Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nen »

A jak myslicie w sprawie Chelsea ? Czy to może być prawda że Roman chce Mancio? Bo jeśli tak to Mancio pewnie wybrałby Anglie bo tutaj co jak co ale media mu spokoju nie dają i to moze byc czynnik który przewazy. Ale jak wczesniej napisałem wszyscy beda "wiedzieli czego chcą" po finale CI.
God protect me
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: zanetti16 »

To jakie gwiazdy wypromował Mancini przez te lata? Chyba mam słabą pamięć bo nie kojarzę. Więc to wszystko wina kontuzji? Kurde co roku gramy w Lidze Mistrzów i nigdy nam nie wychodzi przez kontuzje? Tia...
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

zanetti16 pisze: To jakie gwiazdy wypromował Mancini przez te lata? Chyba mam słabą pamięć bo nie kojarzę. Więc to wszystko wina kontuzji? Kurde co roku gramy w Lidze Mistrzów i nigdy nam nie wychodzi przez kontuzje? Tia...
Kto pozwolił grać Maiconowi na prawej obronie i nie bał się przesunąć Zanettiego do pomocy? Kto postawił na Julio Cesara w miejsce Toldo? Może J.Cesar był sławny zanim do nas przyszedł? Teraz Mancio nie boi się stawiać na Rivasa, Pele czy Balotelliego.
// >> www.FcInter.pl << //
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: zanetti16 »

Może i chce, ale dziwi mnie zainteresowanie Abramowicza. A skoro tu ciężko mu z gazetami to tam nie będzie łatwiej. Jest taka sama presja mediów na Chelsea by wygrywać wszystko a szczególnie LM. Co na razie Mancinemu się nie udało. Tyle tylko, że tam Abramowicz może nie być tak wyrozumiały jak tu Moratti darzył sympatią Manciniego.
IlCapitano

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: IlCapitano »

Ta zwolnimy Manciniego i zaczniemy przebudowywać drużynę budowaną przez 4 lata..nie no super. Tak jak za Lippiego transfery za 100 mln dolarów i wymiana 3/4 składu. Efektów chyba nie trzeba przypominać. Mancini musi zostać i tyle.
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: zanetti16 »

Może nie znam się na futbolu ale czy J.Zanetti nie był wcześniej skrzydłowym pomocnikiem w Argentynie? A czy J. Cezar nie wykazał sie w Copa America gdzie fenomenalnie bronił karne i był jednym z autorów ich tamtejszego zwycięstwa a potem przeszedł do Interu? Ile meczy zagrali Rivas, Pele i Balotelli? Z tego co pamiętam, dopiero gdy o Balotelliego zaczęło zabiegać Chelsea to Mancini zaczął dawać mu regularnie grać.

A teraz to niby nie będzie zmian w kadrze? Poza tym czemu wszyscy oczekują drugiego Lippiego? Aż tak nie wierzycie, że mamy silny skład i jest wielu trenerów którzy chcieli by mieć takich zawodników do dyspozycji??
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, 15:12 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Zanetti dawno temu grywał na boku pomocy, ale nie na środku jak teraz. Z JC podczas Copa byliśmy już pewnie ugadani (do Chievo przyszedł na początku 2005 roku, a rozmowy na temat kontraktu mógł zacząć pół roku wcześniej). Balotelli dostałby swoją szansę nawet bez zainteresowania Chelsea i kontuzji Ibry, skoro Mancio dawał szansę przeciętniakom z Primavery, to tym bardziej  jej największej gwieździe.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Woo-cash »

zanetti16 pisze: A teraz to niby nie będzie zmian w kadrze?

Będą jak w każdym klubie. Odejdzie 3-4 piłkarzy w ich miejsce przyjdzie 3-4 piłkarzy i tyle.
zanetti16 pisze:Poza tym czemu wszyscy oczekują drugiego Lippiego? Aż tak nie wierzycie, że mamy silny skład i jest wielu trenerów którzy chcieli by mieć takich zawodników do dyspozycji??
Kto oczekuje? Pokaż palcem. Ja wierze.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: zanetti16 »

To czemu tak wszyscy boja się tej zmiany? Nie ma już trenerów? I bądźmy wszyscy szczerzy gdyby Inter nie wygrał scudetto to wszyscy byli by za zwolnieniem Manciniego i pisali to co ja, ale zwycięstwo przysłoniło wszystkim wady trenera. Szkoda. Ten zespól pod lepszymi sterami osiągnął by więcej. :szal:
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

Zasada jest zwykle taka, że jeśli trener realizuje wyznaczone cele to powinien zostać na stanowisku. Gdyby nie zdobył Scudetto, już dawno zostałby zwolniony. A póki osiąga wyznaczone cele powinien pracować dalej. Miał kontrakt ważny do 2012, wygrał Scudetto i automatycznie umowa przedłużyła się mu do 2013 roku.

Choć jak już pisałem dla mnie lepiej byłoby gdyby Mancio został i jestem jego dużym zwolennikiem, to i tak na 90% jestem przekonany, iż sam zrezygnuje po finale Pucharu Włoch.
zanetti16 pisze: I bądźmy wszyscy szczerzy gdyby Inter nie wygrał scudetto to wszyscy byli by za zwolnieniem Manciniego i pisali to co ja, ale zwycięstwo przysłoniło wszystkim wady trenera. Szkoda. Ten zespól pod lepszymi sterami osiągnął by więcej. :szal:
Jakbyś prześledził ten temat, od 7 czy 8 podstrony to być wiedział, że większość jest za zwolnieniem Manciniego.
// >> www.FcInter.pl << //
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Woo-cash »

Ale weź to pod uwagę że aby doczekać się kolejnych sukcesów potrzeba czasu. A po co psuć coś co tak długo budowaliśmy. Dla mnie ta drużyna cały czas się rozwija piłkarsko i stać ją aby w niedalekiej przyszłości walczyć o największe trofea. Fakt Mancini nie jest tam jakimś wybitnie uzdolnionym trenerem ale mieliśmy takich i niestety nic oni nie wskórali. Ale przecież nie dostaniesz stuprocentowej gwarancji że pod sterami wybitniejszych trenerów zdobędziemy więcej?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bart »

Ja jestem skłonny o flachę się założyć, że z Mancinim nie wygramy za rok ani scudetto ani LM. 8)

Co do Milanu, to spodziewam się po nich mimo wszystko reakcji w okienku transferowym, no i skupienie na Serie A zrobi swoje.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

Często jest tak, że po dwóch mistrzowskich sezonach przychodzi kryzys. Przykłady Barcelony i Realu z ostatnich lat. Ja jednak mimo wszystko zaufałbym jeszcze Manciniemu. Na szczęście tą decyzję podejmie Moratti po rozmowie z Mancinim. Chelsea dziś przegrała i być może teraz będzie faktycznie poważnie zainteresowana Mancio i to może nakłonić naszego trenera do odejścia, bo zawsze gadał, iż chce pracować w Premiership.

Zobaczymy. Popieram przez cały czas Manciniego, bo zna otoczenie i wie co robi, ale z drugiej strony zawsze przychodzi czas na zmiany, na wprowadzenie świeżości do zespołu, więc gdyby przyszedł Mourinho to też bym się nie obraził. Najważniejsze żeby w przyszłym sezonie nie zostać bez żadnego pucharu. Jednak jeśli mamy zmienić trenera na kogoś innego niż Mourinho to raczej podziękuje. Nie ma innego kandydata odpowiedniego.
// >> www.FcInter.pl << //
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: ForzaeDi »

Moim zdaniem jest inny odpowiedni kandydat oprócz Mourinho ... Trener Fiorentiny  :-D
Osobiście wolę ażeby został Mancini a niżeli miał do nas przyjść Portugalczyk Mourinho ...
Ale najbardziej to odpowiadało by mi to, jak byśmy pozbyli się Manciniego a do nas przyszedł trener jak wiadomo z Fiorentiny czyli Claudio Cesare Prandelli ...
Wszystko zależy teraz od Morattiego ...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: miniu86 »

Zawsze przychodzi czas na zmiany, ale nigdy w pore nie wiadomo kiedy to jest, przykład Fergosson    ten dziadek w dalszym siągu daje rade, zgadzam się że jeśli miałby odejśc Mancini to tylko za Mourinho. Trzeba również zauważyc że mimo iż agent Mancio zapewnia ze ten zostanie, to sam zainteresowany cały czas milczy i to mnie niepokoi. Może to byc zwiastun jego odejścia.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

Trener Fiorentiny - Cesare Prandelli nie odejdzie z Violi, więc tego tematu nie ma. Spaletti z Romy też jest nie do wyciągnięcia. Tak więc pozostaje Mancio albo Mourinho.
// >> www.FcInter.pl << //
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Jeremy »

Rowniez jestem przekonany ze na Prandelliego nie ma szans. Zreszta Mourinho jak dla mnie jest od niego lepszym trenerem i tylko jego kandydature Inter musi brac pod uwage
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Dzonyy »

Nie wiem na co nam Prandelli ja nie uważam go za lepszego trenera od Mancio :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
InterAdek92
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2007, 14:58

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: InterAdek92 »

Ja bym wolał Mourinho na tym stanowisku zamiast Manciniego. Troche zmian na pewno by nam nie zaszkodziło, a taka zmiana by nam wyszła na lepsze.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Mora »

Według mnie Mancini powinien odejść...Dużo osiągnął z Interem ,ale brakuje nam znaczącego sukcesu w Europie.Skład ,jaki posiada Inter na pewno predysponuje nasz klub do walki o Puchar Europy...Tym czasem odpadamy z Liverpoolem mając w dwumeczu bilans bramkowy 0-3 :!: Inter nie bardzo miał jak zagrozić Anglikom ,a przecież "na papierze" to nasz skład był minimalnie silniejszy.Tymczasem w obu meczach byliśmy niemal bezradni :/ Poza tym Inter gra bardzo wolno ,bez pomysłu ,śmiem stwierdzić ,że bez swojego stylu.Czasami wpadnie gol z indywidualnej akcji ,czasami ze stałego fragmentu ,innym razem sędzia pomoże ( :P ) i tak wygrywamy.Na Empoli i Livorno w sam raz ,ale na LM ,to zdecydowanie za mało...A Inter to na tyle wielki klub ,że celem ma być zdobycie Pucharu Europy.Kolekcjonowanie mistrzostw jest dobre dla Rosenborga Trondheim...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Mora pisze: Kolekcjonowanie mistrzostw jest dobre dla Rosenborga Trondheim...
Rosenborg nie gra w jednej z najsilniejszych lig europejskich.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

Patrząc na obecną sytuację Mancio, które nie gadał z prasą od prawie dwóch tygodni śmiem twierdzić, iż po meczu z Romą złoży rezygnację. Do tego dochodzi fakt, że Mourinho zapowiedział swoje przybycie do Włoch na początku czerwca.

Gdzie miałby Portugalczyk pracować? W słabym klubie na bank nie. Roma odpada, bo Spaletti tam zostanie, w Juve Ranieri też spełnił swoje zadanie i zostanie. Milan? Skoro Ancelotti już zaczyna rozmawiać na temat transferów to zapewne także zostanie w ekipie naszych lokalnych rywali. Zatem Mourinho ma do dyspozycji tylko Inter, nikt mi nie powie że będzie prowadził Siene, z której maja zwolnić trenera czy Lazio, gdzie Rossi też raczej wyleci.

Także wydaje mi się, że w przyszłym tygodniu dowiemy się, iż trenerem Interu zostanie Mourinho. I jeśli ma być zmiana trenera, to tylko na Jose. Nie wyobrażam sobie, żeby nasz Inter prowadził ktoś inny niż Mancini czy Mourinho.
// >> www.FcInter.pl << //
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Mora »

klusek pisze:
Mora pisze: Kolekcjonowanie mistrzostw jest dobre dla Rosenborga Trondheim...
Rosenborg nie gra w jednej z najsilniejszych lig europejskich.
Zdążyłem zauważyć ,że liga norweska jest słabsza od Serie A :) To była aluzja do tego ,że Inter wreszcie powinien triumfować w Europie.Nie miałem na celu umniejszenia sukcesów Manciniego w Italii.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Ja oceniam szansę na odejście lub pozostanie Mancio tak na 50\50. Jeśli odejdzie to tylko z własnej woli, Moratti na 100 go nie zwolni. Zastanawia mnie tylko czy jeśli zdecydował się opuści Inter to czy lepiej byłoby żeby powiedział o tym przed meczem z Romą i żeby drużyna zagrała ten ostatni mecz dla niego, czy jednak już po tym meczu. Chyba najlepiej by było jakby drużynie powiedział przed meczem, a mediom po.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: klusek »

Mora pisze: To była aluzja do tego ,że Inter wreszcie powinien triumfować w Europie.
Dla mnie, to my jeszcze nie okrzepliśmy z tymi sukcesami we Włoszech, mistrzostwa jeszcze mnie nie znudziły :P
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Woo-cash »

RoB pisze: Chyba najlepiej by było jakby drużynie powiedział przed meczem, a mediom po.
Wydaje mi się że nawet jakby miał odejść to powiedziałby najpierw drużynie w końcu z nimi jest prawie codziennie. No ale jak będzie czas pokaże
klusek pisze: Dla mnie, to my jeszcze nie okrzepliśmy z tymi sukcesami we Włoszech, mistrzostwa jeszcze mnie nie znudziły :P
Mi również nie.
A może z Manciniego takiego drugiego Fergusona zrobić? Może za parę lat w końcu udałoby mu się zdobyć upragnioną dla nas kibiców LM. Ferguson też nie miał lekko na początku :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: dzielik »

Hehe wiadomo, że lepiej zdobyć mistrzostwo niż go nie zdobyć;) Ale finał Ligi Mistrzów to moje i zapewne wielu innych polskich kibiców Interu marzenie, większym marzeniem (jeśli chodzi o piłkę oczywiście) jest chyba tylko oglądanie na żywo wygranego przez Inter finału Ligi Mistrzów :ave:
master_snake pisze: A może z Manciniego takiego drugiego Fergusona zrobić? Może za parę lat w końcu udałoby mu się zdobyć upragnioną dla nas kibiców LM. Ferguson też nie miał lekko na początku :-D
Myślę, że Moratti ma taki właśnie plan, może chce skończyć z tym złym Morattim, który zwalniał trenera po każdym co gorszym w skutkach meczu;) Ale czy to będzie z pożytkiem dla drużyny nikt nie wie, czas pokaże.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Orzeu »

RoB pisze: Ja oceniam szansę na odejście lub pozostanie Mancio tak na 50\50. Jeśli odejdzie to tylko z własnej woli, Moratti na 100 go nie zwolni. Zastanawia mnie tylko czy jeśli zdecydował się opuści Inter to czy lepiej byłoby żeby powiedział o tym przed meczem z Romą i żeby drużyna zagrała ten ostatni mecz dla niego, czy jednak już po tym meczu. Chyba najlepiej by było jakby drużynie powiedział przed meczem, a mediom po.
a mi się wydaje, że jeśli zamierza odejśc, to piłkarze już o tym wiedzą.
Obrazek
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Gaszka »

Co ciekawe cisza medialna Manciniego nadal trwa. Dzisiaj znów zabrakło konferencji prasowej z Mancio. Zobaczymy co będzie przed jutrzejszym finałem, ale gdyby nasz trener chciał pozostać to po zdobyciu Scudetto nie bałby się rozmawiać z dziennikarzami. Coś czuję, że czeka nas jutro ostatni mecz z il Mancio na ławce...
// >> www.FcInter.pl << //
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nen »

Jeśli to prawda ze Mancio juz wie iz odejdzie, to mam nadzieje że bedzie chciał odejść w wielkim stylu i nie oleje dzisiejszego meczu z Roma
God protect me
Zablokowany