Mercato

To co każdy kibic lubi...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Ja krótko: myślę, że nie skończymy w top 4.

A nawet jak skończymy, to będzie to bardziej skutkiem szczęśliwego zbiegu w czasie prezentu dla Serie A od uefy w postaci czwartego miejsca w LM i upadku Romy, a nie jakiegoś specjalnego postępu w Interze.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Więc mówicie, że bierzemy latem obrońcę (de Vrija) z formacji, która wczoraj totalnie skompromitowała się z Salzburgiem...
Pozdr.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Nie kompromituj się Odet, co innego grać w podrzędnym Lazio pod wodzą chujowego trenera, a co innego pod wodzą taktycznego Luciana Pana Spallettiego, mając u boku jeszcze Skriniara
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Idąc tą logiką, nie powinniśmy kupować Skriniara z chujowej Sampdorii, która poprzedni sezon zakończyła na 10. miejscu w lidze i odnotowała ujemny bilans bramkowy tracąc 55 goli.

Odet kuzynku rozczarowujesz mnie ostatnio, najpierw nie wierzysz w LM a teraz szkalujesz De Vrija. No co się tam z Tobą dzieje, skąd te zwątpienie?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:Idąc tą logiką, nie powinniśmy kupować Skriniara z chujowej Sampdorii, która poprzedni sezon zakończyła na 10. miejscu w lidze i odnotowała ujemny bilans bramkowy tracąc 55 goli.
I przegrała 7:3 z Lazio :D ale chyba wtedy po 2:0 Skriniar wyleciał za czerwo :P
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Czyli bierzemy :) ??
Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Odet pisze:Czyli bierzemy :) ??
Pozdr.
Bierzemy, musisz teraz ładnie przeprosić.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

kusy pisze:
Odet pisze:Czyli bierzemy :) ??
Pozdr.
Bierzemy, musisz teraz ładnie przeprosić.
Przeprosić, każdemu po piwie i zapominamy o temacie :D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

To przepraszam.

Z tym że obrona na przyszły sezon to dalej Skriniar-Miranda, de Vrij na rotację.
(nie zmieniajmy czegoś, co działa dobrze)

Pozdr.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Miramdy nie będzie coś czuje . zrobią transfer na zasadzie Lucio do jude
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Miranda powinien zostać na ławkę, powinien się pogodzić z tym, że ma swoje lata i trzeba ustąpić młodszym. A zagramy na 3 frontach, więc potrzebujemy szerokiej kadry i mocnych rezerwowych a nie zmienników takich jak Ranocchia.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Dzisiejsze doniesienia wskazują że w przyszłym sezonie w Interze zagra Ilicić. Przyznam, że podoba mi się ten deal. Słoweniec może się okazać wzmocnieniem nawet pierwszego składu i z pewnością będzie dobrym uzupełnieniem kadry. Mam nadzieję, że nie jest to transfer kosztem Rafinhii tylko zwykły zakup dobrego piłkarza z myślą o grze w Europie.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Jak ma przyjść faktycznie za 10mln to spoko, oby tylko Edera sprzedali, bo on nie wnosi nic, a z 6-7 myślę, że za niego się uda wyciągnąć.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

To co? zaczynamy domysły??
Kasa wpadnie, a niektórzy kibice z Torunia już nam wieszczą kompromitacje w LM.

Zacznę.
Sezon pokazał że mamy świetnego bramkarza i b.dobrą obronę. Jeśli rzeczywiście za darmo dojdą de Vrij i Asamoah to obrona będzie kompletna. Co z Cancelo? ja bym wykupił, bo to jednak zawsze jest wzmocnienie... ataku :) Wyobrażacie sobie boki DD (prawa), Asa (lewa) ? ale polot...
Środka pomocy bym póki co nie ruszał. Brozo z Gaglią wyglądają dobrze, w odwodzie Vecino i B.Valero.
Sezon pokazał że mamy dramatyczną ofensywę. Konieczni są następcy/zastępcy dla Candrevy i Perisica. Ja bym też nie wykupywał Rafinhy. Nie wiadomo co będzie z Miętusem.

Wiem, że Spall nie lubi wielu zmian na raz (zresztą który trener lubi?), ale coś w tej ofensywnie musi się zmienić.

Mam woje typy: może udałoby się wyciągnąć z Florencji (kt. nie zagra w pucharach) Chiese, chętnie powitam też w klubie Politano w ostateczności Verdiego.

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Banda chuja z juvepoland już wieści kompromitację w grupie, ależ oni nadal mają kompleks Interu i to po tych 7 latach, niebywałe.

Może i odpadniemy w grupie, nikt normalny się raczej nie nastawia na ćwierćfinały czy półfinały, ale pieniędzy które dostaniemy nikt nam nie zabierze, a one są tu najważniejsze. Kluczowe dla odbudowy klubu.

Przy pozostaniu Cancelo i Rafinhi potrzeba nam trzech wzmocnień: dwóch skrzydłowych i środkowego pomocnika. Moje typy: Verdi, Politano/Sansone, Pellegrini/Cristante/Barella.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Kluczowe pytanie nr 1 - jak Spall będzie chciał najczęściej grać w przyszłym sezonie i jaka będzie rola Martineza: następca, zmiennik, czy partner Icara? Jeżeli to ostatnie to najpewniej żegnamy naszych skrzydłowych, co do których można mieć mieszane uczucia za ten sezon mimo świetnych liczb oraz Edera i do trójki Icardi, Martinez, Karamoh dokupujemy czwartego, wszechstronnego napastnika - (Verdi/Politano), ofensywnego pomocnika (Ilicić) oraz środkowego pomocnika (Toreira, Barella, Cristante).

Kluczowe pytanie nr 2 - co z Cancelo? Jeżlei go wykupimy i pójdą Oficjalki Asy i De Vrija to obronę mamy gotową i pozostaje nam podziękować Lopezowi i pozbyć się Santona.

Handanović zostaje, bo na tę LM zasłużył na przestrzeni ostatnich lat jak mało kto w Europie.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Capitano pisze jak jest, jak zwykle zresztą.
Lm traktować należy instrumentalnie, to ma być nasz start i środek do powrotu do ścisłej czołówki Seria A na lata. To będzie przyjemność bo Inter może a nie musi.

Generalnie na temat personaliow się na razie.nie.wypowiem,.ale oczywistym jest, że teraz należy na chłodno odpowiednio wzmocnić pomoc i atak. Nie wydaje mi się przy tym, że Spalletti zrezygnuje ze swojej żelaznej taktyki 4-2-3-1. Spalletti = skrzydlowi.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Najważniejszy jest hajs z LM i nadzieja, że dzięki temu Skriniar i Icardi zostanę w zespole. O szansach się wypowiem po losowaniu bo może trafimy do słabiej grupy gdzie będę liczyć na 1/8 :)
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Mercato

Post autor: Jimi »

Wg mnie jeżeli Lautaro ma być partnerem Icardiego możliwe jest ustawienie 4-4-2. Perisić jako typowy lewy pomocnik a Rafinha jako wolny elektron bardziej z prawej strony pomocy taki boczny rozgrywający(?). Wszystko zależy od charakterystyki piłkarzy jacy przyjdą i kto odejdzie z zespołu.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Sprawa jest prosta - de Vrij wzmacnia środek obrony, o który w tym sezonie mocno się martwiliśmy, bo mieliśmy dwójkę Miranda - Skriniar i Ranocchie jako zmiennika, który był nie wiadomą. Skriniar zagrał 38 meczow po 90 minut, Miranda wytrzymał trudy sezonu pomimo 33 lat. Wzmocnienie tej formacji Holendrem to konieczność.

Asamoah przychodzi za Dalberta, którego pewnie gdzieś wypożyczymy z opcją wykupu. Pinamonti i Eder odchodzą, więc Lautaro i Ilicic to fajne opcje na uzupełnienie luki po tej dwójce.

Handanovic jest irytujący tym odprowadzaniem piłki wzrokiem, ale jest tyle lat w Interze i w końcu doczłapaliśmy się do tej LM, że szkoda by było nie zobaczyć go w tych rozgrywkach w naszym zespole, myśle też, że nikt w klubie nie myśli o jego oddaniu.

Handanovic, Skriniar, Miranda, Ranocchia (bo został mu rok kontraktu, więc nic za niego nie dostaniemy, a miał solidny sezon), Brozovic, Gagliardini, Icardi, Karamoh, Perisic to zawodnicy, których nie sprzedałbym za żadną kwotę.

Wylecieć powinni na pewno Eder, Candreva i Dalbert. Co do Candrevy to różni go jedna rzecz od Perisicia - w rundzie jesiennej Perisic grał wybornie i był postacią wiodącą, natomiast Candreva tą runde mimo dobrych liczb miał tylko solidną. Natomiast na wiosnę Candreva grał po prostu fatalnie, ale Perisic też z tym że Ivan nawet mimo fatalnej formy zdołał notować gole i asysty. Zresztą Candreva nie wygląda mi na gościa, który zadowoli się siedzeniem na ławce, a my już teraz wiemy, że potrzebujemy czegoś innego w 11.

Rafinha i Cancelo. Pierwszy powinien zostać wykupiony bezwzględu na wszystko. 35 mln za Cancelo to duża kwota, fajnie by było żeby został, ale jeśli Valencia nie zgodzi się na renegocjacje umowy to chyba bym go odpuścił, mimo że graczem jest bardzo dobry,.

Poza Iliciciem, Martinezem, Asamoahem i de Vrijem jeszcze prawy obrońca za Cancelo, jakiś dzik do środka pola i ktoś na prawe skrzydło. Typów na dziśdzień na te pozycje nie mam
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

A ktoś wie jak to jest z tym Martinezem czy może grać na skrzydle lub jako cofnięty napastnik za Icardim czy to taka typowa 9 jak Mauro?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Tego tak naprawdę nie da się ocenić, na pierwszy rzut oka angażuje się bardziej w rozegranie akcji niż Icardi w jego wieku. Na pewno to nie skrzydłowy.
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Wczoraj pomyślałem sobie, że ten Sergej M-S by nam się tak przydał! :smile: właśnie takiego zawodnika nam brakuje.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Dzyl pisze:A ktoś wie jak to jest z tym Martinezem czy może grać na skrzydle lub jako cofnięty napastnik za Icardim czy to taka typowa 9 jak Mauro?
Martinez jest raczej 9 ale zupełnie inna niż Icardi. Wydaje się że mogą się świetnie uzupełniać z Mauro. Gościu jest bardzo szybki, zwinny ze świetnym dryblingiem oraz kozackim wykończeniem, Piszą że profilem podobny do Teveza czy Aguero. Na skrzydle raczej nie powinien grac ale zobaczymy co Spalletti wymyśli.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Handanowicz dokucza mi niesamowicie gdy widze, ze odprowadza tylko pilke wzrokiem a ona wpada do siatki. Zazwyczaj nie ma szans wyjac tych strzalow ale z czystej przyzwoitosci moglby zrobic jakis ruch bo to zamarzanie wkurwia. Nie wiem czemu ktos tam wczesniej poddal w watpliwosc czy bedzie czlonkiem podstawowej jedenastki Interu w przyszlym sezonie. To jest pewne. On na to zasluzyl, sportowo jest na wysokim poziomie. Bramkarz to nasze najmniejsze zmartwienie.

Robiac kilka krokow do przodu zastajemy linie pomocy, ktora jest niemalze doskonala i jesli tylko omina nas kontuzje to nie mamy sie o co martwic. DD, Asa, Skriniar, DV+ Miranda na lawce powinni dac wystarczajaca jakosc. Teraz pojawia sie pytanie co zrobic z Cancelo. Teoretycznie alternatywa dla niego jest Florenzi, ktory nie dostanie tyle hajsu od Romy ile oczekuje jednak konkurencja o jego podpis moze byc spora a kwota 25mln, ktora pada w kontekscie jego transferu jest umowna i watpie by byla tak niska. Cancelo pokazal, ze nalezy go wykupic jednak jesli uda sie taniej wyjac szczura stołecznego to byc moze nalezy to zrobic. FFP wymusza na nas niektore decyzje i mozliwosc, zaksiegowania tegoz zakupu w nastepnym okresie rozliczeniowym moze miec duze znaczenie.

Rafałem musi zostac i nie ma nawet miejsca na polemike w tym temacie.

Potrzeba jednak kogos jeszcze, jak slusznie wspomnial uzytkownik Randama kogos kto zapewni te 7-10bramek w lidze grajac w drugiej lini. Trudno mi wskazac odpowiednie nazwisko albo jest nierealne albo nie gwarantuje nam odpowiednich uslug (mam tutaj na mysli Barelle, Cristante)

Skrzydla tez nalezy wzmocnic i tutaj moze sie sporo wydazyc bo za Periszika moze przyjsc jakas w miare interesujaca oferta a Candreva zwyczajnie powinien sie pozegnac z Mediolanem. Politano? Verdi? Chiesa? Moze proba reanimacji Lameli? Ewentualnie Ausilio wyciagnie kogos z rekawa i albo zaskoczy albo nie. Mozliwe, ze przestaniemy grac skrzydlami bo dochodzi Martinez bedzie to latwiejsze w przypadku odejscia Ivana i Candrevy. Jednak nalezy zaznaczyc, ze Spall ma swoja ulubiona taktyke i raczej bedzie dopieral pod nia zawodnikow niz odwrotnie.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Sezon zakończony więc czas na podsumowanie.

W bramce mamy klarowna sytuację. Handanovic wreszcie ma szansę na ligę mistrzów z Interem więc nie wyobrażam sobie żeby odszedł. Gwarantuje wysoki poziom i wybronienie kilku punktów. Śmieszy mnie jak czytam że ktoś ma pretensje że się nie rzuca do strzałów nie do obrony ot tak dla zasady. Dla mnie Handa to pewniak. Padelli jako numer 2 też ok.

W obronie pewniakami są Skriniar i Miaranda. Doceniam też całkiem dobry sezon Żaby jako zmiennika. Odpada Lopez a w jego miejsce przychodzi De Vrij. Czyli środek ogarnięty i wzmocniony. Na bokach zaczynają się schody. Pewniakiem W zasadzie jest tylko Ambrosio. Cancelo jest świetny ale raczej nie liczę na jego pozostanie. Po przyjściu Asamoaha mamy zarezerwowaną lewą stronę więc Ambrosio wróci na prawą. Pozostają dwie pozycje dla zmiennikow. Santon jest potrzebny jako wychowanek więc zostanie. Odpalamy Yuto i zapewne Dalberta i na prawa stronę trzeba kogoś dokupić. Jeśli uda się Cancelo będzie idealnie. Ale Florenzi też był by ok.
W pomocy pewniak Brozovic ( dla mnie najlepszy gracz rundy rewanzowej) Gagliardini i Vecino. Mimo wszystko na ławkę pozostawił bym Valero. Przyda się do rotacji. Rafinha też musi u nas zostać. To cel numer jeden na letnie mercato. Do tego Ausilio powinien postarać się dobrego pomocnika. Marzy mi się powrót Kovacicia ale o to będzie trudno. Interesującym zawodnikiem jest Barella i chętnie też chciałbym żeby do nas dołączył. Tak samo jak Lucas Toreirra. Na skrzydła pewniaków mamy dwóch. Perisic i Karamoah. Zagadka to Candreva. Szczerze przyznam że nie mogłem na niego patrzeć w drugiej połowie sezonu. Strasznie chciał się przełamać i ładował ile wlezie często pozbawiając się asysty, co strasznie mnie irytowalo. Jeśli ktoś by dał trochę kasy to żegnam bez żalu. Na skrzydła potrzebna nam świeża krew. Gracz uniwersalny mogący grać na obu flankach. Verdi czy Politano. Obaj na bank zmienia klub latem. Zima wielki powrót Barabasza :lol:

Atak to oczywiście Maurito i Martinez. Nie chce mi sie wierzyc ze beda grac razem. Raczej Lautaro bedzie powoli wprowadzaby do zespolu i nedzie sie uczyl Calcio.Eder zostaje tylko w przypadku odejścia Candrevy, na ławkę i alternatywa na skrzydło. Pinamonti musi byc poswiecony na ratunek FFP poki jest jeszcze cos warty.

Kadra marzeń na nowy sezon:
Bramkarze: Handa, Padelli, Bardi
Obroncy: Skriniar, Miranda, De Vrij, Ranacchia, Ambrosio, Cancelo, Asamoah, Santon plus jakiś junior np Lombardoni.
Pomocnicy: Brozovic, Rafinha, Gagliardini, Vecino, Valero, Barella.
Skrzydłowi: Perisic, Karamoah, Politano i Mimo wszystko Candreva, plus jakiś junior np Zaniolo.
Atak: Icardi, Martinez i Puscas.
Gość

Re: Mercato

Post autor: Gość »

Moim zdaniem skład i wzmocnienia na przyszły sezon powinny wyglądać tak:
Bramkarz: Tu bez dyskusyjnie No.1 Handanovic jak dla mnie jeden z najlepszych bramkarzy No.2 Padelli solidny doświadczony rezerwowy No.3 Tu powinno być miejsce dla wychowanka juniora

Obrona: Po zaklepaniu już Da Vrija środek obrony jest klarowny Skiniar , Da Vrij i na rezerwę Miranda , Ranocchia a boki obrony to liczę na wykupienie Cancelo on musi zostać najlepszy boczny obrońca ostatnich lat i nie możemy go tak wypuścić także Cancelo , D'Ambrosio a na lewą zaklepany już Asamoah , Dalbert oraz sprzedałbym Santona i w jego miejsce wykupiłbym Dimarco

Pomoc: Jeśli chodzi o środek to mam mega problem bo tak szczerze to nikt mnie nie przekonuję ale według mnie odejść powinni Vecino i Valero to zostaną nam Gagliardini , Brozović. Marzy mi się na środek piłkarz pokroju Naingolana czy Vidala.
Jeśli chodzi o ofensywną formację pomocy do odstrzału na pewno Candreva w jego grze widzę zero pomysłu byle jebnąć piłkę w polę karną i może się uda tak cały sezon a w jego miejsce mógłby być nawet Verdi , oczywiście także priorytetem jest wykup Rafinhy , Perisic i Karamoh.

Atak: Po przyjściu Martineza żegnamy Edera także Icardi Martinez i Pinamonti

Także do sprzedania z obecnego składu są Berni , Santon , Vecino , Valero , Candreva , Eder plus wszyscy wyporzyczeni typu Barbosa , Nagatomo , Mario , Kondogbia ,
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Zgadzam się z większością tego co piszecie.

W bramce zostaje Handa. Wiele razy ratował nam tyłek mimo ostatnio trochę słabszej formy. Zasłużył na grę w LM, niech zostanie na ten sezon.

Obrona wygląda coraz lepiej. Dwa solidne wzmocnienia za darmo wyglądają bardzo dobrze. Niestety myślę, że Cancelo nie zostanie. Wtedy należałoby się skupić na Florenzim. Zna ligę, pewna opcja. Osoba Spalettiego może być tutaj decydująca.

W pomocy na pewno trzeba nam wzmocnień. Oby plotki o jakimś kozaku do środka się sprawdziły. Nawet z Kovy bym był zadowolony. Rafinha musi zostać i po cichu liczę, że chociaż on z dwójki Cancelo - Rafinha zostanie u nas. Poza tym Vecino i Valero na wylocie. Candreva musi wylecieć. Ostatni dzwonek, żebyśmy na nim jakkolwiek zarobili. Bardzo chciałbym Verdiego. Gość robi robotę i nie powinien być bardzo kosztowny.

Z przodu będzie moc z Icarem i Martinezem. Oczywiście wymiana rezerwowego Edera na Ilicicia będzie bardzo korzystna.


Z przodu
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Mam przeczucie, że przyjdzie ktoś z Sampdorii. Transfery stamtąd na ogół się sprawdzają, a do tego Spall ma zaufanie do Giampaolo, więc jego przyjaciel poleci mu kogoś.
Dla piłkarza Sampy przejście do Interu (w LM !!) będzie dużą nobilitacją.
Takie przeczucie.
Pozdr.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Mercato

Post autor: BAGGIO1 »

Cancelo powinien zostać wykupiony, bo to po prostu zajebista inwestycja. Nie chodzi już nawet o to, że będzie u nas "nowym Maiconem", ale o to, że będzie można go sprzedać z zyskiem. Obrona jednak to aktualnie najmniejsze zmartwienie (Super, że Skriniar to był strzał w 10 i Miranda się trochę ogarnął ... bo przed sezonem o środek defensywy były obawy). W pomocy (zakładam pozostanie Rafy) koniecznie potrzebujemy kogoś z inklinacjami do gry ofensywnej i kombinacyjnej, bo Brazylijczyk nie zagra nam wszystkich meczów, a Valero na 10-tce to chyba nikt już nie chciałby widzieć. Jeśli chodzi o ofensywę to podejrzewam, że tu po przyjściu Martineza zmieni się coś jeśli uda się kogoś sprzedać (Candreve? Perisica?)
ODPOWIEDZ