Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
Zablokowany
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ulis »

Zgadzam się z panem wyżej :) NARESZCIE OFICJALNE potwierdzenie :))))))))))) :D :offtopic:
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Shogun
Posty: 100
Rejestracja: 12 paź 2006, 13:19

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Shogun »

no w koncu:D oby teraz druzyna pokazala to na co ja stac. tylko teraz placic cieciowi odszkodowanie :x a takie 30 baniek moznaby na cos przeznaczyc.  :szal:


// Obraza ex trenera = 5 dni. Krwawy.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, 11:27 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
And Shepherds we shall be.

For thee, my Lord, for thee.

Power hath descended forth from Thy hand.

Our feet may swiftly carry out Thy command.

So we shall flew river forth to Thee.

And teeming with souls shall it ever be.

E Nomini Patri E Fili E Spirity Saneti.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Corredo »

Shogun pisze: tylko teraz placic cieciowi odszkodowanie
LOL...Mancini dla Ciebie jest cieciem? Nic dla Ciebie nie znaczą sukcesy jakie osiągnął z Interem? Naprawdę nic, że piszesz na niego cieć?
Po tylu latach niepowodzeń w lidze, wkońcu za jego kadencji zaczeliśmy wygrywać walke o Scudetto. To on zbudował zespół, który nareszcie mógł dać kibiców chwile radości. Należy mu się to odszkodowanie, bo Moratti oszukał go zwalniając z posady. Najpierw mówił, że wszystko będzie zależeć od niego samego, by po kilku miesiącach zrezygnować z jego usług.

Na drugi zastanów się, zanim napiszesz coś obraźliwego na Mancio. Nie podoba mi się Twój pogląd na tą sprawę.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ulis »

Corredo pisze: bo Moratti oszukał go zwalniając z posady. Najpierw mówił, że wszystko będzie zależeć od niego samego, by po kilku miesiącach zrezygnować z jego usług.
Halo halo halo, a co ze mną ? Co z kibicami, któych oszukał Mancini, mówiąc po meczu z Liver, że odchodzi? Najpierw mi narobił nadzieji no i nie tylko mi, a potem zachował się jak szczyl, chcąc cofnąć słowa..... Pokazał tym samym swój profesjonalizm i dojrzałość psychiczną.
Zrobił co zrobił dla Interu i niech mu tam będzie, cieciem bym go nie nazwał ale trenerem z półki światowej również nie, z resztą kiedyś już o nim sporo pisałem, już mam dość jego osoby i pisania o nim ;) Odszedł i chwała mu za to - krzyż na droge :P Amen.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nen »

Z jednej strony należy sie Mancio szacunek za sukcesy z drugiej strony to on odpowiada za ta zła atmosfere która jest teraz w klubie. Ulis ma racje zachował sie jak dziecko po meczu z Lpoolem powiedział cos czego nie przemyslał i w konsekwencji pożałował. Teraz stara sie wylatujac z Interu zabrac jak najwiecej.

No i tak to bedzie jedni beda pamietać Mancio jako bohatera inni jako człowieka pełniacego funkcje trenera podczas świetnej formy i doskonałej seri Interu.

Zwolnić Manciniego?? Juz został zwolniony temat chyba powinien być zamkniety bo sprzeczki czy słusznie i czy godnie zdaja sie nie widzieć końca :) pozdro :)
God protect me
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: MiRas. »

Mancini zwolniony, temat zostaje zamknięty. Nie ma sensu dłużej dyskutować nad tym, cy zrobić coś, co zostało i tak zrobione... o_O
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Zablokowany