Mercato

To co każdy kibic lubi...
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Eder raczej odejdzie, przychodzi Martinez to po co nam 3 środkowych napastników? boję się, że Candreva zostanie bo coś ostatnio jakieś plotki były o jego nowym kontrakcie. To był był jakiś sabotaż naszych działaczy. Wypieprzyć tego gościa na zbity pysk i brać chociażby takiego Politano w jego miejsce , jest młodszy, bardziej perspektywiczny i ma umiejętności jakieś. Z Candrevy już nic nie będzie, a w roli zmiennika wolę Karamoh.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Kod: Zaznacz cały

Coraz więcej wskazuje na to, że po Mistrzostwach Świata w Rosji Bartosz Bereszyński zostanie nowym piłkarzem Interu Mediolan.
http://transfery.info/115087,historyczn ... szynskiego
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Nagatomo po MS trafil do Interu to czemu nie Beres :D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Aha
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mercato

Post autor: Michellaga »

Jeśli mamy grać w przyszłym sezonie taką samą formacją jak ostatnio, to tak bym to widział:

Bramkarze: Handa, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah + 2 nowych bocznych obrońców
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Vecino, Valero + 2 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva + 1 nowy skrzydłowy
FW: Icardi, Martinez

Z pierwszej drużyny powinni odejść: Santon, Dalbert, Eder
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Michellaga pisze:Jeśli mamy grać w przyszłym sezonie taką samą formacją jak ostatnio, to tak bym to widział:

Bramkarze: Handa, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah + 2 nowych bocznych obrońców
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Vecino, Valero + 2 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva + 1 nowy skrzydłowy
FW: Icardi, Martinez

Z pierwszej drużyny powinni odejść: Santon, Dalbert, Eder
Widzę to podobnie, musi ktoś przyjść konkretny za Cancelo i ktoś do rotacji na zmiennika a Dalbert i Santon już powinni pakować walizki, chodź Dalberta bym jeszcze nie skreślał do końca.

Jak nie uda się kupić Rafinhii to pewnie przyjdzie Dembele, do tego Nainggolan obowiązkowo i mamy w pomocy Brozo, Nainggolan, Dembele/Rafinha i na ławce Gaglia, Vecino, Valero - chodź ta ławka mizerna

Ze skrzydłowych to podejrzewam przyjście Malcoma lub Politano. Mam cały czas nadzieję, że Candreva odejdzie i w jego miejsce kupimy jakiegoś kozaka.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Wszystko wskazuje na to, że mamy Nainggolana w Interze. To co rok temu wydawało się niemożliwe a sprawiło by mi wielką radość dzieję się teraz. Tylko, że żadnej euforii jakoś nie czuje. Ja osobiście postawiłbym na Rafinhię niż na Belga.
Plusem w tej sytuacji niewątpliwie jest osłabienie Romy i znajomość Radżji z Łysym Panem :smile:
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Dokładnie Jaszczu jak mam cieszyć się z Nainggolana gdy w Polsce łamana jest konstytucja.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

dawac tego najgo ale fast i na pewno nie za zaniolo ani karamoha aco

ps2. a w stadionu w rzymie jak nie bylo tak nie bedzie xddd

http://serieapolonia.pl/problemy-budowa ... -korupcji/
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Ja bym to widział tak:
Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah, Santon + jeden nowy na prawą
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Valero + 3 nowych środkowych pomocników
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh + 1 nowy prawy skrzydłowy
Atak: Icardi, Martinez, Colidio

W obronie zostanie niestety Santon, ale przyjdzie ktoś na prawą stronę. Ja obstawiam, że dołączy Bereszyński - dobrze wychodzą nam ostatnio transfery na linii Sampdoria-Inter, chodź wiadomo każdy wolałby Cancelo.

W pomocy widziałbym Nainggolana, Rafinhe, Dembele. Taka trójka to byłaby mistrzostwo a do tego Brozovic-Valero-Gagliardini.

Nowy prawy skrzydłowy- tutaj albo Chiesa albo Malcom, Spaletti woli pierwszego więc Włoch powinien tu być jako priorytet. Żadnych Politano bo to nie ten poziom jeszcze.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Kujon pisze:Ja bym to widział tak:

W pomocy widziałbym Nainggolana, Rafinhe, Dembele. Taka trójka to byłaby mistrzostwo a do tego Brozovic-Valero-Gagliardini.
.
Jak kupimy jednego z nich to będzie dobrze. Poza tym ja Vecino bym sie ni pozbywał bo nie ma szans, żeby ściągnąć kogoś lepszego w jego miejsce. Bardzo mnie zastanawia wygląd naszej pomocy w przyszłym sezonie bo potrzebujemy tam konkretnych wzmocnień i ciekaw mnie co Ałzylio wymyśli. Rafa I Nainggolan byliby idealni, ale nei wierze, ze będzie nas stać na obu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: TomHardy »

Chuja zobaczycie a nie 9gollanow i innych jak UEFA znowu nam dojebala kary. Kurwy jebane
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Jak mam sie cieszyc z naingolana kiedy na sb jest lamana konstytucja i taki klinsi gnijacy nierob urzadza tam sobie prywatny folwark
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Mercato

Post autor: Kusy »

Dokładnie Nasir, a odell kąsa jak ratlerek za nogawke, ale jest na ochronce, więc zabawia administrację.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Bramkarze: Handanović, Padelli, Berni
Obrońcy: Škriniar, de Vrij, Miranda, Ranocchia, D'Ambrosio, Asamoah, Santon, Zappacosta/Kaderabek
Pomocnicy: Brozović, Gagliardini, Valero, Nainggolan, Barella, Dembele
Skrzydłowi: Perišić, Karamoh, Candreva, Malcom
Atak: Icardi, Martinez, Colidio

I lecimy po scudetto.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

http://transfery.info/115336,cztery-gol ... hce-go-psg

Może powinniśmy wrócić po Tellesa. W końcu ma więcej asyst od Bereszyńskiego i Cancelo razem wziętych.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Dzyl pisze:O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
Telles zagrał u nas ponad 20 spotkań. Liga portugalska to gówno i tam każdy pokemon kręci niezłe liczby.
Gość

Re: Mercato

Post autor: Gość »

Dzyl pisze:O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
Pomyliłeś z Erkinem.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Dzyl pisze:O kur*a 20 asyst, OBROŃCA. Candreva co ty na to?
Telles to ten gość, który u nas nawet 1 meczu nie zagrał, bo bodajże Mancini skreślił go już na starcie podczas przygotowań do sezonu?
nie, to ten gosc ktory rozegral 21 spotkan a ludzie dalej twierdzą ze nie dostał szansy - dla przykladu Dalbercik rozegrał 13 meczów i 2/3 minut mniej od Tależa a każdy i tak wie że jest....rzadki.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Telles to ten co zrobił sztuczkę przy wrzucie piłki z autu na derbach Mediolanu :) tylko z tego go kojarzę.
https://www.youtube.com/watch?v=BV_fraBQLcU
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

A sorry rzeczywiście pomyliłem z Erkinem :)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

Spojrzałem sobie na Politano, bo jestem prawie pewien, że go weźmiemy i co mnie zaskoczyło - cały czas dzienniakrze wypisują, że to prawoskrzydłowy. Tymczasem dane z transfermarkt - w zeszłym sezonie najwięcej meczów (17) na lewym skrzydle, potem srodek ataku (10) i potem prawy atak (6). Dwa sezony semu 20 meczow na lewym skrzydle, 10 na prawym.

My się może mylimy i to nie jest transfer na prawa strone tylko to ma być dubler Perisicia?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Spojrzałem sobie na Politano, bo jestem prawie pewien, że go weźmiemy i co mnie zaskoczyło - cały czas dzienniakrze wypisują, że to prawoskrzydłowy. Tymczasem dane z transfermarkt - w zeszłym sezonie najwięcej meczów (17) na lewym skrzydle, potem srodek ataku (10) i potem prawy atak (6). Dwa sezony semu 20 meczow na lewym skrzydle, 10 na prawym.

My się może mylimy i to nie jest transfer na prawa strone tylko to ma być dubler Perisicia?
W przekroju 2 ostatnich sezonów - zgadza się. W całej karierze jednak znaczna przewaga [2 krotna] prawego skrzydła [prawego napastnika]. To pokazuje jego uniwersalność, więc gracz na plus.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

jak Brozo dalej będzie tak grał to po mistrzostwach na pewno ktoś klauzulę za niego wyłoży
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Mercato

Post autor: Speaker »

Właśnie to my powinniśmy uzupełnić się chorwatami, a konkretnie Vrsalijko i Rebić na prawą
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mercato

Post autor: Michellaga »

Orzeu pisze:jak Brozo dalej będzie tak grał to po mistrzostwach na pewno ktoś klauzulę za niego wyłoży
Brozo klauzula 50 mln, w obecnym rynku transferowym nie jest to jakaś duża kwota, można się obawiać o jego przyszłość.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Michellaga pisze:
Orzeu pisze:jak Brozo dalej będzie tak grał to po mistrzostwach na pewno ktoś klauzulę za niego wyłoży
Brozo klauzula 50 mln, w obecnym rynku transferowym nie jest to jakaś duża kwota, można się obawiać o jego przyszłość.
Niedawno to połowa tutaj chciała dopłacać, żeby "odganiacz much" opuścił Inter, więc o co te obawy?
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Póki co to już jest najlepsze mercato od ośmiu lat, a jeszcze nawet się nie otworzyło okienko.

Oczywiście ci wszyscy zawodnicy nie muszą wypalić, nie tacy już nie wypalali - weźmy kazusy Szewczenki w Chelsea, Kaki w Realu czy Bonucciego w Milanie. Ale na papierze to są znakomite, znakomite posunięcia i niezależnie od rezultatu naszemu niepozornemu Ausilio należą się owacje na stojąco.
ODPOWIEDZ