Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
Zablokowany
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Corredo »

Tak sobie czytam Wasze wypowidzi i dochodze do wnoisku, że większość jest za zwolnieniem Manciniego. Chwała mu za zdobycie mistrzostwa, ale i tak lepiej jest zatrudnić Mou, który będzie na gwarantował sukcesy na trzech frontach. Jeśli taką macie wizję Interu z Mourinho to możliwe, że się na nim przejedziemy. Moratti musi to dobrze przemyśleć.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Orzeu »

Patrząc na ostatnią dyspozycję Interu i sposób kierowania drużyną Manciniego mam również obawy, żeby Moratti się nie przejechał zostawiając go w klubie. Po prostu widzę, że mój Inter gra coraz gorzej i żeby gra się polepszyła trzeba coś zmienić. a Może nowa myśl szkoleniowa zmieniłaby to wszystko na lepsze.
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nen »

Myśle że Mou przyjdzie. Jednak wg mnie bardziej istotne są inwestycje w kadre niz w ławke trenerską.
God protect me
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Seba »

Orzeu pisze: Po prostu widzę, że mój Inter gra coraz gorzej i żeby gra się polepszyła trzeba coś zmienić. a Może nowa myśl szkoleniowa zmieniłaby to wszystko na lepsze.
To jest wlasnie ten problem. Mancini nie ma zadnej mysli szkoleniowej, zadnego pomyslu na gre. Gdy druzyna jest w gazie to tak na prawde nawet Sinisa moze ich prowadzic. Kazdy wie co ma robic i wygrywają mecz za meczem. Gdy natomiast wystepują jakies problemy (kontuzje, kartki), to druzyna przestaje grać. Kopią na oślep, zero pomyslunku itp. Ja osobiscie wole nie wyobrażać sobie gry Interu bez Maicona, Mario i Zlatana :roll:
Obrazek
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: dudu »

zdecydowanie bym zwolnił tzn podziekował Manciniemu na miejscu Morattiego... Mancini zrobił duzo dobrego dla nas ale szczerze to juz pokazała to koncówka tego sezonu ze (mimo kontuzji wielu pilkarzy) ledwo dociagnoł to scudetto taka prawda nie jest złym trenerem ale powinien odejsc bo juz nic dobrego dla nas nie zrobi poprostu czas na zmiany a jesli Moratti zalapie to w srodku sezonu i wtedy mu podziekuje to sezon mamy zmarnowany na bank
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
wtksoplica
Posty: 15
Rejestracja: 9 mar 2008, 12:59

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: wtksoplica »

Mancio ma świetne statystyki i wygrał dla nas wiele trofeów więc dajmy mu odejść w glorii i chwale...
intertiamo
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2007, 18:34

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: intertiamo »

Mancini przez te 3 lata juz dostatecznie udowodnił, że jest trenerem który nie ma wizji zespołu mogącego powalczyc w pucharach ligę Ci zawodnicy wygrali sami,wystarczyło, że Mancio im nie przeszkadzał... Niestety zanoisi się na to że kolejny sezon z naszym allenatore to fakt, oby nie było tak ze wobec powrotu Milanu i Juve Macio nie zdobędzie nic. Ogólnie Mancio to miły gość, ale jak Moratti chce mieć wreszcie CL to trzeba zatrudnić Mourinho albo Lippiego
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: zanetti16 »

A ja podchodzę do tego logicznie. Jakie są realne szanse by wygrywać ligę i LM? Minimalne. Trzeba mieć dożo szczęścia. Może odpuśćmy sobie raz scudetto i powalczmy o najwyższe europejskie trofeum. Problem tkwi w tym, że Mancini chce zdobyć wszystko. I stąd niepowodzenia. Problemy z kontuzjami. Zawodnicy tego nie wytrzymują. Nic dziwnego. Liga włoska to nie pikuś. Spójrzcie jak szło w Serie A Milanowi gdy wygrywał LM. Sądzę, że Inter mógłby sobie spokojnie pozwolić na skoncentrowanie się na rozgrywkach międzynarodowych i załapać w pierwszej 4 na koniec sezonu by móc znów walczyć o finał LM i nie zhańbić się w Serie A. Poza tym Mancini gra to samo od kilku lat. Inter przestał się rozwijać, po prostu gra tylko na wysokim poziomie. A to jest błąd, bo przeciwnicy nie próżnują. Roma, Juve postępy są widoczne. Nowy trener to zawsze ryzyko, ale i też nadzieja na powiew świeżości w zespole. Szanuje Manciniego za to co zrobił dla zespołu, ale jego czas minął. Z takim zespołem i budżetem, naprawdę możemy liczyć na więcej.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Corredo »

zanetti16 pisze: Może odpuśćmy sobie raz scudetto i powalczmy o najwyższe europejskie trofeum. Problem tkwi w tym, że Mancini chce zdobyć wszystko. I stąd niepowodzenia. Problemy z kontuzjami. Zawodnicy tego nie wytrzymują. Nic dziwnego. Liga włoska to nie pikuś. Spójrzcie jak szło w Serie A Milanowi gdy wygrywał LM. Sądzę, że Inter mógłby sobie spokojnie pozwolić na skoncentrowanie się na rozgrywkach międzynarodowych i załapać w pierwszej 4 na koniec sezonu by móc znów walczyć o finał LM i nie zhańbić się w Serie A.
Chciałbym zauważyć, że bez sensu byłoby odpuszczanie sobie Scudetto na rzecz Ligi Mistrzów. Według mnie Mistrzostwo Włoch ma taką samą wartość co Liga Mistrzów. Inter ma walczyć tylko o wybrane trofea? Wystarczy popatrzyć na sytuacje Man Utd, który bardzo dobrze radzi sobie na obydwu frontach bez żadnego odpuszczania. My mamy walczyć o wszystkie rozgrywki w których uczestniczymy. Swoją drogą to "odpuszczanie" rozgrywek włoskich na rzecz Ligi Mistrzów przez Milan w tym sezonie się zemściło.
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: cooba »

intertiamo - nie chcę widzieć Lippiego w Interze i okolicach Via Durini! Już raz pokazał, że mając nawet wg. wielu najlepszą na papierze w historii drużynę nie potrafi zwojować dokładnie NIC.
Co do Mourinho - nie wiadomo, jak będzie wyglądała gra Interu. Mancini to pewnik wysokiego poziomu. Inter potrafił się wznieść na wyżyny także w tym sezonie (mecze z Fiorentiną czy Romą), a gdyby nie feralne tournee po Azji i liczne kontuzje być może wygralibyśmy ligę tak wcześnie, jak sezon temu.
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nen »

Lippi powiedział że juz nigdy nie bedzie pracował we Włoszech.
God protect me
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: BENIOOO »

Do tego dochodza konflikty z lekarzami,ale to lekarz wie najlepiej jak wykurowac zawodnika i dopuscic go do treningow wiedzac ze jest w 100% gotowy.a Mancini bierze pilkarzy ktorzy sa przynajmniej w 40%,tak jak chivu czy Ibra.albo swoich pupilów ktorzy sa swierzo po kontuzji i po tygodniu treningow,gdzie wtym momencie sa lepiej dysponowani pilkarze,zreszta sam niedawno powiedzial ze woli Stankovica gotowego w 70% niz jakiegos innego zawodnika gotowego w 100%.za to go nienawidze ze faworyzuje pupilów.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

El Intero pisze: Mial szanse wygrac scudetto z Milanem, to zacząl wymyslac ze skladem. Kilku zawodnikow gralo tragicznie i zamiast w drugiej polowie ich zmienic, to czekal aż stracimy bramki (a bylo to tylko kwestią czasu). Po meczu zaczal gadac, ze odpuscil mecz z Milanem, bo szykowal zespol na Siene. Czy tak mówi trener ? :roll:
Link do oryginalnej wypowiedzi poproszę.
El Intero pisze: Cruz cały mecz potyka sie o wlasne nogi, ale co tam niech gra pelne 90 minut.
A kto miał grać za niego?
El Intero pisze: Z taką kadrą to wiekszosc trenerow zdobylo by mistrzostwo.
Być może. Z tym, że niewielu trenerów zbudowałoby wcześniej taką kadrę.

EDIT:
Do tego dochodza konflikty z lekarzami,ale to lekarz wie najlepiej jak wykurowac zawodnika i dopuscic go do treningow wiedzac ze jest w 100% gotowy.a Mancini bierze pilkarzy ktorzy sa przynajmniej w 40%,tak jak chivu czy Ibra
Łał, mamy specjalistę od odnowy biologicznej na forum. Ciekawe, czy Jose pozostawiłby lekarzy na swoich stanowiskach, bo sądząc po plotkach związanych z przejściem do Barcy, wywaliłby ich na zbity pysk.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2008, 20:52 przez klusek, łącznie zmieniany 1 raz.
jax
Posty: 69
Rejestracja: 3 sty 2008, 03:41

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: jax »

Dziekujemy Mancini za to ze zrobiles to co zrobiles dla Interu ale to zbyt malo... Gdy dostaje sie duzo wciaz chce sie wiecej a samo Scudetto to mało... Czekamy az zostanie zwolniony i znajdzie sie godny nastepca na jego miejsce
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: MiRas. »

Skoro mówicie, ze Mancini zrobił mało to co mówiliście, gdy po kolei NIC nie robili: Hodgson, Lucescu, Lippi, Tardelli, Cuper, Verdelli, Zaccheroni... ? Oczywiście, ze apetyt rośnie w miarę jedzenia... ale nic nie trwa wiecznie, każda seria się kiedyś kończy, bądźmy szczęśliwi, ze mamy Scudetto... wolelibyście mieć drugie miejsce w lidze i np. przegrany finał LM? Bo ja osobiście nie za bardzo... Oczywiście, że Mancini ma swoje wady... ale na Boga... coś jednak z nami dokonał, do historii się zapisał, w przeciwieństwie do 7 panów, o których napisałem wyżej.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Orzeu »

No do Zacca to nie ma akurat co się przyczepiać, bo fakt niby miał problemy (ta seria bez zwycięstwa), ale to za jego wodzą zdobyliśmy najwięcej pktów w lidze w rundzie wiosennej oraz gralismy naprawdę dobrą piłę i wielu kibiców chciało by wtedy został, będąc przy tym z sceptycznym nastawieniem wobec przyjścia Manciniego.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: MiRas. »

Wielu miało za złe Zaccheroniemu, że w ataku często stawiał na van der Meyde lub Kily Gonzaleza... graliśmy wówczas nawet dosyć często trójką w ataku z Vierim na szpicy,a tuż za nim VDM i Kily... później były kombinacje z Vierim i Adriano itd. dzięki temu znaczna większość chciała jego wylotu na bruk.. z nim zajęliśmy tylko, albo aż 4 miejsce. Z tego co mnie pamięć nie myli właśnie było  odwrotnie, garstka ludzi chciała, by został Zac, a wielu chciało by przyszedł Mancini ;p
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bart »

Ja po prostu nie chcę w przyszłym sezonie widzieć zmiany trenera w środku rozgrywek ani też ponownego czołgania się Interu. Sporo znaków wskazuje na to, że to jest najlepszy moment na zmianę trenera. Nie będzie lepszego, ta drużyna nie ma prawa z tym trenerem stać się lepsza, rozwijać się. Tak ja to widzę i oczywiście, jeśli będzie trzeba, chciałbym się mylić. Roma, Milan (?) i Juventus idą cały czas na przód, więc nawet we Włoszech stanie w miejscu niewiele nam da. Nie mówiąc o Europie.

Mówicie, że Mourinho też nie gwarantuje sukcesów w Europie? Widząc styl i przeciwników, w jakim/z jakimi Chelsea odpadała z LM, to wyczyny Mancio, szczególnie dwa pierwsze, są nieporównywalne.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: miniu86 »

Z jednej strony nie ma pewności czy Mancio w przyszłym sezonie da rade coś ugrac, a z drugiej nie wiadomo czy Mou by wszystkiego nie zepsuł. Inter z Cordobą i Samuelem plus mądre zakupy w pomocy w przyszłym sezonie ma znowu bić się o mistrza, ale i wreszcie skutecznie w LM(chociaż półfinał!!). Za Mancinim przemawia to że zna zaspół i otoczenie i może z dobrą pomocą ugra coś większego za rok, ale z drugiej strony chyba nie do końca dogaduje się z wszystkimi piłkarzami(Adriano na którego licze w przyszłym sezonie bo Crespo i Cruz za wiele już nie poradzą). Nie wiadomo też czy Mancio sam nie zrezygnuje, bo watpie żeby Moratti go zwolnił.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

A ja nie poprę większości. Mimo wszystko, choć od kilku miesięcy miałem dość Manciniego.

Przez wiele lat Massimo wydawał grube miliony, jak się później okazywało bez skutków. Dopiero przyjście Manciniego coś zmieniło, choć wielu pewnie napisze, iż ma on taki skład że każdy by wygrywał. Poprzedni trenerzy także mogli mieć każdego gracza, ba wtedy Moratti wydawał więcej niż teraz. A jednak to Mancini potrafił zakupić sobie odpowiednich graczy, którzy w końcu zagwarantowali nam sukcesy. Ten argument można odeprzeć pisząc, iż wcześniej mecze były drukowane itp. Wiem, wiem - trzeba wziąć to pod uwagę.

Ale ja jestem niemalże pewny, że Massimo po doświadczeniach z przeszłości nie pozwoli sobie na zwolnienie najbardziej utytułowanego trenera jakiego za swojej kadencji miał. Bilanse Mancio były już przytaczane, więc to pominę.

Popatrzmy jednak na transfery Interu odkąd objął go Mancini. Wszystkie przemyślane, w większości się sprawdzają. Nie ma niewypałów, kiedyś co drugi odchodził po sezonie. To Mancini jak już ktoś napisał zna otoczenie, on daje szanse młodym jak Rivas, Pele czy Balotelli. Z Rivasem nawet ostatnio zostawał po treningach, aby przygotować go do meczu z Parmą. Jaki był efekt? Rivas był jednym z lepszych graczy na boisku. Kto by pomyślał na początku sezonu, że Kolumbijczyk zagra w takim ważnym meczu? Nikt. Wiele razy czytałem, że Mancini nie ma jaj, sam wiele razy tak mówiłem, ale to właśnie il Mancio daje szanse gry naszej młodzieży. Popatrzmy na skład rewanżowego meczu półfinałowego Pucharu Włoch. Kto pamięta to wie, że nasz trener ryzyka się nie boi.

Raz jeszcze - jakie transfery robimy z Mancinim - wszyscy wiemy. Ktoś napisał o powrocie Lippiego - a pamiętacie jakie mieliśmy z Lippim wyniki? Pamiętacie jak Helsinborg pojechał nasz Inter z Lippim na ławce w eliminacjach Champions League? Pamiętacie rozmowy Lippiego z Moggim przy okazji Calciopoli na temat Interu? No i wróćmy do transferów Lippiego -  Vampeta, Farinos, Cirillo, Maccelari, Colombo, Gresko czy niewypał Robby Keane. No cóż, w Pucharze Uefa wystarczyło na Ruch w początkowych fazach, ale dalej już nie.

Mancini nie bał się stawiać na młodego Balotelliego w decydującej fazie sezonu, nie bał się wpuszczać Pele w ważnych meczach, nie bał się dać szansy Rivasowi. A pamiętacie który trener nie bał się 3 sezonu temu posadzić na ławce pewniaka do numeru 1 - Toldo? Postawił ku zdziwieniu wszystkich na Julio Cesara. Nie opłacało się? Czy to nie Mancini zaufał Maiconowi, który jest teraz jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym prawym obrońcą na świecie? To właśnie nasz Roberto zdecydował się postawić na Maicona i nie bał się przesunąć Javiera do pomocy.

Przez ostatnie 18 lat żaden inny trener nie dał nam tyle dobrego co Mancini. Wiem, że są konflikty między nim a Figo czy Adriano. Wiem, że jest konflikt z Combim. Ale mimo wszystko, wyniki przemawiają za trenerem. Drugi raz nie popełni on tego samego błędu w przygotowaniach do sezonu i nie będziemy się tak męczyć.

Przyjście Mourinho oznaczałoby rewolucje kadrową, a nam potrzeba tylko kilka korekt szczególnie w pomocy. Mancini będzie wiedział co trzeba zmienić. Zapewne pożegnamy Cesara i Solariego, którym kończą się kontrakty. Przyjdzie pewnie Hleb i być może Konko. Mówicie że Konko jest słaby? A średnia ocen z gazzetta dello sport w jego przypadku jest większa od średniej każdego z naszych pomocników.

W niedzielę po 10 latach udało wygrać nam się mecz, który wygrać musieliśmy. Ostatni raz udało nam się to w finale Pucharu UEFA z Lazio. Tego brakowało nam ostatnio w Champions League, ale może jeśli teraz przełamaliśmy tą barierę psychiczną to będzie już z górki. Nie udało się w 5.05.2002 z Lazio, nie udawało się w CL kolejno z Milanem, Villarrealem, Valencią i Lpoolem, ale udało się w końcu z Parmą. Bądźmy więc dobrej myśli.

Jak ktoś kiedyś pisał(chyba orzeu lub odet) - projekt Mancini trwa! I jestem pewny, że jeśli nasz trener odejdzie, to tylko z własnej woli. Moratti go nie zwolni, wszystko zależy od decyzji Mancio, który dawno się nie wypowiadał, więc pewnie dużo ostatnio rozmyśla nad swą przyszłością. I niestety chyba mimo tych wszystkich gadek Morattich, Orialich czy agentów Mancio, pewnie nasz taktyk sam podejmie decyzje o odejściu.

eh miałem napisac wypracowanie, ale na historie:P
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, 00:06 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
// >> www.FcInter.pl << //
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Bart pisze: Roma, Milan (?) i Juventus idą cały czas na przód, więc nawet we Włoszech stanie w miejscu niewiele nam da.
Dobrze, że postawiłeś znak zapytania:

2004 - 1
2005 - 2
2006 - 3
2007 - 4
2008 - 5

Oby Inter nie zaczął tak iść do przodu.  :-D
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Imrahil »

Dobre argumenty dal Gaszka.Sam ostatnio sie zastanawiam,czy zwalnianie/odejscie Manciniego wyjda na lepsza droge.W tm sezonie,w LM to kadra zawinila,nie pilkarze.Doliczyc do tego trzeba kontuzje w obronie,a niektorzy pilkarze pewnie musieli grac z urazami.Podobnie bylo w zeszlym sezonie,taka Valencia majac swietna forme wyeliminowala nas po remisach z druzyna,ktora grala z Burdisso w pomocy..heh,az smiesznie to brzmi :) A teraz gdzie jest Valencia w tabeli?! Co l`pool wygral w tym sezonie?!   8)
Ten kryzys musial kiedys przyjsc.Patrzac na zeszly sezon i pierwsza czesc tego,to zmecznie musialo kiedyjsc nadejsc w druzynie,i to jest normalne.
Szacujac teraz plusy i minusy Roberta Manciniego,wychodzi mi 0 :P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ljarro »

Drugi raz nie popełni on tego samego błędu w przygotowaniach do sezonu i nie będziemy się tak męczyć.
Być może nie chciał się przyznać do błędu, ale niedawno w jednym z wywiadów powiedział, że przygotowania były dobre i nic w nich nie zmieni :P Może były dobre, ale to raczej z przypadku. Sam przecież był zaskoczony, że drużyna tak szybko osiągnęła wysoki poziom, pewnie w założeniach było, żeby maks forma przyszła na okres listopad-marzec, a potem liczenie, że inni też będą zmęczeni. Nie przewidziano tylko, że my będziemy zmęczeni jeszcze bardziej xD
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bart »

RoB pisze:
Bart pisze: Roma, Milan (?) i Juventus idą cały czas na przód, więc nawet we Włoszech stanie w miejscu niewiele nam da.
Dobrze, że postawiłeś znak zapytania:

2004 - 1
2005 - 2
2006 - 3
2007 - 4
2008 - 5

Oby Inter nie zaczął tak iść do przodu.  :-D

Tu bardziej chodziło mi o to, że przewiduję progres Milanu w Serie A w przyszłym roku. :wink:
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Jeśli chodzi o zmęczenie zawodników i ich przygotowanie kondycyjne, to trzeba pamiętać, że tak naprawdę wpływ na to ma cały sztab ludzi, od Manciniego poczynając, na Paolillo podpisującym z Arabami umowy o rozegranie meczy towarzyskich kończąc. Wiadomo, że dopiero uczymy się łączyć sukcesy sportowe ze skutecznym marketingiem i na tym polu mogą pojawić się jakieś błędy. To samo tyczy się chociażby relacji z mediami, gdzie, mam nadzieję, zarówno Mancio jak i Moratti wykorzystają doświadczenia z obecnego sezonu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: miniu86 »

Przed meczem z Parmą pisałem że to jest test dla Mancio, gdyż był to mecz z serii bardzo ważnych o wszystko w dodatku na terenie przeciwnika, który także walczył o wszystko. I Mancini ten test zdał. Dlatego jak napisał wyżej użytkownik Gaszka, może był to taki mały przełom i teraz będzie łatwiej bo zawodnicy uwierzyli w siebie, mimo że cała Italia rządała naszej wpadki i tragedii. Jeżeli wszystko będzie dobrze z przygotowaniem fizycznym i uzupełnimy pomoc o np Hleba plus jeszcze jednego dobrego pomocnika jak np Rosina czy Mancini to może byćtylko lepiej. Faktem jest że Mancini nie kupuje przypadkowych kopaczy i nie boi się ryzykować. Jeżeli przegrał by z Parmą to byłbym za jego odejściem, jak chyba wszyscy, lecz po zdobyciu mistrzostwa w meczu w którym wygraliśmy jestem za jego zostaniem. Zobaczymy co na to sam zainteresowany.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: zanetti16 »

Ktoś wcześniej napisał, ze złożyć taki zespól jaki ma Inter to trzeba mieć talent. Nie zgadzam się. Mancini nie odkrywa nowych zawodników a sprowadza doświadczonych i to za wielką kasę. Gdyby nie forsa Morattiego Inter nie miał by scudetto. Poza tym gdy patrze na mecze Interu to mam wrażenie, że ten zespół gra sam. Mancini jakby nie miał wpływu na to co się dzieje. Chłopaki jak są w optymalnej formie to idą jak burza a jeśli nie to mamy wpadki. Poza tym Mancini nigdy praktycznie nie ryzykuje. Bardzo rzadko (poza tym ostatnim meczem i wprowadzeniem Ibry) zdarza mu sie dokonywać takich zmian które dodają skrzydeł zespołowi albo znacznie poprawiają jego grę. I jeszcze jakie to są zmiany najczęściej: napastnik za napastnika, obrońca za obrońce, albo obrońca za pomocnika. I to w momentach kiedy często klub potrzebuje jeszcze jakiegoś świeżego grajka co podciągnie grę a nie wzmocni defensywę bo reszta jest zmęczona i już się tylko broni. Nie ważne co dzieje się na boisku, zmiany najczęściej są po 75 min. Jak mnie ktoś zapyta czemu wygrywamy Serie A a nic nie osiągamy w LM to powiem: Mamy świetny zespół i marnego trenera.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nen »

Pamietajmy że Mancio został do zaliczenia jeszcze jeden test - Finał CI. Jeśli faktycznie po meczu z Parma przełamała się niemoc psychiczna naszych to nie powinniśmy miec prolemów ze zwyciestwem. Rezultat tego spotkania wg mnie bedzie miał decydujacy wpływ na decyzje wachajacych sie Mancio i Massimo.

Co do Mancio to rozumiem że osiagnał sukcesy, ze jest rozwazny i ze ma jaja. Ale nie ogarniam tylko jednego dlaczego Jimmenez i Pele którzy najwiecej biegaja z naszej pomocy ciagle siedzieli kosztem Cesara który w końcówce całkowicie stracił formę i Stanko który tej formy w tym sezonie w ogóle nie miał.
God protect me
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Bart pisze: Tu bardziej chodziło mi o to, że przewiduję progres Milanu w Serie A w przyszłym roku. :wink:
Na jakiej podstawie to przewidujesz? Pewnie na takiej, że "gorzej już być nie może”, czyli właściwie na żadnej. Równie dobrze mogę napisać, że Inter będzie w przyszłym sezonie mocniejszy niż w obecnym.
Mancini nie odkrywa nowych zawodników a sprowadza doświadczonych i to za wielką kasę
A mógłbyś takich głupot nie pisać?
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Woo-cash »

W pewnym momencie sam stałem się przeciwnikiem Manciniego. Już nawet chodziły mi po głowie myśli że z Parmą w tak ważnym dla nas meczu znów damy dupy i wszyscy będą się z nas śmiać. Udało się! Zdobyliśmy mistrzostwo i uznałem że czemu nie dać mu jeszcze jednej szansy. Tak jak już zostało napisane że jak graliśmy w LM to kontuzje nas nie oszczędzały. Z Valencią wiadomo z Liverpoolem w tym roku dość że kontuzje to jeszcze musieliśmy grać w dziesiątkę. Bardzo bym chciał aby nadchodzący sezon nie obfitował w taką liczbę kontuzji jak to miało miejsce w ubiegłych latach. Wtedy nasz trener miałby pole do popisu i albo udałoby mu się zajść daleko w europejskich pucharach albo pokazałby że niestety potrafi tylko wygrywać na krajowym podwórku. Więc jestem za kolejną szansą dla Manciniego.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Zablokowany