Mercato

To co każdy kibic lubi...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Mercato

Post autor: andyvdm »

IlCapitano pisze: 8 sie 2021, 10:25
IlCapitano pisze: 25 lip 2021, 13:58 Poprzedni post został usunięty przez jakiegoś paranoika, któremu nie podobają się widocznie podsumowania i lubi zakłamywać rzeczywistość, tak więc muszę napisać go powtórnie.

Mamy 25 lipca, jest to odpowiedni czas, aby podsumować ruchy klubu, znaczy chińskich gołodupców po zdobyciu przez Inter Scudetto.
1. Odejście Conte
2. Sprzedaż Hakimiego
3. Przedłużenie kontraktu Kolarowa wraka
4. Przedłużenie kontraktów D'Ambrosio i Ranocchi
5. Rozwiązanie kontraktu żoao maryju diglega obrzydliwego, choć można było sprzedać go za pieniądze, małe ale zawsze
6. Puszczenie dalbertowego amatora do podklubu sardyńskiego
7. Tańczenie jak indonezyjski śmieć zagra
8. Brak następcy sprzedanego za obsrane kupą arabską 60 mln Hakimiego, niestety chyba będzie to Dimarco, który powinien zastąpić Perisicia
9. Zastąpienie Pirelli chwilówką na jeden sezon, jest to posunięcie na miarę poważnego klubu i mistrza Włoch
10. Szymon Inzagi jest zadowolony, zhangowy kmiot chiński gołodupiec spożywa sajgonki i zupę od wietnamczyka uśmiechając się niezwykle, a Inter rośnie w siłę i jego kibice mogą być spokojni i szczęśliwi.
Aktualizacja listy na dzień 8 sierpnia:
11. Odejście Orialego
12. Odejście Pintusa
13. Lukaku wypierdala
14. Szykują się kolejne odejścia, a w przypadku odejścia Marotty należy rozwiązać klub.

Macie swoich chińskich skurwysynów, a jak tuż po odejściu Conte ich zdemaskowałem to żeście mnie obrażali i banowali. Chuj z wami za to, nie zapomnę niestety.
Każdy poważny piłkarz pewnie myśli jak odejść z tego chińskiego bagna do poważnego klubu który będzie płacił pensje na czas i nie rozprzeda się po pierwszym sukcesie. Osobiście jestem nastawiony na odejście kogoś z trójki obrońców oraz Brozovicia. Póki Zhang nie odzyska pieniędzy zainwestowanych w Inter szykuje się supermarket podobny do Tesco w ostatnim czasie likwidujący swoje sklepy i wyprzedzający towar aby zniwelować straty.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Niepokój rośnie.
Ta kwota za Lukaku miała być wyższa, chyba jednak Belg naciskał na transfer.

Niepokój rośnie, bo nie wiadomo, czy odejść nie zechce ktoś jeszcze.

Niepokój rośnie, bo następcy Lukaku (o których słyszymy) nie powalają.

Pozdr.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Ze wszystkich tych następców Lukaku sprowadziłbym Vlahovićia. Dlatego że jak już mamy zainwestować, już lepiej zaryzykować, a on może by niedlugo na poziomie Chiesy, a przy tym ma super warunki i 20 lat. On + Dżeko i będzie dobrze
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Słychać, że na transfery mamy coraz mniej bo już tylko 35 mln XDDDD
A czytam, że przyjść ma 3 z - Dzeko, Nandez, Dumfries, Zapata, Correa, Kean czy Vlahovic.
Będzie zabawnie bo Vlahovica Viola nie odda, a na Zapatę może zabraknąć.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze: 10 sie 2021, 08:22 Słychać, że na transfery mamy coraz mniej bo już tylko 35 mln XDDDD
A czytam, że przyjść ma 3 z - Dzeko, Nandez, Dumfries, Zapata, Correa, Kean czy Vlahovic.
Będzie zabawnie bo Vlahovica Viola nie odda, a na Zapatę może zabraknąć.
Biasin - Inter zainwestuje 90 mln euro
FCIN - Inter zainwestuje 75 mln euro
Sky - Inter zainwestuje 70 mln euro
La Gazzetta - Inter zainwestuje 40 mln euro
LA Gazzetta 2 dni później - Inter zainwestuje 35 mln euro


i tak sobie strzelają codziennie kwotami.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Obstawiam mercato Interu:

Dżeko + Correa + Dumfries + Nandez
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Dzeko-Correa -nie przekonuje mnie to w ogóle chociaż za wiele to ich nie oglądałem w zeszłym sezonie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Edin Dzeko zastępcą Lukaku. Bardzo chciałbym się obudzić z tego koszmaru ale jakoś nie mogę. Suning jest bankrutem i postanowili spieniężyć sukces Interu. To jest ich główny cel na to mercato. W normalnych okolicznościach witalibyśmy dzisiaj u nas Vlahovicia a mamy opcje ekonomiczną. Jeszcze jak czytam o kontrakcie na 2 lata dla 35 lata na 5-5,5mln euro to mnie skręca. Na kontrakt dla Lautaro i Brozo nie ma kasy a dla emeryta Dzeko jest...
Koniecznie trzeba pozyskać jeszcze jednego napastnika. Jeśli Inzaghi chce Joaquina Corrre to go brać.

Jestem naiwny i liczę, że Mister Marotta mnie jeszcze pozytywnie czymś zaskoczy. Jakieś wypożyczenie Keana, Wernera czy Martiala. Do tego koniecznie musi przyjść ten Dumfries na prawą stronę, bo nie wyobrażam sobie Darmiana w pierwszym składzie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Na dzień dzisiejszy, bądź jutrzejszy, atak Interu to Lautaro, Dzeko, Sanchez i Satriano. Biorąc pod uwagę wiek Edina i kontuzje Alexisa to jest ciągle za mało.
Jvcore
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2019, 00:51

Re: Mercato

Post autor: Jvcore »

Dumfries raczej pewniak, ale drugi napastnik potrzebny na cito
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Doczekaliśmy się wreszcie następcy Hakimiego. Dumfries to gość, który może się u nas rozwinąć i daje jakieś nadzieje na przyszłość. Jeśli prawdą jest to, że wyciągamy go za 12.5 mln euro( 2 razy mniej niż Lazaro ! ) to mogę nawet przyklasnąć. Szkoda tylko, że nie dało się takiego dealu zrobić 2 tygodnie temu.

Wahadła mamy ogarnięte więc pozostaje czekać na kolejnego napastnika. Wczoraj pisałem, że liczę na Mistera Marotte. Dziś czytam o Insignie w Interze. Może nie jest to profil piłkarza, jakiego potrzebuje Inter ale fajnie było by go zobaczyć u nas. Tym bardziej, że mówi się o kwocie około 20 mln
Kujon88
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2010, 11:38

Re: Mercato

Post autor: Kujon88 »

Insigne to pewnie plotka aby ugrał wyższy kontrakt w Napoli, ale przywitałbym go chętnie mimo tych 30 lat na karku...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Lautaro ODCHODZI
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

a Wybraniec DOCHODZI
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Dokładnie tak, kasia rozkłada już nogi
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Endru »

Zegnaj Lautaro troche wiekszy zal niz po odejsciu Lukaku. Teraz czas na Dzeko i Corree przewiduje ich przyjscie 1 do 1.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Ostatnie dni wlały we mnie nieco optymizmu. Wymiana Hakimiego na Dumfriesa z 50-milionowym zyskiem brzmi właściwie jak świetny ruch na trudne, wymagające łatania finansów czasy. Gównooświadczenie tego pierdolca agenta Lukaku ściąga natomiast odpowiedzialność z zarządu: Belg się zesrał i nie było sensu zatrzymywać go na siłę. Nie jesteśmy klubem tak medialnym, atrakcyjnym i konkurencyjnym jak Chelsea, więc zesrańsko najemnika kreaującego się na romantyka było nieuniknione. Końcówka mercato będzie kluczowa: skoro sprzedaż Lukaku była nieplanowana, to (może nieco naiwnie) liczę, że jednak większość tej kasy zostanie wysypana. Żyjemy, forza Inter
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Jest tylko jeden napastnik który idealnie mógłby uzupełnić ten atak. Nazywa się Maurito Icardi
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Piekarz pisze: 14 sie 2021, 11:08 Ostatnie dni wlały we mnie nieco optymizmu. Wymiana Hakimiego na Dumfriesa z 50-milionowym zyskiem brzmi właściwie jak świetny ruch na trudne, wymagające łatania finansów czasy. Gównooświadczenie tego pierdolca agenta Lukaku ściąga natomiast odpowiedzialność z zarządu: Belg się zesrał i nie było sensu zatrzymywać go na siłę. Nie jesteśmy klubem tak medialnym, atrakcyjnym i konkurencyjnym jak Chelsea, więc zesrańsko najemnika kreaującego się na romantyka było nieuniknione. Końcówka mercato będzie kluczowa: skoro sprzedaż Lukaku była nieplanowana, to (może nieco naiwnie) liczę, że jednak większość tej kasy zostanie wysypana. Żyjemy, forza Inter
Ale jak to ściąga odpowiedzialność z zarządu? Przecież Lukaku kocha Inter i był na sile wypychany xD
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Negocjacje Milanu z Kessiem:

Milan: damy 4,5
Kessie: chcę 6
...
Milan: damy 5
Kessie: chcę 7
...
Milan: damy 6
Kessie: chcę 7

:D
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Mercato

Post autor: forzaragazzi »

Warto dodać że Kesje chce 7 mln netto plus bonusy; łącznie 8,5 mln. Skończy mu się kontrakt i podpisze umowę z Liverpoolem/Tottenhamem za 6 mln. I normalnie bym się z tego śmiał, ale na razie Brozović nie podpisał nowego kontraktu (a jak jest w formie jak w ostatnim meczu, to jest absolutnie kluczowym zawodnikiem). Ale i tak myślę że prędzej dogadamy się z Chorwatem niż Milan z "Wybrzeżokościosłowianinem".
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Marotta: Mercato zamknięte

Kadra Interu na sezon 2021/22

Bramkarze: Handanovic, Radu, Cordaz
Obrońcy: Skriniar, De Vrij, Bastoni, Dambrosio, Ranocchia, Kolarov
Wahadła: Darmian, Dumfries, Perisic, Dimarco
Środek pola: Barella, Brozovic, Hakan, Vecino, Sensi, Vidal, Gagliardini, ERIKSEN
Atak: Lautaro, Correa, Dzeko, Alexis, Satriano

W kadrze na inter.it widnieją jeszcze Brazao, Colidio,Salcedo, Agoume i Lazaro, no ale oni niebawem wypieprzają.

Odczucia: Mieszane.

Z jednej strony wiem, że Marotta zrobił wszytko co mógł, z drugiej - straciliśmy dwóch najważniejszych moim zdaniem piłkarzy. W ataku zamiast jednego klasowego napastnika, mamy dwóch co najmniej bardzo dobrych piłkarzy, co daje niejako komfort rotacji Inzaghiemu nie patrząc na Alexisa, który swoje minuty dostanie, ale w końcu i tak się połamie.

Ciężko powiedzieć na ile stracimy siły rażenia po prawej stronie. Myślę, że Dumfries nie osra się tak jak Lazaro, ale do poziomu Hakimiego pewnie się nie zbliży.

Hakan jak to Hakan - z ogórami zrobi swoje, z silnymi rywalami będzie znikał. Grunt, żeby utrzymał wysoki poziom stałych fragmentów gry, bo za Conte słabo wykorzystaliśmy potencjał strzelecki Skriniara czy De Vrija.

Trzymam kciuki za zdrowie naszych środkowych obrońców i mam nadzieje, że Inzaghi znajdzie sposób na rozsądne oszczędzanie ich siłami, ponieważ zmiennicy z lekka mnie przerażają.

Kluczem do scudetto będzie odpowiednie zarządzanie kadrą - gwiazdy odeszły,a następcy to po prostu bardzo dobrzy zawodnicy i oby Inzaghi znalazł receptę aby wszyscy byli w formie.

Jako ciekawostkę powiem, że za rok kończą się kontrakty Vidala, Perisicia, Vecino i całej trójki rezerwrowych środkowych obrońców. Spore pole do popisu dla naszych dyrektorów przy dokonowywaniu wzmocnień z wolnego transferu. Z samej ligi włoskiej kończące sie umowy: Romagnoli, Kessie, Belotti, Insigne. Dodatkowo Pellegrini i Dybala, ale oni pewnie przedłużą. Marzenie - Pogba, ale Chinol w życiu nie da siana na to.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Dziś ostatni dzień Mercato i wygląda na to że nic się u nas nie wydarzy.

Podsumuję więc okres transferowy po swojemu.

Jestem BARDZO ZADOWOLONY z naszego mercato.
Owszem straciliśmy b.ważnych piłkarzy (Hakimi, Lukaku i pechowo Eriksen) i charyzmatycznego (ale też toksycznego) trenera, ale ściągnęliśmy na ich miejsce godnych następców.
Przede wszystkim, najbardziej mnie cieszy, że działaliśmy szybko i mądrze. Szybko sprowadzony nowy trener czekać musiał jedynie na Dumfriesa i Correę.
Ruchy transferowe były mądre, udało się uzyskać ogromną nadwyżkę budżetową, co w czasie kryzysu jest wielkim osiągnięciem.
Dopięte transfery idealnie dopasowują się do tego, czego chce trener Inzaghi. Dzeko, Hakan, Dimarco plus wspomniani wcześniej Dumfries i Correa to ludzie którymi chce grać nowy trener. Została nienaruszona, silna linia obrony i mocna pomoc (ze zdrowym Vecino i Vidalem).

Jeśli weźmiemy pod uwagę, jak wyglądało mercato naszych rywali (w tym najgroźniejszego Juventusu = sprzedaż na ostatni moment lidera ataku CR7) to możemy być bardzo bardzo zadowoleni.

Inzaghi ma wszystko czego chciał i wszystko żeby skutecznie powalczyć o Scudetto, a pamiętam jakie były nastroje na stronie 26 maja...

Pozdr.

ps. ktoś powie, że mógł przyjść jeszcze Nandez, Belotti albo Insigne, ale to już byłoby za pięknie :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Orzeu pisze: 26 sie 2021, 11:16 Negocjacje Milanu z Kessiem:

Milan: damy 4,5
Kessie: chcę 6
...
Milan: damy 5
Kessie: chcę 7
...
Milan: damy 6
Kessie: chcę 7

:D
Milan: damy 6,5
Kessie: chcę 8,5
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Zdejmuj tam bana lepiej gościu nałożonego zresztą za niewinność*, a nie tam obsrany kupą milan opisujesz, który nic nie znaczy i nikogo nie obchodzi, poza tymi wykolejeńcami z eleven.

* - tak traktuję bluzgi w kierunku vvujka, obrażanie go powinno przynosić wyróżnienie, a nie bany. Pozdrawiam wszystkich, oprócz tej ladacznicy giżyckiej.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Milan to ma jednak prasę w tej Polsce:
Inter sprzedaje Hakimiego i Lukaku za sryljard euro - uuuu, Inter stracił najwięcej, smutna minka
Milan traci Donne i Hakana za daaarmo XDDD - noo Milan dobre mercato, celowane wzmocnienia, Maldini szef XD

No i trener.
Jak masz takiego co tłucze 3-5-2 - uuuuuu, skostniały i schematyczny, jednowymiarowy, cały czas gra to samo.
A jak masz takiego co tłucze 4-3-3 - oooooo fap fap, jaki elastyczny supa trener europejski. Uniwersalny, wymienność pozycji, różnorodność gry.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

miniu86 pisze: 4 wrz 2021, 13:24 Milan to ma jednak prasę w tej Polsce:
Inter sprzedaje Hakimiego i Lukaku za sryljard euro - uuuu, Inter stracił najwięcej, smutna minka
Milan traci Donne i Hakana za daaarmo XDDD - noo Milan dobre mercato, celowane wzmocnienia, Maldini szef XD

No i trener.
Jak masz takiego co tłucze 3-5-2 - uuuuuu, skostniały i schematyczny, jednowymiarowy, cały czas gra to samo.
A jak masz takiego co tłucze 4-3-3 - oooooo fap fap, jaki elastyczny supa trener europejski. Uniwersalny, wymienność pozycji, różnorodność gry.
Naoglądacie się jakichś pedałów nażelowanych hipsterów brodatych co w dupie byli i gówno widzieli a opisują najwięcej i się podniecacie potem.

Ja to pamiętam jak milanek się ostro bił o scudetto i przeganiał ponoć tego Intera Kontowego całego, a potem przyszły derby i wyłapali na pizde koncertowo 3 do jaja. Piękne to było, nie zapomnę tych chwil nigdy.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Po kilku miesiącach okazuje się, że Marotta zna się na piłce dużo lepiej niż my wszyscy :P
Lukaku i Hakimi wrzucili do budżetu 175mln euro i ich straty nie widać. Po ostatnich wywiadach Lukaku, już chyba nikt nie żałuje jego odejścia z Interu. :lol:

Dzisiaj otwarło się zimowe okienko we Włoszech. Jak na razie najważniejszy transfer to Boga z Sassuolo do Atalanty. Fiorentina pozyskała skrzydłowego Jonathana Ikone z Lille i to też ciekawy ruch.

Jeśli chodzi o Inter to myślę, że tej zimy nie będzie dużego ruchu. Jeden, góra dwa transfery. Jeśli odejdzie Kolarov to zapewne przyjdzie Digne, który jest na wylocie z Evertonu. Może odejść Vecino i Sensi ale wydaje mi się, że to będzie dopiero latem. Wielkiego ruchu w Interze się nie spodziewam.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Jaszczu91 pisze: 3 sty 2022, 12:31 Po kilku miesiącach okazuje się, że Marotta zna się na piłce dużo lepiej niż my wszyscy :P
Lukaku i Hakimi wrzucili do budżetu 175mln euro i ich straty nie widać.
Ziom jeszcze do tego trzeba doliczyć wzrost wartości Denzela, myśle 50 mln Calha, to wyjdzie ok 250 mln + za letnie mercato :)
ODPOWIEDZ