Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: cooba »

Bart pisze: Myślę, że różnica zdań polega na tym, że kibice Interu mają teraz zbieżne cele. Jednych wciąż boli te kilkanaście lat bez sukcesów, podoba się obecna sytuacja z "dominacją" w lidze i liczą, że poprzez stabilizację i kontynuację dzieła Mancio uda się dośliznąć do czwartego z kolei mistrzostwa. Innym z kolei te 3 mistrzostwa jakoby wystarczały, chcieliby czegoś więcej, woleliby zaryzykować małą rewolucję dla szansy zaistnienia w Europie.
Bardzo dobrze to ująłeś. Bo, widzisz, ja, jeśli miałbym wybierać, wolę odpaść w LM w 1/8, a potem wygrać Scudetto, niż przegrać i odpaść w finale czy półfinale LM (a wtedy ból jest największy) i zostać z pustymi rękoma.
kcp_wwa - przecież było dobrze. Teraz może być tylko wspaniale. Mam nadzieję, że się nie okaże, że "lepsze wrogiem dobrego".
Ale, z drugiej strony, to zmartwiły mnie porażki z milanem, juventusem czy romą. Boję się też, że w końcu zaczną znajdować i w Serie A na Nas sposób. A tak, nowa jakość się przydać może drużynie. Oby tylko Mourinho udoskonalał drużynę, którą budował Mancini, a nie budował własnej od nowa.
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bart »

Teraz trochę śmieszne jest twierdzenie obrońców Mancio - najpierw mówili że to on zbudował ten zespół od podstaw, a teraz krytykują Morattiego, że potraktował Roberto jak śmiecia i nie dość tego, nigdy nie dawał mu swobody w działaniach. To kto w końcu tę drużynę zbudował?
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Mancini budował, Moratti niepotrzebnie ingerował albo nie wspierał trenera i to IMO cała historia. Uprzedzając pytanie - tak, Mancini też popełniał błędy podczas tworzenia tej drużyny.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bart »

Wątpię jednak, czy, jeśli chodzi o personalia, Mancini miał decydujący głos.

Swoją drogą, dziwi mnie również, że Mancini ma tylu obrońców, a taki Cuper jest dziś uważany za trenera, który nawalił. Według mnie ci dwaj panowie zrobili to samo - z chaosu porządek, drużynę, która naprawdę zaczęła się liczyć. Różnica polegała na tym, że Cuper nie miał Calciopoli, tylko cholernie silny Milan i Juventus, jak Mancio w dwóch pierwszych sezonach.

I patrząc z perspektywy zwolnienia Cupera, to właśnie teraz jest najlepszy moment na zmianę coacha. Nie w październiku po przegranych derbach, tylko właśnie teraz, gdy można kontynuować projekt, zmieniając solidnego trenera na świetnego. I nie ma co dramatyzować, mówiąc że Mou sprowadzi teraz pół Chelsea, nie będzie promował młodzików, nie dogada się z nikim, zaprowadzi swoje dziwne porządki. W Chelsea już to przerabiano, zamieniając Ranieriego (swoją drogą, bardzo przypomina mi on Mancio) na Mourinho i wyszło im to na dobre. Ranieri nie zawodził, ale każdy pragnie wejść na wyższy szczebel. I głupie jest pisanie, że przecież Mourinho nie gwarantuje sukcesu w LM. Tu przecież nic chodzi o żadną gwarancję. Jedynie o rachunek prawdopodobieństwa. Wystarczy popatrzeć w jaki sposób odpadał z LM Mou (karne, gol którego nie było, mordercza walka z wielkim przeciwnikiem), a w jaki Mancio (wstyd z Milanem, wstyd z Villarrealem, pech z niżej notowaną Valencią i nieszczęsny Liverpool, gdzie nawet przez chwilę nie byliśmy blisko awansu). Nie widzę powodu, dla którego z Mourinho miałoby być gorzej, pewne zamieszanie powinno być zrównoważone po prostu jego lepszymi predyspozycjami trenerskimi. A jeśli może być lepiej, to czemu nie spróbować?
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: zanetti16 »

Święte słowa Bart! Czy zresztą jest teraz sens płakać nad rozlanym mlekiem? Musimy dać Murinho to co Manciniemu na początku: duży kredyt zaufania. Pozwolić realizować swoją wizje i wierzyć w ten zespół. Nie krytykować na samym starcie. Mamy świetny zespól, który według mnie grał jakby sam. Nie obawiam się więc za bardzo zmian. Nie liczę też na szokujący początek sezonu. Pewnie będzie jak zawsze, kilka wpadek, słabszych meczy. Tak jest zawsze. Któż nie pamięta serii remisów Interu z początku kadencji mancio :lol3:( teraz może z łezką w oku). Grunt to jak skończymy sezon. pozostaje powiedzieć tylko jedno:
:inter: FORZA INTER :flaga:
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Bart pisze: Wątpię jednak, czy, jeśli chodzi o personalia, Mancini miał decydujący głos.
W konflikcie z Figo, Moratti poparł Portugalczyka. Pozostawienie Adriano w drużynie to też wynik jego działania. Nie mówię, że to były jakieś wielkie błędy, ale takie zachowanie podkopuje pozycje trenera.
Bart pisze: Swoją drogą, dziwi mnie również, że Mancini ma tylu obrońców, a taki Cuper jest dziś uważany za trenera, który nawalił. Według mnie ci dwaj panowie zrobili to samo - z chaosu porządek, drużynę, która naprawdę zaczęła się liczyć. Różnica polegała na tym, że Cuper nie miał Calciopoli, tylko cholernie silny Milan i Juventus, jak Mancio w dwóch pierwszych sezonach.
No nie wiem, Cuper miewał przebłyski, ale nigdy nie udało mu się stworzyć ekipy, która chociaż przez kilka miesięcy potrafiłaby grać bardzo efektownie, a przy tym skutecznie, tak jak na początku tego sezonu. Trochę uporządkował drużynę, ale z drugiej strony np z jego pomocników nie pozostał nikt, na kim moglibyśmy budować drużynę.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Różnica polegała na tym, że Cuper nie miał Calciopoli, tylko cholernie silny Milan i Juventus, jak Mancio w dwóch pierwszych sezonach.
Gdyby zdobył tyle punktów co Mancini to by mu i galaktyczne Juventusy i Milany nie przeszkodziły. Wygrać z Lazio też mu Juve i Milan zabroniły?
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bart »

Juventusy i Milany pozwoliły mu na zdobycie 5 pkt na 12 możliwych.

Natomiast Juventus sezon wcześniej zdobył 92 punkty.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, 00:22 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: cooba »

Cuper to był trener na LM, a nie na Serie A. W pierwszym sezonie zaskoczył wszystkich młodzieńczą fantazją Kallona i Ventoli, potem trafił na talent Martinsa (chwała mu, że go wprowadził do drużyny) i na najlepszy okres w karierze Vieriego, który mu wygrywał mecze. Tak Cuper, jak i wcześniej Simoni mieli piłkarzy, wokół których wszystko się kręciło - Vieriego i Ronaldo. Jak oni byli w formie, to zespół grał super, jak nie - wszystko się waliło. U Manciniego możecie powiedzieć, że Ibra pare razy Nas ratował, ale prawda jest taka, że odpowiedzialność zawsze była rozłożona na kilku graczy. I zawsze znajdował się ktoś, kto drużynę potrafił pociągnąć do przodu.
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Orzeu »

Mancini zrobił z Interu dobry zespół i skorzystał na potknięciu Juventusu i po części Milanu. Zespół Manciniego apogeum formy osiągnął w 2007 roku, później było już tylko gorzej. Słaba forma poszczególnych zawodników i masa kontuzji wpływały bardzo źle na Inter. Do tego dodać niedołężność Manciniego w najważniejszych momentach, w momentach gdy Inter powinien postawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować (np. sławne Figo za Mihajlovicia) i chyba przede wszystkim konflikty w zespole - rzadko się zdarza w którymkolwiek zespole, aby aż tylu zawodników manifestowało swą niechęć do trenera (chodzi m.in. np. gest kozakiewicza w wykonaniu Figo, nie podawanie ręki Maniniemu podczas schodzenia z boiska np. Vieiry itd.)

Moratti widząc jak się sprawy mają mógł albo zostawić Manciniego i liczyć, że być może się uda; albo stwierdzić, że czas spróbować zrobić jakościowy skok i spróbować 'odskoczyć' rywalom we Włoszech zatrudniając znakomitego taktyka, jakim jest niewątpliwie Mourinho i wzmacniając zespół. Podsumowując moim zdaniem dobry ruch Morattiego, choć na pewno ubolewam nad tym, w jaki sposób rozstaliśmy się z Mancinim.
Obrazek
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Kujon »

cooba pisze: I zawsze znajdował się ktoś, kto drużynę potrafił pociągnąć do przodu.
Tylko, że taką osobą prawie zawsze był nasz prawy obrońca Maicon.

A teraz ja wypowiem swoje skromne zdanie :D które jest zresztą takie same jak Barta...

Moratti wybrał najlepszy moment na zmianę trenera, czepiacie się, że tak "źle" się rozstają, że nasz prezydent zapewniał, że nie zmienimy szkoleniowca... a co miał mówić od marca, że Mancini poleci, a w jego miejsce przyjdzie Mourinho? Bez sensu...

Jest jeden z najlepszych trenerów świata na wyciągnięcie ręki, który ma własną myśl taktyczną, jest świeży, ma zupełnie inne podejście do drużyny to trzeba skorzystać. Wiadomo, Mancini zrobił z nami dużo, i za to mu bardzo dziękujemy, ale patrząc na grę w poprzednim sezonie (a raczej jego drugiej połowie) to się wcale nie dziwie, czemu Mancini poleciał. Wiadomo, zmiana taktyki, paru piłkarzy, sztabu szkoleniowego, przygotowań - to wszystko nas czeka, ale lepiej spróbować tego, niż patrzeć jak wystawiamy w składzie 7 defensywnych piłkarzy, oglądać zagubionego Stankovica bez formy i jedynie 2-3 piłkarzy którzy coś próbują zrobić z przodu (czytaj Maicon, Zanetti...Ibra jak grał), beznadziejne mecze w telewizji w naszym wykonaniu czy odpadanie w 1/8 lm.
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: cooba »

Jeśli Prezydent miał zwolnić Mancio, to zrobił to w najbardziej odpowiednim momencie. W tym względzie to się chyba wszyscy ze sobą zgadzamy.
Może moim grzechem jest to, że się zbyt przywiązałem do ostatnich sukcesów. Co rok finał CI, rekord w zeszłym sezonie, absolutna dominacja w lidze zrobiły na mnie duże wrażenie. Jeszcze nigdy, odkąd jestem kibicem Interu (12 lat) nie graliśmy tak dobrze i efektywnie.
Być może dobrze się stało, że teraz przyjdzie nowa "miotła", zaskoczy w lidze rywali, dzięki czemu nadal będziemy nieosiągalni, a i w rozgrywkach pucharowych pokaże klasę. Nie życzę źle Mou, bo... C'e solo l'INTER per me! A z jakim szkoleniowcem będziemy wygrywać to w sumie rzecz marginesowa. Szkoda jedynie stylu, w jakim się rozstaliśmy z Mancio i tego, że On naprawdę chciał u Nas pracować.
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: miniu86 »

Tak jak Bart czy Kujon uważam że to była własciwa chwila na zmiane trenera.

Mancini sam sobie na to zapracował. Już po jego wystąpieniach po meczu z LFC w marcu pisałem że nie wyobrażam sobie by Mancini trenował Inter w przyszłym sezonie. Roberto ty wystąpieniem sam sobie skomplikował sprawę, poddał się emocjom, pokazał swoją słabość. W takim momencie nie można mówić że się odejdzie z klubu bo to źle wpływa na zawodników, czego mieliśmy potem przykład. Zawodnicy  darzyli Roberto coraz mniejszym szacunkiem, pyskowali do niego jak Ibra, Vieira czy Figo. Psuła się atmosfera w klubie i Moratti na to wszystko patrzył. Ponadto tak naprawdę ciężko określić fachowość Manciniego, zdobył "3" scudetta które mają dla mnie wielką wartość, powiem nawet ze taką samą jak Liga Mistrzów( możecie się dziwić, ale nic tak mnie nie cieszy jak utarcie nosa Juve czy Milanowi, NIC), ale nikt nie powie że nie miał on łatwiej niż Cuper, Zac czy Lippi, bo miał. Przez afere i trzeba to jasno przyznać. Jestem Roberto wdzięczny za to co zrobił, zawsze pozostanie dla mnie wielki, bo utożsamiał się z drużyną i bronił jej zawsze.  Wreszcie przywrócił nam wielkość w Serie A. Jednak nic więcej nie jest nam w stanie zaoferować. Jego ogromną bolączką były złe decyzje przed i w trakcie meczu, źle reagował na przebieg wypadków, ile to razy na SB podczas meczów narzekaliśmy na jego zmiany. Ponadto uważam że same wzmocnienia by tu nic nie pomogły w razie gdyby został. Bo gdyby znowu przyszły kontuzje, gwiazdki by nie mogły grać to wtedy trzeba by coś kombinować przy taktyce, której Mancio za bardzo nie miał. Mecze z Juve,Milanem i Romą pokazały jak to Inter najpierw czekał i się bronił by nie stracić gola, w efekcie czego puszczaliśmy 2 gole i musieliśmy gonić a i tak wszystkie te mecze przegraliśmy. Mancio zawodził w najważniejszych momentach poza jednym(z Parmą). Nie zmienia to faktu że go bardzo lubiłem, mimo iż był trochę narcyzowaty, troche arogant, ekscentryk to był po naszej stronie i nie dawał sobie w kasze dmuchać.

Mam nadzieje że te plotki o burzliwym rozstaniem z Morattim to kłamstwa, bo nie można palić za sobą mostów, nie można w ten sposób żegnać się z Legendą Interu jaką bez wątpienia stał się Mancini. Na zawsze zapamiętamy że to on po kilkunastu latach przywrócił Interowi 1 miejsce w Serie A i że to on był trenerem podczas 100-lecia klubu. Nie wspominając już o tych wszytkich rekordach czy meczu 4-3 z Romą. Mancini napewno zrobił Inter walczący do końca.

Przyjście Mourinho( o ile to prawda) powinno dać nam lepsze występy w Pucharach, bo do nich oprócz szczęścia trzeba mieć taktyke. Napewno też przysporzy Interowi jeszcze więcej wrogów, ale akurat z tego powodu nie jest mi smutno. Jedno jest pewne nie będziemy się nudzić.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

cooba pisze: Jeśli Prezydent miał zwolnić Mancio, to zrobił to w najbardziej odpowiednim momencie. W tym względzie to się chyba wszyscy ze sobą zgadzamy.
Ja się nie zgadzam.
Mamy kompletny skład, którego w zasadzie nie musimy wzmacniać, a raczej uzupełniać (poza jedną pozycją ofensywnego pomocnika pozostałe dwie - trzy dotyczyły graczy rezerwowych), mieliśmy dobry plan na mercato, a Mancini miał pomysł na zrobienie porządku z kontuzjami. Będziemy mieć trenera z zupełnie inną koncepcją drużyny, w dodatku debiutanta w Serie A i człowieka mało obeznanego we włoskim świecie piłkarskim. To dość ryzykowne, będziemy potrzebowali cholernie dużo szczęścia i przemyślanych decyzji podczas okienka transferowego, żeby obronić Scudetto.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: MiRas. »

mimo iż był trochę narcyzowaty, troche arogant, ekscentryk to był po naszej stronie i nie dawał sobie w kasze dmuchać.
Arogancje oraz narcyzm to dopiero zobaczysz... bo w tej kwestii Mourinho przebija wszystkich trenerów o kilka poziomów. Teraz dopiero zaczną się polemiki na linii Inter - Juve; Inter - Milan; Inter - Roma. Gwoli przypomnienia, w Anglii, Mou miał na pieńku z Fergusonem, Wengerem oraz Benitezem. We Włoszech Mourinho będzie czuł się jak ryba w wodzie, nie dość, ze włoskie media tylko na to czekają i będą jeszcze bardziej podkręcali różnego rodzaju polemiki, to jeszcze będą prowokowali Mourinho do kontrowersyjnych wypowiedzi. Mancini patrzał i na siebie i na zespół, Mourinho skupi całą uwagę tylko i wyłącznie na sobie. Zważywszy na to, że w 95% jego wypowiedzi znajduje się: "Ja (...)", a w co 20tej wypowiedzi możemy dopiero przeczytać coś o : "Zespół...". Takie bynajmniej odnoszę wrażenie po czytaniu jego słów, kiedy to trenował CFC.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: cooba »

Ja się nie zgadzam.
Zauważ, że zacząłem od słowa "jeśli". Nie popierałem zwolnienia Manciniego i nadal go nie popieram. Ale co się stało, to się nie odstanie, a najważniejsze, żeby Mourinho kontynuował dzieło poprzednika, a nie robił nowej drużyny. Bo obecna jest bardzo dobra.
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: BENIOOO »

Mourinho i Mancini to dwa rozne typy trenerów z inna koncpcja gry, treningu,taktyki,i wiele innych detali,wiec przebudowa zespolu jest nieunikniona. jezeli Moratti wybral Mourinho to wie ze liczy sie zprzebudowa druzyny i duzym wydaniem pieniedzy na budowe druzyny,Ostatnia polowa sezonu przesadzila otym ze Mancini odejdzie.wsumie sie niedziwie jak wlasciciel swojego klubu  naszpikowanymi gwiazdami przychodzi ogladac swoja druzyne ktora przez wiekszosc meczu broni sie na wlasnej polowie.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ulis »

Dokładnie, zmiana drużyny, stylu gry, i innych rzeczy jest nuieunikniona. Zapewne na lepsze. Nie chce już oglądać defensywnie i bardzo mozlonie grającego Interu... Licze, że Jose to zmieni..
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
IlCapitano

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: IlCapitano »

Liczę, że z Mourinho na ławce nie będziemy się musieli obawiać żadnych Liverpoolów, czy Manchesterów i wprowadzi on w końcu Inter na należne miejsce w europejskim futbolu. Z tego co wiem z historii Interu, to Jose przechodzi do nas w podobnej sytuacji jaka miała miejsce w 1960 roku, kiedy to Inter witał Wielkiego Helenio Herrerę.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Corredo »

J.Zanetti1973 pisze: Liczę, że z Mourinho na ławce nie będziemy się musieli obawiać żadnych Liverpoolów
Jak dobrze pamiętam to kibice Liverpoolu "trzęśli portkami" przed spotkaniem z Interem. Za to my byliśmy w świetnych nastrojach przed tym meczem.

To już się nie odstanie. Mancini został zwolniony, chociaż myślałem, że zostanie na kolejny sezon. On mógł z tą drużyną dalej pracować, bo wiedział o niej wiele, znał jej słabości. Teraz pozostaje tylko wiara w umiejętności Mou. Już niedługo się dowiemy czy coś straciliśmy czy dużo zyskaliśmy.
IlCapitano

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: IlCapitano »

Corredo pisze:
J.Zanetti1973 pisze: Liczę, że z Mourinho na ławce nie będziemy się musieli obawiać żadnych Liverpoolów
Jak dobrze pamiętam to kibice Liverpoolu "trzęśli portkami" przed spotkaniem z Interem. Za to my byliśmy w świetnych nastrojach przed tym meczem.

To już się nie odstanie. Mancini został zwolniony, chociaż myślałem, że zostanie na kolejny sezon. On mógł z tą drużyną dalej pracować, bo wiedział o niej wiele, znał jej słabości. Teraz pozostaje tylko wiara w umiejętności Mou. Już niedługo się dowiemy czy coś straciliśmy czy dużo zyskaliśmy.
Z tego co pamiętam, to nastroje panujące na shoutboxie po losowaniu nie wskazywały na nasze świetne nastroje przed tym meczem...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Orzeu »

Ulis pisze: Dokładnie, zmiana drużyny, stylu gry, i innych rzeczy jest nuieunikniona. Zapewne na lepsze. Nie chce już oglądać defensywnie i bardzo mozlonie grającego Interu... Licze, że Jose to zmieni..
ale Inter Mourinho na bank będzie defensywny :p... tyle tylko, że miejmy nadzieję ta gra będzie wyglądała równoczesnie widowiskowo oraz, że będzie efektywna.
Obrazek
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Corredo »

J.Zanetti1973 pisze: Z tego co pamiętam, to nastroje panujące na shoutboxie po losowaniu nie wskazywały na nasze świetne nastroje przed tym meczem...
No, dobra źle to ująłem. Może nie byliśmy w świetnych nastrojach, ale nikt nie obawiał się tego meczu. Mówiło się, że losowanie jest dla nas dobre. My byliśmy faworytem, prowadziliśmy w tabeli i nie przgrywaliśmy meczów w lidze i pucharze. Formą też prezentowaliśmy się lepiej od Anglików. Natomiast na stronie Liverpoolu panował pesymizm. No, ale nie ma to być rozmowa o to w tym temacie.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ulis »

Orzeu pisze:
tyle tylko, że miejmy nadzieję ta gra będzie wyglądała równoczesnie widowiskowo oraz, że będzie efektywna.
No właśnie o to mi chodziło :P A pisząc o ofensywie miałem na myśli wprowadzenie do ustawienia typowego ofensywnego pomocnika :) Mancio tego nie robił ;/
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: cooba »

Ciekawe tylko, kto mógłby zostać tym ofensywnym pomocnikiem. Może zrobi z niego Jimeneza?
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ulis »

Napewno ma predyspozycje do tego, ale raczej ławe będzie grzał ;] Pisząc o wprowadzeniu do gry ofensywnego pomcnika miałem na myśli kupno tak owego.. ;]
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: cooba »

W każdym bądź razie Jimeneza trzeba zatrzymać. Bo to jest piłkarz naprawdę godny reprezentowania barw Interu :szal:
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ojciec »

cooba pisze: W każdym bądź razie Jimeneza trzeba zatrzymać. Bo to jest piłkarz naprawdę godny reprezentowania barw Interu :szal:
Bardzo duzo racji jest w tym ze Jimenez jest godny reprezentowania barw Interu lecz szkoda ze tego nie zauwazal Mancini, ciekawe czy Mourinho czesciej bedzie go wystawial w pierwszej jedenastce, mam nadzieje ze tak
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Woo-cash »

Ojciec1908 pisze: Bardzo duzo racji jest w tym ze Jimenez jest godny reprezentowania barw Interu lecz szkoda ze tego nie zauwazal Mancini, ciekawe czy Mourinho czesciej bedzie go wystawial w pierwszej jedenastce, mam nadzieje ze tak
Zgadzam się. Skończyła się era Manciniego i koniec z pupilkami Manciniego. Czytałem na stronie wypowiedź Stankovicia i już trzęsie portkami bo nie będzie łatwo o miejsce w pierwszym składzie. Ale nie można też zapomnieć że Mourinho niestety też ma swoich ulubieńców których to za wszelką siłę chciałby ściągnąć do Interu.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Jeremy »

A ja raczej nie widzę jasno przyszłości Jimeneza. Mourinho chce Hamsika,Deco,Lamparda,Hleba ( przynajmniej według mediów ) i sądze że przynajmniej jeden z nich przyjdzie i przez to Jimmy będzie grał bardzo rzadko.

A tak wogóle to temat uważam już za zamknięty i dobrze bo to oznacza że Mancini nareszcie nie jest naszym trenerem.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Zablokowany