Wenger za Mancini'ego?!

To co każdy kibic lubi...
Zablokowany
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: RdK. »

Wenger trenerem Inter zamiast Roberto Mancini'ego...Co sądzicie o takim posunięciu działaczy Interu? Ostatnio pojawiły się takie prasowe doniesienia i ciekawi mnie co o tym sądzicie...
Co mogłaby wnieść lepszego taka zmiana? Czy byłaby to dobra decyzja?
Osobiście uważam że takie posunięcie byłoby i dobre i złe...dobre ponieważ Wenger to doskonały trener mający "nosa" w wyszukiwaniu młodych talentów a złe ponieważ zmiana trenera według mnie wiąże się z budowanie wszystkiego od początku :| Chociaż nie zawsze tak jest patrząc np. na Chelsea i trenera Mourinho.
Takie moje zdanie na ten temat.

Czekam na wasze opinie :smile:
Obrazek
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Messie »

ja uważam ciągle zeby dać wkoncu jakiemuś trenerowi dluzej niż rok lub dwa...neich zbuduje jakis zespol a nie co pol roku lub co rok zmiana trenera;/ Wengera szanuje ale sądze zebym zostawic jeszcze Manciniego:))
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Felipe »

Mowa była także o Benitezie z Liverpoolu i Hiddinku z PSV, a Wenger jest jak dla mnie pomiędzy tymi dwoma, najlepszy z nich jest bezapelcyjnie Guus Hiddink. Moim zdaniem to Mancini powinien jeszcze zostać, gdyż taka ciągła zmiana trenera nie ma dobrego wpływu na zespół, wręcz przeciwnie.
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Jarek_FCI »

Jak Mancini nic nie zdobędzie z Interem, to wtedy by było dobrze jak by przyszedł Wenger. On ma duże doświadczenie i zdobył już dużo trofeów. A poza tym jak by on przyszedł to może by namówił Henry żeby przeszedł do Nerazzurrich.
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Grzybek »

Jeżeli Mancini odejdzie to na jego miejsce chciałbym Hiddinka z PSV, myslę ze jest on jednym z lepszych trenerow jak narazie. Chodziły tez ploty o tym trenerze co odszedł z Lyonu przed tym sezonem, zapomniałem jak sie nazywa :lol: Pozdro.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Kujon »

Wenger ?? niby dobry, ale on z naszego klubu zrobi super młody skład, a ja takiego niechce :| popatrzcie na Arsenal....tyle kasy na transfery, 20 mln funtów i co ?? kupili młodzież, która będzie grała za 5 lat dobrze....bez jaj, ale żeby za 12 mln funtów kupić 17 latka ?? :lol: prędzej go zwolnią niż te młode gwiazdki dorosną do sukcesów.....najbardziej bym chciał Hiddinka u nas....albo Trapattoniego :) ale narazie dajmy szanse Manciniemu.....bo dobrze mu idzie :) pomyśli się w czerwcu o trenerze jak już
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Interfun3 »

moim zdaniem powinien popracować jeszcze co najmniej rok a dopiero wtedy można myslec o zmianie trenera a tak nie na temat to powiem że powinnismy zacząc kupywać włochów bo to wstyd gdy patrze na skład reprezentacji włoch i widze tylko jednego zawodnika naszej ukochanej drużyny matrixa zkończmy z kupywaniem zawodników z argentyny przecież mamy fundusze na za kup na przykład za recobe i cruza Iaquinte i Espozito za stankowicia aimo diane z sambdorii za tego micona(nie wiem jak sie pisze ale chodzi o tego z monako[choć i tak mam nadzieje że jednak nie przyjdze]) weźmy Oddo możemy pozbyć sie burdisso i kupić zaccardo lub barzaliego (obaj z palermo) co wy o tym myslicie??????
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Tutek
Posty: 41
Rejestracja: 13 kwie 2004, 19:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Tutek »

rdk pisze:Wenger to doskonały trener mający "nosa" w wyszukiwaniu młodych
Ale te talenty zanim przystosowałyby się do gry w Serie A, to trochę czasu by minęło, a Inter potrzebuje jak najdzybciej zdobyć coś ważnego, scudetto lub ligę mistrzów.

Jestem za tym, aby to Mancini dalej z nami pracował. Przecież efekty już widać, porównajmy sobie, jak graliśmy, gdy dopiero co przyszedł. Każdy następny trener będzie pod coraz większą presją, co może nie służyć zespołowi. Uważam, że jestesmy coraz bardziej zgraną paczką i niech tak na razie pozostanie.
Obrazek
INTER PER SEMPRE
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Lolek »

Ja tez jestem za tym aby pozostal u nas Mancini. Wystarczy ze w letnim mercato zrobi jakies dobre transfery z Morattim. Niech wyloza troche
wiecej kasy...
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: FuLa »

ja też jestem za tym żeby mancini dostał jeszcze szanse moze zbuduje wreszcie drużyne która powalczy z juventusem.ale jest jedno ale niech sie Mancini z MOrattim 2 razy zastanowia zanim kogoś sprowadzą na San Siro bo przecierz do Interu przychodzi więcej bezproduktywnych zawodników lub dziadków niz wartościowych graczy :roll:
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Imrahil »

A ja wam mowie ze z Mancinim nic nie zdobedziemy poza Pucharem Wloch. Prawda i faktem jest ze za jego kadencji nasz zespol stal sie bardziej zgrany, co skutkiem jest lepsza gra,ale przyczyna jest to, ze za kadencji Mancio dolaczyli do nas lepsi zawodnicy niz za Zaca czy Hectora. Ja jestem za tym zeby Roberto odszedl po zakonczeniu sezonu(bez wzg. na to co osiagnie w biezacych rozgrywkach).Zbyt dlugo czekam na scudetto, az krew mnie zalewa. Czy nasz skald jest gorszy od Jude czu Milanu??Wiec czyja to wina??
Bardzo na jego miejscu bym widzial Wengera ale tylko jesli by przyszedl z Henry. Jesli nie, to Hiddink,ktory taktycznie nie ustepuje frajerowi z Chelsea.

Wielu chce zeby Mancio zostal na chociaz jeden sezon.Zebyjscie potem nie przeklinali kolejny starcony sezon.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Lombardinho »

Kolejna bajka ze stajni włoskich dzienikarzy

Ten trener jest bardzo dobry inter wreszcie ma to coś to co mu brakowało wcześniej. Mancio jest młody dajmy mu jeszcze szansę jeszcze nam pokaże
Amor Patriae Nostra Lex
Pieklo
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2005, 22:50
Lokalizacja: Pyskowice

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Pieklo »

Wenger to dobry trener ale coś ostatniu nie idzie mu zbyt dobrze może już jest za długo w Londynie no a jeśli Mancini mialby wylecieć to czemu nie chociaż jest jeszcze Benitez, Hiddink
Pieklo
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: EL_CHINO »

Teraz raczej Wenger nie wchodzi w rachube, na pierwszym miejscu stawiany jest Benitez, można się spodziewać, że to by było dobre posunięcie: kibice byliby zadowoleni jak i zarządcy, ale... czy sam Benitez ma ochotę zmienić klub i pewnie jakby przeszedł to nastąpiłyby kolejne transfery i kolejne ustawianie składu. Byćmoże Mancini nie jest jeszcze na straconej pozycji.
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: FuLa »

jakoś nie wierze w zmiane trenera chyba że mancini wyjatkowo zwali sprawe :mrgreen:
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Angelo »

Nie sadzę aby Wenger był odpowiednim kandydatem( w przeciwieństwie do "Rafy" Beniteza, chociaż z drugiej strony to tu się lekko Cuper kłania :D ale moze to jest jakis sposób...) trzeba też zauważyć że nowy trener musiałby posprzątać troche po Mancinim(Kily, Cesar jeden i drugi "smile' , Mihajlovic), a tak pozatym to wydaje mi sie że Morattiemu coraz mniej sie chce...i jakoś nie chce mi się wierzyć że Mancini wyleci przed połowš następnego sezonu.
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Jarek_FCI »

Benitez nie przyjdzie. Jak jeszcze pracował w Valencii to powiedział że włoski futbol zabija piłkę nożną, więc wątpie żeby teraz chcił pracować we włoskiej lidze.
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: vahu »

Zmiana trenera byłaby bez sensu, co prawda Mancini już w tym sezonie powinien coś zdobyć, lub przynajmniej się otrzeć o jakieś trofeum (Scudetto już odpada, nawet jak skończymy sezon na 2 miejscu, bo "otrzeć się" tzn. mieć stratę np. 3ptk). Ja sądzę, że Mancini konsekwentnie buduje skład, nie przeprowadza rewolucji kadrowych, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na postawę drużyny. Jeśli znajdzie się na koniec sezonu w pierwszej 3 Serie A i w 1/2 finału LM to powinien zostać, sukces kiedyś sam przyjdzie, bo do tego trzeba dużo szczęścia na takim poziomie rozgrywek. Boję się tylko, że z Mancinim dzieje się coś podobnego co było w Lazio, czyli dobry skład, dobra i w miarę efektowna gra, a brak przełożenia na pozycję w lidze i pucharach. :|
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Richy »

Mam nadzieje, że Benitez nie zmienił nastawienia do Serie A. Albowiem Rafalucja w LFC dopiero nabiera rozpędu i LFC w przeciągu 3 lat pod wodzą Hiszpana ma szanse na zwycięstwo w premiership, mówcie co chcecie, ale jako fan LFC musze w to wierzyc. Kto by obiał Liverpool FC po odejściu Beniteza? Wenger? Mancini? Ferguson(bhaha)? Nie sądze, aby znalazł się inny trener od Beniteza, który mógł by kontynuować sukcesy w XXI wieku.

Jednak wracając do tematu to myśle że Wenger w Interze mógłby sprawować się dobrze... w Arsenalu rządzi od wielu lat... i podobnie jak Fergusson w manu o pare lat za dużo. Jednak czy warto zmieniać Manciniego? Myślę, że tak, ale... za 2,3 lata jeśli nic nie wygra...
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Wizard »

Ja jestem zdania, ze Mancio powinien odejsc... Straciłem do niego szacunek po jego wypowiedziach gdyz gosciu nie wie czego chce... Jednak poki bronily go wyniki jakos go tolerowalem. A teraz? Serie A no coz jest juz stracone nie ma co ukrywac... Puchar Włoch jakos mnie nie satysfakcjonuje, LM moze go tylko uratowac no i kto wie kto wie... Jednak ja bym sie zbytnio nie ludzil...


Co do potencjalnego zastepce Manciniego to:

-Rafa: nie jestem do konca przekonany czy chcialbym zeby do argentynskiej koloni przylaczyla hiszpanska kolonia. Poza tym nie przepadam za nim ( przez to, ze nie stawia na Jurka )

- Hidink: doskonaly taktyk z bardzo wielkim doswiadczeniem na arenie miedzynarodowej. Mysle, ze to by bylo optymalne posuniecie. Sam Guus mowil, ze ma dosc juz wyprzedawania najlepszych zawodnikow PSV wiec... :-)

- Wenger: hm.... nie ma co zwracac uwagi an wyniki z tego sezonu bo Arsenal ma plage kontuzji. Jednak patrzac wstecz przez chyba 7 sezonow (albo 9:P ) nie schodzil z Arsenalem z pudła w Premiership:-) Jednak na sukcesy w Europie raczej z Wengerem nie moglbysmy liczyc...


Tak jak ktos pisal juz wyzej zebysmy w nastepnym seoznie znow nie obudzili sie z reka w nocniku na 3 czy 4 pozycji w tabeli...
Bartosh
Posty: 52
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:44
Lokalizacja: World Withaut Rules
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Bartosh »

jeśli Mancini niczego nie wygra :oops: to dopiero wtedy Moratti powinien rozejrzeć się za nowym trenerem - dla mnie pierwszy jest Paul Le Guen, były szkoleniowiec Lyony, który stworzył z nich potęge we Francji, dodatkowo przemawia za nim fakt że jest bezrobotny :P
Obrazek
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Kalisz »

Dajmy jeszcze czas dla Manciniego,juz mamy dość dobry sklad trzeba czekać na rezultaty 8)

A ten podpis to chłopie masz znakomity :roll: :x
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
toldo1
Posty: 6
Rejestracja: 6 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Ładna k\Tarnowa

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: toldo1 »

Byłoby to świetne posunięcie Interu ale po awansie Arsenalu do półfinału jest to coraz bardziej nierealne ;( ;(
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: brtq »

Właściwie to Arsenal jest już w finale.........
Wenger napewno po pokonaniu Barcy (a jest to możliwe) nigdzie się nie ruszy,zostanie na nowym stadionie Arsenalu.
Lecz jeśli byłaby szansa na jego zatrudnienie to byłoby super :smile:
:flaga:
Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
Rondelus
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:05
Lokalizacja: Żarki

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Rondelus »

mancini jest dobrym trenerem o którego ubiegają się europejskie kluby.i tu trzeba myśleć o nowych młodych piłkarzach bo trener jest OK. nie lubie arsenalu ://///////
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Woo-cash »

Rondelus pisze: mancini jest dobrym trenerem o którego ubiegają się europejskie kluby.i tu trzeba myśleć o nowych młodych piłkarzach bo trener jest OK. nie lubie arsenalu ://///////
Dobra zaczynasz sie juz powtarzac. Wszedzie pierdzielisz tylko o mlodych pilkarzach.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Globus »

nie znam Manciny a wy? :P
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Kielben »

Globus ja tez wlasnie go nie znam :P
moze to asystent Manciniego ?? przyszedl za Sinise ??
ale nic mi o tym nie wiadomo.
Ibrahimovic8 kto to jest Manciny ?? wytlumacz nam :P
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Joker
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Wyszków

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Joker »

Sądzę że Mancini powinien nadal być trenerem Interu i nadal zgrywać ze sobą zespół.Jak by przyszedł Wenger wszystko zaczeło by się od nowa
Zablokowany