Wenger za Mancini'ego?!

To co każdy kibic lubi...
Zablokowany
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Angelo »

Nie sadzę aby Wenger był odpowiednim kandydatem( w przeciwieństwie do "Rafy" Beniteza, chociaż z drugiej strony to tu się lekko Cuper kłania :D ale moze to jest jakis sposób...) trzeba też zauważyć że nowy trener musiałby posprzątać troche po Mancinim(Kily, Cesar jeden i drugi "smile' , Mihajlovic), a tak pozatym to wydaje mi sie że Morattiemu coraz mniej sie chce...i jakoś nie chce mi się wierzyć że Mancini wyleci przed połowš następnego sezonu.
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Jarek_FCI »

Benitez nie przyjdzie. Jak jeszcze pracował w Valencii to powiedział że włoski futbol zabija piłkę nożną, więc wątpie żeby teraz chcił pracować we włoskiej lidze.
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: vahu »

Zmiana trenera byłaby bez sensu, co prawda Mancini już w tym sezonie powinien coś zdobyć, lub przynajmniej się otrzeć o jakieś trofeum (Scudetto już odpada, nawet jak skończymy sezon na 2 miejscu, bo "otrzeć się" tzn. mieć stratę np. 3ptk). Ja sądzę, że Mancini konsekwentnie buduje skład, nie przeprowadza rewolucji kadrowych, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na postawę drużyny. Jeśli znajdzie się na koniec sezonu w pierwszej 3 Serie A i w 1/2 finału LM to powinien zostać, sukces kiedyś sam przyjdzie, bo do tego trzeba dużo szczęścia na takim poziomie rozgrywek. Boję się tylko, że z Mancinim dzieje się coś podobnego co było w Lazio, czyli dobry skład, dobra i w miarę efektowna gra, a brak przełożenia na pozycję w lidze i pucharach. :|
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Richy »

Mam nadzieje, że Benitez nie zmienił nastawienia do Serie A. Albowiem Rafalucja w LFC dopiero nabiera rozpędu i LFC w przeciągu 3 lat pod wodzą Hiszpana ma szanse na zwycięstwo w premiership, mówcie co chcecie, ale jako fan LFC musze w to wierzyc. Kto by obiał Liverpool FC po odejściu Beniteza? Wenger? Mancini? Ferguson(bhaha)? Nie sądze, aby znalazł się inny trener od Beniteza, który mógł by kontynuować sukcesy w XXI wieku.

Jednak wracając do tematu to myśle że Wenger w Interze mógłby sprawować się dobrze... w Arsenalu rządzi od wielu lat... i podobnie jak Fergusson w manu o pare lat za dużo. Jednak czy warto zmieniać Manciniego? Myślę, że tak, ale... za 2,3 lata jeśli nic nie wygra...
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Wizard »

Ja jestem zdania, ze Mancio powinien odejsc... Straciłem do niego szacunek po jego wypowiedziach gdyz gosciu nie wie czego chce... Jednak poki bronily go wyniki jakos go tolerowalem. A teraz? Serie A no coz jest juz stracone nie ma co ukrywac... Puchar Włoch jakos mnie nie satysfakcjonuje, LM moze go tylko uratowac no i kto wie kto wie... Jednak ja bym sie zbytnio nie ludzil...


Co do potencjalnego zastepce Manciniego to:

-Rafa: nie jestem do konca przekonany czy chcialbym zeby do argentynskiej koloni przylaczyla hiszpanska kolonia. Poza tym nie przepadam za nim ( przez to, ze nie stawia na Jurka )

- Hidink: doskonaly taktyk z bardzo wielkim doswiadczeniem na arenie miedzynarodowej. Mysle, ze to by bylo optymalne posuniecie. Sam Guus mowil, ze ma dosc juz wyprzedawania najlepszych zawodnikow PSV wiec... :-)

- Wenger: hm.... nie ma co zwracac uwagi an wyniki z tego sezonu bo Arsenal ma plage kontuzji. Jednak patrzac wstecz przez chyba 7 sezonow (albo 9:P ) nie schodzil z Arsenalem z pudła w Premiership:-) Jednak na sukcesy w Europie raczej z Wengerem nie moglbysmy liczyc...


Tak jak ktos pisal juz wyzej zebysmy w nastepnym seoznie znow nie obudzili sie z reka w nocniku na 3 czy 4 pozycji w tabeli...
Bartosh
Posty: 52
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:44
Lokalizacja: World Withaut Rules
Kontakt:

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Bartosh »

jeśli Mancini niczego nie wygra :oops: to dopiero wtedy Moratti powinien rozejrzeć się za nowym trenerem - dla mnie pierwszy jest Paul Le Guen, były szkoleniowiec Lyony, który stworzył z nich potęge we Francji, dodatkowo przemawia za nim fakt że jest bezrobotny :P
Obrazek
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Kalisz »

Dajmy jeszcze czas dla Manciniego,juz mamy dość dobry sklad trzeba czekać na rezultaty 8)

A ten podpis to chłopie masz znakomity :roll: :x
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
toldo1
Posty: 6
Rejestracja: 6 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Ładna k\Tarnowa

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: toldo1 »

Byłoby to świetne posunięcie Interu ale po awansie Arsenalu do półfinału jest to coraz bardziej nierealne ;( ;(
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: brtq »

Właściwie to Arsenal jest już w finale.........
Wenger napewno po pokonaniu Barcy (a jest to możliwe) nigdzie się nie ruszy,zostanie na nowym stadionie Arsenalu.
Lecz jeśli byłaby szansa na jego zatrudnienie to byłoby super :smile:
:flaga:
Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
Rondelus
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:05
Lokalizacja: Żarki

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Rondelus »

mancini jest dobrym trenerem o którego ubiegają się europejskie kluby.i tu trzeba myśleć o nowych młodych piłkarzach bo trener jest OK. nie lubie arsenalu ://///////
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Woo-cash »

Rondelus pisze: mancini jest dobrym trenerem o którego ubiegają się europejskie kluby.i tu trzeba myśleć o nowych młodych piłkarzach bo trener jest OK. nie lubie arsenalu ://///////
Dobra zaczynasz sie juz powtarzac. Wszedzie pierdzielisz tylko o mlodych pilkarzach.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Globus »

nie znam Manciny a wy? :P
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Kielben »

Globus ja tez wlasnie go nie znam :P
moze to asystent Manciniego ?? przyszedl za Sinise ??
ale nic mi o tym nie wiadomo.
Ibrahimovic8 kto to jest Manciny ?? wytlumacz nam :P
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Joker
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Wyszków

Odp: Wenger za Mancini'ego?!

Post autor: Joker »

Sądzę że Mancini powinien nadal być trenerem Interu i nadal zgrywać ze sobą zespół.Jak by przyszedł Wenger wszystko zaczeło by się od nowa
Zablokowany