Inter 2011/2012

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: pct »

Miras ma racje, do obecnej ekipy przydaliby sie Hleb i Rosina. Zawodnicy szybcy, z dobra technika i strzalem, bardzo przydatni w ofensywie.

Co do Ilnera nie jestem przekonany. Poczytalem troche o nim i zastanawiam sie ... po cholere nam kolejny defensywny pomocnik ? Tymbardziej, ze Mijatovic juz spotyka sie z Kenyonem w sprawie transferu Essiena, co prawdopodobnie oznacza przyjscie do nas Diarry.

Co do Ibry ... zrobil sie szum w mediach po tym jak powiedzial, ze chce kiedys zagrac w Premier League lub Primera Division. Mysle, ze na nastepny sezon jeszcze u nas zostanie.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Orzeu »

jeśli prawdą jest, że Real zamierza za Ibrę zaoferować 50 mln euro + Diarrę to jestem zdecydowanie na tak.

Jeśli tak sprawy by się potoczyły nasz napad wyglądałby tak: Balotelli, Crespo, Suazo, Adriano, Cruz - jeden odchodzi, w zamian jeszcze jeden napastnik (w przypadku coraz mniej realnego moim zdaniem przyjscia Mourinho przychodzi Drogba). Poza tym za te 50 mln kupujemy Hleba, lub Rosinę, ewentualnie jest jeszcze ciekawy Mancini.
Obrazek
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: KamilZ »

Ale po co nam kolejny defensywny pomocnik, który w dodatku nie łapie się do składu w Realu i dlatego odchodzi? Jeszcze jak przyjdzie Drogba, który po boisku biega od bramki do bramki to dopiero będzie, bo Ibrahimovic też lubi się cofnąć :P. Tak to większość drużyny będzie się skupiała na defensywie, a reszta na rozgrywaniu, tylko do kogo? :P Potrzeba nam ofensywnych pomocników!
;]
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Corredo »

kari71 pisze: co sądzicie o ofercie Realu za Ibrahimovica 50 mln i diarra
Moim skromnym zdaniem jest to dobry pomysł. Patrząc ostatnio na grę Ibry oraz jego bramki, które strzelał dawno temu nie widzę innej opcji. Co prawda ma najwięcej strzelonych goli dla zespołu, ale ostatnio nie gra już tak fenomenalnie jak w zeszłym sezonie. Może to tylko jego krótkie załamanie formy? Jeśli zostanie to też dobrze, bo spewnością jest to kolejna plotka. Powtórzę jeszcze raz...chętnie widziałbym w następnym sezonie Rosine w barwach Interu. :szal:
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Imrahil »

Ze Zlatanem moze byc roznie w pozniejszych latach.Trudno mu dogodzic,a napewno nie dogodzi mu druzyna,ktora poraz n-ty zawali najwazniejsze mecze w sezonie.Za te 50 baniek + Diarre wiele bym sie nie zastanawial.Moze po dobrej negocjacji Ruuda dozuca ^.^
Inler jak i Konko moga zawitac do druzyny,chociaz szczerze nie znam ich mozliwosci.Hleb? swietna sprawa! Mogliby tez powalczyc o Ronaldinho,potrafi ciagnac i kreowac gre....

....jednak ciagle mam nadzieje,ze Mancini odejdzie =]
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: BENIOOO »

wolalbym zeby ibra zostal.jego niesamowite zagrania i podania nieraz nas uratowali przed porazka.ciekawie by sie prezentowal za napastnikami jako odgrywajacy do baloteliego i jakiegos innego snajpera ale to nie realne.diarra kolejny def.pom nam niepotrzebny.co do ronaldinho na marketingu inter szybko by nanim zarobil.ale czy nam jest potrzebny?mamy juz troche kaprysnych pilkarzy w kadrze .za te pieniadze co chca za dinho mozna kupic 2 pikarzy ktorzy sa glodni gry,maja poukladane w glowie  ibylby wiekszy znich pozytek.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Orzeu »

BENIOOO pisze: wolalbym zeby ibra zostal.jego niesamowite zagrania i podania nieraz nas uratowali przed porazka.ciekawie by sie prezentowal za napastnikami jako odgrywajacy do baloteliego i jakiegos innego snajpera ale to nie realne.diarra kolejny def.pom nam niepotrzebny.co do ronaldinho na marketingu inter szybko by nanim zarobil.ale czy nam jest potrzebny?mamy juz troche kaprysnych pilkarzy w kadrze .za te pieniadze co chca za dinho mozna kupic 2 pikarzy ktorzy sa glodni gry,maja poukladane w glowie  ibylby wiekszy znich pozytek.
ostatnie 2 zdania co do Ronaldinho - weź je przeczytaj w odniesieniu do Ibrahimovica tyllko, że zamiast "kupić 2 piłkarzy" wstaw "3-4 piłkarzy" i sam sobie odpowiedz co by było lepsze - opchnąć Ibrę za 50 baniek + Diarra czy nie.
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Nen »

Nie wierze zeby Real dał az tyle za Zlatana. Ale jesli faktyczne gotów jest zapłacic tyle to znak że ostatnio słaba forma Ibry jest tylko chwilowym załamaniem i że drzemie w nim jeszcze ogromny potencjał. Z drugiej stony za Adriego tez kiedys 50 dawali i sie nie zgodzilismy ... czy jest ktos kto nie zgodziby się dzisiaj ?
God protect me
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Orzeu »

Nen pisze: Nie wierze zeby Real dał az tyle za Zlatana.
Real to Real... jak za średniego Pepe dali 30 milionów, to za co najmniej bardzo dobrego Zlatana nie dadzą 20-tu więcej ?
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: klusek »

50 mln euro + wart kilkanaście milionów Diarra. Dla mnie plotka i tyle, zresztą niespecjalnie widzę sens w rozpoczynaniu takich negocjacji.
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Dejwid »

Hmm jakoś trudno jest mi uwierzyć w sprzedaż Zlatana w przypadku kiedy statystyki mówią, że jest on najbardziej wartościowym zawodnikiem Interu w tym sezonie... Gdyby sam zawodnik nalegał i chciał odejść, to sprawa wyglądałby zupełnie inaczej, ale jak wiemy Ibra póki co nie składał takich deklaracji, więc wszystko jest jasne i szwed zostaje na 100% Jeśli ja miałbym decydować, to nie poszedłbym na to, bo nawet z taką kasą trudno znaleźć zawodnika o podobnej charakterystyce, który zaraz po przyjściu mógłby stanowić o sile drużyny w następnym sezonie.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Szycha »

Dejwid pisze: Hmm jakoś trudno jest mi uwierzyć w sprzedaż Zlatana w przypadku kiedy statystyki mówią, że jest on najbardziej wartościowym zawodnikiem Interu w tym sezonie... Gdyby sam zawodnik nalegał i chciał odejść, to sprawa wyglądałby zupełnie inaczej, ale jak wiemy Ibra póki co nie składał takich deklaracji, więc wszystko jest jasne i szwed zostaje na 100% Jeśli ja miałbym decydować, to nie poszedłbym na to, bo nawet z taką kasą trudno znaleźć zawodnika o podobnej charakterystyce, który zaraz po przyjściu mógłby stanowić o sile drużyny w następnym sezonie.
Najbardziej wartosciowy biorąc pod uwagę obecny sezon jest J.Cesar. Inter drugi raz nie poleci na sianko sprzedając bardzo dobrego napastnika który sprawdza się w koncepcji trenera...czyt. Crespo :arrow: Chelsea.
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Dejwid »

Szycha pisze: Najbardziej wartościowy biorąc pod uwagę obecny sezon jest J.Cesar. Inter drugi raz nie poleci na sianko sprzedając bardzo dobrego napastnika który sprawdza się w koncepcji trenera...czyt. Crespo :arrow: Chelsea.
Trudno jest porównywać zasługi bramkarza z zasługami piłkarzy z pola... a w tym momencie raczej o tych mi chodziło...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 15:51 przez Dejwid, łącznie zmieniany 1 raz.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RoB »

Cambiasso, Zanetti, Maicon, Samuel (do kontuzji) to są najbardziej wartościowi zawodnicy z pola w tym sezonie.
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Paliuka »

RoB pisze: Cambiasso, Zanetti, Maicon, Samuel (do kontuzji) to są najbardziej wartościowi zawodnicy z pola w tym sezonie.
niestety są to sami defensywni gracze i tak.
Ibre mozna by sprzedac tylkow wypadku gdyby był do kupienia jakis inny napastnik z górnej pólki i nie chodzi mi o starszego juz Drogbe, tylko o takiego Torresa ale jak wszyscy wiemy tylko nikt takich ilkarzy teraz nie sprzedaje. transfery jak Ronaldo z BArcy do Interu juz sie nie zdarzaja. Dobry pomysł z Rossina.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Ulis »

Zlatan dla mnie jest nietykalny. Nie oszukujmy się, Ibra był w tym sezoonie jest dla nas jednym z cenniejszych zawodników, o ile nie najcenniejszym, myśle że jeszcze nie raz udowodni to w przyszłym sezonie. Zresztą Moratti uwielbia Ibre i nawet podejrzewam, ze za 100Euro + Diarra nie sprzedałby Go :)

Co do Interu 2008/09 to zrobił bym następujące zmiany:

OUT: [red]Mancio :), Solari, Dacourt, Cesar, Maniche, Crespo, nie mam przekonania co do Rivasa, ale zostawiłbym go.

IN: MOURINHO, Evra, Diarra, Hleb/Quaresma, Drogba - i niczego więcej do szczęścia mi nie trzeba, będę w 10-tym niebie ;) [no może jeszcze marzyłby mi się Diego :-D]
Ostatnio zmieniony 1 maja 2008, 02:44 przez Ulis, łącznie zmieniany 1 raz.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Orzeu »

Ulis pisze: IN: MOURINHO, Evra, Diarra, Hleb/Quaresma, Drogba - i niczego więcej do szczęścia mi nie trzeba, będę w 10-tym niebie ;) [no może jeszcze marzyłby mi się Diego :-D]
i co, naprawdę wierzysz, że jest to chociaż trochę prawdopodobne żeby oni się pojawili w Interze ? Może Hleb i Diarra, i jeśli Inter by ich sprowadził to można by mówić o udanym Mercato, ale np. Evra nie przejdzie do nas na 100% - zresztą po co ? Nie szukamy lewego obrońcy, bo mamy 3-ech.

Trzeba w Mercato przeprowadzić około 3 mądre, dobre transfery. Konkurencja tj. Juve i Milan na pewno się znacząco wzmocnią, więc aby nie stracić naszej pozycji we Włoszech trzeba nasz skład trochę "odkurzyć" tzn. pozbyć się takich nie grajków jak: Maniche, Solari, być może jednego z napastników (Adri / Crespo / Cruz - choć mam nadzieję, że wszyscy zostaną), jeśli miałby przyjść np. Diarra to mozna sobie dać spokój poza tym z Dacourtem.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Woo-cash »

Ulis pisze: Zresztą Moratti uwielbia Ibre i nawet podejrzewam, ze za 100Euro + Diarra nie sprzedałby Go :)
Dokładnie. Nie wiem dlaczego tak wszyscy by chcieli Diarre ale po co nam kolejny defensywny pomocnik. Chcą nam wcisnąć zawodnika który nie gra. Niestety ale tak jak Ulis napisał nawet za 100 baniek bym nie chciał żadnego Diarry.
Ulis pisze: [no może jeszcze marzyłby mi się Diego :-D]
Mi również marzy Diego. Ale niestety żeby go wyrwać byłoby ciężko.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Orzeu »

i jakby go Moratti nie sprzedał za 100 mlnów euro to byłby skończonym idiotą. Ibra nie będzie drugim Zanettim, czy nawet Recobą, ani nawet Cambiasso - podejrzewam , że pogra u nas jeszcze ze 2 sezony i sam będzie chciał odejść... dlatego, jeśli trafi się jakaś naprawdę godna uwagi propozycja to należy go sprzedać. Inter zrobił błąd nie sprzedając Adriego za bodajże 80 mlnów Euro od Chelsea. Nie możemy dopuścić żeby takie okazje nam przechodziły koło nosa.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Woo-cash »

No dobra można go sprzedać ale nie w taki sposób jaki proponował nam Real. Bo nie wiem po cholerę nam kolejny defensywny pomocnik. 
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Chuchu »

master_snake pisze: No dobra można go sprzedać ale nie w taki sposób jaki proponował nam Real. Bo nie wiem po cholerę nam kolejny defensywny pomocnik. 
no wlasnie. po co nam 50 mln euro + defensywny pomocnik klasy światowej ;) moim zdaniem nie potrzebujemy zmian w postaci zawodników ale na ławce trenerskiej. Bo Inter gra ofensywną pilke i potrzebuje do tego ofensywnego pomocnika a nie wiedzieć czemu na ławce siedzi bardzo dobrze spisujący sie Jimenez a gra Stankovic który jest kompletnie bez formy. Ja nie mam pretensji do Stanko bo kazdy moze miec kryzys ale dlaczego trener tego nie widzi?!?!?!?!?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Nen »

Własnie w tym problem że ostatnio inter nie gra ofensywnej piłki. W pomocy Chivu i Javier dwaj obroncy defensywny Cuchu i Stanko bez formy. Nic nie da Drogba Torres czy Benzema bo ktoś do tych napadziorów musi holowac piłki. Nie umniejszajac nic Javierowi i Chivu... nie taka jest ich rola na boisku jaka teraz spełniaja.
God protect me
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: klusek »

Przecież graliśmy takim ustawieniem w pierwszej połowie sezonu i nikt nie narzekał wtedy na styl.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RoB »

Ostatnio z Lazio w pierwszym składzie zagrali Figo, Solari i Jimenez. Ultra ofensywna linia pomocy, a graliśmy taki piach, że aż oczy bolały.  Mancini nie ofensywnych pomocników na wysokim poziomie, więc nie ma się co dziwić, że grają ci bardziej defensywnie, ale po prostu na dzisiaj lepsi.
IlCapitano

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: IlCapitano »

Należy kupić typowego ofensywnego pomocnika. Alessandro Rosina jest idealny, ale pewnie go nie kupimy. Tak czy inaczej linia pomocy będzie mocno przebudowana w lecie. Odejdą zapewne Dacourt, Solari, Figo i Cesar więc należy kupić przynajmniej 4 pomocników. Tylko czy znajdą się pieniądze... można kupić Rosinę, Locatelliego i Hleba lub Maggio.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Corredo »

Powróce do tematu tego wątku i napisze swój skład Interu sezonu 2008/2009

Trener:

Według wielu 'Interistów' jest on już skreślony, ale ja wbrew opiniom innych jestem zwolennikiem pozostania Manciniego na ławce trenerskiej Interu. Każdy kibic chce coraz więcej od niego i napewno powinien tego wymagać. Jest do niego żal, że nie osiągamy nic w europie, ale czy jego poprzednicy coś wogóle osiągneli?. Nie licząc pucharu "pocieszenie" w 98 nikt z trenerów od 1965 nie wygrał z Interem tego najważniejszego "pucharu europejskiego". Pragnę wspomnieć, że dwumecz z Liverpoolem kończyliśmy w dziesiątkę. Dołączyć to tego wielką plagę kontuzji to wynika z tego, że do końca nie była w tym tylko wina Manciniego. Dzięki niemu mogliśmy się cieszyć z upragnionego Scudetto, na które wszyscy kibice tak długo czekali. Wiem, że z takim składem to każdy trener potrafiłby wygrać lige, ale patrząc na to, że to Mancio zbudował tą tak silną drużynę. Większość z kibiców pukało się w głowę, kiedy przychodził do nas Maicon, Figo...itd. Okazało się, że Brazylijczyk świetnie radzi sobie w zespole i potrafił wygryźć z prawej obrony kapitana Interu Javiera Zanettiego. Następną jego zaletą jest to, że za jego kadencji wielu pilkarzy z Primavery zadebiutowało w pierwszym składzie. Tak czy siak, dałbym jeszcze szanse Manciniemu w przyszłym sezonie. Takie jest moje zdanie.

Roberto Mancini

Bramkarze:

Tutaj wypowiem się krótko. Pozycja J.Cesar w bramce Interu jest bardziej niż pewna. Na ławce rezerwowych mamy dobrze broniącego Toldo. A nasz trzeci bramkarz pokazał, że strzec dobrze bramki potrafi. Tutaj nie widze żadnych zmian.

J.Cesar, Toldo, Orlandoni

Obrona:

W tym sezonie w tym punkcie formacji mieliśmy problem. Kontuzję spowodowały, że nasza dobrze grająca defensywa zaczeła nie spisywać się już tak doskonale. Na prawej flance niepodważalnie grać będzie Maicon. W razie jego kontuzji można cofnąć Zanettiego do prawej obrony. W środku defensywy też nie widze potrzebnych zmian. Materazzi nie miał już tak udanego sezonu jak poprzedni, ale myślę, że jego pozostanie w drużynie jest pewne. Natomiast Burdisso gra często w "kratkę". Dobre występy przeplata słabymi, ale raczej też pozostanie z nami. Rivas kiedy tylko ma okazję do grania spisuję się znakomicie. Nie wiem czemu tak mało dostaję szans do gry od Mancio, ale okazuję się, że był to dobry transfer naszego zarządu. No i po kontuzji powrócą dwaj nasi środkowi obrońcy czyli Samuel i Cordoba, więc w środku defensywy też nie przewiduję wzmocnień. Na lewej flance dobrze radzi sobie Maxwell a w razie jakiegoś jego urazu może też tam zagrać Chivu. Tak, więc w obronie nie przewiduję żadnych transferów.

Maxwell, Chivu, Burdisso, Rivas, Cordoba, Materazzi, Samuel, Maicon/Zanetti

Pomoc:

Moim zdaniem w tej formacji było w tym sezonie najwięcej kłopotów. Napewno pozycja w zespole Cambiasso jest niepodważalna. Jak zabrakło w ostatnich meczach Vieiry to piłka była wykopywana przez długość boiska do napastników. Widać było, że brakuję nam takiego zawodnika który mógłby piłkę przetrzymać i ją dobrze rozegrać bądź podać do napastników. Tymbardziej, że często Vieira ma kontuzję należy sprowadzić rozgrywającego. Moim marzeniem byłby transfer Diego bądź Deco. O ile tego pierwszego bardzo trudno byłoby wyciągnąć z Werderu to z Deco myśle, że nie byłoby większych problemów. Wiadomo, że przyjśćie Deco wyklucza transfer Diego. Figo raczej po tym sezonie opóści Mediolan, więc w jego miejsce sprowadziłbym Hleba. Ostatnio głośno w mediach mówiono o jego rzekomym transferze do 'Nerazzurrich'. Stankovic w tym sezonie przypomina cień samego siebie z poprzedniego sezonu. Wogóle nie widać go na boisku. Jego podanie często są przechwytywane przez rywali. W obliczu bardzo słabej formy Stankovica sprowadziłbym na SanSiro Alessandro Rosine. Bardzo podoba mi się gra tego piłkarza. W przyszłym rozgrywkach ligowych potrzeba będzie nam więcej włoskich piłkarzy, więc nad jego pozyskaniem długo bym się nie zastanawiał. Nie wykupywałbym Jimeneza, bo po jego przyjściu oczekiwałem więcej i myśle, że nie warto wydawać tyle pieniedzy na jego zakontraktowanie na stałe. A i jest też jeszcze Pele, który czasami też pokazał się z dobrej strony. Ale naraźie musi się sporo nauczyć. Zostawiłbym jeszcze Dacourta jako zmiennika dla Vieiry bądź "Cuchu". To by było na tyle co do wzmocnień pomocy Interu.

Stanković, Diego/Deco, Cambiasso, Pele, Hleb, Rosina, Dacourt, Vieira, Zanetti

Atak:

W tej formacji nie przewiduję żadnych zmian. Zostaną napewno Ibrahimović, Suazo, Balotelli. Jestem też za powrotem Adriano do drużyny. Raczej odejdzie od nas Crespo, gdyż nie ma miejsca w pierwszym zespole i wykupowanie go z Chelsea nie ma sensu. Zostanie nam pięciu napastników w składzie a to napewno wystarczy.

Ibrahimović, Suazo, Cruz, Adriano, Balotelli
Ostatnio zmieniony 1 maja 2008, 14:20 przez Corredo, łącznie zmieniany 1 raz.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: RoB »

Oto mój „dreamteam” na przyszły sezon:

Obrazek

Jak widać nie ma tu zbyt wielu zmian i wariacji. Uważam, że obronę, po wyleczeniu się Ivana i Waltera, mamy na odpowiednim poziomie. O bramkarzu nie trzeba wspominać. W napadzie, biorąc pod uwagę Adriano mamy nawet zbyt wielu kopaczy i tu raczej będzie się trzeba zastanowić kogo się pozbyć. Odejdzie pewnie jeden z dwójki Adriano-Crespo.
Oczywiście to w pomocy potrzebujemy zmian personalnych, ale także zmiany w systemie gry tej formacji. Jak widać postawiłem na dwójkę Hleb-Rosina. Przyjście tego pierwszego podobno jest bardzo prawdopodobne, o drugim niestety nie mówi się wiele w kontekście przejścia do Interu. Są to moim zdaniem bardzo podobni do siebie zawodnicy. Obaj bardzo dużo biegają, dobrzy technicznie i znajdujący się w grze kombinacyjnej. Obaj, co najważniejsze są zdolni do pociągnięcia zespołu do przodu.

W ataku postawiłem duet Mario-Ibra, co powoduję, że mamy na boisku aż czterech ofensywnych, dobrych technicznie i i przede wszystkim nieprzewidywalnych piłkarzy. Oczywiście wypadałoby mieć na boisku jednego napadziora w stylu Crespo/Cruz, ale na kogoś musiałem postawić.

Out: Maniche, Solari, Figo, Adriano/Crespo. Gramy dwoma ofensywnymi pomocnikami, więc należałoby mieć jakiegoś na rezerwie. Pierwszym kandydatem jest Jimenez, za którego niestety trzeba zapłacić niemała sumkę i nie wiem czy jak na rezerwowego nie za dużo.

Ustawienie to raczej kwesta umowna. Jeśli chodzi o to co dałem to widzę to tak: Bardzo ofensywnie grający Maicon z prawej i asekurujący go Zanetti. Z lewej zdecydowanie mniej ofensywny Chivu, ale jest za Rosina biegający od środka do lewej flanki. 
Mogłoby to w sumie wyglądać jak takie brazylijskie 4-2-2-2:

-----X—X-----
-----X—X-----
-----X—X-----
-X--X--X--X—
------X-------
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: klusek »

Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby Inter dokonał transferu dwóch pomocników do pierwszego składu, bez względu na to, czy "tym drugim", obok Hleba, miałby być Rosina, Hamsyk, czy Quaresma :P. Całkiem realna jest za to koncepcja sprowadzenia defensywnego pomocnika, który potrafiłby odciążyć Cambiasso - tak więc taki mały Cuchu, ale ten z pierwszej części sezonu, harujący w destrukcji i skutecznie włączający się w akcje ofensywne.
wtksoplica
Posty: 15
Rejestracja: 9 mar 2008, 12:59

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: wtksoplica »

Bez względu na transfery w przyszłym sezonie chciałbym zobaczyć coś takiego

                            Ibra              Balotelli

 
                                    Jimenez
                    Cambiasso                  Zanetti
      Maxwell                                                  Maicon
                     
                    Chivu        Samuel        Cordoba

                                      Julio

Podczas mistrzostw świata w 2002 roku bardzo podobnie grała rep. Brazylii. Wtedy to w role Maxwella i Maicona grali R. Carlos i Cafu. Wynikało to z tego, że nie mieli oni w zespole typowych skrzydłowych. Na środku obrony 3 obrońców, który razem z 2 defensywnymi pomocnikami odciążyliby bocznych obrońców z  zadań defensywnych. W ataku 2 świetnych napastników. Ostatnia sprawą pozostaje kto tym wszystkim będzie dyrygował. W moim ustawieniu robi to Jimenez ale jeśli Moratti sprowadzi do Interu Hleba, wtedy to białorusin będzie grał za chilijczyka.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Inter 2008/2009

Post autor: Nen »

Wszyscy dajecie Mario do podstawowej jedynastki ale tak szczerze, wierzycie w to że on bedzie podstawowym napastnikiem w przyszłym sezonie ? Szczerze watpie zwłaszcza jak zostanie Mancio. To że ostatnio grał to tylko i wyłacznie "dzieki" kontuzji Ibry.
God protect me
ODPOWIEDZ