Jedenastka Interu na sezon 2006/07

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
jarmol33
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2006, 11:13

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jarmol33 »

Ja skład widze tak:
bramka: toldo, carini
obrona: zanetti, maicon, samuel, burdisso, materazzi, cordoba, maxwel,wome
pomoc:figo, cambiasso, veron, pizarro50%, solari50%, cesar, stankovic
atak: adriano, martins, cruz, tavano
Jest to niepełny skład, który wymaga uzupelnień. Prz pizarro jest 50%bo mowi sie ze ma odejsc do romy, a za solariego liverpool niezle przeplaca.
Zakupić trzeba: pomocnika defensywnegon. I skład jest naprawde na najwyższym poziomie. Zmiany powinny zachodzić gdzie indziej! Po pierwsze przydał by sie jakis prawdziwy prezydent bo giacinto f. to tylko taka przykrywka i tak wszystko podejmuje moratti, a jego decyzje doprowadzaja inter na dno. Ewentualnie manciniego mozna zmienic na hiddinka. Jednak wazniejsza jest ta pierwsza zmiana czyli madry prezydent. Narq.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Imrahil »

kogo kupia,jak wystawia,jak beda grali-wsumnie bedzie mi to zwisac byle wygrywali :mrgreen: Ja tylko chce nowego trenera. :wink:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: EL_CHINO »

jarmol33 pisze: i tak wszystko podejmuje moratti, a jego decyzje doprowadzaja inter na dno.
Możesz podać jakiś przykład decyzji np. z tego sezonu lub poprzedniego, które jeszcze bardziej pogrzebują Inter? Osobiście mnie się wydaje, że Moratti bardzo się zmienił, podobało mi się np. to, że niechciał kupować ani Cesara, ani S. Inzaghiego, a jego transfery typu: Figo, Wome, (Solari) to po prostu strzał w dziesiątkę.
jarmol33
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2006, 11:13

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jarmol33 »

Można wymienić kilka np. zatrudnienie zacca, frajerskie rozwiazanie umowy z vierim, oddanie tanio emre czy vdm o davidsie nie wspomnę, przepuszcznie evry i cassano, nie są one jakos jednoznacznie prowadzące na dno. Głównie chodzi mi o decyzje wcześniejsze jak np. czeste zmienianie trenerow czy sprzedawanie zawodników i wymiana pól skladu. Poprostu nie dokonca wierze ze az tak zmadrzal i nie jestem pewien czy w pewnym momencia nie bedzie powtorki z rozrywki. Przede wszystkim musi wziasc w obrotu naszych skautow i brance bo cienko wykonuja swoja prace. Powoli jakos sie to formuje, ale za duzo slow i obietnic i za malo roboty np. kims sie interesujemy a nie skladamy oferty.
Narq.[/code][/url]
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Orzeu »

zatrudnienie zacca
który to i tak miał nas trenować tylko pół roku, a i wynik jego pracy też nie był taki zły.
frajerskie rozwiazanie umowy z vierim
dzięki któremu zarobiliśmy kilka milionów Euro ... faktycznie, frajerskie - lepiej by było gdyby Bobo dalej siedział na ławce, stroił fochy i przy okazji zgarniał kase.
tanio emre czy vdm o davidsie nie wspomnę
za emre dostaliśmy chyba 6 albo 5 mlnów Euro co jest sumą odzwierciedlającą jego potencjał, VDM - za niego i tak więcej byśmy nie dostali, a chłopak się po prostu marnował w Interze, a co do Davidsa to jedno wielkie lol - człowieku, czy ty wiesz ile Inter zarobił na sprzedaży Davidsa ?? w sumie około 8 mlnów Euro, bo na upartego to Davids mógłby zostać u nas i być zmiennikiem Cambiasso...
przepuszcznie evry i cassano
nie sądze, żeby Inter mógł rywalizować z ManU pod względem finansowym... a poza tym po co przepłacać jak w pobliżu był kto wie czy nie lepszy Maxwell. co do Cassano to po pierwsze on sam bardzo chciał iść do Madrytu, a po drugie zepsułby nam niepotrzebnie atmosferę w zespole.
Poprostu nie dokonca wierze ze az tak zmadrzal
ja za to wiem, że Ty raczej nie zmądrzejesz :mrgreen:
Przede wszystkim musi wziasc w obrotu naszych skautow i brance bo cienko wykonuja swoja prace.
hmmm najlepsze drużyny młodzieżowe, kilkunastu młodych zawodników ogrywających się na zapleczu Serie A, i "odkrycie" takich piłkarzy jak: Adriano, Martins, Zanetti, R.Carlos, S.Frey, A.Pirlo, itd. itp. Owszem - niektórych zbyt wcześnie skreślono, ale pod taką presją każdy popełnia błędy...
Obrazek
jarmol33
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2006, 11:13

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jarmol33 »

Jakbyś mogl orzeu to powiedz mi jak inter zarobil na vierim i jak na davidsie? Bo z tego co weim to sam inter im zapplacil za rozwiazanie kontraktu. A van der meyde mozna bylo lepiej sprzedac np. do valenci chcieli go za fiore.
A co do presji to czlowieku inter to nie jest legia czy wisla czy palermo! W takim klubie nie mozna popelniac takich bledow! One sa razace kaka az sie prosil aby go inter wykupil po seedorfie bylo widac ze sie ogral w serie a i nastepny sezon bedzie mial wysmienity. To tyle, to moje zdanie i mam do niego prawo. Narq
Anonymous

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Anonymous »

Julio Cesar
Bonera Carvalho Lucio R.Carlos


Beckham Ronaldinho De rossi Reyes


Henry Adriano
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Slepy »

No nie, czasem sie zastanawiam czy to ktos nie robi specjalnie, zeby nas zdenerwowac i zmusic do wypocin :roll:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Szycha »

JA dam swoją 11, a raczej piłkarzy, których widze w głównych rolach na przyszły sezon :mrgreen:

Toldo/Cesar-Javier/Andreolli-Cordoba-Samuel/Matrix-Burdisso/Maxwell-Figo/Solari-Veron/Pizarro-Cuchu/De Rossi -Dejan/Solari-Adriano/Cruz-Martins/Milito
miguelgpw
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwie 2006, 15:49

my 11

Post autor: miguelgpw »

witam! moja jesenastka na sezon 2006/2007 to:
Toldo(Doni)- J.Zanetti, Samuel, Chivu, Leo(wome)- C.Ronaldo,Solari,Ballack,Van Der Vaart, - Adriano, Toni :evil: I LIGE MISTRZÓW MAMY W KIESZENI :twisted:
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Orzeu »

jarmol33 pisze:Jakbyś mogl orzeu to powiedz mi jak inter zarobil na vierim i jak na davidsie? Bo z tego co weim to sam inter im zapplacil za rozwiazanie kontraktu. A van der meyde mozna bylo lepiej sprzedac np. do valenci chcieli go za fiore.
Oczywiście - z całą pewnością Valencia dawała więcej za VDM, jednak Inter wolał mniej i sprzedał go za niższą cenę niż oferowana przez Valencię no nie ?? Poza tym sprzedaliśmy za bodajże 2 mlny Euro piłkarza z kontuzją - on w swoim nowym klubie o ile się nie myle nie zagrał jeszcze ani jednego meczu.

Vieriemu musieliśmy zapłacić, ale druegi tyle zarobiliśmy.

Co do Davidsa to on sam poprosił o zerwanie kontraktu i dlatego Inter nie musiał nic płacić, a sam zarobił 8 mlnów Euro, które w przyszłości musiałby wpłacić na konto piłkarza.
Obrazek
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Angelo »

miguelgpw pisze:...
To chyba jaka prowokacja :lol:

Ja bym się skłaniał do jednasti przedstawionej przez @Michu, tylko nie jestem pewien czy De Rossi zadowoliłby się rolą zmiennika Cambiasso :wink: I w miejsce Milito któregoś z włochów np. Esposito (nie wiem czy sprawa jeszcze jest, albo czy kiedykolwiek była :P ) albo Momente :wink:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Szycha »

Dzięki za przychylność ... Zamiast tego Milito jest jeszcze Tavano i np. Pazzini 8) A co do De Rossiego to masz racje na bank nie chciałby siedzieć na ławie 8) Marzenia nic nie kosztują :smile:
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: pluto11 »

Moja 11 na nowy sezon
Toldo/Frey
Zanetti/Maicon- Cordoba/Bonera- Samuel/Burdisso- Maxwell/Wome
Figo/Stankovic- Cambiasso/De Rossi- Veron/Pizarro- Malouda/Solari
Adriano/Tevez- Defoe/Martins
Ale zamast Teveza moze tez byc Saviola
a zamiast Defoe moze byc Kuyt
jarmol33
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2006, 11:13

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jarmol33 »

Jedenastke widzę tak:
toldo-zanetti-samuel-materazzi-maxwel-figo-pizarro-cambiasso-stankovic-martins-adriano druga jedenastka(a w zasadzie dziesiatka):
julio cesar-maicon-cordoba-burdisso-wome-tavano-perades-d'alesandro-cruz-obinna. Mniej wiecej cos takiego.
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Anton »

Moja jedenastka:

Toldo - Zanetti, Cordoba, Samuel, Maxwell - Figo, Cambiasso, Riquelme, Solari - Adriano/Martins, Toni/Tavano

Trener: Otmar Hitzfeld

Mam ogromną nadzieję, że któryś z Panów [Toni/Tavano] przejdzie do nas latem :twisted: Licze jeszcze, że Moratti postara się o tego Riquelme, bo chyba widział co wyprawiał z naszymi zawodnikami w meczu z Villareal :P
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: pluto11 »

Jak dla mnie to 11 powinna byc taka
BR: Toldo/Cesar
OB:Zanetti/Maicon- Cordoba/Bonera albo Luisao- Samuel/Burdisso- Maxwell/Wome
PO:Jouaqin albo Simao/Figo- Cambiasso/Diarra albo LUcho Gonzales- Riquelme/Pizarro- Stankovic/Malouda
AT:Adriano/Aguero- Tavano albo Torres(malo prawdopodobne)/Martins
rupi21
Posty: 51
Rejestracja: 29 mar 2006, 11:15
Lokalizacja: Trzebiatów - Polska

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: rupi21 »

Oto moja propozycja jedenastki:

+Frey (lub ewentualnie Toldo);

+J. Zanetti +Kompany (lub Cordoba) +Samuel (lub Materazzi) +A.Cole(lub Carlos);


+Figo +Veron (lub Stankovic) +Cambiasso (lub Emre) +Recoba;


+Martins +Henry(kupiony za Adriano);


Forza INTER!!! :szal:
rupi
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: pluto11 »

No to tak
BR:Toldo/Cesar
OB:Zanetti/Trabelsi- Cobdoba/Bonera lub Luisao- Samuel/Burdisso- Maxwell/Wome
PO:Jouaqin/Figo- Cambiasso/Diarra- Riquelme/Pizarro- Malouda/Stankovic
AT:Adriano/Martinc- Cassano/Tavano lub Vucinic
śliffka
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2006, 15:16
Lokalizacja: Legnica

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: śliffka »

Według mnie najlepszas jedenastka ( ale raczej nie realna ) to :
Toldo(Frey)
J.Zanetti(Bonera) Cordoba Alex Maxwell(Wome)

Fabregas(Mancini) Riquelme( Pizarro) De Rossi Stankovic


Henry Adriano


I wtedy przez dwa lata nikogo juz nie sciagac zeby sie druzyna zgrala i by byly jakies sukcesy !!!!!! Ale nie ma szans zeby taki sklad gral w Interze :(

>>>>>>>>!!!! FORZA INTER !!!!<<<<<<<< :szal: :flaga: :szal: :flaga: :love: :inter: :love: :inter:
!!! IO SONO INTERISTA !!!
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Jarek_FCI »

Miom zdaniem skład powinien być taki:
Toldo
J. Zanetti (Trabelsi)-Cordoba-Samuel-Maxwell(Burdisso)
Figo-Riquelme-Cambiasso-Solari
Adriano-Henry
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

brtq

Post autor: brtq »

bramkarz:Julio Cesar
obrona:maxwell samuel kompany maicon
pomoc: solari veron(nie może odejść!!!) riquelme figo(lub stankovic)
atak: adriano toni :smile:


:szal:
Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
Dzejman
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2006, 00:01

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Dzejman »

Frey
Zanetti, Cordoba, A.Ferdinand, Maxwell
Figo/Quaresma/Simao, Riquelme/Aimar, Cambiasso, Stankovic
Adriano, Martins/Huntelaar/Kuijt

trener: jakis dobry, napewno nie Mancini
zarzad: najchetniej takze do wymiany

a nowi gracze fortuny nie beda kosztowac - jedyni drodzy gracze to Simao (ale wolalbym np. Quaresme) no i Riquelme albo Aimar
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Dejwid »

Moja w miarę realna jedenastka:

---------------------(Frey)
----------------------Toldo

----------------(Kompany)
----

----(Mancini)----------------(Figo)
-------------

-----------------------------------(???????)
---------------------------------
-------------
szeregowiec ryan
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: szeregowiec ryan »

Moja jedenanstka
Toldo-J.Zanetti,Samuel,Grosso,Oddo-Cambiasso,Figo,Stankovic,Camoranesi-Adriano,Lucarelli
Rezerwa:Cesar,Burdisso,Cordoba,Maxwell,Trabelsi,Materazzi,C.Zanetti,Solari,Veron,Pizarro,Martins,Tavano

Czyli po sezonie odchodzi: Mihajlovic,Wome,Ze Maria,Kily,Cezar,Cruz,Recoba

Plusy takiej jedenastki:
+ stajemy sie druzyna WŁOSKĄ (mamy 5 włochów w podstawowej jedenastce i 8 w 23ce(co stanowi 1/3 druzyny)
+ odmładzamy skład- nie ma "dziadów" w stylu Kily czy Miha a skład pomimo ze średnia wieku niska doswiaczony bo zawodnicy pokroju Grosso czy Trabelsiego pomimo małej ilosci wiosen sa juz zaprawieni w bojach i to o spora stawke
+ tracimy drewna(typu Cezar) i statystów
+ zamisat podstarzałych gwiazdek sprowadzamy młodych głodnych sukcesów i piekielnie zdolnych zawodników którzy na pewno nie beda kosztowali kokosów(np. Trabelsi jest za darmo)

Minus-
taki hurtowy transfer kosztowaby jednak sporo pewnie koło 50 mln. no ale jakas kase(i to nie mało) za Chino i Cruza pewnie tez bysmy dostali
FORZA REGAZZI
xxx301
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2006, 00:42
Lokalizacja: Kłobuck

Skład na następny sezon

Post autor: xxx301 »

Toldo - J.Zanetti, Materrazi, Chivu(marzenie), Maxwell - Figo, C.Zanetti, Ballack(Veron), Stankovic(Kily) - Matrins(Cruz, Henry, Tevez, Toni)
Trener: Wenger lub Magath
>>>>>I:N:T:E:R:::M:E:D:I:O:L:A:N<<<<<
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Ljarro »

odmładzamy skład- nie ma "dziadów" w stylu Kily czy Miha a skład pomimo ze średnia wieku niska doswiaczony bo zawodnicy pokroju Grosso czy Trabelsiego pomimo małej ilosci wiosen sa juz zaprawieni w bojach i to o spora stawke
Jest tylko mały problem...Grosso ma 29 lat, Trabelsi, Lucarelli tyle samo, Oddo 30, Camoranesi 30. W zasadzie do tych "młodych" zalicza sie tylko Maxwell, bo Tavano też juz 27 lat ma :P[/quote]
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: EL_CHINO »

Z tymi młodymi nie będziemy mieć problemu za jakieś kilka lat, choć i teraz według niektórych są potrzebni. Trzeba patrzeć na naszą primaverę, bo chyba ona ostatnio daje trochę powodów do radości, że jeszcze Inter 'nie jest skończony'.

Witam po małych problemach z internetem :)
jarmol33
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2006, 11:13

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jarmol33 »

Przede wszystkim trenerem dalej mancini bo nasza gra sie ulepsza a skoro staje sie coraz lepsza to poco cos zmieiac :P . Cele transferowe to WŁOSI czyli takak mała italianizacja Interq. To skład widze taki:
br:toldo, julio cesar
obr:zanetti, bonera, cordoba, materazzi, samuel, grosso, maxwel/wome, burdisso/barzagli
pom:cesar, figo, stankovic, tavano, veron, pizarro, cambiasso,
de rossi/perotta/blasi, fiore
at:adriano, martins/obinna(jeden z nich na wypozyczenie), momente, mutu/toni 8) , cruz, moze byc cassano
Skład gitez moze byc nawet 10 wlochow. Z takim skladem mozna niezle przec do przodu tylko mancini musi robic wiele rotacji aby kazdy sie rozwijal i dostawal szanse gry. Tavano bedzie napastnikiem i pomocnikiem.(/oznacza lub). Narq.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Imrahil »

jarmol33 pisze:Z takim skladem mozna niezle przec do przodu tylko mancini musi robic wiele rotacji aby kazdy sie rozwijal i dostawal szanse gry
Co do skladu luuz,kazdy widzi go na swoj sposob,ale ciagla rotacja to nie jest najlepszy pomysl.Dwa sezony temu przez ciagla rotacje bylismy championami remisow w Europie :wink:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
ODPOWIEDZ