Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Odp: Mercato

Post autor: Szymon »

eeee. ;( Sorry. Pomyliłem się :lol: Zamiast wpisać Wolfsburg wpisałem Werder
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mercato

Post autor: RoB »

Jak dla mnie to Riquelme jest najlepszy kandydatem na zajęcie miejsca po Veronie. Zastąpił go w reprezentacji a teraz może zastąpi go w Interze. Tylko ostatnio okazało się, że te śmieszne siedem baniek nie wchodzi w grę (teraz mowa o 35 mln). Ale tym będziemy się martwić za pół roku – teraz trzeba się skupić na innych transferach, a mianowicie na napastniku i lewym obrońcy.

Jeśli chodzi o napad to prawie pewny gry w Interze jest Obina i jest to wg mnie jest to dobre rozwiązanie. Po co kupować jakąś gwiazdę, która będzie chciał zająć miejsce w składzie na dłużej. Lewa obrona – ostatnio mówi się tylko o Maxwellu, który miał (chyba nadal ma) długą kontuzję i jego forma jest wielką niewiadomą a pozatym z tego co wiem to do transferu miałoby dojść dopiero po zakończeniu sezonu (?). Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłby Grossa ale ostatnio jakoś cicho się zrobiło o tym piłkarzu w kontekście przejścia do Mediolanu :roll:
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Odp: Mercato

Post autor: martinboss »

Trzeba zabrac Morattiemu władze jaką ma (niemoże on kupowac kogo chce bo przez to działa na niekorzyść)... Moratti jest szalony... on chce każdego piłkarza zupełnie nie znając się na realiach piłki !! Powinien Moratti zatrudnić Managera zajmującego się sprowadzaniem graczy lub dac taką władze Mancieniemu.
Mozna z mojej wypowiedzi wyczytać nie nawiść do Morattiego nic bardziej mylnego szanuje tego człowieka, ale powiedzmy uczciwie, ze nie jest on jakimś znawcą piłkarskim !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

To znaczy kogo chce sprowadzic, kto nie nadaje sie do gry w Interze? Któż Ci nie odpowiada z transferów ostatniego Mercato? :roll:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Powinien Moratti zatrudnić Managera zajmującego się sprowadzaniem graczy lub dac taką władze Mancieniemu.
A Branca i Oriali to jaką funkcje w klubie sprawują?
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Odp: Mercato

Post autor: martinboss »

Tu nie chodzi o to czy się nadaje czy nie... ale nie potrzebnie kupuje nie którzych zawodników... to nie jest dobre gdy mamy po 3 graczy na jedną pozycję...
Skład Interu jest praktycznie co rok zmieniany, bo Morattiemu nie odpowiadają wyniki, ja uważam, ze potrzeba zgrania. Mamy świetny skład, ale bedzie nam ciężko cokolwiek wygrać, gdybyśmy dokupili do tego składu jednego, góra dwóch piłkarzy w letnim Mercato to mieli byśmy zgrany zespół (jak np Milan, któy też eksperymentuje, ale nie tak bardzo czy też Juventus który tak dzieli i rządzi w Serie A nie dlatego ze ma dużo lepszych piłkarzy, ale zgranie zespołu jest dużo wyższe od innych ekip), a wtedy spewnością byli byśmy znacznie lepszym zespołem !!
Ljarro pisze: A Branca i Oriali to jaką funkcje w klubie sprawują?
Oni są Managerami tylko na papierze ich zadanie to załatwianie transferów piłkarzy, których upatrzył Moratti !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Skład 04/05 :

Toldo - Zanetti,Cordoba,Matrix, favalli - Stankovic,Cambiasso,Veron,Meyde - Adriano,Martins

05/06

Cesar - Zanetti,Cordoba,Samuel, favalli - Stankovic, Cambiasso,Veron,Figo - Adriano,Martins

Zmiany są 3, w tym bramkarza, co na gre na "boisku" wpływu nie ma. Zdobywamy znacznie wiecej punktów niz rok temu, wygralismy grupe w LM, ustaliła sie pierwsza jedenastka, WIDAĆ POPRAWE. Więc nie rozumiem, czemu TERAZ zarzucasz cos Mancinemu/Morattiemu, kiedy wcale nie robią tego, o czym mówisz. Jeszcze 2 lata temu moznabylo o tym mówic, faktycznie nasze jedenastki się zmenialy diametralnie nawet co pół roku. Dzis juz tego nie ma (przynajmniej narazie tego nie widze), trzon zespołu został taki sam (Zanetti+Cordoba - Chuchu+Veron - Adriano+Martins), zastosowano korekty (dla mnie trafne - figo). Wszysstko jest chyba na dobrej drodze, moze tych cholerne 8 punktów straty do Juve odrobic bedzie ciezko, ale i tak mysle ze mozemy dac rade. :roll:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Oni są Managerami tylko na papierze ich zadanie to załatwianie transferów piłkarzy, których upatrzył Moratti !!
Ahahhaha. Dobry jesteś. Zapewne pracujesz gdzieś w Interze od wielu lat i odkryłeś ten spisek Morattiego. W ogóle, Massimo ustala także programy treningowe dla wszystkch piłkarzy i mówi im co mają jesc w swieta, zeby za bardzo nie przybrali na wadze.

Reszte napisal @slepy_fan
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Odp: Mercato

Post autor: martinboss »

Spokojnie, zaraz znowu bedzie fala transferów...jak znam Morattigo to kupi naraz Ballacka i Riquelme, na atak kupi Obinne i Cisse !!poporstu troche inteligentniej trzeba kupować budować skład na przyszłość..poświęcić jeden sezon na zgranie zespołu a w następnym rządzić i dzielić w Europie !! A Moratti chce odrazu widzieć efekty jak się nie uda to sprzedaje połowe i znowu kupuje !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
KRECIKTERROR

Odp: Mercato

Post autor: KRECIKTERROR »

Moratti chce sprowadzić na San Siro Johna Arne Risse myśle że to byłby dobry transfer ale na lewą pomoc a nie na lewą obrone :?
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Boże, ludzie. Od kiedy szperacie po internetowych stronach? Czy to tak trudno zrozumiec, ze przed kazdym Mercato pełno plotek jest? To, ze na jakies stronie przeczytaliscie jakąś wzmiankę o danym piłkarzu (zapewne źródło:sports.it, calciomercato.com) nie oznacza, ze ten piłkarz za 2 tygodnie bedzie biegał w czarno-niebieskiej koszulce. Nie jest tak, ze Morattiemu ktoś się spodoba, pstryknie i już np. Risse jest na treningu w Mediolanie.. .
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Mercato

Post autor: PioFCI »

martinboss pisze:Spokojnie, zaraz znowu bedzie fala transferów...jak znam Morattigo to kupi naraz Ballacka i Riquelme, na atak kupi Obinne i Cisse !!poporstu troche inteligentniej trzeba kupować budować skład na przyszłość..poświęcić jeden sezon na zgranie zespołu a w następnym rządzić i dzielić w Europie !! A Moratti chce odrazu widzieć efekty jak się nie uda to sprzedaje połowe i znowu kupuje !!
kurde synek widac, ze wychowales sie na masie brukowcow i plotek transferowych.Moratti od 2 sezonow prowadzi nowa odmienna polityke transferowa, co najwazniejsze trafna. To ze teraz brukowce rozpisuja sie z nudow, ze Moratti chce Riise,Maxvella,Evre,Cesara na sama lewa obrone to tylko glupie spekulacje...
Inter na zawsze !!!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Orzeu »

martinboss pisze:Trzeba zabrac Morattiemu władze jaką ma (niemoże on kupowac kogo chce bo przez to działa na niekorzyść)... Moratti jest szalony... on chce każdego piłkarza zupełnie nie znając się na realiach piłki !! Powinien Moratti zatrudnić Managera zajmującego się sprowadzaniem graczy lub dac taką władze Mancieniemu!!
Moratti szalony ?? ładny lol, jakby nie ten starszy pan to w koszulce Interu byś nigdy nie zobaczył takich piłkarzy jak Ronaldo, Adriano, Stankovic, Veron, Figo czu Cuchu !!! A sam Moratti nie zajmuje się wyszukiwaniem zawodników (może jest skautem wg ciebie co ??) tylko wszystko omawia z Mancinim i to Mancini decyduje który pilkarz jest potrzebny
Obrazek
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

slepy_fan pisze:Skład 04/05 :

Toldo - Zanetti,Cordoba,Matrix, favalli - Stankovic,Cambiasso,Veron,Meyde - Adriano,Martins

05/06

Cesar - Zanetti,Cordoba,Samuel, favalli - Stankovic, Cambiasso,Veron,Figo - Adriano,Martins

Zmiany są 3, w tym bramkarza, co na gre na "boisku" wpływu nie ma. Zdobywamy znacznie wiecej punktów niz rok temu, wygralismy grupe w LM, ustaliła sie pierwsza jedenastka, WIDAĆ POPRAWE. Więc nie rozumiem, czemu TERAZ zarzucasz cos Mancinemu/Morattiemu, kiedy wcale nie robią tego, o czym mówisz. Jeszcze 2 lata temu moznabylo o tym mówic, faktycznie nasze jedenastki się zmenialy diametralnie nawet co pół roku. Dzis juz tego nie ma (przynajmniej narazie tego nie widze), trzon zespołu został taki sam (Zanetti+Cordoba - Chuchu+Veron - Adriano+Martins), zastosowano korekty (dla mnie trafne - figo). Wszysstko jest chyba na dobrej drodze, moze tych cholerne 8 punktów straty do Juve odrobic bedzie ciezko, ale i tak mysle ze mozemy dac rade. :roll:
:lol: :lol: Dlaczego wszystkich pilkarzy masz z duzej literki nazwiska a Favalliego z malej ? :lol: :lol: Czyzbym wyczul brak szacunku dla kogos ? :>
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Odp: Mercato

Post autor: Szymon »

W sumie to ja też tak bym napisał nazwisko pupilka Manciniego :lol:
Mam nadzieję, zę przyjście Cesara z Lazio tot ylko plotak bo w sumie po co nam kolejny facet, który ma już swój wiek. Zapewne gdyby przyszedł podzielił by los Wome i Solariego
Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Hehe, nie. Jak pisałem niepogrubione, duze F to nie chciało wyswietlic.. zobaczcie, ze pozniej Figo tez był z małej - jakis felerny błąd :!:
martinboss
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:20
Lokalizacja: Pabianice

Odp: Mercato

Post autor: martinboss »

orzeu pisze: Moratti szalony ?? ładny lol, jakby nie ten starszy pan to w koszulce Interu byś nigdy nie zobaczył takich piłkarzy jak Ronaldo, Adriano, Stankovic, Veron, Figo czu Cuchu !!! A sam Moratti nie zajmuje się wyszukiwaniem zawodników (może jest skautem wg ciebie co ??) tylko wszystko omawia z Mancinim i to Mancini decyduje który pilkarz jest potrzebny
Przecież, napisałem, zę szanuje Morattiego... o co tu się rozchodzi, moze jestem tu nowy, ale napewno nie jestem idiotą !!
"Jestem faszystą, a nie Rasistą" - Paolo Di Canio szczerze o swoich skrajnych poglądach
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Woo-cash »

Wlasnie a tak na marginesie to polityke transferowa Morattigo mozna bedzie ocenic dopiero po zamknieciu okna transferowego bo w tym momencie jest MEGA duzo spekulacji na temat kogo by tu nie sprowadzic zobaczymy 1 lutego co zdzialal Moratti i wtedy dopiero bedzie mozna ocenic czy transery byly udane czy tez nie
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

Ja na miejscu Morattiego bym sprowadzil dwoch zawodnikow: Grosso i kogos do ataku...wszyscy podniecaja sie tym Aguerem to moze jego...po odejsciu Verona zainwestowalbym w Riquelme :!: I bylby spokoj.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Dla mnie Grosso to ideał. Dobry wiek, niedrogi, włoch, reprezentant, gra na pozycji Favalliego :P 8)
Citka

Odp: Mercato

Post autor: Citka »

A widziales jak gra? Czy tylko dlatego bo kazdy go chce to Ty tez ? A zaloze sie ze wiekszosc, ktorzy pisza ze chce Grosso bo jest odlotowy i w ogole cool to w ogole go w akcji nie widzieli :P
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Szycha »

Ja widziałem mecz z Violą w jego wykonaniu. Co ciekawe grał na pozycji lewego pomocnika 8) Czyli jako lewy obrońca gra bardzo ofensywnie :P Grosso jest obecnie gwiazdą pierwszego formatu w Palermo :o
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Mercato

Post autor: Slepy »

Widzialem ze 4 mecze reprezentacyjne, grał kapitalnie.
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Mercato

Post autor: Lolek »

Mieszanka totalna dopiero okno sie otwarlo a juz tyle zamieszania ze jaaa.
Sporo tych kandydatow na napadziora. Moratti mowi ze Obhina bedzie na bank. Oprocz niego chce pozyskac jeszcze jednego napastnika, lecz kto nim bedzie? Ronaldo, Cassano, Augero, Sobis i teraz jeszcze Tevez.
Na lewa obrone tez jest kilku kandydatow: Grosso, Risse (tez pomocnik) no i Evra

Ja bym chcial ujrzec u nas nastepujacych pilkarzy:
Cassano lub Tevez, Evra oraz Kompany'ego :smile:
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Odp: Mercato

Post autor: Angelo »

Ja pewnych spraw nie moge zrozumieć...Czy nasz klub szuka zastepstwa dla Martinsa na czas PNA czy chce poważnie wzmocnić atak :? Bo ja nie wyobrażam sobie żeby taki Cassano siedział na ławie (to by dopiero dymy były :lol: ) a jak dla mnie lepiej żeby grał Martins, a takie ploty o Tevezie to mozna spokojnie między bajki wsadzić...dla mnie starczy ten Obinna, w taki sposób mielibyśmy niezły atak.Jakoś przekonałem się ostatnio do Oby i razem z Adriano mogą jeszcze przez kilka dobrych lat siać zamęt wśród obrońców przeciwników :twisted: Gdyby sprawy potoczyły się tak jak napisałem (Obinna) to Cruza spokojnie mozna by było pożegnać, a co do lewej obrony to bym dał do konca sezonu grać Favaliemu, a po rozgrywkach sciągnełbym tego Grosso (tak go chwalicie że musi być niezły :wink: )
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

Gdyby sprawy potoczyły się tak jak napisałem (Obinna) to Cruza spokojnie mozna by było pożegnać
I wtedy wracamy do punktu wyjścia, czyli do 4 napastników w składzie. Byłoby to normalne, gdyby Momente był piłkarzem pokroju Oby (chodzi mi o talent), ale widocznie tak nie jest. Dlatego musimy mieć 5 napastników, żeby nie było sytuacji w których do występu gotowy będzie 1 napastnik (Adriano i Oba wrócą z meczu reprezentacji zmęczeni, a Recoba jak zwykle będzie leczył jakąś kontuzje)
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Odp: Mercato

Post autor: Angelo »

Spokojnie mozna się z tobą zgodzić...tylko zauważ że najpoważniejsi przeciwnicu Interu w Serie A także mają po czterech napastników w składzie.Dla mnie akurat czterech napastników to liczba wystarczajaca...a kto wie czy właśnie taki wymieniony przez ciebie Momente nie miałby tzw. wejscia smoka i nie zachwycił wszystkich, pozatym trudno znaleźć zawodników o zadawalającym poziomie, którym nie przeszkadzała by świadomość że jest się tym trzecim, albo czwartym.Ja bym z chęcią widział Cruza w drużynie, tylko chyba mu taka właśnie świadomość nie odpowiada...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Mercato

Post autor: Ljarro »

tylko zauważ że najpoważniejsi przeciwnicu Interu w Serie A także mają po czterech napastników w składzie
Juventus ma 5, Milan pewnie kogoś szuka, bo ja gdybym w przypadku kontuzji jednego z dwójki Szewczenko-Gilardino miał wybierać pomiędzy Vierim i Inzaghim to bym sie załamał :P

4 napastników może zostać, tylko żeby nie mieli takich wachań formy jak ostatnio Adriano i Martins, albo tylu kontuzji co Recoba
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Odp: Mercato

Post autor: Angelo »

Juventus ma 5
No tak teraz sprawdziłem...zapomniałe o Mutu :smile: , ale jestem ciekaw jak to z nim będzie gdzieś tam czytałem o odszkodowaniu czy coś tym stylu...
Vierim i Inzaghim to bym sie załamał
Co prawda to prawda :lol:

Ja mam jedynie nadzieje że Mancini razem z zarządem wiedzą co robią i powalczymy o scudetto nieważne czy z czterama czy z pięcioma napastnikami...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mercato

Post autor: Imrahil »

Witam po swiatecznej przerwie.Sporo sie naczytalem o ewentualnych transferach i powiem otwarcie ze w 80% dla mnie sa to po prostu najzwyklejsze plotki.Ale pozostaje te 20%... Nie od dzis dzis wiadomo ze potrzebny jest nam koniecznie lewy obronca. Powiem szczeze ze z checia widzialbym kazdego (no oprocz Risse ktory jest gorszy od samego Favalliego-wiem co mowie bo widzialem w jego wykonaniu chyba ze 20 meczy-totalna ciamajda)byle zastopil Favalliego.Co do Obinny to mam mieszane uczucia ale na pewno sie przyda.Gdzies wyczytalem ze do Interu ma przyjsc A.Wenger.Uwazam ze to byloby idealne posuniecie,bo wraz z Wenger moglby(a mozna powiedziec ze napewno) przyjsc Henry, i w tym momencie mamy najlepszy atak w europie(czyli na swiecie).Normalnie cud-miod i poezja. Pozatym uwazam ze pod jego wodza scudetto jest nasze.
Nastepca Verona widze Riquelme.Koles jest fantastyczny, no i argentyjczyk ;)
Wiecej transferow nam nie potrzeba,bo po co??
No i koniecznie trzeba zostawic w klubie Toldo!!!
Szesliwego nowego roku,
Zycze wam aby w tym roku wasz team zajal pierwsze miejsce w tabeli :P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
ODPOWIEDZ