handanovic, Padelli, Berni, D'Ambrosio, Skriniar, de Vrij, Asamoah, Brozovic, Nainggolan, Politano, Lautaro.

Jeśli zostanie Spalletti to sądzę też, że: Ranocchia, Vecino

Odejść na pewno odejdą: Cedric, Miranda, Joao Mario, Candreva, Keita

Szanse pół na pół: Dalbert, Borja Valero, Gagliardini, Perisic, Icardi

Zgadzacie się z tą hierarchią, opiszcie może
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Siedzę, wrócę silniejszy jak Inter Jose w nast sezonie
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Luki165 pisze: 24 kwie 2019, 19:18
Ja mimo wszytsko bym jeszcze rozważyl Balotelliego na spokojnie.
Za darmo i użycie go jako wychowanka daje duże możliwości. Tylko za dużo ten murzyn sapal niestety.
Inter-Atalanta: pokazują Mario na telebimie, bo jest na trybunach - całe San Siro gwiżdze i buczy więc raczej nie ma szans na to :P
Wybraniec pisze: 27 kwie 2019, 12:05 Moja najnowsza wizja:

Handanovic
Skriniar De Vrij Godin
Danilo Milinkovic - Savic Brozovic Tagliafico
Pepe Lukaku Lozano

Trener: Antonio Conte
Jak dla mnie rewelacja, od razu walczymy o mistrza z takim składem.

Ewentualnie:

Handanovic
Danilo Skriniar Godin Tagliafico
SMS Brozovic Gundogan
Pepe Lukaku Lozano

Trener: Mourinho
ODPOWIEDZ