Mercato

To co każdy kibic lubi...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

DonDawido pisze:Ktoś odpowie mi na pytanie po co nam Schick? Rozumiem, że może być utalentowany, fajny, zdolny, że fan Juventusu, ale czy nie mamy na tej pozycji już Jovetica, Barbosy i Pinamontiego? Tej pozycji, tj. zmiennika Icardiego.
Aurier? Fajny do FM, ale w prawdziwym klubie raczej bym go nie chciał - taki Balotelli, tylko mniej utalentowany. ;)
Czytam o tym, że chcą ściągać kolejnego pomocnika, a ja się zastanawiam co w takim razie z Gagliardinim? Jako jeden z nielicznych w zeszłym sezonie pokazywał regularnie, że ma ochotę grać, a w dodatku grać potrafi.
Obecnie w środku pola mamy Joao Mario, Gagliardiniego, Valero, Vecino, Kondogbię, Brozovica - 6 zawodników na (optymalnie) 3 miejsca. Jeśli kogoś sprowadzać na tę pozycję, to albo klasę światową, albo najpierw wypchnąć Brozovica (w pierwszej kolejności) i Kondogbię (w pierwszej kolejności), ale pod żadnym pozorem nie pozbywać się Joao Mario.
Dalbert załatwia nam (mam nadzieję) lewą obronę, więc do obsadzenia pozostaje KONIECZNIE prawa strona, zarówno obrońca jak i skrzydłowy, bo nie chciałbym znowu patrzeć na Candrevę i jego kopnę-a-może-akurat-doleci.

Ustawiając to w priorytety:
1. Prawy obrońca (Cancelo? Mallo? Fernandes z CSK? Darmian? Jest ich sporo do wyboru, warto powalczyć).
2. Prawy skrzydłowy (Di Maria, Lucas Moura, Lamela, nawet Gaitan z Atletico).
3. Środkowy obrońca (Martinez, Sanchez).

Reszta to pudrowanie i nie miałbym nic przeciwko gdyby zajęli się tym nawet na 2 tygodnie przed zakończeniem okienka.
Coś mi tu nie gra, krytykujesz transfer Schicka i Auriera, twierdząc, że nadaje się do FM, a wymieniasz przeciętnego Lamele, No Name Mallo, bezpłciowego ostatnimi czasy Darmiana i Fernandesa, o którym mało kto słyszał hmmm...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Zamiast jeczec na braki w obronie nalezy sie cieszyc, ze sciagamy takiego goscia jak Schick. Tej gosc to bedzie kocur I Spalletti na bank bedzie na niego stawiac, nawet jesli na poczatku bedzie tylko rezerwowym. Eder I Jovetic notuja dobre wystepy w sparingach ale ostatnie dwa lata pikazaly, ze na bramki mozemy liczyc tylko ze strony Icardiego I Perisicia. Schick jest bardzo elastycznym zawodnikiem I Spall moze go uzyc w rozny sposob, nawet na skrzydle I ten transfer to bedzie duze wzmocnienie. Roznica miedzy Schickiem I Barbosa jest taka, ze ten pierwszy ma za soba wielki sezon, a ten drugi nie. Na litosc boska, obudzcie siesie - my mamy wejsc do Ligi mistrzow, musimy miec mocny zespol ze sprawdzinymi w serie a pilkarzami - tutaj nie bedzie czasu na eksperymenty z barbozami. Biech chlop idzie na wypozyczenie i jesli faktycznie jest taki dobry to w sportingu na pewno to pokaze.
Co do Kondogbii sprawa jest jadna - z joveticiem jako 10 mamy 6 opcji do srodka pola I jest to liczba wystarczajaca. Kondogbia startuje z przedostatniego lub ostatniego pola. Nie ma zadnych szans, zeby ten sezon byl przelomowym dla niego. Nie ma przeslanek, by gral duzo. To ostatnia szansa na jego sprzedaz, nie pamietam anI jednego jego wielkiego meczu I na pewno nie bedzie tak I w tym sezonie.
Odejscie Medela oceniam pozytywnie - pilkarzem jest przecietnym, otoczony byl podobnymi jego pokroju, a walecznosc sprawiala, ze na ich tle wypadal lepiej. Dobra decyzja zarzadu. Murillo chce odejsc I niech odchodzi, bo nie chcialbym go jako pierwszego dowejscia za kogos zz trojki miranda-skriniar. Sadze, ze Spalletti sciagnie kogos sprawdzonego z Serie A.
Nie znam zbyt dobrze tego Auriera, ale sadze ze musimy zaryzykowac. Na bank ma wieksze mozliwosci od D"Ambrosio I to mi wystarcza w sytuacji w jakiej znajduje se nasza defensywa. Podejrzewam, ze to nie jest jednak takie proste z jednego powodu - nikt nie chce sciagnac Santona/Nagatomo/Ansaldiego.
Transfer Emre Mora rozumiem tylko z powodu, ze jakas opcja na prawe skrzydlo musi byc. Podejrzewam, ze sam Spall predzej postawi na prawrj stronie Joao Mario anizeli da grac turkowi w miejsce Candrevy. Ot takie zalatanie dziury w skladzie.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

DonDawido pisze:Ktoś odpowie mi na pytanie po co nam Schick? Rozumiem, że może być utalentowany, fajny, zdolny, że fan Juventusu, ale czy nie mamy na tej pozycji już Jovetica, Barbosy i Pinamontiego? Tej pozycji, tj. zmiennika Icardiego.
Jovetic - cofnięty napastnik, czasem grający na 10
Barbose - tylko i wyłącznie skrzydłowy, na ataku się nie nadaje, to tak jakby postawic na szpice Giovinco albo Dybale, no dramat
Pinamonti - serio?

Na ten moment tylko i wyłącznie Eder jest zmiennikiem Icardiego. Zresza ilu byśmy nie mieli na ataku to i tak Schicka warto brać bo to będzie kocur.
To tak jakby teraz Nainggolan jednak się namyślił, że chce do Interu i by wystosował prośbę o transfer, to co też go nie weźmiemy bo mamy full i przyszli w tym okienku Valero z Vecino?
Trzeba myśleć przyszłościowo. Schick nam da wiele lat pociechy, gdzie za rok czy dwa już pewnie Edera nie ujrzymy, podobnie będzie z Jojo, ale to tylko przypuszczenia wiadomo.
Tylko, że za rok takiego Schicka już nie kupimy i wtedy byśmy mogli sobie pluć w brodę, że nam okazja przeszła koło nosa.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mercato

Post autor: PioFCI »

Wiele bym dal, zeby Spaletti ustawil Jojo za Icardiim. Ten pierwszy osiagnalby wreszcie 30 bramek a drugi 10 asyst minimum..
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Stachoo pisze:
DonDawido pisze:Coś mi tu nie gra, krytykujesz transfer Schicka i Auriera, twierdząc, że nadaje się do FM, a wymieniasz przeciętnego Lamele, No Name Mallo, bezpłciowego ostatnimi czasy Darmiana i Fernandesa, o którym mało kto słyszał hmmm...
Nie krytykuję transferu Schicka tylko zastanawiam się nad jego zasadnością. Mamy Icardiego, będziemy grać prawdopodobnie jednym napastnikiem, a Schick gra raczej na szpicy niż za plecami 9tki?
Aurier grać potrafi, tylko w głowie sieczka. Trochę mi się pod tym względem kojarzy Kondogbią.
Lamela przeciętny? Serio? W jakim zestawieniu?
Mallo to akurat bardzo solidny obrońca, Darmian przygasł w ManU, ale co grał w Serie A to chyba każdy pamięta. Fernandes to chyba najlepszy prawy obrońca w Rosji.
maverik pisze:To tak jakby teraz Nainggolan jednak się namyślił, że chce do Interu i by wystosował prośbę o transfer, to co też go nie weźmiemy bo mamy full i przyszli w tym okienku Valero z Vecino?
Zły przykład. Nainggolan już jest klasą światową, absolutna czołówka środka pola w Serie A. Schick to dopiero młody talent.

Dla jasności - nie jestem przeciwko temu transferowi. Tak samo nie byłem przeciwko ściąganiu Gabigola z Brazylii za €30mln. Jestem za to przeciwny wydawaniu €30mln na gracza na ławkę, podczas gdy w podstawowym składzie wciąż są pozycje, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia.
I nie zapominajmy też, że Schick jeszcze przed chwilą szukał chaty w Turynie.;)
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

DonDawido pisze:
maverik pisze:To tak jakby teraz Nainggolan jednak się namyślił, że chce do Interu i by wystosował prośbę o transfer, to co też go nie weźmiemy bo mamy full i przyszli w tym okienku Valero z Vecino?
Zły przykład. Nainggolan już jest klasą światową, absolutna czołówka środka pola w Serie A. Schick to dopiero młody talent.

Dla jasności - nie jestem przeciwko temu transferowi. Tak samo nie byłem przeciwko ściąganiu Gabigola z Brazylii za €30mln. Jestem za to przeciwny wydawaniu €30mln na gracza na ławkę, podczas gdy w podstawowym składzie wciąż są pozycje, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia.
I nie zapominajmy też, że Schick jeszcze przed chwilą szukał chaty w Turynie.;)
Spalletti w Romie dużo grał 3-4-1-2, ustawiając Perottiego za Dżeko, a za nimi Nainggollana, więc nie zdziwie się jakby u nas chciał też tak grać, Icardi - Schick, a za nimi J.Mario, pod warunkiem ściągnięcia ŚO rzecz jasna.
Poza tym to Lucek właśnie powiedział, że chce go teraz do składu, gdy Sampdoria proponowała pozostawienie go w Genui, więc chyba jakiś plany wobec niego ma. Sam chciałem, żeby został w Sampie, ale skoro taka wola trenera to się nie mieszam. Jeżeli przejdziemy na 2 napastników to zostanie tylko Eder na ławce, więc to nie tak dużo (Jojo liczę jako 10).
Wszyscy myślą, że powtórzy się sytuacja z Barbosą, bo podobna kwota, bo mamy już na tą pozycję kogoś. Tylko różnica jest taka, że taki Gabigol stoi dużo niżej z poziomem w porównaniu do Candrevy, a Schick to już jest wysoka półka, niewiele za Icardim, rozegrany sezon w Serie A, a jeśli się dobrze rozwinie to może być jeszcze lepszy niż Mauro, więc swoimi umięjetnościami na pewno się obroni i dużo minut dostanie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

@maverik
Pieprzysz głupoty ,Jovetic to żaden cofnięty napastnik /10 czy inna wymyślona pozycja to jest środkowy napastnik i najlepsze mecze w karierze rozgrywał właśnie na tej pozycji ,Proponuje wyłączyć FM,a i nie mieszać gry na pc z rzeczywistością .Owszem można wystawić go na 10 skrzydło itp tak samo jak edera ale karwasz to jest środkowy napastnik.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

DonDawido pisze:Dla jasności - nie jestem przeciwko temu transferowi. Tak samo nie byłem przeciwko ściąganiu Gabigola z Brazylii za €30mln. Jestem za to przeciwny wydawaniu €30mln na gracza na ławkę, podczas gdy w podstawowym składzie wciąż są pozycje, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia.
Spall chyba przeczytał Twój wpis, bo zapytany o Schicka odparł:

To kapitalny gracz, ale w tym momencie wzmocnienie obrony jest naszym priorytetem.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

Jeśli uda się wymiana Cancelo - Kondogbia, to odetchnę z ulgą. Tak, jak wiązałem z typem pewne nadzieje, tak jego ostatnie wybryki od Samobója aż do teraz już jednoznacznie go przekreślają.
Chłopak ma talent w nogach, ale szkoda, że nie w głowie.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

VVujek pisze:@maverik
Pieprzysz głupoty ,Jovetic to żaden cofnięty napastnik /10 czy inna wymyślona pozycja to jest środkowy napastnik i najlepsze mecze w karierze rozgrywał właśnie na tej pozycji ,Proponuje wyłączyć FM,a i nie mieszać gry na pc z rzeczywistością .Owszem można wystawić go na 10 skrzydło itp tak samo jak edera ale karwasz to jest środkowy napastnik.
Podaj mi zatem gdzie gram sam na ataku. Bo z tego co pamiętam, czy to w Violi, czy w City, czy to u nas zawsze ktoś był wyżej ustawiony od niego.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

To masz słaba pamięć w Violi był środkowym napastnikiem .Boże co za brak wiedzy...
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No przyznam, że Wujek pojmuje trochę i Jovetic faktycznie grał wtedy na środku ataku w systemie 4-3-1-2, w Sevilli też nie bawili się w ustawianiu go na 10 tylko grał na środku i były z tego same pożytki, wiec Maverik niestety ale kompromitacja.

Co do końcówki mercato to pasjonuje mnie ona, Schick to będzie mega wzmocnienie, ten cały Cancelo może odpalić, umiejętności w ofensywie spore, zawsze to też opcja do gry na skrzydle i koniec zabawy w Emre Torów. Co do Mangali mam mieszane uczucia, ale zobaczymy.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

VVujek pisze:To masz słaba pamięć w Violi był środkowym napastnikiem .Boże co za brak wiedzy...
Doprawdy? w sezonie 09/10 gdy miał 10 asyst grał na środku napadu? xD tak z pewnością,a Gilardino to co robił?
Kolejny sezon miał z głowy przez kontuzję, a następny różnie, grał i na ataku i na skrzydle, więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo czasem grał Ljajic, czasem Amauri, a czasem Cerci. 12/13 to już Viola z Tonim, więc tam też nie grał sam na ataku.
Więc dajmy na to, że Jovetić zagrał pół sezonu, no moze 3/4 na środku ataku 5 lat temu i tyle :D no to środkowy napastnik po chuju. Brak wiedzy to ty masz, a nie ja.
Mateusz_Dusinski pisze:No przyznam, że Wujek pojmuje trochę i Jovetic faktycznie grał wtedy na środku ataku w systemie 4-3-1-2, w Sevilli też nie bawili się w ustawianiu go na 10 tylko grał na środku i były z tego same pożytki, wiec Maverik niestety ale kompromitacja.
4-3-1-2 to nie jest środek ataku (szpica), a o to tutaj chodzi, że Jovetić nie nadaje się do grania na szpicy tak jak Icardi, więc Randama doczytaj najpierw posty, a potem pisz o kompromitacji, bo VVujek mi próbuje wmówić, że Jovetić grał na sam na ataku.
Dlatego Jovetić u nas za wiele nie grał bo zmuszał do grania 2 z przodu, a lepiej sobie radziliśmy z samym Icarem na szpicy. Jeżeli przejdziemy na 3 z tyłu to wtedy Jojo może pograć inaczej niech zapomni.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Karwa nawet jak grasz 442 czy jakąkolwiek inną taktykę z 2 napastnikami to wystawiasz 2 środkowych napastnikow.I po czym wznosisz że na grę 1 napastnikiem się nie nadaje ?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Napisze jeszcze na koniec duzymi literami i kończę ta niepotrzebna dyskusje JOVETIC TO SRODKOWY NAPASTNIK
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Ta dyskusja jest potrzebna zrozum
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

VVujek pisze:Karwa nawet jak grasz 442 czy jakąkolwiek inną taktykę z 2 napastnikami to wystawiasz 2 środkowych napastnikow.I po czym wznosisz że na grę 1 napastnikiem się nie nadaje ?
No może wnoszę po tym, że nigdy nie grał sam na ataku? Jeżeli już tam się sam znajdzie, to czemu w panice ucieka do kolegów z drugiej linii i próbuje rozgrywać? Bo tak przecież było, w Interze, że on sporo biegał w pomocy, a mało w ataku.
Dla mnie środkowy napastnik to taki piłkarz, który potrafi sobie poradzić sam na ataku, podam przykłady: Mauro Icardi, Gonzalo Higuain, Harry Kane, Romelu Lukaku, Edinson Cavani, a nie nazwę kogoś środkowym napastnikiem kogoś kto nie umie grać sam w ataku, skoro przez cała karierę musiał mieć kogoś obok to chyba o czymś swiadczy. Przykład takiego gracza, Paulo Dybala, no chyba mi nie powiesz, że to środkowy napastnik pełną gębą i sobie radzi wybitnie sam na ataku.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

A dla mnie srodkowy napastnik to srodkowy napastnik.
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: Mercato

Post autor: DonDawido »

maverik pisze:Dla mnie środkowy napastnik to taki piłkarz, który potrafi sobie poradzić sam na ataku, podam przykłady: Mauro Icardi, Gonzalo Higuain, Harry Kane, Romelu Lukaku, Edinson Cavani, a nie nazwę kogoś środkowym napastnikiem kogoś kto nie umie grać sam w ataku, skoro przez cała karierę musiał mieć kogoś obok to chyba o czymś swiadczy. Przykład takiego gracza, Paulo Dybala, no chyba mi nie powiesz, że to środkowy napastnik pełną gębą i sobie radzi wybitnie sam na ataku.
Trochę jak definicja szyta pod potrzebę sytuacji. :D
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

środkowy, wysunięty napastnik, "szpica" – CF (ang. central forward) - ICARDI -
cofnięty, drugi napastnik – SS (ang. second striker), czasami zaliczany i do napastników, i do pomocników - JOVETIĆ -
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

No tak nazywajmy edera lewym/prawym skrzydłowym bo cały poprzedni sezon musiał grać na tych pozycjach.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

No beka trochę nie powiem.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Mercato

Post autor: maverik »

DonDawido pisze:
maverik pisze:Dla mnie środkowy napastnik to taki piłkarz, który potrafi sobie poradzić sam na ataku, podam przykłady: Mauro Icardi, Gonzalo Higuain, Harry Kane, Romelu Lukaku, Edinson Cavani, a nie nazwę kogoś środkowym napastnikiem kogoś kto nie umie grać sam w ataku, skoro przez cała karierę musiał mieć kogoś obok to chyba o czymś swiadczy. Przykład takiego gracza, Paulo Dybala, no chyba mi nie powiesz, że to środkowy napastnik pełną gębą i sobie radzi wybitnie sam na ataku.
Trochę jak definicja szyta pod potrzebę sytuacji. :D
Czyli według Ciebie środkowy napastnik to środkowy napastnik, środkowy pomocnik to środkowy pomocnik, nieważne od zadań na boisku? Czyli Icardi to Jovetić, a Sneijder to Cambiasso? bo wszyscy graja na środku, to po co się rozdrabniać na jakiś tam cofniętych, ofensywnych czy defenswnych prawda?
VVujek pisze:No tak nazywajmy edera lewym/prawym skrzydłowym bo cały poprzedni sezon musiał grać na tych pozycjach.
Słaby przykład bo Eder akurat pare sezonów w Sampie spędził głównie na lewym skrzydle i trochę na środku. Obecnie Eder to napastnik mogący grać na skrzydle, aczkolwiek w Sampie lepiej mu to szło :P
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

VVujek pisze:Karwa nawet jak grasz 442 czy jakąkolwiek inną taktykę z 2 napastnikami to wystawiasz 2 środkowych napastnikow.
A co to za pierdolenie? Wyobrażasz sobie sytuację, że z przodu, przy taktyce wspomnianej przez Ciebie będzie grało dwóch napastników o charakterystyce Icardiego i każdy z nich czekałby na to ostatnie podanie? Przecież to są teorie jak z jakichś chorych snów Franka Smudy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Saff pisze:Przecież to są teorie jak z jakichś chorych snów Franka Smudy.
Prosze nie obrazac jednego z najlepszych trenerow ligowych ostatnich 2 dekad w polskiej lidze i ulubienca z Widzewa :D
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Mercato

Post autor: VVujek »

Napastnik może miec sobie charakterystyke jaka chce,będzie grał tak jak mu trener każe .Eder ma taką charakterystykę że jest napastnikiem a prawie cały sezon musiał grać na skrzydle więc tu nie kozacz bo i tak ci nie pyklo.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

VVujek pisze:Napastnik może miec sobie charakterystyke jaka chce,będzie grał tak jak mu trener każe .Eder ma taką charakterystykę że jest napastnikiem a prawie cały sezon musiał grać na skrzydle więc tu nie kozacz bo i tak ci nie pyklo.
i grał *ujowo na skrzydle
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

VVujek pisze:Napastnik może miec sobie charakterystyke jaka chce,będzie grał tak jak mu trener każe .Eder ma taką charakterystykę że jest napastnikiem a prawie cały sezon musiał grać na skrzydle więc tu nie kozacz bo i tak ci nie pyklo.
Póki co, jak komuś coś nie pyta, to Tobie drogi Kolego ;)

Oczywiście że może mieć charakterystykę jaką chce (tych będących uniwersalnymi jest jak na lekarstwo). Takiego Jana Kollera, jeśli człowieka pamiętasz, też przecież jakby się trener uparł, to mógłby wystawiać na skrzydle, a potem się dziwić, że wolno biega i się nie sprawdza, tak jak na środku. Ale chyba rozmawiamy o rozsądnych opcjach prawda? A taką na pewno nie jest wystawianie w ustawieniu 442 dwóch środkowych napastników, o czym pisałeś wcześniej. Stąd na przestrzeni lat w duecie grali Raul z Morientesem, Del Piero z Trezeguetem, Henry z Trezeguetem itp, itd.
Można się oczywiście upierać przy nazewnictwie, że napastnik to napastnik, ale to też już ktoś wcześniej Ci wypomniał, że wtedy równie dobrze po co rozróżniać pomocników, w końcu co za różnica czy ktoś ma większe predyspozycje do gry defensywnej, czy ma większy ciąg na bramkę - przecież pomocnik, to pomocnik, będzie grał jak go trener każe.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Murillo odszedł oficjalnie, cena trochę niska jak na te czasy, ale z drugiej strony nie pokazał za wiele u Nas - jak dla mnie kolejny przeciętny gracz, których od sezonu 2011 reprezentował Inter, żegnam bez żalu.

Teraz trzeba 2 środkowych obrońców na już. Zapowiada się Mangala + nie wiadomo kto, za dużo opcji nie ma na rynku, szkoda, że ucichło z De Vrijem czy nie ma nic o Laporte, bo też dość ciekawy gracz.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Imrahil »

Nic się nie zmieni, tak długo jak będzie u nas wirus Ranocchia. Kupimy nowego obrońcę, przyjdzie na pierwszy trening, zobaczy w akcji taką Żabę i pomyśli - kurwa, taki kmiot został tutaj głównym obrońcą i kapitanem, to na cholerę mam się starać?! - i tak skończymy z kolejnym Jesusem czy Murillo. Tylko się modlić, żeby ten nasz nowy za szybko się nie zaraził.
ODPOWIEDZ