Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Zwolnic Manciniego???

Post autor: mati »

Swoją drogą trudno mieć do Manciniego jakiekolwiek pretensje, na samym początku powiedział: "Dajcie mi 5 lat" i jakoś nie pamiętam żeby któryś z nas protestował, był zbulwersowany, albo go to zaniepokoiło. 5 lat jeszcze nie minęło, więc Mancini przypominając tamtą wypowiedź może się doskonale usprawiedliwić, skoro przyjęliśmy my to ze spokojem i bez odzewu to znaczy że się z tym zgodziliśmy.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Hiddink trenerem Interu?

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Australii Guus Hiddink znalazł się na "liście życzeń" włoskiego Interu Mediolan.

Prezes klubu Massimo Moratti jest zdecydowany zmienić trenera - po tym, jak jego drużyna została wyeliminowana w cwierćfinale Ligi Mistrzów przez Villareal.

Obecnym szkoleniowcem Interu jest Roberto Mancini. Hiddink trafił do grona kandydatów na jego następcę, bo ogłosił swoją rezygnację z funkcji trenera PSV Eindhoven po zakończeniu sezonu.

W ostatnim czasie pojawiły się jednak spekulacje, że po zakończeniu Mistrzostw Świata Holender ma poprowadzić narodową reprezentację Rosji. Taką ofertę złożył mu ponoć właściciel Chelsea, rosyjski biznesmen-miliarder Roman Abramowicz.

http://sport.onet.pl/1303255,wiadomosci.html

Oby to była prawda :roll:
unseen
Posty: 51
Rejestracja: 13 sty 2005, 02:59
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Zwolnic Manciniego???

Post autor: unseen »

Mancini jest za słabym trenerem na drużynę tej klasy co INTER. Miał przebłyski ale ogólnie nie pokazał nic szczególnego poza kupieniem paru kołków z Lazio. Może za pare lat by sie nadawał, oczywiście jeżeli by nabrał doświadczenia w innych klubach. Myślę, że Moratti rozgląda się już po cichu za innym trenerem. Pora wreszcie na jakieś zmiany. Czas wyciągnąć wnioski i zrobić małą "rewolucję" w klubie, ale już bez Mancio. Jeżeli INTER sie nie przebudzi teraz to kiedy?
Obrazek
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

RoB pisze:Hiddink trenerem Interu?

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Australii Guus Hiddink znalazł się na "liście życzeń" włoskiego Interu Mediolan.

Prezes klubu Massimo Moratti jest zdecydowany zmienić trenera - po tym, jak jego drużyna została wyeliminowana w cwierćfinale Ligi Mistrzów przez Villareal.

Obecnym szkoleniowcem Interu jest Roberto Mancini. Hiddink trafił do grona kandydatów na jego następcę, bo ogłosił swoją rezygnację z funkcji trenera PSV Eindhoven po zakończeniu sezonu.

W ostatnim czasie pojawiły się jednak spekulacje, że po zakończeniu Mistrzostw Świata Holender ma poprowadzić narodową reprezentację Rosji. Taką ofertę złożył mu ponoć właściciel Chelsea, rosyjski biznesmen-miliarder Roman Abramowicz.

http://sport.onet.pl/1303255,wiadomosci.html

Oby to była prawda :roll:

mam nadzieje że to prawda byłoby barzo fajnie jak Hiddink został naszym trenerem -80-
Anonymous

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Anonymous »

O tym Hiddinku to bylo na onecie.. a to niezbyt wiarygodne zrodlo... narazie to tylko plotki... tydzien temu Guus byl trenerem Realu... wiec wiecie... informacji z onetu czy wp nie mozna brac na serio... zreszta wiadomo to nie od dzis...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Przecież oni na Onecie sobie tego nie wymyślili tylko wzięli z zagranicznego serwisu. W tym przypadku prawdopodobnie z tibala który faktycznie nie jest zbyt wiarygodny. :P
jarmol33
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2006, 11:13

Zwolnic Manciniego???

Post autor: jarmol33 »

Jak juz mowilem mancni moze zostac a najlepiej gdyby przyszedl hiddink bo on pasuje do wloch. Interowi brakuje czegos innego niz zawodnikow czy trenera
1. Nie jestesmy druzyna za duzo indywidualnosci, zero wsparcia tylko zwalanie winy itp w ten punkt mozna bardzo roziwnac
2. Koncentracji, ogolnie nastawienia do meczu i motywacji.
3. Checi do gry.
4. Włochów.
5. Polityki, stalosci i harmoni.
6. Kibicow....bo czasem jak slysze to co ci kibice robia we wloszech to...eh. I to na tyle.
XENEIZE

Zwolnic Manciniego???

Post autor: XENEIZE »

Kiedy w lipcu zeszłego roku (jeszcze przed rozpoczęciem obecnego sezonu) napisałem, że Mancini to trener do bani i że Inter nic z nim nie osiągnie zostałem wyśmiany i zmieszany z błotem. Teraz zaś widzę, że po fakcie wszyscy mądrzy. :wink:
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

Jak dla mnie to to powinno byc oczywiste ze musimy zmienic trenera Inter majac takich graczy nie potrafi wygrac z przecietnym Villareal a Huss Hidink i jego PSV juz w tamtym sezonie pokazali ze potrafia grac jak rowny z rownym z Milanem no i w tym sezonie grali nie zle a przeciez gwiazd to oni w skladzie nie maja tylko mlodych przyszlosciowych i kilku doswiadczonych i to swiadczy o pracy trenera jezeli porafi sie odpowiednio zmotywowac zawodnikow to potrafia grac na wysokim poziomie no i jeszcze trzeba ustawic druzyne taktycznie a Huss Hidink to napewno potrafi a Mancini to jeszcze troche mu brakuje do takiego wysokiego poziomu trenerskiego. A to co ostatnio pisza na stronach chcial bym zeby okazalo sie prawda ze Huss bedzie nowym trenerem ponoc po zesonie a odejsc z PSV ody Moratti go szybko zwerbowal bo taki trener jak on dlugo nie bedzie musial czekac na posade. A on przy miernych funduszach w PSV zrobil z klubu porzadny zespol to mozemy tylko sobie wyobrazic co potrafil by zrobic z Interem przy jego funduszach
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Hubi »

Kogos trzeba zwolnic- Adriano albo Manciniego. I trzeba wywalic ze skladu duzo zawodnikow, bo w druzynie musi panowac dobra atmosfera, a po ostatnim meczu z Villarealem miedzy niektorymi zawodnikami tak nie jest.
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: EL_CHINO »

Hubi pisze:Kogos trzeba zwolnic- Adriano albo Manciniego.
Wiem, że trzeba najpierw zająć się trenerem,a Adriano nawet nie dotykać. :] Chyba, że po słabych derbach Mediolanu czego na pewno mu nie życzymy.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Od dluzszego czasu tutaj nie pisze, ale szlag mnie trafia, kiedy widze wiekszosc wypowiedzi w tym temacie. Ja rozumiem, ze na goraco to mozna duzo brzydkich rzeczy pisac, ale to, co jest tutaj napisane wola o pomste do nieba. Jasne, odpadlismy w slabym stylu z Villarrealem, w Serie A gramy juz tez tylko o pietruche, to trzeba szukac winnych. A najprosciej jest wskazac na Manciniego, ktory - jak mozemy sie z tego tematu dowiedziec - trenerem slabym jest. Musze Was zmartwic, bo wbrew waszym oczekiwaniom Moratti prawdopodobnie pozostawi Wlocha na swoim stanowisku. Oczywiscie zaraz podniosa sie glosy, ze jak to, gramy kaszane, a on zostawia trenera? Rzecz w tym, ze prowadzenie klubu to nie tylko patrzenie na obecna sytuacje, ale przede wszystkim laczenie faktow i wyciaganie wnioskow na przyszlosc. Ktos powie, ze patrzac na nasze wyniki wnioski nasuwaja sie same, ale to tylko polowa prawdy. Druga polowa wskazauje na to, ze zrobilismy krok do przodu. Malutki co prawda, ale jak na nasze warunki (pozniej o tym napisze) calkiem niezly. W Serie A mamy punktow 71, a jakby nie patrzec, w ubieglym sezonie po 33 kolejkach mielismy ich, o ile dobrze licze 59. Ktos powie, ze to niewiele, ale porownujac chociazby do Cupera, ktory w swoim drugim sezonie zdobyl mniej punktow niz w pierwszym, staje sie dosc mocnym argumentem. Idzmy dalej. Pilkarzy mamy juz nie mlodych, za rok beda jeszcze starsi i zapewne beda chcieli udac sie na zasluzona emeryture do Zjednoczonych Emiratow Arabskich. Kto przy zdrowych zmyslach robi zmiane trenera, kiedy za rok i tak trzeba bedzie wymienic pol skladu i prawdopodobnie bedzie nas czekal kolejny sezon budowania nowej druzyny? Zeby bylo smieszniej, to co mamy teraz na papierze powinno walczyc co najwyzej o Puchar UEFA, bo czytajac niektore opinie o odmladzaniu skladu i wydawaniu masy pieniedzy zastanawiam sie, jak nasza druzyna walczy w czolowce Serie A majac pomoc w pierszym skladzie kupiona za jedyne 4 miliony euro (bo tyle kosztowal Stankovic). Porownujac do tego, co ma Juventus czy Milan - smiech na sali. Nie bede juz nawet wspominal kiedy ostatnio kupilsmy napastnika. Obudzcie sie, juz dawno nie jestesmy finansowymi krezusami i zwyczjnie w swiecie nie stac nas na pewne zakupy. Ale mimo tego nasi dzialacze potrafili sciagnac wartosciowych pilkarzy, ze wspomne tylko o Figo. Smieszy mnie to, ze kazdy pisze "wymienic pol skladu", ale jakos konkretnych nazwisk pilkarzy, ktorych mamy sie pozbyc, nie widze. No coz - jezeli ktos gra duzo w Football Manager to pozniej sa takie efekty :wink: . Policzcie sobie tez, w ilu meczach zawiodl Mancini, a w ilu Adriano, to byc moze Wasz stosunek do tego geniusza futbolu sie zmieni i niektorzy przestana zadac 100 mln za pilkarza, ktory obecnie nie jest wart nawet 20. Taka prawda, jezeli Imperatore nie wezmie sie w garsc to czeka go smutny koniec - jestem pewien - smutniejszy niz Manciniego.
Moja wizja najblizszego mercato? Oprocz tego co mamy juz zaklepane zalatwic kogos za Hammera (moze byc Paredes) i reszte kasy wydac na jakiegos baaaardzo dobrego (i baaardzo drogiego :wink: ) napastnika. Tyle. Obedzie sie bez wymiany skladu. Slabego skladu? Jezeli pilkarze graja slabo, to nasi kibice ze swoim zachowaniem sa jeszcze daleko za nimi w lesie (ubiegloroczny cwiercfinal LM...). A my razem z nimi, bo nie nauczylismy sie jeszcze przegrywac bez bluzgania, wyzywania dzialaczy etc.

Nie wiem, czy Mancini to dobry trener. Nie wiem, czy za rok bedziemy sie cieszyc z jakiego trofeum. Ja po prostu chce, zeby przynajmniej raz dokladnie przemyslano te decyzje. Bo, szczerze mowiac, ja mam duze watpliwosci. Co nie zmienia faktu, ze derby moga te watpliwosci rozwiac...

PS. Mojej odpowiedzi moze nie byc.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Interfun3 »

wydaje mi sie że to dobry trener ale jak ma dalej ściągać podstarzałych zawodników lazio to lepiej niech odchodzi :| wstrzymajmy sie do końca sezonu. wydaje mi sie że taka zmiana trenera w ciągu sezonu nie wpływa dobrze na na drużyne
------------------------------------------------------
Zawsze i Wszędzie Inter Najlepszy Będzie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Kosti
Posty: 3
Rejestracja: 9 kwie 2006, 21:56

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Kosti »

Moim zdanie trener Interu powinien odejsci a jego następcą może być trener PSV bądzi trene reprezentacji Angli czyli Ericsson :)) ja bym ich widzial na stanowisku trenera Interu co wy na to ??
Anonymous

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Anonymous »

Kosti pisze:bądzi trene reprezentacji Angli czyli Ericsson :))
Ericssona nie chce w Interze.. to pies na kase... zreszta jakos za nim nie przepadam...
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Imrahil »

Sam nie wiem co mam myslec na jego teamt :? mam watpliwoscie wiec lepiej zeby nie przychodzil :P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lombardinho »

Ja mam nastepujace pomysły:
-zwolnic Manciniego zatrudnic dobrego trenera takiego jak Luxemburgo czy Capelo.
- Po za tym odmłodzić skład. Tylko nie mówcie żeMilan ma stary skład i wygrywa ale Milan ma farta Roku i u nich starosc skutkuje a u nas nie. trzeba sprowadzic młodych zawodników którym bardzio zależy talich jak Aguero czu Quaresma


Mozliwe że na Interze ciazy jakaś klatwa. Mozbysmy se jakiegos szamana zatrudnili??
Amor Patriae Nostra Lex
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Interfun3 »

Lombardinho pisze:Ja mam nastepujace pomysły:
-zwolnic Manciniego zatrudnic dobrego trenera takiego jak Luxemburgo czy Capelo.
- Po za tym odmłodzić skład. Tylko nie mówcie żeMilan ma stary skład i wygrywa ale Milan ma farta Roku i u nich starosc skutkuje a u nas nie. trzeba sprowadzic młodych zawodników którym bardzio zależy talich jak Aguero czu Quaresma


Mozliwe że na Interze ciazy jakaś klatwa. Mozbysmy se jakiegos szamana zatrudnili??
ze wszystkim sie zgadzm oprócz tego że Luxemburgo to dobry trener bo moim zdaniem to cienias
----------------------------------------------------------------
Zawsze i Wszędzie Inter Najlepszy Będzie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lolek »

A ja mam tu dla was wazna informacje...

http://sport.onet.pl/1304626,wiadomosci.html

Jesli to prawda to szkoda...
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Imrahil »

No dosyc ciekawa i niepokojaca informacja.Poszedl skubaniec na kase,a zamiast w Interze jak przypuszczalem zaobaczymy go predzej w Chelsea :evil:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
moho
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2005, 07:56

Zwolnic Manciniego???

Post autor: moho »

Uważam, że można zawdzięczać Manciniemu że Inter gra ofensywną piłkę.
Ale Mancini jest za słaby jeśli chodzi o ustawienie taktyczne, poprostu nie ma nosa. Myślę, że brakuje mu doświadczenia i zmiany otoczenia. Wyjazd z Włoch.
Przydał by sie taki Schaff z werderu ale jego nie puszczą.

Erikson jest świetnym trenerem jeśli chodzi o przygotowanie zespołu, taktykę
Jego minusem jest to że, nie potrafi prowadzić zespołu z "ławki" - kierować nim podczas meczu jeśli nie idzie po myśli.
rupi21
Posty: 51
Rejestracja: 29 mar 2006, 11:15
Lokalizacja: Trzebiatów - Polska

Zwolnic Manciniego???

Post autor: rupi21 »

Mancini totalnie nie nadaje się na trenera takiego klub jak INTER!! Zgadzam się z innymi wypowiedziami, że puchar włoch nie jest wystarczająco dobrym trofeum by prowadzić INTER dlatego Moratti powinien przeanalozować to jak klub radzi sobie pod przewodnictwem Manciniego i dojść do wnoisku, że radzi sobie słabo jak na taki klub i powinien też zwolnić Manciniego, zatrudnić jakiegoś pożądnego szkoleniowca i sprowadzić kilku dobrych piłkarzy!!!


INTER FOR EVER IN MY HEART!!!!!!!!

:flaga:
rupi
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nasir »

Wiec oficjalnie: Hiddink podpisal 2-letni kontrakt z Rosja

Trzeba szukac dalej...
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Helcinhio
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2006, 21:21
Lokalizacja: Mogilno
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Helcinhio »

Denerwuje mnie Mancini który zbytnio faworyzuje Verona. Nierozumiem czemu nie daje szans Pizzaro i dlaczego na ławce siedzi Cruz który jest w lepszej formie od recoby i martinsa wywalić manciniego na zbity pysk niech inter trenuje taki ktoś jak wegner czy van basten :mrgreen: [/img]
Interista 100%
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Woo-cash »

Mancini auf Widersehen!! Nie ma sie co czarowac jego czas w Interze dobiegl konca a jak na zlosc sprzataja nam z przed nosa trenerow ktorzy mogliby go zastapic
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Hubi »

Jezeli nie wywala Manciniego (i moze Morattiego) i nie wymienia polowy skladu to bedziemy kolejny sezon w plecy bo z taka kadra to zdobedziemy najwyzej 3. miejsce (a moze i nawet tego nie) i zalosny puchar wloch.
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lombardinho »

Moratti to by siepowinien sam wywalic bo to on jest właścicielem Interu. Ale ostatnio powiedzialw La gazzetta dello sport ze jeśliby sie dało to mógłby sprzedać INTER

INTER pod młotek??? :? -80-
Amor Patriae Nostra Lex
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Hubi »

Lombardinho pisze:Moratti to by siepowinien sam wywalic bo to on jest właścicielem Interu. Ale ostatnio powiedzialw La gazzetta dello sport ze jeśliby sie dało to mógłby sprzedać INTER

INTER pod młotek??? :? -80-
I dobrze. Moze jakis nadziany biznesmen kupi nasz klub i przeprowadzi rewoucje (vide Chealse).
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
DominikDmN
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2005, 21:36
Lokalizacja: Radom

Zwolnic Manciniego???

Post autor: DominikDmN »

Witam to moze i ja sie wypowiem. Wiecie co takiemu klubowi jak inter brakuje moim zdaniem najlepszym trenerem byl cuper pierwszy sezon gry i juz ledwo co scudetto nie bylo (ostatnia fatalna kolejka) drugi sezon i pechowa porazka w dwumeczu z milanem (bramka milanu niby na wyjezdzie) wiec sluchajce 2 miejsce 2 razy polfinal ligi mistrzow i stalo sie ze zremisowal ze dwa mecze i odrazu go wyjebac no po co? przeciez kazdy ma chwile zalamania formy pamietacie jak zajebiscie grali w obronie? przeciez ciezko nam bylo bramke strzelic a teraz pojebane to wszystko jak nie wiem co sprawa druga to pilkarze no moim zdaniem kily gonzalez julio cesar favalli oni nie kwalifikuja sie nawet zeby w trampkarzach interu grac po trzecie poco sprowadzac dziadkow veron figo sprawdzili sie po czesci ale na Boga to pociagna jeden dwa sezony i co dalej? tu trzeba mlodego rozgrywajacego aby stal sie prawdziwym liderem na pare lat a nie na sezon pozdrawiam
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ljarro »

pamietacie jak fajnie grali w obronie?
Każdy mecz, całe 90 minut to był stres taki jak w ostatnim meczu z Ajaxem. Rzygać się chciało jak sie patrzyło na tą "fajną obronę"
przeciez ciezko nam bylo bramke strzelic
Za Cupera:

Sezon 2001/02 - 35 bramek straconych w Serie A
Sezon 2002/03 - 38 bramek straconych

Za Manciniego:

Sezon 2004/05 - 37 bramek straconych (wg. wielu graliśmy tragicznie w obronie)
Sezon 2005/06 - 4 kolejki do końca, a straconych mamy tylko 26 bramek, pewnie będzie najmniej od wielu lat.

Dalej uważasz, że za Cupera przeciwnicy mieli takie kłopoty ze strzelaniem nam goli ? Gdyby nie mega fart w meczu z Valencią, w którym przeciwnicy oddali 27 strzałów przy naszych 3, to już wtedy by pewnie poleciał. Tamten mecz był identyczny do tego z Villarrealem i tylko dziwny zbieg okoliczności sprawił, że awansowaliśmy

PS
Trzeba jeszcze pamietac, ze wtedy bylo 18 druzyn w lidze, czyli 4 mecze mniej
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2006, 23:43 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany