Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
intmed
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:36

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: intmed »

:inter:a Lippi jest taka mozliwosc Gdyby nie udalo sie sciagnac Muorinho bo wydaje sieze czas Manciniego dobiega konca Potrzeba trenera ktory przedluzyl by hegemonie w serie a oraz zapewnil przynajmniej przynajmniej pólfinal w LM bo oto chyba najbardziej w tym momencie kibicom Interu chodzi  :love:
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: pct »

Na pilkanozna.pl pojawila sie dzis taka wiadomosc:
Sensacyjną wiadomość podała w sobotę "La Gazzetta dello Sport" sugerując, że w najbliższy poniedziałek nowym trenerem Interu Mediolan zostanie zwolniony blisko rok temu z Chelsea Jose Mourinho.

Dziennikarze powołują się na sms-a, którego portugalski szkoleniowiec wysłał podobno do swego byłego podopiecznego w Chelsea - Michaela Essiena po finale Ligi Mistrzów.

Mourinho, który we wrześniu 2007 roku opuścił Stamford Bridge, miał przesłać do Ghanijczyka wiadomość o następującej treści: "Michael, byłeś świetny. W poniedziałek wybieram się do Mediolanu, by podpisać kontrakt z Interem. Mam nadzieję, że pewnego dnia także znajdziesz się w Interze" - czytamy w artykule opublikowanym przez włoski dziennik sportowy.

Mourinho od dłuższego czasu jest przymierzany do "Nerazzurri", choć Roberto Mancini wyraził chęć pozostania na stanowisku po zakończeniu sezonu. Media przypuszczają, że zatrudnienie byłego trenera FC Porto pozwoliłoby Interowi na sprowadzenie pożądanych od dłuższego czasu Franka Lamparda i Didiera Drogby.
Czyli wszystko sie jak narazie potwierdza. Dzisiejszy mecz bedzie ostatnim dla Mancio ... oby.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: YoozeQ »

Nen pisze: Jeśli to prawda ze Mancio juz wie iz odejdzie, to mam nadzieje że bedzie chciał odejść w wielkim stylu i nie oleje dzisiejszego meczu z Roma
To nie jest w jego stylu. Jednak przez ten okres czasu, w ktorym byl/jest trenerem Interu napewno zzyl sie z druzyna i nie zrobilby czegos takiego. Ja jednak na upartego caly czas jestem za tym zeby Mancini zostal z nami. Wiem, ze macie duzo argumentow zeby odszedl ale ja jednak zostane przy swoim.
fubu
Posty: 44
Rejestracja: 6 kwie 2008, 19:38

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: fubu »

Myślę, że nasilające się od dłuższego czasu plotki w końcu się spełnią i Mourinho przyjdzie do Interu. Ciekawe jak będzie (ewentualnie) na linii Moratti-Mourinho, czy każda zachcianka będzie realizowana i czy przyjdzie trochę zawodników Chelsea?
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: MatiInter »

to oczywiste mancini nie nadaje sie na trenera takiego klubu jak INTER. scudetto Inter zdobył bez pomocy manciniego..to sami pilkarze je zdobyli.. żadnych europejskich pucharow nie zdobywa Inter... a przez kogo??? odp jest prosta. prze roberto manciniego..
Dumny po zwycięstwie, Wierny po porażce. FORZA INTER!!!
MatiInter
Posty: 187
Rejestracja: 23 maja 2008, 23:45

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: MatiInter »

mourinho jakby przeszedl do interu to stworzyl by z tego klubu faworyta rozgrywek ligi mistrzow na sezon 2008/09 on wie kogo sciagnac do klubu...
Dumny po zwycięstwie, Wierny po porażce. FORZA INTER!!!
IlCapitano

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: IlCapitano »

matiinter pisze: mourinho jakby przeszedl do interu to stworzyl by z tego klubu faworyta rozgrywek ligi mistrzow na sezon 2008/09 on wie kogo sciagnac do klubu...
 
 
No właśnie w tym jest problem. Mancio potrafi idealnie wprowadzać do drużyny młodych zawodników. Gdyby trenował Inter jeszcze przez 2-3 lata, to takie talenty jak Siligardi, Balotelli i Pele rozkwitły by w pełni, a tak Jose pościąga do nas Drogbę, Lamparda i Essiena, oraz wywali na zbity pysk połowę obecnej drużyny, rujnując to co przez 4 lata budowali Mancini z Branką i Oriallim. Ach ta stabilizacja...ciekawe jak się to wszystko dalej potoczy.
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: BENIOOO »

Jak by Mourinho przeszedl do Interu,to niewydaje mi sie ze Drogba ,Lampart czy Essien przeszli by do interu,ewentualnie jeden z nich i to pewnie Lamparta bo nie jest drogi,podejrzewam ze Moriunho sciagnal by skrzydłowych,jego gra oparta jest na skrzydlowych,a unas skrzydlowych pomocnikow to zaduzo niema poza Figo,Cesarem,Solarim...:)W Napadziorach,Obronie i def.pomoc. ma co wybierac.Moze sciagnac portugalczyka i tu szansa na Quaresme,czas pokaze
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: groch »

Zwolnić Manciniego!!! A w jego miejsce? Hmmmm Mourinho wspanialy jest Lippi nie chce narazie do pilki wrocic :(
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

Tak, zatrudnijmy Lippiego i za 2 lata przegrajmy eliminacje Champions League z Helsinborgiem tak jak za jego ostatniej kadencji w Interze.
// >> www.FcInter.pl << //
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: MiRas. »

grochinter pisze: Zwolnić Manciniego!!! A w jego miejsce? Hmmmm Mourinho wspanialy jest Lippi nie chce narazie do pilki wrocic :(
A ten Lippi cały to co zrobił, gdy trenował Inter?!
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: BENIOOO »

Co chwile nowe plotki.Czy ten Moratti nie widzi ze ani prasa ani kibice nie chca Manciniego w Interze,jego kariera w Interze siegla zenitu,prasa ciagle go krytykuje i niedaje spokoju,inne kluby tak samo nas krytykuja za brak stylu i pomoc sedziów.Fakt ze mimo porazki z Roma gralismy juz oniebo lepiej ,bo juz presja taka niebyla jak walka o scudetto.ale to jeden mecz i to jeszcze przegrany.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ljarro »

lool, wierz mi ze nie wszyscy kibice chca jego odejscia. Poza tym, nie ma trenera Interu ktory by nie podlegal krytyce, bylo i bedzie tak zawsze, nawet jak przyjdzie Mourinho
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

BENIOOO pisze: Czy ten Moratti nie widzi ze ani prasa ani kibice nie chca Manciniego w Interze
No to mamy wyjaśnienie naszych niepowodzeń w lidze w latach 90, trzeba było słuchać się prasy, oni zawsze chcą dobrze dla nas :lol3:
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Corredo »

Nam potrzeba pozostania Manciniego na stanowisku trenera Interu. On zna ten zespół, wie czego teraz potrzebuję, bo to On stworzył tą drużyne, prawde mówiąc od podstaw. Nie mów, że nikt nie chce Mancio w Interze, bo to jest nie prawda. A prasa to tutaj ma najwięcej do gadania...
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: BENIOOO »

Dobra to co on takiego osiagnal?Puchar Włoch?Super puchar włoch?Jedno Scudetto przyznane po aferze Calciopoli,drugie tez wsumie zasluga Calciopoli degradacja Juventusu i ujemne punkty Milanu , Fiorentiny i  Lazio.No teraz wsumie wymeczone 3 Scudetto ale prawda jest taka ze z pomoca sedziów.i zeby nie przyznawali nam przynajmniej 3 karnych ktore ewidentnie sie nie nalezaly to niemielismy by scudetta. W Przyszlym sezonie kluby bardziej sie wzmocnia i wtedy mozemy miec powazne problemy jesli nie zmienimy trenera to Milan lub Roma moga zdobyc Scudetto w przyszlym sezonie.tym bardziej ze Milan niegra w LM,i niewieze ze Mancini osiagnie wprzyszlym sezonie LM,z taka paką i trenerami jak Man Utd , Real i Liverpool .1/4 finalu to dlanas maks tym bardziej ze moze nas wzmocnic Konko:)zenada.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

BENIOOO pisze: W Przyszlym sezonie kluby bardziej sie wzmocnia i wtedy mozemy miec powazne problemy jesli nie zmienimy trenera to Milan lub Roma moga zdobyc Scudetto w przyszlym sezonie.
Oczywiście, że może się tak stać. Rzecz w tym, że zmiana trenera wcale nie daje nam gwarancji tego, że unikniemy takiej sytuacji.
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: doug »

Mancini dobrym trener może być  prowadząc drużyny z środka tabeli. Jako taktyk on jest ciemny jak ... .  Taktyka odgrywa w dzisiejszym futbolu ogromną role. W Serie A może ujść mu to płazem, ale w lidze mistrzów zaczynają się schody. tam druzyny grają "inny" futbol niż w Serie A. Kładzony jest duży nacisk na taktyke i wyszukanie słabych stron przeciwnika. Ostatnie lata pokazały to dokładnie. Gdy Inter grał z mocniejszymi druzynami to przewaznie remisował albo przegrywał. Rozpozanianie druzyny odbywało się podczas meczu. Dlatego bardzo defensywny styl gry Inter prezentował. Czy Mancini powinien odejść? 65% TAK, 35% NIE.
Henryk V - "Od chwili tej do końca świata w pamięci ludzkiej będziemy żyć, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem "
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: kcpwwa »

nie lubie tej dyskusji wokol Manciniego,ale z tego co czytalem,to doug ma bardzo,bardzo duzo racji niestety.  :/
beniooo poniekad tez :/
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Slepy »

Ja tylko nie rozumiem, jak to możliwe że macie takie a nie inne zdanie o gościu, który wyciągnął nas z mentalnego bagna, dokonał tytanicznej pracy, zbudował drużynę niemalże od podstaw. (Zwróćcie uwagę, ułóżcie sobie nasz pierwszy skład, zobaczcie ilu zawodników w niej jest eksperymentami Manciniego (bo jak inaczej nazwac ściągnięcie takiego Maicona, Maxwella czy innego Cambiasso)). I ja rozumiem, że można być przeciwnikiem Manciniego, ale sposób w jaki go oceniacie jest dla mnie druzgocący. Chyba przydałby się poniektórym mały remake jakiegos sezonu kiedy tułaliśmy się w środku tabeli i trzęśliśmy portkami przed jakimiś Boloniami, żeby docenić pracę tego trenera.
Oczywiście, nie wolno zatrzymywać ludzi za zasługi i słynne ostatnio zdanie "stojąc, cofasz się o krok", ale okazywanie szacunku  w tym klubie było zawsze standardem, temu trenerowi (niezależnie czy odejdzie czy nie), to się po prostu należy. A  szacunek dla Mancio na tym forum, jest delikatnie mówiąc materiałem deficytowym :/
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bart »

Myślę, że różnica zdań polega na tym, że kibice Interu mają teraz zbieżne cele. Jednych wciąż boli te kilkanaście lat bez sukcesów, podoba się obecna sytuacja z "dominacją" w lidze i liczą, że poprzez stabilizację i kontynuację dzieła Mancio uda się dośliznąć do czwartego z kolei mistrzostwa. Innym z kolei te 3 mistrzostwa jakoby wystarczały, chcieliby czegoś więcej, woleliby zaryzykować małą rewolucję dla szansy zaistnienia w Europie. I ja uważam że przy tym co obecnie mamy, warto pójść na żywioł. Osobiście wolałbym przegrany finał, czy nawet półfinał LM od kolejnego scudetto. Za sezon, dwa, nie mówiąc już o środku rozgrywek, taki taktyk jak Mou może nie być już do wyciągnięcia.

Mancini wraz z Morattim i całym sztabem utworzył solidny zespół, to fakt. Ale co krok potwierdza, że trenerem jest po prostu przeciętnym. Tak samo jak Ranieri w Juventusie, może robić solidną robotę, ale zaszaleć to z nim nie zaszaleją.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Nawet przeciwnicy Manciniego podkreślają, że wykonał on kawał dobrej roboty, pytanie brzmi, czy reszta klubu nie stała w tym czasie w miejscu? Skąd wiadomo, że, na przykład kontuzje nie są rzeczywiście po części winą sztabu medycznego albo że duża presja mediów i otoczenia nie wynikają z błędów Morattiego i Orialiego? Nie możemy przecież przyjąć, że organizacja w klubie działa na szóstkę, skoro w dużej mierze opiera się ona na tych samych osobach i formach działania, co w czasach naszej sportowej posuchy.
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: doug »

Schabowy a żeberka to dla ciebie to samo? Czy łapiesz kontuzje przez sztab medyczny? Sztab medyczny jest po to by leczyć urazy a nie nim zapobiegać. Jak złamiesz noge to ci żaden lekarz nie pomoże by ci się szybciej kości zrosły. Skręcona kostka, naciągnięty mięsień, zerwane ścięgno, to są kontuzje, których nie da się przewidzieć ani zapobiec.
Henryk V - "Od chwili tej do końca świata w pamięci ludzkiej będziemy żyć, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem "
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

doug pisze: Czy łapiesz kontuzje przez sztab medyczny?
A czy tak trudno wpaść na to, że nie chodziło mi o łapanie kontuzji, tylko ich leczenie?
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Slepy »

Na przyklad taki Deki. Jakies 12 lat uganiam się za futbolem, a  pierwszy raz widzialem, zeby przez 3 miesiace dochodzono co się dzieje piłkarzowi :P
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: miniu86 »

Mam nadzieje że w najbliższych dniach wszystko się rozstrzygnie. Ja przyznam że Mancini troche stracił w moich oczach bo sam chciał odejść po klęsce w LM. Tzn mniej więcej tyle że wcale nie jest tak ok jak się może wydawać. Z czegoś to musiało wynikać, nie mam jeszcze do końca wyrobionego zdania czy ma odejść czy nie , boje się jednak że gdyby w przyszłym sezonie nam nie szło to może nas czekać zmiana trenera w trakcie sezonu i to już będzie naprawde złe, nie wspominając o tym że o Mou będziemy mogli tylko pomarzyć. Piłka po stronie Morattiego, może już wszystko jest jasne ale podadzą to jutro lub w trakcie tygodnia, nie mogę się już doczekać.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: szuli »

jak dla mnie to po prostu Mancini wykonał świetną robotę, ale teraz jest na równi pochyłej
myślę, że jak teraz nie zatrudnimy JM to później będą kłopoty dostać takiego trenera
zespół Manciniego gra coraz słabiej - ja to widzę i się tego boję bo jak nie będziemy mieli udanego startu w lidze to nie mamy szans na obronę tytułu a o finale LM nie ma co marzyć nawet
zauważyliście może, że zawodnicy po kontuzjach grali lepiej od tych co nie mieli kontuzji? (z wyłączeniem Maicona i Zanettiego bo to ewenementy)

fakt JM to skandalista i na 100% wybuchły by ciekawe napięcia np. z juve czy milanem, ale kurcze tak by przećwiczył naszą (b. dobrą) kadrę, że grali by morderczo  ;-)
Obrazek

Obrazek
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: BENIOOO »

Co za narod,ta prasa jest niesamowita,wczoraj pisalem ze jesli Murinho zostanie trenerem to bedzie stawial na skrzydlowych i tu szansa na Quaresme,a dzis juz prasa'Calciomercato" pisze ze jesli Murinho zostanie trenerem to bedzie chcial sprowadzic Quaresme
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ojciec »

BENIOOO pisze: Co za narod,ta prasa jest niesamowita,wczoraj pisalem ze jesli Murinho zostanie trenerem to bedzie stawial na skrzydlowych i tu szansa na Quaresme,a dzis juz prasa'Calciomercato" pisze ze jesli Murinho zostanie trenerem to bedzie chcial sprowadzic Quaresme
To nic nowego ze Mourinho bedzie chcial sciagnac Quaresme, od dawna jest podjarany na tego pilkarza i  na dodatek sa portugalczykami
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: kcpwwa »

no i poszlo, koniec dyskusji o zwolnieniu Manciniego.teraz czekamy na efekty pracy nowego trenera.
nie wiem jak inni,ale zawsze przy zmianie miotly wstepuje we mnie nowa nadzieja,ze teraz bedzie dobrze,bardzo dobrze!
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Zablokowany