Mercato

To co każdy kibic lubi...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Wybraniec pisze: 9 lip 2019, 10:28
Alfa pisze: 9 lip 2019, 10:22
Wybraniec pisze: 9 lip 2019, 10:17 Chyba zapominacie co to hierarchia w zespole licząc na to, że Perisic będzie rezerwowym xD Jak Icardi i Nainggolan wylecą to liderami w szatni będą Handanovic, Skriniar, Brozovic i Perisic, co automatycznie oznacza grę w pierwszym składzie.
hierarchia w zespole u Conte :hahaha: krul wyjebie kazdego kto mu nie przypasi za byle gowno, przyklad wlasnie ninjy, wiec predzej martwilbym sie tym ze conte bedzie mial swoich pupilkow anizeli tym ze szatnia sama bedzie decydowala kto ma grac
no zajebisty przykład, Conte powiedział na konfrencji, że sprzedaż Nainggolana to decyzja zarządu, a nie jego, więc może ryj tam, bo pieprzysz.
no na pewno tego nie skonsultowali z nowym trenerem :brawo:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

KoBa pisze: 9 lip 2019, 10:30
Wybraniec pisze: 9 lip 2019, 10:28 no zajebisty przykład, Conte powiedział na konfrencji, że sprzedaż Nainggolana to decyzja zarządu, a nie jego, więc może ryj tam, bo pieprzysz.
Powiedział, że to decyzja zarządu, a on się z nią zgodził.
Nie zgodził. Zaakceptował. A to miażdząca różnica.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Sempre_Inter »

lgds ponownie informuje, ze kontekście tego pana X do pomocy, rozważany jest ...arturro vidal, do którego ma rzekomo dzwonić pan conte.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Wybraniec pisze: 9 lip 2019, 10:17 Chyba zapominacie co to hierarchia w zespole licząc na to, że Perisic będzie rezerwowym xD Jak Icardi i Nainggolan wylecą to liderami w szatni będą Handanovic, Skriniar, Brozovic i Perisic, co automatycznie oznacza grę w pierwszym składzie.
Mi się wydaje, że taka hierarchia mogła by mieć miejsce za Spala. Teraz pierwszy zawsze będzie Conte. Wszyscy, którzy mogli by mieć coś przeciwko będą z drużyny usuwani. Nie chcesz się podporządkować trenerowi i grać dla dobra drużyny to won. Nie przez przypadek Conte mówił, że zostaną tylko ci co najpierw myślą ,,My" a nie ,,Ja"

Co do mercato to jestem spokojny. Nie trzeba mieć wielkich nazwisk żeby wygrywać, tylko dobrą drużynę. Właśnie wszystkie działania transferowe są ukierunkowane w tą stronę
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: Mercato

Post autor: Vancore »

Jaszczu91 pisze: 9 lip 2019, 11:14
Co do mercato to jestem spokojny. Nie trzeba mieć wielkich nazwisk żeby wygrywać, tylko dobrą drużynę. Właśnie wszystkie działania transferowe są ukierunkowane w tą stronę
Chyba jak walczysz o 4 miejsce, bo trofea to jednak zdobywaja te druzyny co maja w skladzie "nazwiska"
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze: 9 lip 2019, 10:14
Perisić ławka -> nowe lewe wahadło przydałoby się

Sensi wstępnie ławka [do oceny jego przydatność] -> muss zakupić jakiegoś kozaka do środka

Na ten moment, jeśli Inter obok Lazaro, Sensiego i Barelli dokupi jeszcze lewe wahadło, ofensywnego środkowego pomocnika i napastnika to będę zadowolony z obecnego składu. Na pozbycie się Valero i Candrevy niestety nawet nie liczę, ale dodatkowa kasa z J. Mario i Dalberta jest prawdopodobna.
nie licz na to, że Perisić siądzie na ławce - jak nie siądzie to wypad
Sensi też nie zostal kupiony na ławkę (jak mniemam), ofensywnego środkowego pomocnika nie kupimy, bo nawet nie ma takiego tematu. - nie ma tematu, ale padło stwierdzenie kilka tygodni temu, że Inter dokona 2-3 transfery, o których prasa nawet nie mówi, więc może pośród nich jest ten ofensywny pomocnik. Kto wie.

Napastnik to liczę na Lukaku, ale wszystko zależy od Icardiego. - Też na niego liczę
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Sempre_Inter pisze: 9 lip 2019, 10:32 lgds ponownie informuje, ze kontekście tego pana X do pomocy, rozważany jest ...arturro vidal, do którego ma rzekomo dzwonić pan conte.

Oby zabrakło mu kasy na koncie i połączenie było niemożliwe do zrealizowania...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Vancore pisze: 9 lip 2019, 13:57
Jaszczu91 pisze: 9 lip 2019, 11:14
Co do mercato to jestem spokojny. Nie trzeba mieć wielkich nazwisk żeby wygrywać, tylko dobrą drużynę. Właśnie wszystkie działania transferowe są ukierunkowane w tą stronę
Chyba jak walczysz o 4 miejsce, bo trofea to jednak zdobywaja te druzyny co maja w skladzie "nazwiska"
Kwestia dyskusyjna ;) Lepiej mieć piłkarzy z topu niż ich nie mieć ale same nazwiska nic nie wygrają. Choćby Inter z Ronaldo, Vierim i innymi gwiazdami nie potrafił nic wygrać a Mou pozbył się Ibry i wygrał wszystko. Nazwiska nie wygrywają tylko drużyna.

Nie wiem jakie masz oczekiwania co do nowego sezonu ale ja na trofea nie liczę bo to nie realne.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Słabo, że posty tego zakompleksionego i skrzywdzonego w dzieciństwie przegrywa wiszą tak długo...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

11 lipiec, tymczasem jesteśmy bez napastnika:

Politano kontuzjowany, napiecie miesni prawego uda, pewnie miesiąc przerwy,

Lautaro na wakacjach,

Lukaku nie trenuje, bo też ma drobny uraz, więc to nie po kłosie negocjacji z Interem,

Dzeko nie ma, bo żydzimy kasy.

Ostał się jedynie Icardi, który decyzją zarządu nie będzie grał.

Brawo Panie Marotta, wspaniałe porządki.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Nie panikuj, jest Samuel Longo, który poprowadzi nas do sukcesów.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

Sky - Terminato il vertice per Lukaku: è partita ufficialmente la trattativa per portarlo all'Inter.

Po tygodniach wysyłania faksów i maili w końcu rozpoczęły się negocjacje. Grunt pod interesy został zrobiony. Wygląda na to, że jest szansa na rozłożenie płatności w czasie, bo jakby tak nie było to żadnych spotkań by nie było.

Najbliższe dni decydujące. Jak rozłożą ten transfer na raty to duży ukłon w stronę dyrektorów.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Kondzik »

Podobno mercato żenujące po 10 dniach... widać że ewidentnie szykują kogoś z topki skoro same wypożyczenia ogarniaja
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

tak tylko że jeżeli zamienimi Icardiego za Lukaku i kogoś za Radje to czy to naprawde będzie wzmocnienie ?

dla mnie powinni obaj zostać a Conte już by ich ogarnął. A za tą kase którą będzie trzeba będzie dopłacić do tych wymian można dokupić kolejnego zawodnika w miejsce Perisica.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Kondzik pisze: 11 lip 2019, 18:35 Podobno mercato żenujące po 10 dniach... widać że ewidentnie szykują kogoś z topki skoro same wypożyczenia ogarniaja
Oby to był ktoś do duetu Lukaku/Barella :D najlepiej jakiś magiczny Pan do pomocy, ewentualnie takim Pepe nie pogardze :-P pomarzyć można...

Jak się zaopatrujecie na Daniego Alvesa na prawą stronę? Kontrakt wysoki, ale opcja dość ciekawa szczególnie po tym co pokazał na Copa America. Doświadczony w dużych klubach, na prawe wahadło wydaje się idealny bo DD będzie raczej na środku grywał
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Kujon pisze: 11 lip 2019, 23:02Jak się zaopatrujecie na Daniego Alvesa na prawą stronę? Kontrakt wysoki, ale opcja dość ciekawa szczególnie po tym co pokazał na Copa America. Doświadczony w dużych klubach, na prawe wahadło wydaje się idealny bo DD będzie raczej na środku grywał
Nigdy go nie lubiłem za grę w zraszaczach i przebrzydłym Juventusie, ale nie można mu odmówić piłkarskich umiejętności i charakteru. Szkoda, że nie jest kilka lat młodszy, choć z drugiej strony oglądałem dwa mecze Brazylii na Copa America i dobrze się zaprezentował, również kondycyjnie. Jestem na tak, choć nie wierzę w ten transfer.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Kujon pisze: 11 lip 2019, 23:02
Kondzik pisze: 11 lip 2019, 18:35 Podobno mercato żenujące po 10 dniach... widać że ewidentnie szykują kogoś z topki skoro same wypożyczenia ogarniaja
Oby to był ktoś do duetu Lukaku/Barella :D najlepiej jakiś magiczny Pan do pomocy, ewentualnie takim Pepe nie pogardze :-P pomarzyć można...

Jak się zaopatrujecie na Daniego Alvesa na prawą stronę? Kontrakt wysoki, ale opcja dość ciekawa szczególnie po tym co pokazał na Copa America. Doświadczony w dużych klubach, na prawe wahadło wydaje się idealny bo DD będzie raczej na środku grywał
Według mnie spoko opcja na rok, nawet z tymi 7 mln kontraktu. Nie na więcej.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Raffal pisze: 11 lip 2019, 22:02 tak tylko że jeżeli zamienimi Icardiego za Lukaku i kogoś za Radje to czy to naprawde będzie wzmocnienie ?

dla mnie powinni obaj zostać a Conte już by ich ogarnął. A za tą kase którą będzie trzeba będzie dopłacić do tych wymian można dokupić kolejnego zawodnika w miejsce Perisica.
Mądrego dobrze posłuchać.
Pozdr.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Poza tym pijany Radja jest więcej wart od Valero, Vecino, Gagliardiniego razem wziętych.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No beka, to juz lepiej sciagneliby tego Dzeko i Rakiticia, zostawili Radje i Icardiego i byłaby taka 11:

Handanovic
Godin De Vrij Skriniar
Lazaro Rakitic Brozovic Nainggolan Perisic
Icardi Lautaro

Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś oszołom co powie Sensi>Brozovic, Barella>Nainggolan albo Lukaku>Icardi, no ale co zrobić.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Wybraniec pisze: 12 lip 2019, 12:04
Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś oszołom co powie Sensi>Brozovic, Barella>Nainggolan albo Lukaku>Icardi, no ale co zrobić.
#ilcapitano
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 12 lip 2019, 12:04 No beka, to juz lepiej sciagneliby tego Dzeko i Rakiticia, zostawili Radje i Icardiego i byłaby taka 11:

Handanovic
Godin De Vrij Skriniar
Lazaro Rakitic Brozovic Nainggolan Perisic
Icardi Lautaro

Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś oszołom co powie Sensi>Brozovic, Barella>Nainggolan albo Lukaku>Icardi, no ale co zrobić. (Na ten temat się nie wypowiadam, bo nie mam zdania. Jest wiele czynników, które wpływają odrębnie na porównanie tych graczy)
No 4. miejsce spokojnie byśmy obronili.

Poza kreatywnym Rakiticiem i dodaniem Godina do już i tak mocnej i bezbłędnej obrony z zeszłego sezonu to pierwsza 11 wypisz wymaluj sezon 2018/2019, więc z tą 11 progres minimalny. Nie patrzę na ustawienie, które wg. wielu na stronie jest katastrofą [ja tak nie myśle osobiście].

Patrząc na zmiany stricte personalne, a nie pozycyjne [czytaj: zastąpienie zawodników z zeszłorocznej 11, nowymi twarzami]:

Godin > D'Ambrosio

Lazaro = Asamoah

Rakitic > Vecino lub Valero lub Gagliardini.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Mercato

Post autor: Wybraniec »

No i co gościu, chyba nie myślisz, że Conte zdobyłby tyle samo punktów co Spalletti takim składem. +15 lekko.

Pewnie z Barellami o Scudetto. Beka.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 12 lip 2019, 12:39 No i co gościu, chyba nie myślisz, że Conte zdobyłby tyle samo punktów co Spalletti takim składem. +15 lekko.
Tego nie wiesz. przed sezonem 2018/2019 wielu też mówiło, że z tym składem Spaletti musi poprawić wynik z sezonu 2017/2018. Było jak było, sami wiemy, więc pewność, że Conte poprawiłby ten wynik o + 15 punktów nie jest takie pewne.
Wybraniec pisze: 12 lip 2019, 12:39 Pewnie z Barellami o Scudetto. Beka.
Tego nie napisałem. Jednak:

Barella >> Vecino, Valero, Gagliardini, więc uważam, że jest wzmocnieniem składu. A za Radje trzeba zakupić kogoś lepszego, bo Radja to nie zawodnik, który da nam pewność spokoju w środku pola niestety.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Ja bym chętnie wziął De Paula za Radje. Wyrywa się na siłę z tego Udinese i Inter powinien go przygarnąć. Brakuje nam ofensywnego pomocnika. Pomoc Lazaro- Brozo-Barella-De Paul-Perisic całkiem spoko.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Jaszczu91 pisze: 12 lip 2019, 13:22 Ja bym chętnie wziął De Paula za Radje.
Dzisiaj rano się przebudziłem. Przeczytałem, że De Paul chciałby zagrać kiedyś w LM. I właśnie wtedy pomyślałem, że może by się ponownie za niego Inter wziął. Mimo wszystko to nie jest zawodnik, którym bym zastąpił Radję. Potrzebujemy większego kozaka.
Jaszczu91 pisze: 12 lip 2019, 13:22 Pomoc Lazaro- Brozo-Barella-De Paul-Perisic całkiem spoko.
Całkiem spoko, ale nadal boli mnie poziom tych wahadeł. Nie oceniam Lazaro, ale potrzebujemy kogoś lepszego na lewe wahadło.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Radja mógłby nawet zostać ale do rotacji, ale na to pewnie nas nie stać, albo po prostu Conte kogoś takiego w drużynie nie chce.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

miniu86 pisze: 12 lip 2019, 13:58 Radja mógłby nawet zostać ale do rotacji, ale na to pewnie nas nie stać, albo po prostu Conte kogoś takiego w drużynie nie chce.
Do rotacji tak, ale nie jako pierwszoplanowa postać, która ma ciągnąć ten wóz go jakiś sukcesów.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

Przydałby się w Interze ktoś z dobrym ostatnim podaniem i strzałem z dystansu. Taki James Rodriguez byłby w sam raz, szkoda że Real chce za niego ciężarówkę pieniędzy, a nie da się włączyć w transakcję Icardiego, który nie chce opuszczać Włoch...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

zkoda że Real chce za niego ciężarówkę pieniędzy
ta, 40 mln euro :D
ODPOWIEDZ