Wisła & Inter

To co każdy kibic lubi...
Zablokowany

Czy jesteś za nabyciem przez wisłe kraków Zicu ??

Czas głosowania minie 31 sty 2043, 02:29

 
Liczba głosów: 0

Fly
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2006, 23:29
Lokalizacja: Krotoszyn

Wisła & Inter

Post autor: Fly »

Ostatnio obiło mi sie o uszy że Wisła Kraków chce pozyskać Zicu . Wątpie żeby inter tanio oddał świetnego młodego gracza .Ale wypożyczyć żeby nabrał doświadczenie .....Co myslicie o zawodniku Interu na poslkim stadionie .?? :mrgreen:
Miłośc do interu , tak zostałem wychowany , kto z nami czyma na zawsze jest wygrany
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Wisła & Inter

Post autor: Lolek »

Ja bym go sprzedal ale nie wiem czy do Wisly, bo nasz najlepszy polski klub przeistoczy sie w rumunska pogon. Ale jesli mialby duzo bramek strzelac jestem zaa, chodz wiadomo tego nie da sie przewdziec.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Wisła & Inter

Post autor: Orzeu »

co myślimy o zawodniku Interu na polskim stadionie ?? Już taki był :D - nazywał się chyba Makriev i grał w Górniku Zabrze i nic ciekawego nie pokazał, choć przyznam, że akurat Illanis (?) Zicu jest podobno dobry...
Obrazek
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Wisła & Inter

Post autor: Maciek(superofca) »

Beznadziejny jest (IANIS ZICU), ale niech go sciagna bo oprocz Brozka to reszta napadu Wisly rownie beznadziejna albo gorsza.
Pientka
Posty: 26
Rejestracja: 3 kwie 2005, 17:50
Lokalizacja: Krakuszowice

Wisła & Inter

Post autor: Pientka »

Maciek(superofca) pisze:Beznadziejny jest (IANIS ZICU), ale niech go sciagna bo oprocz Brozka to reszta napadu Wisly rownie beznadziejna albo gorsza.
Widac ze czesto na mecze Wisly chodzisz ;) Bo ostatnio najleiej w ataku gra Kryszalowicz i Jasiek no ale jak widac masz odmienne zupelnie zdanie :/
Obrazek
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Wisła & Inter

Post autor: Wacik »

Według mnie to tylko plotka jakich tysiące w okresie transferowym ale myśle ,że fajne by było gdyb ten transfer doszedł do skutku bo skorzystała by na tym i WISŁA I INTER i przedewszystkim Zicu
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Wisła & Inter

Post autor: Woo-cash »

Mi tam to lata gdzie bedzie gral ten rumunski pilkarz...Jezeli nie przechodzi do Legii albo do Interu to mnie nie obchodzi...
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Wisła & Inter

Post autor: Bart »

W czasie sezonu przygotowawczego 2004 spisywał się całkiem dobrze i mało brakowało, a załapałby się do kadry pierwszego zespołu. Byłoby to wzmocnienie dla ekstraklasy.
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Wisła & Inter

Post autor: FuLa »

orzeu

był także w Górniku Zabrze Aco Stojkov nył to bardzo ciekawy zawodnik i mógł coś wnieś do ligi ale w przewie między rundami gdzieś zniknoł.

Jeżeli już to Inter jak zwylke wypożyczy Zicu.Napewno byłby wzmocnieniem Ataku Wisły bo co tu dużo gadać z atakiem wisła ma największe problemy.

Ps
w lidze polskiej greali jeszcze zawodnicy z Udinese i BRESCII.Wypożyczanie graczy z Interu to dochodowy Interes bo w Górniku jeżeli zawodnik zagrał conajmniej 70min.to Górnik dostawał 40 tys.euro i przez to Makriev grał cały sezon choc umiejętnościami odstawał nawet 4-ligowym zawodnikom
El Capitano
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2006, 19:02
Lokalizacja: Polska południowa

Wisła & Inter

Post autor: El Capitano »

Faktycznie w polskiej lidze grali Makriev i Stojkov. Ten pierwszy nie był dobrym zawodnikiem, w drugim doszukiwano się talentu, oboje gdzieś przepadli w niższych ligach później. Natomiast uważam, że wypożyczenie przez Wisłę Kraków zawodnika Zicu było by pożytkiem dla tego klubu jak i dla Interu.
Fly
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2006, 23:29
Lokalizacja: Krotoszyn

:)

Post autor: Fly »

a ja jestem za , w pucharze uefa przyda sie dobry napastnik , a z brożkiem tworzyli by swietny atak Obrazek
Miłośc do interu , tak zostałem wychowany , kto z nami czyma na zawsze jest wygrany
Inter raven
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2006, 13:15
Lokalizacja: Kraków

Wisła & Inter

Post autor: Inter raven »

Wiselce jest potrzebne wsparcie wpierwszej lini.Pasowalo by wzmocnic atak by pomyslec wogole o awansie do fazy grupowej pucharu uefa.Mam nadzieje ze uda sie pozyskac wiselce zicu.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Wisła & Inter

Post autor: RoB »

Nie uda się bo Rapid Bukareszt go kupił. Tak w ogóle to tematu nigdy nie było. PS sobie coś ubzdurał i dzieci łyknęły…Temat do zamknięcia.
Anonymous

Wisła & Inter

Post autor: Anonymous »

Nie udalo sie Wiselce pozyskac Zicu, pewnie by sie wyroznial w naszej cieniutkiej lidze jak kazdy z zagranicy. Teraz wiem ze tytul mistrzowski na przyszly sezon idzie do Legiunii
Zablokowany