Jedenastka Interu na sezon 2006/07

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
El Capitano
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2006, 19:02
Lokalizacja: Polska południowa

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: El Capitano »

Bramkarz: Toldo
Obrońcy: J. Zanetti, Materazzi, F. Cannavaro, Grosso.
Pomocnicy: Figo, Stanković, Cambiasso.
Napastnicy: Adriano, Martins, Henry(Toni).
as
Posty: 10
Rejestracja: 27 mar 2006, 12:01

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: as »

Propozycje:
Luca Toni-król strzelców Serie A(31goli),najskuteczniejszy strzelec Itali na Mundialu(2gole).Pozatym klub Toniego spadł do 2 ligi.
Gianluigi Buffon-jeden z najlepszych bramkarzy na świecie,bezkonkurencyjnye w Serie A.Gra w spadkowiczu-Juventusie.
Riquelme-genialny rozgrywający Villareal i Argertyny.
Simao-czyli po prostu rewelacyjni skrzydłowi.
Canavaro-czyli skuteczność w tyłach.
Internista17
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2006, 21:02
Lokalizacja: Kluczkowo

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Internista17 »

------------------------------------TOLDO-----------------------------------------



J.Zanetti--------------Samuel---------------F.Cannavaro-------------Grosso--



Figo-----------------------------Cambiasso------------------------C.Ronaldo


Toni---------------Adriano-----------Ibrahimovic
W MOIM SERCU STALE
INTERNAZIONALE!!!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Ljarro »

RoB pisze:Maicon - wcześniej pisali, że coś kosztował ale ostatnio było info, że kontrakt mu się skończył i przyszedł na free
Maxwell i Dacurt - na pewno na free
Grosso - tak jak napisał Kujon lub (jest taka wersja), że kosztował 8 baniek.
Jedynym piłkarzem, który tak naprawdę przyszedł za darmo jest Dacourt. Maicon miał jeszcze kontrakt chyba na kolejne 2 lata, a Maxwellowi konczyl sie w czerwcu ale odszedl z Ajaxu juz w styczniu (na stronie Ajaxu bylo napisane, ze rozwiazali z nim kontrakt) zapewne za sprawą jednego przelewu z Interu :P
Nie wiem czy wszyscy pamietaja, ale jakos chyba w kwietniu czy marcu byl news o tym ze Inter mial juz w styczniu zaplacic za Maicona pierwsza rate, ale nie zaplacil ;) Widocznie stalo sie inaczej
vdt
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2006, 12:32
Lokalizacja: daleko

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: vdt »

Cannavaro odpadł, a szkoda, zmarnuje się tylko w Hiszpani

PS - witam ponownie po drugim banie :D
believe in oneself
Obrazek
Fly
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2006, 23:29
Lokalizacja: Krotoszyn

Albo mała rotacja

Post autor: Fly »

albo jezeli znieniać to rusze troche wyopbrażnia;

Buffon
Grosso-Matrix-Samuel-zanneti
C.Ronaldo-Vieira-Cambiaso-Figo
Crespo-toni

Ale to tylko propozycja
Miłośc do interu , tak zostałem wychowany , kto z nami czyma na zawsze jest wygrany
MarianoItaliano

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: MarianoItaliano »

Julio Cesar-J.Zanetti,Samuel,Andreolli,Grosso-Figo,Cambiasso,Dacourt,Stankovic-Adriano,Ibrahimovic... Jedynym zawodnikiem ,który nie jest jeszcze pewny to Ibra ale że bardzo go lubię to nie wyobrażam sobie Nerroazzurich bez Ibrahimovica właśnie więc go dodałem...reszta to zawodnicy już zaklepani i uważam że z powyższym składem lecimy na scudetto i nawet dosyć silna Roma nam noie zagrozi bo Palermo czy Torino to nie ten rozmiar kapelusza co Inter... Forza Inter... :o
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Kowal »

Wszyscy mogą być,ale nie zlatan :evil: przecież to jest drewno i niepotrafi grać we włoszech niech wraca do ajaxu :evil: .Pozatym na pierwszym treningu Marco go zniszczy :lol: :mrgreen: .
Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Lolek »

Ja w srodku z Cambiasso widze Vieire a w Ataku Adriano z Tonim lub Zlatanem. Wtedy rzadzilibysmy w gornych pilkach. Matrix w obronie (jak wywalczy sobie podstawe) wysoki swietnie grajacy glowa, Vieira tez wysoki i tez swietnie gra glowa. Dacourta z Cambiasso sobie nie wyobrazam. Dwoch niskich pilkarzy to troche dziwnie. W Ataku znowu dwa wiezowce na skrzydle Figo, ktory swietnie centruje wiec wszystko jasne :]
Oktawian
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2006, 15:31

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Oktawian »

Toldo, J.Zanetti, Samuel, Grosso, Materazzi, Figo, Cambiasso, Vieira, C.Ronaldo, Toni, Cruz
.Imperatore.
Posty: 41
Rejestracja: 2 sie 2005, 17:42
Lokalizacja: Sławno
Kontakt:

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: .Imperatore. »

Buffon (wątpie żeby do nas przyszedł sam mowi ze woli Rome)/ Toldo
Capitano Cordoba/Samuel/Matrix Grosso
Figo Vieira Cuchu Dejan
Adri Toni
Wystarczy na SCudetto
Forza Ragazzi!!
C'e solo l' Inter per me
Deve vincere la Milan !!!
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: BENIOOO »

No to skład poszerza nam sie o światowego pomocnika Patricka Vieire.inter sie wzmacnia i widac ze zaczyna myslec o scudetto i lidze mistrzow.jesli chodzi o napastnika czy to bedzie Toni czy Ibra to bez roznicy.moga przyjsc oba,Ale Ibra lepiej by wspolpracowal Adim na boisku.jeszcze na zakonczenie mercato przydałby sie jakis zajebisty skrzydłowy obstawiałbym na kogoś z trojki C.Ronaldo,Simao,Mancini
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jankos »

jesli chodzi o napastnika czy to bedzie Toni czy Ibra to bez roznicy.
A jak dla mnie to wcale nie jest to bez różnicy. Zdecydowanie wolałbym Toniego obok Adriano. I oby tak się stało...
kadek
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2006, 12:10

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: kadek »

BENIOOO pisze:No to skład poszerza nam sie o światowego pomocnika Patricka Vieire.i
To jest nieoficjalne niema potwierdzenia na inter.it wiec sklad sie jeszcze nie poszerza o Vieire! Choc raczej dojdzie do tego transferu, a co do napastnikow to lepiej Toni niz Zlatan !
Inter raven
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2006, 13:15
Lokalizacja: Kraków

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Inter raven »

Maxwell,Dacourta,Maicon,i ostanio dolaczyl Patrick Vieira mam nadzieje ze bede mieli miejsce w podstawowej jedenastce .Vieira jest lepszym nastepcajak nie idealnym nastepca Verona.Zreszta to nie wymaga komentarza pokazal na co go stac na Mundialu.Moim zadniem on bedzie jednym z kluczowych zawodnikow tego sezonu
Anonymous

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Anonymous »

O ile wiem to Buffon zapowiedzial, ze sam nie odejdzie z klubu(Juve) chyba, ze klub wyrazie takie zyczenie.


A ja sklad wyobrazam sobie tak


Toldo
J.Zanetti, Materazzi, Maxwel, Grosso
Figo, Vieira, Dacourt, Stankovic
Adriano, Toni(jak przyjdzie)


Co do mojego skladu to jak sie potwierdza info o przyjsciu Toniego, Ibrahimovica i Trezeguet(choc on nie chce odchodzic z Juve) to watpie by Adi byl w naszym klubie opusci nas.
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Lolek »

:lol: Maxwell w srodku obrony. Tego jeszcze nie bylo :lol:
kadek
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2006, 12:10

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: kadek »

Lolek pisze::lol: Maxwell w srodku obrony. Tego jeszcze nie bylo :lol:
:]

A wiec moj sklad sie sprawdza przynajmniej co do Vieiry!

Obrone mamy dobra -

W bramce : TOLDO , Cesar

Prawa : Zanetti lub Burdisso
Srodek : Materazzi, Burdisso, Samuel, Cordoba
Lewa : GROSSO, Maxwell

Pomoc takze :
Prawa : FIGO
Srodek: Cambiasso, VIEIRA, Dacourt
Lewa : Stankovic, [Maxwell- Na inter.it pisza ze jest pomocnikiem :/]

Atak - Trzeba popracowac na sciagnieciu kogos z trójki : Toni, Ibra, Trezeguet! Lecz najbardziej mozliwym :] jest Ibrahimovic!

Cruz, Martins, ADRIANO
Ostatnio zmieniony 23 lip 2006, 09:55 przez kadek, łącznie zmieniany 1 raz.
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jankos »

Lecz najmozliwszy jest Ibrahimovic!
Najbardziej możliwy :smile: Sorry, ale rzuca się w oczy.

Jeszcze odnośnie Twojego posta. Dlaczego np. Figo, czy Adriano pisałeś caps lock'iem?
kadek
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2006, 12:10

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: kadek »

No sory za ten blad :smile:
A pisalem caps lockiem dlatego ze to nasi najlepsi pilkarze na swoich pozycjach :] np: Grosso moim zdaniem jest najlepszym obronca Interu po tym co pokazal na MS 2006 itd...
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: jankos »

A pisalem caps lockiem dlatego ze to nasi najlepsi pilkarze na swoich pozycjach np: Grosso moim zdaniem jest najlepszym obronca Interu po tym co pokazal na MS 2006 itd...
A teraz kumom :smile:



Co do jedenastki na nadchodzący sezon:

------------------Toldo-----------------------

---Zanetti---Materazzi--Samuel--Grosso--

---Figo---Vieira---Cambiasso---Stanković-

-----------Toni*--------Adriano---------------


*absolutnie widzę go w duecie z Adriano i chciałbym ażeby przyszedł do nas.
motyl
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2006, 19:54

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: motyl »

Panowie nie ważne jaki składem zegrająnajwazniejsze jest to aby wygrywali
a moja 11 to Julio Cesar-J.Zanetti Samuel cordoba grosso-Figo Cambiasso
Vieira Stank-Adi toni
Nienawiść do Milanu Tak zostałem wychowany ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Wizard »

No to ja napisze 11 jaką ja sobie wyobrażam. Zapewne nie będe zbytnio oryginalny.

Cesar - Zanetti, Samuel, Matrix, Grosso - Figo, Cambiasso, Vieira, Solari - Cruz, Toni


Hm... troche zastanawia mnie sposób budowy druzyny przez Manciniego. Bo jesli w poprzednich sezonach graliśmy z jednym ofensywnym pomocnikiem, a teraz 2 def midami w srodku? Nie jestem do końca przekonany do tej koncepcji. Oczywiscie jesli byla okazja kupna Vieiry to trzeba ja bylo wykorzystac. Ale czy Mancini wie do końca co robi? Mam nadzieje.... Ale ogólnie to teraz mamy silny srodek pola. Przeciez jest jeszcze Pizarro i Dacourt.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Orzeu »

Wizard pisze:Cesar - Zanetti, Samuel, Matrix, Grosso - Figo, Cambiasso, Vieira, Solari - Cruz, Toni
taka jedenastka jest raczej niemożliwa, bo:
- na dzień dzisiejszy numerem 1 jest Francesco Toldo.
- para stoperów będzie wyglądać Cordoba + Matrix lub Wall, gdyż od lat gramy własnie takim systemem tzn. szybki + wysoki, a Matrix i Samuel raczej sprinterami nie są.
- Solari na bank nie wygryzie Dekiego ze składu, choc byłbym zadowolony jeżeli Santiago grał o wiele częściej niz w zeszłym sezonie.
- tak samo nie wierze, żeby zarząd odrzucał kolejne oferty dotyczĄCE Adriego po to , żeby ten siedział na ławie.

czyli z mojego pktu widzenia skład wygląda następująco:
ToldONE - Il Capitano, Cafe Columbia, Matrix, Grosso - Figo, Cuchu, Vieira, Deki - Il Imperatore, Toni (Oba)
Obrazek
Eminem_27
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2006, 01:23
Lokalizacja: Kielce

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Eminem_27 »

A to moja jedenastka

Bramkarz:Toldo

Prawa Obrona:J.Zanetti(Burdisso)

Środek Obrony:Cordoba,Samuel(Materazzi)

Lewa Obrona:Grosso(Maxwell)

Prawa Pomoc:Figo

Środek Pomocy:Vieira,Cambiasso(Dacourt)

Lewa Pomoc:Stankovic(Solari)

Atak:Toni,Ibrahimovic(Adriano)
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Maciek(superofca) »

Ze wzgledu na to ze sie troche pozmienialo w skladzie...
Toldo(JC)-El Capitano(Maicon) Materazzi(Cordoba) Samuel(Burdisso) Grosso(Maxwell)-Stankovic(Figo) Vieira(Pizarro) Cambiasso(Dacourt) Solari(Cesar)-Adriano(Cruz) Martins(Recoba). Oczywiscie to nie jest idealne ustawienie ale pierwsi sa ci pilkarze, ktorzy powinni najwiecej grac, wyjatki to Figo i Cruz - Pierwszy dlatego ze kondycja juz nie ta, drugi dlatego, ze wierze jeszcze w Adriano. Chociarz moze temu ostatniemu przydaloby sie troche posiedziec na lawce.
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Wizard »

Hm orzeu jak najbardziej masz racje jesli chodzi o tą pare stoperów, jednak ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Poza tym ostatnio gralismy rowniez para w srodku pomocy ofensywny+defensywny. Ten sezon zapowiada dosc istotna zmiane na gre 2 defensywnymi. Czemu nie zmienic ustawienia obrony? Mysle, ze Matrixowi jak najbardziej nalezy sie miejsce w pierwszym skladzie, a Samuel tez powinien grać. Szkoda by było Cordoby na ławce, ale w koncu w sezonie bedziemy mieli tyle meczów, że napewno kazdy z nich pogra troche.

Co do ataku. Hm... Adriano mnie zawodzi i to bardzo. No i zapewne nie tylko mnie. Mysle, ze powinien dostac szanse na poczatku sezonu, ale gdy nie bedzie sie sprawdzal powinien byc konsekwentnie odsylany na rezerwe przez Manciniego. Nitk nie moze grac za zasługi, a tym bardziej za potencjał jaki w nim drzemie.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: klusek »

Podobno nasz pierwszy sparing zagralismy 4-3-1-2. Moze wlasnie tak bedziemy grac w przyszlym sezonie? Pomoc moglaby wygladac tak:

------------Figo(Stankovic)---------
---Vieira---Pizarro---Cambiasso---

Mi sie takie cos bardzo podoba, bocznych obroncow mamy wrecz stworzonych do takiej gry.
luki151990
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2006, 12:57
Lokalizacja: Poznań

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: luki151990 »

Ja widze taki skład na ten sezon: Toldo (Julio Cesar) - Grosso, Burdisso, Samuel, J. Zanetti - Solari (Maxwell), Vieira, Stankovic, Figo (o ile wytrzyma jeszcze jeden sezon :D) - Adriano, Toni! I mistrzostwo NASZE! :P
Willy34
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2005, 22:38
Lokalizacja: Lubartów

Jedenastka Interu na sezon 2006/07

Post autor: Willy34 »

Toldo-Grosso, Materazzi, Samuel, J.Zanetti-Stankovic, Vieira,Cambiasso,Figo,-Adriano,Ibrahimovic


Przydałby sie jeszcze tak po mojej myśli piłkarz taki jak Riquelme którego bardzo chętnie bym widział w naszym składzie :smile:
Forza Inter!!!
ODPOWIEDZ